Essence cz. VI - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-06, 12:30   #1051
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez pasazerka1 Pokaż wiadomość
W Gdańsku w CF nadal nie ma lakierów matujących, szafy pustawe, nowości pojawiły się jakieś, ale w większości już nic po nich nie zostało...

A dzisiaj byłam świadkiem sytuacji, która na chwilę wytrąciła mnie z równowagi. Natura w CF, oglądam szafę E. i to, co pozostało po nowościach, patrzę kątem oka na dziewczynę, która przy drugiej szafie E. otwiera produkt, merda w nim, po czym odkłada. Myślę sobie, że pewnie jakieś testery w dołożyli, zadowolona, że może uda mi się przetestować zestaw do smokey eyes. Podchodzę jeszcze bliżej owej damy i oczom nie wierzę - nie ma żadnych testerów a ten babsztyl otwiera sobie kosmetyki, po czym odkłada go na półeczkę i bierze drugi do wymacania. Zagotowało się we mnie, policzyłam do dziesięciu i myślę sobie, że odejdę na chwilę, żeby się uspokoić, bo do rękoczynów dojdzie. Obeszłam cały sklep, ochłonęłam i podeszłam do owej pani, która w tym czasie zdążyła pól szafy E. pootwierać i odłożyć. Wytłumaczyłam jej, że do sprawdzania kosmetyków służą testery i po tym przydługim wstępie dochodzimy do sedna opowieści: pani miłym głosem powiedziała mi, że ona tutaj pracuje i że zaznajamia się z produktami, aby jak najlepiej obsługiwać klientów. Opadła mi szczęka...
A która to dłużej już tam pracuje, czy jakaś nowa? Niech no tylko wrócę
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:14   #1052
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez ewelinkia Pokaż wiadomość
Przybyłam, zobaczyłam, zdobyłam ....

W końcu mam rozświetlacz
(wzięłam ostatni).

Byłam tam ok. 13, oprócz rozświetlacza wszystko jest


wow, zaraz tam polecę

Na suraskiej dziś byłam, z nowości są tylko lakiery do stempelków i wysuszacz w kroplach (który nabyłam).
Pani poiwedziała tradycyjnie, że była dostawa, ale ona nie wie co
i że nowości to pewnie w piątek ( taa pewnie)
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 13:56   #1053
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: Essence cz. VI

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Widzę, że nie mam szans na zdobycie już nic z tej letniej limitowanki, chlip!!!
To co teraz jest na tapecie nowego? Co warte uwagi, a co omijać z daleka?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 14:54   #1054
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Proszę o wpisanie jeszcze jednego miejsca do listy miejsc z szafami Essence -
Drogeria "Uroda", skrzyżowanie Sienkiewicza i Piłsudskiego, obok księgarni językowej.


Jestem szczęśliwym człowiekiem
Wpadłam do drogerii (nota bene dawno temu to była taka mała natura, ale sie oddzieliła).
Więc wpadam i... nie widzę szafy. Już chwilowa podłamka, wchodzę do drugiego pomieszczenia i jest! na samym wejściu wielka, cała wypchana świeżymi kosmetykami Es, na samym szczycie pręży się Denim Wanted, kompletna

Stałam tam i medytowałam z pół godziny

Wzięłam:
- Eyeliner czarny DW
- lakier shrekowy
- obłędnie piękny Purple Cherry z Multi Dimension
- krem regeneracyjny do rak.


Do sklepu z szafa mam 3 min spacerem, Rossmana mam koło pracy... jestem kosmetycznie spełniona i zbankrutowana

ps. rozmawiałam z panami w Urodzie, będą mieli każdą limitowanke, poleciłam pani MA i zasugerowałam zrobienie testerów
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 15:12   #1055
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Proszę o wpisanie jeszcze jednego miejsca do listy miejsc z szafami Essence -
Drogeria "Uroda", skrzyżowanie Sienkiewicza i Piłsudskiego, obok księgarni językowej.


Jestem szczęśliwym człowiekiem
Wpadłam do drogerii (nota bene dawno temu to była taka mała natura, ale sie oddzieliła).
Więc wpadam i... nie widzę szafy. Już chwilowa podłamka, wchodzę do drugiego pomieszczenia i jest! na samym wejściu wielka, cała wypchana świeżymi kosmetykami Es, na samym szczycie pręży się Denim Wanted, kompletna

Stałam tam i medytowałam z pół godziny

Wzięłam:
- Eyeliner czarny DW
- lakier shrekowy
- obłędnie piękny Purple Cherry z Multi Dimension
- krem regeneracyjny do rak.


