Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-29, 13:36   #1501
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny moze tak byc jak mowisz bo fryz mowila ze sie kolor ma wyplukac ja poczekam jeszcze tydzien i lece do niej na poprawke bo brakuje mi wlasnie tej zlocistosci i chce jasniej powiem tak jak ty mi radzisz zloty blond 8-9 poziom Wiec za tydzien robie poprawke bywa U mnie przeszla niezla burza .Lece cos zjesc.
tylko jak nalozy Ci zloto na popiel
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 13:51   #1502
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
super jest tylko jakos jasno jak na 9 poziom...
Jest jasno, jest. Ale na mnie ta 9tka, z wodą 9tką, zawsze taka wychodziła (jeśli o poziom chodzi). Dlatego też jaśniejszych nie próbuję Tak szybko mnie toto rozjaśnia, że po 20minutach jest już równy kolor. A potem refleks łapie. Może podatna jestem?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:32   #1503
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko jak raz zrobisz mango to nic sie nie stanie,on i tak sie zmyje do rudego splowialego,wiec pozniej bez zalatwi sprawe.jak kusi,probuj.

Caskada moze ten kolor jest lepszy w realu,nie wiem, ale to nie jest to co pokazywalas nam w linkach i fotach na wizazu.
Nie rozumiem po co nalozyla ci popiel jak chcialas cieplo i co za tlumaczenie durne ze sie splucze. Powinna polozyc ci nature na pol ze zlotym,poziom 9, a nie pomieszala 4 kolory i wyszedl jej mop.
No chyba ze tak chcialas i takie kolory jej na palecie pokazalas.
Dla mnie wyglada na partactwo,chyba ze tego chcialas to ok.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

basiu w takim razie naprawde podatne masz wloski, efekt super taki czysciutki kolorek.

Agatko wlasnie nie wiem co ta fryz teraz zrobi?jak walnie bez,to zlapie na szaro bo wlosy wymeczone. Ja bym polozyla nature 9 z glutka czerwonej 8,inaczej tego nie widze. A potem za 2-3tyg zlota 9 i kolor w koncu sie ociepli.
I jeszcze to gadanie o splukaniu. Splukac to sie moze chlodny jak za mocno wezmie ale byl zamierzony albo za ciemny odcien. Ale z ziemistego nie wyjdzie zloty blond.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:36   #1504
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko jak raz zrobisz mango to nic sie nie stanie,on i tak sie zmyje do rudego splowialego,wiec pozniej bez zalatwi sprawe.jak kusi,probuj.

Caskada moze ten kolor jest lepszy w realu,nie wiem, ale to nie jest to co pokazywalas nam w linkach i fotach na wizazu.
Nie rozumiem po co nalozyla ci popiel jak chcialas cieplo i co za tlumaczenie durne ze sie splucze. Powinna polozyc ci nature na pol ze zlotym,poziom 9, a nie pomieszala 4 kolory i wyszedl jej mop.
No chyba ze tak chcialas i takie kolory jej na palecie pokazalas.
Dla mnie wyglada na partactwo,chyba ze tego chcialas to ok.

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

basiu w takim razie naprawde podatne masz wloski, efekt super taki czysciutki kolorek.

Agatko wlasnie nie wiem co ta fryz teraz zrobi?jak walnie bez,to zlapie na szaro bo wlosy wymeczone. Ja bym polozyla nature 9 z glutka czerwonej 8,inaczej tego nie widze. A potem za 2-3tyg zlota 9 i kolor w koncu sie ociepli.
I jeszcze to gadanie o splukaniu. Splukac to sie moze chlodny jak za mocno wezmie ale byl zamierzony albo za ciemny odcien. Ale z ziemistego nie wyjdzie zloty blond.
Wlasnie masz racje, caskada pokazywala calkiem inne zdjecia, taki bez, bardziej pod moj pasuje. Bo moj widzialas, nowe zdjecia po intercosmo. To podobnie. Ja tez nie wiem-popiel nalozyla mi pigmentowali nawet ze zlotem, na złoto 8 z 8,3.
Teraz chyba musi sie wyplukac, co nie da bedzie szaro albo zielono


A co ladniejsze mango czy pure paprika? to podobne jest.
Po wakacjach moze naloze, masz racje wyplucze sie na pewno wlasnie na taki zloty a to poziom 7 wiec mysle ze nie bedzie klopotu zeby na czyste zloto wrocic.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 14:57   #1505
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

bunny co bedzie musiala teraz zrobic zeby wyszedl zloty blond 8-9 poziom? umawiam sie do niej na za tydzien na poprawke , coby nie musiala zrobic ,chce jasniej Liczylam sie z faktem ze cos moze nie wyjsc i tak jak mowilam , najwyzej rozjasnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:32   #1506
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

agatko mnie sie bardziej podoba mango.

