Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 09:13   #421
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anytka19 Pokaż wiadomość
To co ciekawego kupiłas?
Ja dostałam od dermatologa revalid, który po 3 tygodniach przyniósł efekty w tym momencie zaczęły mi znowu wypadać włosy ;/ do du... z takimi tabletkami. Mało tego przepisał mi płyn po którym występuje coś takiego jak linienie u psa nie odważyłam się tego wziąć...
Macie jakiś dobry sposób na włosy, które się przetłuszczają? Tylko nie mycie raz na tydzień bo ludziom ze smalcem się nie pokaże...
Btw wczoraj zafarbowałam włoski farbą do 24 zmyć... chyba zejdzie co?
haha niezly ten plyn mi wypadaja garsciami jakbym jeszcze tego plynu uzyla to juz wgl I ja lykam skrzyp i pokrzywe activ z dopel herz (czy jak to sie pisze)

Espoir mi tez chce sie pomalowac i na 70% to zrobie i to na rudo za niecale dwa tyg wlosy mam paskudne swoje w sensie kolor (wszyscy mowia ze taki nijaki) poza tym sa bez polysku, chodz duzo wkladam w pielegnacje a jak farbowalam to byly blyszczace, mocne i nie wypadaly a nawet odzywki nie uzywalam i komus tak jak i mi marzy sie ruuudy kolor
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:21   #422
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Po drugim cieniowaniu okropnie układają mi się włosy nad uchem robi mi się taki zawijas i wyglądam jakbym garnek z głowy zdjęła w nocy dziś miałam na włosach rycynę i alterrowy olej. I co? I nic miałam nadzieję na jakiś blask albo coś, a tu normalnie jak zwykle pusz chyba przestanę myć głowę rano, bo to i tak mija się z celem
nie faluja Ci teraz wloski?

a jak sie zmywala rycyna?

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
heheh ja też podpinam
dobrze ze mam zapas spinek i opasek
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:25   #423
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Espoir mi tez chce sie pomalowac i na 70% to zrobie i to na rudo za niecale dwa tyg wlosy mam paskudne swoje w sensie kolor (wszyscy mowia ze taki nijaki) poza tym sa bez polysku, chodz duzo wkladam w pielegnacje a jak farbowalam to byly blyszczace, mocne i nie wypadaly a nawet odzywki nie uzywalam i komus tak jak i mi marzy sie ruuudy kolor
żartujesz, prawda?

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
nie faluja Ci teraz wloski?

a jak sie zmywala rycyna?



dobrze ze mam zapas spinek i opasek
falują i właśnie w jakiś taki brzydki sposób jak doschną to spróbuję je ogarnąć i może zrobię zdjęcia. Cieszę się, że poszło tyle farbowańców, ale męczy mnie to cieniowanie

a dobrze, wystarczyło raz umyć BD ja się zaczynam zastanawiać czy oleje w ogóle coś na mnie działają -niektórzy myją po 2-3 razy nawet po kokosie a ze mnie wszystko spływa bez problemu

choruję ostatnio na spinki kwiaty ale moja ulubiona się zniszczyła i nic sobie w jej miejsce nie mogę ładnego znaleźć
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:35   #424
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
falują i właśnie w jakiś taki brzydki sposób jak doschną to spróbuję je ogarnąć i może zrobię zdjęcia. Cieszę się, że poszło tyle farbowańców, ale męczy mnie to cieniowanie

a dobrze, wystarczyło raz umyć BD ja się zaczynam zastanawiać czy oleje w ogóle coś na mnie działają -niektórzy myją po 2-3 razy nawet po kokosie a ze mnie wszystko spływa bez problemu

choruję ostatnio na spinki kwiaty ale moja ulubiona się zniszczyła i nic sobie w jej miejsce nie mogę ładnego znaleźć
z cieniowaniem to ciezka sprawa... ja tez nie wiem czy sobie pocieniowac czy jednak zrobic boba na prosto

moze da rade jakos podratowac te fale...
a jakby co to wlosy urosna a Tobie dosc szybko rosna

mi sie tez latwo zmywaja oleje..jak daje na skalp to myje dwa razy dla pewnosci, ale pewnie 1 raz by wystarczyl
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:36   #425
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

No prosze, zostawic Was na chwile to od razu watek nowy zalozycie
Witam po cudownym urlopie
Jestem dopiero na stronie 4 i juz widze metamorfoze stulecia - Kat - ale boskie fale! Ja sie zastanawiam, czy moze i ja tez mam bardziej fale niz proste
No ale teraz poczytam co tam u Was i czy bylyscie grzeczne i nie ruszalyscie farby no i w ogole jestem ciekawa co tam naskrobalyscie
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:41   #426
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

wlasnie niektorzy sa niegrzeczni i pisza o farbowaniu
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 09:50   #427
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
z cieniowaniem to ciezka sprawa... ja tez nie wiem czy sobie pocieniowac czy jednak zrobic boba na prosto

moze da rade jakos podratowac te fale...
a jakby co to wlosy urosna a Tobie dosc szybko rosna

mi sie tez latwo zmywaja oleje..jak daje na skalp to myje dwa razy dla pewnosci, ale pewnie 1 raz by wystarczyl
włosy nie zęby -odrastają mam nadzieję, że moje od rycyny (następnym razem zmieszam z sesą) i CP zaczną rosnąć szybciej
i dalej z przerażeniem oglądam końcówki czy aby się nie porozdwajały

