Essence cz. VI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 19:02   #961
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Essence cz. VI

A w Katowicach i okolicach jest gdzieś DW? W DG i K-cach nawet mozaikowych róży nie ma

Ps. Ostatnio kupiłam lakier Underwater i jest świetny ;D
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:23   #962
Callitus
Zakorzenienie
 
Avatar Callitus
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 461
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Czekam na relację.



Jak to?Trzecia szafa?Może miała na myśli dokładki,czyli nowości?





O Douglasach wiem,ale chodzi o drogerię,gdzie będzie limitowanka DW.
a tam nie ma żadnych,tylko standardowa oferta(i to w dodatku nieźle okrojona).
Pytałam o nowości, Pani mówiła, że mają "nową szafę". Ale pewnie o to jej chdziło. Albo nowa szafa, w sensie, że tamta stara jest zniszczona i wymieniają
__________________
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:26   #963
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Pytałam o nowości, Pani mówiła, że mają "nową szafę". Ale pewnie o to jej chdziło. Albo nowa szafa, w sensie, że tamta stara jest zniszczona i wymieniają

Raczej tak. Trzeciej szafy,to my się chyba nie doczekamy nigdy.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 19:59   #964
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
o to czekam na relacje czy coś nowego jest bo jestem chora i bez powodu nie wychodzę, ale jakby były nowości to warto będzie z domu wyjść
Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ja też czekam
Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Ja też czekam na wieści z Poznania. Chociaż mat coata już mam, Tata mi kupił w Wiśle (jestem z niego dumna)
Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Są już jakieś wieści z Poznania?
Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Ja ponawiam pytanie... Są jakieś wieści z Poznania?
Przepraszam, że tak późno piszę, ale weekend miałam długi i dopiero teraz mam chwilkę, żeby napisać.
W Pestkowej Naturze nie ma nic Tzn są resztki INTW, czyli jeden lakier ( ten jasny żółty, numeru nie pamiętam ani nazwy - akurat ten już mam, miałam nadzieję, że pojawią się pozostałe ), żółta kredka, cienie wszystkie, i błyszczyki też chyba wszystkie. O innych limitkach ani widu ani słychu, poza tym reszta też przetrzebiona. Na pytanie "czy będzie jakaś dostawa niedługo?" pani odpowiedziała "właśnie była" Ręce cycki opadają

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Witam,
pewnie mnie nie pamiętacie... Towarzyszyłam Wam przy pierwszych dwóch częściach. Potem jakoś tak wyszło, że zakończyła się moja przygoda z wiażem, a teraz powróciłam i jestem w szoku. 6 częsci!!! Gratuluję!!!
Zapewne ominęło mnie milion różnych wspaniałych kolekcji z essence.
Mam do Was pytanie, które pewnie Was rozbawi (pamiętam jak takie pytania się pojawiały, a ja - wtedy znawca będąca na bieżąco...).
Na allegro zauważyłam kolekcję sygnowaną filmem "Zmierzch" (cudny kolor lakieru). Powiedzcie mi proszę czy ta kolekcja już była (jeśli tak to kiedy?) czy będzie??? Bardzo proszę o odpowiedz!!!! Z góry dziękuję
W Poznaniu ta limitowanka jest dostępna w Douglasach jeszcze.

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
byłam dzisiaj w Naturze w Poznaniu.... zdenerwowałam się trochę, bo znowu NIC nowego, wręcz przeciąg w tych szafach. Na pocieszenie () kupiłam sobie lakier z seri twins, ten fioletowy.
Pytałam pani przy kasie, kiedy można sie spodziewać nowości z Essence. Stwierdziła, że mieli niedawno (!! ciekawe, jakie i kiedy, skoro od kilkunastu moich wizyt stoi smętnie jeden, w połowie rozlany na zewnątrz butelki lakier z ITW i kilka cieni, błyszczyków z tej serii) i pewnie za jakiś miesiąc.....
Dokładnie...

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
O własnie, a może jakaś drogeria nie Natura z Essence w Poznaniu?
Chętnie również się dowiem.

