Garnier Neril i podrażniona skóra głowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-13, 12:49   #1
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984

Garnier Neril i podrażniona skóra głowy


Dziewczyny
Mój główny problem to bardzo wrażliwa skóra głowy, musze uwazac jaki dobieram kosmetyk. Mam chęc spróbowac Neril obawiam sie jednak ze znowu okarze sie kosmetykiem który podrazni mi skóre,przez to trace włosy
moze podzielicie sie opinniami, może mialyscie podobny problem jak ja. Wszystkie rady sa cenne jak ma sie taki problem
uzywam Scieprox obecnie,ale mam go potem uzywac profilaktycznie, boje sie że nastepny szampon znowu wywoła swędzenia, mam już dość. Wiem że nie nikt nie da mi pewności że Neril okazalby sie dobry dla mnie, ale może jest ktoś kto stoswał go przy łojotokowym zapaleniu skóry.
Pięknie dziekuje.

Zdesperowana
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 13:52   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
Mój główny problem to bardzo wrażliwa skóra głowy, musze uwazac jaki dobieram kosmetyk. Mam chęc spróbowac Neril obawiam sie jednak ze znowu okarze sie kosmetykiem który podrazni mi skóre,przez to trace włosy
moze podzielicie sie opinniami, może mialyscie podobny problem jak ja. Wszystkie rady sa cenne jak ma sie taki problem
uzywam Scieprox obecnie,ale mam go potem uzywac profilaktycznie, boje sie że nastepny szampon znowu wywoła swędzenia, mam już dość. Wiem że nie nikt nie da mi pewności że Neril okazalby sie dobry dla mnie, ale może jest ktoś kto stoswał go przy łojotokowym zapaleniu skóry.
Pięknie dziekuje.




Zdesperowana
Karmen moje zdanie znasz- mi najbardziej pomógł własnie na podrażnioną skórę głowy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 14:24   #3
taktoja1
Raczkowanie
 
Avatar taktoja1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: A gdzieś tam...
Wiadomości: 65
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Hej chyba mam podobna sytuacje tez uzywam Stieprox teraz. Ale owszem roku temu podkusilo mnie zeby zakupic Neril. To byl wielki blad. Zrobila mi sie na glowie jakas.... skorupa. Jakies takie male strupki, z ktorych saczyla sie jakas lepka ciecz I wogole mi zaczęła mi złazić skora. Ta przypadlosc czepila sie nawet moich uszu. Szampon wywalilam i nie chce miec nic z nim wspolnego a ja wyladowalam u dermatologa ktory nie wiedzial co to ma byc na mojej glowie. Pomeczylam sie 2 tyg i zlazło to ohydstwo jedno Ja tylko mowie jaka u mnie sytuacja, nie wiadomo jak zareaguje Twoja skóra głowy Pozdrawiam
taktoja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 18:38   #4
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

widzisz taktoja, z tym dobieraniem kosmetyków to własnie tak jest. Obawiam sie takiego efektu jak u ciebie. Z początku podpasował mi Seboradin super było, dobry był na wypadanie ale tak mi podraznił skóre ze wytrzymac nie mogłam, juz pózniej to mnie bolała a nie swedziała.
Moze jeszcze ktoś poradzi cos.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 18:06   #5
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

hej Martynko
jak wiesz, ja tez używałam Nerilu....skoczył mi sie i zaczęłam używac innego szamponu i zonk...nie dośc, że dostałam łupieżu to włoski znów zaczęły się sypać jak szalone...Od kilku dni znów używam Nerilu i powoli zaczyna wracac do normy
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 19:39   #6
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
hej Martynko
jak wiesz, ja tez używałam Nerilu....skoczył mi sie i zaczęłam używac innego szamponu i zonk...nie dośc, że dostałam łupieżu to włoski znów zaczęły się sypać jak szalone...Od kilku dni znów używam Nerilu i powoli zaczyna wracac do normy
hej Monia, ja dzis umylam w nizoralu zeby poradzic sobie z łupiezem.
Zobaczymy,ale dosc mam
we wtorek lecimy,tam bede sie martwic,póki co,pozdrawiamy i dzieki za odezwy,pozdrawiam.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 20:07   #7
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

