Kosmetyki M.A.C. cz. 4 - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 16:53   #421
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Lubić lubię bardzo, ale tym razem wygrywają względu praktyczne Nie mogę mieć nudowych ust, nawet przy smokey eyes bo wyglądam nieciekawie

Właśnie testuję szminkę Lustering+Revenge is Sweet jako top Widać tylko usta

Lexxie dziękuję sukienka obecnie dostępna w H&M
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-10-26 o 16:55
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 18:21   #422
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Jaki jeszcze inny jasny cień może zastąpić "Blanc Type/Vanilla/Brule"??? Nie mam ani jednego w swoim zbiorku... Mam dużo jasnych kolorków: Mylar, Vapour, Nylon, Ricepaper, Vapour, Tissueweight, Naked Lunch... - nada się któryś?
Czy róż Peaches jest bardzo pomarańczowy?
Moim zdaniem - Mylar - jak najbardziej, Nylon - jak dla mnie 'za żółty', chociaż z drugiej strony fajnie może się komponować z Orange/Red Brick. Odnośnie Ricepaper to samo. Tissueweight - uwielbiam go łączyć z mocnym różem (np. Passionate/Pigment - Brash&Bolt), lub/i jakimś ciemniejszym brązem. Z Naked Lunch, podobne połączenie idealnie pasuje.

Zapomniałam dopisać - Peaches nie jest bardzo pomarańczowy, jest cudowny

Edytowane przez brusia
Czas edycji: 2010-10-27 o 15:37
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:08   #423
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to ciekawe... ale blaszkę na spodzie mają? czy też nie? bo zgłupiałam do reszty
Blaszki brak ,pod spodem jest taka jakby ceramiczna płytka.
Przyznaję się również do depotowania mineralnych cieni...... czegóż się nie zrobi dla Back2Mac
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:13   #424
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
Oglądałam Tartan i... ograniczę się Nie biorę żadnego z blush'y, bo do HBC mam odpowienik, a MHH to takie ni w , ni w oko, że się tak brzydko wyrażę
A jaki masz odpowiednik HBC?

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Tym bardziej - moim zdaniem - o wiele bardziej sprawdzi Ci się Transparent Finishing Powder. Na Twoim miejscu sprawdziłabym jeszcze Mineralize Skinfinish Natural - ja nawet używam go czasem samego, bez podkładu..
Zgadzam sie co do TFP - ja już drugie opakowanie zużywam. Aczkolwiek czasami są potrzebne poprawki Blotem ale to głownie "wina" podkładu.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Z Contrastem to spieprzyłam sprawę bo miałam dzisiaj swojego człowieka w Magnolii i poprosiłam tylko o kupno 217 i Moisturelusha a o cieniu zapomniałam, a na wishliście widnieje dośc wysoko
A ja inteligentnie byłam w MACu i zapomniałam o Cyndi Ale za to Haute & Naughty kupiłam i przynam że to kolejny tusz MACa który mi podpasował. Jako tusz nie jest tak suchy jak Opulash ale za to ma tak fajną szczoteczkę że nie ma problemu z nałożeniem. Jeśli chodzi o technologię to jak pewnie wiecie cudu tam nie ma ale pomysł ciekawy i sama mascara fajna uzytkowaniu.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:26   #425
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Czy znacie jakieś strony gdzie są podane tańsze odpowiedniki matowych cieni M.A.C.? Z góry dziękuję
Znalazłam taką stronkę, jest w czym wybierać:
http://www.temptalia.com/makeup-dupe-list
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:29   #426
swirrruska
Rozeznanie
 
Avatar swirrruska
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 670
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Z kolekcji Tartan to jedynie jakies roze mnie interesuje, jednak jedna paleta ma Melbe, ktora posiadam, wiec ogranicze sie tylko do jednej paletki
Kamien spadl mi z serca hehe
__________________