ja zawsze tylko raz czy na skalp czy nie
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
No prosze, zostawic Was na chwile to od razu watek nowy zalozycie
Witam po cudownym urlopie
Jestem dopiero na stronie 4 i juz widze metamorfoze stulecia - Kat - ale boskie fale! Ja sie zastanawiam, czy moze i ja tez mam bardziej fale niz proste
No ale teraz poczytam co tam u Was i czy bylyscie grzeczne i nie ruszalyscie farby no i w ogole jestem ciekawa co tam naskrobalyscie
już te fale podcięłam znowu i teraz trochę strajkują poza tym raz wyszły takie ładne, potem już nie chciały

jak było na urlopie kochana? Wypoczęłaś?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 09:52   #428
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
włosy nie zęby -odrastają mam nadzieję, że moje od rycyny (następnym razem zmieszam z sesą) i CP zaczną rosnąć szybciej
i dalej z przerażeniem oglądam końcówki czy aby się nie porozdwajały

ja zawsze tylko raz czy na skalp czy nie
ja chyba wroce do biotyny teraz
i do skrzypokrzywy

probuje pic drozdze, ale nie wiem czy dam rade miesiac wytrzymac hehe
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:03   #429
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja chyba wroce do biotyny teraz
i do skrzypokrzywy

probuje pic drozdze, ale nie wiem czy dam rade miesiac wytrzymac hehe
Ja właśnie mam taki plan: herbata z pokrzywy rano, wieczorem ze skrzypu, dwa razy dziennie CP po 2 tabletki, i oleje 2 razy w tygodniu. I zobaczymy co z tego wyniknie. Chciałam drożdże, ale dla mnie są nie do przełknięcia miałam brać w tabletkach, ale biorę CP a już nie chcę łykać tej chemii tyle.

I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06688.jpg (40,5 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06683.jpg (54,5 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06684.jpg (57,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06685.jpg (51,5 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06687.jpg (37,5 KB, 32 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:10   #430
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki plan: herbata z pokrzywy rano, wieczorem ze skrzypu, dwa razy dziennie CP po 2 tabletki, i oleje 2 razy w tygodniu. I zobaczymy co z tego wyniknie. Chciałam drożdże, ale dla mnie są nie do przełknięcia miałam brać w tabletkach, ale biorę CP a już nie chcę łykać tej chemii tyle.
ja bede parzyc w jednym kubku pokrzywe ze skrzypem, no i kubek drozdzy
teraz korzystajac z tego ze moge, bede czesciej olejowac i to na noc

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
jak dla mnie to nie wyglada to tak zle
ja bym tak mogla wyjsc z domu taki nielad na glowie
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:18   #431
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czemu podejrzane? nie liczy się przeznaczenie kosmetyku tylko skład ;]

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------


trzymam kciukasy


anngeli - coś ty robiła z tymi włosami, że ciągle masz taki sam odrost? pamiętam, że miesiąc później zaczynałaś zapuszczać niż ja...
no przecież pisałam, że w maju jakoś zafarbowałam na zbliżony do mojego, tylko, że się spierał więc maskowałam go pseudo henną z Venity a potem dałam sobie spokój i wolę tak jak jest

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
moje naturalki
Śliczne
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki plan: herbata z pokrzywy rano, wieczorem ze skrzypu, dwa razy dziennie CP po 2 tabletki, i oleje 2 razy w tygodniu. I zobaczymy co z tego wyniknie. Chciałam drożdże, ale dla mnie są nie do przełknięcia miałam brać w tabletkach, ale biorę CP a już nie chcę łykać tej chemii tyle.

I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
Jakie długie już

Znów mnie trochę nie było, ale teraz postaram się być tu niemal codziennie, może prócz weekendów.
Jeny jakie upały... niby lubię jak jest bardzo ciepło, ale topić się to też nic przyjemnego. No nic nie będę narzekać, bo lepsze to jak ciągłe deszcze Za to w końcu kupiłam sobie nowy telefon, bo poprzedni się rozwalił i miałam pożyczony od brata, taka męska,metalowa nokia...
Dla mnie telefon musi wyglądać i spełniać swoje podstawowe funkcje

Mój odrost ma miejscami 3 cm, mam wrażenie jak by mi przez tydzień ruszyły tylko zastanawiam sie od czego... CP brałam, ale dość nieregularnie, jeszcze w weekend na działce byłam, więc w ogóle zapomniałam. Trochę psikanie seboradinem co 2 mycie. Może te upały to sprawiły? Że zaczęły rosnąć jak kwiaty
To jest kolejny powód by lubić lato, bo zawsze mi szybko włosy rosną i to zdumiewająco, za to zimą się to wyrównuje bo ok 1-1,2 cm