ech....Ty to się masz z tymi włoskami...jak nie jedno to drugie coś się dzieje mam nadzieję, że w końcu coś zacznie się poprawiać, bo aż smutno mi czytać, że ciągle nie tak coś.....
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-17, 09:40   #8
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Ja też mam wrażliwą skórę głowy (swędzenie, łupież, zaczerwienienie, wysypka itd.), po Nerilu nie pogorzsyło mi się, ani też nie poprawiło specjalnie (włosy przestały jednak wypadać).
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 12:54   #9
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez MisQa Pokaż wiadomość
ech....Ty to się masz z tymi włoskami...jak nie jedno to drugie coś się dzieje mam nadzieję, że w końcu coś zacznie się poprawiać, bo aż smutno mi czytać, że ciągle nie tak coś.....
masz racje smutno,ale u mnie nie dzieje sie nic nowego,to samo-łojotok,lupież,swedzenie a przy tym wypadanie włosów.
teraz mam nizoral,scieprox był super tylko na chwile, a nizoralem myje drugi raz, drugi dzien pod rząd bo głowa swedzi,kłuje.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 19:53   #10
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez Karmen_1984 Pokaż wiadomość
masz racje smutno,ale u mnie nie dzieje sie nic nowego,to samo-łojotok,lupież,swedzenie a przy tym wypadanie włosów.
teraz mam nizoral,scieprox był super tylko na chwile, a nizoralem myje drugi raz, drugi dzien pod rząd bo głowa swedzi,kłuje.
Karmen, może to głupie pytanie, ale próbowałaś ZWYCZAJNEGO taniego szamponu - Joanna z rzepą, do włosów wypadających? może to pomoże lepiej niż Neril... Mnie Neril na wypadanie pomógł, na łupież nie bardzo. Mojej mamie nie pomógł ani trochę. Teraz etstuję Joannę, narazie jestem zadowolona - po pierwsze nic nie swiędzi, włosy są miękkie i puszyste.
__________________

bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-17, 20:06   #11
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Ja nie mam wrażliwej skóry głowy, ale...
Używałam Nerilu przez kilka miesięcy i musiałam odstawić, bo zaczął podrażniać skórę głowy Minęło już kilka miesięcy od ostatniej butelki i kusi mnie, żeby jeszcze raz spróbować
Tak samo było z Dermeną, zaczynam się zastanawiać czy szampony, które mają zapobiegać wypadaniu włosów nie mają jakiegoś składnika drażniącego
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-19, 07:51   #12
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez bąbelek_82 Pokaż wiadomość
Karmen, może to głupie pytanie, ale próbowałaś ZWYCZAJNEGO taniego szamponu - Joanna z rzepą, do włosów wypadających? może to pomoże lepiej niż Neril... Mnie Neril na wypadanie pomógł, na łupież nie bardzo. Mojej mamie nie pomógł ani trochę. Teraz etstuję Joannę, narazie jestem zadowolona - po pierwsze nic nie swiędzi, włosy są miękkie i puszyste.
Babelku czego ja nie stosowałam, w ktoryms momencie nawet przedobrzyłam bo skóra aż "żarła"
Seboradin seria -> podraznila mi skore niestety, dobra seria na wypadanie do wlosów przetłuszczajacych sie ale mojej skórze nie sluzył.
Scieprox chociaz z poczatku podziałał cudownie na skore, wydawal sie bardzo dobry, zaraz znowu zaczeło swedziec, kłuć
Nizoral mial usunąc lupiez ktory powoduje swedzenie, dostalam tylko gorszego lupieżu.Swędzialo dalej
kilka miesięcy jak nie mialam problemów ze skórą glowy stosowałam radical Farmony (dobry), Ziaja czarna RzEPA (DOBRY) potem zaczal sie problem ze skórą głowy i siegnelam po Seboradin i tragedia
Ja sobie sama to zrobiłam,bardzo zle dobieralam szampony, skoro nie mam wlosów przetluszczających sie nie powinnam siegac po szampon do takiego typu wlosów,teraz mam te wlosy w kiepskim stanie, suche- liche
Joanna ma fajna odyzwke do wlosów z czarnej rzepy no ale do wlosów przetluszczających sie, stosowałam przy Ziai , fajne były wloski.
Pozdrawiam i dzieki
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 07:52   #13
Karmen_1984
Raczkowanie
 
Avatar Karmen_1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka, miedzy Wa-Wą a Białymstokiem
Wiadomości: 401
GG do Karmen_1984
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Ja nie mam wrażliwej skóry głowy, ale...
Używałam Nerilu przez kilka miesięcy i musiałam odstawić, bo zaczął podrażniać skórę głowy Minęło już kilka miesięcy od ostatniej butelki i kusi mnie, żeby jeszcze raz spróbować
Tak samo było z Dermeną, zaczynam się zastanawiać czy szampony, które mają zapobiegać wypadaniu włosów nie mają jakiegoś składnika drażniącego
Widzisz też mam chęc na Neril,ale nie chce juz eksperymoentować ze skórą
kiedys w Timotei mylam i mialam piekne wlosy a teraz ?
Pzdr.
__________________
19.04.2005 zostałam Mamusią,kocham ten zawód
9.05.2007-- aparat na zębach(hmm,końca nie widać)
20.8.2008--jestem z moim Misiem
Karmen_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 10:48   #14
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Garnier Neril i podrażniona skóra głowy

Ja teraz używam Pregaine szampon w czystym żelu. Tu możesz o nim poczytać opinie --> KWC. Ale on niestety zawiera SLS, a ja radziłabym tobie kupić szampon bez tego detergentu, warto spróbować wyeliminować ten składnik. Lista szamponów bez SLS znajdziesz pod tym linkiem (niestety na polskim rynku nie ma ich dużo) --> TU
Radziłabym też zmienić dermatologa na lepszego, który będzie wiedział, co i jak oraz zrobi odpowiednie badania.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.