BLOG

o kosmetykach, makijażu i nie tylko
swirrruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 19:45   #427
szikago
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: HH
Wiadomości: 31
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

hejka,dziewczyny potrzebuje pudru w klorze sredni bez w tonacji zoltej - na jaki kolor w mac powinnam sie skusic zamawiajac produkt.
Moze jasniej szukam odpowiednika tej tonacji.
szikago jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 20:46   #428
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Kręci się na kleju Blaszki na pewno nie ma.
o ...! To mam nadzieję, że mi za niedługo mnie wypadnie
sam się zdepotuje...

a jak w paletach trzymacie mineralne cienie/róże to wam nie brudzą za bardzo (na sąsiednie kolory, paletę itp)
bo pojedyncze opakowania przy intensywnym używaniu bardzo szybko zaczynają wyglądać strasznie niechlujnie (mnie irytuje jak opakowania są tak wybrudzone kosmetykiem - co jakiś czas wszystko muszę przecierać)
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:22   #429
Mutya
Przyczajenie
 
Avatar Mutya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Dziewczyny, Wy kupujecie wszystko w salonie Maca? Czy może jest pewne źródło, gdzie można kupić oryginalne produkty taniej?
Mutya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 21:59   #430
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

co to za rozmowy o pięknej sukience, dlaczego nigdzie jej nie widzę, czy ktoś niecnie wyrzucił już zdjęcie?
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:06   #431
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Moim zdaniem - Mylar - jak najbardziej, Nylon - jak dla mnie 'za żółty', chociaż z drugiej strony fajnie może się komponować z Orange/Red Brick. Odnośnie Ricepaper to samo. Tissueweight - uwielbiam go łączyć z mocnym różem (np. Passionate/Pigment - Brash&Bolt), lub/i jakimś ciemniejszym brązem. Z Naked Lunch, podobne połączenie idealnie pasuje.

dzięki
Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
co to za rozmowy o pięknej sukience, dlaczego nigdzie jej nie widzę, czy ktoś niecnie wyrzucił już zdjęcie?
zalinkowana w tekście w wiadomości Myszolapki

Estellko - jakies cenowe informacje odnośnie Tartana???Bo nie wiem czy szykować się na cokolwiek czy odpuszczać kompletnie
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-26, 22:15   #432
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czesc dziewczyny.. a ja jestem zalamana! Marzyly mi sie kosmetyki MAC, mialam zamowic ze strony producenta ale znalazlam na allegro w podobnej cenie. Dobrze ze jestem strasznie ostrozna i najpierw sprawdzialm jak rozpoznac oryginaly.... i niestety ... :/ Czy wiecie jak wielki procent oferowanych kosmetykow na allegro to podrobki? prawie wszystkie blsyzczyki i paletki... pigmenty rozsypywane.. masakra! A to co sprzedaje uzytkownik puppy87 to juz wogole pod sad powinno podlegac
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:25   #433
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.. a ja jestem zalamana! Marzyly mi sie kosmetyki MAC, mialam zamowic ze strony producenta ale znalazlam na allegro w podobnej cenie. Dobrze ze jestem strasznie ostrozna i najpierw sprawdzialm jak rozpoznac oryginaly.... i niestety ... :/ Czy wiecie jak wielki procent oferowanych kosmetykow na allegro to podrobki? prawie wszystkie blsyzczyki i paletki... pigmenty rozsypywane.. masakra! A to co sprzedaje uzytkownik puppy87 to juz wogole pod sad powinno podlegac
90% no, może 85% MACów na allegro to podróby... odsypki pigmentów można dostać oryginalne ale nie za 1,49zł... sprawdzeni sprzedawcy powinni być w pierwszym poście.
co do puppy87 się zgadzam, ale niestety z tym nie wygrasz, Allegro głęboko gdzieś ma nasze zgłoszenia o podróbkach - oni na tym kasę zbijają a że ktoś sobie chińszczyzną krzywdę zrobi to ich już nie obchodzi... :/ a już zabiły mnie 9tki Helenki Rubinstein... żenada...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-26, 22:35   #434
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