Został mi jeszcze 1 egzamin, który miałam poprawić w zeszłym tygodniu ale odwołano konsultacje Idę rozpieścić włosy biovaxem a potem sie douczać materiału.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 10:26   #432
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja bede parzyc w jednym kubku pokrzywe ze skrzypem, no i kubek drozdzy
teraz korzystajac z tego ze moge, bede czesciej olejowac i to na noc



jak dla mnie to nie wyglada to tak zle
ja bym tak mogla wyjsc z domu taki nielad na glowie
ja tak robię jak się śpieszę ale normalnie to lubię się ziółkami delektować o kurcze, a może się wstrzymam z pokrzywą na czas jak biorę CP temat do przemyśleń

nie pocieszaj mnie

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość

Jakie długie już

Znów mnie trochę nie było, ale teraz postaram się być tu niemal codziennie, może prócz weekendów.
Jeny jakie upały... niby lubię jak jest bardzo ciepło, ale topić się to też nic przyjemnego. No nic nie będę narzekać, bo lepsze to jak ciągłe deszcze Za to w końcu kupiłam sobie nowy telefon, bo poprzedni się rozwalił i miałam pożyczony od brata, taka męska,metalowa nokia...
Dla mnie telefon musi wyglądać i spełniać swoje podstawowe funkcje

Mój odrost ma miejscami 3 cm, mam wrażenie jak by mi przez tydzień ruszyły tylko zastanawiam sie od czego... CP brałam, ale dość nieregularnie, jeszcze w weekend na działce byłam, więc w ogóle zapomniałam. Trochę psikanie seboradinem co 2 mycie. Może te upały to sprawiły? Że zaczęły rosnąć jak kwiaty
To jest kolejny powód by lubić lato, bo zawsze mi szybko włosy rosną i to zdumiewająco, za to zimą się to wyrównuje bo ok 1-1,2 cm

Został mi jeszcze 1 egzamin, który miałam poprawić w zeszłym tygodniu ale odwołano konsultacje Idę rozpieścić włosy biovaxem a potem sie douczać materiału.
długie? chyba krótkie w ciągu tygodnia byłam dwa razy u fryzjera

jaki telefonik kupiłaś?
Jej, żeby i moje takie tempo miały

powodzenia ja jutro na konsultacje jadę, bo babka mi moją pracę sprawdzi i pewnie będę musiała ją poprawić i jechać jeszcze za tydzień... ale ostatni wpis, który planowałam na wrzesień to i tak cud, że się wyrobiłam w sesji
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:37   #433
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
dlaczego to jest tak, że niektórzy farbują i mają łądne włosy, a inni nie malują i mają totalną masakre??? widziałam wczoraj MARMOZETE no i doznałam szoku. Ona często te włosy na rudo maluje, a ma naprawdę ładne! dlaczegoooo???
po prostu mają mocne włosy i je pielęgnują.
mi zawsze mówili, że mimo farby mam ładne, a wtedy z nimi nic nie robiłam, tylko szampon, czasem odzywka. takie geny
btw. czemu na nią ciągle mówisz 'marmozeta'? wiem, ze za nią nie przepadasz, ale zastanów się, czy ty byś chciała, żeby Cię ktoś obrażał?

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Espoir mi tez chce sie pomalowac i na 70% to zrobie i to na rudo za niecale dwa tyg wlosy mam paskudne swoje w sensie kolor (wszyscy mowia ze taki nijaki) poza tym sa bez polysku, chodz duzo wkladam w pielegnacje a jak farbowalam to byly blyszczace, mocne i nie wypadaly a nawet odzywki nie uzywalam i komus tak jak i mi marzy sie ruuudy kolor
żartujesz?
wiesz, ja kocham rudy i wiele osób mi mówi, że ten kolor najbardziej mi pasowal, ale się nie łamię, bo wiem, ile to zachodu z wypłukującym się kolorem. to nie jest typowy odcień typu blond czy brąz. poza tym odrosty
no i farba wcale nie polepszy stanu Twoich włosów
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
choruję ostatnio na spinki kwiaty ale moja ulubiona się zniszczyła i nic sobie w jej miejsce nie mogę ładnego znaleźć
to ja tak mam z kokardkami kwiaty mi się nie podobają, bo w H&M są takie niedbałe jakby... ale kiedyś kupiłam kokardki i są słodkie

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki plan: herbata z pokrzywy rano, wieczorem ze skrzypu, dwa razy dziennie CP po 2 tabletki, i oleje 2 razy w tygodniu. I zobaczymy co z tego wyniknie. Chciałam drożdże, ale dla mnie są nie do przełknięcia miałam brać w tabletkach, ale biorę CP a już nie chcę łykać tej chemii tyle.

I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
dobrze, że mnie jakoś nie ciśnie na szybszy porost włosów

przewrażliwiona jesteś. dobrze wyglądają. kiedyś robiłam dużo rzeczy, żeby włosy były gładkie, przylizane, a teraz wolę własnie takie sterczące
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 10:58   #434
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja tak robię jak się śpieszę ale normalnie to lubię się ziółkami delektować o kurcze, a może się wstrzymam z pokrzywą na czas jak biorę CP temat do przemyśleń

