Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-15, 21:09   #871
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam jak przegladalam sklad tego peelingu to samo zlo sie tam czailo ale rzuce okiem raz jeszcze przy okazji, bo moze pamiec mnie myli Bielenda procz alg chyba nie ma zbytnio eko kosmetykow
wiem, wiem, że z Bielendy tylko wybrane kosmetyki się tutaj nadają, ale wydawało mi się, że za peeling akurat chyba stąd nie wyrzucają
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:18   #872
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Aga bardzo dziękuję Tyle razy już mi pomogłaś.

Poużywam więc przez miesiąc kwasów. Po czym odstawię na okres letni.
Wit.C latem chyba ok? W spokoju znajdę odpowiedni "goły" preparat z wit.C
ja?! miło mi
latem chyba nie przeszkadza, poza tym, że nie na słońce bo pewnie nie będzie zbyt stabilna.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Z tego co pamietam jak przegladalam sklad tego peelingu to samo zlo sie tam czailo ale rzuce okiem raz jeszcze przy okazji, bo moze pamiec mnie myli Bielenda procz alg chyba nie ma zbytnio eko kosmetykow
są dwa arbuzowe Bielendy, my lubimy ten
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-04-15 o 21:19
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:18   #873
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wiem, wiem, że z Bielendy tylko wybrane kosmetyki się tutaj nadają, ale wydawało mi się, że za peeling akurat chyba stąd nie wyrzucają
za ten chyba nie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:22   #874
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

ja czasami używam tego (podkradam mamie ), chyba nadaje się na wątek ;> pachnie prze-pięk-nie, zostawia skórę mięciutką i nawilżoną
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:42   #875
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Gdzieś w Polsce widziałam. Ja zamawiałabym z Feelunique wraz z innymi kosmetykami LivingNature i Melvita.
Dziekuje za info przyjrze sie tej stronie.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bielenda mam serię eko a peeling arbuzowy sni mi sie po nocach
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
wiem, wiem, że z Bielendy tylko wybrane kosmetyki się tutaj nadają, ale wydawało mi się, że za peeling akurat chyba stąd nie wyrzucają
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
są dwa arbuzowe Bielendy, my lubimy ten
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
za ten chyba nie
Jasne dziewczyny macie racje bielenda ma serie eko nawet macalam ten peeling jak bylam po algi. Ale jako, ze ze mnie marna maniaczka kosmetykow co ciala ( oczywiscie niezbedne minium posiadam) to odlozylam, cena chyba byla cos kolo 40 zl wiec wole w tej cenie maseczke algowa
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 21:55   #876
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
mówisz o masce algowej ze spiruliną Bielendy? moja pachnie całkiem przyjemnie... teraz pewnie dla odmiany wezmę witaminową po recenzji Justyny, albo z aloesem
do mycia używam głównie mydełek, lubię też różowy Babydram. a żeli alterry nie trawię przez ich mega sztuczny zapach na ciele...
serię Alverdę lubię, ale nie jest to jakaś wielka miłość. Tonik i krem świetnie matują, pewnie sprawdzą się na upalne dni. Najlepsza jest jednak ta maseczka peelingująca, szkoda że wzięłam tylko jedną na spółkę z koleżanką, bo ledwo zaczęłam używać a już się kończy

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------


wiesz, jak coś to się polecam
a ty mowisz o tej maseczce peelingujacej? http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._heilerde.html

