NEONAIL- lakiery hybrydowe - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-15, 22:27   #3571
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Jak nie uwzględnili reklamacji pedzęlka od lakieru to boję się o rapidografy moje... :/

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Moj pierwszy lakier z.Semilaca mial tak skrecony pedzelek ze nijak nie moglam nim malowac. Sprzedawca oddal kase. Kilka razy jeszcze tak mialam i za kazdym razem dostawalam nowy lakier. Moze NN obudzi sie w koncu. Jest taka mega konkurencja hybryd ze moze im spasc sprzedaz za takie traktowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 16:15   #3572
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Po długim czasie oczekiwania dostalam takie coś w odpowiedzi od NN... co za świństwo i cwaniactwo.... co mnie obchodzi że zostałam poinformowana?! Jak wybijają na kasie inną cenę niż na metce i mówią ile mam płacić to rzekomo też jestem poinformowana o zmianie ceny? Już widzę jak uwzględniają rapidografy....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Screenshot_2017-02-16-16-12-27.png (115,7 KB, 68 załadowań)
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2017-02-16 o 16:17
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 21:36   #3573
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Po długim czasie oczekiwania dostalam takie coś w odpowiedzi od NN... co za świństwo i cwaniactwo.... co mnie obchodzi że zostałam poinformowana?! Jak wybijają na kasie inną cenę niż na metce i mówią ile mam płacić to rzekomo też jestem poinformowana o zmianie ceny? Już widzę jak uwzględniają rapidografy....
Reklamacja to co innego, nie łącz tego.
Jesli faktycznie zostalas poinformowana ze cena jest inna niz na cenowce to troszke zmienia postac rzeczy. Moglas wtedy sie klocic albo zrezygnowac. Ale slusznie napisalas ze napisalas ze na stoisku sa inne cenowki a inne ceny, moze teraz beda tego pilnowac.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-16, 23:09   #3574
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Reklamacja to co innego, nie łącz tego.
Jesli faktycznie zostalas poinformowana ze cena jest inna niz na cenowce to troszke zmienia postac rzeczy. Moglas wtedy sie klocic albo zrezygnowac. Ale slusznie napisalas ze napisalas ze na stoisku sa inne cenowki a inne ceny, moze teraz beda tego pilnowac.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko że poinformowali mnie o tym kiedy już o nie poprosiłam. Robiąc zakupy w markecie też skoro się wyświetla inna cena to jest konsument poinformowany. Wg mnie przepisy jasno mówią, że jeśli jest cena towaru to jest to oferta z której konsument może skorzystać. W taki sposób wprowadzają konsumenta w błąd. Chamskie było to, że kazali mi tyle dni czekać na głupią odpowiedź.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 10:48   #3575
1donna3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 9
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

masz racje, ale ten przepis obowiązuje w danym sklepie, a nie u producenta. jak kupisz w tesco mleko, które powinno być za 2zł, a sprzedali Ci je za 3zł to nie piszesz z reklamacja do mlekovity tylko załatwiasz to na miejscu.
1donna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 11:01   #3576
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Tylko że poinformowali mnie o tym kiedy już o nie poprosiłam. Robiąc zakupy w markecie też skoro się wyświetla inna cena to jest konsument poinformowany. Wg mnie przepisy jasno mówią, że jeśli jest cena towaru to jest to oferta z której konsument może skorzystać. W taki sposób wprowadzają konsumenta w błąd. Chamskie było to, że kazali mi tyle dni czekać na głupią odpowiedź.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
To tez zalezy czy jest to stoisko NN czy franczyza. Jesli franczyza to nby nic im do tego ale z drugiej strony jesli firrmuja je swoja nazwa to powinni zareagowac.
W tym przypadku zawalila ekspedientka nie sciagajac cenowki. Tak czy siak powinna Ci sprzedac za nizsza cene i kupujac powinnas sie o to powiedzmy wyklocac. Niepotrzebnie napisalas do NN ze przed zakupem zostalas poinformowana o wyzszej cenie na ktora sie zgodzilas placac wiec uznali ze nie ma problemu. Po fakcie nikt Ci kasy nie odda bo nie masz dowodu ze taka cenowka byla.
Zobaczymy czy uznaja Ci reklamacje. Powinni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 18:29   #3577
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Szczerze przyznaję, że nie jestem na bieżąco w tym wątku 😜 może wiecie ,może nie ,ale w ten weekend NN ma darmową dostawę 😊
Pytanie jest takie ,czy nie ma minimalnej kwoty zamówienia ,żeby mieć przesyłkę za free?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-17, 19:46   #3578
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Szczerze przyznaję, że nie jestem na bieżąco w tym wątku 😜 może wiecie ,może nie ,ale w ten weekend NN ma darmową dostawę 😊
Pytanie jest takie ,czy nie ma minimalnej kwoty zamówienia ,żeby mieć przesyłkę za free?

