Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 21:25   #3301
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga73 Pokaż wiadomość
Laski moje kochane wiem, że to nie do końca na temat ale pisze tylko tu i tylko was znam

Polećcie mi jakąś mega odżywkę do włosów tak zeby chociaz raz w tygodniu czy dwa poświecić troszkę czasu włosom i coś dla nich zrobić zeby były ładne błyszczące Jest tego tyle ze naprawdę nie mam pojęcia co kupić. A wam ufam Chodiz mi o taką do potrzymania na włosch raczej jakąś profesionalną a moze jakąś domową?? To wtedy najlepiej rozjaśniajacą
ale ty do swoich krótkich włosków powinnaś się w jakiś fajny nabłyszczacz zaopatrzyć,- moim ulubionym jest Cristal Liquidi z Alfy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ine-serum.html

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A gdzie to mozna zamowic ten zestaw farba z tym czyms co napisalas to w jakims zestawie na All sprzedaja? moze masz linka gdzie zamawiasz?
ja jak mialam tleniony blond mialam taka rozowa buzie, teraz o DZIWO mam cieply kolor a buzia mniej czerwona
o co chodzi?
powieziala mi wizazystka ze jestem lato-wiosna
napisze na PW
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:26   #3302
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
napisze na PW
Dziekuje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:31   #3303
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja jestem typowa jesień, wiem o tym ale też miałam test - opalam się na początku na czerwony - brąz a potem kolor brązowieje. Jesień ma często cerę oliwkową, jak również porcelanową (oryginalne rudzielce)
Ja jestem mieszana chyba, mam piwne oczy, ciepłą, jasną opalającą się na złoto skórę, ale włosy- chłodny ciemny blond/jasny brąz. I w moich naturalnych włosach się sobie nie podobam, jak mam ufarbowane na ciepły, średni kolor to fajnie, dobrze wyglądam i dobrze się czuję.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:33   #3304
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja jestem typowa jesień, wiem o tym ale też miałam test - opalam się na początku na czerwony - brąz a potem kolor brązowieje. Jesień ma często cerę oliwkową, jak również porcelanową (oryginalne rudzielce)

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------



nic się nie stanie fryzjerzy często używają Colorance w tym samym dniu co farbowanie, np jeśli kolor nie za dobrze złapie. Ja kupuje na Allegro, czasami robią też odlewki Developera.
Powiem ci szczerze że moje włosy są po tym mniej suche niż po szamponetce Joanny.

to opalamy sie podobnie. z racji tego, ze jestem ciemniejsza wersja jesieni kiedys jeden geniusz zobaczyl we mnie zime poludniowa, to jak wygladalam po zastosowaniu rad przebilo moje wszelkie oczekiwania, doslownie nie tylko nikt mnie nie poznal, ale .... dostalam w prezencie od ciotki ( takiej co w farbach widzi zlo swiata) rozjasniacz i pobilam rekord w cieniach pod oczami.
u nas rzadko, kto wie ze sa wyrozniane dwa typy jesieni, a nieraz- nawet trzy i dlatego czesto mylnie jestesmy brane za inny typ urody. sama ostatnio weryfikuje to zagadnienie, ale jakby nie patrzyc jednak ze mnie jesien
moja opalenizna sie unormowala, jestem ciut zbyt zlota czy jak to nazwac do rudosci na poziomie 8, ale akurat na ten tydzen to moje najmniejsze zmartwienie wiec jest ok

