Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-28, 12:11   #301
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Farmetka ----> zgadzam się w zupełności jak gdzieś na zakupy TŻ wyciągne i go zapytam, czy fajny kolor, albo czy ładne, to zawsze słyszę jeden z tych trzech wariantów w sumie to przykre, bo nie ma się kogo poradzić
Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość

Ale najgorsze i tak jest chyba to, ze ich kompletnie nie rusza stan wlosow, wazne aby byly dlugie...czasem nie moge juz sluchac kolegow, ktorzy zachwycaja sie "pieknymi dlugimi wlosami" dziewczyny - a w rzeczywistosci to przerzedzone, dlugie, blond siano
to prawda, niestety... kilka dni temu malowałam mamie włosy i TŻ zadzwonil do mnie i zapytał co robię. powiedziałam,że włosy będę malować SOBIE naskoczył na mnie, że jak to, że miałam wracać do naturalsów i wgl. A ja brnęłam dalej w moje kłamstwo i farmazony mu wciskałam, że już mam dość, że chcę mieć ładny kolor, że odrosty mnie wkurzają... Wysłuchał i padło twrade pytanie: "na jaki kolor?" a ja śmiało, że na czekoladę a on jak na mnie naskoczył, że dla niego to na blond nie chciałam pofarbować, że w blondzie mi tak ładnie i że on koniecznie chce blond, a nie żadne choojowe (jeden z trójczęściowej gamy kolorów) brązy. Nastąpiła chwila wymownej ciszy powiedziałam mu, że to ściema, że mamie farbuję, to ochłonął. Chociaż powiedział mi, że muszę dla niego jeszcze kiedyś na blond pfarbować, obiecałam ale oczywiście to sr@nie w banie. A więc to prawda, dla faceta nie liczy się stan, tylko żeby był blond i żeby były długie

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
eeeee.. czyli fajne sa platynowo blond, czarne-dla niektorych, ch** pewnie rudy, bo slyszalam, ze faceci nie lubia tego koloru, ale pedalski??:brzy dal: lepiej nie chce wiedziec
podejrzewam, że pedalski to odpowiednik naszych odrostów
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:22   #302
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość

to prawda, niestety... kilka dni temu malowałam mamie włosy i TŻ zadzwonil do mnie i zapytał co robię. powiedziałam,że włosy będę malować SOBIE naskoczył na mnie, że jak to, że miałam wracać do naturalsów i wgl. A ja brnęłam dalej w moje kłamstwo i farmazony mu wciskałam, że już mam dość, że chcę mieć ładny kolor, że odrosty mnie wkurzają... Wysłuchał i padło twrade pytanie: "na jaki kolor?" a ja śmiało, że na czekoladę a on jak na mnie naskoczył, że dla niego to na blond nie chciałam pofarbować, że w blondzie mi tak ładnie i że on koniecznie chce blond, a nie żadne choojowe (jeden z trójczęściowej gamy kolorów) brązy. Nastąpiła chwila wymownej ciszy powiedziałam mu, że to ściema, że mamie farbuję, to ochłonął. Chociaż powiedział mi, że muszę dla niego jeszcze kiedyś na blond pfarbować, obiecałam ale oczywiście to sr@nie w banie. A więc to prawda, dla faceta nie liczy się stan, tylko żeby był blond i żeby były długie
Skąd ja to znam.

Mój chyba najbardziej lubił mnie własnie w blondzie. Włosy miałam wtedy w nawet dobrej kondycji, ale mam urodę do której jasny blond totalnie nie pasuje.

Ziemista, blada cera o oliwkowym tonie, miejscami zaróżowiona. W ciepłych blondach uwydatniał się róż na buzi i wyglądałam jak świnka. Gdy cudem udało mi się dojść do zimnego blondu, to przypominałam gnijącego trupa.

Z natury mam chyba ciemny, mysi blond, ale dla mnie to jednak jest brąz.