Caskada jak pisalam,ja bym dala nature 9,ktora sama w sobie jest ciepla,a za jakis czas zloty blond. Innej opcji nie widze,bo rozjasniacza to te wlosy juz raczej nie wytrzymaja i farby.i wez zdjecia ze soba zeby fryz nie udawala potem glupiej.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 15:42   #1507
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko mnie sie bardziej podoba mango.

Caskada jak pisalam,ja bym dala nature 9,ktora sama w sobie jest ciepla,a za jakis czas zloty blond. Innej opcji nie widze,bo rozjasniacza to te wlosy juz raczej nie wytrzymaja i farby.i wez zdjecia ze soba zeby fryz nie udawala potem glupiej.
ok jutro sie do niej wybiore ,na pogawedke kolor sam w sobie nie jest zly , widac jakby sie wyplukuje szarosc i przebijaja zlote pojedyncze wlosy kazdy mowi ze po przyciemnieniu mi lepiej niz w tamtym moim prawie bialym na sloncu kolorze jednak mi brakuje jasnosci , rozswietlenia , dlatego jutro pojde pogadac z nia , pokaze jak wyglada to po 2 juz umyciu i co dalej zeby miec jasniej a nie buro umyje tez wlosy wkoncu[mialam tego nie robic] szamponem przeciwlupiezowym moze to zezre kolor troche Nie no rozjasniacz nie wchodzi w gre , przeciez nie mam czarnych wlosow a podobno , zreszta ona tak mowila ze ten kolor jest nie trwaly i sie szybko spluka i pytala do kiedy jestem w PL bo bedzie poprawka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-07-29 o 15:44
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 16:16   #1508
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ok jutro sie do niej wybiore ,na pogawedke kolor sam w sobie nie jest zly , widac jakby sie wyplukuje szarosc i przebijaja zlote pojedyncze wlosy kazdy mowi ze po przyciemnieniu mi lepiej niz w tamtym moim prawie bialym na sloncu kolorze jednak mi brakuje jasnosci , rozswietlenia , dlatego jutro pojde pogadac z nia , pokaze jak wyglada to po 2 juz umyciu i co dalej zeby miec jasniej a nie buro umyje tez wlosy wkoncu[mialam tego nie robic] szamponem przeciwlupiezowym moze to zezre kolor troche Nie no rozjasniacz nie wchodzi w gre , przeciez nie mam czarnych wlosow a podobno , zreszta ona tak mowila ze ten kolor jest nie trwaly i sie szybko spluka i pytala do kiedy jestem w PL bo bedzie poprawka
nie wiem, dla mnie to postepowanie pozbawione sensu...
bo jakby nalozyla od razu nature ze zlotym poziom 8 czy 9 to przed wyjazdem trzebaby tylko zrobic odrost i ewentualnie jeszcze raz dlugosci, zeby naciagnely farby ale kolor bylby taki jaki ustalalysmy-zamierzony i piekny od razu.
a nie robi szarobure cos i jeszcze gada o poprawce- jak ona zamierza to poprawic?
zlota nie nalozy bo bedzie zielono... jedyne co zrobi to poglebi pewnie ta szarosc jakims beżem i bedzie sie znow tlumaczyc ze sie wyplucze nie ma innych opcji.
mowie o rozjasniaczu bo jakby chciec z tego teraz zrobic piekny zloty jasny blond to trzeba by robic kapiel rozjasniajaca- by sciagnac to bure cholerstwo a potem dac zlota farbe juz na spokojnie. i kolor od reki bylby ok- bez wyplukiwania itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:37   #1509
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie wiem, dla mnie to postepowanie pozbawione sensu...
bo jakby nalozyla od razu nature ze zlotym poziom 8 czy 9 to przed wyjazdem trzebaby tylko zrobic odrost i ewentualnie jeszcze raz dlugosci, zeby naciagnely farby ale kolor bylby taki jaki ustalalysmy-zamierzony i piekny od razu.
