Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-26, 20:48   #1621
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jak ktoś coś ciekawy, to wstawiam Shade na gołej powiece, jak wygląda u mnie. Pewno na zóltym/jasnym cieniu będzie dużo lepszy kontrast, a tak to prawie jak czerń wychodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (39,0 KB, 57 załadowań)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 20:51   #1622
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Przyszedł mi Shade własnie - faktycznie piekna butelkowa zieleń
Jakżeby inaczej 0 od razy wylądował na oku Z tym, ze ja nie mam z nim problemów w nakładaniu. Pędzelek nabiera i sunie po powiece gładko. Chociaz wkładajac go do słoiczka wydawało mi się, jakby stawił lekki opór, ale to chyba chwilowe wrazenie było.
A masz może odcień Siahi? Czy on sprawia jakieś problemy przy nakładaniu?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:00   #1623
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ktoś coś ciekawy, to wstawiam Shade na gołej powiece, jak wygląda u mnie. Pewno na zóltym/jasnym cieniu będzie dużo lepszy kontrast, a tak to prawie jak czerń wychodzi.
Ładnie, ale rzęsy wszystko zasłaniają
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A masz może odcień Siahi? Czy on sprawia jakieś problemy przy nakładaniu?
Ja mam Jest w porządku. Może nie kryje jak Blacktrack, ale da się go nabudować i kolor jest boski

A co do analizy kolorystycznej, to podczytuję wątek, czytam też blogi, o których wspominacie i na razie myślę o Bright Winter. Skoro Candy Yum Yum, Girl about town, Ruby Woo i np. Heroine pasują, to chyba mam trochę racji?

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-05-26 o 21:02
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:01   #1624
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
A masz może odcień Siahi? Czy on sprawia jakieś problemy przy nakładaniu?
Mam Siahi. Jest bezproblemowy w obsłudze. I piekny.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładnie, ale rzęsy wszystko zasłaniają
No przeciez se ich nie obetnę do zdjęcia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:07   #1625
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak patrzę na tę stronę, której adres podałaś i na 95% (zostawiam 5% wątpliwości, bo któregoś dnia zrobię sobie porządną analizę z przystawianiem kolorów do twarzy itd) jestem jednak chłodnym latem. Pooglądałam sobie zdjęcia gwiazd w tym typie i ewidentnie coś a'la Olivia Wilde czy Emily Deschanel to jest to, co wygląda znajomo I czytam, że nie zaleca się tu dużych kontrastów, co wyjaśniałoby moje kiepskie samopoczucie w intensywnej czerwieni... I odradza się ciepłe kolory, tak więc świetnie, bo właśnie dziś paraduję w Woodwinked na powiekach



No właśnie mam identyczne odczucia - na mnie Chatterbox też trochę trąci tandetą ;-) Choć może to być też kwestia braku przyzwyczajenia do intensywnych, wyrazistych barw. Bardzo ciężko mi się oswoić z takimi mniej przygaszonymi kolorami. Z drugiej strony - może to świadczy o tym, że po prostu mniej mi pasują i powinnam je odrzucić
Ja do intensywnych kolorów na ustach przyzwyczaiłam się jakieś 10 lat temu, więc w moim przypadku źle wyglądająca Chatterbox to raczej nie tego rodzaju problem .
Po prostu niezbyt dobrze się w niej czuję i dlatego się jej pozbyłam.
W sumie to wiem, bardziej intuicyjnie, w jakich odcieniach mi dobrze, ale to nie oznacza, że odrzucam odcienie, które zasadniczo mi nie pasują. Staram się je jedynie połączyć z czymś, co jako całość dobrze się zgrywa.
Ojej, strasznie dziś mącę, ale mam nadzieję, że mniej więcej wiadomo, o co mi chodzi .

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
mogę dołączyć do Was? dziś dotarły do mnie moje pierwsze MAC, przygodę zaczęłam od cienia Satin Taupe, różu Well Dressed i pomadki Creme Cup, zamawiając bez testów trafiłam super a'propos analizy to polecam blog http://ubierajsieklasycznie.pl

Witaj w gronie MACowych kusicielek

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
No to wiesz, spróbuj się zdiagnozować przymierz do twarzy czyste biele i kremy (bez makijażu, bo makijaż oszukuje naturalną kolorystykę ). I wszelakie inne kolory z palet zimowych (ten blog, do którego linka wkleiłam jest pełen wielu pomocnych informacji). Świetny przykład jak makijaż zafałszowuje kolorystykę to filmik Dirtymakeupblog na youtube gdzie ma makijaż w ciepłych tonach, bronzer i koralową bluzkę i wygląda super chociaż dziewczyna jest ewidentnie chłodnym typem urody. Z makeupem można wszystko ale jak "wskoczę" saute w szminkę Fast Play to



