Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 17:53   #271
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

mój pierwszy zakupiony na allegro też był musztardowy może to faktycznie podróby i z tego co pamiętam pierwsze efekty były słabe nie wiem co o tym myśleć ja odbierałam osobiście mój zestaw przywiozła go niby siostra tej babki która sprzedaje na allegro zestawy i nie tylko nie wiem czy można jej wierzyć jak pytałam się koleżanki gdzie ona dokładnie mieszka to mówiła że to nie zła kombinatorka że narobiła długów i wyjechała za granicę gdzieś mówicie że kupujecie od fuente alta czyli z czaplinka ja właśnie tam kupiłam zestaw mam nadzieję że naprawdę wyjechała do hiszpanii i że to nie były podróby jak by nie patrzeć coś tam zadziałało
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 18:04   #272
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
mój pierwszy zakupiony na allegro też był musztardowy może to faktycznie podróby i z tego co pamiętam pierwsze efekty były słabe nie wiem co o tym myśleć ja odbierałam osobiście mój zestaw przywiozła go niby siostra tej babki która sprzedaje na allegro zestawy i nie tylko nie wiem czy można jej wierzyć jak pytałam się koleżanki gdzie ona dokładnie mieszka to mówiła że to nie zła kombinatorka że narobiła długów i wyjechała za granicę gdzieś mówicie że kupujecie od fuente alta czyli z czaplinka ja właśnie tam kupiłam zestaw mam nadzieję że naprawdę wyjechała do hiszpanii i że to nie były podróby jak by nie patrzeć coś tam zadziałało
Przed chwilą wlazłam na stronę Mesoestetic i wysłałam zapytanie czy Cosmelan2 występuje w 2 kolorach i kto w Polsce zajmuje się ich dystrybucją u nas, żeby wiedzieć od kogo można pewnie kupić Zobaczymy czy coś odpiszą

Zadzwoniłam też do swojej kosmetyczki, która mi dzisja rano powiedziała, ze można u niej ten krem zamóić, ale w jakiej cenie, to musi się skontaktować z lekarzem, od którego niby miałaby go wziąć. Zadzwoniłam więc do niej zapytać o niego, ale powiedziała mi, że dzisja nie udało się jej z nim skontaktować i czeka na telefon od niego.
Zapytałam więc o kolory, czy to prawda, że występuje w dwóch kolorach: jaśniejszy i musztardowy i odpowiedziałą, że tak. Na pytanie jak to rozpoznać, jak jest oznaczony kolor na opakowaniu, to powiedziała, ze dowie się wszystkiego od lekarza.
Jutro mam nadzieję zdobędę te info, to jak chcecie mogę przekazać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:42   #273
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

chcemy
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:50   #274
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Mariola twój kocurek jest boski. Ja kupiłam cosmelan zestaw na allegro od Fuentealta i u mnie zadziałał, więc przypuszczam że był oryginalny. Kolor miał zwykłego podkładu, dopasował się do mojej cery idealnie, tak że chodziłam z nim do pracy. Teraz kładę go na noc, bo w słoneczne dni boję się że filtr w nim zawarty nie wystarczy i filtruję się kremem. Oglądałam film tvn i uważam że gabinety też się zaopatrują na allegro, skoro u mnie działa i przesyłka przyszła z samej Hiszpanii to sądzę że nie jest podróbą.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:17   #275
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Beti jak chcesz podesle Ci probaski loreala kremu wybielajacego,bo mam..kurde ja mialam inna Neostrade:confu sed: taka biala tuba i granatowy napis

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Lari-srebro koloidalne kupilaś???
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:30   #276
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tak srebro koloidalne czyli nanoplatynę tak zwaną napiszcie jak to stosujecie......nierozumi em dlaczego nowe plamy powstają koło tych starych ostatnio wyszłam na słońce z filtrem tylko n plamach reszty nie posmarowałam bo mam plamy tylko pod oczami i chciłam troszkę opalić resztę twrzy i patrzę na drugi dzień i moj plama ma dodtkowe kółko .......zastanawiam się czy tego nie powodują nasze kremy odbarwiające
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 20:43   #277
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
chcemy
Ok, to jutro zamelduję