ty sie polecaj, a ja zaczne odkladac na dodatkowa szafe do lazienki nie no, musze zuzyc najpierw troche rzeczy...
Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam do wątku tak po raz pierwszy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu i myślę, że mogłybyście mi pomóc Interesuję się naturalną pielęgnacją i kosmetykami od dawna, z różnych powodów staram się wybierać to co lepsze dla mnie, zwierząt i środowiska I właśnie poszukuję od jakiegoś czasu kremu z wyższym filtrem, najlepiej mineralnym. Chciałabym go używać pod minerały. Macie może jakieś swoje typy w tej kategorii? Często chwalicie filtr JMO 30, ale dla mnie niestety jest trochę na drogi i myślałam o czymś wyższy. Zastanawiałam się też czy SPF filtrów mineralnych równa się tym chemicznym? Bo rzadko kiedy widzę filtry mineralne wyższe niż 30... Myślałam nad filtrami eco cosmetics 30 normalną i 45 dla dzieci. Czy miałyście jakikolwiek kontakt z tymi kremami?
aa bo to jest tak... filtry mineralne nie chronia w pelni przed UVA. nie wiem, jak rozwiazano ten problem ostatecznie - byc moze dla filtrow mineralnych ustalono jakies osobne reguly, ale swego czasu wiele firm naturalnych wycofalo mineralne filtry z obiegu, bo nie spelnialy one wymogow UE (faktor ochrony przed UVA mial stanowic min. 1/3 faktoru ochrony przed UVB).
SPF 30 w filtrze chemicznym jest rowne SPF 30 w filtrze mineralnym - ale jest to faktor ochrony przed UVB. znaczy to tyle, ze kosmetyk przepuszcza 1/30 promieni UVB. czyli 96,67% promieniowania UVB jest odbite/wylapane. a przy SPF 50 jest to 98%. wiec roznica minimalna a ilosc titanium dioxide do osiagniecia takiego faktora bylaby chyba zabojcza znaczy sie bardzo bielaca...
co do eco cosmetics to nie znam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:04   #877
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
U mnie tez jest ciemny, ale obadam jutro
Cieszę się, że kuomaye słuzy

Ale wiesz - kuomaye ma kilka szamponów (wzmacniający, do suchych) nie tylko do przetłuszczających się
No troche będę miała ciemniejsze włosiska

bielenda mam serię eko a peeling arbuzowy sni mi sie po nocach

Umyłam włosy tym Kuomaye od Cebie dzisiaj. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że przy nałozeniu bardzo małej ilości był w stanie zapienić się na całeych włosach I co dziwne piana z włosów znika po kilku chwilach wmasowywania szamponu, ale umyte są bardzo dokładnie i naprawdę mam po nim super włoski. Też go pochwalę, cudny. Lepsiejszy na pewno od JMO do przetłuszczajacych się

Masz serie eko Bielendy? I jak, i jak??? Czy peeling jest mocny, tzn taki, jak lubie, czyli ścerający, ale nie kiler? A masło jak oceniasz?

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-15 o 22:11
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 22:05   #878
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cloche jaki filtr poleciłabyś mojemu Tomciowi?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:10   #879
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a ty mowisz o tej maseczce peelingujacej? http://www.dm.de/cms/servlet/segment..._heilerde.html

ty sie polecaj, a ja zaczne odkladac na dodatkowa szafe do lazienki nie no, musze zuzyc najpierw troche rzeczy...

tak o tej mówię. w sumie bardziej peeling niż maseczka, ale lubię mimo że nie przepadam za peelingami do twarzy. sprawdza się rano, gdy nie chce mi się mieszać maseczki Anuli, więc nakładam na pyska, zostawiam na chwilę, a potem lekko masuje i te drobinki fajnie ścierają suche skórki. ale nie martw się closzku, ona jest tak mała, że zmieści się w Twojej dużej łazience, a do tego śmiesznie tania.