Ja pomyślałam, że skoro Chatterbox odcina Ci się od twarzy (rozumiem, że jest zbyt jaskrawa? zbyt intensywna? czy gryzie się z Twoją karnacją?) to właśnie możesz być latem. I to raczej nie typowo chłodnym typem, ale nawet mieszanym a może i ciepłe. Flamingo i SS to chyba ciepłe tony. W zasadzie ciemne włosy, jasna karnacja czy ciemna oprawa oka występuje w każdym typie. Są bardzo "wybarwione"/kontrastowe lata, intensywne wiosny czy jesienie pełne bogactwo. Mozna wyglądać jak zima.. ale zimą nie być, bo paleta zimowa nie pasuje



No to na bank jeśli Fast Play to Twoje MLBB raczej zimą nie jesteś ta szminka ma za dużo szarego tonu, co z kolei faktycznie pasuje latu. Natomiast które lato to już kwestia mierzenia kolorów Moja kuzynka przejęła ode mnie Fast Play i świetnie na niej wygląda, jakby to był czysty kolor a ona jest właśnie chłodnym albo zgaszonym latem.
Wg mojego rozeznania chyba jednak jestem zimą . W zgaszonych odcieniach, typowych dla lata, wyglądam mdło, z kolei w ciepłych wręcz niezdrowo. Najlepiej mi w czystych barwach, intensywnych, co nie oznacza rzecz jasna, że zawsze takie noszę. Najlepiej się czuję w czystej bieli, szarości i czerni, a najbardziej lubię połączenie tych trzech kolorów (np. czarne spodnie, biała koszulowa bluzka, grafitowa marynarka i do tego czerwona szminka). Jedynie jak się opalę jako tako wyglądam w cieplejszych odcieniach, czy to w ubiorze czy w makijażu.
Chatterbox wyglądała u mnie jakoś zbyt jaskrawo i wydaje mi się, że gryzła się z moim odcieniem skóry. Jak jednak wyżej pisałam jaskrawe i intensywne odcienie mi nie straszne, byle były czyste i chłodne.
Jak z kolei Ty pisałaś, przy odpowiednim skomponowaniu całego makijażu można nieźle wyglądać w "nieswoich" (mam problem czy piszę się to razem czy osobno ) kolorach i tak jest u mnie - mogę również nosić kolory takie jak Flamingo czy Sunny Seoul, ale jak te szminki nałożę na "gołą" twarz, to jest duuużo gorzej.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:15   #1626
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja mam Jest w porządku. Może nie kryje jak Blacktrack, ale da się go nabudować i kolor jest boski
Czyli jednym słowem warto kupić?
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:17   #1627
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładnie, ale rzęsy wszystko zasłaniają

Ja mam Jest w porządku. Może nie kryje jak Blacktrack, ale da się go nabudować i kolor jest boski

A co do analizy kolorystycznej, to podczytuję wątek, czytam też blogi, o których wspominacie i na razie myślę o Bright Winter. Skoro Candy Yum Yum, Girl about town, Ruby Woo i np. Heroine pasują, to chyba mam trochę racji?
Ja też u siebie ten typ obstawiam
Przy okazji - zastanawiałaś się ostatnio między kredką Heroine a Magenta. Zapomniałam wtedy napisać, że w tym typie super jest Fashion Boost. To taki miks tych dwóch powyżej. Tyle, że to wersja o przedłużonej trwałości - nie wiem czy lubisz. Ja w każdym razie bardzo polecam, podobnie jak Trust in Red.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 21:28   #1628
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wg mojego rozeznania chyba jednak jestem zimą . W zgaszonych odcieniach, typowych dla lata, wyglądam mdło, z kolei w ciepłych wręcz niezdrowo. Najlepiej mi w czystych barwach, intensywnych, co nie oznacza rzecz jasna, że zawsze takie noszę. Najlepiej się czuję w czystej bieli, szarości i czerni, a najbardziej lubię połączenie tych trzech kolorów (np. czarne spodnie, biała koszulowa bluzka, grafitowa marynarka i do tego czerwona szminka). Jedynie jak się opalę jako tako wyglądam w cieplejszych odcieniach, czy to w ubiorze czy w makijażu.
Chatterbox wyglądała u mnie jakoś zbyt jaskrawo i wydaje mi się, że gryzła się z moim odcieniem skóry. Jak jednak wyżej pisałam jaskrawe i intensywne odcienie mi nie straszne, byle były czyste i chłodne.
Jak z kolei Ty pisałaś, przy odpowiednim skomponowaniu całego makijażu można nieźle wyglądać w "nieswoich" (mam problem czy piszę się to razem czy osobno ) kolorach i tak jest u mnie - mogę również nosić kolory takie jak Flamingo czy Sunny Seoul, ale jak te szminki nałożę na "gołą" twarz, to jest duuużo gorzej.
To może masz podobny problem z Chatterbox'em jak ja.. ja się w niej z kolei czuje jakaś żółta.. ale nie jest na mnie jaskrawa. Kiedyś widziałam, że Chatterbox była na liście najlepszych szminek dla Bright Winter, ale obecnie widzę, że ją przenieśli do którejś wiosny i myślę, że tam jej miejsce
Może jesteś chłodna zimą, one wybitnie ciężko tolerują takie jaskrawości idące w neutrale (nie mówiąc o ciepłych)
A jak u Ciebie szminki w stylu Crosswires albo See Sheer albo Fanfare? A możesz mi wypisać swoje ulubione kolory? może czegoś nie mam

