Róże, rozświetlacze - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-10, 14:56   #1411
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam w perfumerii rozświetlacz w kolorze białego złota ArtDeco i zachorowałam na niego. Powstrzymałam sie przed zakupem ale nie daje mi spokoju i pewnie prędzej czy później i tak go dorwę
A jaki daje on efekt? Macałam jakiś czas temu rozświetlacze AD i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, ale koloru białego złota to sie tam nie dopatrzyłam
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:58   #1412
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczynki mam takie pytanie

Chodzi mi o róże Bourjoisa a mianowicie o to, czy jeśli wybiorę taki z mienieniącymi drobinkami, różowy to czy nada się na codzień czy jest zbyt pretensjonalny? Używa któraś takiego?

Mój pierwszy i jednyny dotychczas róż to Inglot nr91 czyli taki różowy-różowiasty
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:09   #1413
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam takie pytanie

Chodzi mi o róże Bourjoisa a mianowicie o to, czy jeśli wybiorę taki z mienieniącymi drobinkami, różowy to czy nada się na codzień czy jest zbyt pretensjonalny? Używa któraś takiego?

Mój pierwszy i jednyny dotychczas róż to Inglot nr91 czyli taki różowy-różowiasty
Mój ma delikatne drobinki srebrne, są na tyle dyskretne że na dzień się nadają Zresztą wszytko zależy od ilości, jaką nałożysz na twarz
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 15:20   #1414
calma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 364
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Mój ma delikatne drobinki srebrne, są na tyle dyskretne że na dzień się nadają Zresztą wszytko zależy od ilości, jaką nałożysz na twarz

Ale mowa o Bourjoisa tak?
Ostatnio właśnie ogladałam te róże i są świetne. Muszę sobie kupić koniecznie.

W ogóle to nie wiem czy dobrze kolorystycznie dobieram...zawsze różowe, nigdy pomarańcz ani brąż. Mam brązowe włosy, oczy, cera hm...taka średnia raczej dosyć jasna, opalam się szybko i na brąż. Nie mam piegów. Jeśli wyskakują mi rumieńce to są różowe Wydaje mi się, że w różowym mi ok i w ogóle lubię róże fiolety...czerń, brązy, czerwień, zgnilą zieleń nie znoszę niebieskiego i myślę, że jestem typem zimnym.
calma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:59   #1415
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Pedzle inglota podobno sa fajne ale jest wiele pedzli roznych firm wiec bedziesz musiala poszukac,godne polecenia tez sa pedzle Sephory

link do pedzli inglota http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10276
mam pedzle z sephory tyle ze chodzi mi o taki pedzelek jak w komplecie w pudrze prasowanym shiseido..czy sa takie dostepne w sprzedazy nie z kosmetykami w kompecie?i jak nakladac ten puder..mam kolorki L1 i L3 wiec sa one jasne i delikatne wiec na cala twarz pedzelkiem(jesli go zdobede) tak samo jak np puder sypki.i czy pedzelkiem da sie jakos fajnie zmieszac te 3 kolorki czy wychodzi tecza na twarzy? dziekuje za pomoc
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:05   #1416
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A jaki daje on efekt? Macałam jakiś czas temu rozświetlacze AD i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, ale koloru białego złota to sie tam nie dopatrzyłam
Testowałam go tylko na dłoni i daje perłową poświatę, mocno błyszczącą w jasnym chłodnym odcieniu.
"Konsystencją/struktura " przypomina kwadratowy rozświetlacz EL w różowym odcieniu, z tym że różni się kolorem.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 18:18   #1417
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
mam pedzle z sephory tyle ze chodzi mi o taki pedzelek jak w komplecie w pudrze prasowanym shiseido..czy sa takie dostepne w sprzedazy nie z kosmetykami w kompecie?i jak nakladac ten puder..mam kolorki L1 i L3 wiec sa one jasne i delikatne wiec na cala twarz pedzelkiem(jesli go zdobede) tak samo jak np puder sypki.i czy pedzelkiem da sie jakos fajnie zmieszac te 3 kolorki czy wychodzi tecza na twarzy? dziekuje za pomoc