dziewczyny, które jeszcze nie mają maseczki Anuli, bierzcie! właśnie zmyłam, to kolejna aplikacja była i widzę, że pory są coraz mniejsze. a do tego maseczka jest bardzo wydajna - mała łyżeczka wystarcza na jeden raz, dziś sypnęło mi się więcej to całą szyję musiałam wysmarować
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:10   #880
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Przepraszam, że się wcinam do wątku tak po raz pierwszy, ale podczytuje was od jakiegoś czasu i myślę, że mogłybyście mi pomóc Interesuję się naturalną pielęgnacją i kosmetykami od dawna, z różnych powodów staram się wybierać to co lepsze dla mnie, zwierząt i środowiska I właśnie poszukuję od jakiegoś czasu kremu z wyższym filtrem, najlepiej mineralnym. Chciałabym go używać pod minerały. Macie może jakieś swoje typy w tej kategorii? Często chwalicie filtr JMO 30, ale dla mnie niestety jest trochę na drogi i myślałam o czymś wyższy. Zastanawiałam się też czy SPF filtrów mineralnych równa się tym chemicznym? Bo rzadko kiedy widzę filtry mineralne wyższe niż 30... Myślałam nad filtrami eco cosmetics 30 normalną i 45 dla dzieci. Czy miałyście jakikolwiek kontakt z tymi kremami?
Te tańsze filtry są dobre, ale do mniej wymagajacych cer, a np Lavera do twarzy, czy argile provence są super, ale niestety bielą. W przypadku cer problemowych, wrażliwych na kosmetyki mogą podrażniac, być za cieżkie, nabłyszczać, lub odwrotnie, wręcz wysuszać. Czasem warto wydać te paredziesiąt zł na coś pewnego, tym bardziej że z reguły jest 2 razy bardziej wydajne i cena przekłada się na jakosć i wydajnosć.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:31   #881
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cloche jaki filtr poleciłabyś mojemu Tomciowi?
oj, na dzieciach to ja jeszcze niczego nie probowalam... i nie chcialabym twojego szkraba jako krolika doswiadczalnego uzyc ja bym w ogole u dzieciaczkow nie przesadzala ze smarowidlami. nie wiem, na ile ochrona przed UVA jest u nich kluczowa. co do UVB, to bardzo wazne dla dzieciakow - witamina D wiec nie ma co trzymac maluchy w piwnicy chronilabym glownie czapeczkami, ciuchami odpowiednimi... a w razie urlopu lub upalniejszych dni (albo gdy malucha juz sie nie da upilnowac i zbyt dlugo przesiaduje w piaskownicy na sloncu) to wydaje mi sie, ze 30tka jest wystarczajaca. nie ma sensu obciazac skory bardziej... a czy mineralny czy chemiczny filtr - echhhh, zebym to ja wiedziala jesli zdecydujesz sie na mineralne, to wzielabym cos z tlenkiem cynku. cos mi sie jednak obilo o uszy, ze tlenek cynku jako filtr zostal skreslony. tylko nie wiem dlaczego... bo akurat on podobno lepiej sobie radzi z UVA. patrze wlasnie na sklady filtrow alverde, maja tylko titanium dioxide... macalam je ostatnio, zdawaly sie byc calkiem do rzeczy.
jesli bys chciala cos z chemicznych filtrow, to ja dalej sie zachwycam filtrami AMB mleczko z faktorem 30 nadaje sie podobno rowniez dla dzieci. jesli nie AMB, to... sunozon jakis dzieciaczkowy moze?
kurcze, mam nadzieje, ze nie bredze... bo juz jakas padnieta jestem w razie czego pytaj, to jutro odpisze


---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
tak o tej mówię. w sumie bardziej peeling niż maseczka, ale lubię mimo że nie przepadam za peelingami do twarzy. sprawdza się rano, gdy nie chce mi się mieszać maseczki Anuli, więc nakładam na pyska, zostawiam na chwilę, a potem lekko masuje i te drobinki fajnie ścierają suche skórki. ale nie martw się closzku, ona jest tak mała, że zmieści się w Twojej dużej łazience, a do tego śmiesznie tania.
a ja tak tylko pytam... sie upewnic chcialam, bo mam ta maske czy ten peeling czy jak to nazwac i tez lubie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-15, 22:39   #882
LeeLena
Raczkowanie
 
Avatar LeeLena
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 124
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
moze nie jest to zbyt konkretna odpowiedź na Twoje pytanie, ale dziewczyny polecały tu na wątku filtr Durcay, ma faktor chyba 50 (z tym, że nie jest to f.mineralny).

i witam serdecznie na wątku, może pokażesz nam swoje zbiory?
Niedługo postaram się zrobić jakieś fotki Dziękuję ślicznie za przywitanie ^^

