Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 15:36   #1081
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ach , brak słów, wyszło na to ,że jesteśmy jakąś grupą zorganizowaną o super mocy.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:40   #1082
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

chomiczość to nie w moim stylu... Jak tylko mam coś nowego, fajnego, to mnie strasznie korci, żeby to wypróbować Dlatego staram się nie kupowac naraz kilku filtrów, bo na bank bym je pootwierała i wszystkie zdążyłyby się przeterminować, zanim bym je zużyła

Kate, jak sobie poczytałam te wątki (karma i inne...), to aż mi się niedobrze zrobiło. Głosowałam za pozostawieniem karmy z wyrównaniem mocy dotknięcia, ale teraz zmieniłam zdanie. To tylko dodatkowe potencjalne zarzewie głupich sporów.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 15:56   #1083
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ach , brak słów, wyszło na to ,że jesteśmy jakąś grupą zorganizowaną o super mocy.
wiecie.. to hormonalne działanie filtrów.. zupełnie jak PMS
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:00   #1084
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ach , brak słów, wyszło na to ,że jesteśmy jakąś grupą zorganizowaną o super mocy.

Przyznam,ze nie mialam pojecia ze dyskusja tam poszla w takim kierunku,nie czytalam na biezaco tego,co sie ma stac z karma itd bo niezbyt mnie to interesuje-jednak mozna zauwazyc,ze dla niektorych szpiegostwo i zabawa w detektywna to niezla kombinacja-ciekawe tylko co moze miec na celu

Chomicza natura kiedys taka mialam a od dosc dawna w czysto hedonistyczny sposob uzywam zycia
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:02   #1085
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ach , brak słów, wyszło na to ,że jesteśmy jakąś grupą zorganizowaną o super mocy.
Jak prześledzicie wątek do końca zobaczycie, że wcale tak nie wyszło .

Dziewczyny z f. które brały udział w tym wątku zostały przez całkowity zbieg okoliczności poczęstowane czerwonym wężykiem z karmy i opisem "bleee" oraz zablokowanym dostępem do forum.
Pisały, że nie była to karma przyznana od żadnej z użytkowniczek, ale podarowana z urzędu.

A jeśli chodzi o szpiegostwo. To nikt z nas zapewne nie chciałby być oczerniany w ten sposób, bo opis na forum w stylu "bleee" w dodatku nie przyznany przez innych uzytkowników uważam za oczernianie.
Ponadto gdyby sprawa nie była właśnie wyjaśniana, wówczas wiele osób mogłoby pomyśleć, że to sprawka Wizażanek z BK, a tak wiadomo skąd się to wszystko wzięło.
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:09   #1086
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Myszi
Jak prześledzicie wątek do końca zobaczycie, że wcale tak nie wyszło .

Dziewczyny z f. które brały udział w tym wątku zostały przez całkowity zbieg okoliczności poczęstowane czerwonym wężykiem z karmy i opisem "bleee" oraz zablokowanym dostępem do forum.
Pisały, że nie była to karma przyznana od żadnej z użytkowniczek, ale podarowana z urzędu.

Przesledzilam watek do konca i owszem wiem jak zostalo to wytlumaczone;niemniej niesmak pozostaje i wcale nie uspokaja wyjasnienie wobec insynuacji jakie sie pojawily.

Zreszta karma byla,jest i bedzie kontrowersyjna
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:38   #1087
Giulia_26
Przyczajenie
 
Avatar Giulia_26
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Alchemiczko to włoski kremik Dermasol, w Polsce niedostępny.Koleżanka go używa i sobie chwali..ponoć to porządna marka
Giulia_26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 16:41   #1088
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Ach , brak słów, wyszło na to ,że jesteśmy jakąś grupą zorganizowaną o super mocy.
Przeczytałam jeszcze raz tą stronę http://www.wizaz.pl/forum/showthread...117004&page=16 i dotarło do mnie o co chodzi, jak to wcześniej przeglądałam pobierznie, to nie wyłapałam sensu całej sprawy.

