Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-04, 19:53   #2881
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja zamówienia z biolandera pzreważnie szybko dostaje - 2-3 dni robocze od zapłaty. Raz chyba, jak mieli duże nasilenie zamówień, to czekałam z 1-2 dni dłużej.
To widać ja mam pecha, od 4 dni jest status zapłacone, a dopiero dzisiaj ok. 19 zaczęli realizację
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 19:57   #2882
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja na fb 10 września napisałam do p&r kiedy w końcu pokażą tą głośno zapowiadaną wrześniową nowość?i odpisali mi,że do końca września jest jeszcze sporo czasu i żebym była cierpliwaŻadnej nowości nie ma do dnia dzisiejszego i wczoraj napisałam do nich na fb z pytaniem o tą nowość i widzę,że skasowali moje pytanie,bo go nie maIgnorańci-dużo pieprzenia,a mało robienia.Jakoś ich już nie lubię i nic zamawiać od nich nie mam zamiaru już
JMO też mi skasowało kiedyś niewygodnego posta z fb

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Miałyście może to i to mydełko z helfów ? Troche kosztuje ciekawe jak z działaniem .
A robisz może tam zamówienie i jesteś z Warszawy ?

Aleksandrap, możliwe, że dopiero kiedy wrócili do firmy zaczęli realizacje zamówień, ale byłoby to dziwne, że przez tyle dni by nie realizowali zamówień. Wyjechali kilka dni temu służbowo i właśnie dzisiaj mieli wrócić.
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:04   #2883
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
JMO też mi skasowało kiedyś niewygodnego posta z fb



A robisz może tam zamówienie i jesteś z Warszawy ?

Aleksandrap, możliwe, że dopiero kiedy wrócili do firmy zaczęli realizacje zamówień, ale byłoby to dziwne, że przez tyle dni by nie realizowali zamówień. Wyjechali kilka dni temu służbowo i właśnie dzisiaj mieli wrócić.
Możliwe, ale powinni o takich rzeczach informować. W ten sposób skutecznie zniechęcają do zakupów.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:37   #2884
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Możliwe, ale powinni o takich rzeczach informować. W ten sposób skutecznie zniechęcają do zakupów.
Właśnie wiem, bo sama się wkurzyłam, że do mnie paczka nie przychodzi i dopiero jak do nich napisałam to się o tym wyjeździe dowiedziałam
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 21:51   #2885
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ale o kim Wy mówicie, o JMO, bo nie nadążam? To oni wyjechali?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-04, 23:15   #2886
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Czekam na relację
Chętnie bym wypróbowała metodę mycia olejem ale dalej nie wiem co zmieszać Ponawiam pytanie o oleje "średnio" ciężkie że tak to nazwem Takie do skóry suchej ale skłonnej do zapychania i takich tam dziadów.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie leżę i oglądam Matura to bzdura na jutubie, TŻ mi herbatki przynosi co trochę Jutro powinnam już lepiej się czuć.
Pozazdrościć TŻ'ta A jak zdrówko, lepiej?