Cytat:
Napisane przez rado1 Pokaż wiadomość
Mariola twój kocurek jest boski. Ja kupiłam cosmelan zestaw na allegro od Fuentealta i u mnie zadziałał, więc przypuszczam że był oryginalny. Kolor miał zwykłego podkładu, dopasował się do mojej cery idealnie, tak że chodziłam z nim do pracy. Teraz kładę go na noc, bo w słoneczne dni boję się że filtr w nim zawarty nie wystarczy i filtruję się kremem. Oglądałam film tvn i uważam że gabinety też się zaopatrują na allegro, skoro u mnie działa i przesyłka przyszła z samej Hiszpanii to sądzę że nie jest podróbą.


Myślę, że skoro ta moja kosmetyczka potwierdziła, że są 2 kolory to pewnie gdzieś to słyszała , ale jutro mam nadzieję, dowiem się szczegółów jak to jest z tymi kolorami
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 21:02   #278
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Przed chwilą wlazłam na stronę Mesoestetic i wysłałam zapytanie czy Cosmelan2 występuje w 2 kolorach i kto w Polsce zajmuje się ich dystrybucją u nas, żeby wiedzieć od kogo można pewnie kupić Zobaczymy czy coś odpiszą
Hej. Ja tez pokusilam sie skonaktowac bezposrednio z producentem na temat zakupu i o dziwo odpisal mi autoryzowany przedstawiciel, (z maila wynika ze moje zapytanie zostalo przekierowane do niego z Hiszpani) ale musze dodac ze nie mieszkam w kraju ... , Zpytalam go czy przesle mi probke cosmelan2, odplatnie oczywiscie.. ale na to nie mam jeszcze zadnej odpowiedzi. Sadze ze zakup oryginalego produktu jest bardzo wazny, a to ze wystepuje w 2 kolorach jak piszecie jest niepokojace..... kolor kremu w koncu tez jest sprawdzany przez QC i swiadczy o zachowaniu norm produkcyjnych (no chya ze sie w miedzyczasie zmienily i na rynku jest stara i nowa wersja... )
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:15   #279
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Lari popatrz ja kupilam srebro w zwiazku z tym ze zabija bakterie ,nawet ma wieksza moc ponoc niz antybiotyk bo bakterie sie na nie nie uodparniaja..wiec zakupilam pod katem przemywania tym twarzy jako tonik..juz po zmyciu makijazu i z rana po przebudzeniu..o tym ze działa na plamy nie slyszałam...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 22:41   #280
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

o jakim srebru mowa ? dawwno mni enie bylo, dzieki dziewczynki z rady zwiazane z moim zakupem filtra przez allegro. buziolki
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 06:37   #281
alcia77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
mi się wydaję że są różne odcienie no chyba że jakieś podróby kiedyś kupiłam ja płaciłam chyba 470 tutaj http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info...d=1116&lang=pl na aukcjach internetowych nie kupuje bo można na podróbę trafić

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:49 ----------

tu macie coś o aukcjach pokazują cosmelan http://dziendobrytvn.plejada.pl/26,3....html#autoplay
Hej. To bardzo ciekawe co napisala sucha1. Nie obawiacie sie,ze mozecie trafic na podrobke?-a nie oszukujmy sie-preparat nie jest tani Ale znowu skad mamy pewnosc,ze w gabinecie maja oryginal,a nie zaopatruja sie z allegro. Bo znowu w renomowanym gabinecie zabieg jest 3x drozszy. Sama nie wiem co o tym myslec Tak sie tylko zastanawiam?
alcia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 07:01   #282
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

LARI gdzie kupiłaś srebro???
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:09   #283
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Beti jak chcesz podesle Ci probaski loreala kremu wybielajacego,bo mam..