Eh, chyba jestem zakochana, że tak na poczatku nie zrozumiałam o co chodzi... No w sumie to jestem, już jakiś czas
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:46   #1089
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Giulia_26
Alchemiczko to włoski kremik Dermasol, w Polsce niedostępny.Koleżanka go używa i sobie chwali..ponoć to porządna marka
Aha, dziękuję za odpowiedź
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 16:56   #1090
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Prześledziłam ostatnie wypowiedzi(z ostatniego miesiąca) zablokowanych dziewczyn z "konkurencji"(bo to chyba o to tą konkurencję właśnie chodzi) i zaczęłam rozumieć za co im się dostało-polecam lekturę.Nie mam zamiaru stawać po zadnej ze stron konfliktu,a jedynie po stronie prawdy.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:07   #1091
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
Prześledziłam ostatnie wypowiedzi(z ostatniego miesiąca) zablokowanych dziewczyn z "konkurencji"(bo to chyba o to tą konkurencję właśnie chodzi) i zaczęłam rozumieć za co im się dostało-polecam lekturę.Nie mam zamiaru stawać po zadnej ze stron konfliktu,a jedynie po stronie prawdy.
Dostało im się?
Ale co?

Przecież Szefostwo stwierdziło, że to był przypadek.
Teraz to ja nie rozumiem
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 17:16   #1092
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:20   #1093
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

nawiązując do:
Cytat:
Napisane przez Kate30
Z innej beczki - widziałam u którejś wizażanki świetny podpis, coś w stylu - nie chowam moich ulubionych perfum na jakiś wyjątkowy dzień, ten dzień to właśnie dziś, a ten na który czekam może nigdy nie nadejść - nie podaję dokładnie bo nie pamiętam, ale sens ten sam.
Mój przyjaciel otworzył szufladkę w komodzie swojej żony i wyjął z niej mały pakiecik owinięty w bibułkę. To - powiedział - nie jest zwykłe zawiniątko - to jest bielizna osobista. Wyrzucił opakowanie ukrywjaące zawartość i przyjrzał się jedwanej, wykończonej koronką bieliźnie. Kupiłem to jej, kiedy pierwszy raz pojechaliśmy do Nowego Yorku 9 lat temu, nigdy jej nie założyła czekała z tym na jakąś specjalną okazje!
Więc dobrze - pomyślał dzisiaj zdarzyła się ta odpowiednia okazja. Zbliżył się do łóżka i ułożył bieliznę przy jej głowie, obok innych rzeczy. Niedługo będzie ją ubierać do trumny.
Po krótkiej chorobie wczoraj zmarła. Potem patrząc się w moją stronę powiedział: Każdy dzień, który przeżywasz jest ta specjalna okazja! Nasze okazje już minęły. Nie warto było zostawiać wszystkiego na potem.

Te słowa zapadły mi w pamięć, mam je ciągle na myśli - one zmieniły moje życie
Teraz więcej czytam a mniej sprzątam. Siadam na tarasie i rozkoszuje się urodą okolicy bez poczucia winy, że nie wypieliłem ogródka. Spędzam więcej czasu z moimi bliskimi i przyjaciółmi, a mniej pracując.
Zrozumiałem, że życie to ciągłość doświadczeń, które trzeba przeżywać w radości, a nie próbować je przetrwać lub ścierpieć. Już niczego nie odkładam na potem, piję codziennie z moich antycznych , kryształowych kieliszków. Zakładam nowe ubranie na zakupy w supersamie, jeżeli tylko zdecyduję, że mam na to ochotę.

Nie zachowuję moich najlepszych perfum na specjalne imprezy tylko używam ich codziennie, kiedy pragnę poczuć je na sobie.
Zdania zaczynające się od "pewnego dnia", "kiedyś" znikają z mojego słownika.
Jeżeli coś jest warte zobaczenia, usłyszenia lub przeżycia, chcę to zobaczyć, usłyszeć i przeżyć teraz.