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładnie, ale rzęsy wszystko zasłaniają

Ja mam Jest w porządku. Może nie kryje jak Blacktrack, ale da się go nabudować i kolor jest boski

A co do analizy kolorystycznej, to podczytuję wątek, czytam też blogi, o których wspominacie i na razie myślę o Bright Winter. Skoro Candy Yum Yum, Girl about town, Ruby Woo i np. Heroine pasują, to chyba mam trochę racji?
Może być, ale Candy Yum Yum i Heroina mi nawet bardziej pod czystą wiosnę podchodzą, to jest siostrzany typ Bright Winter, ale po prostu neutralny w stronę ciepłego a BW jest neutralna w strone zimnej ja generalnie szminki wiosenne podkradam i wyglądają nieźle, ale na Candy chyba jeszcze nie dorosłam. O Heroinie myślałam, ale sama nie wiem
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-05-26 o 21:30
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:45   #1629
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
To może masz podobny problem z Chatterbox'em jak ja.. ja się w niej z kolei czuje jakaś żółta.. ale nie jest na mnie jaskrawa. Kiedyś widziałam, że Chatterbox była na liście najlepszych szminek dla Bright Winter, ale obecnie widzę, że ją przenieśli do którejś wiosny i myślę, że tam jej miejsce
Może jesteś chłodna zimą, one wybitnie ciężko tolerują takie jaskrawości idące w neutrale (nie mówiąc o ciepłych)
A jak u Ciebie szminki w stylu Crosswires albo See Sheer albo Fanfare? A możesz mi wypisać swoje ulubione kolory? może czegoś nie mam



Może być, ale Candy Yum Yum i Heroina mi nawet bardziej pod czystą wiosnę podchodzą, to jest siostrzany typ Bright Winter, ale po prostu neutralny w stronę ciepłego a BW jest neutralna w strone zimnej ja generalnie szminki wiosenne podkradam i wyglądają nieźle, ale na Candy chyba jeszcze nie dorosłam. O Heroinie myślałam, ale sama nie wiem
No właśnie jedyne, czego nie jestem pewna, to czy bliżej mi do Bright Winter czy do chłodnej zimy, bo niektóre cechy jednej i drugiej do mnie pasują. Np. uwielbiam czarno-białe paski i dobrze w nich wyglądam, ale za to gorzej znoszę wszelkie ciepłe tony.

Podanych przez Ciebie szminek nie mam i nawet chyba nie testowałam, natomiast najlepiej wyglądam w kolorach typu Girl About Town, Show Orchid, Rebel, Lovelorn, Love Forever, Petal & Peacocks, z czerwieni - Love Goddess czy Victoriana. W miarę dobrze mi w Creme Cup, Snob, I Like it Like That. W określonych okolicznościach, latem i z konturówką Stone maluję się odcieniami typu Flamingo i pochodne.

Co do CYY to też w niej źle wyglądałam, kiczowato.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-05-26 o 21:48
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 21:59   #1630
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Czyli jednym słowem warto kupić?
Warto, zdecydowanie
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też u siebie ten typ obstawiam
Przy okazji - zastanawiałaś się ostatnio między kredką Heroine a Magenta. Zapomniałam wtedy napisać, że w tym typie super jest Fashion Boost. To taki miks tych dwóch powyżej. Tyle, że to wersja o przedłużonej trwałości - nie wiem czy lubisz. Ja w każdym razie bardzo polecam, podobnie jak Trust in Red.
Jeszcze tych konturówek nie próbowałam, ale gdzieś czytałam, że lubią wysychać hmm... Za to nosiłam już Ruby Woo na ustach i jest przyjemnie kremowa
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może być, ale Candy Yum Yum i Heroina mi nawet bardziej pod czystą wiosnę podchodzą, to jest siostrzany typ Bright Winter, ale po prostu neutralny w stronę ciepłego a BW jest neutralna w strone zimnej ja generalnie szminki wiosenne podkradam i wyglądają nieźle, ale na Candy chyba jeszcze nie dorosłam. O Heroinie myślałam, ale sama nie wiem
Odrzuciłam czystą wiosnę, bo bardzo źle wyglądam w pomarańczach i innych ciepłych kolorach. Jedynymi wyjątkami są Hipness i Warm soul, w których mi bardzo dobrze Najlepsze są dla mnie chyba czerń/grafit/szarość, biel. Oprócz tego jaskrawe kolory - większość chłodnych niebieskich, morskich, zieleni, czerwień. W brązach się w ogóle nie odnajduję, ewentualnie mogą być czekoladowe albo wpadające w szarość.
CYY najlepiej wygląda u mnie do czarnej kreski albo tylko do tuszu na rzęsach. Jeszcze nie dorosłam do tego, żeby zrobić smokey eyes i do tego nałożyć jaskrawą szminkę. Do mocnych oczu wolę balsam do ust albo Creme Cup.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie jedyne, czego nie jestem pewna, to czy bliżej mi do Bright Winter czy do chłodnej zimy, bo niektóre cechy jednej i drugiej do mnie pasują. Np. uwielbiam czarno-białe paski i dobrze w nich wyglądam, ale za to gorzej znoszę wszelkie ciepłe tony.