Do sklepu z szafa mam 3 min spacerem, Rossmana mam koło pracy... jestem kosmetycznie spełniona i zbankrutowana

ps. rozmawiałam z panami w Urodzie, będą mieli każdą limitowanke, poleciłam pani MA i zasugerowałam zrobienie testerów
Oj dziewczyny jak ja wam zazdroszczę :P no nic - dopóki nie przestudiuję dokładnie poznańskich drogerii będę musiała się uśmiechać ładnie do niektórych wizażanek :P
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:42   #1056
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. VI

a matt top coat jest w pierwszej czy drugiej szafie bo dziś widziałam nową pierwszą szafę, nowości żadnych, praktycznie cała była pusta ale szukałam miejsca, gdzie miałby stać matt ale w żadnym opisie nie było
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:47   #1057
pierniczkowa
Zadomowienie
 
Avatar pierniczkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Gex
Wiadomości: 1 330
Dot.: Essence cz. VI

w pierwszej szafie polozony razem z lakierami
pierniczkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 17:50   #1058
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny jak przetestujecie krem do rąk to opiszcie jak się sprawuje
a on jest w 1 czy 2 szafie?
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 17:56   #1059
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
dziewczyno, gdzie ty masz uczelnie na Morenie?
a Natur w Gdańsku masz zatrzęsienie i to najlepiej wyposażonych w całym Trójmieście
Mieszkam na morenie, a studiuję w UG Na bażyńskiego :P:P:P:P lul to się dogadały. Znalazłam tylko 1 naturę z 1 szafa na grunwaldzkiej 40. a więcej nie widziałam.
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:02   #1060
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Właśnie. Jak maca to niech kupi albo oznaczy jako tester. Mnie tam nie obchodzi czy to macała na moich oczach czy też gdzieś w ukryciu - bardziej mnie obchodzi to że później kupię zgęstniały lakier, pomaziane cienie albo jeszcze coś gorszego.
A propos tego macania - pewnego dnia wysłałam Mojego po lakiery z ITW. Nie było ich, więc spytał panią, czy nie ma czegoś schowanego. Pani przyniosła pudło, z którego wybrał po jednym lakierze z każdego koloru. I w domu się okazało że Chakra była testowana (lakier nie stał na półce!) - były na gwincie pod zakrętką chamskie zacieki od ocierania pędzelka, a jak lakier odstał spokojnie swoje i spłynął to nie było w nim z pół cm lakieru. Można się domyślić mojego stanu ducha w tamtym momencie.

Przy okazji donoszę, że przy metrze nadal nic (poza tym, co Aggie wczoraj pisała).


Ishi twoje swatche mnie chyba przekonały do fioletowego tuszu, choć zawsze uważałam takie coś za niewidoczne na ślepiach badziewie. A mogłabyś powiedzieć, czy po pociągnięciu tym tuszem rzęs pokrytych wcześniej tuszem czarnym widać ten fiolet? Może mogłabyś zrobić fotkę?

Edytowane przez emha
Czas edycji: 2010-10-06 o 18:08
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 18:13   #1061
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Mieszkam na morenie, a studiuję w UG Na bażyńskiego :P:P:P:P lul to się dogadały. Znalazłam tylko 1 naturę z 1 szafa na grunwaldzkiej 40. a więcej nie widziałam.
ze strony Natury zaś obiekt zaznaczony na czerwono jest kilkaset metrów od każdego z budynków UG w tym obrębie (skoro piszesz o Bażyńskiego, to albo prawo/adm, albo nowy budynek pedagogiki i pokrewnych ) - w CH Familia vis a vis Hali Olivii.





Sklepy w wybranym mieście:

ul. Podwale Grodzkie 8

Tel.:58/ 34 62 853 Kom.:88 33 78 021
80-851 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 21:00
Soboty: 9:00 - 21:00
Niedziele: 10:00 - 17:00 Przybliżona odległość: 0.0 km
CH ETC ul. Rzeczpospolitej 33

Tel.:58/ 761 38 80 Kom.:88 33 78 378
80-463 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 21:00
Soboty: 9:00 - 21:00
Niedziele: 11:00 - 20:00 Przybliżona odległość: 0.0 km
ul. Pańska 3

Tel.: b/d Kom.:88 33 78 289
80-840 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 19:00
Soboty: 9:00 - 16:00

ul. Grunwaldzka 40

Tel.:58/ 346 07 70 Kom.:88 33 78 276
80-241 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 18:30
Soboty: 9:00 - 14:00