Nie wiem co zrobiłaby żona mojego przyjaciela, gdyby wiedziała, że nie będzie jej tu dzisiaj między nami i przyjmujemy to z taką nieświadomą lekkością, mam nadzieję, że poszłaby zjeść do restauracji chińskiej - jej ulubionej.
To te malutkie nie zrobione rzeczy najbardziej by mnie bolały gdybym wiedział, że moje godziny są już policzone. Byłbym niepocieszony i smutny, że nie mówiłem wystarczająco często moim braciom i dzieciom jak bardzo ich kocham.
Od już i teraz nie staram się opóźnić, przeczekać ani wstrzymać niczego co mogłoby wprowadzić mnie w dobry humor, dać powód do radości i śmiechu, i każdego dnia powtarzam sobie, że dzień dzisiejszy jest wyjątkowy.
Każdy dzień, każda godzina, każda minuta - nią jest!!

Jeżeli jesteś zbyt zajęty, żeby poświęcić kilka minut na przeczytanie tej wiadomości i powiedziałeś sobie, że zrobisz to za jakiś czas - to znaczy, że szczęście jest daleko od Ciebie i być może nigdy do Ciebie nie przyjdzie. Ta Tantra przyszła z Indii. Bez względu czy jesteś przesądny czy nie, znajdź kilka chwil na jej przeczytanie. Zawiera pożyteczne wiadomości dla Twojej duszy.
To jest TOTEM TANTRA NA SZCZĘŚCIE i w tej intencji ona powstała.
Dawaj ludziom więcej niż mogliby się spodziewać i rób to z przyjemnością.
Naucz się na pamięć Twojego ulubionego wiersza.


Nie wierz we wszystko co usłyszysz, nie wydawaj wszystkiego co masz i nie śpij tyle ile byś pragnął.
Kiedy mówisz "kocham" mów to na serio.
Kiedy mówisz "przykro mi" patrz w oczy rozmówcy. Ożeń się nie wcześniej niż po 6-ciu miesiącach narzeczeństwa. Uwierz w miłość od pierwszego spojrzenia - zapamiętaj to sobie... jak już mówiłem wystarczy tylko chwila.
Nigdy sobie nie żartuj ze snów innych ludzi.

Kochaj głęboko i z pasją, możesz zostać zraniony ale to jedyny sposób na spełnioną egzystencję.

W przypadku nieporozumień bądź lojalny, nie obrażaj. Nie oceniaj innych poprzez pryzmat członków ich rodzin. Mów wolno, ale myśl szybko.
Jeżeli ktoś zadaje Ci pytanie, na które nie chcesz odpowiedzieć, uśmiechnij się i spytaj " Dlaczego chcesz to wiedzieć?"

Zapamiętaj, że wielka miłość i największe sukcesy są obłożone dużym ryzykiem. Zadzwoń do mamy. Powiedz "na zdrowie" kiedy ktoś kichnie.
Kiedy ponosisz porażkę, nie zapomnij tej lekcji.
Zawsze pamiętaj o szacunku do siebie samego, do innych i odpowiedzialności za własne czyny.
Nie pozwól by nieistotna sprzeczka popsuła ważna przyjaźń.
Jeżeli zorientowałeś się, że popełniłeś błąd natychmiast go napraw.

Uśmiechnij się odbierając telefon, ten kto do Ciebie dzwoni usłyszy to w Twoim głosie. Zwiąż się z kobietą/mężczyzną, z którym lubisz rozmawiać, na starość umiejętność konwersacji będzie tą najważniejszą.

Spędzaj trochę czasu w samotności. Otwórz się na zmiany, ale nie rezygnuj całkowicie z twoich przekonań.
Pamiętaj, że milczenie czasami jest najlepszą odpowiedzią. Więcej czytaj, a mniej oglądaj TV.
Żyj dobrze i honorowo, później kiedy będziesz starszy, spojrzenie w przeszłość pokaże Ci w jaki sposób możesz cieszyć się nim po raz wtóry.
Miej wiarę w Boga, ale dobrze zamykaj swój samochód.
W domu atmosfera miłości jest bardzo ważna, rób wszystko by wykreować wokół Ciebie harmonię i spokój.
W przypadku nieporozumień z bliskimi niech przeważają względy obecnej sytuacji.
Nie grzeb się z rozczarowaniem w przeszłości.
Czytaj między wierszami. Dziel się Twoimi znajomościami ze znajomymi to sposób na nieśmiertelność.
Bądź dobry dla planety. Módl się. W modlitwie jest zamknięta niewyobrażalna moc.
Pozwól by okazywano Ci sympatię bez ucinania krótko tego tematu. Nie wtrącaj się do innych.