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość


aa bo to jest tak... filtry mineralne nie chronia w pelni przed UVA. nie wiem, jak rozwiazano ten problem ostatecznie - byc moze dla filtrow mineralnych ustalono jakies osobne reguly, ale swego czasu wiele firm naturalnych wycofalo mineralne filtry z obiegu, bo nie spelnialy one wymogow UE (faktor ochrony przed UVA mial stanowic min. 1/3 faktoru ochrony przed UVB).
SPF 30 w filtrze chemicznym jest rowne SPF 30 w filtrze mineralnym - ale jest to faktor ochrony przed UVB. znaczy to tyle, ze kosmetyk przepuszcza 1/30 promieni UVB. czyli 96,67% promieniowania UVB jest odbite/wylapane. a przy SPF 50 jest to 98%. wiec roznica minimalna a ilosc titanium dioxide do osiagniecia takiego faktora bylaby chyba zabojcza znaczy sie bardzo bielaca...
co do eco cosmetics to nie znam
Czyli mówisz, że nie ma dużej różnicy pomiędzy 30 i 50 tak? Bo z tego co napisałaś wnioskuję, że masz dużą wiedzę na ten temat Czyli jednak jakie lepiej wybrać mineralne czy chemiczne, jakich używasz? Przepraszam, ale nie do końca zrozumiałam w końcu wybacz Ale dziękuję bardzo za odpowiedź

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Te tańsze filtry są dobre, ale do mniej wymagajacych cer, a np Lavera do twarzy, czy argile provence są super, ale niestety bielą. W przypadku cer problemowych, wrażliwych na kosmetyki mogą podrażniac, być za cieżkie, nabłyszczać, lub odwrotnie, wręcz wysuszać. Czasem warto wydać te paredziesiąt zł na coś pewnego, tym bardziej że z reguły jest 2 razy bardziej wydajne i cena przekłada się na jakosć i wydajnosć.
Ja jestem w stanie wydać kilkadziesiąt złoty na dobry kosmetyk , tylko, że widziałam, że cena filtru JMO wynosi ponad 100 a to już trochę za dużo A używałaś tych argile provence, naprawdę aż tak bielą i nie nadają się na co dzień?
__________________

LeeLena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 22:40   #883
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
oj, na dzieciach to ja jeszcze niczego nie probowalam... i nie chcialabym twojego szkraba jako krolika doswiadczalnego uzyc ja bym w ogole u dzieciaczkow nie przesadzala ze smarowidlami. nie wiem, na ile ochrona przed UVA jest u nich kluczowa. co do UVB, to bardzo wazne dla dzieciakow - witamina D wiec nie ma co trzymac maluchy w piwnicy chronilabym glownie czapeczkami, ciuchami odpowiednimi... a w razie urlopu lub upalniejszych dni (albo gdy malucha juz sie nie da upilnowac i zbyt dlugo przesiaduje w piaskownicy na sloncu) to wydaje mi sie, ze 30tka jest wystarczajaca. nie ma sensu obciazac skory bardziej... a czy mineralny czy chemiczny filtr - echhhh, zebym to ja wiedziala jesli zdecydujesz sie na mineralne, to wzielabym cos z tlenkiem cynku. cos mi sie jednak obilo o uszy, ze tlenek cynku jako filtr zostal skreslony. tylko nie wiem dlaczego... bo akurat on podobno lepiej sobie radzi z UVA. patrze wlasnie na sklady filtrow alverde, maja tylko titanium dioxide... macalam je ostatnio, zdawaly sie byc calkiem do rzeczy.
jesli bys chciala cos z chemicznych filtrow, to ja dalej sie zachwycam filtrami AMB mleczko z faktorem 30 nadaje sie podobno rowniez dla dzieci. jesli nie AMB, to... sunozon jakis dzieciaczkowy moze?
kurcze, mam nadzieje, ze nie bredze... bo juz jakas padnieta jestem w razie czego pytaj, to jutro odpisze
Dziękuję. Słońce łapie Tomcie niezwykle szybko. Wystarczy chwilka. Dlatego zaczęłam już szukać czegoś dla niego. Filtry doprowadzają mnie do szału. Nie znam się na tym i ilekroć próbuję je rozgryźć nie wychodzi mi to. Przed JMO męczyłam się okropnie szukając czegoś dla mnie. Teraz kolej na Tomcia


edit:

LeeLena powiem tak. Przed filtrem JMO, którego zachwalać już chyba nie muszę, próbowałam przeróżnych. Właśnie z powodu wysokiej ceny JMO. Zamówiłam filtr z iHerb, inny kupiłam w aptece, jeszcze inny na Allegro. Wydałam kupę kasy, a filtry okropne. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup JMO, przed którym tak się broniłam i jest on cudowny. Nie wiem, czy znajdziesz lepszy, albo przynajmniej podobny. Napiszę zaraz do JMO, czy nadaje się dla dzieci. Bo chętnie wysmarowałabym nim mojego synka. Nie wiemm tylko, czy można.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-04-15 o 23:07
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 23:51   #884
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Umyłam włosy tym Kuomaye od Cebie dzisiaj. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że przy nałozeniu bardzo małej ilości był w stanie zapienić się na całeych włosach I co dziwne piana z włosów znika po kilku chwilach wmasowywania szamponu, ale umyte są bardzo dokładnie i naprawdę mam po nim super włoski. Też go pochwalę, cudny. Lepsiejszy na pewno od JMO do przetłuszczajacych się

Masz serie eko Bielendy? I jak, i jak??? Czy peeling jest mocny, tzn taki, jak lubie, czyli ścerający, ale nie kiler? A masło jak oceniasz?
Zabijecie mnie z tym Kuomaye! A Anula chyba zrobiła literówkę, miało być "bielenda ma serię eko". Na pewno by się pochwaliła arbuzikiem, gdyby go miała.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 00:51   #885
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cloche jaki filtr poleciłabyś mojemu Tomciowi?
Jeśli mogę wtrącić sie do wątku to polecam filtry Jason. Używam ich i ja i moja córeczka, dobrze chronią i co drugorzędne, ale miłe - pięknie pachną.

http://www.jasonnaturalcare.co.uk/ki...f-45-p147.aspx
http://www.jasonnaturalcare.co.uk/mi...f-30-p145.aspx

Bardzo lubimy również filtry Lavera: http://www.lovelula.com/cat_lavera_o...re_selftan.cfm

Chętnie przyłaczyłabym się do wątku bo kosmetyki naturalne już od dawna są moją pasją.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 06:05   #886
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Witaj,witaj pokażesz nam, czego używasz?
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 08:08   #887
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Czyli mówisz, że nie ma dużej różnicy pomiędzy 30 i 50 tak? Bo z tego co napisałaś wnioskuję, że masz dużą wiedzę na ten temat Czyli jednak jakie lepiej wybrać mineralne czy chemiczne, jakich używasz? Przepraszam, ale nie do końca zrozumiałam w końcu wybacz Ale dziękuję bardzo za odpowiedź
owszem, wedlug mnie to roznica znikoma. nalezy rowniez wziac pod uwage, ze krem z faktorem 50 jest czesto duzo ciezszy, bardziej tlusty i trudno bedzie go nalozyc w odpowiedniej ilosci. na cala twarz (juz bij zabij ale nie wiem czy wraz z szyja czy bez ) nalezy nalozyc okolo 1ml produktu, zeby produkt chronil tak, jak to pisze na opakowaniu. jesli nalozysz tylko polowe tej ilosci kremu z SPF 50, czyli pol mililitra, to faktor zostanie spierwiastkowany.... pierwiastek z 50 to okolo 7, czyli krem bedzie przepuszczal 1/7 promieniowania, a wiec wylapie/ochroni cie przed okolo 85% promieniowania.
dlatego wazne jest wybrac kosmetyk, ktory ladnie sie wchlania, pasuje nam przede wszystkim pod wzgledem pielegnacyjnym czy to bedzie 20, 30 czy 50 to juz wsio ryba.
co do polecania chemicznych czy mineralnych filtrow - ja tu nie bede niczego polecac. kazdy powinien zdecydowac za siebie z reszta sama sie nie moge jeszcze zdecydowac wszystko, co tu pisze, to wiedza wyczytana - sama zadnych badan nie robilam a niektore informacje sie jakos tak gryza i tak naprawde to juz sama nie wiem co i jak.