Tż też kiedyś powiedział: "tylko nie farbuj się na brązy". A odrost mu się podoba...
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:27   #303
201802131425
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 326
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Hehe wiesz co ja ostatnio juz przesadzam ale co kazde mycie robie plukanke z rumianku i tylko uzyskalam polysk i sianko ale odzywka ziaji i maska alterry daja z tym rade tez mi zal scinac wlosow zwlaszzca ze trafiam zawsze na takie fryzjerki ze w 10minut spada na podloge to co hodowalam ponad rok przy czym mowilam ze max 2cm!! Moja "prywatna fryzjerka" mowi ze podejmie sie rozjasnienia ale ja juz sie zaczynam bac czy nie skoncze z wlosami za ucho

Ty mowisz ze nie slyszalas o sodzie to co powiesz na to ze laska domestosem i zmywaczem do paznokci traktowala wlosy wyszperalam artykul w sieci jak szukalam naturalnych sposobow rozjasnienia:P
Domyślam się że domestos pomógł tylko ile włosów jej wypadło... ja bym się nie odważyła bo raz, że miw ypadają a dwa szybko tłuszczą :/ tak zniszczyć włosy...
201802131425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:29   #304
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
Domyślam się że domestos pomógł tylko ile włosów jej wypadło... ja bym się nie odważyła bo raz, że miw ypadają a dwa szybko tłuszczą :/ tak zniszczyć włosy...
a ja podejrzewam ze nic jej z wlosow nie zostalo hahaha xD pewnie zwykla sciema kupilam dzisiaj prochy na wypadanie wlosow
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 12:50   #305
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaa aaaaaaaaa!!!!!!!!!

Idę o 13 do jakiejś siciówki -ale bardzo chwalonej obym na tym dobrze wyszła
Na dodatek normalnie ścięcie 60 zł, a ja się łapię na promocję i obetną mnie za 39 Dobra, ubieram się (bo nadal w piżamie siedzę ) i lecę, jeszcze do Rosska skoczę po olej alterra i do apteki po drożdże, bo WMC mi się kończy Trzymajcie kciukasy!
to powodzenia

ja mialam pic drozdze ale... nie chce mi sie isc po nie do sklepu
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:42   #306
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to powodzenia

ja mialam pic drozdze ale... nie chce mi sie isc po nie do sklepu
a ja już od tygodnia mialam brac CP, ale jakos tak nie po drodze mi do apteki żeby kupić
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 13:44   #307
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ale gonicie ja sie na plotkare zagapilam dzisiaj wrocilam z apteki z nowym specyfikiem na wlosy i znalazlam w koncu fryzjerke ktora podejmie sie pracy z moimi wlosami

Dziewczyny oddawala ktoras z Was krew?? Jak to jest jak ktos ma niedowage? Bo ja bym chciala w koncu grupe krwi sprawdzic i nie wiem czy mi sie uda
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-06-28 o 14:12
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 14:29   #308
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

mi sie udało wczoraj nabyć kosmetykw z GP, jakiś eliksir wzmacniający do włosów, taka wcierka, fajna butelka, bo aerozol od razu.
w suplementach za 10 dni robię przerwę na wakacje chyba

co do krwi mam grupę 0, więc moge dac każdemu, ale słabnę przy pobieraniu, bo jak widzę krew to padam ale za to zostałam dawcą narządów
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 14:48   #309
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to powodzenia

ja mialam pic drozdze ale... nie chce mi sie isc po nie do sklepu
Wróciłam i jestem baaardzo zadowolona zjem coś, ogarnę się i wrzucę zdjęcia i wszystko Wam opowiem, bo jest co

kupiłam też olej rycynowy z alterry nie było brzozy i pomarańczy, podobno od dawna nie dowożą
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:00   #310
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wróciłam i jestem baaardzo zadowolona zjem coś, ogarnę się i wrzucę zdjęcia i wszystko Wam opowiem, bo jest co

kupiłam też olej rycynowy z alterry nie było brzozy i pomarańczy, podobno od dawna nie dowożą
No koniecznie sie pokaz A tego olejku to nie wspominam za ciekawie, zdecydowanie lepszy byl dla mnie ten z papaja czy mango, nie pamietam dokladnie Teraz brzozowy dodaje do masek, zeby go jakos wykonczyc...
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:00   #311
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mi sie udało wczoraj nabyć kosmetykw z GP, jakiś eliksir wzmacniający do włosów, taka wcierka, fajna butelka, bo aerozol od razu.
w suplementach za 10 dni robię przerwę na wakacje chyba

co do krwi mam grupę 0, więc moge dac każdemu, ale słabnę przy pobieraniu, bo jak widzę krew to padam ale za to zostałam dawcą narządów
A co lykasz??