a nie robi szarobure cos i jeszcze gada o poprawce- jak ona zamierza to poprawic?
zlota nie nalozy bo bedzie zielono... jedyne co zrobi to poglebi pewnie ta szarosc jakims beżem i bedzie sie znow tlumaczyc ze sie wyplucze nie ma innych opcji.
mowie o rozjasniaczu bo jakby chciec z tego teraz zrobic piekny zloty jasny blond to trzeba by robic kapiel rozjasniajaca- by sciagnac to bure cholerstwo a potem dac zlota farbe juz na spokojnie. i kolor od reki bylby ok- bez wyplukiwania itp.
hmm cholera no nic ide jutro do niej z ranca zeby obgadac spraweniech sama zobaczy jak ten kolor teraz wyglada po 2 myciu juz Jesli nie bedzie innej opcji na jasniejsze wlosy zgodze sie na kapiel i pozniej farbe Moze jakies refleksy, zeby to jakos pojasnic? Wiem tez ze powinnam poczekac ale jestem upierdliwa i jesli cos ma wade to likwiduje to To naprawde dobry salon i fryzjerka u nas w miescie , zeby sie do niej dostac to trzeba miec cierpliwosc , szkoli inne dziewczyny , sama jezdzi za granice na szkolenia , byc moze zle sie zrozumialysmy , moglam wziasc kolory i pokazac jej ale oczywiscie nie chcialam sie osmieszac to teraz mam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 16:52   #1510
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hmm cholera no nic ide jutro do niej z ranca zeby obgadac spraweniech sama zobaczy jak ten kolor teraz wyglada po 2 myciu juz Jesli nie bedzie innej opcji na jasniejsze wlosy zgodze sie na kapiel i pozniej farbe Moze jakies refleksy, zeby to jakos pojasnic? Wiem tez ze powinnam poczekac ale jestem upierdliwa i jesli cos ma wade to likwiduje to To naprawde dobry salon i fryzjerka u nas w miescie , zeby sie do niej dostac to trzeba miec cierpliwosc , szkoli inne dziewczyny , sama jezdzi za granice na szkolenia , byc moze zle sie zrozumialysmy , moglam wziasc kolory i pokazac jej ale oczywiscie nie chcialam sie osmieszac to teraz mam
ty chyba sobie zartujesz, powiedz ze tak... jakie osmieszac? to byl jej obowiazek zasrany dac ci palete w rece i zapytac jaki to ma byc kolor mniej-wiecej.
nie ogladnelas nawet palety tylko zawierzylas zeby ci na slowo polozyla kolor? a chociaz pokazalas jej jakies foto te co nam???
teraz wykreci ci sie sianem i tyle...
refleksy niewiele ci dadza- bo zrobi ci teraz, kolor bedzie wygladac w miare ale co zrobisz jak wrocisz do bxl? co bys potem nie nalozyla to prawie 80% otrzymasz mopa lub zielony jak sobie sama poradzisz?! ona ci musi te wlosy tak wyprowadzic do zlotego czy naturalnego jasnego blondu zebys potem mogla nalozyc pierwsza lepsza zlota czy naturalna farbe...
znam ja juz takie genialne salony- renoma z kosmosu a sie okazuje ze owszem- strzyga bosko ale kolor lepiej nie mowic
nie mow jej ze mylas wlosy 2x... powiedz ze mylas juz 5x i nic.
bo cie odesle do domu, powie zebys pomyla jeszcze z tydzien i tak cie bedzie odciagac byle nie poprawiac.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:09   #1511
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ty chyba sobie zartujesz, powiedz ze tak... jakie osmieszac? to byl jej obowiazek zasrany dac ci palete w rece i zapytac jaki to ma byc kolor mniej-wiecej.
nie ogladnelas nawet palety tylko zawierzylas zeby ci na slowo polozyla kolor? a chociaz pokazalas jej jakies foto te co nam???
teraz wykreci ci sie sianem i tyle...