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
czy wszedzie jest juz DW oprocz Wrocka? noz kurde!
Nie, w Poznaniu też nie ma
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:03   #965
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Byłam dziś w N na Kabatach. Są 2 szafy Essence (zdziwiłam się ), szafa Kobo brak Catrice W 2 szafie Ess były matowe pudry brązujące (3 dla blondynek, 2 dla brunetek), niestety, brak do nich testerów Więc nie kupiłam, bo jak miałam sprawdzić odcienie BTW te bronzery wydają się mieć bardzo podobne kolory, dla mnie, ten dla brunetek niewiele się różni odcieniem od tego dla blondynek... Było ok. 2 lub 3 zestawów stempelkowych, 3 pędzelki do różu (pudru) - te białe z różowymi końcówkami a'la Moonlight.
Aha, i była nowa limitka MS Passion Evening, chyba... Mało interesująca, jedynie eyelinery mnie zaciekawiły (ładne kolory brązu i granatu ), ale były perfumowane i miały na moje oko za długi i niewygodny pędzelek. Chyba nie umiałabym go obsłużyć.
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl

Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:05   #966
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez yoona Pokaż wiadomość
czy wszedzie jest juz DW oprocz Wrocka? noz kurde!
jak Trójmiasto długie i szerokie nie widziało jeszcze DW
W okolicznych miastach również nie ma
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:15   #967
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. VI

Nie wiecie może, czy gdziekolwiek jeszcze we Wrocławiu można dostać Eclipse, czy to raczej kolekcja zupełnie wycofana ze sprzedaży?
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 20:26   #968
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Nie wiecie może, czy gdziekolwiek jeszcze we Wrocławiu można dostać Eclipse, czy to raczej kolekcja zupełnie wycofana ze sprzedaży?

Jakis tydzień temu widziałam lakiery w douglasie w Arkadach,ale nie wszystkie kolory.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:27   #969
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Nie wiecie może, czy gdziekolwiek jeszcze we Wrocławiu można dostać Eclipse, czy to raczej kolekcja zupełnie wycofana ze sprzedaży?
W Ferio Gaj jest, są błyszczyki, kredki, nabłyszczacz i lakiery czarne
tak po za tym to tam jest mnóstwo cieni z tej pasiastej limitki... aż się zdziwiłam. chyba z 10 opakowań...
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam

Edytowane przez SweetBlackDevil
Czas edycji: 2010-10-04 o 20:28 Powód: dopisek
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:40   #970
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Na to wygląda.
Nie tylko.W Łodzi też nie ma;/
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 20:48   #971
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez sweetblackdevil Pokaż wiadomość
w ferio gaj jest, są błyszczyki, kredki, nabłyszczacz i lakiery czarne
tak po za tym to tam jest mnóstwo cieni z tej pasiastej limitki... Aż się zdziwiłam. Chyba z 10 opakowań...

z itw?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-04, 21:01   #972
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
W Ferio Gaj jest, są błyszczyki, kredki, nabłyszczacz i lakiery czarne
tak po za tym to tam jest mnóstwo cieni z tej pasiastej limitki... aż się zdziwiłam. chyba z 10 opakowań...
Szkoda, że tak totalnie daleko mam. Ale kto wie, może się wybiorę. Bardzo mnie błyszczyki skusiły.

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Dzięki za odpowiedzi, oczywiście
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:44   #973
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
z itw?
z tej w opakowaniach w kolorowe paski, sorka ale nie pamietam nazwy... z itw tez tam jest sporo rzeczy
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 21:46   #974
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
z tej w opakowaniach w kolorowe paski, sorka ale nie pamietam nazwy... z itw tez tam jest sporo rzeczy
Aaaa,to pewnie chodzi o CaC.
W Magnolii tez widziałam sporo cenie z tej limitowanki w koszyczku z przecenami.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:26   #975
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Nie wiecie może, czy gdziekolwiek jeszcze we Wrocławiu można dostać Eclipse, czy to raczej kolekcja zupełnie wycofana ze sprzedaży?
W łodzi widziałam, że znowu przybyła ta limitowanka .

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie tylko.W Łodzi też nie ma;/
Dzięki Bogu kupiłam DW w Niemczech, bo teraz też bym się pewnie denerwowała, że się tak spóźniają!!
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:27   #976
Ingeborg
Zadomowienie
 
Avatar Ingeborg
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 1 169
Dot.: Essence cz. VI

Jak na złość, u mnie dalej nie ma DW...

Na dodatek moje paznokcie pociągnięte matowym lakierem wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy - i to po jednym dniu.
__________________
Zaczynam recenzować kosmetyki, które posiadam/posiadałam
Ingeborg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:35   #977
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Jak na złość, u mnie dalej nie ma DW...

Na dodatek moje paznokcie pociągnięte matowym lakierem wyglądają jak obraz nędzy i rozpaczy - i to po jednym dniu.

U mnie Matt Top niezbyt się sprawdza.Nie daje matu absolutnego na żadnym lakierze.Czasami jest bardziej satynowy,czasami mniej.Jak mu się chce.

Do tego bardzo rozjaśnia lakier.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-04, 23:47   #978
wrily_curly
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 645
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Pani w Magnolli mówiła coś o jakiejś nowej szafie Essence \o/ Trzeba się w środę wybrać, mówiła, że po południu powinno być wszystko wystawione
pewnie faktycznie się pomyliła, ale jakby wstawili szafę z biżuterią z metalicznej serii...