Dawca narzadow tez jestem jeszcze tylko brakuje mi do radochy zostac dawca szpiku ale niestety moje BMI mowi samo za siebie wiec ... nic z tego ;( A jest jakis inny sposob zeby poznac grupe krwi czy tylko przez oddawanie?
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 15:07   #312
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Wstawię zdjęcie wieczorem, jak dorwę aparat.
Aparat pojawił się wcześniej, więc zamieszczam zdjęcia:

1

2

Nawet kolorek odzyskał blask po zabiegach pielęgnacyjnych i po stylizacji. Chociaż na tych zdjęciach wygląda...zielonkawo.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
a ja podejrzewam ze nic jej z wlosow nie zostalo hahaha xD pewnie zwykla sciema kupilam dzisiaj prochy na wypadanie wlosow
A jakie?

Ja chyba w końcu skuszę się na Skrzypovitę.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:09   #313
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
A co lykasz??

Dawca narzadow tez jestem jeszcze tylko brakuje mi do radochy zostac dawca szpiku ale niestety moje BMI mowi samo za siebie wiec ... nic z tego ;( A jest jakis inny sposob zeby poznac grupe krwi czy tylko przez oddawanie?
teraz sileca czy cos takiego z netto

oczywiście, ze można. idziesz do szpitala i mówisz, że chcesz badanie na grupę krwi.
a o szpiku jeszcze pomyślę.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:27   #314
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Aparat pojawił się wcześniej, więc zamieszczam zdjęcia:

1

2

Nawet kolorek odzyskał blask po zabiegach pielęgnacyjnych i po stylizacji. Chociaż na tych zdjęciach wygląda...zielonkawo.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



A jakie?

Ja chyba w końcu skuszę się na Skrzypovitę.
jakie fajne wloski

a kupilam to, bo nie moglam sie na nic zdecydowac http://doppelherz.pl/produkty/1956.html

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
teraz sileca czy cos takiego z netto

oczywiście, ze można. idziesz do szpitala i mówisz, że chcesz badanie na grupę krwi.
a o szpiku jeszcze pomyślę.
Dzieki jak swoje wylykam i nie bedzie fajnego efektu to sprobuje

Znajac swoja inteligencje to bym poszla do swojego lekarza i kminila co tu zrobic

Wczoraj jak bylam w naturze to na promocji byl ten nowy elseve i dziwne jakies to bylo bo wystawili go rano a o godzinie 18 dalej byla pelna polka (u mnie jest tak w naturze ze dostawiaja jak wszystko zejdzie)
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:29   #315
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
No koniecznie sie pokaz A tego olejku to nie wspominam za ciekawie, zdecydowanie lepszy byl dla mnie ten z papaja czy mango, nie pamietam dokladnie Teraz brzozowy dodaje do masek, zeby go jakos wykonczyc...
Mówisz? Ale ogólnie jest chwalony. A w ogóle był tylko z oliwą z oliwek i z migdałem -a przecież granat jeszcze jest


Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Aparat pojawił się wcześniej, więc zamieszczam zdjęcia:

1

2

Nawet kolorek odzyskał blask po zabiegach pielęgnacyjnych i po stylizacji. Chociaż na tych zdjęciach wygląda...zielonkawo.
Ładne, i oczy...

Dobra, to jak macie ochotę czytajcie, jak nie to omińcie
Salon zrobił na mnie złe wrażenie w pierwszej chwili, babeczka jak myła mi włosy to się chichrała z koleżankami potem założyła mi średnio czystą pelerynkę (no chyba, że to plamy od rozjasniacza, albo coś, no ale i tak ) i już myślę "ocho!", ale jak już mnie posadziła to zaczęła wypytywać co chcę, analizować stan moich włosów, po pokazaniu jej zdjęć zaproponowała mi kilka fryzur (tzn. tłumaczyła co może zrobić). No i zyskała moją sympatię podeszła bardzo profesjonalnie, ścinała mnie prawie 45 minut -za każdym razem bardzo dokładnie oglądając włosy z każdej strony aby było równo. Do tego zajęła się moją "dziurą" po pasemkach, zostało może pół cm -ale mam długą grzywkę w ogóle cały czas mówiła, że jak zapuszczam swoje, to nie ma co żałować włosów, bo widać, że są zniszczone
Teraz są mega, choć trochę byłam zła, że użyła degażówek, ale jak pokazała mi tył już nie sterczą taką warstwą nad szyją. Coś za coś.
Koniec końców jestem zadowolona, choć początkowo byłam przerażona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06644.jpg (37,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06639.jpg (60,6 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06650.jpg (42,0 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06627.jpg (40,2 KB, 69 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:41   #316
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewczyny, fajne fryzurki!
az sama mam ochote podciac hehe

no ale poczekam do sierpnia zeby isc do mojej fryzjerki
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 15:58   #317
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Aparat pojawił się wcześniej, więc zamieszczam zdjęcia:

