Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 09:27   #31
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

z tych trzech to tylko L'Oreal chyba jest najlepszy....ja lubie uzywac wszystko z firmy Clean& Clear....
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 18:43   #32
izzie_lady
Raczkowanie
 
Avatar izzie_lady
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 254
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Cytat:
Napisane przez szoopcia Pokaż wiadomość
z tych trzech to tylko L'Oreal chyba jest najlepszy....ja lubie uzywac wszystko z firmy Clean& Clear....
ja też lubie clean and clan kremowy żel glęboko oczyszczający-jest bardzo wydajny,niedrogi ( ok 10 zł),po jego użyciu czuję że moja cera jest naprawdę dobrze oczyszczona-wieczorem z makijażu, a rano z sebum nagromadzonego nocą.Jednak wydaje mi sieże wrazliwą cerę moze podrażnić.Nivea Joung kosmetyki są niezłe-dla mnie trochę za delikatne,ale krem z minerałami morskimi dobrze nawilża moją tlustą cerę,fajnie pachnie i nadaje się pod podkład
izzie_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:15   #33
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Nigdy nie używałam całych seri, lubie eksperymenty Tonik z garniera mi nie przypasował. Wysuszył. Krem natomaist używam, jest b. dobry jeśli chodzi o mat i likwidacje wyprysków. Natomiast trzeba na noc buźke nawilżać bo może wysuszyć. Nivea V.Y. żel sie nie pieni ale usuwa makijaż, buzia jest gładka ale mnie zapycha ;/ Tonik fajny, delikatny. Aczkolwiek z Nivei już nic nie kupie, poza pomadką ( ) bo mam po niej pełno syfów... L'oreala nie probowalam.
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 21:41   #34
norrtalje_girl
Rozeznanie
 
Avatar norrtalje_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 901
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

ja mam 2 żele do mycia twarzy i mleczko Garniera i ze wszystkiego jestem bardzo zadowolona, pozostałych nigdy nie używałam, więc nie mam zdania :
__________________


Powrót córki marnotrawnej
norrtalje_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 07:50   #35
dureksis
Zadomowienie
 
Avatar dureksis
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z pracy ;)
Wiadomości: 1 366
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez Aneta??? Pokaż wiadomość
Z doświadczenia też wiem,że w przypadku cery tłustej,ze skłonnością do trądziku lepiej sprawdzają się kosmetyki delikatne niż typowo przeciwtrądzikowe,które bardzo wysuszają cerę,wtedy produkuje ona więcej sebum,powstają wypryski-błędne koło.Mnie dermatolog poradził używać żele,toniki do cery wrażliwej,natomiast kremy mogą być silniejsze.Ważne,aby nie dopuścić do wysuszenia cery.Seria Pure Zone jak i Garnier bardzo wysuszają cerę,Nivea jest dosyć delikatna,ale mnie ona wogóle nie pasuje,nie działa (dawno temu używałam)
Zgadzam sie, spróbuj czegos aptecznego.
Nie warto dopuszczać do sytuacji przesuszenia, ja tym sposobem nieźle nadwyrężyłam sobie gruczoły łojowe i zaczęły pracować z potrojoną siłą
I teraz juz leczę się antybiotykami. Nie przesuszać, nie przesuszać ale nawilżać!
Zel do mycia twarzy Garneira jest ok, ale Loreala odradzam- jest za silny
__________________
Empty skies but a butterflies wings
beat silent like air...
dureksis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 05:14   #36
anecikk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 175
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

mozesz kierowac sie naczymi podpowiedziami ale ostatecznie sama powinnac wyprobowac obyydwa w celu sprawdzenia co bedzie lepiej dzialac na ciebie, bo jak wiadomo tak jak kazdy jest inny tak samo dzialanie kosmetykow na kazdego jest inne
__________________
"A wise girl listens but doesn't believe
kisses but doesn't fall in love
and leaves before she's left"
Marilyn Monroe
anecikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 07:14   #37
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Nivea Visage Young miałam żel (normalny), dwa razy tonik (bardzo fajnie odświeża skórę, zwłaszcza latem), krem (fajnie nawilża i matuje) i mleczko (jedno z moich ulubionych)
Garnier Czysta Skóra żel (uwielbiam go ) i tonik (za dużo w nim alkoholu, już go nie kupię)
L'oreal Pure Zone miałam tylko żel, ale zraził mnie do całej serii. Strasznie wysuszył i zapchał.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-09, 19:50   #38
aksalotl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 767
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Próbowała któraś z Was kremu o formule oil-free L'oreala Pure zone? Ponoc ma działanie matujące i nawilżające. Znalazłam jedną, dosc pozytywną, opinię, ale po Waszych trochę się boję
aksalotl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-08, 15:03   #39
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

po uzywaniu L'Oreal Pure zone zmienilam zdanie co do Clean&Clear...