Wysłane z Note 4 & Tapatalk 📱
Jesli sie nie myle to 50zl
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-21, 14:57   #3579
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Ktoś już robił nowe pyłki fluo? jak je nakładać? jaka baza i top będzie najlepsza?
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 14:43   #3580
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jeśli chodzi o rapidografy to zostałam olana i wręcz wyśmiana przez telefon. Kobieta nie pozwoliła mi wręcz dojść do słowa i kiedy ja mówiłam, ona też.... bezczelnie stwierdziła że ciekawe co ja z tym rapidografem robiłam bo jest tak zmasakrowany że chyba cegła na niego spadła! A tam wyleciała tylko igła którą się pisze! Upierała się że ta igła jest! Więc co mogło być uszkodzone?! Zostałam oskarżona że cholera wie co z nim robiłam, parsknięcia śmiechem, bezczelne odzywki...
Co do białego rapidografu (dodam że go nie używałam wcale! Bo nie pisał) również ta sama sytuacja. Powiedziałam że w takim razie taki mi sprzedali! A ona a co Pani nie sprawdziła na stanowisku? Mogła pani zapoznać się z produktem! (Na stoisku nie wolno otwierac przed zakupem). Bezczelna i okropna baba!!!!

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 14:53   #3581
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Szok! Jak ona potraktowała klienta Normalnie masakra!
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 15:00   #3582
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Domina ja bym tego tak nie zostawiła, zostaw opinie na fb

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:11   #3583
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Opisałam sytuację na profilu fb, na grupie neonail tak samo. Nawet znalazła się pomocna duszyczka którą zadzwoniła do owej Pani ale też był bezczelny i chamski ton, wzruszenie ramion i tekst - rapidografy zostały już odesłane na stoisko.

Jednym słowem mam sie bujać, bo nic im nie zrobię.... kobieta mówiła w tym samym czasie co ja aż mi nerwy puściły i sama podniosłam głos, na to ona jeszcze bardziej bezczelnie....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 16:31   #3584
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Widac maja za duzo klientow i sodowka im uderzyla do glowy
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 17:18   #3585
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

A co myślisz o tym, żeby oddali Ci te rapidografy i zgłosić do do uokiku?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 18:09   #3586
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A co myślisz o tym, żeby oddali Ci te rapidografy i zgłosić do do uokiku?
Tak wlasnie mysle zrobic.... ale najpierw naglosnilam sprawe na ich fb i grupie. Niech ludzie wiedza jak sie zachowuja :/.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 21:44   #3587
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Tak wlasnie mysle zrobic.... ale najpierw naglosnilam sprawe na ich fb i grupie. Niech ludzie wiedza jak sie zachowuja :/.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Oj, ja tez bym tak tego nie zostawila. Walcz Domina i nawet nie o kase ale zeby im (jej)pokazac ze tak sie klienta nie traktuje. Dziwie sie zachowaniu tej pani bo przy takiej konkurencji to sorry.
Ja tej marki nie kupuje choc mam stacjonarnie blisko bo pani ze stoiska kompletnie nie potrafi doradzic i czuje sie troche jak zlo konieczne.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 23:14   #3588
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A skad takie wnioski? Takie praktyki sa czesto w hipermarketach - cena na polce inna, a przy kasie inna. I albo kupujesz za cene wyzsza albo rezygnujesz z zakupu. Nie spotkalam sie z tym zeby sprzedawali za cene, ktora byla na polce, jezeli juz nie obowiazuje.