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
pisalam do pani Ewy z LF z zapytaniem o mydelak dla mamy-ma cere naczynkową iodpowiedziała ze najlepsze sa Rumainkowy Bobas i nagietkowy Bobas i dodała ze" Za miesiąc będę miała w sprzedaży mydła z dodatkiem babki, przywrotnika, krwawnika, wszystkie bardzo dobre dla cery o rozszerzonych porach, oczyszczające," juz sie ceisze bo miałam zamawiąc teraz mydelka ale poczekam na te nowinki
Uu, nowości.. Mydełko brzmi fajnie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A!! I musze Wam cos opowiedzieć - zwolenniczki zdrowego odzywiania sie niech nie czytają
W soboty po zabiegach zabieramy Młodą ze szpitala na obiad, do kina i takie tam. Jeździmy do promenady, bo blisko. No i jakiś czas temu poszliśmy na obiad do pizzy hut - razem z rachunkiem dostaliśmy wydrukowany na nim kod na mała pizzę gratis przy następnej wizycie (wypełnia się ankiete na ich stronie, wpisuje sie otrzymany tam kod na rachunek, po okazaniu rachunku z wpisanym kodem dostaje się gratisa następnym razem ).
Ok - za tydzień poszliśmy znowu do pizzy hut - no w koncu trzeba ten kupon zrealizowac . Dostajemy rachunek..... a tam znowu kupon na pizzę gratis Kelnerka powiedziała, że mamy niezłego farta, bo te kody na pizze drukują się co kilkanaście, kilkadziesiąt rachunków tylko.
No więc dzisiaj znowu bylismy na obiedzie w ph. Zamówiliśmy do tej gratisowej jeszcze jedną małą pizzę i pare innych rzeczy, ale zamiast małej dostalismy średnią (oczywiście w cenie małej), bo kucharz się pomylił . Zjedliśmy, poprosiliśmy rachunek.......... i zgadnijcie co dostaliśmy razem z rachunkiem???? Kolejną pizzę gratis następnym razem Trzeci raz z rzędu!!!!
Szkoda, że nie puściliśmy totka, oczywiście w promenadzie.
Aale numer, gratuluję szczęścia!! Ostatnio Was nie opuszcza i oby tak zostało! Strasznie się cieszę, że Młoda jutro wychodzi ze szpitala

Oo, gratuluje zakupy różu Widzę, że zostanę sama w mojej ułomności.

Piękne zakupy, oo Królowo!

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Czekam jeszcze na zamówienie z kosmetyków natury :
Szampon BIO do włosów suchych i zniszczonych - Born to Bio
Mleczko "Pierwsza pomoc" - Essential Care
Żel do mycia twarzy "Cytryna i Drzewo Herbaciane" - Essential Care

I zapominałam jeszcze o zamówienie z matique:
madara - odżywka do włosów suchych
Piękne zakupy! To ja baardzo poproszę o relację.. wszystkiego! Bo wszystko mi się okropnie podoba Mówisz, że szampon z Borna taki fajny?

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Nic,a nic nie obciążała.Jeszcze mam ją na jeden raz to jutro po mycia sobie trzasnę na łepetyne

Jedynie mi tylko strasznie obciąża maska i odżywka p&r włosy-jeden dzień i skalp do mycia

Dziewczyny a z organique jakiś szampon jest godny kupna?
Ja chyba nie muszę się powtarzać i wychwalać jak bardzo lubię maseczke anti age ale muszę powiedzieć, że ja ją nakładam od połowy włosów bo mi troszkę oklapywały ale maseczka anti-stress też brzmi ciekawie.

Ja czaje się na targi, które będą za miesiąc i tam planuję kupić szampon z serii anti age. Tylko on jest do suchych włosków więc pewnie byś go nie chciała. On jest bez tych wszystkich świństw, Kotwilka patrzyła na skład

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ogólnie chodzi o to,że różem można modelować twarz i ją tak jakby ożywiać,rozświetlać
Modelujesz nakładając ciemniejszy,najlepiej matowy odcień w zagłębienia: skronie - pod kością policzkową - linia żuchwy (to tak orientacyjnie,wszystkie szczegóły zależą jednak od proporcji,które chcemy poprawić)
Zaś jaśniejszy,drobinkowy róż nakładasz na miejsca wypukłe - na kści policzkowe (pućki po uśmiechnięciu wystającą kość skroni,brodę.

Oj,przyjedż do mnie na przeszkolenie Mam chyba z 12 róży na stanie,różnych!!!! I kilka brązerów
Pięknie to wytłumaczyłaś

A ja też mogłabym załapać się na takie przeszkolenie? Obiecuję być pilną uczennica

Mi marzy się brązer ale jak tu dobrać odpowiedni dla mnie żebym nie wyszła na wariata

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ostatnio odwiedziałam nowo otwarty sklep Organique i niestety przeżyłam wielkie rozczarowanie. Poza kilkoma mydłami Aleppo nie znalazłam tam nic organicznego i naturalnego. Balsamy do ciała z parabenami, itd. Nie lubię takiego greenwashingu
Właśnie tak się zastanawiałam gdzie się podziewasz Ograniczasz podczytywanie nas żeby nie kusiły Cię nowe zakupy?!