po L'Orealu mam super cere jest lepiej z dnia na dzien coraz lepiej uzywam tylko zel myjacy i tonik i naprawde jest super!!...zaluje ze kupilam podwojny peeling z Garniera nic mi nie pomogl
Polecam dzis L'Oreala
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:19   #40
neseczka
Raczkowanie
 
Avatar neseczka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 315
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja bym wybrała nivea- ładnie pachną są delikatne i nie wysuszają, garnier jest dość mocny i mnie np podrażniał a loreala nie używałam ale dużym minusem jest cena kosmetyków tej firmy
neseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 20:53   #41
backyard
Raczkowanie
 
Avatar backyard
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 139
GG do backyard
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

używałam każdej serii.
Garnier - podrażnił mi skórę
L'Oreal - jak wyżej
Nivea - zapychacz

możliwe że na kogoś innego działają jak trzeba
__________________
Radość jest wieczna, nigdy nie umrze;
zmartwienie jest złudą, nigdy nie będzie trwałe.
backyard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 21:22   #42
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

używam Garniera i tak:
co do toniku.. ma tyle alkoholu że aż boli.. chce go szybko wykończyć i kupić coś delikatniejszego
kremu używam też z Garniera tylko, że 'UltraŚwieżość' bardzo dobrze nawilża i dobrze nadaje się pod podkład.
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:27   #43
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

ja tez używałam każdej serii i z nich Nivea był najdelikatniejszy, ale w sumie nic specjalnego
Garnier- żel do mycia twarzy gości w mojej łazience do dziś, mimo, że mam już 23 lata reszta serii- tak sobie..
pure zone- o nie... tzn żel do mycia twarzy był jeszcze ok, ale cała reszta.. najgorszy było tonik i maseczka peel off, paliły skórę żywym ogniem..

chciałabym jeszcze coś dodać.. nie wiem dlaczego komsmetyczka poleciła Ci akurat te serie, ale takie agresywne kosmetyki bardzo niekorzystnie działaja na cerę. Mysle, że można miec jakiś wypalający tonik albo żel do mycia, ale kremi do raczej nawilżający..wiem po sobie, jak uzywałam całej serii anty na raz, to moja cera była w opłakanym stanie :/ problemy skończyły się, jak zaczęłam stawiać na nawilżanie zamiast wysuszanie. I wiem, że nie ja jedna to zauważyłam.,
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 21:31   #44
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja obecnie używam żelu Garniera. Co mogę stwierdzić napewno to to, ze jest wydajny. Cera po zastosowaniu jest sucha, fakt. Używam go, wmasowując największą ilość w nos, bo do szału doprowadzają mnie te mini czarne wągierki na nosie, co je niby nie widać... Aha, no i pewien minus- wczoraj moment dłużej zostawiłam na buzi ten żel, i po chwili zaczął szczypać. Nieprzyjemne to było uczucie...
Czytając wypowiedzi, zauważam, ze L'oreal jest jeszcze mocniejszy od Garniera, tak ?
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 18:27   #45
malenstwo89
Raczkowanie
 
Avatar malenstwo89
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 259
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

ja osobiście polecam Garniera, uzywam juz od długiego czasu i czesto do niego wracam w razie jakis "nowosci"- ostatnio np. polubiłam st. ivesa ale i tak na ogół wracam własnie do garniera
__________________
jestem
w podtekście mieszkam gdzieś
w przenośni chowam się...
malenstwo89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 16:29   #46
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

ja uzywam garnier'a i mimo ze jest ostry dla skory, ze sie tak wyraze, to w moim przypadku skuteczny. uzywam go z razem z tonikiem z tej serii. nic nie dziala lepiej na moje diody niz to a probowałam wielu rzeczy
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 23:01   #47
suzie
Rozeznanie
 
Avatar suzie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: so far away
Wiadomości: 619
GG do suzie Send a message via Skype™ to suzie
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

bardzo NIE polecam Nivea Young. używałam, to kompletna klapa. radze wybrać Garnier...
suzie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 08:38   #48
Olcikta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W Warszawy
Wiadomości: 3
Angry Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

ja uzywam zelu z garniera tonika z ziaji kremu matujacego z untetr twenty.. a czy pomaga, NIE zbyb
Olcikta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 20:00   #49
Igra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 31
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

jak masz delikatną skórę to nie używaj serii garniera, bo to są wg mnie mocno działające kosmetyki i mi np drażniły skórę, Nivea w sumie nic mi nie dało. Aktualnie stosuję serię AA, ale to tylko tak dla kontroli, bo nie mam problemów z cerą, ale stosuję żel z peelingiem do mycia twarzy z L'oreal i jestem bardzo zadowolona - mam bardzo gładką i świeżą skórę po tym więc pewnie reszta kosmetyków z tej serii nie powinna Cię zawieść.
__________________
Pa-Ta-Taj <3

odchudzanie !
60 --> 57--->55

Photo Sessions - love, love, love!
Zmieniam swój wygląd, zmieniam siebie
Igra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 15:32   #50
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

polecam GARNIER!
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-04, 16:30   #51
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Nie wiem ktore wybrac?!Pomozcie!:)

