Pytanie o zasinienia do AgiBil:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-19, 17:45   #1
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Exclamation

Pytanie o zasinienia do AgiBil:)


tak jak w tytule mam ogromną prośbe...śledziłam troszke twoje wątki i to co przykuło moją uwage to twoje piękne,czyste spojrzenie....czytalam gdzies w jakims watku ze borykasz sie z cieniami pod oczami wiec moj zachwyt jest tym wiekszy...rozumiem ze do zdjec na MM czasem uzywasz photoshopa itp...ale ogladalam rowniez twoje zdjecia np watku METAMORFOZY i tam sytuacja okolic oczu jest równie piękna...w zwiazku z powyzszym pytanie moje staje sie oczywiste powiedz czego uzywasz pod oczka?jak nakladasz dany specyfik?na jaki krem?z tego co wiem zajmujesz sie makijazem profesjonalnie wiec czym korygujesz zasinienia u klientek?bardzo dziekuje z gory za odrobine uwagi i odpowiedzi na pytania buziaki
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:21   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
tak jak w tytule mam ogromną prośbe...śledziłam troszke twoje wątki i to co przykuło moją uwage to twoje piękne,czyste spojrzenie....czytalam gdzies w jakims watku ze borykasz sie z cieniami pod oczami wiec moj zachwyt jest tym wiekszy...rozumiem ze do zdjec na MM czasem uzywasz photoshopa itp...ale ogladalam rowniez twoje zdjecia np watku METAMORFOZY i tam sytuacja okolic oczu jest równie piękna...w zwiazku z powyzszym pytanie moje staje sie oczywiste powiedz czego uzywasz pod oczka?jak nakladasz dany specyfik?na jaki krem?z tego co wiem zajmujesz sie makijazem profesjonalnie wiec czym korygujesz zasinienia u klientek?bardzo dziekuje z gory za odrobine uwagi i odpowiedzi na pytania buziaki
pysiu,
jesli chodzi o makijaże na MM to ingerencja Photoshopa ogranicza się już tylko do poprawiania ostrości czy kontrastu w przypadku zbyt jasnych czy ciemnych zdjęć oraz do podpisywania ich
Z cieniami pod oczami borykam się od dziecka. Okłady ze świetlika, wysypianie się nie pomagają, taka moja ''uroda''. Nie stosuję żadnych specyfików, zwykły krem pod oczy. Cienie chowam pod warstwą Dermacolu. Nauczyłam się też że najlepiej zdjęcia w dobrym świetle (przy oknie) z twarza uniesioną do góry, wówczas worki są prawie niewidoczne.


pozdrawiam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 18:30   #3
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

rozumiem tylko jeszcze mam jedno do ciebie pytanie...czy ten dermacol nie walkuje ci sie po kilku godzinach?bo mi cholera juz po 3;/ i wyglada to naparwde brzydko...a probowalam juz wszytkiego...laczenie z kremem,podkladem...naklad anie gabka,palcem...czy ty tez masz tak z tym dermacolem...?jesli nie to zdradz sekret jak go okiełznałas?:co nfused: pozdrawiam
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:21   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
rozumiem tylko jeszcze mam jedno do ciebie pytanie...czy ten dermacol nie walkuje ci sie po kilku godzinach?bo mi cholera juz po 3;/ i wyglada to naparwde brzydko...a probowalam juz wszytkiego...laczenie z kremem,podkladem...naklad anie gabka,palcem...czy ty tez masz tak z tym dermacolem...?jesli nie to zdradz sekret jak go okiełznałas?:co nfused: pozdrawiam
wałkuje? Czy zbiera się? Mnie zbiera się w zmarszczkach po kilku godzinach, delikatne przypudrowanie zaraz po alikacji nieco przedłuża trwałośc dermacolu pod oczami ale niezbyt długo. Po prostu co jakiś czas warto zerknąc w lusterko i opuszkiem palca wygładzic to co sie zebrało
Nie nakładam co bardzo dużo, lekko wklepuję palcem, przykładam chusteczkę i odciskuję ten tłuszczyk i dopiero pudruję.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:27   #5
Maaczek
Rozeznanie
 
Avatar Maaczek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 791
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Agabil1 a czy Dermacol nie jest zbyt ciężki pod oczy ?
Maaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 20:47   #6
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Maczku...wiesz co..mi się tez tak wydawało..mialam dystans do tego kosmetyku..ale uwierz mi ze naparwde wszytko kryje...tylko ze cholera jasna to nie zmiania faktu ze jest ciezką pastą..denerwuje juz mnie on;/ jak wychodze z domu wszytko ok ale jak sie przejrze w lusterku to szlag mnie trafia..dlatego pytam agi bo ona tez go uzywa a efekt super...ostatnie pytanie agnieszko (tak chyba masz na imie jesli nie to popraw mnie szybk bardzo prosze)?czy nakladasz go równiez na powieki?mozesz okreslic w jakiej ilosci go nakładasz?ost pytanie i juz nie mecze
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 22:22   #7
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

przepraszam ale musze podbic
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-20, 10:31   #8
MMaaJJaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

http://www.kosmetyki.naczasie.pl/ AgaBil to przypadkiem nie Ty na tej stronce u góry po lewej stronie ?
MMaaJJaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 12:57   #9
pysia22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 214
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez MMaaJJaa Pokaż wiadomość
http://www.kosmetyki.naczasie.pl/ AgaBil to przypadkiem nie Ty na tej stronce u góry po lewej stronie ?
mi tez się tak wydaje
pysia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 14:08   #10
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez Maaczek Pokaż wiadomość
Agabil1 a czy Dermacol nie jest zbyt ciężki pod oczy ?
jest ciężki i przy niewielkich cieniach polecam raczej coś lżejszego. Ale kryje on świetnie i nic innego nie pomaga mi w tych miejscach jak on.