1

2

Nawet kolorek odzyskał blask po zabiegach pielęgnacyjnych i po stylizacji. Chociaż na tych zdjęciach wygląda...zielonkawo.
Bardzo fajnie, podoba mi sie Twoja uroda
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mówisz? Ale ogólnie jest chwalony. A w ogóle był tylko z oliwą z oliwek i z migdałem -a przecież granat jeszcze jest
U mnie jeste teraz promocja i nie ma zadnych oprocz limonkowego Nie wiedzialm ze jest migdal z oliwa

Kat super zmiana, coraz blizej naturalek
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:00   #318
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat - fajniutka fryzurka, i tak jak mówi fryzjerka - nie ma co żałować lepiej hodować zdrowe naturalki

też mam przez Was ochotę ściąć włosy, ale na razie nic nie kombinuję, tylko końcówki podcinam co jakiś czas. mam wrażenie, że dawno nie byłam na podcinaniu, a w sumie dopiero 3 miesiące minęły. ale może się wybiorę jak wrócę do siebie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:10   #319
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dobra, to jak macie ochotę czytajcie, jak nie to omińcie
Salon zrobił na mnie złe wrażenie w pierwszej chwili, babeczka jak myła mi włosy to się chichrała z koleżankami potem założyła mi średnio czystą pelerynkę (no chyba, że to plamy od rozjasniacza, albo coś, no ale i tak ) i już myślę "ocho!", ale jak już mnie posadziła to zaczęła wypytywać co chcę, analizować stan moich włosów, po pokazaniu jej zdjęć zaproponowała mi kilka fryzur (tzn. tłumaczyła co może zrobić). No i zyskała moją sympatię podeszła bardzo profesjonalnie, ścinała mnie prawie 45 minut -za każdym razem bardzo dokładnie oglądając włosy z każdej strony aby było równo. Do tego zajęła się moją "dziurą" po pasemkach, zostało może pół cm -ale mam długą grzywkę w ogóle cały czas mówiła, że jak zapuszczam swoje, to nie ma co żałować włosów, bo widać, że są zniszczone
Teraz są mega, choć trochę byłam zła, że użyła degażówek, ale jak pokazała mi tył już nie sterczą taką warstwą nad szyją. Coś za coś.
Koniec końców jestem zadowolona, choć początkowo byłam przerażona
Fryzurka bardzo fajnie się prezentuje. Podpisuję się pod pogrubionym. Gdybym nie miała chłopaka, to mogłabym się nawet ostrzyc na zapałkę, byleby pozbyć się tego koloru.


Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie, podoba mi sie Twoja uroda
Dziękuję.
Zaskoczona jestem, bo chyba mało kto pozytywnie odbiera takie "kartoflane" rysy.


Muszę umyć włosy, ale nie chcę zburzyć tego boba ponieważ wiem, że sama sobie go tak ładnie nie ułożę.

BTW: co sądzicie (w dużym uogólnieniu) o profesjonalnej linii kosmetyków Wella?
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-28, 16:31   #320
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Ale gonicie ja sie na plotkare zagapilam dzisiaj wrocilam z apteki z nowym specyfikiem na wlosy i znalazlam w koncu fryzjerke ktora podejmie sie pracy z moimi wlosami

Dziewczyny oddawala ktoras z Was krew?? Jak to jest jak ktos ma niedowage? Bo ja bym chciala w koncu grupe krwi sprawdzic i nie wiem czy mi sie uda
jak masz niedowagę, to nawet nie idź, bo nie masz po co waga musi być idealna