Organique ma tylko pare kosmetyków które są ok więc trzeba uważać


Do mnie też nie dotarło JMO a taką już miałam nadzieję.

Ja muszę się poskarżyć na zakupy Pixie.. tydzień temu w poniedziałek kupiłam próbki, żeby wybrać sobie najfajniejszy kolorek, zależało mi na szybkiej wysyłce bo jest promocja, że przy zakupie za powyżej 70 zł pełnowymiarowy korektor w dowolnym kolorze jest w prezencie więc pomyślałam fajnie, spokojnie zdąże przetestować próbki zamówie i będę miała korektor. Po zakupie pytałam p. Sylwie o ta promocję więc się musiała domyślać, że chciałabym z niej skorzystać a tu mail w czwartek czy chce jeszcze coś domówić czy nie Już myślałam, że to mail, że paczka wysłana a tu takie pytanie już pare dni po zakupie.. do tego dzisiaj jest wtorek a przesyłki brak a promocja lada chwila się kończy, tak jakby miała dojść za późno Już drugi raz Pixie mnie do siebie zraża.
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-04 o 23:21
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 05:18   #2887
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Pięknie to wytłumaczyłaś

A ja też mogłabym załapać się na takie przeszkolenie? Obiecuję być pilną uczennica

Mi marzy się brązer ale jak tu dobrać odpowiedni dla mnie żebym nie wyszła na wariata
Są dwie metody - pierwsza,to potraktować brązer jak matowy róż,do konturowania,poprawienia owalu twarzy.
Druga - może być to brązer nabłyszczający,rozświetla jący - do imitowania opalenizny - wtedy trzeba nałożyć na środek czoła,koąci policzkowe,czubek (grzbiet nosa) - czyli na części wystające; najlepiej zaczynać od delikatnego,półtransparen tnego kosmetyku
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 07:37   #2888
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Piękne zakupy! To ja baardzo poproszę o relację.. wszystkiego! Bo wszystko mi się okropnie podoba Mówisz, że szampon z Borna taki fajny?
Born już po pierwszym razie mi się bardzo spodobał. Czuć i widać efekt.

Żel do mycia twarzy z ec - nie powalił mnie, ok ale miewałam lepsze.
Mleczko - przyjemne, bardzo intensywny ziołowy zapach, zostawia wyczuwalną warstwę na skórze, efekty - muszę jeszcze poużywać, ale żadnych super natychmiastowych efektów brak.
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2011-10-05 o 07:39
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:37   #2889
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Pozazdrościć TŻ'ta A jak zdrówko, lepiej?
Przeziębienia na szczęście miewam krótkie, tylko katar mi został, zmora moja, ale on leczony trwa tydzień, a nieleczony 7 dni, więc poczekam aż sobie pójdzie tylko


Tak mnie zakupy cholernie kuszą ostatnio. Chcę sobie coś kupić, ale wiem, że nawet nie mam co sobie kupić. Bo wszystko, czego potrzebuje mam. O dziwo ta druga strona, która szepcze: nie kupuj, przecież masz! coraz częściej się pokazuje i już nie chomikuję, nie kupuję niepotrzebnych kosmetyków Niestety, teraz to już jest głód zakupów Więc przejadę się do SP dziś i zobaczę, co z Sanoflore mają. Balsam do ust w słoiczku mi się zamarzył.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:38   #2890
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Właśnie wiem, bo sama się wkurzyłam, że do mnie paczka nie przychodzi i dopiero jak do nich napisałam to się o tym wyjeździe dowiedziałam
Ależ mnie złości takie zachowanie sklepów
ja tu nogami przebieram do testów błotka polecanego przez anule
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 07:43   #2891
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A robisz może tam zamówienie i jesteś z Warszawy ?
Nie Klolciu nie jestem z Warszawy lecz z dolnośląskiego . Znalazlam na helfach pare ciekawych pozycji ale niestety są chwilowo niedostępne - między innymi olej Sesa . Pisałam do nich i otrzymałam odpowiedź , że ta chwila może potrwać do miesiąca bo sprowadzają z Indii . Kotwilka podała mi gdzie mogę kupić sese ale tam znowu nie ma nic więcej co by mnie bardzo kusiło a jak tu robić zakupy w internetowym sklepie i wziąć tylko jedną rzecz ? Niemożliwe prawda . Chyba poczekam na dostawę w helfach a w tzw miedzyczasie zużywam zapasy.


