FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 18:39   #1
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151

FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE


Bardzo proszę o opinie nt. farb ton w ton loreala.Przymierzam się do zakupu tonera,najpierw przeszukałam forum -tu znalazłam info o richesse i hi.richesse (choć i tak niewiele).Wchodzę na allegro z zamiarem zakupu a tu niespodzianka-pojawiły się nowe DIA...

Czy to nowe wersje richesse?Jak wychodzą na włosach?Podzielcie się opiniami bardzo proszę.Mnie osobiście szczególnie interesują odcienie blondów

Zauwazyłam też, że do tych DIA... sprzedaje się oxydanty w 3 róznych stężeniach, a w richesse tego nie było.

Tonerów loreala nigdy dotąd nie używałam, więc stąd moja gorąca prośba
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 15:30   #2
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

nikt nie używa?
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 22:04   #3
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Ja używałam dialight z 2,7% oksydantem. Farba sama w sobie jest rewelacyjna. Moje zniszczone włosy wygładziły się a i sama farba naprawdę w miarę złapała (spłukała się o ton po paru dniach i już ten kolor został). Efekt odżywienia włosów przestał być widoczny po 2 tygodniach, ale mówiąc prawdę to wcześniej chyba po żadnej farbie nie odczuwałam żadnego wzmocnienia włosów. Generalnie wybór rozjaśniacza jest prosty - chcesz mocniejszego efektu - wybierasz 4,5, chcesz jak najdelikatniejszej koloryzacji - wtedy 1,8.
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 14:51   #4
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Ja ok. 2 tygodnie temu pofarbowałam włosy koleżance właśnie ta farbą ale użyłyśmy poziomu 7 i 6 z oksydantem 2,7%, kolor wyszedł bardzo ładnie, lekko się już wypłukał, ale oczywiście nadal jest widoczny, kondycja włosów chyba się nie zmieniła ( koleżanka nic nie narzekała na ten temat, a ja również nie zauważyłam żeby jej włosy były bardziej suche, a ma kręcone - więc z natury suchsze niż proste), także w ogólnym rozrachunku wszystko na "+" szkoda tylko że paleta kolorów jest dość uboga...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:55   #5
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Ja nałożyłam farbę na włosy na których miałam keratynę+jedwab, więc może dlatego efekt był aż taki dobry
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 13:08   #6
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Dzięki dziewczyny

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Ja nałożyłam farbę na włosy na których miałam keratynę+jedwab, więc może dlatego efekt był aż taki dobry
na włosy umyte i podsuszone nakladać farbe?
Słyszałam kiedyś , że tonery loreala i matrixa zostawiaja super blask, polysk na wlosach i nawet zniszczone wlosy dostają zdrowego looku-to prawda?
A czym rózni się wersja dia richesse od dia light?przegladam wlasnie aukcje na allego i tu i tu mamy do wyboru 3 opcje oxydantów, więc o co chodzi?o paletę odcieni jedynie?

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-06-03 o 13:14
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 21:59   #7
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Witam!
W sobote miałam w salonie loraela zrobione włosy dia light kolor 9.03 na moje bardzo poniszczone,szare blond włosy i musze przyznać że kolor podoba mi się a przede wszystkim jestem zadowolona z kondycji włosów. Mam pytanie bo kusi mnie kolor 9.02 stosowała któraś z nas Dziewczyny, jestem ciekawa jak wychodzi???
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 19:11   #8
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Witam!
W sobote miałam w salonie loraela zrobione włosy dia light kolor 9.03 na moje bardzo poniszczone,szare blond włosy i musze przyznać że kolor podoba mi się a przede wszystkim jestem zadowolona z kondycji włosów. Mam pytanie bo kusi mnie kolor 9.02 stosowała któraś z nas Dziewczyny, jestem ciekawa jak wychodzi???
powiedz mi proszę, jak dlugo utrzymuje się kolor?masz jeszcze kolorek na włosach czy wypłukala się?
mam chrapkę na 9,13
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:20   #9
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Niestety kolor bardzo szybko wypłukała się i po około dwóch tychodniach nie było po nim śladu i dzis byłam w salonie matrix i fryzjerka nałozyła mi mieszankę color sync i mam super naturalny blond, bardziej chłodny zobaczymy jak bedzie się długo trzymał!
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 10:39   #10
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Niestety kolor bardzo szybko wypłukała się i po około dwóch tychodniach nie było po nim śladu i dzis byłam w salonie matrix i fryzjerka nałozyła mi mieszankę color sync i mam super naturalny blond, bardziej chłodny zobaczymy jak bedzie się długo trzymał!
Magda, a jaka mieszankę matrixa nałozyła Ci fryzjerka?pamiętasz kombinacje odcieni? Wiesz, tez zalezy mi na naturalnym blondzie pomyślałam o dia light`ach ale teraz mam dylemat...