CH STOKROTKA, ul.Piotrkowska 25

Tel.:58/ 300 19 84 Kom.:88 33 78 377
80-180 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 10:00 - 20:00
Soboty: 10:00 - 20:00
Niedziele: 10:00 - 16:00

GALERIA PRZYMORZE, ul. Obrońców Wybrzeża 1

Tel.:58/ 761 42 59 Kom.:88 33 78 398
80-398 Gdańsk
Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 21:00
Soboty: 9:00 - 21:00
Niedziele: 10:00 - 19:00

CH FAMILIA, Al.Grunwaldzka 471

Tel.: b/d Kom.:88 33 78 344
80-309 Gdańsk

Godziny otwarcia:
Pon - Pt: 9:00 - 21:00
Soboty: 9:00 - 21:00
Niedziele: 9:00 - 20:00
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 18:13   #1062
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez aluniaa007 Pokaż wiadomość
pewnie mieszka na stancji i dojezdza z Moreny na uczelnie :P
no sa 2 tylko te w gdansku glownym,kore sa dobrze wyposazone,ale przewqznie puste
W centrum, tak, ale tak poza nimi to jest jeszcze w galerii przymorze, w CH Familia i na Wrzeszczu na Grunwaldzkiej.
W porównaniu w Gdynią - tylko 1 szafa i nie miła obsługa - to istny szał


Cytat:
Napisane przez Badzynka Pokaż wiadomość
Mieszkam na morenie, a studiuję w UG Na bażyńskiego :P:P:P:P lul to się dogadały. Znalazłam tylko 1 naturę z 1 szafa na grunwaldzkiej 40. a więcej nie widziałam.
z bażyńskiego masz blisko do Galerii Przymorze i zrób sobie kiedyś wycieczkę do centrum. Praktycznie przy samym dworcu masz naturę z nowościami
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:04   #1063
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez emha Pokaż wiadomość

Ishi twoje swatche mnie chyba przekonały do fioletowego tuszu, choć zawsze uważałam takie coś za niewidoczne na ślepiach badziewie. A mogłabyś powiedzieć, czy po pociągnięciu tym tuszem rzęs pokrytych wcześniej tuszem czarnym widać ten fiolet? Może mogłabyś zrobić fotkę?

Hej, ja go nakładałam na swoje własne rzęsy, gołe
Wydaje mi się, że może być cos widać ale np. teraz po kilku h noszenia ( 0 kruszenia się, odbijania na powiece itp) mam wrażenieże on już nie jest fioletowy tylko zwykły czarny...ale może to wina światła
Jutro sie postaram tak pomalowac jak mówisz.
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:08   #1064
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez juhaska Pokaż wiadomość
a matt top coat jest w pierwszej czy drugiej szafie bo dziś widziałam nową pierwszą szafę, nowości żadnych, praktycznie cała była pusta ale szukałam miejsca, gdzie miałby stać matt ale w żadnym opisie nie było


Jest w "starej szafie" na górze po lewej stronie między lakierami Multi Dimension a Colour&Go
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:14   #1065
emha
Raczkowanie
 
Avatar emha
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 167
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Hej, ja go nakładałam na swoje własne rzęsy, gołe
Wydaje mi się, że może być cos widać ale np. teraz po kilku h noszenia ( 0 kruszenia się, odbijania na powiece itp) mam wrażenieże on już nie jest fioletowy tylko zwykły czarny...ale może to wina światła
Jutro sie postaram tak pomalowac jak mówisz.
Dziękuję ślicznie, czekam z niecierpliwością na wieści
emha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:16   #1066
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Ja też mogę coś sprawdzić, nie wiem Winogrady? Albo Centrum bo tam pracuję...
Dzisiaj byłam w Naturze na Wyspiańskiego, miałam nadzieję, że coś tam znajdę...
ja nawet nie wiedziałam, że na Wyspiańskiego jest Natura.... (jak tam dojechać?)
nie ma także na pętli Ogrody (w drogerii Raj, w Społem-gdzie jest za to Vipera), sprawdzę jeszcze Dąbrowskiego i Półwiejską, ale z tego co tam wchodziłam, to nigdy mi się w oczy Essence nie rzuciło (a wchodziłam często)
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:31   #1067
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiedziałam, że na Wyspiańskiego jest Natura.... (jak tam dojechać?)
Natura jest w CH City Park- na terenie osiedla Ułańskiego. Można dojechać 1 lub 7 ze strony Areny albo 5, 8, 14 lub 18 od strony parku Wilsona. Natura wg. mnie kiepsko zaopatrzona, z Essence jedna szafa...
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 19:58   #1068
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez pierniczkowa Pokaż wiadomość
w pierwszej szafie polozony razem z lakierami
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Jest w "starej szafie" na górze po lewej stronie między lakierami Multi Dimension a Colour&Go
dziękuję za odpowiedzi, to teraz chociaż wiem, gdzie go szukać
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:08   #1069
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Piszesz o tej w City Parku? Te brokaty już tam leżą od niepamiętnych czasów, niedawno były jeszcze lakiery z tej samej limitki.
Tak No to już ich nie ma, zlitowałam się nad biednymi brokatami :P