mhm0808 czy udało Ci sie nawilżyć twarz ? Szukam sposobu na swój przesusz i łapa motyla ciągle jej mało
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-05 o 07:57
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 07:59   #2892
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ale o kim Wy mówicie, o JMO, bo nie nadążam? To oni wyjechali?
o biolanderze
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 08:01   #2893
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Chętnie bym wypróbowała metodę mycia olejem ale dalej nie wiem co zmieszać Ponawiam pytanie o oleje "średnio" ciężkie że tak to nazwem Takie do skóry suchej ale skłonnej do zapychania i takich tam dziadów.

Ojej no to faktycznie, ciężka sprawa..bo wiem jakie mniej więcej do suchej i do mieszanej/tłustej. Myślę,że olej jojoba może ci się spodobać, z orzechów włoskich albo z pestek śliwki... O i może ze słodkich migdałów!

A ja wczoraj złożyłam zamówienie w tuli bo zostałam praktycznie bez myjadeł- do twarzy i ciała. Wzięłam też mydełko do włosów z jedwabiem i kokosem
Ukręciłam sobie też peeling do twarzy z miodu, wody różanej, soli i odrobiny kawy Bardzo ładnie złuszczył buzię, po chorobie wyglądam jak zombie.. muszę się ratować
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:08   #2894
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Zauważyłyście jak się Phenome reklamuje?na demotywatorach,na youtube i wczoraj na wizażu ich reklamy latały

---------- Dopisano o 11:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Listonosz był i dał mi tylko wysłaną w poniedziałek paczkę,która szła ekonomicznym i doszła szybciej niż priorytetowa JMO,która rzekomo została wysłana w piątek
Kpiny

Anulka dzisiaj jest ten dzień,tak?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:09   #2895
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dostałam JMO - data nadania 4.10 :-(
Żadnej próbki nie dostałam, choć zakupy zrobiłam tam po raz pierwszy.
I po raz ostatni. Nie cierpię krętactwa.

Gdyby sklep umiał się wcześniej zachować i napisał, że są opóźnienia i że przepraszają, każdy by zrozumiał. Dla mnie ta promocja wyszła jak antypromocja JMO Poland.

Czyżbym tylko ja dostała paczkę od nich, że nic nie mówicie?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 10:11
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:19   #2896
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

mam moje zamówienie z JOM - gratis 2 próbki serum do twarzy z zieloną herbatą i różą

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

[/COLOR]Kurde wlazłam na fb na JMO i kliknęłam na to

http://estyl.pl/blog/2011/09/kuracja...ters-organics/

i już mnie korcimiała któraś z was to może?
mnie też ta kuracja kusi od kilku dni i dumam czy kupić ale poczekam na Wasze recenzje

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wiesz co?oni na maila też nie odpowiadają za chętnie,ja zawsze do nich dzwonie i wtedy kontakt rewelacyjny,są mili i kontaktowi.
przy pierwszym zamówieniu nie było próbek które chciałam i miły Pan do mnie zadzwonił, doradził a na 2 maile odpowiedzieli w ciągu 3 dni, więc uważam ze ok.