Może masz mozliwość wrzucenia fotek?
pozdrawiam
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 14:10   #11
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Fotki postaram się wrzucic dziś lub jutro, co do kombinacji tonie wiem bo kładła najpier na dwa rózne pasma zeby zobaczyć jak wyjdzie i stwierdziła ze musi dać kilka róznych kolorów zeby wyszło chłodno ale nie szaro i wyszło naprawde naturalnie, ale dość ciemno, mi się podoba bo juz znudził mi się bardzo jasny blond
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 09:25   #12
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Fotki postaram się wrzucic dziś lub jutro, co do kombinacji tonie wiem bo kładła najpier na dwa rózne pasma zeby zobaczyć jak wyjdzie i stwierdziła ze musi dać kilka róznych kolorów zeby wyszło chłodno ale nie szaro i wyszło naprawde naturalnie, ale dość ciemno, mi się podoba bo juz znudził mi się bardzo jasny blond
fajnie, czekamy na fotki.
Co sądzisz o kolrze 9,13 , po numeracji to i trochę chłodnego i ciepłego tonu?
nie za szaro, nie za żółto?a może się myle...
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 14:59   #13
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Tez zastanawiałam sie nad tym kolorkiem,ale nie zdecyduję się na nią ze względu na to ze zmywa się bardzo szybko i szkoda kasy!

Wstawiam zdjęcia tak jak obiecałam, na pierwszym zdjęciu kolor troche przekłamany , drugie bardziej rzeczywiste
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 003.jpg (83,8 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (99,6 KB, 486 załadowań)

Edytowane przez magda bajtek
Czas edycji: 2012-07-19 o 20:50
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 12:33   #14
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
Tez zastanawiałam sie nad tym kolorkiem,ale nie zdecyduję się na nią ze względu na to ze zmywa się bardzo szybko i szkoda kasy!

Wstawiam zdjęcia tak jak obiecałam, na pierwszym zdjęciu kolor troche przekłamany , drugie bardziej rzeczywiste
dia lighta zamówiłam.Musze sama na własnych włosach przekonać się o jego trwalości.
Kolorek masz bardzo fajny.Miałam coś w tym stylu, myslę że jest troche pojedynczej mokki M i coś z naturalnych N.
pozdrawiam
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 15:19   #15
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
dia lighta zamówiłam.Musze sama na własnych włosach przekonać się o jego trwalości.
Kolorek masz bardzo fajny.Miałam coś w tym stylu, myslę że jest troche pojedynczej mokki M i coś z naturalnych N.
pozdrawiam
raczej mokki nie ma, jest na pewno n i v bo o tych fryzjerka mówiła, moje włosy po poprzedniej farbie są dość ciepłe i dlatego wybija jeszcze to ciepło!
Który z kolorów dia light zamówiłaś, bo mnie korcił ten 9.02 ale nie odważyłam się, na razie jestem zadowolona z matrixa ale to dopiero pare dni?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 21:24   #16
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Dziewczyny! Nie mozna mowic o kolorze nie biorac pod uwage tego co juz macie na wlosach. Ja dlugo farbowalam 9,13 (co prawda majirel) i u mnie wychodzil wrecz rudawy. A dlaczego tak? Bo naturalnie mam mnostwo cieplego barwnika we wlosach.
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 10:23   #17
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez magda bajtek Pokaż wiadomość
raczej mokki nie ma, jest na pewno n i v bo o tych fryzjerka mówiła, moje włosy po poprzedniej farbie są dość ciepłe i dlatego wybija jeszcze to ciepło!
Który z kolorów dia light zamówiłaś, bo mnie korcił ten 9.02 ale nie odważyłam się, na razie jestem zadowolona z matrixa ale to dopiero pare dni?
własnie przyszła przesylka z 9,13 dialight.Dam znać jak będę po farbowaniu i opiszę efekt.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Fishy279 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Nie mozna mowic o kolorze nie biorac pod uwage tego co juz macie na wlosach. Ja dlugo farbowalam 9,13 (co prawda majirel) i u mnie wychodzil wrecz rudawy. A dlaczego tak? Bo naturalnie mam mnostwo cieplego barwnika we wlosach.
dokładnie tak, masz rację- co włos to farbka wyjdzie inaczej.Zgadzam się z Tobą. Zamówilam 9,13, choć boję się że ta jedynka sprawi że będę miała szaro burą poświatę, a ja tego bym nie chciala zobaczymy.
Wiesz ja z kolei kiedyś kupiłam majirel 9,02 i na cale szczęście nałozyłam farbę (kontrolnie) tylko na jedno pasmo wlosów- mialam RÓŻ)) więc z dalszego farbowania zrezygnowałam

wiem jedno, najgorzej jest zastanawiać się i zastanawiać... zamiast działać.Nie sprobuję, to się nie przekonam co farba zdziala akurat na moich wlosiwach
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 12:08   #18
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