nie pocieszaj mnie

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



długie? chyba krótkie w ciągu tygodnia byłam dwa razy u fryzjera

jaki telefonik kupiłaś?
Jej, żeby i moje takie tempo miały

powodzenia ja jutro na konsultacje jadę, bo babka mi moją pracę sprawdzi i pewnie będę musiała ją poprawić i jechać jeszcze za tydzień... ale ostatni wpis, który planowałam na wrzesień to i tak cud, że się wyrobiłam w sesji
Ale odrost za to jaki duży i podkreślają naturalki Ci piękne niebieskie oczy Też mam niebieskie ale "nie aż tak" wkrada mi się trochę koloru morskiego.
Też życzę powodzenia i może nie będziesz musiała za tydzień jechać?
Bo na prawdę ja z jednej strony boje się jechać na tą konsultację a z drugiej chcę w pełni żyć wakacjami, bo niby już się "wczuwam" i uczyć mi się kompletnie nie chce, ale to jeszcze nie taki spokój 100% bo jednak ten jeden egzamin mnie sprowadza na ziemię
Nokia Asha 200, biały kolorek, może telefon nie jest jakiś bajerancki i w ogóle och i ach, ale jak dla mnie jest super. Wizualnie bardzo mi się podoba, mimo że to krasnoludków nie należy a oprócz tego w obsłudze prosty, mogę mieć 2 karty sim itp. Aparat to nie lustrzanka ale mój odrost jest w nim widoczny i to najważniejsze
Mam nadzieję, że tak szybko będą rosły przez całe wakacje, aż do września. Może ograniczenie stresu jakie idzie z zakończeniem sesji tak wpływa na ich porost. Nawet mniej wypadają, tzn nie wypadały jakoś bardzo, ale teraz jeszcze mniej jest to zauażalne.
No i zaczęłam się zdrowiej odżywiać, nawet w podpisie to mam, z ćwiczeniami bywa różnie, ale odżywiam się zdrowo, jedynie w soboty z TŻ pozwalamy sobie na niezdrowe żarcie, chipsy i inne smaczne kalorie
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:55   #435
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Nokia Asha 200, biały kolorek, może telefon nie jest jakiś bajerancki i w ogóle och i ach, ale jak dla mnie jest super. Wizualnie bardzo mi się podoba, mimo że to krasnoludków nie należy a oprócz tego w obsłudze prosty, mogę mieć 2 karty sim itp. Aparat to nie lustrzanka ale mój odrost jest w nim widoczny i to najważniejsze
podobna do c2 osobiście nie lubię takich, bo mega szerokie i klawiszki małe ale idzie się przyzwyczaić jak do każdego no i oczywiście nokia <3 mi tam telefon potrzebny tylko do pisania i dzwonienia, reszta nie gra roli

i teraz się trzymaj postanowienia i już nie farbuj

powiem Wam, że wymiękłam poćwiczyłam 15 minut z Ewą Chodakowską (z tej 1wszej płyty) i mam dość. ale podejrzewam, że to też przez upał, bo mi serce tak lata, że masakra ;/ czuję słodkie zmęczenie, kocham to uczucie. z każdym dniem będzie lepiej i dla tego uczucia zmęczenia i radości bd to powtarzać kiedyś w końcu dotrwam do końca ale chyba przełożę ćwiczenia na wieczór, wtedy chłodniej jest.

a dla włosków zrobiłam peeling cukrowy skóry głowy i czuję taki przyjemny chłód, orzeźwienie i... czystość?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 11:58   #436
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Wiem ze rudy to ciezki kolor i wiem ze nie poprawi stanu moich wlosow. Korci mnie na 70% z drugiej strony jak porownywalam moje wlosy z jakiejs laski to ona miala takie ladne ombre rude, gadalam z moja fryzka i mowila ze spokojnie mi takie zrobi i bedzie pasowac

Wracajac jeszcze do allegro to puyalam ta laske co tel wystawia o cene minimalna i zaspiewala mi 570zl tel jest porysowany i panel do wymiany... Wiec odpuszczam aukcje. Bo za 600zl chodzi nowy ten BlackBerry wiec niech dalej szuka kogos kto go lyknie za taka kase.
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 12:35   #437
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
haha niezly ten plyn mi wypadaja garsciami jakbym jeszcze tego plynu uzyla to juz wgl I ja lykam skrzyp i pokrzywe activ z dopel herz (czy jak to sie pisze)

Espoir mi tez chce sie pomalowac i na 70% to zrobie i to na rudo za niecale dwa tyg wlosy mam paskudne swoje w sensie kolor (wszyscy mowia ze taki nijaki) poza tym sa bez polysku, chodz duzo wkladam w pielegnacje a jak farbowalam to byly blyszczace, mocne i nie wypadaly a nawet odzywki nie uzywalam i komus tak jak i mi marzy sie ruuudy kolor
ehh mi się rude bardzo podobają,ale nie pomaluję na taki, bo nie dość, że teraz wszyscy na taki kolor farbują to w dodatku marmozeta taki ma, wiec no way chociaż nie podobają mi się moje naturalne (te co widzę przy skórze) to mam zamiar wytrwać w moim postanowieniu zapuszczenia naturalsów. boli mnie tylkoto, że inne laski farbują, a mają ładne, a ja tu się pocę, odżywiam, nie farbuję i dup@ blada z tego

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
po prostu mają mocne włosy i je pielęgnują.
mi zawsze mówili, że mimo farby mam ładne, a wtedy z nimi nic nie robiłam, tylko szampon, czasem odzywka. takie geny
btw. czemu na nią ciągle mówisz 'marmozeta'? wiem, ze za nią nie przepadasz, ale zastanów się, czy ty byś chciała, żeby Cię ktoś obrażał?
mówię na nią marmozeta (czyt. ruda małpa), bo to określenie najbardziej pasuje do jej wrednego charakteru. A poza tym jej imię nie może wbić mi się w klawiature;p Poza tym ja przynajmniej jej "cześć" powiem, gdy ją spotkam, a ona nawet nie spojrzy. Wątpię, żebyś Ty wyrażała się o osobie, której nie lubisz i która wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że nie darzy Cię szacunkiem - np słoneczko ^ ^. Nazywanie ją marmozetą weszło mi już w krew.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:12   #438
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam taki plan: herbata z pokrzywy rano, wieczorem ze skrzypu, dwa razy dziennie CP po 2 tabletki, i oleje 2 razy w tygodniu. I zobaczymy co z tego wyniknie. Chciałam drożdże, ale dla mnie są nie do przełknięcia miałam brać w tabletkach, ale biorę CP a już nie chcę łykać tej chemii tyle.

