Evening Passion dla zoila :* :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-26, 19:47   #31
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Świetnie Wszystko do siebie pasuje i perfekcyjne wykonanie Brokatowa kreska daje tu fajny efekt
dziękuje Ci ślicznie kochana

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez sweetpinky Pokaż wiadomość
a ja sobie myślę a nóż, przyczepię się a co po otworzeniu zdjęć z przymkniętymi oczami tak sobie myślę, że nie dałabym pomarańczu na dół powieki. Ale nie...otworzyłam drugie zdjęcie i jest SUPER
Słitku przykro mi, że Twój plan doczepienia się się nie udał I ciesze, że Ci się podoba, dziękuje

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Ano dawno, tzn rzadko się udzielałam, net mi nawalał, ale Twoje poczynania starałam się podglądać regularnie, np do dziś mam przed oczami Śnieżynkę A przez ten makijaż u góry chcę tą paletkę MS, a obiecałam sobie, że nie kupię więcej cieni
Jestem obroniona, obecnie na pierwszym roku studiów drugiego stopnia i na piątym roku na drugim kierunku, myślę nad mgr a poza tym, nareszcie wszystko się wyprostowało i jest ok
PS. Zrobisz makijaż z drugą paletką MS? bo widziałam, że kupiłaś :p
Kochana ciesze się niezmiernie, że o mnie nie zapomniałaś Zrobiłam dziś ale nie użyłam wszystkich trzech kolorków a tylko dwa, ale wstawię za jakiś czas
A Twoich sukcesów z całego serca gratuluję, zdolniacha z Ciebie! Zaszczyt mi z Panią konwersować Pani (prawie) mgr choć z pewnością obronisz!

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Monia śliczny jest ten makijaż i cera i policzki Kochana może spróbjesz jednak pokombinować z twoimi brewkami, podstawowym błędem jest to, że nie masz u siebie najwyższego punktu brwi, który powinien być na 2/3 wysokości brwi, u Ciebie ten punkt jest wiele wcześniej i wybija się w łuk, brwi są dość grube w tym miejscu, nie powinno się od góry brwi usuwać, ale u Ciebie byłoby to na korzyść.Od początku aż do 2/3 długości brwi powinny tworzyć dwie prostopadle biegnące do siebie linie, a potem opadać do ich końca,wyznaczysz go biorąc ołówek od skrzydełka nosa przez koniec zewnętrznego kącikaWięc je by się troszkę i od góry i od gałki ocznej przydało wyregulować jeszcze Jakbym mieszkała bliżej to chętnie bym się podjęłaMoniś mam nadzieje, że zrozumiesz o co mi chodzi
popróbuję za jakiś czas kochana gdy tylko dojdę do siebie bo obecnie nie jestem w stanie i boje się, że coś zepsuje Dziękuje za miłe słowa
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:47   #32
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
dziękuje ślicznie za tak miłe słowa Tak, kolorki są dobrze napigmentowane a na bazie to już w ogóle miodzio, poza tym świetnie się nakładają i cieniują Także polecam
Aaaa!! Ależ zachęcasz!! W takim razie chyba zakupię, na początek ten zestaw zółto–brązowy.. .

Jak będziesz miała chwilkę to może zmaluj też jakiś makijaż tą drugą paletką z niebieskościami, jestem bardzo ciekawa jak wyglądają te kolorki na powiekach.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:52   #33
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
O matkoooooooooooo!
Ślicznie! Wygląda jakby słońce zachodziło u Ciebie na powiece. Świetnie wygląda połączenie tych kolorów. . Rewelacyjnie się komponuje z kolorem twoich oczu.
Perfekcyjnie podkreślone kości policzkowe i ten brokat też sympatyczny. Ładnie wyregulowane i podkreślone brwi choć moim zdaniem ciut za mocno .
Piękny błyszczyk
Zazdroszczę ci rewelacyjnej cery . Ten Revlon dobrze kryje? (U Ciebie pewnie nie ma czego
Słowem: cudnie!
Dziękuje, że wpadłaś i się wypowiedziałaś, ciesze się także, że Ci się podoba
Ten brokat to róż z Sephory, więcej daje brokatu niż koloru na policzkach.
Tak, Revlon kryje u mnie świetnie, doskonale się trzyma- kocham go

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Świetnie operujesz matowymi cieniami makijaż fantastyczny, przywodzi mi na myśl złotą polską jesień

Basia ma rację - może pokombinujesz coś z brewkami?
dziękuje misiu
popróbuję za jakiś czas
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 10:25   #34
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Aaaa!! Ależ zachęcasz!! W takim razie chyba zakupię, na początek ten zestaw zółto–brązowy.. .

Jak będziesz miała chwilkę to może zmaluj też jakiś makijaż tą drugą paletką z niebieskościami, jestem bardzo ciekawa jak wyglądają te kolorki na powiekach.
Już zmalowałam, ale nie użyłam wszystkich trzech kolorków, wrzucę niebawem ten makijaż, a później użyję wszystkich kolorków i też wrzucę, obiecuje Ale uważam, że zestaw pomarańczowo-żółto-brązowy jest lepszy
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 11:15   #35
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Moniś mam do Ciebie jeszcze pytanie. Jakiego koloru Revlona używasz?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:58   #36
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Moniś mam do Ciebie jeszcze pytanie. Jakiego koloru Revlona używasz?
kochana 180 Sand Beige- nie widać na zdjęciu ?? Myślałam, że widać.
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 19:00   #37
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
kochana 180 Sand Beige- nie widać na zdjęciu ?? Myślałam, że widać.

Ja jestem ślepa, wiec nie zauważyłam. Nie jest ekstremalnie ciemny, ale ja chyba wybiorę ciut jaśniejszy
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-27, 21:31   #38
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Makijaż jest całościowo bardzo ładny, oczka świetnie podkreślone , widzę po ostatnich makijażach że ostro szalejesz ze sztucznymi rzęskami , policzki błyszczą mi się bardzo podoba, aż mam chęć na tą paletkę
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 21:46   #39
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: Evening Passion dla zoila :* :)

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Makijaż jest całościowo bardzo ładny, oczka świetnie podkreślone , widzę po ostatnich makijażach że ostro szalejesz ze sztucznymi rzęskami , policzki błyszczą mi się bardzo podoba, aż mam chęć na tą paletkę
Ferruś dziękuje ślicznie, paletka jest cudna A rzęski ostatnio często doklejam bo ćwiczę ich przyklejanie, chcę to robić idealnie

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

Ja jestem ślepa, wiec nie zauważyłam. Nie jest ekstremalnie ciemny, ale ja chyba wybiorę ciut jaśniejszy
nie jest to ciemny kolor, dla mnie idealny Ale są jaśniejsze więc szukaj, szukaj bo warto
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.