O rany, a tyle osob to kupuje i to za niemala kase :/ Widze ktos licytuje zestaw pedzli 24szt :/ doslzo juz do 200zl... Czemu allegro wprowadzilo taka durna opcje ze nie widac osoby ktora cos licytuje.. Osobiscie jakbym cos kupowala nieorginalnego to byla bym bardzo wdzieczna osobie ktora by do mnie wyslala wiadomosc uswiadamiajaca
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 06:29   #435
anja00
Raczkowanie
 
Avatar anja00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 329
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czemu allegro wprowadzilo taka durna opcje ze nie widac osoby ktora cos licytuje..
To powinno być opcjonalne przy każdej transakcji...a nie z musu
anja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 06:38   #436
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
O rany, a tyle osob to kupuje i to za niemala kase :/ Widze ktos licytuje zestaw pedzli 24szt :/ doslzo juz do 200zl... Czemu allegro wprowadzilo taka durna opcje ze nie widac osoby ktora cos licytuje.. Osobiscie jakbym cos kupowala nieorginalnego to byla bym bardzo wdzieczna osobie ktora by do mnie wyslala wiadomosc uswiadamiajaca
chyba dlatego, że licytujący dostawali maile np że wygrali i żeby wpłacic kasę tu i tu od oszustów obserwujących aukcję i to wcześniej niż od Sprzedającego

a może też po to, by obie strony nie zawierały żadnych kontraktów przed końcem licytacji
sama gdy nie wygrałam dostałam maila od Sprzedawczyni, że ma jeszcze kilka takich produktów i że może mi wystawić w opcji Kup Teraz ze tyle a tyle. Inna sprawa, że gdy zaczęłam się z nią targować, to zrobiła się wulgarna, ech
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 07:30   #437
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam w koncu moj MSN w kolorze Light i jest odpowiedni - jakim pedzlem go nakladacie?

aa no i probeczke w kolorze NC20 Pro Longwear -mam wrazenie ze jednak NC15 lepszy dla mojej cery ale potestuje jeszcze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 11:05   #438
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Czy ktoś z was będzie kupował pigment Later? Bardzo chętnie bym się z kimś nim podzieliła lub wymieniła się odsypkami
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 13:48   #439
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

myślicie, ze mogę u niego kupować
http://shop.ebay.com/boxedbeauty2009...&_trksid=p3686
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 15:35   #440
brusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
myślicie, ze mogę u niego kupować
http://shop.ebay.com/boxedbeauty2009...&_trksid=p3686
Ceny niektórych produktów faktycznie 5 zł tańsze.. Większość cen porównywalnych, różnica kilku groszy, bądź nawet droższe - pierwszym lepszym przykładem jest temperówka. Jego jedyną przewagą jest to, że posiada produkty z M.A.C PRO.

Do tego dochodzi przesyłka? I brak możliwości dotknięcia? Kwestia tego, czy masz możliwość dostępności 'pod ręką' salonu M.A.C'a, czy też nie.. Albo choćby duszyczkę, która jest w stanie Ci kupić, bo jeżeli tak, zrezygnowałabym.

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam w koncu moj MSN w kolorze Light i jest odpowiedni - jakim pedzlem go nakladacie?
Ja uwielbiam nakładać #187
Ogólnie wszystko co możliwe nakładam pędzlami 'skunksikami' - #130, #131, #187. Poczynając od pokładu, korektora, pudru, różu, kończąc na rozświetlaczu. W podróży jest to zupełna wygoda, biorę jeden pędzel do twarzy i jest sprawa załatwiona.