I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
mi się podoba, poza tym odrost Ci świetnie pasuje do brwi

też myślę troszkę o farbowaniu ale szamponetką. Wiem jednak że nie powinnam i nawet używana stale szamponetka może mi się weżreć w końcu we włosy i zafarbować na stałe bo już tak kiedyś było
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:20   #439
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość


mówię na nią marmozeta (czyt. ruda małpa), bo to określenie najbardziej pasuje do jej wrednego charakteru. A poza tym jej imię nie może wbić mi się w klawiature;p Poza tym ja przynajmniej jej "cześć" powiem, gdy ją spotkam, a ona nawet nie spojrzy. Wątpię, żebyś Ty wyrażała się o osobie, której nie lubisz i która wyraźnie daje Ci do zrozumienia, że nie darzy Cię szacunkiem - np słoneczko ^ ^. Nazywanie ją marmozetą weszło mi już w krew.
nikt nie mówi, że masz się do niej zwracać słoneczko, ale bez przesady. lepiej kogoś traktować neutalnie i tyle.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-02, 13:25   #440
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
nikt nie mówi, że masz się do niej zwracać słoneczko, ale bez przesady. lepiej kogoś traktować neutalnie i tyle.
ale jakoś wyrazić się o niej muszę więc jak muszę coś o niej powiedzieć to nazywam ją marmozetą poza tym ciężko mi jest traktować neutralnie kogoś, kto można powiedzieć MIESZKA (czyt. siedzi od rana do nocy) w do mu mojego faceta... Mój kontakt z nią jest nieunikniony.
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:32   #441
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Ale odrost za to jaki duży i podkreślają naturalki Ci piękne niebieskie oczy Też mam niebieskie ale "nie aż tak" wkrada mi się trochę koloru morskiego.
Też życzę powodzenia i może nie będziesz musiała za tydzień jechać?
Bo na prawdę ja z jednej strony boje się jechać na tą konsultację a z drugiej chcę w pełni żyć wakacjami, bo niby już się "wczuwam" i uczyć mi się kompletnie nie chce, ale to jeszcze nie taki spokój 100% bo jednak ten jeden egzamin mnie sprowadza na ziemię
Nokia Asha 200, biały kolorek, może telefon nie jest jakiś bajerancki i w ogóle och i ach, ale jak dla mnie jest super. Wizualnie bardzo mi się podoba, mimo że to krasnoludków nie należy a oprócz tego w obsłudze prosty, mogę mieć 2 karty sim itp. Aparat to nie lustrzanka ale mój odrost jest w nim widoczny i to najważniejsze
Mam nadzieję, że tak szybko będą rosły przez całe wakacje, aż do września. Może ograniczenie stresu jakie idzie z zakończeniem sesji tak wpływa na ich porost. Nawet mniej wypadają, tzn nie wypadały jakoś bardzo, ale teraz jeszcze mniej jest to zauażalne.
No i zaczęłam się zdrowiej odżywiać, nawet w podpisie to mam, z ćwiczeniami bywa różnie, ale odżywiam się zdrowo, jedynie w soboty z TŻ pozwalamy sobie na niezdrowe żarcie, chipsy i inne smaczne kalorie
Wątpię, wszystkim kazała poprawiać, ona straszna służbistka jest... A ja swoją pracę pisałam na szybko aby zdążyć, więc pewnie będzie co poprawiać. Mam tylko nadzieję, że wejdę pierwsza i zdążę poprawić na miejscu, ale wątpię TŻ też mówi, że jak będzie dużo do poprawy bym to do domu przywiozła i poprawiła porządnie -wtedy postawi mi 5, a jak np. poprawie tylko część na miejscu to 3.
Będę trzymała za Ciebie kciuki, byś już mogła żyć w pełni wakacjami
Grunt by Ci się podobał ja zawsze patrzę na to jak telefon wygląda i dla mnie to najważniejsze -uwielbiam dotyki ale te zgrabne -teraz mam SGS+, ale marzy mi się SGS2 lub 3 ale tyle kasy, że pewnie długo się nie doczekam
Jej a moje zamiast rosnąć ostatnio stoją, dlatego robię im kurację
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
powiem Wam, że wymiękłam poćwiczyłam 15 minut z Ewą Chodakowską (z tej 1wszej płyty) i mam dość. ale podejrzewam, że to też przez upał, bo mi serce tak lata, że masakra ;/ czuję słodkie zmęczenie, kocham to uczucie. z każdym dniem będzie lepiej i dla tego uczucia zmęczenia i radości bd to powtarzać kiedyś w końcu dotrwam do końca ale chyba przełożę ćwiczenia na wieczór, wtedy chłodniej jest.
Mnie nadal ten skalpel wykańcza w połowie ale lubię się męczyć, choć dobrze, że nikt nie słyszy jak się wyrażam do Ewy w trakcie ćwiczeń niektórych
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Wiem ze rudy to ciezki kolor i wiem ze nie poprawi stanu moich wlosow. Korci mnie na 70% z drugiej strony jak porownywalam moje wlosy z jakiejs laski to ona miala takie ladne ombre rude, gadalam z moja fryzka i mowila ze spokojnie mi takie zrobi i bedzie pasowac