Nie wierz kobiecie/mężczyźnie, który całuje Cię nie zamykając oczy. Raz na rok odwiedź miejsce, którego jeszcze nie znasz. Jeżeli dużo zarabiasz pomóż innym dopóki możesz, to jest największa satysfakcja z posiadania szczęścia.

Pamiętaj, że niespełnienie marzeń bywa czasami łutem szczęścia.
Naucz się wszystkich reguł, żeby potem którąś pominąć.
Pamiętaj, że najlepszy jest związek w którym miłość między dwojgiem ludzi przewyższa chęć dominacji.
Oceniaj swój sukces i pamiętaj jak wiele wyrzeczeń poniosłeś żeby go odnieść.
Chwytaj miłość i jedzenie bez zachłanności.
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:21   #1094
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Angi74
Nic się nie dzieje bez przyczyny.
Myślę dokładnie tak samo.
Dlatego nie chciało mi się wierzyć, że przypadkowo spotkały akurat TE OSOBY wiadome sankcje.

Pisałam o tym i w tym i w tamtym wątku.
Nie rozumiem zatem zupełnie Twojego poprzedniego postu.

Chyba się zupełnie nie zrozumiałyśmy .
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:25   #1095
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Myszi
Myślę dokładnie tak samo.
Dlatego nie chciało mi się wierzyć, że przypadkowo spotkały akurat TE OSOBY wiadome sankcje.

Pisałam o tym i w tym i w tamtym wątku.
Nie rozumiem zatem zupełnie Twojego poprzedniego postu.

Chyba się zupełnie nie zrozumiałyśmy .
No chyba faktycznie się nie zrozumiałyśmy.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:33   #1096
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A mozna jasniej?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 17:46   #1097
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczynki Kochane załozyłam wątek o Iwostinie Solecrin 50+: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...38#post1923838. Są tam informacje o nim oraz moje wrazenia po pierwszym zastosowaniu. Jeśli Ktoś jeszcze testował go to proszę o wpisy

Pozdrawiam serdecznie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 18:03   #1098
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dziewczynki Kochane załozyłam wątek o Iwostinie Solecrin 50+: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...38#post1923838. Są tam informacje o nim oraz moje wrazenia po pierwszym zastosowaniu. Jeśli Ktoś jeszcze testował go to proszę o wpisy

Pozdrawiam serdecznie
O super,juz zaglądam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 18:05   #1099
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agatko, bardzo ciekawy post Właśnie postanowiłam się oddać literaturze, ale takiej porządnej, a nie Harry'ego Pottera

Co do tej karmy...Nawet wątek o wyborze odpowiedniej opcji stwarza sprzeczki Nie mam pojęcia za co karma została odjęta, ale zaraz przejrzę cały wątek, uff trochę tego jest..
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 20:02   #1100
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dziewczynki Kochane załozyłam wątek o Iwostinie Solecrin 50+: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...38#post1923838. Są tam informacje o nim oraz moje wrazenia po pierwszym zastosowaniu. Jeśli Ktoś jeszcze testował go to proszę o wpisy

Pozdrawiam serdecznie
Cytat:
Napisane przez Angi74
O super,juz zaglądam.
Usunęłam ten wątek, ponieważ okazał się dublem. Swoją wypowiedź skopiowałam do tego wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=114118&page=2
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 00:19   #1101
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny mam do Was ogromniastą prośbę Wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale to jest bardzooo ważne. Tutaj jest tak dużo anglistek, a ja mam problem... Nie mogę się połapać o co w tym tekście chodzi Jak ja sobie to przetłumaczyłam, to wyszły mi takie bzdury... Zaznaczam, że nie jest to praca domowa To list od FIFA dotyczący biletów na ten głupi mundial Nie chodzi o przetłumaczenie całego tekstu, tylko tak ogólnie. Zrozumiałam, że jest jakiś specjalny bilet dla osób, którym nie poszczęściło sie w losowaniu. I z tym biletem są jakieś kolejne losowania, czeka się na jakiejś liście... Tylko tego losowaniu nie mogę zrozumiemć... Błagam pomóżcie mi : roza:


May, the 2006 FIFA Football World Cup Organising Committee Germany wants to ensure that tickets possibly returned from various contingents are allotted to interested customers. In this way it should be possible to avoid numerous unoccupied seats in the stadiums despite the existing demand.