Agatau88 wlasnie mialam Ci pisac o tonerach, naprawde jesli nie jestes pewna to najlepszy sposob na poznanie nowego koloru. zwlaszcza, ze jestes w tej lusksusowej sytuacji, ze masz jasne wlosy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:39   #3305
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
to opalamy sie podobnie. z racji tego, ze jestem ciemniejsza wersja jesieni kiedys jeden geniusz zobaczyl we mnie zime poludniowa, to jak wygladalam po zastosowaniu rad przebilo moje wszelkie oczekiwania, doslownie nie tylko nikt mnie nie poznal, ale .... dostalam w prezencie od ciotki ( takiej co w farbach widzi zlo swiata) rozjasniacz i pobilam rekord w cieniach pod oczami.
u nas rzadko, kto wie ze sa wyrozniane dwa typy jesieni, a nieraz- nawet trzy i dlatego czesto mylnie jestesmy brane za inny typ urody. sama ostatnio weryfikuje to zagadnienie, ale jakby nie patrzyc jednak ze mnie jesien
moja opalenizna sie unormowala, jestem ciut zbyt zlota czy jak to nazwac do rudosci na poziomie 8, ale akurat na ten tydzen to moje najmniejsze zmartwienie wiec jest ok

Agatau88 wlasnie mialam Ci pisac o tonerach, naprawde jesli nie jestes pewna to najlepszy sposob na poznanie nowego koloru. zwlaszcza, ze jestes w tej lusksusowej sytuacji, ze masz jasne wlosy
ja mam oryginalny kolor włosów ciemny brąz kasztanowy, jak byłam dzieckiem szybko się opalałam i miałam oliwkową cerę, teraz już tak nie jest, uważam że z wiekiem stałam się bardzo blada - ale nie porcelana- oczy kolor ostro miodowy ,,wampirzy,,
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 21:42   #3306
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Teraz juz wiem ze wlasnie jakby co toner. fajnie ze sa takie pol farbki
dzieki Dziewczyny
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 22:00   #3307
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja mam oryginalny kolor włosów ciemny brąz kasztanowy, jak byłam dzieckiem szybko się opalałam i miałam oliwkową cerę, teraz już tak nie jest, uważam że z wiekiem stałam się bardzo blada - ale nie porcelana- oczy kolor ostro miodowy ,,wampirzy,,
To taki typ urody ma moja mama, też ma kręcone włosy, grube, teraz już musi poprawiać (siwki ), ale właśnie taki piękny kasztan miała.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 02:33   #3308
sumirel
Przyczajenie
 
Avatar sumirel
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, chciałam Was spytać o poradę: wczoraj zafarbowałam sobie włosy Lorealem Recital Preference kolor Kenya 5.43 wyszło za ciemno w stosunku do moich planów - chciałam uzyskać rudy kasztan a wyszła gorzka czekolada :-( Czym teraz potraktować włosy żeby jednak dojść do kasztana? Wystarczy wziąć inną farbę np 2 tony jaśniejszą czyli coś z 7? Czy najpierw muszę dekoloryzować? Kenyę położyłam na włosy wcześniej farbowane, był to sprany miodowo-rudy blond robiony u fryzjera + odrosty mojego naturalnego koloru z siwizną tzw "pieprz i sól", więc nie wiem jakie były mieszanki. Teraz chciałbym zrobić kolor sama, ale jak widać pierwsze podejście nie do końca udane... Doradźcie coś, bo w temacie samodzielnego farbowania jestem debiutantką...;-)
sumirel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 08:05   #3309
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sumirel Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, jestem tu nowa, chciałam Was spytać o poradę: wczoraj zafarbowałam sobie włosy Lorealem Recital Preference kolor Kenya 5.43 wyszło za ciemno w stosunku do moich planów - chciałam uzyskać rudy kasztan a wyszła gorzka czekolada :-( Czym teraz potraktować włosy żeby jednak dojść do kasztana? Wystarczy wziąć inną farbę np 2 tony jaśniejszą czyli coś z 7? Czy najpierw muszę dekoloryzować? Kenyę położyłam na włosy wcześniej farbowane, był to sprany miodowo-rudy blond robiony u fryzjera + odrosty mojego naturalnego koloru z siwizną tzw "pieprz i sól", więc nie wiem jakie były mieszanki. Teraz chciałbym zrobić kolor sama, ale jak widać pierwsze podejście nie do końca udane... Doradźcie coś, bo w temacie samodzielnego farbowania jestem debiutantką...;-)
Z wyjscowego blondu szybko sie spierze, ja bym poczekala i zobaczyla za tydzień, dwa czy kolor coś puszcza. Jak tam to potem nakladaj 7. Jak nie ja mysle ze dekolor bedzie zbedny, bo kolor kładziony jest raz.
Ewentualnie kapiel rozjasniajaca, taka mega rozcieńczona na 5 min. Ale to zobacz za jakis czas. Zalezy kiedy chcesz farbowac, ale mozesz sie wstrzymac 2 tyg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 08:52   #3310
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
To taki typ urody ma moja mama, też ma kręcone włosy, grube, teraz już musi poprawiać (siwki ), ale właśnie taki piękny kasztan miała.
na jaki kolor farbuje,kasztan?



Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 09:15   #3311
sumirel
Przyczajenie
 
Avatar sumirel
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z wyjscowego blondu szybko sie spierze, ja bym poczekala i zobaczyla za tydzień, dwa czy kolor coś puszcza. Jak tam to potem nakladaj 7. Jak nie ja mysle ze dekolor bedzie zbedny, bo kolor kładziony jest raz.
Ewentualnie kapiel rozjasniajaca, taka mega rozcieńczona na 5 min. Ale to zobacz za jakis czas. Zalezy kiedy chcesz farbowac, ale mozesz sie wstrzymac 2 tyg.
Dzięki za odpowiedź. A co z odrostami? Tam nie ma blondu, więc kładłabym bezpośrednio na Kenye jakąś 7-kę, myślisz że mój wymarzony kasztan złapie i zgra się z tym co powstanie na dawnym blondzie? Trochę sobie skomplikowałam życie, ale zrobiłam szkolny błąd i wybrałam kolor ze zdjęcia, bo akurat nie mieli w sklepie tego próbnika.
A w ogóle to czytałam tu trochę o farbach artego, podobno mają ładną gamę brązów-rudości, myślisz że złapałyby loreala?
sumirel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 10:21   #3312
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja mam oryginalny kolor włosów ciemny brąz kasztanowy, jak byłam dzieckiem szybko się opalałam i miałam oliwkową cerę, teraz już tak nie jest, uważam że z wiekiem stałam się bardzo blada - ale nie porcelana- oczy kolor ostro miodowy ,,wampirzy,,
moja cera tez z wiekiem bardzo sie zmieniala, chyba nawet na tym watku kiedys pisalam, ze raz bywalam wrecz sniada, potem jasniejsza , przez dlugi czas mialam karmelowa skore i wlosy by jako dorosla stac sie naturalnie blada. i tez zdecydowanie nie jest to porcelanowy odcien, raczej jasny z odcieniem zolci niestety z widocznymi zielonkawymi zylkami.
natomiast moje oczy nazywaja "diabelskimi", wiec tez sadze, ze podobne
. a wapmirze to komplement patrzac na filmy i seriale
ps. juz kiedys mialam pisac, wiesz ze "zarazilas" wszystkich moich znajomych miloscia do VD"?

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
To taki typ urody ma moja mama, też ma kręcone włosy, grube, teraz już musi poprawiać (siwki ), ale właśnie taki piękny kasztan miała.
moja tez, ale nigdy nie znalazlysmy dla niej odpowiedniego koloru i zniechecona zostala blondynka, co tez jej bardzo sluzy
i podlaczam sie pytania kathy, moze sama wyprobuje jesli znajde ladny kasztan
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:56   #3313
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
moja cera tez z wiekiem bardzo sie zmieniala, chyba nawet na tym watku kiedys pisalam, ze raz bywalam wrecz sniada, potem jasniejsza , przez dlugi czas mialam karmelowa skore i wlosy by jako dorosla stac sie naturalnie blada. i tez zdecydowanie nie jest to porcelanowy odcien, raczej jasny z odcieniem zolci niestety z widocznymi zielonkawymi zylkami.
natomiast moje oczy nazywaja "diabelskimi", wiec tez sadze, ze podobne
. a wapmirze to komplement patrzac na filmy i seriale
ps. juz kiedys mialam pisac, wiesz ze "zarazilas" wszystkich moich znajomych miloscia do VD"?