Niestety nie orientuje sie jakie pedzle dodaja do tego pudru musisz isc na stoisko shiseido i zapytac czy mozna je kupowac oddzielnie.
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 19:30   #1418
Joanna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Joanna
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Dostalam w prezencie dwa upragnione pudry prasowane Shiseido, Luminizing Color Powder jednak dostalam je nie w takich puderniczkach jak w sklepie i sa to chyba wkłady.choc kosmetyk oczywiscie jest taki sam to brakuje mi pedzla i wlasnie nie weim co dokupic do nakladania tego pudru?czy mozecie mi pomoc czy sa specjalne pedzle do pudru prasowanego i jak ten puder nabierac ? zawsze stosowalam dolaczona gabeczke do pudru prasowanego isadory ale shiseido do swojego produktu dolacza pedzelek ktorego ja nie otrzymalam..z gory dziekuje za rady
Laura...dostalas na pewno same wklady do tych pudrow.Ja uzywam shiseido L3 i L4od dobrych 4 lat i za pierwszym razem kupilam z puderniczka i pedzelkiem w srodku a teraz dokupuje tylko wklady.Pedzelek dolaczany z puderniczka jest bardzo dobry i mieciutki ale raczej nie ma sensu kupowac kolejnego pudru z puderniczka dla samego pedzelka wiec polecam pedzel Sephory do pudru.Mysle ze efekt bedzie lepszy jak zmieszasz wszystkie kolory pedzelkiem niz jak uzyjesz gabki do pudru.
Joanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 19:51   #1419
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

dziewczyny mam pytanie- czy znacie jakiś puderek nabłyszczający, ale bez drobinek, chodzi mi o efekt rozświetlenia bez "bombki choinkowej"
i jeszcze jedno czy znacie może rozświetlacz Stila? miałam go jakiś czas temu jest świetny, niestety niedostępny u nas http://stilacosmetics.com/product_de...pos=3&viewall=
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stila_162.jpg (13,4 KB, 37 załadowań)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 02:46   #1420
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Testowałam go tylko na dłoni i daje perłową poświatę, mocno błyszczącą w jasnym chłodnym odcieniu.
"Konsystencją/struktura " przypomina kwadratowy rozświetlacz EL w różowym odcieniu, z tym że różni się kolorem.
Oj niedobra, narobiłas mi apetytu, a jutro Galeria i Manu zamknete
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:14   #1421
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez baybe3 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki. Dziewczyny jak dobierać róże do ciepłej karnacji? Wiem na pewno, że będą pasowały takie brzoskwiniowe, złociste, ale jeżeli chcę kupić róż "różowy" to czym się kierować? Gdzieś tam znalazłam na wizażu zdjęcie róży Bourjois, pozwolę je sobie wkleić. Możecie doradzić jakie kolorki na tym przykładzie wybierać dla wiosno-jesieni na dodatek z bardzo jasną trochę naczynkową cerą?
Ja bym wybrała nr 95 Rose de Jaspe. Jak przejrzysz recenzje na KWC, zobaczysz, że to najpopularniejszy kolor i moim zdaniem najbardziej uniwersalny.
Z własnego doświadczenia wiem, że on pasuje zawsze i do wszystkiego.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam w perfumerii rozświetlacz w kolorze białego złota ArtDeco i zachorowałam na niego. Powstrzymałam sie przed zakupem ale nie daje mi spokoju i pewnie prędzej czy później i tak go dorwę
Ja chorowałam na ten rozświetlacz w wakacje. Nawet miałam sobie kupić, kiedy byłam w Berlinie, ale nie mogłam się zdecydować, czy wolę złoty, czy biały. Teraz wybór byłby prosty, bo złotą mam już sephorową pryzmę i nie potrzebuję kolejnego złotka. W Polsce nie widziałam tego białego, ale też nie szukałam jakoś intensywnie, teraz mogłabym chyba poszukać, nadchodzi powoli Sylwester i karnawał i trzeba rozświetlać, co się da.
Możesz mi powiedzieć, ile on u nas kosztuje?

Cytat:
Napisane przez calma Pokaż wiadomość
Chodzi mi o róże Bourjoisa a mianowicie o to, czy jeśli wybiorę taki z mienieniącymi drobinkami, różowy to czy nada się na codzień czy jest zbyt pretensjonalny? Używa któraś takiego?
Róże Bourjois mają bardzo delikatne, malutkie, rozproszone i mało świecące drobinki (oprócz tych, które mają złoty połysk oraz - rzecz jasna - matów) i jak najbardziej nadają się na dzień. A te ze złotym połyskiem, też mają ten połysk taki dość stonowany - widoczny, ale nie przesadzony. Ja używam też takich na dzień.

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A jaki daje on efekt? Macałam jakiś czas temu rozświetlacze AD i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, ale koloru białego złota to sie tam nie dopatrzyłam
Oj on daje tak śliczny, lśniący efekt. Bardzo mocno rozświetlający z tego, co pamiętam.