Podanych przez Ciebie szminek nie mam i nawet chyba nie testowałam, natomiast najlepiej wyglądam w kolorach typu Girl About Town, Show Orchid, Rebel, Lovelorn, Love Forever, Petal & Peacocks, z czerwieni - Love Goddess czy Victoriana. W miarę dobrze mi w Creme Cup, Snob, I Like it Like That. W określonych okolicznościach, latem i z konturówką Stone maluję się odcieniami typu Flamingo i pochodne.

Co do CYY to też w niej źle wyglądałam, kiczowato.
GAT też lubię Show Otchid, Flat out Fabulous i Rebel planuję
Snob próbowałam raz na ustach i było mi w niej koszmarnie, za jasna jest.
Może to też od karnacji zależy, bo ja to takie NC10-13. Co do BW jeszcze, to oczy mnie trochę gubią, bo moje są takie piwno-zielone z ciemnoszarą obwódką
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 22:13   #1631
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie jedyne, czego nie jestem pewna, to czy bliżej mi do Bright Winter czy do chłodnej zimy, bo niektóre cechy jednej i drugiej do mnie pasują. Np. uwielbiam czarno-białe paski i dobrze w nich wyglądam, ale za to gorzej znoszę wszelkie ciepłe tony.

Podanych przez Ciebie szminek nie mam i nawet chyba nie testowałam, natomiast najlepiej wyglądam w kolorach typu Girl About Town, Show Orchid, Rebel, Lovelorn, Love Forever, Petal & Peacocks, z czerwieni - Love Goddess czy Victoriana. W miarę dobrze mi w Creme Cup, Snob, I Like it Like That. W określonych okolicznościach, latem i z konturówką Stone maluję się odcieniami typu Flamingo i pochodne.

Co do CYY to też w niej źle wyglądałam, kiczowato.
Żałuje tej Victoriany, nie załapałam się piękny kolor. Jest może jakiś odpowiednik?
Myślę, że te szminki które wymieniłaś są bliżej TW niż BW, ale nie można niczego przesądzać. A jak Up the Amp, Sweetie, Cremme de la Femme? To by przemawiało bardziej za chłodną zimą. BW by tolerowała wiosenne czyli crosswires, fanfare czy see sheer
Ja przy opaleniźnie teraz bardzo naturalnie się czuję w Chilli, świetny kolor
Cz-b paski są dobre dla każdej zimy, bo wszystkie zimy lubią czerń i biel w makijażu są pewne różnice między tymi typami. BW jest delikatna zima więc nie wygląda za dobrze w ciemnym makijażu oka np. smokey eye jest trochę upiorne. Dramatyczne kreski eyelinerem też trochę przytłaczają. U TW na odwrót, taki makijaż wręcz podkreśla urodę Oczywiście wiele determinuje też kształt oka i indywidualna uroda, ale u mnie się to akurat sprawdza. Z cieni zawsze coś jasnego np Yoghurt wygląda dobrze.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Warto, zdecydowanie

Jeszcze tych konturówek nie próbowałam, ale gdzieś czytałam, że lubią wysychać hmm... Za to nosiłam już Ruby Woo na ustach i jest przyjemnie kremowa

Odrzuciłam czystą wiosnę, bo bardzo źle wyglądam w pomarańczach i innych ciepłych kolorach. Jedynymi wyjątkami są Hipness i Warm soul, w których mi bardzo dobrze Najlepsze są dla mnie chyba czerń/grafit/szarość, biel. Oprócz tego jaskrawe kolory - większość chłodnych niebieskich, morskich, zieleni, czerwień. W brązach się w ogóle nie odnajduję, ewentualnie mogą być czekoladowe albo wpadające w szarość.
CYY najlepiej wygląda u mnie do czarnej kreski albo tylko do tuszu na rzęsach. Jeszcze nie dorosłam do tego, żeby zrobić smokey eyes i do tego nałożyć jaskrawą szminkę. Do mocnych oczu wolę balsam do ust albo Creme Cup.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