moja tez, ale nigdy nie znalazlysmy dla niej odpowiedniego koloru i zniechecona zostala blondynka, co tez jej bardzo sluzy
i podlaczam sie pytania kathy, moze sama wyprobuje jesli znajde ladny kasztan
ha, ha Ja jestem z VD na biezaco na CW kolejny odcinek dopiero w październiku

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 10:57   #3314
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja jestem typowa jesień, wiem o tym ale też miałam test - opalam się na początku na czerwony - brąz a potem kolor brązowieje. Jesień ma często cerę oliwkową, jak również porcelanową (oryginalne rudzielce)


o tej oliwkowej to nie wiedziałam

Kathy jeszcze Ciebie się poradzę. Wróciłamdo blondu ale znowu mi sie marzy rudy ale tym razem delikatny rudoblond, cos jak na poniższych zdjęciach i myśle czy by nie wymieszać vitalitys 8,43 z blondem ale nie wiem jakim i w jakich proporcjach...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg marghelgenberger_14127.jpg (110,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ND8Z1996_600.jpg (38,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sgg-009920.jpg (37,1 KB, 9 załadowań)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 11:28   #3315
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ha, ha Ja jestem z VD na biezaco na CW kolejny odcinek dopiero w październiku

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

ja tez
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:37   #3316
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
o tej oliwkowej to nie wiedziałam

Kathy jeszcze Ciebie się poradzę. Wróciłamdo blondu ale znowu mi sie marzy rudy ale tym razem delikatny rudoblond, cos jak na poniższych zdjęciach i myśle czy by nie wymieszać vitalitys 8,43 z blondem ale nie wiem jakim i w jakich proporcjach...
8.43 sam w sobie jest bardzo jasny, i mało intensywny - niedawno robiłam nim pasemka na włosach naturalnych i już teraz nie ma śladu po rudości
tuż po farbowaniu kolor był bardziej blond fotka jest w moim albumie. Natomiast bardzo podobny do tego który jest na zdjęciu to 9.34

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Julianna
stosowałaś już może H-Zone z RB?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 12:50   #3317
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy tak, stosowalam maske, uwazam ze swietna. mam tez lakier z tej serii, ale tu juz brak ochow i achow bo zle uzyty powoduje lupiez kosmetyczny
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 13:12   #3318
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy tak, stosowalam maske, uwazam ze swietna. mam tez lakier z tej serii, ale tu juz brak ochow i achow bo zle uzyty powoduje lupiez kosmetyczny
ok nie sprecyzowałam, miałam na myśli farbę...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 13:56   #3319
sumirel
Przyczajenie
 
Avatar sumirel
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Z wyjscowego blondu szybko sie spierze, ja bym poczekala i zobaczyla za tydzień, dwa czy kolor coś puszcza. Jak tam to potem nakladaj 7. Jak nie ja mysle ze dekolor bedzie zbedny, bo kolor kładziony jest raz.
Ewentualnie kapiel rozjasniajaca, taka mega rozcieńczona na 5 min. Ale to zobacz za jakis czas. Zalezy kiedy chcesz farbowac, ale mozesz sie wstrzymac 2 tyg.
Dzięki za odpowiedź, a jak myślisz, czy potem 7-ka którą położyłabym za 2tygodnie pokryje obecną 5ke - Kenye na odrostach? tam nie ma blondu pod spodem, tylko ciemny, naturalny+siwe... myślisz żeby wybrać wściekły rudy blond i wtedy ciut złapie? wszędzie teraz czytam że trzeba brać zdecydowanie jasniejszy kolor, więc jaki brać żeby wyszedł ładny intensywny kasztan? boję się marchewki ;-) a farby artego, podobno mają ładne brązy? mogą pokryć Loreala?
sumirel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 14:36   #3320
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Dziewczyny a jeszcze zadam Wam jedno pytanie-jaka roznica w kolorze jest miedzy mango 74 a tym 78 chyba paprika?
cos jest czerwiensze? Inaczej wychodza?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:14   #3321
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
8.43 sam w sobie jest bardzo jasny, i mało intensywny - niedawno robiłam nim pasemka na włosach naturalnych i już teraz nie ma śladu po rudości
tuż po farbowaniu kolor był bardziej blond fotka jest w moim albumie. Natomiast bardzo podobny do tego który jest na zdjęciu to 9.34