Tak nie jest, sklep nie może wprowadzać klienta w błąd i musi sprzedać za taka cenę jaka podał przy półkach. Sama kiedyś kupowałam mleko dla dziecka i cena przy Polce była 20 przy kasie 40, kasjerka od razu powiedziała żeby poszła do punktu obsługi i tam towar zostanie mi sprzedamy za kwotę podana na Polce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Doczytałam resztę, Eh maskara z nimi! Ja od neonaila dawno nic nie kupuje, a i powiem szczerze ze na targach w moim czasie kiedy tam byłam to było najbardziej puste stoisko. Także niech tak robią dalej... domina szkoda słów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 10:42   #3589
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Tak nie jest, sklep nie może wprowadzać klienta w błąd i musi sprzedać za taka cenę jaka podał przy półkach. Sama kiedyś kupowałam mleko dla dziecka i cena przy Polce była 20 przy kasie 40, kasjerka od razu powiedziała żeby poszła do punktu obsługi i tam towar zostanie mi sprzedamy za kwotę podana na Polce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Doczytałam resztę, Eh maskara z nimi! Ja od neonaila dawno nic nie kupuje, a i powiem szczerze ze na targach w moim czasie kiedy tam byłam to było najbardziej puste stoisko. Także niech tak robią dalej... domina szkoda słów


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skończyłam kupowanie nawet wacików na tym stoisku i w tej firmie. Nigdy mnie tak nigdzie nie traktowali... chamstwo zaczęło się ze strony tej wrednej baby. Jedna osoba z grupy dzwoniła tam i kobieta odparła że rapidografy zostały odesłane. No to ciekawa jestem bardzo czy będą do odbioru dziś - maksymalnie jutro. Jeśli nie, to kolejne kłamstwo i naganne traktowanie klientka. Zostawiłam tam 80zł za towar którego nie mogłam użyć..... dziwne ze rapidograf rystor mam ponad tydzień, maluje nim, myje, czyszczę i dalej mi służy....

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-02-23, 11:15   #3590
Barbaar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 23
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Jaki jest teraz kolor tygodnia? Wie ktoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

@Domina wspolczuje... A tylko jedna osoba obsluguje te reklamacje? Moze odezwuj sie do kogos innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Barbaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 13:31   #3591
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Barbaar Pokaż wiadomość
Jaki jest teraz kolor tygodnia? Wie ktoś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

@Domina wspolczuje... A tylko jedna osoba obsluguje te reklamacje? Moze odezwuj sie do kogos innego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jedna.... teraz to zamierzam odebrac rapidografy, sprawdzic czy aby na pewno sa w takim stanie w jakim je oddalam - bo podobno wygladaja jakby cos na nie spadlo! I na koniec wystosowac pismo, ujmujac oczywiscie chamskie zachowanie tej osoby.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Odebrałam swoje rapidografy a w nim pismo... podpisane przez osobę X dosłownie parafką, nie czytelne a do tego nie była ta opinia tylko raport z rozmowy telefonicznej który do tego zawierał kłamstwa. Ta osoba napisała, że rzekomo powiedziałam że czarny rapidograf rozpadł mi się, a kiedy pani z reklamacji powiedziała że to ja go zniszczyłam to zmieniłam swoja wersję, że taki kupiłam na stoisku! Owszem, kupiłam nie działający rapidograf ale biały a czarny się rozpadł. Stwierdziła że igła w czarnym została wduszona do środka i tam jest! Dziwne, że wypadła sama i miałam ją w rękach! Coś co wypadło mogło wpaść spowrotem? Co do białego rapidografu również jest uszkodzony mechanicznie tylko szkoda że nie był przeze mnie ruszony.... bardzo szkoda że dokładają instrukcję obsługi a potem sie sami z nią nie zgadzają bo podobno nie powinnam rozkrecać części piszącej..... w takim razie jak go umyć? Skoro instrukcja jest nie prawidłowa? O białym rapidografie również napisano, że nie ma go na paragonie... tylko że ja mówiłam przez tel że na paragonie jest biały rapidograf, czarny został przyjęty bez paragonu przez Panią na stoisku i zostałam zapewniona, że to żaden problem....
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE

Edytowane przez Domina
Czas edycji: 2017-02-25 o 09:25
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-25, 16:59   #3592
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sendi95 Pokaż wiadomość
Czy któraś z was ma może zdjęcia z porównaniem Bonobo Love z innymi czerwieniami Neonail? Ten kolor za każdym razem mnie zachwyca jednak boje się, że za jakiś czas w ogóle nie będzie można nigdzie go dostać. Wiecie jak w porównaniu z nim wypadają sexy red, poppy hill i lipstick red?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
IMG_20170225_164631.jpg