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Chciałabym zrobić zamówienie w biolanderze i nie wiem czemu tak szybko zeszło im to mydło z różową glinkąciekawe ile znowu będę musiała czekać aż się pojawi
Magnesita wziełam ostatnie mydełko z glinka różową chciałam 2 szt ale juz nie było.
napisz do nich na fejsie, odpowiedają w miare szybko

Anula to dziś ten wyczekiwany wazny dzień Młodej
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:20   #2897
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dostałam JMO - data nadania 4.10 :-(
Żadnej próbki nie dostałam, choć zakupy zrobiłam tam po raz pierwszy.
I po raz ostatni. Nie cierpię krętactwa.

Gdyby sklep umiał się wcześniej zachować i napisał, że są opóźnienia i że przepraszają, każdy by zrozumiał. Dla mnie ta promocja wyszła jak antypromocja JMO Poland.

Czyżbym tylko ja dostała paczkę od nich, że nic nie mówicie?
Ha! wiedziałam!Czyli z premedytacja zostałam jeszcze rano po 8 godzinie okłamana,że zamówienia poszły w piątek.Z tej strony już nic nie kupię.Dziękuję.Dobranoc:m ad:
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:21   #2898
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

moja paczka z JMO tez nadana 04.10
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 10:38   #2899
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, JMO chyba sobie żartują. Dla mnie brak kontaktu z klientem, brak próbek do zamówień, i jeszcze okłamywanie klienta?!
Mnie już odstraszyli. Jak wygram w totka to u nich nic nie kupię A miałam plany wykupić pół sklepu
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 10:38   #2900
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dopiero dziś dostałam odpowiedź na mejla od JMO. Zapytałam bardzo grzecznie, czy paczka wyszła w piątek, i czy została nadana priorytetem, i poprosiłam o nr przesyłki.

Dziś napisali jedno zdanie: że priorytet, i podali numer paczki. O dniu nadania się nie zająknęli.

Anakazar, to TY jeszcze nie dostałaś swoich kosmetyków od JMO?

Hola Ola, dopiero wyczytałam, że Tobie próbki dali. No ładnie...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 11:00
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:03   #2901
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Ale jestem zła!!! Przyszło moje zamówienie z JMO-zamiast 15 próbek jest 11 i to nie takie jak zamawiałam W ogóle nie ma ani 1 serum z mącznicy a zamawiałam chyba 4 sztuki. Chcę się zalogować żeby sprawdzić historię zamówień i nawet na stronę się zalogować nie mogę
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:05   #2902
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ja miałam
Osobiście nie mogę polecić,niestety - choć duże nadzieje wiązałam z tą kuracją...
Ja niestety muszę się zgodzić z Małgosią choić tak jak ona ma włosy cienkie, delikatne i tylko do ramion nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu objętości a włosy jak wypadały tak wypadają
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:05   #2903
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

O kurczę, nie wierzę, ale jazda.
To sobie zrobili promocję...

No weźcie mnie nie straszcie kuracją na objętość, bo właśnie ją zakupiłam!
Wiążę z nią bardzo duże nadzieje, bo na przyjaciółce efekt naprawdę widać, a moje włosy po 1 razie też bardziej odbite były. Może dlatego, że moje włosy ogólnie pokochały JMO?

No nic, zdam relację z używania, a w wolnej chwili strzelę zdjęcia paru rzeczom com je ostatnio zakupiła.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 11:10
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:11   #2904
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przesyłka nadana 4.10 !!NIGDY nic tam nie kupię
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:28   #2905
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Tak bardzo chciałam żeby ten olej był i dla mnie "wspaniały" nie wiem co z tą moją skórą-na starość się zrobiła kapryśna -kiedyś nie miałam takich problemów. Spróbuję podleczyć te moje niespodzianki i jeszcze raz spróbuję z tym olejem.
Ja mam dosyć jasny róż, właśnie takimi nie da się zrobić krzywdy
Małgosia napisała-jasny róż na kości policzkowe a ciemny pod kości a ja pod kości nakładam właśnie brązer
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
To ja będę drugą osobą którą olej wspaniały zapchał
Na wyleczenie zapchania polecam Serum Lemon