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Dobra, to jak macie ochotę czytajcie, jak nie to omińcie
Salon zrobił na mnie złe wrażenie w pierwszej chwili, babeczka jak myła mi włosy to się chichrała z koleżankami potem założyła mi średnio czystą pelerynkę (no chyba, że to plamy od rozjasniacza, albo coś, no ale i tak ) i już myślę "ocho!", ale jak już mnie posadziła to zaczęła wypytywać co chcę, analizować stan moich włosów, po pokazaniu jej zdjęć zaproponowała mi kilka fryzur (tzn. tłumaczyła co może zrobić). No i zyskała moją sympatię podeszła bardzo profesjonalnie, ścinała mnie prawie 45 minut -za każdym razem bardzo dokładnie oglądając włosy z każdej strony aby było równo. Do tego zajęła się moją "dziurą" po pasemkach, zostało może pół cm -ale mam długą grzywkę w ogóle cały czas mówiła, że jak zapuszczam swoje, to nie ma co żałować włosów, bo widać, że są zniszczone
Teraz są mega, choć trochę byłam zła, że użyła degażówek, ale jak pokazała mi tył już nie sterczą taką warstwą nad szyją. Coś za coś.
Koniec końców jestem zadowolona, choć początkowo byłam przerażona
cuuud i miód kochana
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:35   #321
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
jak masz niedowagę, to nawet nie idź, bo nie masz po co waga musi być idealna
Potwierdzam. Mnie dodatkowo zdyskwalifikowało bardzo niskie ciśnienie.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 16:42   #322
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Potwierdzam. Mnie dodatkowo zdyskwalifikowało bardzo niskie ciśnienie.
dzieki za info tez mam niedocisnienie hehe xD

Kat: super fryzurka
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 17:02   #323
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kat super wyglądasz w tej fryzurce
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 18:03   #324
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Pokonalam lenistwo i poszlam po drozdze
wlasnie sie szykuja

przy okazji kupilam krem ochronny o ktorym wspominala TwojaKokaina

__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:09   #325
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość


podejrzewam, że pedalski to odpowiednik naszych odrostów


Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
trzymajcie kciuki, jak dobrze pójdzie po weekendzie moja obrona! i drugi tytuł w kieszeni, oraz pożegnanie z porażką zwaną komparatystyką/polonistyką. włosy ciągle nienadające się do pokazania, ale naturalne - jakie ładne! miękkie, błyszczące... i to nie jest mysi brąz, tylko śliczny popielaty brązik. aaach
trzymamy kciuki

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość

piękne
dziekuej


Kat swietnie Ci w tej fryzurce
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:11   #326
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

moje naturalki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 038.jpg (79,4 KB, 84 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:12   #327
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moje naturalki
Jakie piękne i jasne!

Żeby takie cudeńka farbować!
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:18   #328
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moje naturalki
jejku ile to już czasu za Tobą, śliczne
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:20   #329
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Jakie piękne i jasne!

Żeby takie cudeńka farbować!
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
jejku ile to już czasu za Tobą, śliczne
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-28, 19:38   #330
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
U mnie jeste teraz promocja i nie ma zadnych oprocz limonkowego Nie wiedzialm ze jest migdal z oliwa

Kat super zmiana, coraz blizej naturalek
nie migdał z oliwą, tylko w sensie, że jest i z migdałem i z oliwą i z granatem.... w sensie 3 różne
dzięki
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
kat - fajniutka fryzurka, i tak jak mówi fryzjerka - nie ma co żałować lepiej hodować zdrowe naturalki
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Fryzurka bardzo fajnie się prezentuje. Podpisuję się pod pogrubionym. Gdybym nie miała chłopaka, to mogłabym się nawet ostrzyc na zapałkę, byleby pozbyć się tego koloru.
Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość

cuuud i miód kochana
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

Kat: super fryzurka
Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
kat super wyglądasz w tej fryzurce
Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Kat swietnie Ci w tej fryzurce
Dziękuję i w końcu przełamałam strach w pokazywaniu twarzy w Internecie a od tych włosów tak świeżo się czuję teraz odmiana jakaś w końcu. I prawie jest pół na pół farbowańców i naturalsów -a pod spodem mam już swoje tylko z kitką będzie problem
Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moje naturalki
o kurde, ale cudne


Wiecie co kupiłam jeszcze?
CP (w 3 aptekach szukałam, chyba dużo włosomaniaczek jest w ZG ) i dorwałam ten olej z brzozą i pomarańczą jednak


Która z Was używała oleju RYCYNOWEGO i udzieli jakiś sprawdzonych rad, bo czytałam, że przysparza problemów zamierzam na skórę aplikować by przyśpieszyć wzrost
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-06-28 o 19:40
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.