IMG_20170225_164711.jpg

IMG_20170225_164730.jpg

IMG_20170225_164811.jpg

IMG_20170225_164822.jpg

IMG_20170225_164947.jpg



Bonobo love, moze tego az tak bie widac, ale najbliżej do sexy red. Jednakowoż, bonobo jest ciemniejsze i jakby jeszcze bardziej czerwone. Lipstic red tez jest blisko ale odrobine jasniejsza od sexy red. Nieco ciemniejsza od nich jest rasberry ale ona juz ma delikatne tony malinowe. Bonobo to czysta czerwien, mocno skoncentrowana. Ale polecam sex red jesli nie przeszkadza, ze bedzie nieco jasniejsza.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-28, 14:02   #3593
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Mnie z tych czerwieni ostatnio kusi Ripe Cherry. Widziałam kilka zdjęć z nim i wg mnie boski. Pytanie tylko czy kolor jest zależny od tego jakie jest światło? Macie porównanie światło dzienne / sztuczne?
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 10:42   #3594
Sendi95
Raczkowanie
 
Avatar Sendi95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 35
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Dziękuję za zdjęcia. Zamówiłam Bonobo Love i się w nim zakochałam. Szkoda że nie pomyśleli, żeby w swojej stałej kolekcji dać taki kolor


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sendi95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 13:23   #3595
moongie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 128
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Sendi95 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcia. Zamówiłam Bonobo Love i się w nim zakochałam. Szkoda że nie pomyśleli, żeby w swojej stałej kolekcji dać taki kolor


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fakt -ta kolekcja KAzadi była bardzo udana. ja nie wiem co będzie jak się skończy mój naked truth - trzeba będzie znaleźć jakiś godny odpowiednik, a to proste nie będzie. Mogliby na stałe wprowadzić ten kolor, lub coś nowego w tej tonacji.
moongie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-01, 18:23   #3596
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez moongie Pokaż wiadomość
Mnie z tych czerwieni ostatnio kusi Ripe Cherry. Widziałam kilka zdjęć z nim i wg mnie boski. Pytanie tylko czy kolor jest zależny od tego jakie jest światło? Macie porównanie światło dzienne / sztuczne?
kolory zawsze sa zalezne od swiatla. Ten o ktorym piszesz jest z serii ciemniejszych wisniowych.

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Sendi95 Pokaż wiadomość
Dziękuję za zdjęcia. Zamówiłam Bonobo Love i się w nim zakochałam. Szkoda że nie pomyśleli, żeby w swojej stałej kolekcji dać taki kolor


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moglby wrocic. Na razie mam go duzo bo to moja nowosc. Ale bede za nim plakac. Moze tak maile do firmy z sugerowaniem powrotu tej kolekcji na stale? No ale jak maja taka obsluge klienta to moze byc licho.

Edytowane przez AylarLi
Czas edycji: 2017-03-01 o 18:28
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:03   #3597
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny. Czy mozecie mi powiedziec jaka konsystencje maja lakiery NN? W porownaniu np.do Semilaca lub Indigo? Ja wole takie gestrze i z tych dwoch firm sa za rzadkie😩

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:19   #3598
claudineee
Raczkowanie
 
Avatar claudineee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 97
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

lakiery dobre, choć osobiście wole Semilaca, są bardziej trwałe i wybór jest większy
claudineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:36   #3599
shameeka90
Raczkowanie
 
Avatar shameeka90
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 251
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Czy mozecie mi powiedziec jaka konsystencje maja lakiery NN? W porownaniu np.do Semilaca lub Indigo? Ja wole takie gestrze i z tych dwoch firm sa za rzadkie😩
To zalezy od koloru, ale generalnie sa gestsze od Semilaca. Indigo nie mialam, ale slyszalam, ze to w ogole gesciochy, wiec nic gestszego chyba nie znajdziesz.
shameeka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-02, 12:44   #3600
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: NEONAIL- lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez shameeka90 Pokaż wiadomość
To zalezy od koloru, ale generalnie sa gestsze od Semilaca. Indigo nie mialam, ale slyszalam, ze to w ogole gesciochy, wiec nic gestszego chyba nie znajdziesz.
Uzywam tez Nails Company i one sa duzo gestsze niz Indigo i w sumie mi odpowiadaja ale szukam innych kolorow a tam zbytnio nie ma az tylu jakie by mi odpowiadaly😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-04 13:20:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.