Wracajac jeszcze do allegro to puyalam ta laske co tel wystawia o cene minimalna i zaspiewala mi 570zl tel jest porysowany i panel do wymiany... Wiec odpuszczam aukcje. Bo za 600zl chodzi nowy ten BlackBerry wiec niech dalej szuka kogos kto go lyknie za taka kase.
Weźcie nie gadajcie o farbach

no widzisz, mówiłam -ja to stary allegrowy wyjadacz jestem kilka razy się nacięłam, ale idzie ten stragan ogarnąć
Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
mi się podoba, poza tym odrost Ci świetnie pasuje do brwi

też myślę troszkę o farbowaniu ale szamponetką. Wiem jednak że nie powinnam i nawet używana stale szamponetka może mi się weżreć w końcu we włosy i zafarbować na stałe bo już tak kiedyś było
nawet nie zwracałam na to uwagi dzięki i już go ludzie widzą

No przestań, a jak Ci nie zejdzie? Od słońca wypłowieje? Dajcie spokój...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:38   #442
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ale jakoś wyrazić się o niej muszę więc jak muszę coś o niej powiedzieć to nazywam ją marmozetą poza tym ciężko mi jest traktować neutralnie kogoś, kto można powiedzieć MIESZKA (czyt. siedzi od rana do nocy) w do mu mojego faceta... Mój kontakt z nią jest nieunikniony.
nie dziwię się, ze zazdrość bierze górę, ale chyba jesteś przewrażliwiona albo nie ufasz Tżtowi.
co do 'rudej małpy' to wypraszam sobie, bo akurat lubię rude, sama kiedyś byłam i kocham ten kolor

czasami tylko mam wrażenie, że ludzie, którzy obrażają innych sami czują się nie dowartościowani... piszesz, że ma ładne włosy itd, a sama masz brzydkie, czy masz zeza. ale mniejsza, twoja sprawa jak traktujesz ludzi.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Mnie nadal ten skalpel wykańcza w połowie ale lubię się męczyć, choć dobrze, że nikt nie słyszy jak się wyrażam do Ewy w trakcie ćwiczeń niektórych
mam tak samo albo te ćwiczenia z wyciąganiem nogi do przodu. akurat przechodził pies i mu się w tyłek dostało
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:47   #443
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
mam tak samo albo te ćwiczenia z wyciąganiem nogi do przodu. akurat przechodził pies i mu się w tyłek dostało
ja nie znoszę podnoszenia pięt w rozkraczonym przysiadzie i podnoszenia nogi w bok (nie umiem! ) i podnoszenie nóg do góry leżąc na brzuchu... ech, chyba sobie zaraz poćwiczę albo nie, najpierw prasowanie, bo potem po schodach nie wejdę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 13:54   #444
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja nie znoszę podnoszenia pięt w rozkraczonym przysiadzie i podnoszenia nogi w bok (nie umiem! ) i podnoszenie nóg do góry leżąc na brzuchu... ech, chyba sobie zaraz poćwiczę albo nie, najpierw prasowanie, bo potem po schodach nie wejdę
do leżenia jeszcze nie dotarłam ale wieczorem poćwiczę jeszcze. w dzien wysiadam w te upały w ogóle to nie mogłam nadążyć z początku i nie panowałam nad oddechcem i spinaniem mięśni. oby było lepiej z czasem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:19   #445
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
podobna do c2 osobiście nie lubię takich, bo mega szerokie i klawiszki małe ale idzie się przyzwyczaić jak do każdego no i oczywiście nokia <3 mi tam telefon potrzebny tylko do pisania i dzwonienia, reszta nie gra roli

i teraz się trzymaj postanowienia i już nie farbuj

powiem Wam, że wymiękłam poćwiczyłam 15 minut z Ewą Chodakowską (z tej 1wszej płyty) i mam dość. ale podejrzewam, że to też przez upał, bo mi serce tak lata, że masakra ;/ czuję słodkie zmęczenie, kocham to uczucie. z każdym dniem będzie lepiej i dla tego uczucia zmęczenia i radości bd to powtarzać kiedyś w końcu dotrwam do końca ale chyba przełożę ćwiczenia na wieczór, wtedy chłodniej jest.

a dla włosków zrobiłam peeling cukrowy skóry głowy i czuję taki przyjemny chłód, orzeźwienie i... czystość?
Raczej do noki c3 No klawisze małe, jeszcze jak mam nowy to w ogóle niewyrobione ale kwestia czasu. Nawet TŻ się zdziwił że mi się tai telefon podoba a mnie dodatkowo urzeka w nim to, że jest biały i ma błękitne podświetlenie klawiszy.