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Dopadłam w końcu Essence
- błękitny lakier z drobinkami 25 Glisten Up - tak na niego czekałam a w sumie średniak, samotnie wygląda nie bardzo i nie jest kryjący. Mam nadzieje, że z jakimś ciemnym lakierem będzie współpracował
- morski s drobinkami 38 Choose Me! - piekny i tyle :P
-matt top coat
-tusz do rzęs fioletowy 03 deep purple.
Nie spodziewałam się, że będzie taki fajny, na pierwszy rzut oka go nie widac, ale zależy jak światło pada to raz jest bardziej fioletowy a raz czarny. Kupie jeszcze inny kolor
- silky touch blush, kolor 30 secret it-girl.
Pomarańczko-brzoskwinka z....złotymi maciupeńki drobinkami. Nie widać na pierwszy rzut oka, dopiero jak swatche robiłam to zauważyłam. Efekt jakby tafli czy coś ? Ładnie je widać jak świeci słońce.

Zaraz ide na swatche :P


A, i chciałam dopaść rozświetlasz, ale w Gliwicach na Zwycięstwa go nie było.
Ooo, różem i tuszem to mnie zainteresowałaś :P

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
ja nawet nie wiedziałam, że na Wyspiańskiego jest Natura.... (jak tam dojechać?)
nie ma także na pętli Ogrody (w drogerii Raj, w Społem-gdzie jest za to Vipera), sprawdzę jeszcze Dąbrowskiego i Półwiejską, ale z tego co tam wchodziłam, to nigdy mi się w oczy Essence nie rzuciło (a wchodziłam często)
Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Natura jest w CH City Park- na terenie osiedla Ułańskiego. Można dojechać 1 lub 7 ze strony Areny albo 5, 8, 14 lub 18 od strony parku Wilsona. Natura wg. mnie kiepsko zaopatrzona, z Essence jedna szafa...
Dokładnie tak. Byłam dzisiaj w obu naszych Naturach i tak:
Na Wyspiańskiego dzisiaj była dostawa, ale niestety nic ciekawego nie przyszło, poza tym jest tam tylko 1 szafa. Dostawy mają w środy i piątki.
W Pestce - byłam dzisiaj, i niby coś tam jest, bo np. przyspieszacz wysychania w kroplach i jakieś tam jeszcze nabłyszczacze, ale ani jednej nowości, o których była mowa ostatnio tutaj w wątku. Pani mi powiedziała, że dostawy mają we wtorki i czwartki, ale limitowanki schodzą w ciągu kilku godzin... Więc nie wiem, czatowanie pod drzwiami nam pozostaje?

Ja znowu oczywiście coś kupiłam, ale czekam nadal na nowości
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-06, 20:23   #1070
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Pani mi powiedziała, że dostawy mają we wtorki i czwartki, ale limitowanki schodzą w ciągu kilku godzin... Więc nie wiem, czatowanie pod drzwiami nam pozostaje?
zawsze można utworzyć jakieś dyżury i komitet kolejkowy
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:42   #1071
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
zawsze można utworzyć jakieś dyżury i komitet kolejkowy
Ja tam nigdy nie zauważyłam, żeby w Pestce limitka schodziła w ciągu kilku godzin. Najlepszy przykład - tydzień przynajmniej po wprowadzeniu limitki złapałam tam 2 pędzle moonlight(dwaaaaaa a była na nie niezła obława :P ). Poza tym ostatnio jak były już resztki ITW, która jako jedna z niewielu faktycznie im się nieźle sprzedała, to mieli jeszcze całą eclipse na wyprzedarzy(my god! po zacytowaniu to zauważyłam... na serio napisałam przez "rz", wybaczcie, wyprzedaży oczywiście ). Co najmniej po 2 błyszczyki z każdego koloru, cienie, kredki, lakiery - wszystko. Tak samo z cute as hell - myślałam, że już wszystko będzie wyprzedane - przyjeżdżam a tam limitka nie tknięta. Przyjeżdżam na 2 dzień i praktycznie tak jak ją zostawiłam. Swoją drogą chyba nawet częściej mi się zdarzało, że w city parku nie było czegoś czego szukałam a potem w pestce to znajdowałam. Może z racji tego, że ma lepszą lokalizację to dostają dokładki a w city park nie? Zresztą i tak jak wprowadzają limitkę to wolę na nią czatować w rodzinnym mieście - tam w ogóle zainteresowanie niektórymi limitkami jest minimalne.