refleksy niewiele ci dadza- bo zrobi ci teraz, kolor bedzie wygladac w miare ale co zrobisz jak wrocisz do bxl? co bys potem nie nalozyla to prawie 80% otrzymasz mopa lub zielony jak sobie sama poradzisz?! ona ci musi te wlosy tak wyprowadzic do zlotego czy naturalnego jasnego blondu zebys potem mogla nalozyc pierwsza lepsza zlota czy naturalna farbe...
znam ja juz takie genialne salony- renoma z kosmosu a sie okazuje ze owszem- strzyga bosko ale kolor lepiej nie mowic
nie mow jej ze mylas wlosy 2x... powiedz ze mylas juz 5x i nic.
bo cie odesle do domu, powie zebys pomyla jeszcze z tydzien i tak cie bedzie odciagac byle nie poprawiac.
problem w tym ze nie pokazalam jej fot tych co wam w sumie siorka tez byla zdziwiona ze ide bez niczegomyslalam ze zaczaiona wziela probniki kolorow przylozyla mi do wlosow ,odrostu i zdecydowala ze zrobi tym i tym , zmiesza 4 kolory i doda popieli zeby nie bylo rudo Masz racja powiem ze mylam codzien wlosy zeby ta popiel sie wyplukala Jutro bede widziec co i jak i napisze co zdecydowala dalej a mi sie spieszy bo wlosy to moj czuly punkt i maja byc piekne i koniec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 17:25   #1512
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
problem w tym ze nie pokazalam jej fot tych co wam w sumie siorka tez byla zdziwiona ze ide bez niczegomyslalam ze zaczaiona wziela probniki kolorow przylozyla mi do wlosow ,odrostu i zdecydowala ze zrobi tym i tym , zmiesza 4 kolory i doda popieli zeby nie bylo rudo Masz racja powiem ze mylam codzien wlosy zeby ta popiel sie wyplukala Jutro bede widziec co i jak i napisze co zdecydowala dalej a mi sie spieszy bo wlosy to moj czuly punkt i maja byc piekne i koniec
to wez jutro kilka zdjec ze soba i powiedz ze cos takiego chcesz uzyskac.
dla mnie juz dziwne jest mieszanie 4 kolorow- uczono mnie ze miesza sie 2 najczesciej badz 3 to juz max ale i tak jeden najslabszy bedzie zdominowany. 4 to juz zachodzi mi mysl, ze baba nie wiedziala co ci nalozyc i pomyslala ze jak zrobi taka mieszanke to cos ci sie spodoba a jednoczesnie kolor bedzie tak wielowymiarowy ze obroci kota ogonem ze tak mialo byc
ale twoj kolor nie jest czysty wiec widac ze zmieszala jakies 2 sprzeczne ze soba jesli nie wiecej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 17:32   #1513
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to wez jutro kilka zdjec ze soba i powiedz ze cos takiego chcesz uzyskac.
dla mnie juz dziwne jest mieszanie 4 kolorow- uczono mnie ze miesza sie 2 najczesciej badz 3 to juz max ale i tak jeden najslabszy bedzie zdominowany. 4 to juz zachodzi mi mysl, ze baba nie wiedziala co ci nalozyc i pomyslala ze jak zrobi taka mieszanke to cos ci sie spodoba a jednoczesnie kolor bedzie tak wielowymiarowy ze obroci kota ogonem ze tak mialo byc
ale twoj kolor nie jest czysty wiec widac ze zmieszala jakies 2 sprzeczne ze soba jesli nie wiecej
jeszcze pozniej jak siorka wroci poprosze ja zeby mi swoim aparatem zrobila foto bo naprawde nie moge uchwycic dobrze tego koloru sama JUtro pojde do niej z fotami , mam nadzieje ze cos wymysli i jak najszybciej bedzie dzialac Mam nauczke jesli dojde do koloru ktory mi sie spodoba wiecej nie kombinuje rozjasnianie/przyciemnianie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:36   #1514
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