Anula nabieraj mało różu na pędzel, zawsze lepiej dodać niż wyglądać jak malowana lala
nie straszcie bo właśnie zamówiłam wspaniały

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja dostałam takiego samego maila.
ja też dostałam maila z JMO, że wysłane mimo że odbierałam osobiście, więc ten mail musi iść systemowo podczas pakowania przesyłki, może nie zdążyli wszystkiego nadać w piątek, a tylko pakowali
Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
To widać ja mam pecha, od 4 dni jest status zapłacone, a dopiero dzisiaj ok. 19 zaczęli realizację
a ja mam nadzieję, że wyrobią się z przesyłką do piątku

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dostałam JMO - data nadania 4.10 :-(
Żadnej próbki nie dostałam, choć zakupy zrobiłam tam po raz pierwszy.
I po raz ostatni. Nie cierpię krętactwa.

Gdyby sklep umiał się wcześniej zachować i napisał, że są opóźnienia i że przepraszają, każdy by zrozumiał. Dla mnie ta promocja wyszła jak antypromocja JMO Poland.

Czyżbym tylko ja dostała paczkę od nich, że nic nie mówicie?
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ale jestem zła!!! Przyszło moje zamówienie z JMO-zamiast 15 próbek jest 11 i to nie takie jak zamawiałam W ogóle nie ma ani 1 serum z mącznicy a zamawiałam chyba 4 sztuki. Chcę się zalogować żeby sprawdzić historię zamówień i nawet na stronę się zalogować nie mogę
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Przesyłka nadana 4.10 !!NIGDY nic tam nie kupię
jej, chyba ich przerósł ten ogrom paczek, ja dziś odbierałam osobiście i pan był bardzo miły, dostałam gratis próbki, miałam okazję wypróbować nowy krem do rąk, ogólnie pozytywnie. Pewnie tylko nie byli przygotowani na takie zainteresowanie promocją.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:28   #2906
TeczaNaPatyku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Przepraszam, ale mam pytanie. Czy któraś z Was nie ma jakiegoś kontaktu do SekretnegoWachlarza? Widzę, że jej nie ma od 30 sierpnia, a chciałabym się jej coś spytać. Jednak sądzę, że nie mam po co pisać na PW, bo i tak jej nie ma.
TeczaNaPatyku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:43   #2907
Cobaya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O kurczę, nie wierzę, ale jazda.
To sobie zrobili promocję...

No weźcie mnie nie straszcie kuracją na objętość, bo właśnie ją zakupiłam!
Wiążę z nią bardzo duże nadzieje, bo na przyjaciółce efekt naprawdę widać, a moje włosy po 1 razie też bardziej odbite były. Może dlatego, że moje włosy ogólnie pokochały JMO?

No nic, zdam relację z używania, a w wolnej chwili strzelę zdjęcia paru rzeczom com je ostatnio zakupiła.
Myślę, że właśnie tak pewnie jest,że akurat JMO Tobie i przyjaciółce służy
Ja miałam też połowę opakowania tej kuracji i moje włosy nie były zadowolone, ale na mnie tak całe JMO działa...albo raczej nie działa. Duże nadzieje pokładałam w odżywce Lawenda i awokado, a to była totalna porażka Włosy sianowate i nie układały się zupełnie, a niby miała być dla włosów kręconych. Miałam też parę próbek innych odżywek i takie sobie, tańszymi mam lepsze efekty. Po prostu ta marka mi nie służy zupełnie, chociaż dałam jej parę szans.