GAT też lubię Show Otchid, Flat out Fabulous i Rebel planuję
Snob próbowałam raz na ustach i było mi w niej koszmarnie, za jasna jest.
Może to też od karnacji zależy, bo ja to takie NC10-13. Co do BW jeszcze, to oczy mnie trochę gubią, bo moje są takie piwno-zielone z ciemnoszarą obwódką
Rebel mam i polecam Snob by u mnie nie przeszło, to jest zgaszony róż z jakby szarawym podtonem Hipness też mi wyjątkowo podpasowało, myślałam, że będzie jaskrawe a to właśnie mój najnaturalniejszy róż
Myślę, że z tego co piszesz możesz być BW, ale to naprawdę często indywidualne preferencje/postrzeganie. Ja w związku z tym, że mam ciemną karnację blisko mi do ciemnych zim i mogę nosić z powodzeniem ich kolory a zwłaszcza śliwkowe szminki, ale ciemną zimą nie jestem bo jak założę czarną bluzkę, śliwkową szminkę i jeszcze nie-daj-boże zrobię makijaż ciemny wokół oka to zza pleców wylatują mi nietoperze i wrony a ciemna zima np. taka Kim Kardashian wyglada w takiej stylówce świetnie. No i bym nie tolerowała wtedy wiosennych kolorów a są ok (oczywiście nie te cieple jak pomarańcz, pomarańcz to jakaś masakra)
A z oczami u BW jest tak, że cechuje je "czystość". Ciężko to zdefiniować. U Megan Fox czy Arya Aswaryia (rany, nie mam pojęcia jak się wymawia jej nazwisko) widać oczy na pierwszy rzut oka... z tym, że nie chodzi o to, że tęczówka się wyróżnia (u Emmy Stone też się wyróżnia a zimą nie jest) ale chodzi o transparentność. U normalnych ludzi ta czystość wychodzi przy odpowiednich kolorach i makijażu albo świetle słonecznym. U mnie to wypada tak
Z tym, że widziałam BW, które mają mniej transparentne oczy, ale za to czystszy kolor.. u każdego to inaczej wychodzi poza tym oczy w analizie kolorystycznej to drugorzędna sprawa.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-26, 22:22   #1632
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Warto, zdecydowanie

Jeszcze tych konturówek nie próbowałam, ale gdzieś czytałam, że lubią wysychać hmm... Za to nosiłam już Ruby Woo na ustach i jest przyjemnie kremowa

Odrzuciłam czystą wiosnę, bo bardzo źle wyglądam w pomarańczach i innych ciepłych kolorach. Jedynymi wyjątkami są Hipness i Warm soul, w których mi bardzo dobrze Najlepsze są dla mnie chyba czerń/grafit/szarość, biel. Oprócz tego jaskrawe kolory - większość chłodnych niebieskich, morskich, zieleni, czerwień. W brązach się w ogóle nie odnajduję, ewentualnie mogą być czekoladowe albo wpadające w szarość.
CYY najlepiej wygląda u mnie do czarnej kreski albo tylko do tuszu na rzęsach. Jeszcze nie dorosłam do tego, żeby zrobić smokey eyes i do tego nałożyć jaskrawą szminkę. Do mocnych oczu wolę balsam do ust albo Creme Cup.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------


GAT też lubię Show Otchid, Flat out Fabulous i Rebel planuję
Snob próbowałam raz na ustach i było mi w niej koszmarnie, za jasna jest.
Może to też od karnacji zależy, bo ja to takie NC10-13. Co do BW jeszcze, to oczy mnie trochę gubią, bo moje są takie piwno-zielone z ciemnoszarą obwódką
Mnie konturówki Pro Longwear nie wysuszają ust, natomiast jak kredki nie używa się zbyt często, to po jakimś czasie sztyft może się podsuszyć, choć w moich egzemplarzach jeszcze się to nie trafiło. Mam jednak kilka kredek do oczu o podobnej formule i w niektórych sztukach, przechowywanych w takich samych warunkach, sztyft tak wysechł, że musiałam wyrzucić.
Snob solo może trupio wyglądać, ale ja daję zawsze konturówkę, którą mocno rozcieram na granicy ust.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Żałuje tej Victoriany, nie załapałam się piękny kolor. Jest może jakiś odpowiednik?
Myślę, że te szminki które wymieniłaś są bliżej TW niż BW, ale nie można niczego przesądzać. A jak Up the Amp, Sweetie, Cremme de la Femme? To by przemawiało bardziej za chłodną zimą. BW by tolerowała wiosenne czyli crosswires, fanfare czy see sheer
Ja przy opaleniźnie teraz bardzo naturalnie się czuję w Chilli, świetny kolor
Cz-b paski są dobre dla każdej zimy, bo wszystkie zimy lubią czerń i biel w makijażu są pewne różnice między tymi typami. BW jest delikatna zima więc nie wygląda za dobrze w ciemnym makijażu oka np. smokey eye jest trochę upiorne. Dramatyczne kreski eyelinerem też trochę przytłaczają. U TW na odwrót, taki makijaż wręcz podkreśla urodę Oczywiście wiele determinuje też kształt oka i indywidualna uroda, ale u mnie się to akurat sprawdza. Z cieni zawsze coś jasnego np Yoghurt wygląda dobrze.
Muszę pomyśleć o odpowiedniku Victoriany, dam znać. W sumie nie jest to specjalnie unikatowy odcień, więc na pewno coś się znajdzie.

W Up the Amp źle wyglądam, pozostałych nie próbowałam.