caskada
Ty sie nic nie martw. Ale ja na Twoim mcu sama bym nalozyla farbe a nie szła znowu do frtzjerki. BUNNY dobrze mówi zrobi coś i wkreci Cię, kup sama farbe tak jak ja teraz a zobacz nie mam zieleni ani szarosci.
Tobie pieknie bedzie w złocie. Nawet jak bedzie bardziej miedziane wypłucze sie. Nie mozesz nosic popieli bo Ci zle.

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

BUNNY no powiedz Kochana naszej caskadzie niech sama nalozy cos na glowe...w sumie ja tak kombinuje i co mi wychodzi:
-zloto odpada bo ma popiel
-natura chyba=zielen
-popiel-wiadomo ze nie bo bedzie buro
-opal? ale po co...

A bez? bez jest bezpieczny. A moze by dala jakas farbke taką co ma czerwony pigment? Albo cos z miedzią?
przeciez tego i tak nie bedzie widac. a musi zneutralizowac popiel, a ta fryz nawaliła popielu tam jak nic...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:51   #1515
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wlasnie mi dobrze w zlocie ten kolor co mam , ma jakies przeblyski zlota ale za maloi wlasnie znow umylam wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:52   #1516
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wlasnie mi dobrze w zlocie ten kolor co mam , ma jakies przeblyski zlota ale za maloi wlasnie znow umylam wlosy
Ja Ci mowie farbuj sama.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 18:59   #1517
alutkie
Przyczajenie
 
Avatar alutkie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny przeszukałam już prawie cały internet i nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na nurtujący mnie "problem", mam nadzieję, że Wy pomożecie
Otóż jakoś na początku kwietnia coś strzeliło mi do głowy i moje jasnobrązowe z naturalnymi blond pasemkami włoski przemalowałam kremem Casting Gloss w kolorku ciemnego brązu #300, który wyszedł niemalże czarny.
Teraz mamy końcówkę lipca i kolor nawet bardzo się zmył, powiedzmy, że doszłam z powrotem do brązu, ale to dzięki pomocy płukanek z rumianku, wody utlenionej no i oczywiście szamponów rumiankowych i przeciwłupieżowych. Tutaj dochodzę do sedna sprawy, niestety przez te płukanki i inne cuda, którymi traktowałam moje włosy przy skórze głowy ich kolor to niemal jasny blond (przypuszczam, że stało się tak dlatego, że na naturalne włoski te specyfiki zadziałały mocniej niż na resztę, która była pofarbowana).
I tutaj pojawia się moje pytanie, czy gdybym poszła do fryzjera byłaby możliwa zmiana koloru moich włosów na taki jaśniutki jak odrosty przy pomocy farby? No i ogólnie czy gdybym chciała rozjaśnić włoski przy pomocy jasnych pasemek/baleyagu to czy nie wyszedłby mi na głowie kolor potocznie zwany "kurczakiem" lub rudość? Może ogólnie lepiej poczekać jeszcze trochę, aż kolor dokładniej się wypłucze? Bardzo proszę Was o rady, bo szczerze mówiąc kiedy zwiąże włosy w kucyka ta rozbieżność kolorów strasznie rzuca się w oczy i nie czuję się z tym zbytnio komfortowo, a do ciemnego koloru nie chcę wracać. bo również nie za dobrze w nim się czułam
alutkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:03   #1518
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja Ci mowie farbuj sama.
nawet nie wiesz jak sie boje sama ze wyjdzie nie rowno albo glon jeszcze gorszy to jedyna dziedzina kosmetyczna z ktorej zupelnie sie nie znam i nie ogarniam jej
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 19:25   #1519
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nawet nie wiesz jak sie boje sama ze wyjdzie nie rowno albo glon jeszcze gorszy to jedyna dziedzina kosmetyczna z ktorej zupelnie sie nie znam i nie ogarniam jej
No bierzesz farbe i jak szampon nakladasz na cale wlosy...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-29, 22:21   #1520
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość

dziewczyneczki zrobiłam już odrost i jak zwykle wyszło obłędnie jeszcze trochę szaro więc jak się bardziej doszoruję to zrobię fotki wyjeżdżam na jakiś czas do TŻ i szczerze powiedziawszy nie wiem kiedy wrócę. Postaram się zaglądać od Niego na wątek i jeśli Go zmolestuję o zdjęcia to wstawię