Anula cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, chociaż byłam pewna,że tak będzie. Brat mojej przyjaciółki miał prawie identyczną operację 3 lata temu i teraz juz nawet nie ma śladu po tamtych przeżyciach...właśnie został młodym ojcem! Ma śliczną córę Nie żebym życzyła Ci zostania wkrótce młodą babcią
Cobaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 11:46   #2908
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ale jestem zła!!! Przyszło moje zamówienie z JMO-zamiast 15 próbek jest 11 i to nie takie jak zamawiałam W ogóle nie ma ani 1 serum z mącznicy a zamawiałam chyba 4 sztuki. Chcę się zalogować żeby sprawdzić historię zamówień i nawet na stronę się zalogować nie mogę
Masakra.Wez zadzwoń do nich i powiedz o wszystkim,niech dosyłaja na swój oczywiście koszt Ci próbki.No to się popisali
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Ja niestety muszę się zgodzić z Małgosią choić tak jak ona ma włosy cienkie, delikatne i tylko do ramion nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu objętości a włosy jak wypadały tak wypadają
Czyli u Ciebie też efektów brak
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
O kurczę, nie wierzę, ale jazda.
To sobie zrobili promocję...

No weźcie mnie nie straszcie kuracją na objętość, bo właśnie ją zakupiłam!
Wiążę z nią bardzo duże nadzieje, bo na przyjaciółce efekt naprawdę widać, a moje włosy po 1 razie też bardziej odbite były. Może dlatego, że moje włosy ogólnie pokochały JMO?

No nic, zdam relację z używania, a w wolnej chwili strzelę zdjęcia paru rzeczom com je ostatnio zakupiła.
U Ciebie spoko będzie skoro widziałaś efekty po użyciu
Cytat:
Napisane przez TeczaNaPatyku Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale mam pytanie. Czy któraś z Was nie ma jakiegoś kontaktu do SekretnegoWachlarza? Widzę, że jej nie ma od 30 sierpnia, a chciałabym się jej coś spytać. Jednak sądzę, że nie mam po co pisać na PW, bo i tak jej nie ma.
Nic nie wiemy.W sumie Wachlarzyk się z nami nie pożegnała tylko zniknęła bez słowa.

Wiecie JMO nie tłumaczy to,że"mogli być nie przygotowani na taki odzew w związku z promocją"Oni muszą być na coś takiego przygotowani i koniec.To nie przedszkole,żeby urządzać taki cyrk.Dzięki tak nieprofesjonalnemu podejściu do nas klientów jedyne co uzyskali to niechęć i stracili część z nas
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:00   #2909
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Masakra.Wez zadzwoń do nich i powiedz o wszystkim,niech dosyłaja na swój oczywiście koszt Ci próbki.No to się popisali
Zadzwoniłam i powiedziałam że brakuje mi próbek i że nie mogę się zalogować na ich stronę żeby sprawdzić jakie zamawiałam-no i się nie myliłam- kobieta wymieniła mi co zamawiałam i nie takie mam u siebie. Powiedziała, że mi dzisiaj dośle to czego brakuje.
Ale ja podobnie jak Ania uważam, że na takie sytuacje powinni być przygotowani tym bardziej że ich kosmetyki należą do tych z wyższej półki więc i obsługa powinna być adekwatna do jakości tych kosmetyków. Zresztą ja robiłam zamówienie późnym wieczorem i mój nr zamówienia to 63-jakoś nie wydaje mi się to być zawrotną cyfrą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.

Edytowane przez magnesita
Czas edycji: 2011-10-05 o 12:02
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 12:09   #2910
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Zadzwoniłam i powiedziałam że brakuje mi próbek i że nie mogę się zalogować na ich stronę żeby sprawdzić jakie zamawiałam-no i się nie myliłam- kobieta wymieniła mi co zamawiałam i nie takie mam u siebie. Powiedziała, że mi dzisiaj dośle to czego brakuje.
Ale ja podobnie jak Ania uważam, że na takie sytuacje powinni być przygotowani tym bardziej że ich kosmetyki należą do tych z wyższej półki więc i obsługa powinna być adekwatna do jakości tych kosmetyków. Zresztą ja robiłam zamówienie późnym wieczorem i mój nr zamówienia to 63-jakoś nie wydaje mi się to być zawrotną cyfrą
To dobrze,że doślą i problemu nie robili-chociaż tyle

A zaczęło się jeśli mnie pamięć nie myli od numeru 52 +/- parę osób możliwych nie z naszego wątku,więc bez przesady 50 tych zamówień nie mieli,żeby aż tak się "pogubić"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.