JAK NAKLADAĆ TĄ FARBĘ?
dostałam farbę wraz z instrukcją, niestety ani słowa po polsku lub angielsku.
Na jakie włosy mam nalożyć farbę umyte suche/wilgotne czy nieumyte suche?

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Juz wiem,znalazłam w sieci

Sposób użycia: Przygotowanie mieszanki: Stosować wyłącznie w połączeniu z odpowiednim rewelatorem DIA w zalecanych proporcjach. Proporcje mieszanki wynoszą 1:1,5, tzn 50 ml kremu koloryzujacego + 75 ml rewelatora.

Nakładanie i spłukiwanie:Stosować odpowiednie rękawiczki jednorazowego użytku. Nie używać metalowych przedmiotów (wsuwek, klipsów, grzebieni, itp.). Nakładać na suche, nieumyte włosy. Po upływie czasu trzymania starannie zmalaksowac i spłukać. Umyć włosy szamponem
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:32   #19
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

A czy ktoś używał rudości z DIA Light? Ewentualnie odcieni napoziomie 7 i 8? Czy farba nie "łapie" zbyt ciemno? Czy rzeczywiście nadaje tylko ton?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-31, 16:19   #20
kpaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Mi fryzjer zrobił całość 5,13, pasemka 9,03 i wyszło naprawde super, aczkolwiek po 2 mieisącach kiedy ciemniejsza farba się wyplukała mam wrażenie ze pasemka sa bardziej zniszcvzone, niz reszta włosów. Tak na prawde jaki kolwiek kolor wybierzecie z dia richesse czy dia light to wszeystkie są świetne, włosy po nich w bardzo dobrej kondycji i tak długo błyszczą. Fryzjer zastosował rewelator 1,5% a jak ja sama dawałam 3% efekt utrzymywał się dłużej - dodam , iż farbuję na ciemniejsze kolorki typu czekolada, kasztan . Wadą farby (u mnie) jest wypłukanie jej do końca, az do koloru mojego natural.

sorki za błędy ale się śpieszę.
kpaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 07:53   #21
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Chciałabym spróbować 7.43, na palecie wygląda ładnie. Nie chciałabym tylko żeby wyszedł ciemniej niż właśnie na palecie. Mój kolor teraz to taki marchewkowy rudy na poziomie 8. Chcę wypróbować tą farbę ze względu na to, że nie niszczy włosów tak jak inne, no i liczę na równe krycie. Jak się po miesiącu wypłuka, to nic nie szkodzi, bo muszę co miesiąc farbować. Tylko czy nie zejdzie prędzej?
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 06:57   #22
Fishy279
Raczkowanie
 
Avatar Fishy279
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 106
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Ja robiłam 7 i rzeczywiście wyszła 7, przez kilka dni po farbowaniu wszystko wyglądało świetnie, ale potem się sprało a kolor zrobił się bury ;/
Fishy279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:13   #23
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Moja opinia nt dia light 9,13 -REWELACJA!!!

Jestem tak zaaferowana, że brak mi słów do opisania moich włosów.Włosy odżywione, sypkie,mega błyszczące i kolor jak z próbnika (dokladniej: o pół tonu -jeśli tak mogę to zobrazować- ciemniejszy czyli między 9 a 8).

Mam spory odrost, bo wracam do naturalnego koloru i powiem Wam, że fakt nie został on rozjaśniony, ale tak rozświetlony, że fajnie stapia się z resztą włosów.

Dlaczego ja nie kupiłam tej farby nigdy wcześniej???!!!
Do tej pory w zasadzie oddawałam wlosy w ręce fryzjerów.Od teraz farbowanie w domu )) nie widzę sensu przepłacania.Choć wiem, że tonery wyplukują się w ekspresowym tempie, to i tak jest to zabawa warta świeczki!

Polecam Wam.

Niestety mimo szczerych chęci nie wrzucam zdjęć, bo kolor wychodzi mocno przekłamany.
Farbę nałożyłam na długie włosy, w tym: 4cm odrostu w kolorze "mysi blond" poziom 7 +reszta wypłukana i pożółkła farba blond na poziomie 9.Użyłam oxydantu 2,7%.Farbę spłukałam po ok.17 minutach.
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 22:25   #24
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez Nugatttowa Pokaż wiadomość
Moja opinia nt dia light 9,13 -REWELACJA!!!