nie widzę albumu
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:45   #3322
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ok nie sprecyzowałam, miałam na myśli farbę...
nie , poniewaz kiedy ostatnio widzialam palete kolory byly marne

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jeszcze zadam Wam jedno pytanie-jaka roznica w kolorze jest miedzy mango 74 a tym 78 chyba paprika?
cos jest czerwiensze? Inaczej wychodza?
mango jest mniej czerwone, mniej intensywne. co jednak nie znaczy , ze mango jest kolorem delikatnym bo na poczatku takze jest ciemne i czerwone. dawno temu uzylam obu, oba wyszly na moich wlosach ciemniej znacznie niz na opakowaniu, z tymze mango sie splukiwalo do w miare ladnej rudosci i do niego wracalam. papryke robilam bodajze dwa razy z odstepem okolo roku i wychodzilo mi ciemno i buraczano
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:07   #3323
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Bo wiecie co toner moge zamowic ale tak mi przyszlo do glowy ze fryzjerka znajoma pracuje na vitalitys i welli koleston moze by mi walnela kolor...tyle ze w czwartek jade na wakacje a to co mam na glowie robilam kilka dni temu.
To nie ma opcji ze mi farbe nalozy...bo spali mi wlosy. i tak kombinuje jak koń pod gore
a toner mi nie dojdzie do czwartku.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:26   #3324
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Bo wiecie co toner moge zamowic ale tak mi przyszlo do glowy ze fryzjerka znajoma pracuje na vitalitys i welli koleston moze by mi walnela kolor...tyle ze w czwartek jade na wakacje a to co mam na glowie robilam kilka dni temu.
To nie ma opcji ze mi farbe nalozy...bo spali mi wlosy. i tak kombinuje jak koń pod gore
a toner mi nie dojdzie do czwartku.
ze tak powiem bzdura, jesli masz zdrowe wlosy, w miare, spokojnie da rade. a drogeryjne farby zawsze sa gorsze dla wlosow od profesek loreale maja wode 9 , do profesek mozesz dac 3
jesli naprawde nie masz opcji zeby dojechac do jakiejs hurtowni fryzjerskiej to mysle, ze fryzjerka da rade nalozyc
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:33   #3325
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ze tak powiem bzdura, jesli masz zdrowe wlosy, w miare, spokojnie da rade. a drogeryjne farby zawsze sa gorsze dla wlosow od profesek loreale maja wode 9 , do profesek mozesz dac 3
jesli naprawde nie masz opcji zeby dojechac do jakiejs hurtowni fryzjerskiej to mysle, ze fryzjerka da rade nalozyc
Wlasnie nie mam, bo sa po pigmentacji i a wczesniej rozjasniacz zdjecia dałam wyzej w linku, wczoraj widac ze suche...