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Nie wytrzymałam i kupiłam zestawy próbek Nie zmarnują się

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata ja już wogóle takich kremów nie kupuję
A czego używasz? Produktów z BU? Widzisz efekty?!? Bo ja miałam tylko jedno serum od nich, z kolejnym zamówieniem czekam na wykonczenie innych specyfików
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:02   #284
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny dostała odpowiedź z Mesoestetic. Podali mi dystrybutora w Polsce.
Firma Bio Profil - http://www.profilestetyczny.pl/index...abinety&woj=14

Na ich stronie podane są gabinety we wszystkich województwach, które od nich biorą. Estetyka z all. też tam jest, więc powinna mieć chyba pewne kremy
Dla klientów indywidualnych nie sprzedają, tylko dla gabinetów kosmetycznych i lekarzy.

Zapytałam również panią o kolory. Pani kategorycznie stwierdziła, że krem występuje w jednym kolorze. Minimalnie może się różnić, ale kolor jest jeden i tylko w jednym kolorze jest produkowany.

Tyle się dowiedziałam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 12:58   #285
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostała odpowiedź z Mesoestetic. Podali mi dystrybutora w Polsce.
Firma Bio Profil - http://www.profilestetyczny.pl/index...abinety&woj=14

Na ich stronie podane są gabinety we wszystkich województwach, które od nich biorą. Estetyka z all. też tam jest, więc powinna mieć chyba pewne kremy
Dla klientów indywidualnych nie sprzedają, tylko dla gabinetów kosmetycznych i lekarzy.
Kupowałam ponad rok temu w gabinecie z ich listy. Za słoik cos2 zapłaciłam 550 zł, ale kobieta stwierdziła, że załapałam się na niższą cenę, bo właśnie mają nowy cennik. ...Wolę nie sprawdzać, ile kosztuje dzisiaj
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:24   #286
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Ja sie obawiam że mam jednak podróbę
Kolor dziwny a już 1/3 słoika nie ma. Mogę nałożyć tonę na twarz i nic się nie dzieje

Kiedys słysząłam o podróbach pampersów i te podrobione mają podobno inny kod kreskowy

Podaję kod swojego cosmelanu 8 436024 752069
oznaczenie D-1
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:27   #287
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Ja sie obawiam że mam jednak podróbę
Kolor dziwny a już 1/3 słoika nie ma. Mogę nałożyć tonę na twarz i nic się nie dzieje

Kiedys słysząłam o podróbach pampersów i te podrobione mają podobno inny kod kreskowy

Podaję kod swojego cosmelanu 8 436024 752069
oznaczenie D-1
A gdzie kupowałaś ?
Madzia - wizażanka, która mi przesłała próbkę od siebie kupowała z estetyki i dostała teraz z serii D i pisała, ze jest OK.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:42   #288
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
A gdzie kupowałaś ?
Madzia - wizażanka, która mi przesłała próbkę od siebie kupowała z estetyki i dostała teraz z serii D i pisała, ze jest OK.
Jakis miesiąc temu od Fuente Alta z allegro
Ale po dziwnie taniej cenie 410 zł
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 13:46   #289
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jakis miesiąc temu od Fuente Alta z allegro
Ale po dziwnie taniej cenie 410 zł
I nic się nie dzieje?!? Czyli jak mi po neostracie. Efekt zerowyBo cos2 zadziałał piorunująco
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 13:54   #290
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
I nic się nie dzieje?!? Czyli jak mi po neostracie. Efekt zerowyBo cos2 zadziałał piorunująco
Beti wydaje mi się że skóra ma może pewien opór
Do pewnego momentu pobiera składniki a później się chyba uodparnia
Mamy ten sam przypadek ale odwrotną kolejność stosowania kremów
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:02   #291
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Catherine1980 Pokaż wiadomość
Jakis miesiąc temu od Fuente Alta z allegro
Ale po dziwnie taniej cenie 410 zł
Nie chcę się o nich wypowiadać, ale nie znalazłam ich jako biorących Cos2 od polskiego dystrybutora. Nie musi to oznaczać podróbki, ale...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:29   #292
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Fuente wysyła z Hiszpanii więc nie musi brać od polskiego dystrybutora, tak myślę, u mnie zadziałał i jestem wybielona.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:24   #293
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

kurczę ale dałam ciała miałam kupić nanoplatynę a kupiłam nano srebro koloidalne myślałam że to jest tosamo a ono jednak działa inaczej
naszczęście udało mi się wymienić na nanoplatynę........szatan ko napisz jak ją stosujesz czy ona podrażnia .....dajesz tylko na plamy i jak długo trzeba stosować żeby były efekty