Teraz będę się trzymać dzielnie, jakoś tak sama dla siebie... Znalazłam stare zdjęcia i zakochałam się w swoim kolorze. Nie dla kogoś, nie dla żadnych zakładów, pierwszy raz nic mnie nie napędza, prócz sam fakt posiadania naturalnego koloru i zdrowych włosów

Upał mógł się przyczynić do zmęczenia, ja wystarczy, że się trochę poruszam i już spocona i zmęczona jakbym biegała
A wysiłek też mi sprawia przyjemność, ostatnio ze znajomymi w siatkę graliśmy na działce i byłam zmęczona ale banan od ucha do ucha
Muszę kiedyś spróbować zrobić taki peeling. Gdzieś o nim czytałam, ale na tym poprzestałam a w lato takie oczyszczenie się przyda.
Ja dzisiałam nakarmiłam je biovaxem tym zielono-brązowym. Jakie milutkie są


Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Wątpię, wszystkim kazała poprawiać, ona straszna służbistka jest... A ja swoją pracę pisałam na szybko aby zdążyć, więc pewnie będzie co poprawiać. Mam tylko nadzieję, że wejdę pierwsza i zdążę poprawić na miejscu, ale wątpię TŻ też mówi, że jak będzie dużo do poprawy bym to do domu przywiozła i poprawiła porządnie -wtedy postawi mi 5, a jak np. poprawie tylko część na miejscu to 3.
Będę trzymała za Ciebie kciuki, byś już mogła żyć w pełni wakacjami
Grunt by Ci się podobał ja zawsze patrzę na to jak telefon wygląda i dla mnie to najważniejsze -uwielbiam dotyki ale te zgrabne -teraz mam SGS+, ale marzy mi się SGS2 lub 3 ale tyle kasy, że pewnie długo się nie doczekam
Jej a moje zamiast rosnąć ostatnio stoją, dlatego robię im kurację

Mnie nadal ten skalpel wykańcza w połowie ale lubię się męczyć, choć dobrze, że nikt nie słyszy jak się wyrażam do Ewy w trakcie ćwiczeń niektórych

Weźcie nie gadajcie o farbach

no widzisz, mówiłam -ja to stary allegrowy wyjadacz jestem kilka razy się nacięłam, ale idzie ten stragan ogarnąć

nawet nie zwracałam na to uwagi dzięki i już go ludzie widzą

No przestań, a jak Ci nie zejdzie? Od słońca wypłowieje? Dajcie spokój...
W sumie racje ma TŻ, tak to będzie potem gadała, że na odpiernicz robisz itp. Chociaż zależy co kto woli, bo mi czasami się też na prawdę nie chciało a i czasu brakowało, więc też cieszyłam się z 3,5 zamiast poprawić na wyżej, co prawda rzadko ale zdarzało się
Ja też trzymam za Ciebie bo chyba nie ma nic przyjemniejszego niż pozbycie się problemu z głowy i radocha z wakacji, wtedy Ci na pewno włosy śmigną
A dotykowe też fajne, mój kolega ma tego SGS2 i fakt drogi, duży ale fajny. Ja chciałam po prostu odmiany, spełnienia podstawowych funkcji i żeby mi się podobał to mam i to za niewygórowane pieniążki

A ja bym też nie ryzykowała z szamponetkami, różnie to z nimi bywa, jak nie trzeba to schodzą z prędkością światła, a jak chcesz żeby zeszła to ona się trzyma niczym te do 28 zmyć...
Dlatego ja kompletnie już nie nie kombinuje, nie farbuje na zbliżony do swojego, bo i tak mi się to wypłucze, a słoneczko teraz zrobi swoje.
Co prawda chronię włosy jak mogę, Jantar, kapelusze słomiane podczas opalanie itp. ale wiadomo, że na co dzień, trochę mnie chwytnie.
Trudno, choćbym miała 2 kolorowa chodzić, to będę.
Jedyne co obecnie popieram, to odżywki np. do brązu stosuję i one jednorazowo dają jakieś ciemniejsze refleksy, ewentualnie ziołowe płukanki,kupne lub domowe (właśnie zamierzam je wprowadzić w życie).

Możecie mi polecić jakiś dobry top coat na pazury? Znalazłam w szafce, taki od siostry niby do lamp UV też dobry, wczoraj pokryłam zrobione paznokcie (swoje bo tipsów nie lubię) i wyszłam nawet na taras na słońce. A on taki super trwały, że owszem pięknie błyszczą, gładkie są, ale już dzisiaj na końcach czy bokach lakier odprysł
Oczywiście w przystępnej cenie, bo nie kupię przezroczystego lakieru za ponad 20 zł
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 14:50   #446
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
do leżenia jeszcze nie dotarłam ale wieczorem poćwiczę jeszcze. w dzien wysiadam w te upały w ogóle to nie mogłam nadążyć z początku i nie panowałam nad oddechcem i spinaniem mięśni. oby było lepiej z czasem
ja teraz nawet jak chodzę po mieście to napinam mięśnie brzucha i pośladki ale na samym początku kompletnie mi nie wychodziło ani oddychanie ani napinanie
Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
W sumie racje ma TŻ, tak to będzie potem gadała, że na odpiernicz robisz itp. Chociaż zależy co kto woli, bo mi czasami się też na prawdę nie chciało a i czasu brakowało, więc też cieszyłam się z 3,5 zamiast poprawić na wyżej, co prawda rzadko ale zdarzało się
Ja też trzymam za Ciebie bo chyba nie ma nic przyjemniejszego niż pozbycie się problemu z głowy i radocha z wakacji, wtedy Ci na pewno włosy śmigną
A dotykowe też fajne, mój kolega ma tego SGS2 i fakt drogi, duży ale fajny. Ja chciałam po prostu odmiany, spełnienia podstawowych funkcji i żeby mi się podobał to mam i to za niewygórowane pieniążki