Przy sesjach zdjęciowych, kiedy jest zamysł lalki i twarz musi być aż sztucznie gładka, idealnie się sprawdza Mineralize Skinfinish Natural nakładany ... #109 - delikatnie stemplując.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
O rany, a tyle osob to kupuje i to za niemala kase :/ Widze ktos licytuje zestaw pedzli 24szt :/ doslzo juz do 200zl... Czemu allegro wprowadzilo taka durna opcje ze nie widac osoby ktora cos licytuje.. Osobiscie jakbym cos kupowala nieorginalnego to byla bym bardzo wdzieczna osobie ktora by do mnie wyslala wiadomosc uswiadamiajaca
Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, co myślą ludzie kupujący takie zestawy mając świadomość jakie są ceny w salonie. Co gorsza, nie rozumiem ludzi opierających się na kłamstwie, braku szacunku, którzy sprzedają takie rzeczy doskonale wiedząc, że ich oryginalność to temat odległy. Dostaje białej gorączki, bo ... później często osoby kupujące wypisują bzdury na temat jakości pędzli np. w internecie. Walka z wiatrakami. Pieniądze rządzą światem.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez szikago Pokaż wiadomość
hejka,dziewczyny potrzebuje pudru w klorze sredni bez w tonacji zoltej - na jaki kolor w mac powinnam sie skusic zamawiajac produkt.
Moze jasniej szukam odpowiednika tej tonacji.
I później chodzą kobiety z odciętą twarzą od szyji.
brusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 15:42   #441
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Ceny niektórych produktów faktycznie 5 zł tańsze.. Większość cen porównywalnych, różnica kilku groszy, bądź nawet droższe - pierwszym lepszym przykładem jest temperówka. Jego jedyną przewagą jest to, że posiada produkty z M.A.C PRO.

Do tego dochodzi przesyłka? I brak możliwości dotknięcia? Kwestia tego, czy masz możliwość dostępności 'pod ręką' salonu M.A.C'a, czy też nie.. Albo choćby duszyczkę, która jest w stanie Ci kupić, bo jeżeli tak, zrezygnowałabym.
dostępności do salony nie mam
chciałam kupić właśnie wkład różu z serii PRO
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:21   #442
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja inteligentnie byłam w MACu i zapomniałam o Cyndi Ale za to Haute & Naughty kupiłam i przynam że to kolejny tusz MACa który mi podpasował. Jako tusz nie jest tak suchy jak Opulash ale za to ma tak fajną szczoteczkę że nie ma problemu z nałożeniem. Jeśli chodzi o technologię to jak pewnie wiecie cudu tam nie ma ale pomysł ciekawy i sama mascara fajna uzytkowaniu.
Miło, że nie ja jedna jestem taką sierotką A tak dokładnie to co H&N robi z rzęsami? Bo ja potrzebuję głownie koloru i trochę pogrubienia

Cytat:
Napisane przez Mutya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Wy kupujecie wszystko w salonie Maca? Czy może jest pewne źródło, gdzie można kupić oryginalne produkty taniej?
Są outlety internetowe, czasem Wizażanki robią czystki w swoich kolekcjach i wtedy można upolować cuda w dobrych cenach Ale większość mojej kolekcji pochodzi ze sklepów MACa w Polsce i za granicą.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
co to za rozmowy o pięknej sukience, dlaczego nigdzie jej nie widzę, czy ktoś niecnie wyrzucił już zdjęcie?
Kasia już odpowiedziała, w poprzednim poście zalinkowałam

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.. a ja jestem zalamana! Marzyly mi sie kosmetyki MAC, mialam zamowic ze strony producenta ale znalazlam na allegro w podobnej cenie. Dobrze ze jestem strasznie ostrozna i najpierw sprawdzialm jak rozpoznac oryginaly.... i niestety ... :/ Czy wiecie jak wielki procent oferowanych kosmetykow na allegro to podrobki? prawie wszystkie blsyzczyki i paletki... pigmenty rozsypywane.. masakra! A to co sprzedaje uzytkownik puppy87 to juz wogole pod sad powinno podlegac
Ja na All. bardzo rzadko kupuję MACa, a jeśli już to są to przeważnie cienie i to od Wizażanek Owszem, są sprawdzeni sprzedawcy u których dziewczyny już kupowały i potwierdziły wiarygodność, ale jest to 10% całości aukcji. Ludzie rzucają się na wszystko co ma opis M.A.C bez zadania sobie nawet trudu sprawdzenia czy dany produkt istnieje i to, że cena jest wielokrotnie niższa niż oryginału nie daje do myślenia, a kiedy tłumaczy się potem, że ktoś kupił podróbkę jest święte oburzenie "bo to przecież M.A.C..."