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-10-06 o 23:04
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:43   #1072
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
zawsze można utworzyć jakieś dyżury i komitet kolejkowy
Heh, taaaa
Dobre chociaż jest to, że nowa szafa w Pestce jest zamontowana, więc jeszcze tylko muszą ją zapełnić...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 20:59   #1073
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Tak No to już ich nie ma, zlitowałam się nad biednymi brokatami :P



Ooo, różem i tuszem to mnie zainteresowałaś :P





Dokładnie tak. Byłam dzisiaj w obu naszych Naturach i tak:
Na Wyspiańskiego dzisiaj była dostawa, ale niestety nic ciekawego nie przyszło, poza tym jest tam tylko 1 szafa. Dostawy mają w środy i piątki.
W Pestce - byłam dzisiaj, i niby coś tam jest, bo np. przyspieszacz wysychania w kroplach i jakieś tam jeszcze nabłyszczacze, ale ani jednej nowości, o których była mowa ostatnio tutaj w wątku. Pani mi powiedziała, że dostawy mają we wtorki i czwartki, ale limitowanki schodzą w ciągu kilku godzin... Więc nie wiem, czatowanie pod drzwiami nam pozostaje?

Ja znowu oczywiście coś kupiłam, ale czekam nadal na nowości

Ej, ej ale chyba masz coś z nowości, bo ten lakier do stampów chyba miał być z nowości??
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:01   #1074
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ej, ej ale chyba masz coś z nowości, bo ten lakier do stampów chyba miał być z nowości??

No własnie

ja dziś się na niego (w bieli) czaiłam, ale stwierdziłam, że do wypłaty poczekam.....
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:04   #1075
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ej, ej ale chyba masz coś z nowości, bo ten lakier do stampów chyba miał być z nowości??
A one są w pierwszej szafie?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:06   #1076
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ej, ej ale chyba masz coś z nowości, bo ten lakier do stampów chyba miał być z nowości??
No niby tak, ale więcej nic nie było
A ja właściwie czekam przede wszystkim na DW, na matta i na róże nowe
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:09   #1077
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
No niby tak, ale więcej nic nie było
A ja właściwie czekam przede wszystkim na DW, na matta i na róże nowe
No ale wiesz, nie możemy już narzekać że u nas nie ma nowości
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:09   #1078
Anulenka
Zakorzenienie
 
Avatar Anulenka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mały, chorobliwie duszny kraj;)
Wiadomości: 3 890
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Tak No to już ich nie ma, zlitowałam się nad biednymi brokatami :P



Ooo, różem i tuszem to mnie zainteresowałaś :P





Dokładnie tak. Byłam dzisiaj w obu naszych Naturach i tak:
Na Wyspiańskiego dzisiaj była dostawa, ale niestety nic ciekawego nie przyszło, poza tym jest tam tylko 1 szafa. Dostawy mają w środy i piątki.
W Pestce - byłam dzisiaj, i niby coś tam jest, bo np. przyspieszacz wysychania w kroplach i jakieś tam jeszcze nabłyszczacze, ale ani jednej nowości, o których była mowa ostatnio tutaj w wątku. Pani mi powiedziała, że dostawy mają we wtorki i czwartki, ale limitowanki schodzą w ciągu kilku godzin... Więc nie wiem, czatowanie pod drzwiami nam pozostaje?

Ja znowu oczywiście coś kupiłam, ale czekam nadal na nowości
Jak się spisuje brązer i czarny lakier do stempelków?
Anulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:09   #1079
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
A one są w pierwszej szafie?
W drugiej stały
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-06, 21:11   #1080
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
W drugiej stały
Dzięki Czyli nie ma szans, zazdroszczę Wam tych drugich szaf
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.