W ciemnym makijażu oczu dobrze wyglądam, intensywną czarną kreskę mam prawie codziennie . Zatem chyba jednak jestem TW.
Bardzo dziękuję za podpowiedzi i ukierunkowanie - Twoja wiedza jest w tej dziedzinie bardzo duża
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 22:30   #1633
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Daj znać jak Twoje dalsze poszukiwania Chłodne zimy to wg mnie najpiękniejszy typ kolorystyczny nigdy nie mogę się napatrzeć na zestawienie chłodnej, jasnej cery z ciemnymi włosami i różową szminką
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 23:05   #1634
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No przeciez se ich nie obetnę do zdjęcia
przepraszam, że się tak w dyskusję wcinam, bo analiza kolorystyczna to nie moja brocha totalnie, ale... Corii zrobiłas mi dzień
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-26, 23:33   #1635
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ale pędzicie! Ostatnio mogę kilkać tylko z telefonu, to sobie nie pogadam...ale chociaż poczytam te ciekawe rzeczy
Swoją drogą, do mnie większość posiadanych szminek pasuje dopiero, jak się cała wymaluję Może to brak uroku, a może to plastyczna uroda?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 07:35   #1636
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale pędzicie! Ostatnio mogę kilkać tylko z telefonu, to sobie nie pogadam...ale chociaż poczytam te ciekawe rzeczy
Swoją drogą, do mnie większość posiadanych szminek pasuje dopiero, jak się cała wymaluję Może to brak uroku, a może to plastyczna uroda?
Opcji jest sporo - może nie masz w kolekcji tej w naturalnej dla Ciebie kolorystyce, może masz same ciężkie wykończenia (trudno w amplified wyglądać naturalnie bez reszty makijażu ), może jesteś zbyt krytyczna
Kluczem jest rozumieć czego się szuka ponieważ często kierujemy się sympatią do jakiś kolorów albo jakiejś określonej stylówki. Ja kiedyś miałam afekt do stylu militarnego i khaki i w khaki-moro-oliwkach podobałam się sobie najbardziej bo nie zestawiałam się nigdy z czystą bielą lub intensywnym niebieskim. Czasem też patrzymy na innych, jak świetnie X kolor na nich wygląda i przekładamy go na siebie. I też nam się podoba.. dopóki nie zobaczymy porównania z kolorem dla nas bardziej twarzowym. Do tego dochodzi makijaż w którym możemy w każdym kolorze super wyglądać Dlatego trzeba szukać, mierzyć zawsze bez makijażu, zawsze w świetle dziennym, ale nie w miejscu prześwietlonym.. i nie w dniu kiedy jest silne słońce.
Dobry kolor to taki, który sprawia, że twarz wygląda świeżej, na wypoczętą, nie wybijają cienie pod oczami, przebarwienia. Zły kolor to taki w którym cera zaczyna wyglądać niezdrowo - zażółca Cię albo wyłaniają się różowości albo twarz w nim ginie, kolor się odcina ponieważ jest zbyt jaskrawy. Zły kolor może też gasić twarz, podbijać sińce, podkowy, przebarwienia. Często te różnice na początku są bardzo trudne do zauważenia, bo nie wiadomo czego szukać Chłodne/chłodnawe typy mają łatwo, bo w zasadzie każdego intensywny pomarańczowy oszpeci i już wtedy chociaż wiadomo.. czego unikać
Dobra, przepraszam za ten niekończący się Off. Dziewczyny umrą z nudów niedługo Gdybyś chciała pogadać o AK, to wpadnij do wątku o analizie. Jest w tym samym dziale wizażu co ten.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja

Edytowane przez earthpace
Czas edycji: 2015-05-27 o 07:38
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 10:09   #1637
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Daj znać jak Twoje dalsze poszukiwania Chłodne zimy to wg mnie najpiękniejszy typ kolorystyczny nigdy nie mogę się napatrzeć na zestawienie chłodnej, jasnej cery z ciemnymi włosami i różową szminką
Tak na szybko, jeśli chodzi o czerwienie, to polecam Chanel Rouge Allure Palpitante.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale pędzicie! Ostatnio mogę kilkać tylko z telefonu, to sobie nie pogadam...ale chociaż poczytam te ciekawe rzeczy
Swoją drogą, do mnie większość posiadanych szminek pasuje dopiero, jak się cała wymaluję Może to brak uroku, a może to plastyczna uroda?
Wariatka
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 10:42   #1638
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
przepraszam, że się tak w dyskusję wcinam, bo analiza kolorystyczna to nie moja brocha totalnie, ale... Corii zrobiłas mi dzień


---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Ale pędzicie! Ostatnio mogę kilkać tylko z telefonu, to sobie nie pogadam...ale chociaż poczytam te ciekawe rzeczy
Swoją drogą, do mnie większość posiadanych szminek pasuje dopiero, jak się cała wymaluję Może to brak uroku, a może to plastyczna uroda?
O własnie, miałam pisac to wczoraj - ze nie mam po co mierzyć szminek na nieumalowana buzię, bo zadna nie będzie mi pasowac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 15:57   #1639
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corri, miałam dać znać, jak się spisuje Lightscapade, więc nawijam :
Daje tak piękny, a zarazem subtelny efekt, że dostaję sporo komplementów (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, jeśli chodzi o rozświetlacz)
Na mojej białej facjacie spisuje się fenomenalnie. Czyściutka tafla. Mary Lou się chowa )
Dzięki za polecenie.
__________________
RESET