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2010-05-05 o 16:17
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:13   #294
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez lari2005 Pokaż wiadomość
kurczę ale dałam ciała miałam kupić nanoplatynę a kupiłam nano srebro koloidalne myślałam że to jest tosamo a ono jednak działa inaczej
Nanoplatyna kosztuje jakieś 130-150 zł, Ty swoje srebro chyba taniej kupiłaś, jesli dobrze pamietam...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:24   #295
lari2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 96
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

tak srebro jest tańsze a nanoplatynę kupiłam za 69,50 na allegro w aptece słoneczko w zakopanym......dużo u nich zamawiałam są bardzo tani na allegro
podaję link o nanoplatynie
http://www.e-profilaktyka.eu/index.p...na-w-kosmetyce

Edytowane przez lari2005
Czas edycji: 2010-05-05 o 16:33
lari2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:18   #296
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostała odpowiedź z Mesoestetic. Podali mi dystrybutora w Polsce.
Firma Bio Profil - http://www.profilestetyczny.pl/index...abinety&woj=14

Na ich stronie podane są gabinety we wszystkich województwach, które od nich biorą. Estetyka z all. też tam jest, więc powinna mieć chyba pewne kremy
Dla klientów indywidualnych nie sprzedają, tylko dla gabinetów kosmetycznych i lekarzy.

Zapytałam również panią o kolory. Pani kategorycznie stwierdziła, że krem występuje w jednym kolorze. Minimalnie może się różnić, ale kolor jest jeden i tylko w jednym kolorze jest produkowany.

Tyle się dowiedziałam
no to ten gabinet w którym ja kupuję też jest na liście dzięki za info ,ciekawe czy w hiszpanii też tylko do gabinetów sprzedają i skąd ta fuente alta to bierze bo to od niej ta musztarda była

Catherine1980 czyli używałaś neo najpierw a później cos? ja przed cosmelanem kilka miesięcy używałam neo ale efekty były słabe i to bardzo a cosmelan na mnie działa duuuuuuużo lepiej nie ma nawet co porównywać
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:44   #297
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez sucha1 Pokaż wiadomość
no to ten gabinet w którym ja kupuję też jest na liście dzięki za info ,ciekawe czy w hiszpanii też tylko do gabinetów sprzedają i skąd ta fuente alta to bierze bo to od niej ta musztarda była
No to git, wiesz, że masz oryginał

Ta musztarda to może z Tesco była
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:37   #298
dusiek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 22
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostała odpowiedź z Mesoestetic. Podali mi dystrybutora w Polsce.
Firma Bio Profil - http://www.profilestetyczny.pl/index...abinety&woj=14
Hej, Dzieki za linka, moj dystrybutor sie nie odezwal jeszcze ale przypuszczam, ze dpowiedz bedzi taka sama - trzeba pojsc do gabinetu albo nabyc u dermatologa. :/
dusiek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:42   #299
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Dziewczyny czy Cosmelan stosując np. 2 razy dziennie trzeba go zmywać ? Np. rano nakładam na buzię i po kilku godzinach zmywam i wieczorem smaruję i po jakimś czasie zmywam ? Czy nie trzeba go zmywać ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:49   #300
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

ja na początku cały czas miałam cos na twarzy no chyba że miałam już mocno podrażnioną skórę to sobie kilka razy odpuściłam i nawilżałam teraz to już tylko na noc się smaruję
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-07 11:31:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.