Cytat:
Napisane przez Sadunia Pokaż wiadomość
no, w douglasach jeszcze wstawili szafy - na pewno w pasazu i magnolii. dziewczyny, wyobrazcie sobie idziemy swidnicka (zeby kazda miala blisko), a tam caly sklep markowy essence, wypchany od podlogi po sufit kosmetykami...
byłam dzisiaj w douglasie w galerii, nędza, nawet nie ma półeczki na limitki a z reszty rzeczy to pustki

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jak Trójmiasto długie i szerokie nie widziało jeszcze DW
W okolicznych miastach również nie ma
fajnie że nie tylko Wrocław ma przerąbane

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
U mnie Matt Top niezbyt się sprawdza.Nie daje matu absolutnego na żadnym lakierze.Czasami jest bardziej satynowy,czasami mniej.Jak mu się chce.

Do tego bardzo rozjaśnia lakier.
ja wczoraj wieczorem malowałam top coatem, było ładnie, dzisiaj w ciągu dnia na wykładzie oglądałam paznokcie to już nie było zbyt matowo, troche wyglądało jakbym utłuściła te paznokcie ale nie smarowałam niczym rąk a teraz widzę, że już prawie całkiem się błyszczy, w dodatku 4 paznokcie mi odprysnęły (ale u mnie ogólnie krótko się trzymają lakiery no i długą kąpiel zaliczyłam, więc trudno, żeby mi nie odprysnęły). Kurczę, a tak zakochana jestem w macie od kiedy tylko zobaczyłam jakieś zdjęcia takich lakierów, nie chcialam inwestować w droższe mat topy ani normalne matowe lakiery
wrily_curly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 00:12   #979
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VI

Takie byly oczekiwania na MT a teraz okazało się,że niezbyt warto.

Czy Essence ma dobrą białą kredkę?Do linii wodnej i dolnej powieki?
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 07:34   #980
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Takie byly oczekiwania na MT a teraz okazało się,że niezbyt warto.

Czy Essence ma dobrą białą kredkę?Do linii wodnej i dolnej powieki?
niestety tutaj esssence sie nie popisało. Według mnie jest zbyt twarda i nie zaostaje za długo na powiece;(
Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
Byłam dziś w N na Kabatach. Są 2 szafy Essence (zdziwiłam się ), szafa Kobo brak Catrice W 2 szafie Ess były matowe pudry brązujące (3 dla blondynek, 2 dla brunetek), niestety, brak do nich testerów Więc nie kupiłam, bo jak miałam sprawdzić odcienie BTW te bronzery wydają się mieć bardzo podobne kolory, dla mnie, ten dla brunetek niewiele się różni odcieniem od tego dla blondynek... Było ok. 2 lub 3 zestawów stempelkowych, 3 pędzelki do różu (pudru) - te białe z różowymi końcówkami a'la Moonlight.
Aha, i była nowa limitka MS Passion Evening, chyba... Mało interesująca, jedynie eyelinery mnie zaciekawiły (ładne kolory brązu i granatu ), ale były perfumowane i miały na moje oko za długi i niewygodny pędzelek. Chyba nie umiałabym go obsłużyć.
a ta limitka MS miala jakies fajne lakiery do pazurków? jesli tak, pamiętasz może kolorki?
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:58   #981
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczyny są jeszcze bazy pod tusz ? białe? byłam ostatnio i nie widziałam mam nadzieję, że nie wycofali...
a może przenieśli do drugiej szafy?
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 07:59   #982
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez TheOleskaaa Pokaż wiadomość
niestety tutaj esssence sie nie popisało. Według mnie jest zbyt twarda i nie zaostaje za długo na powiece;(

a ta limitka MS miala jakies fajne lakiery do pazurków? jesli tak, pamiętasz może kolorki?
z tego co pamiętam to taki średni niebieski i dwa odcienie pomarańczowego ale tak dokładnie nie pamiętam
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:04   #983
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez TheOleskaaa Pokaż wiadomość
niestety tutaj esssence sie nie popisało. Według mnie jest zbyt twarda i nie zaostaje za długo na powiece;(

a ta limitka MS miala jakies fajne lakiery do pazurków? jesli tak, pamiętasz może kolorki?
zgadzam się, ten ich biały kajal to jakiś badziewny jest.