Cytat:
Napisane przez asiuulkaa Pokaż wiadomość
polecam GARNIER!
a ja wizytę w aptece lub u dobrego dermatologa
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 20:04   #52
fanatic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdzieś dalekoo xd
Wiadomości: 9
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Nie radze używac Nivea young. bubel ;/ nie tylko dla mnie. moje koleżanki mają tak samo. Pryszcze pojawiają się już po paru dniach stosowania. i do tego świeci ci sie strefa T. ja mam spory problem ze świecenie sie nosa, ale znalazłam sposób. taki krem niebieski matujacy z garnier bardzo pomaga. Wogóle ta nowa seria Garnier chyba activ czy jakoś tam jest świetny
fanatic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 15:20   #53
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Kosmetyki to moim zdaniem kwestia gustu Na jednego działają, na innego nie, jednym zapychają pory, drugim nie Najlepiej jakby się miało okazję wypróbować wszystkich Osobiście mówię, że produkty Garniera bardzo wysuszają skórę, więc jeżeli chcesz je stosować, to musisz lepiej nawilżać skórę... Pzdr
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 16:37   #54
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja kilka lat temu korzystałam z Garniera - po nim miałam maskarę na twarzy i musiałam się leczyć antybiotykami :/
Byłam strasznie zrażona do tej marki, ostatnio jednak na Wizażu parę osób na mnie nakrzyczało, że Garnier nie jest taki zły :p ponieważ współlokatorka używa tego żelu 3w1 active czy jakoś tak, pożyczyłam od niej kropelkę i umyłam tym twarz... no i znów masakra skóra napięta, podrażniona, fakt że oczyszczona, ale pieczenie było niemiłosierne - musiałam smarować się dwa dni Alantanem, dopiero złagodziłam objawy
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 16:05   #55
_Mateusz_
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 199
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

visionAM --> Ja też stosuje co jakiś czas ten żel 3w1 i rzeczywiście czuć ściągnięcie (mi nie przeszkadza) ale ani nie miałem podrażnionej skóry, ani mnie nic nie piekło Widać dla jednych jest dobre, dla innych nie ;D Może Garnier jest zły do wrażliwej cery??...
_Mateusz_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 14:29   #56
dominiczkab
Rozeznanie
 
Avatar dominiczkab
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: utopia :)
Wiadomości: 593
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

l'oreal jest według mnie za mocny, Nivea znowu za słaba ;/
a garniera bardzo lubię jest w sam raz, ładnie pachnie...
__________________
Follow your dreams, they know the way ♥
dominiczkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:03   #57
Bitt3rsweet
Raczkowanie
 
Avatar Bitt3rsweet
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Cytat:
Napisane przez dominiczkab Pokaż wiadomość
l'oreal jest według mnie za mocny, Nivea znowu za słaba ;/
a garniera bardzo lubię jest w sam raz, ładnie pachnie...

Dokładnie, mam tak samo
L'oreal dodatkowo mi wysuszył cerę i była bardzo podrażniona.
A Garnier wg mnie jest dobry
__________________

Nie każ mi się zmieniać.

Pozwól mi być sobą.



Bitt3rsweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 15:08   #58
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Garnier "Czysta skora", L'oreal "Pure zone" i Nivea "Young"-którą serię wybrać?

Ja sie pierwszy raz spotykam z tym, ze kosmetyczka/dermatolog zaleca komus w/w kosmetyki (mam andzieje, że nikogo nie uraziłam )

Kosmetyczka do ktorej chodze na oczyszczanie jest bardzo przeciwna takim kosmetykom drogeryjnym (w sense że bardzo podrażniają a kremy za mało są nawilżające).
Jedynie dermatolog mi powiedziała, że od biedy może być tonik z L'oreala, ale generalnie nie poleca tych firm jako kuracje anty trądzikow;

Jak byłam młodsza namiętnie uzywałam tonku Clean&Clear (byl chyba czerwony i niebieski ?) i sobie wtedy chwaliłam : Ale poza tym to nic z w/w kosmetyków
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.