Shitu na All. jest mnóstwo, dlatego radzę, żebyś aukcje wrzucała do tego wątku, z pewnością ktoś ze speców tu siedzących będzie w stanie zweryfikować ich oryginalność


Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mam w koncu moj MSN w kolorze Light i jest odpowiedni - jakim pedzlem go nakladacie?
Ja nakładam Top Flatem stemplując twarz, wtedy bardziej kryje, lub też odpowiednikiem #187 z Inglota, który daje bardziej transparentne wykończenie.

Cytat:
Napisane przez brusia Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam nakładać #187
Ogólnie wszystko co możliwe nakładam pędzlami 'skunksikami' - #130, #131, #187. Poczynając od pokładu, korektora, pudru, różu, kończąc na rozświetlaczu. W podróży jest to zupełna wygoda, biorę jeden pędzel do twarzy i jest sprawa załatwiona.
Mówisz, że to dobra metoda ? Bo ja swoim #187 nakładam róż i rozświetlacz i daje bardzo fajną poświatę koloru, ładnie stapia się z cerą bez przesadnego podkreślenia Zastanawiam się czym nakładać CCB ? #130?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:47   #443
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

mam jeszcze jedno pytanie
czy róż Strada jest taki świetny, że warto za niego przepłacać czy równie fajny do jasnej cery do delikatnego konturowania będzie róż Taupe?

ten pierwszy na ebayu nalazłam za 35 dolarów a ten drugi za 25
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 16:51   #444
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Estellko - jakies cenowe informacje odnośnie Tartana???Bo nie wiem czy szykować się na cokolwiek czy odpuszczać kompletnie
Kasiu siedze teraz w Berlinie i nie mam dostepu do informacji. Postaram sie po powrocie cos napisac, ale to bedzie 2giego listopada, czyli kolekcja bedzie juz w sklepach :/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 17:50   #445
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
mam jeszcze jedno pytanie
czy róż Strada jest taki świetny, że warto za niego przepłacać czy równie fajny do jasnej cery do delikatnego konturowania będzie róż Taupe?

ten pierwszy na ebayu nalazłam za 35 dolarów a ten drugi za 25
Ja miałam i sprzedałam na allegro. Jak dla mnie nic szczególnego, tzn. fajny, ale nie żeby az tak przeplacac.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:00   #446
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

również mam pytanie w kwestii różu, mam cerę płytko unaczynioną i szukam czegoś łosiowego/morelowego, szukałam swatchy w internecie, żeby mieć pojęcie, czego szukać w sklepie stacjonarnym. róże, które zwróciły moją uwagę, to: Melba, Pechtwist, Peaches, podobał mi się również Blushbaby, ale on chyba nie będzie pasował do mnie ze względu na naczynka. będę wdzięczna za wszelkie rady
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:06   #447
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Ja miałam i sprzedałam na allegro. Jak dla mnie nic szczególnego, tzn. fajny, ale nie żeby az tak przeplacac.
dzięki za radę
a już wiesz czego chciałabyś się pozbyć (ostatnio wspominałaś, że Ci się dublują kolory)
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:10   #448
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dzięki za radę
a już wiesz czego chciałabyś się pozbyć (ostatnio wspominałaś, że Ci się dublują kolory)
Przejrzałam kosmetyki i mam mnóstwo na zbyciu, postaram sie jutro wszystko spisac i podac tu liste, może znajda sie chetne
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:28   #449
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Przejrzałam kosmetyki i mam mnóstwo na zbyciu, postaram sie jutro wszystko spisac i podac tu liste, może znajda sie chetne
na pewno
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-27, 18:59   #450
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 4

Tartan jest już na stronie amerykańskiej
http://www.maccosmetics.com/whats_new/4036/index.tmpl
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.