Miłego
miłego wypadu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kylie zabojcze wloski sa po myciu odzywka co?
ja myje albo na zmiane,czyli raz w tyg szamponem i raz odzywka jesli wypada mi dwa mycia. Jak wiecej bo np. Jest goraco jak teraz albo mam pms i wlosy sie smalcuja to myje wiecej razy odzywka.ale to i tak nigdy nie wiecej niz 3-4mycia tygodniowo w tym raz szampon.
Nie widze na swoich obciazenia,ale ja nie daje innej odzywki zwykle niz myje,po prostu zostawiam ja na 10minut i zmywam.
może i ja spróbuje takiego mycia?
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
[/COLOR]kylie pokaze jutro,bo dzis siedze tylko na telefonie,ale kupilam wisiorek srebrny z masa perlowa i 2bransoletki by dziubeka,kocham takie rzeczy! A jeszcze tz kazal mi zrobic sobie prezent no to zaszalalam.
W pon. Jedziemy do urzedu stanu cywilnego,to fruwa pod niebiosa.
o to koniecznie się pochwal
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moja sis robi ta pianka tylko 950zlotym blondem i tez chwali.
a masz może jakieś foto jej włosków?
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dzisiaj cały dzień nad tym myślałam i podjęłam drastyczną decyzję- zamiast blondu w sierpniu przyciemniam włosy do jasnego brązu, ewentualnie średniego. Szkoda mi, naprawdę, bo byłam już tak blisko, ale niestety moje włosy odmawiają posłuszeństwa, nie będę ich tak katować Muszę najpierw porządnie je odbudować, i ściąć (3 razy rozjaśnianie, 1 raz kąpiel rozjaśniająca i 1 raz farba rozjaśniająca + kilka farbowań farbami), a za parę miesięcy będę myśleć co dalej. Blond musi poczekać, bo co mi z tego blondu skoro będę miała całe włosy przesuszone i nie układające się



I jeszcze takie pytanko do Was.. mogłabym dalej z Wami pisać mimo że będę na razie brązowa? Zrozumiem jeśli nie zaakceptujecie szatynki w swoim blond-gronie
głuptasek
pewnie że będziemy z Tobą pisać

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Kupilam sobie te cudenko do ciala , pachnie i fajnie nawilza cialo i ma calkiem fajny sklad do tego lekko podkresla opalenizne https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...nny-touch.html
muszę poszukać u siebie w sklepach tego cudeńka
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobilam fotke ze skypa bo narazie nie mam jak inaczej przeslac fotek na lapka kolor jest narazie popielaty ale pomalu widze ze sie wyplukuje na lepsze foty trzeba poczekac do wieczora aha no i wlosy dzis wyprostowalam dla odmiany>>>
upsssssssss
nie mogę uwierzyć że to Ty
strasznie szaro bury ten kolor wogóle mi do Ciebie nie pasuje
Bunny ma racje idź do niej z reklamacją niech to poprawi ale fakt faktem sama zawaliłaś skoro nie pokazałaś jej konkretnego kolorku jaki chciałaś no ale teraz to już po ptokach, trzeba poprawić i będzie super
Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Wyszedł piękny zimny beżyk. Na szczęście bez łatek
Fotka skalpu chyba wiernie oddaje kolor. A fotka reszty całkiem nieźle pokazuje odcień wierzchnich warstw, które potraktowałam farbą na wodzie 6%, emulgując na 10 minut. Widać chłód, i faktycznie jasne pasma są popielate. Ale, broń boże, nie szarobure.

Generalne wrażenia : jestem zadowolona! W kwestii pieczenia - nie widzę różnicy.
pięknie faktycznie i jak czyściutko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-29, 23:23   #1521
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny, a ja mam jeszcze jedno pytanie do tych pasemkowych moich włosów. z minimalnym odrostem po 2-3 tygodniach jak myślisz, spisałby się casting? 1021 albo 1013? jakoś mam słabość do tych farb
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 07:12   #1522
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

wiesz co cascada tak gdybym i gdybam...Tobie tak wyszlo bo nie mialam pihmentacji to jest powod. mi bunny powiedziala ze bez pigmentu pewnie wyjdzie szrparo zielono buro. a i sama kiedys probowalam przeciez bez pigmentu. zastanawia mnie ttlko jak ta fryz to zrobila jak Ty mowisz ze chcesz zloto a ona wali popiel ktory bez pigmentu zawsze wyjdzie na rozjasniaczu zielono.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:04   #1523
Latikanka
Przyczajenie
 