What is a conditional ticket?
By participating in the conditional ticket programme, the customer can now register to be allotted tickets for one match from a group of up to seven matches he selects. As soon as tickets are returned from the contingencies of the national associations, Official Partners, Official Suppliers or other groups after the fourth sales phase has ended, the participants in the conditional ticket programme will be the first to be served with tickets.

Your advantage:
Tickets are allotted according to a waiting list in an order determined by a lottery drawing among the participants in the conditional ticket programme. More than half of the tickets sold in the first conditional ticket programme in November have already been allotted. These days, some more 30.000 tickets will be allocated and it is known, that up to 40.000 tickets will be available during the next weeks. For that reason the conditional ticket programme has been extended and some more contingencies have been provided.

The returned tickets will be allotted to the conditional ticket applications at several dates between now and up to 36 hours before the match, whereby customers from the first conditional ticket programme are served first. The conditional ticket buyers are informed by email of a ticket allocation.

This offer depends on the expected number of returned tickets. The number of conditional tickets offered will not exceed the expected number of returned tickets. Since these details are based on estimations, an allocation cannot be guaranteed.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 01:53   #1102
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ło matko, co za tekst
Więc nie dało się streścic tego. Streszczając można powiedzieć, że chodzi o przydział zwróconych biletów dla osób zapisanych do programu biletów warunkowych.
No i tak trochę ogólnikowo:

Komitet FIFA, chce mieć pewność, że bilety, które zostaną zwrócone z różnych powodów są przydzielone zainteresowanym klientom. W ten sposób uniknie się sytuacji, że zostaną wolne miejsca na stadionie pomimo zapotrzebowania na nie.
Czym jest bilet warunkowy?
Tu piszą o tym, że przez udział w programie warunkowych biletów, klient może zarejestrować się do przydzielenia biletu na mecz 1 do 7 druzyn. Gdy bilet wróci z narodowych stowarzyszen, oficjalnych partnerów, oficjalnych dostarczycieli i innych, po czwartym okresie sprzedaży, uczestnik programu biletu warunkowego może być pewien, że będzie pierwszym, który bilet otrzyma.
Twoje korzyści:
Bilety sa przydzielone pomiedzy uczestnikow programu według losowania. Ponad polowa biletów sprzedanych w pierwszym okresie programu biletu warunkowego, w listopadzie została już rozdzielona. W tych dniach ponad 30.000 biletów będzie rozdzielonych i wiadomo, że az do 40.000 biletów będzie dostępnych w nastepnych tygodniach. Z tego powodu program biletów warunkowych został rozszerzony i some more contingencies have been provided ( nie wiem jak to przetłumaczyć, żeby po polsku brzmiało Niech ktoś pomoże )
Zwrócone bilety będą rozdzielone w programie bil. warunk. Od teraz do 36 godzin przed meczem, klienci pierwszego progr. Bil. warunk. Dostana bilety pierwsi (maja pierwszeństwo)
Ci, którzy kupili bilet warunkowy są poinformowani przez email o dostarczeniu biletu.
Oferta zalezy od ilości zwróconych biletów. Liczba oferowanych biletów warunkowych nie przekroczy liczby biletów zwróconych. Ponieważ szczegóły są oparte na szacunkach (ocenach, przypuszczeniach ), przydział biletu nie jest gwarantowany.