Jestem tak zaaferowana, że brak mi słów do opisania moich włosów.Włosy odżywione, sypkie,mega błyszczące i kolor jak z próbnika (dokladniej: o pół tonu -jeśli tak mogę to zobrazować- ciemniejszy czyli między 9 a 8).

Mam spory odrost, bo wracam do naturalnego koloru i powiem Wam, że fakt nie został on rozjaśniony, ale tak rozświetlony, że fajnie stapia się z resztą włosów.

Dlaczego ja nie kupiłam tej farby nigdy wcześniej???!!!
Do tej pory w zasadzie oddawałam wlosy w ręce fryzjerów.Od teraz farbowanie w domu )) nie widzę sensu przepłacania.Choć wiem, że tonery wyplukują się w ekspresowym tempie, to i tak jest to zabawa warta świeczki!

Polecam Wam.

Niestety mimo szczerych chęci nie wrzucam zdjęć, bo kolor wychodzi mocno przekłamany.
Farbę nałożyłam na długie włosy, w tym: 4cm odrostu w kolorze "mysi blond" poziom 7 +reszta wypłukana i pożółkła farba blond na poziomie 9.Użyłam oxydantu 2,7%.Farbę spłukałam po ok.17 minutach.
Moze jednak wkleisz jakies zdjecie, bo zastanawiam sie wlasnie nad tym kolorem, wlosy naturalne nan w kolorze podobnym do Twojego, chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie nie rozjasnia, tylko tak je delikatnie optycznie rozwietla? czy wyrównał Ci kolor calych wlosow, bo mowilas ze nizej masz rozjasnione?
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:05   #25
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Moze jednak wkleisz jakies zdjecie, bo zastanawiam sie wlasnie nad tym kolorem, wlosy naturalne nan w kolorze podobnym do Twojego, chcialabym wiedziec czy rzeczywiscie nie rozjasnia, tylko tak je delikatnie optycznie rozwietla? czy wyrównał Ci kolor calych wlosow, bo mowilas ze nizej masz rozjasnione?
Próbowałam zrobic zdjęcia, w słońcu wyszły mega prześwietlone, a w domu też niepodobnie. Przykro mi, ale nie widzę sensu wklejać ich i pisać "wyszły nieco ciemniej, z większym połyskiem itp, itd..."
Powiem Wam tylko, że całe 24h po farbowaniu chodziłam od lustra do lustra i non stop dotykalam je w pełni zachwytu : )) kolor wyszedł mi praktycznie identyczny jak na próbniku.Jesli chodzi o odrost to odznacza się owszem delikatnie od reszty włosów, którą przez lata traktowała farbami rozjasniajacymi. Polecam Ci, bo w zyciu ( a farbowałam się głownie w salonach) nie bylam tak zadowolona z efektu.

Farba ma się podobno szybko wypłukiwać, na Twoim miejscu nie ociągalabym się i kupiła ta farbę.Nie pozalujesz : )
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 14:17   #26
shakina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