a w limitce MS są 3 kolory lakierów - żółty, pomarańczowy i kobaltowy mam w planach kupić wszystkie (a na pewno ten niebieski), bo lakiery MS to moje KWC wśród lakierów tylko na razie czekam na wypłatę, bo i tak nie wykupią mi całej limitki. To nie jest Essence
W limitowance są jeszcze 2 potrójne cienie (niebieskie i żółcie z pomarańczami) i 2 linery - niebieski i brązowy.
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:15   #984
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o trwałość Essence wypada najgorzej Orly daje nie taki całkowity mat, raczej mat satynowy, najbardziej lubię Essie nie jest tani, fakt, ale mam wrażenie że jest znacznie bardziej wydajny niż np. Essence
Hm, jak skończy mi się Essence chyba zamówię Essie. Trudno, wolę wydać trochę wiecej ale miec lepszą trwałość
Dzięki za odp

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Nie mam tego z Essence niestety, więc nie ma porównania. Ale zamówiłam Essie za 36 zł i odbiór w Krakowie
Axaxax, a na blogu u Ciebie widziałam taki z Simple Beauty za 8zł? O niego pytałam gdzie kupiłaś bo Essie to sie domyślam że na allegro?

Cytat:
Napisane przez Saay Pokaż wiadomość
Kupilam dziś lakier do stempelków, czarny- bialego nie bylo ;-( Jest ekstra. Polecam dziewczyny- mam teraz ciemny fiolet na paznokciach i zrobilam sobie czarne motylki, sa doskonale widoczne tylko trzeba je pociągnąć topem, bo lakier jest jakby matowy. Polecam! ;-)
Kupiłabym go skoro tak świetnie kryje, tylko jeszcze jakoś go nigdzie nie widziałam :/
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:37   #985
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Axaxax, a na blogu u Ciebie widziałam taki z Simple Beauty za 8zł? O niego pytałam gdzie kupiłaś bo Essie to sie domyślam że na allegro?
Ten Simple Beauty za 8 zł kupiłam na allegro z dziewczynami z wątku (7 zł + przesyłka), ale możesz poszukać w jakiś drogeriach osiedlowych.
A Essie zamówili mi w hurtowni na Berka Joselewicza za 36 zł. Jak chcesz to mogę spróbować domówić dla Ciebie
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 08:58   #986
TheOleskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 175
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
zgadzam się, ten ich biały kajal to jakiś badziewny jest.

a w limitce MS są 3 kolory lakierów - żółty, pomarańczowy i kobaltowy mam w planach kupić wszystkie (a na pewno ten niebieski), bo lakiery MS to moje KWC wśród lakierów tylko na razie czekam na wypłatę, bo i tak nie wykupią mi całej limitki. To nie jest Essence
W limitowance są jeszcze 2 potrójne cienie (niebieskie i żółcie z pomarańczami) i 2 linery - niebieski i brązowy.
no to juz wiem gdzie sie udam po pracy hihi ale zaraz jeszcze sprawdze czy w necie nie ma jakis fotek)
TheOleskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:13   #987
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Essence cz. VI

Czy w serii Pure Skin pojawił się matujący puder brązujący?? Czy oglądała go już któraś z Was? Zastanawia mnie, który będzie lepszy (główie pod kątem odcienia), nowy matowy brązujący z 1. szafy czy ten z Pure Skin...

Nie moge się doczekać kiedy pojade do Bielska, znowu E. śni mi się po nocach
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:14   #988
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
Ten Simple Beauty za 8 zł kupiłam na allegro z dziewczynami z wątku (7 zł + przesyłka), ale możesz poszukać w jakiś drogeriach osiedlowych.
A Essie zamówili mi w hurtowni na Berka Joselewicza za 36 zł. Jak chcesz to mogę spróbować domówić dla Ciebie
Rozejrzę się za tym Simple Beauty gdzies w okolicy
A za Essie narazie dziękuję Muszę najpierw zużyć Essence
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:19   #989
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kleopatre Pokaż wiadomość
Kupiłabym go skoro tak świetnie kryje, tylko jeszcze jakoś go nigdzie nie widziałam :/
no właśnie, nikt nie widział tych lakierów do stempelków w Krakowie?
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-05, 09:29   #990
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Anulenka Pokaż wiadomość
Smileofangel, ja również używałam stay all day i też kolory sa dla mnie za ciemne, a w dodatku podkład mi ciemniał na twarzy , ale zastanawiam się czy do niego nie wrócić, może jakby twarz oprószyć jakims pudrem w jaśniejszym odcieniu to przykryłoby to ciemniejszy kolor podkładu Aha, i jaki to kolor błyszczyka?

Axaxax jak Twoim zdaniem spisuje się szary liner?
ja go przypudrowywuje pudrem rozswietlajacym nr 101 (najjasniejszy) z sensique ale specjalnie to on go nie rozjasnia
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.