Nie dało się krócej, bo to taki głupi tekst. Jak coś sknociłam to poprawcie
__________________
Był czas, kiedy żyłem tylko dlatego,
że musiałem żyć.
Lecz teraz żyję, ponieważ jestem wojownikiem
i pragnę powrócić przed oblicze Tego,
w imię Którego zawsze walczyłem.
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:32   #1103
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
Wiesz Kasiu - ktoś powiedział "że to co nas nie zabije, na pewno nas wzmocni".
Akurat z tym powiedzeniem się nie zgodzę Jak wynika i z moich doświadczeń i obserwacji świata, to zbyt dużo złych doświadczeń, jedynie otępia, a co słabszych powala zupełnie. I trzeba dużo czasu, zeby wrócić do tzw. równowagi i nadal umieć cieszyć się światem. A niektórym to się nigdy nie udaje.

A co do chomiczenia - nie lubię Nawet jak wychodzę do sklepu, to lubię czuć na sobie zapach ulubionych perfum. Bez tego czuję się jakaś taka niekompletna
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:47   #1104
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ale są dwa rodzaje chomikowania pierwszy to zostawianie wszystkiego co najlepsze na później, a drugi to z rozpędu kupowanie wielu kosetyków polecanych na wizażu. Bez bicia przyznaję się do tej drugiej formy, ale staram się z tym walczyć
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 09:59   #1105
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
Akurat z tym powiedzeniem się nie zgodzę Jak wynika i z moich doświadczeń i obserwacji świata, to zbyt dużo złych doświadczeń, jedynie otępia, a co słabszych powala zupełnie. I trzeba dużo czasu, zeby wrócić do tzw. równowagi i nadal umieć cieszyć się światem. A niektórym to się nigdy nie udaje.
Masz rację i tak bywa. Nie każdy jest na tyle silny psychicznie, nie każdy ma oparcie w drugiej osobie i nie każdy nauczony jest radzić sobie w sytuacjach trudnych. Czasem ogrom złych doświadczeń może człowieka przytłoczyć . Niemniej jednak i z przykrych doświadczeń można wynieść wiele przemyśleń, a z czasem nabrać do nich dystansu. Jednak moim zdaniem tu psychika człowieka, pewne predyspozycje jakie posiada w zakresie postrzegania świata, rozumienia jego i siebie samego, mają kluczowe znaczenie.
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 10:50   #1106
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

hmm gdzies mi sie tu obiło o uszy cos o jakims watku gdzie sie probkami filtrow mozna wymieniac? bylo cos takiego? czy tylko mi sie cos przysnilo.. Bo wlasnie mam kilka probeczek ale przydalyby mi sie inne, ktorych nie moge nigdzie upolowac, wiec taka wymianka bylaby bardzo pomocna Szukalam w wyszukiwarce ale takiego watku nie znalazlam.. Więc nie ma czy ja poprostu szukac nie umiem?:P
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 10:54   #1107
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

lolitko proszę:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115911
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 10:56   #1108
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
ajć jaka ze mnie sierota jest to aż głupio :P
no i dziekuje bardzo
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 11:24   #1109
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

ehh, kolejna niedouczona osoba w tej mojej wiosce sprzedaje kosmetyki... Facet się ze mną kłócił, że w linii popularnej Lirene nie ma żelu do mycia (ten do wrażliwej, bez SLS, co ma sój odpowiednik w Pharmaceris A). Wreszcie odpuściłam, powiedziałam że widocznie w Rossmanach jest (on mnie brzydkim spojrzeniem zmierzył) i poprosze ten z Pharmacerisu.. głupia, zapyziała wioska
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-27, 11:42   #1110
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
ehh, kolejna niedouczona osoba w tej mojej wiosce sprzedaje kosmetyki... Facet się ze mną kłócił, że w linii popularnej Lirene nie ma żelu do mycia (ten do wrażliwej, bez SLS, co ma sój odpowiednik w Pharmaceris A). Wreszcie odpuściłam, powiedziałam że widocznie w Rossmanach jest (on mnie brzydkim spojrzeniem zmierzył) i poprosze ten z Pharmacerisu.. głupia, zapyziała wioska
To ciekawe skąd ja go miałam Pewnie sma sobie wyprodukowałam w domciu
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.