margoltka, daj nam znac, co JMO odpisze - mam nadzieje, ze spokojnie bedzie mozna uzywac ich filtra na dzieciakach i bedziesz miala problem z glowy w sumie to mysle, ze tak to sie wlasnie skonczy!
jesli bys jednak chciala kombinowac z chemicznymi, to pamietam, ze bardzo mi sie podobaly sklady filtrow ladival - nie maja niepotrzebnych swinstw i dobrze chronia, tutaj przyklad: http://www.ladival.de/Ladival/produkte/kinder/1.asp
ale to chyba bardziej tak na urlop, ostrzejsze slonce... fajnie by bylo, gdyby do codziennego uzytku jednak JMO sie nadal, bo on to chyba nie bedzie niepotrzebnie przeciazal skory. cholera wie, co te filtry chemiczne robia, a czego nie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:20   #888
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Umyłam włosy tym Kuomaye od Cebie dzisiaj. Jestem pod ogromnym wrażeniem, że przy nałozeniu bardzo małej ilości był w stanie zapienić się na całeych włosach I co dziwne piana z włosów znika po kilku chwilach wmasowywania szamponu, ale umyte są bardzo dokładnie i naprawdę mam po nim super włoski. Też go pochwalę, cudny. Lepsiejszy na pewno od JMO do przetłuszczajacych się

Masz serie eko Bielendy? I jak, i jak??? Czy peeling jest mocny, tzn taki, jak lubie, czyli ścerający, ale nie kiler? A masło jak oceniasz?
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zabijecie mnie z tym Kuomaye! A Anula chyba zrobiła literówkę, miało być "bielenda ma serię eko". Na pewno by się pochwaliła arbuzikiem, gdyby go miała.
Melya - alez Ty mnie znasz
Oczywiście, to była literówka z bielendą albo ukryte pragnienia dały znac o sobie
Niestety nie mam peelingu bielendy, ale nie ręczę za siebie
Korah no fajny ten kuomaye i jaki wydajny! Mam go już tyle czasu, porozdawałam juz wieeelu osobom i ciągle go sporo jeszcze zostało
Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
dziewczyny, które jeszcze nie mają maseczki Anuli, bierzcie! właśnie zmyłam, to kolejna aplikacja była i widzę, że pory są coraz mniejsze. a do tego maseczka jest bardzo wydajna - mała łyżeczka wystarcza na jeden raz, dziś sypnęło mi się więcej to całą szyję musiałam wysmarować
bierzcie, bierzcie!!!!
Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Jeśli mogę wtrącić sie do wątku to polecam filtry Jason. Używam ich i ja i moja córeczka, dobrze chronią i co drugorzędne, ale miłe - pięknie pachną.

http://www.jasonnaturalcare.co.uk/ki...f-45-p147.aspx
http://www.jasonnaturalcare.co.uk/mi...f-30-p145.aspx

Bardzo lubimy również filtry Lavera: http://www.lovelula.com/cat_lavera_o...re_selftan.cfm

Chętnie przyłaczyłabym się do wątku bo kosmetyki naturalne już od dawna są moją pasją.
witamy, zapraszamy i czekamy na zdjęcia zbiorów naturalnych!


LeeLena witaj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:36   #889
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziękuję dziewczyny. Za chwilę zagłębię się w lekturę składów. Z tymi filtrami to dla mnie masakra jakaś

Ciekawa jestem, co odpisze JMO. W składzie nie ma niczego niebezpiecznego, ale przypuszczam, że nie testowali kremu na dzieciach, więc mi nie polecą
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-16, 09:44   #890
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez LeeLena Pokaż wiadomość
Ja jestem w stanie wydać kilkadziesiąt złoty na dobry kosmetyk , tylko, że widziałam, że cena filtru JMO wynosi ponad 100 a to już trochę za dużo A używałaś tych argile provence, naprawdę aż tak bielą i nie nadają się na co dzień?
Nie używałam go, ale krążą na wizażu takie pogłoski Myślę, że pod makijaż nie ma to znaczenia, ale o jego pozostałych właściwościach (zapach, wchlanianie) nie umiem nic powiedzieć.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
LeeLena powiem tak. Przed filtrem JMO, którego zachwalać już chyba nie muszę, próbowałam przeróżnych. Właśnie z powodu wysokiej ceny JMO. Zamówiłam filtr z iHerb, inny kupiłam w aptece, jeszcze inny na Allegro. Wydałam kupę kasy, a filtry okropne. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup JMO, przed którym tak się broniłam i jest on cudowny. Nie wiem, czy znajdziesz lepszy, albo przynajmniej podobny. Napiszę zaraz do JMO, czy nadaje się dla dzieci. Bo chętnie wysmarowałabym nim mojego synka. Nie wiemm tylko, czy można.
Dokladnie, myślę że na samo testowanie wydać można więcej pieniędzy, niż na 1 porządny filtr.