Avatar Latikanka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Witajcie Wizażanki,
Od jakiegoś czasu śledzę Wasz wątek o m.in. blond farbach. I mam do Was gorącą prośbę, licząc na Wasze doświadczenie. Z natury jestem ciemną blondynką. MIiałam zazwyczaj robiony blond balejaż. Nie mam sprawdzonego fryzjera, któremu zaufałabym na 100%, a po za ty ostatnio jak byłam na blond balejażu zapłaciłam aż 170 zł Postanowiłam sama pofarbować włoski i już więcej niekorzystać z rozjaśniacza, ktory niestety niszczy mocko wloski. Zatem mając odrost tak m/w na 3/ 4 cm, postanowiłam go zafarbować farbą z firmy WELLA, a konkretnie BARDZO JASNY POPIELATY BLOND 12/1 i efekt był taki,że mój odrost był kolorku beżowo żółtego, a reszta prawie biala Następnie po pochlebnych opiniach na wizażu i kafeterii zakupiłam fabrę LOREALA, a właściwie krem koloryzujący o odcieniu 10,21 czyli Bardzo Bardzo Jasny Lodowy Blond, na opakowaniu piękny kolorek i taki właśnie chciałam uzyskać,ale w efekcie wyszło to co w załączniku. I o ile jestem w pomieszczeniu, gdzie zapalone jest żołte światło, to mogę na siebie spojrzeć w lustrze, to w moemencie gdy patrze na siebie w świetle dziennym to wyglądam okropnie. Wiem mogło być gorzej.. Ale nie mam pojęcia jak sobie z tym teraz poradzić żeby nie wyszedł mi kolor zielony Czy mogłabym liczyć na pomoc, jakieś rady z Waszej strony? Może potraktować włosy Farbą Stokholm i dodać do tego wodę 12%? czy to mi pomoże wuzyskaniu jednolitego ładnego blondu? Proszę Was o radę..bo widzę,że Wy macie takie piękne blondy, że aż Wam zazdroszczę Pozdrawiam p.s. jeśli źle coż załączyłam to przepraszam, jestem początkująca na tym forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5541.jpg (85,3 KB, 53 załadowań)
Latikanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 09:54   #1524
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie, odnośnie farb blond.
włosy mam rozjaśnione przez pasemka i chciałabym nałożyć na to farbę, mniej więcej w podobnym odcieniu. na pewno będą widoczne refleksy co totalnie mi nie przeszkadza. nie chcę jednak naciąć się na farbę że nałożę sobie jakiś tam ładny blond na opakowaniu, a wyjdą dużo ciemniejsze.
wstawiam zdjęcie moich włosów, odrost rozjasniałam wczoraj więc pewnie w sierpniu będę chciała nałożyć na to farbę.
doradźcie jakąś konkretną firmę, która nie spali za bardzo włosów, i da ładny kolor.
myślałam o castingach, ale z tego co się oczytałam kolory wychodzą duuuużo ciemniejsze niż na opakowaniach.
masz bardzo ladne wlosy i kolor

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dzisiaj cały dzień nad tym myślałam i podjęłam drastyczną decyzję- zamiast blondu w sierpniu przyciemniam włosy do jasnego brązu, ewentualnie średniego. Szkoda mi, naprawdę, bo byłam już tak blisko, ale niestety moje włosy odmawiają posłuszeństwa, nie będę ich tak katować Muszę najpierw porządnie je odbudować, i ściąć (3 razy rozjaśnianie, 1 raz kąpiel rozjaśniająca i 1 raz farba rozjaśniająca + kilka farbowań farbami), a za parę miesięcy będę myśleć co dalej. Blond musi poczekać, bo co mi z tego blondu skoro będę miała całe włosy przesuszone i nie układające się

Bunny, kochana, znasz może jakieś godną polecenia firmę farb z ładnymi brązami? Co byś mi teraz radziła zrobić, pigmentację i potem farbę?