Edytowane przez Cerveza_
Czas edycji: 2015-05-27 o 16:01
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-27, 17:13   #1640
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Corri, miałam dać znać, jak się spisuje Lightscapade, więc nawijam :
Daje tak piękny, a zarazem subtelny efekt, że dostaję sporo komplementów (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, jeśli chodzi o rozświetlacz)
Na mojej białej facjacie spisuje się fenomenalnie. Czyściutka tafla. Mary Lou się chowa )
Dzięki za polecenie.
Aaaaa, super, bardzo sie cieszę, ze Ci przypadł do gustu Oby tak zostało, bo mi coś przestał sie jakoś bardzo podobać
No, ale ja tak mam
Musi byc u Ciebie naprawdę mega efekt, skoro tylu komplementów sie doczekałas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:19   #1641
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Corri, miałam dać znać, jak się spisuje Lightscapade, więc nawijam :
Daje tak piękny, a zarazem subtelny efekt, że dostaję sporo komplementów (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, jeśli chodzi o rozświetlacz)
Na mojej białej facjacie spisuje się fenomenalnie. Czyściutka tafla. Mary Lou się chowa )
Dzięki za polecenie.
A powiedz, jaki kolor ma ta tafla? O
d długiego czasu mu się przyglądam i dalej nie mam bladego pojęcia. To jest jakiś szampański czy wybija różem?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 21:28   #1642
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O własnie, miałam pisac to wczoraj - ze nie mam po co mierzyć szminek na nieumalowana buzię, bo zadna nie będzie mi pasowac
Uważam, że jeśli już mam malować usta pomadką (najczęściej w komplecie z konturówką), to niestety muszę mieć też na sobie podkład, tusz, podkreślić brwi i dać coś na policzki, choćby brązer - inaczej wyglądam bez sensu. Jednak są takie odcienie pomadek, które myślę, że pasują mi bez tych pozostałych "dodatków". Oczywiście nie wyszłabym z domu w takim "niedokończonym" makijażu (zdecydowanie wolę wyjść bez niczego, niż połowicznie umalowana), jednak ocenić kolor rzeczywiście w ten sposób można, o ile przymknie się oko na to, że efekt jest trochę dziwny, zwłaszcza przy ciemnych pomadkach.

Ostatnio mam ochotę zrobić czystki w pomadkach właśnie i pozbyć się tych, których rzadko używam, bo nie do końca dobrze się w nich czuję. Mam kilka takich, które niby lubię, ale coś mi jednak nie do końca w nich pasuje.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Co do typów kolorystycznych, to niestety nie umiem określić, którym jestem. Na pewno nie jesień i nie zima. Może lato? Muszę więcej poczytać na ten temat, choć pamiętam, że już kiedyś próbowałam się gdzieś dopasować i nie bardzo wiedziałam, gdzie.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:27   #1643
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Corri, miałam dać znać, jak się spisuje Lightscapade, więc nawijam :
Daje tak piękny, a zarazem subtelny efekt, że dostaję sporo komplementów (nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało, jeśli chodzi o rozświetlacz)
Na mojej białej facjacie spisuje się fenomenalnie. Czyściutka tafla. Mary Lou się chowa )
Dzięki za polecenie.
Ja również uwielbiam Lightscapade, ale jeśli jesteś naprawdę blada (jak ja) zapoluj też na Perfect Topping, wprost cudo

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A powiedz, jaki kolor ma ta tafla? O
d długiego czasu mu się przyglądam i dalej nie mam bladego pojęcia. To jest jakiś szampański czy wybija różem?
On nie jest szampański, ani różowy, ja nie wiem nawet, jak go opisać, bo też nie jest czysto biały. Ale dla jasnych karnacji coś cudownego podobnie jak Perfect Topping
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:43   #1644
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O własnie, miałam pisac to wczoraj - ze nie mam po co mierzyć szminek na nieumalowana buzię, bo zadna nie będzie mi pasowac
Właśnie, żadna matowa jaskrawa szminka nie będzie dobrze wyglądała na "gołej" twarzy, chyba że na takiej modelkowej bez żadnych niedoskonałości/przebarwień/cieni pod oczami, ale nie wiem czy taka istnieje
Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja również uwielbiam Lightscapade, ale jeśli jesteś naprawdę blada (jak ja) zapoluj też na Perfect Topping, wprost cudo