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Zabijecie mnie z tym Kuomaye! A Anula chyba zrobiła literówkę, miało być "bielenda ma serię eko". Na pewno by się pochwaliła arbuzikiem, gdyby go miała.


Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
Chętnie przyłaczyłabym się do wątku bo kosmetyki naturalne już od dawna są moją pasją.
Zapraszamy

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Melya - alez Ty mnie znasz
Oczywiście, to była literówka z bielendą albo ukryte pragnienia dały znac o sobie
Niestety nie mam peelingu bielendy, ale nie ręczę za siebie
Korah no fajny ten kuomaye i jaki wydajny! Mam go już tyle czasu, porozdawałam juz wieeelu osobom i ciągle go sporo jeszcze zostało


To zobaczymy, ktora z nas będzie pierwsza
A w Kuomaye na pewno sie zaopatrzę

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-04-16 o 09:46
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:53   #891
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość



To zobaczymy, ktora z nas będzie pierwsza
A w Kuomaye na pewno sie zaopatrzę
Ty mnie nie podpuszczaj ja i tak ledwo się trzymam i z trudem opieram kolejnej pokusie wydania pieniędzy
Własnie złożyłam zmaówienie na gaia - mamie kremik dla dzieci a sobie olej do włosów Kremik dla mnie i Młodej z poprzedniego zamówienia powinien lada chwila dojść

Ja kiedyś, w nieokreślonej przyszłości kupię sobie kuomaye wzmacniający
Pisałam do matique w sprawie mascary kuomaye - odpisali mi, że niestety mascary nie ma u producenta i prawdopodobnie już nie bedzie... ubolewają nad tym tak samo jak ja, bo to podobno świetna mascara ....



Anakazar - kolor cudny wyszedł taka chłodna, ciemna czekolada mniej więcej taki jaki sobie sama mieszałam będe kupowała khadi ciemny brąz dzięki kochana
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-04-16 o 09:55
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:57   #892
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ty mnie nie podpuszczaj ja i tak ledwo się trzymam i z trudem opieram kolejnej pokusie wydania pieniędzy
Własnie złożyłam zmaówienie na gaia - mamie kremik dla dzieci a sobie olej do włosów Kremik dla mnie i Młodej z poprzedniego zamówienia powinien lada chwila dojść

Ja kiedyś, w nieokreślonej przyszłości kupię sobie kuomaye wzmacniający
Pisałam do matique w sprawie mascary kuomaye - odpisali mi, że niestety mascary nie ma u producenta i prawdopodobnie już nie bedzie... ubolewają nad tym tak samo jak ja, bo to podobno świetna mascara ....
Ach zielenieję z zazdrości Szczególnie ten olejek do włosów

Ja sobie właśnie ukręciłam olejową piankę do demakijażu - chciałam coś na wzór tych z Gaia. Nie wiem co mi wyszło, bo olej póki co płynny.

Co do tuszu do rzęs, mnie kusi tusz Living Nature Podobno też należy do nielicznych pogrubiających naturalnych mascar.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 09:58   #893
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Anakazar - kolor cudny wyszedł taka chłodna, ciemna czekolada mniej więcej taki jaki sobie sama mieszałam będe kupowała khadi ciemny brąz dzięki kochana
Super,że Ci się kolor podoba

Ja dzięki próbaskowi od Ciebie czekam niecierpliwie na szampon kuomaye
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:02   #894
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ach zielenieję z zazdrości Szczególnie ten olejek do włosów

Ja sobie właśnie ukręciłam olejową piankę do demakijażu - chciałam coś na wzór tych z Gaia. Nie wiem co mi wyszło, bo olej póki co płynny.