a ja niestety muszę dolozyc swoje zdanie po stronie minusów, farbowalam wlosy od chyba 3-4 lat farbą/tonerem dia richesse (poprzednią wersją w rozowej tubie) i bylam bardzo zadowolona- wlosy tak jak piszecie- lejace, błyszczace, gladkie w dotyku no i piekny kolor (uzywalam nr 6), który utrzymywal się nawet 1,5 m-ca i nawet wtedy nie splukiwal do buroszarych tonow, idealnie komponowal z niewidocznymi odrostami. nie wiem czemu loreal zdecydowal sie wydac nową GORSZĄ DUZO GORSZĄ wersję sprawdzonej farby- po nalozeniu nowej dia richesse o identycznym numerze- kolor nie wyszedl wcale juz tak ładnie (byl zdecydowanie cieplejszy a tego zdecydowanie nie chcialam) i zmyl się praktycznie kompletnie po 2 tyg!!!!! sprobowalam z mocniejszym oksydantem-4,5%- farba wyszla nieznacznie ciemniejsza, ale i tak zmywala sie szybko. dla mnie to wystarczy by farbę skreslic :/ szkoda bo kolor byl dla mnie idealny, wlosy po farbie rewelacyjne, ale nie bedę nakladac co 2 tyg farby za 30zl...SZKODA, ja w kazdym razie szukam godnego następcy
shakina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 22:54   #27
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Mi tez sie szybko spral, ale nie zniszczyl
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 15:05   #28
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Cytat:
Napisane przez shakina Pokaż wiadomość
a ja niestety muszę dolozyc swoje zdanie po stronie minusów, farbowalam wlosy od chyba 3-4 lat farbą/tonerem dia richesse (poprzednią wersją w rozowej tubie) i bylam bardzo zadowolona- wlosy tak jak piszecie- lejace, błyszczace, gladkie w dotyku no i piekny kolor (uzywalam nr 6), który utrzymywal się nawet 1,5 m-ca i nawet wtedy nie splukiwal do buroszarych tonow, idealnie komponowal z niewidocznymi odrostami. nie wiem czemu loreal zdecydowal sie wydac nową GORSZĄ DUZO GORSZĄ wersję sprawdzonej farby- po nalozeniu nowej dia richesse o identycznym numerze- kolor nie wyszedl wcale juz tak ładnie (byl zdecydowanie cieplejszy a tego zdecydowanie nie chcialam) i zmyl się praktycznie kompletnie po 2 tyg!!!!! sprobowalam z mocniejszym oksydantem-4,5%- farba wyszla nieznacznie ciemniejsza, ale i tak zmywala sie szybko. dla mnie to wystarczy by farbę skreslic :/ szkoda bo kolor byl dla mnie idealny, wlosy po farbie rewelacyjne, ale nie bedę nakladac co 2 tyg farby za 30zl...SZKODA, ja w kazdym razie szukam godnego następcy
ja z farby jestem mega zadowolona, mogę jedynie pluć sobie w brodę, że nigdy wczesniej nie sprobowalam farbowania tonerami w domu.Starej wersji czyli richesse nie znam, więc nie mam porównania.Wracam do koloru naturalnego i juz widzę, że mam sprzymierzeńca wpostaci dia lighta

Dla wszystkich ciekawych tej farby dodam, że po tygodniu od farbowania mam idelane włosy.Kolor jeszcze się trzyma, nadal się błyszczą ale co najwazniejsze mam wygładzone wlosy, zero puszenia, skrętów i tępych matowych włosów- a tak mialam każdorazowo po farbowaniu trwałymi farbami w salonie.

pozdr
************************* ************************* ************************* *****

MOJA OPINIA nt. DIA RICHESSE odcień 9,31-FANTASTYCZNA
farba spelniła wszelkie moje oczekiwania.W sierpniu wypróbowalam wersję Dia Light odcień 9,13, z której byłam bardzo zadowolona.Musze jednak stwierdzić, że wersja Dia Richesse jest mi bardziej bliska i zdaje się, że właśnie stworzona to włosów takich jak moje.Przypomnę, że z natury mam blond na poziomie 7.Reszta blond na poziomie 9, niestety lekko "przetrawione" włosy, zwlaszcza na końcach suche.
Dia Richesse nie tylko świetnie zrównuje kolor włosów tj. odrostu i rozjasnionej reszty, ale też doskonale je regeneruje-włosy są mega sypkie,miękkie i delikatne jak naturalne.Kolor zdecydowanie! trwalszy aniżeli Dia Light.W moim przypadku kolor wychodzi identyczny jak na palecie.
Dla wszystkich którzy wysyłaja prywatne wiadomości z zapytaniem czy polecam, czy nadal jestem zadowolona? TAK
Nie wiem tylko w czym rzecz, że dziewczyny piszą jak bardzo ciemna wychodzi farba na ich wlosach?hm... u mnie trzymana 17-20 min wychodzi idealnie.Dlatego teraz schodzę odcień niżej i wybiorę 8emkę.
Przez kilka pierwszych dni nie mogłam oderwać rąk od włosów,ciągle je musiałam dotykać- gładkie i miękkie jak po super regeneracji a nie farbowaniu

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-09-27 o 09:41 Powód: dodanie recenzji
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 16:16   #29
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 257
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

7.01 wygląda ładnie, tylko niestety na allegro nikt go nie ma
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 62248_b.jpg (60,7 KB, 327 załadowań)
Fram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 07:51   #30
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: FARBY KWASOWE LOREAL dia richesse/dia light WASZE OPINIE

Moja opinia o 7.43:
Plusy tonera to przede wszystkim to, że nie zniszczył mi włosów, włosy nabrały blasku. Ponadto całkiem dobre krycie jak na toner. Minus (jak dla mnie przewyższa plusy) to przyciemnienie o dwa tony i kolor mało intensywny. Po 7.43 spodziewałam się, że wzmocni mi kolor. Niestety z marchewki stałam się kasztanem
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-21 15:33:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:53.