I jeszcze takie pytanko do Was.. mogłabym dalej z Wami pisać mimo że będę na razie brązowa? Zrozumiem jeśli nie zaakceptujecie szatynki w swoim blond-gronie
rozumiem, tez juz czasem jak schodzilam z czarnego mialam dosc.
znalazlam zdjecie z tego okresu...masakra.
Gora jasna, potem miodowy, dalej rudawy, poprzez czerowny i czarne konce.
No koszmar.
Pozniej wam wstawie
Jasne ze pisz z nami dalej no co Ty

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczyny zrobilam fotke ze skypa bo narazie nie mam jak inaczej przeslac fotek na lapka kolor jest narazie popielaty ale pomalu widze ze sie wyplukuje na lepsze foty trzeba poczekac do wieczora aha no i wlosy dzis wyprostowalam dla odmiany>>>
proste wloski super...
ale kolor...wszystko chyba juz zostalo powiedziane.
Kurde myslslam ze to bedzie cos takiego jak pokazywalas w linkach i zalacznikach.
Ehhh z tymi fryzjerkami niektorymi.
Teraz to ja sie boje isc sie scinac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:11   #1525
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Caskada co Ty masz kochana na głowie u mnie widać szaro buro zielono i zdecydowanie to nie Twój odcień bo postarza Cię (sugeruję się zdjęciem) jak mogła Ci tak s☠☠☠☠☠☠☠ić szkoda, że nie pokazałaś jej zdjęć takich jak nam
niestety nie ma co sugerować się opiniami salonów, bo to bywa różnie, pamiętam moją przygodę z przedłużaniem włosów w "najlepszym" salonie w mieście
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:18   #1526
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cześć!

ooo ja muszę podciąć końcówki, bo wyglądają okropnie
Kylie nie zmierzyłam jeszcze włosów, dziś postaram się to zrobić

Caskada wyszło ciemno, coś jak u mnie po farbie schwarzkopf natural&easy średni srebrzysty popielaty blond https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=89230


ogólnie bardzo lubię podkład z Catrice PhotoFinish, mam odcień 030- jest dla mnie za ciemny (btw dziś mam wolne i nie ma słońca ) ale dziś kupię najjaśniejszy i ewentualnie będę mieszać, bo świetnie kryje
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:21   #1527
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Caskada co Ty masz kochana na głowie u mnie widać szaro buro zielono i zdecydowanie to nie Twój odcień bo postarza Cię (sugeruję się zdjęciem) jak mogła Ci tak s☠☠☠☠☠☠☠ić szkoda, że nie pokazałaś jej zdjęć takich jak nam
niestety nie ma co sugerować się opiniami salonów, bo to bywa różnie, pamiętam moją przygodę z przedłużaniem włosów w "najlepszym" salonie w mieście
hej Lady
co tam u Ciebie Kobieto-Imprezo

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć!

ooo ja muszę podciąć końcówki, bo wyglądają okropnie
Kylie nie zmierzyłam jeszcze włosów, dziś postaram się to zrobić

Caskada wyszło ciemno, coś jak u mnie po farbie schwarzkopf natural&easy średni srebrzysty popielaty blond https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ictureid=89230


ogólnie bardzo lubię podkład z Catrice PhotoFinish, mam odcień 030- jest dla mnie za ciemny (btw dziś mam wolne i nie ma słońca ) ale dziś kupię najjaśniejszy i ewentualnie będę mieszać, bo świetnie kryje
a to czekam na wyniki pomiaru
Mnie ten podklad strasznie zapychal, szczegolnie na skroniach i brodzie

A u mnie piekne sloneczko i dzien wolny przede mna...a jutro na 10 godz do pracy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 10:52   #1528
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
masz bardzo ladne wlosy i kolor
dziękuję


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ehhh z tymi fryzjerkami niektorymi.
Teraz to ja sie boje isc sie scinac
hah, ja ostatnio poprosiłam o podcięcie max. centymetr, bo dopiero co podcinałam. ścięła lekką ręką 3
innym razem (inna fryzjerka) wycieniowała mi tak włosy... że matko kochana. nie dość że krótkie przed ramiona, to jeszcze ścieniowane od ucha... i to tak paskudnie.
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:03   #1529
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dziękuję




hah, ja ostatnio poprosiłam o podcięcie max. centymetr, bo dopiero co podcinałam. ścięła lekką ręką 3
innym razem (inna fryzjerka) wycieniowała mi tak włosy... że matko kochana. nie dość że krótkie przed ramiona, to jeszcze ścieniowane od ucha... i to tak paskudnie.
ja teraz chce grzywke na bok i pazurki z przodu
do mojej buzi beda pasowac idelnie
ale nie moge w necie znalesc zadnego fajnego zdjecia zeby w razie czego pokazac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-30, 11:05   #1530
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kylie dobrze, dobrze sunrise się skończył...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:05.