Co do tuszu do rzęs, mnie kusi tusz Living Nature Podobno też należy do nielicznych pogrubiających naturalnych mascar.
O! To kup LN i testuj
Czyli masz płynną, olejową piankę

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Super,że Ci się kolor podoba

Ja dzięki próbaskowi od Ciebie czekam niecierpliwie na szampon kuomaye

znając Twoje zdolności w zużywaniu szamponów to będziesz go miała cały rok
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:12   #895
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
O! To kup LN i testuj
Czyli masz płynną, olejową piankę

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



znając Twoje zdolności w zużywaniu szamponów to będziesz go miała cały rok
Też się tego bojęSzkoda mi,że nie mam żadnego pomocnika do zużywania szamponów
Jeszcze mam 4 miechy za zużycie szmaponu phenome,którego mam więcej niż 3/4 butelkinie wspominając o khadi i o yr...
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:17   #896
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Też się tego bojęSzkoda mi,że nie mam żadnego pomocnika do zużywania szamponów
Jeszcze mam 4 miechy za zużycie szmaponu phenome,którego mam więcej niż 3/4 butelkinie wspominając o khadi i o yr...
Oj tak - pomocnik swietna sprawa
Mnie paluszki świerzbia do nowych szamponików, ale mam jeszcze niezuzywalne kuomaye, napoczety cattier, mały phenome i 1/3 dr.organic
Poproszę Marka, żeby włosy zapuścił.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:18   #897
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Uwaga uwaga otrzymałam wiadomość z JMO w sprawie filtra:
Witam, pragnę potwierdzić, że SPF30 (jak również pozostałe produkty JMO) są kosmetykami naturalnymi, które bez żadnych obaw można stosować również u dzieci.

Czyli myślicie, że rzeczywiście mogę używać JMO u Tomcia?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:25   #898
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga otrzymałam wiadomość z JMO w sprawie filtra:
Witam, pragnę potwierdzić, że SPF30 (jak również pozostałe produkty JMO) są kosmetykami naturalnymi, które bez żadnych obaw można stosować również u dzieci.

Czyli myślicie, że rzeczywiście mogę używać JMO u Tomcia?
Myślę, że głupot by nie pisali.......
Wprawdzie naturalność nie równa sie bezpieczeństwo stosowania u dzieci, ale chyba wiedzą co piszą
Posmaruj Tomcia najpierw na kawałku łapki, potem na szyi. Jak bedzie ok to dopiero buźke atakuj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 10:28   #899
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Oj tak - pomocnik swietna sprawa
Mnie paluszki świerzbia do nowych szamponików, ale mam jeszcze niezuzywalne kuomaye, napoczety cattier, mały phenome i 1/3 dr.organic
Poproszę Marka, żeby włosy zapuścił.......
To jest myśl

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga otrzymałam wiadomość z JMO w sprawie filtra:
Witam, pragnę potwierdzić, że SPF30 (jak również pozostałe produkty JMO) są kosmetykami naturalnymi, które bez żadnych obaw można stosować również u dzieci.

Czyli myślicie, że rzeczywiście mogę używać JMO u Tomcia?
Ja mam zamiar używać filtra JMO dla swojej Niny
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-16, 11:58   #900
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ty mnie nie podpuszczaj ja i tak ledwo się trzymam i z trudem opieram kolejnej pokusie wydania pieniędzy
Własnie złożyłam zmaówienie na gaia - mamie kremik dla dzieci a sobie olej do włosów Kremik dla mnie i Młodej z poprzedniego zamówienia powinien lada chwila dojść
Podpuszczania nie koniec. Moje zamówienie z AO dotarło

Odżywka luksusowa dodająca objętośi
Szampon łagodzący
szampon do włosów suchych i kręconych
Odżywka do suchych i kręconych
Krem na noc do suchej cery

Szampon i odżywka do suchych i kręconych jest albo dla mnie albo dla syna, bo on ma sprężynki, no zobaczymy czy się nada dla moich nieco prostszych włosów, ale i tak suchych i czy dziecka nie uczuli. Na iherbie ma super opinie, ale tam wszystko ma super opinie

Krem na noc mnie zaskoczył. Przyszedł rozwarstwiony na czynniki pierwsze. Musiałam długo i intensywnie nim potrząsać. Pisze na opakowaniu "Shake well". Krem do tłustej cery był o wiele bardziej leisty i w jego przypadku łączenie składników było szybkie. Natomiast wersja do suchej cery jest na bazie masła shea (kto miał, ten wie, jaki to zbity glut). Mieszałam, mieszałam, aż wymieszałam, ale z 5 minut to trwało

Wszystkie produkty ważne do maja 2013r
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030164.jpg (81,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030167.jpg (98,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030169.jpg (94,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030171.jpg (104,2 KB, 29 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.