A czy ktoś widział już gdzieś kwadratowy rozświetlacz ArtDeco z nowej kolekcji? Strasznie chciałabym go obejrzeć, żeby wiedzieć, o co prosić w tym roku Mikołaja.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 13:23   #1422
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny a jak wasze doświadczenia z różami loreala Blush Delicieus?
Widziałam tam tam sliczne brzoskwiniowomorelowe kolorki i .... chyba sie skuszę
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:32   #1423
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

L'oreal ma fajne róże. Ja obecnie mam z wiosennej kolekcji nr 22 Nude Apricote i jest bardzo fajny. Delikatny, jasny kolor, ładnie błyszczy. Miękki i łatwo się nakłada. Ma taki fajny, satynowy połysk. I ładnie pachnie.
Kilka lat temu (duże kilka, jak te róże były nowością) miałam taki piękny pomarańczowo-bursztynowy odcień. Szkoda, że go już nie robią.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 13:50   #1424
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Oj to chyba skuszę się na ten róż
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 17:39   #1425
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
L'oreal ma fajne róże. Ja obecnie mam z wiosennej kolekcji nr 22 Nude Apricote i jest bardzo fajny. Delikatny, jasny kolor, ładnie błyszczy. Miękki i łatwo się nakłada. Ma taki fajny, satynowy połysk. I ładnie pachnie.
Kilka lat temu (duże kilka, jak te róże były nowością) miałam taki piękny pomarańczowo-bursztynowy odcień. Szkoda, że go już nie robią.
Skutecznie broniłam się przed tym wątkiem przez jakieś ostatnie 2 miesiące

Niestety znów uległam

Iceflower ja też zastanawiam się nad tym kolorem różu L'oreal- nr22. Jaki nadaje on kolorek na twarzy? Bardziej pomarańcz czy różowa brzoskwinka?
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:25   #1426
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ja muszę jutro na nowo zobaczyć te róże.
Marzy mi się taki herbatnikowy z delikatnymi złotawymi drobinkami, taki herbaciany róż
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:31   #1427
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Question Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny, znacie jakiś rozświetlacz, który dawałby taki efekt, jak na załączonej fotce?
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2011-09-25 o 21:27
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:37   #1428
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

To juz noe rozswietlenie a nablyszczenie. Efekt uzyskasz kulkami Glazel.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:39   #1429
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To juz noe rozswietlenie a nablyszczenie. Efekt uzyskasz kulkami Glazel.
Dzięki vril
Jestem zielona w tym temacie, stąd moje "nie-na-miejscu" pytanie
__________________



Edytowane przez cypressangel
Czas edycji: 2007-11-12 o 19:32
cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 18:42   #1430
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Skutecznie broniłam się przed tym wątkiem przez jakieś ostatnie 2 miesiące

Niestety znów uległam

Iceflower ja też zastanawiam się nad tym kolorem różu L'oreal- nr22. Jaki nadaje on kolorek na twarzy? Bardziej pomarańcz czy różowa brzoskwinka?
ja też mam ten róż i jestem tak sobie zadowolona-dla mnie jest za miekki i się pyli,a jesli chodzi o kolor, to w opakowaniu jest śliczny,a na buzi (przynajmniej mojej) daje taką bardzo delikatną, jakby satynowo-srebrzystą poświatę, taką półtransparentną.
Nie wygląda to źle, broń boże, ale ja miałam nadzieję na taką właśnie różowawą morelkę,a takiego efektu to on u mnie nie daje. No a to , że wolę twardsze, mniej pylące się roże, to już moje indywiualne preferencje....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:48   #1431
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
Dzięki vril
Jestem zielona w tym temacie, stąd moje "nie-na-miejscu" pytanie
Nie ma takich pytan Wejdz na watek o kosmetykach Glazel tam sa podane wszystkie kolory, kulki daja naprawde mocny efekt rozswietlenia-nablyszczenia i trzeba je stosowac z umiarem chyba, ze zalezy nam na blysku jak ten na fotce Nalozone w duzej ilosci daja wyglad mokrej tafli na skorze.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 18:50   #1432
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja muszę jutro na nowo zobaczyć te róże.
Marzy mi się taki herbatnikowy z delikatnymi złotawymi drobinkami, taki herbaciany róż
Nie wiem, czy taki znajdziesz wśród L'oreali. Strasznie biednie u nich z odcieniami z tego co pamiętam, a ciekawostki się pojawiają w limitowankach. Ale mogę się mylić, bo ja skutecznie odpadam przy innych kosmetykach L'oreal i na róże mi już nie starcza uwagi. No i standardowo większy wybór na A.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Skutecznie broniłam się przed tym wątkiem przez jakieś ostatnie 2 miesiące

Niestety znów uległam

Iceflower ja też zastanawiam się nad tym kolorem różu L'oreal- nr22. Jaki nadaje on kolorek na twarzy? Bardziej pomarańcz czy różowa brzoskwinka?
To zupełnie tak, jak ja - nie zaglądałam tu przez długie miesiące, a jak dzisiaj mnie tu przyniosło, to już mi Maja z Pakostą przypomniały o istnieniu rozświetlacza AD.