Cytat:
Napisane przez pysia22 Pokaż wiadomość
Maczku...wiesz co..mi się tez tak wydawało..mialam dystans do tego kosmetyku..ale uwierz mi ze naparwde wszytko kryje...tylko ze cholera jasna to nie zmiania faktu ze jest ciezką pastą..denerwuje juz mnie on;/ jak wychodze z domu wszytko ok ale jak sie przejrze w lusterku to szlag mnie trafia..dlatego pytam agi bo ona tez go uzywa a efekt super...ostatnie pytanie agnieszko (tak chyba masz na imie jesli nie to popraw mnie szybk bardzo prosze)?czy nakladasz go równiez na powieki?mozesz okreslic w jakiej ilosci go nakładasz?ost pytanie i juz nie mecze
Aga czyli Agnieszka
powieki muskam opuszkiem palca którym wczesniej wklepywałam dermacol w inne miejsca.

Cytat:
Napisane przez MMaaJJaa Pokaż wiadomość
http://www.kosmetyki.naczasie.pl/ AgaBil to przypadkiem nie Ty na tej stronce u góry po lewej stronie ?
yes
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:07   #11
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez MMaaJJaa Pokaż wiadomość
http://www.kosmetyki.naczasie.pl/ AgaBil to przypadkiem nie Ty na tej stronce u góry po lewej stronie ?
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
yes
Ha! też kiedyś trafiłam na tę stronę i też mi się zdawało, że no Ty Aga A gdzie kupujesz Dermacol w Łodzi, bo ja jak pewnie zauważyłaś również mam ten problem z cieniami ? trafiłam na wątek kiedyś, gdzie ktoś pisał, że na Górniaku w jakiejś budce są, ale mam jakieś takie średnia zaufanie do takich "budkowych" sprzedawców
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 12:40   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ha! też kiedyś trafiłam na tę stronę i też mi się zdawało, że no Ty Aga A gdzie kupujesz Dermacol w Łodzi, bo ja jak pewnie zauważyłaś również mam ten problem z cieniami ? trafiłam na wątek kiedyś, gdzie ktoś pisał, że na Górniaku w jakiejś budce są, ale mam jakieś takie średnia zaufanie do takich "budkowych" sprzedawców
tru gdzie Ty masz cienie? Na pewno nie pod oczami
Słyszałam że można kupić na Górniaku gdzieś w okolicach Struga (trzeba przejrzeć watek GDZIE KUPIĆ DERMACOL? jest tam Łodź). Ja swój mam z małej drogerii na rogu Rynku Bałuckiego a Ceglanej.
Ale zanim kupisz to może go najpierw przetestuj. Nie każdemu pasuje-jest bardzo gęsty, jak pasta przyniosę Ci próbkę 213 na najbliższe spotkanie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 13:25   #13
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tru gdzie Ty masz cienie? Na pewno nie pod oczami
Słyszałam że można kupić na Górniaku gdzieś w okolicach Struga (trzeba przejrzeć watek GDZIE KUPIĆ DERMACOL? jest tam Łodź). Ja swój mam z małej drogerii na rogu Rynku Bałuckiego a Ceglanej.
Ale zanim kupisz to może go najpierw przetestuj. Nie każdemu pasuje-jest bardzo gęsty, jak pasta przyniosę Ci próbkę 213 na najbliższe spotkanie
dzięki Kochana!
A cienie niestety są, ukrywam je pod tapetą, przez którą niestety zmarchy pod oczami obserwuję...wrrr. Ale to miło, bo jesteś drugą osoba, która mi mówi, że tych cieni nie widać (ja je widzę doskonale!). Wcześniej koleżanka się mocno zdziwiła, że mam taki problem, musiałam jej udowadniać - zaprezentowałam jej się bez makijażu i już nie było wątpliwości
Ostatnio trafiłam na informację na stronie Iwostinu, że cienie pod oczami są jednym z mniejszych objawów AZS - być to może w moim przypadku, ale genetyka pewnie odegrała największa rolę - taka ze mnie córeczka tatusia
OT-ukręciłam wczoraj swoje sera coś tam wyszło, jak będziesz miała wolniejszą chwilę to możesz zerknąć na moje pytanko w wątku o olejach i hydrolatach i co kupujemy na mazidłach? nie chcę tu zaśmiecać, a już mi głupio molestować cię pw
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 18:41   #14
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pytanie o zasinienia do AgiBil:)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
dzięki Kochana!
A cienie niestety są, ukrywam je pod tapetą, przez którą niestety zmarchy pod oczami obserwuję...wrrr. Ale to miło, bo jesteś drugą osoba, która mi mówi, że tych cieni nie widać (ja je widzę doskonale!). Wcześniej koleżanka się mocno zdziwiła, że mam taki problem, musiałam jej udowadniać - zaprezentowałam jej się bez makijażu i już nie było wątpliwości
Ostatnio trafiłam na informację na stronie Iwostinu, że cienie pod oczami są jednym z mniejszych objawów AZS - być to może w moim przypadku, ale genetyka pewnie odegrała największa rolę - taka ze mnie córeczka tatusia
OT-ukręciłam wczoraj swoje sera coś tam wyszło, jak będziesz miała wolniejszą chwilę to możesz zerknąć na moje pytanko w wątku o olejach i hydrolatach i co kupujemy na mazidłach? nie chcę tu zaśmiecać, a już mi głupio molestować cię pw
U mnie też genetyka i też po tatusiu
Lubię byc ...molestowana przez piękne kobiety ale zerknę na biochemię
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.