Możecie mi polecić jakiś dobry top coat na pazury? Znalazłam w szafce, taki od siostry niby do lamp UV też dobry, wczoraj pokryłam zrobione paznokcie (swoje bo tipsów nie lubię) i wyszłam nawet na taras na słońce. A on taki super trwały, że owszem pięknie błyszczą, gładkie są, ale już dzisiaj na końcach czy bokach lakier odprysł
Oczywiście w przystępnej cenie, bo nie kupię przezroczystego lakieru za ponad 20 zł
Tylko mi się nie chce jeździć -tu tkwi problem, na uczelnię prawie 100 km z przesiadką. Jeszcze teraz upały, szkolne busy już nie jeżdżą i poodpadała połowa dojazdów

Ja mam top coat z Eveline -dobry, ale nie z wszystkimi lakierami. Kiedyś miałam tez z Manhattanu, ale ten co mam teraz lepszy chyba...

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Hihihi a mówię to TŻa czy mu się podobają dziś moje włosy takie pokręcone -looknął i mówi, że tak, że są ok. To mu wypominam, że mówił ostatnio, że mu się nie podobają kręcone włosy, a on się na mnie popatrzył jak na wariata i mówi "przecież Ty masz fale" a ja myslałam, że dla facetów nie ma różnicy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 15:02   #447
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Teraz będę się trzymać dzielnie, jakoś tak sama dla siebie... Znalazłam stare zdjęcia i zakochałam się w swoim kolorze. Nie dla kogoś, nie dla żadnych zakładów, pierwszy raz nic mnie nie napędza, prócz sam fakt posiadania naturalnego koloru i zdrowych włosów

Upał mógł się przyczynić do zmęczenia, ja wystarczy, że się trochę poruszam i już spocona i zmęczona jakbym biegała
A wysiłek też mi sprawia przyjemność, ostatnio ze znajomymi w siatkę graliśmy na działce i byłam zmęczona ale banan od ucha do ucha

i to najwazniejsze

zawsze po wfie na studiach miałam banana i taki dobry humor, że szok wszystkie stresy wyszły i czułam się taka spokojna.
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja teraz nawet jak chodzę po mieście to napinam mięśnie brzucha i pośladki ale na samym początku kompletnie mi nie wychodziło ani oddychanie ani napinanie
oddychanie ćwiczyłam kiedyś ze względu na moje problemy z lękami itd. ale nie takie typowe tylko inne. a teraz się połapać nie mogę, ale trochę ćwiczeń i będzie ok

co do włosków, to mam takie jasne pasemka gdzieniegdzie. wyglądają prawie jak siwe, takie jasne
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:34   #448
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
wlasnie niektorzy sa niegrzeczni i pisza o farbowaniu
no wlasnie
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I zdjęcia dla Was. Niby nie wygląda to tragicznie, ale z domu bym tak nie wyszła każdy w inną stronę, a na żywo wyglądają gorzej. A może mam zbyt wygórowane oczekiwania?
a tam, ja bym tak wyszla


co do grzywki-ja mialam jako dizecko taka prosta i nawet nie pamietam kiedy przestalam ja miec
a teraz chcialabym, ale taka na bok, niestety doszlam do wniosku, ze mi nie bedzie pasowac wiec zostaje jak jest-czyli bez grzywki

Na noc naolejowalam olejem ze slodkich migdalow, rano zmylam bez problemu, ale to dlatego, ze skonczyl sie moj delikatny szampon i uzylam garniera ale wlosy super mieciutkie i pachnace- tego mi brakuje w tych delikatnych szamponach-alobo w ogole nie pachna, albo tak delikatnie, ze zaraz zapach sie ulatnia albo smierdza

w pracy musze miec zwiazane, wiec mialam warkocza takiego na bok i teraz mam super fale a w tym warkoczu nie podobalo mi sie to, ze przez to, ze juz nie mam wycieniowanych wlosow to nie wystawaly mi tak fajnie kosmyki przy twarzy, no ale coz, cieniowac nie bede, co to to nie
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:59   #449
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Weźcie nie gadajcie o farbach

no widzisz, mówiłam -ja to stary allegrowy wyjadacz jestem kilka razy się nacięłam, ale idzie ten stragan ogarnąć
Hahaha ojj naszlo mnie na mysl o farbowaniu heh troche chamsko zrobilam ze sie wycofalam z tej aukcji ale wygralam inna wesolego kostka pluszaka takiego wielkiego za 18zl
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-02, 16:59   #450
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
Na noc naolejowalam olejem ze slodkich migdalow, rano zmylam bez problemu, ale to dlatego, ze skonczyl sie moj delikatny szampon i uzylam garniera ale wlosy super mieciutkie i pachnace- tego mi brakuje w tych delikatnych szamponach-alobo w ogole nie pachna, albo tak delikatnie, ze zaraz zapach sie ulatnia albo smierdza
a podrażniają ci skalp? bo ja nadal stosuję szampony z SLS nawet kilka myć pod rząd, bo wczesniej zabezpieczam odzywką włosy na długości, a skóry mi nie podrażniają
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.