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------


On nie jest szampański, ani różowy, ja nie wiem nawet, jak go opisać, bo też nie jest czysto biały. Ale dla jasnych karnacji coś cudownego podobnie jak Perfect Topping
Tak, Lightscapade jest boski Odkąd go mam, nie używam niczego innego do rozświetlania, żadnych chciejstw nie mam nawet.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-27, 22:49   #1645
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
A powiedz, jaki kolor ma ta tafla? O
d długiego czasu mu się przyglądam i dalej nie mam bladego pojęcia. To jest jakiś szampański czy wybija różem?
Dla mnie nie jest ani taki ani taki Na pewno najbliżej mu do bieli, choć nie do końca jest to kolor biały. Po prostu na porcelanowej cerze tworzy idealną taflę. Nie odznacza się ani nie robi dyskoteki.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Aaaaa, super, bardzo sie cieszę, ze Ci przypadł do gustu Oby tak zostało, bo mi coś przestał sie jakoś bardzo podobać
No, ale ja tak mam
Musi byc u Ciebie naprawdę mega efekt, skoro tylu komplementów sie doczekałas
Ja jestem biała, także u mnie go widać baaardzo.
Czemu przestał Ci sie podobać?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ja również uwielbiam Lightscapade, ale jeśli jesteś naprawdę blada (jak ja) zapoluj też na Perfect Topping, wprost cudo

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------


On nie jest szampański, ani różowy, ja nie wiem nawet, jak go opisać, bo też nie jest czysto biały. Ale dla jasnych karnacji coś cudownego podobnie jak Perfect Topping
Perfect Topping jest chyba złoty czy mylę się? No ale ja mam z 6 rozświetlaczy...czy to nie będzie przesada kupić jeden po drugim?
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:17   #1646
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Właśnie, żadna matowa jaskrawa szminka nie będzie dobrze wyglądała na "gołej" twarzy, chyba że na takiej modelkowej bez żadnych niedoskonałości/przebarwień/cieni pod oczami, ale nie wiem czy taka istnieje
U mnie zadna nawet delikatna nie wyglada dobrze na niuemalowanej buzi, wiec gdybym chciała dobeirac kolory do gołej twarzy to bym bez szminek chodziła

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Czemu przestał Ci sie podobać?

Perfect Topping jest chyba złoty czy mylę się? No ale ja mam z 6 rozświetlaczy...czy to nie będzie przesada kupić jeden po drugim?
Bo ja tak mam, szybko przestają mi sie nowosci podobać

Perfect Topping to piekna brzoskwinia ze złotym poblaskiem.
Tez mi sie podobał i tez przestał

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Ostatnio mam ochotę zrobić czystki w pomadkach właśnie i pozbyć się tych, których rzadko używam, bo nie do końca dobrze się w nich czuję. Mam kilka takich, które niby lubię, ale coś mi jednak nie do końca w nich pasuje.

Co do typów kolorystycznych, to niestety nie umiem określić, którym jestem. Na pewno nie jesień i nie zima. Może lato? Muszę więcej poczytać na ten temat, choć pamiętam, że już kiedyś próbowałam się gdzieś dopasować i nie bardzo wiedziałam, gdzie.
Czystki w pomadkach robię, jak zmieniam kolor włosów albo raz na rok

Tez nigdy nie wiem, jaki ze mnie typ kolorystyczny, ale przyznam, ze mało mnie to rusza - co mi po tym - nosze to, w czym czuje sie dobrze i to mi wystarcza
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 09:37   #1647
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dla mnie nie jest ani taki ani taki Na pewno najbliżej mu do bieli, choć nie do końca jest to kolor biały. Po prostu na porcelanowej cerze tworzy idealną taflę. Nie odznacza się ani nie robi dyskoteki.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



Ja jestem biała, także u mnie go widać baaardzo.
Czemu przestał Ci sie podobać?

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



Perfect Topping jest chyba złoty czy mylę się? No ale ja mam z 6 rozświetlaczy...czy to nie będzie przesada kupić jeden po drugim?
Perfect Topping jest taki lekko różowawo-brzoskwiniowy, ale to jest tylko taka poświata, coś pięknego. Ja zanim go kupiłam myślałam, że będzie za ciemny, ale jednak dla mnie - bladziocha okazał się przepiękny.
Myślę, że to nie przesada mieć kilka rozświetlaczy, ja mam chyba 8 w kolekcji, ale kupiłabym kolejny, gdyby mi się coś naprawdę spodobało
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 10:37   #1648
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Perfect Topping szuka nowego domu Z limitowanki Nakupiłam kilka sztuk na zapas nie było to rozsądne
__________________

Edytowane przez OnaZakupoholik
Czas edycji: 2015-05-28 o 12:02
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:03   #1649
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Lightscapade oraz Perfect Topping nowe szukają nowego domu Z limitowanki Nakupiłam kilka sztuk na zapas nie było to rozsądne
Kupiłabym, gdyby nie fakt, że już swoje egzemplarze mam
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 11:07   #1650
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Kupiłabym, gdyby nie fakt, że już swoje egzemplarze mam
Ja w ogóle uwazam ze kupowanie twardych rozswietlaczy na zapas przy milinie innych nie ma sensu, bo w zyciu sie nie zuzyje, a na bank w międzyczasie jakies fajne limitki kusić będa. W przypadku bardzo miekkich i malych rozswietlaczy, jak Kevyn A. to już prędzej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:19.