A mango ma 6% dzwonilam pytalam

to vitalitys pieknie u Was wychodzi wiecie co-mam u siebie hurtownie ale nie ma tam goldwella i tego coloranca.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:35   #3326
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ze tak powiem bzdura, jesli masz zdrowe wlosy, w miare, spokojnie da rade. a drogeryjne farby zawsze sa gorsze dla wlosow od profesek loreale maja wode 9 , do profesek mozesz dac 3
jesli naprawde nie masz opcji zeby dojechac do jakiejs hurtowni fryzjerskiej to mysle, ze fryzjerka da rade nalozyc
zgadzam się
i farby fryzjerskie są dużo delikatniejsze.
Po 2 tygodniach od ostatniego farbowania - dzisiaj zdecydowałam się na ponowne, włosy w bardzo dobrej kondycjii o ile humor lepszy...oczywiście moją ,,mieszanką,, włoski super miedziane, rudzielec jak ta lala, lisi i zero czerwieni
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2012-07-29 o 18:37
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:37   #3327
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

hmmm , moim zdaniem vitalitys na pewno wyjdzie lepiej i bedzie delikatniejsze niz mango. jesli fryzjerka mialaby opory spokojnie mozesz kupic farbe i oksytdant
tonery sa tez z luo color, revlona, i kilka innych.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:39   #3328
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
zgadzam się
i farby fryzjerskie są dużo delikatniejsze.
Po 2 tygodniach od ostatniego farbowania - dzisiaj zdecydowałam się na ponowne, włosy w bardzo dobrej kondycjii o ile humor lepszy...oczywiście moją ,,mieszanką,, włoski super miedziane, rudzielec jak ta lala, lisi i zero czerwieni
a czym?
pokazesz zdjecia?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
hmmm , moim zdaniem vitalitys na pewno wyjdzie lepiej i bedzie delikatniejsze niz mango. jesli fryzjerka mialaby opory spokojnie mozesz kupic farbe i oksytdant
tonery sa tez z luo color, revlona, i kilka innych.
hm to moze bym sie umowila...teraz po pigmentacji mialam robione dialightem loreala. wymyl sie po 2 myciach kiedys casting spalil mi wlosy na mnie chyba lepiej dziala zwykła farba
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:44   #3329
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
zgadzam się
i farby fryzjerskie są dużo delikatniejsze.
Po 2 tygodniach od ostatniego farbowania - dzisiaj zdecydowałam się na ponowne, włosy w bardzo dobrej kondycjii o ile humor lepszy...oczywiście moją ,,mieszanką,, włoski super miedziane, rudzielec jak ta lala, lisi i zero czerwieni

pieknie, lubie Twoja mieszanke, nie ma to jak seksowna lisica w domu ( TZ jak uslyszal o ciemnych prawie zawalu dostal )
tak sobie mysle, ze skoro masz podobna skore do mojej moglabys mi polecic jakis podklad/puder etc?? dlugo stosowalam mineralki, potem kupilam po operacji revlona, ale teraz lekko zlota dziwnie w nim wygladam i nie wiem jaki kolor wziac , co gorsza z czego

Agatau casting mi tez zniszczyl wlosy, a profeskami w ciagu miesiaca potrafilam kombinowac 6 razy po calosci
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:47   #3330
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
pieknie, lubie Twoja mieszanke, nie ma to jak seksowna lisica w domu ( TZ jak uslyszal o ciemnych prawie zawalu dostal )
tak sobie mysle, ze skoro masz podobna skore do mojej moglabys mi polecic jakis podklad/puder etc?? dlugo stosowalam mineralki, potem kupilam po operacji revlona, ale teraz lekko zlota dziwnie w nim wygladam i nie wiem jaki kolor wziac , co gorsza z czego

Agatau casting mi tez zniszczyl wlosy, a profeskami w ciagu miesiaca potrafilam kombinowac 6 razy po calosci
Wlasnie ja po calosci-w czerwcu w polowie pigmentacja, potem loreal recital 8,3 na 10 min, potem dialight ten szampon a teraz intercosmo.
Musialam dawac na calosc bo jak sie 10 lat wlosy rozjasnia wiadomo...dobrze ze w ogole SĄ!
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.