Ten róż na twarzy daje taki delikatny różowy/różowo-brzoskwiniowy połysk. Bez cienia pomarańczowych tonów. Jest delikatny i śliczny, tak subtelnie ożywia twarz. Strasznie go lubię.


A tak jeszcze chciałam zapytać, czy ktoś mi może coś powiedzieć o różach IsaDory? Ostatnio zupełnie niechcący zwróciłam na nie uwagę w czasie zakupów w SP i przyuważyłam taki śliczny malinowy odcień, o satynowym połysku, bez żadnych drobinek A w dodatku zanosi się na mega trwałość, bo nie chciał się ten róż zetrzeć z ręki.

Tak więc chętnie poczytam wrażenia Na KWC przeważają opinie, że ID jest fajna, ale trudna w obsłudze. Prawda to?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:13   #1433
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Ice - niedawno tym różem ID traktowała mnie makijazystka w Douglasie (przyszłam po pomadkę ID ale jakoś tak wyszło że natestowałam się róży i wyszłam bez pomadki ).

Miałam na twarzy 2 z tych róży - taki jasny zgaszony brudny róż - strasznie mocno napigmentowany i taki zbyt brudny, nie wiem jak to określić, dawał efekt jakby przykurzonej cery - ciekawy ale niebardzo praktyczny. I drugi chyba ten sam o którym wspominasz, malinowo - wiśniowy, dość ciemny, matowy raczej - baaaardzo piękny , intensywny, tylko chyba trudny w obsłudze, bo kobitka mi nakładała i poprawiała przez 5 min Niestety, nie dotarłąm z nim na światło dzienne bo mi nie pasował do reszty makijażu (a raczej jego niemalże braku), wiec go starłam.

W sumie gdyby nie inne plany zakupowe (własnie ta cholerna pomadka) to bym nad nim cieżko myślała

Edit:
Zobaczcie nową kolekcje IsaDory
http://www.isadora.com/data/content/...ollage_Eng.pdf
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:33   #1434
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

O rany ale piękny ten makijaż
Śliczne cienie i te poliki

Ja ogłaszam upadłość
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 19:54   #1435
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Edit:
Zobaczcie nową kolekcje IsaDory
http://www.isadora.com/data/content/...ollage_Eng.pdf

Śliczności

Mnie też się podobają policzki w tym makijażu. Kiedyś kupiłam taki trójkolorowy róż-rozświetlacz i jestem z niego bardzo zadowolona. Ten nowy chyba dołączy do niego
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 20:21   #1436
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

aaaaaaaaaa Pakosta nie dobijaj mnie kiedy ja to wszystko zużyję??!! chyba musiałabym całą paszcze malować i szyję.......


EDIT:
A ja ciągle nie mogę się zdecydować na ten L'oreal nr22. Kurczę już sama nie wiem
__________________

Edytowane przez SiSleyS
Czas edycji: 2007-11-11 o 21:03
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:04   #1437
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=268288229 kto wie jaki odcien na cerze ma ten Clinique kwiatek
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 22:43   #1438
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=268288229 kto wie jaki odcien na cerze ma ten Clinique kwiatek
To zdjęcie jest bardzo przekłamane

Sama się nad nim zastanawiałam- też z tej aukcji Tu myślę, że kolor jest lepiej odzwierciedlony:
http://img.timeinc.net/health/i/2007...zer225x227.jpg

I tu opis:
The almond blossom one is a little on the light side. The background is a champagne shimmer, the flower is a caramel peach shade and the middle is a shade between those two. Almost looks like the background champagne shimmer shade. Its very warm and needs to be layered to be used as a blush.

Hmmm a tu jest taki:
http://i3.ebayimg.com/06/i/000/ba/72/90c1_1.JPG
http://www.auctiva.com/hostedimages/...ats=0&format=0

EDIT:
O właśnie szukałam tego zdjęcia, moim zdaniem tu wygląda najbardziej realnie:
http://www.allegro.pl/item261574210_...esh_bloom.html
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 23:19   #1439
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Cytat:
Napisane przez neonka28 Pokaż wiadomość
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=268288229 kto wie jaki odcien na cerze ma ten Clinique kwiatek

Troszkę przypomina 02 posy,ale jest bardziej brązujący,właściwie to na skórze czysty,świetlisty brąz,bez różowego odcienia.Mam trzy odcienie,ten lubię najbardziej.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 07:09   #1440
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Róże,rozświetlacze-czyli to,co ożywia i modeluje cerę;)

Dziewczyny dla jasnolicej nadaje sie?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-10 14:30:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.