Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 19:43   #2941
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dziękuje No ochłodziło ładnie Teraz moge spać spokojnie i tylko odrost robić
TŻ oczywiscie nic nie zauwazył

Dzięki Nie no białego raczej nie chce, ale jaśniutki jak najbardziej


Dokąd mi sięga hmmm... ta krótsza część to mi sie zaczyna tak powiedzmy czubek nosa -początek ust, i schodzi mi długość do brody mniej więcej, i to dłuższe pasmo co sie z włosami łączy to już wogóle dłuższe jest.
Ale mi ona jest troche za długa już

Ja dlatego nie biore i o wiele lepiej sie czuje niż jak brałam.

Ładnie

Agentka

A ja to różnie miałam. Jak nie brałam tabsów to żadnych infekcji nie było - a zdarzało i sie bez gumy. Jak zaczęłam brać to praktycznie non stop. Odstawiłam i spokój I u mnie to nie jest zależne czy z gumką czy tez nie
Tylko ja to wogóle byłam ewenement - bo posiewy czyste, pH idealne a objawy infekcji byly

Kurcze a jesteś pewna że ból jest od nadżerki? Bo ja nadżerke to mam 4 lata - tzn tyle o niej wiem, możliwe ze juz wczesniej była. I bóli żadnych nie było. Więc może jakaś infekcja? Posiewy miałaś robione? pH badane? To podstawa jest. Ja ci moge od siebie polecić taki żel do pielęgnacji - Baifem, bardzo pomaga w takich momentach jak właśnie jakieś bóle, pieczenie.
Ale badania to podstawa.


Ojej, dziękuje No cieniutkie są, i przerzedziły sie dośc mocno ostatnio, podejrzewam że po odstawieniu tabsów. Lecą jaaak

Kurcze Kitka ty takie lżejsze odżywki chyba lubisz co? A próbowałaś z tej serii Timotei nowej Jericho?? Ja mam tą do farbowanych włosów i jest przeboska Moge ci skład wkleić jakbyś chciała.

no ciagle jestem badana....mam tysiace badan i wlasnie nie chca mi zlikwidowac nadzerki dopoki nie wylecze infekcji i juz tyle zwlekam z tym i wiesz boje sie ze mi sie ona powiekszy panikara jestem wiem :P ale widocznie nie mozna wymrazac ani wypalac dopoki sie nie wyleczy stanu zapalnego...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:43   #2942
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
napisałam w albumie
Na talie to chyba twister byłby dobry ? Bo typowych brzuszków za dużo nie moge Generalnie kiedyś widziałam taki fajny filmik który pokazywał jak można całe ciało wyćwiczyć za pomocą twistera właśnie, musze poszukać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:46   #2943
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Bunny gadalam z Tz o tych unimilach skin i wlasnie one nam pekly Musialo mi sie cos pomylic widocznie bo ja myslalam, ze to jakies inne stosowalismy, ale to TZ zawsze kupowal wiec nie pamietalam nawet dokladnie nazwy. Rzeczywiscie byly mega wygodne i cienkie, ale pekaly nam wiec odpada...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:50   #2944
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ciagle jestem badana....mam tysiace badan i wlasnie nie chca mi zlikwidowac nadzerki dopoki nie wylecze infekcji i juz tyle zwlekam z tym i wiesz boje sie ze mi sie ona powiekszy panikara jestem wiem :P ale widocznie nie mozna wymrazac ani wypalac dopoki sie nie wyleczy stanu zapalnego...
no musi byc wyleczony stan zapalny bo po nadzerce tez jest stan zapalny i gojenie wiec nie wiem jakbys to przezyla

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny gadalam z Tz o tych unimilach skin i wlasnie one nam pekly Musialo mi sie cos pomylic widocznie bo ja myslalam, ze to jakies inne stosowalismy, ale to TZ zawsze kupowal wiec nie pamietalam nawet dokladnie nazwy. Rzeczywiscie byly mega wygodne i cienkie, ale pekaly nam wiec odpada...
co ty mowisz??? moze cos zle robiliscie albo jakies trefne byly?
albo za male bo one sa tez w rozmiarze xxl, to moze wieksze probujcie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:50   #2945
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Bunny gadalam z Tz o tych unimilach skin i wlasnie one nam pekly Musialo mi sie cos pomylic widocznie bo ja myslalam, ze to jakies inne stosowalismy, ale to TZ zawsze kupowal wiec nie pamietalam nawet dokladnie nazwy. Rzeczywiscie byly mega wygodne i cienkie, ale pekaly nam wiec odpada...
A durexy fioletowe?;> Ich też wogóle nie czuć, i mi wogóle nie pękały o dziwo, chociaż durexów niecierpie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:53   #2946
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Czeko ladna masz figurke co Ty chcesz.....jedyne co to widze ze masz tak jak ja problem z udami i brzuszkiem i tam ci wszystko idzie. ale jestes szczyplutkaJa moze jak sie przelame to tez wstawie kiedys swoje zdjecie w bieliznie do albumu zeby poznac wasze obiektywne zdanie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:55   #2947
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A durexy fioletowe?;> Ich też wogóle nie czuć, i mi wogóle nie pękały o dziwo, chociaż durexów niecierpie.
ja tez durexow niet... ciasne toto, trze, twarde jak cholera jakby przez woreczek foliowy sex uprawiac- przynajmniej ja mam takie uczucie
durexy tez maja edycje antyalergiczna nielateksowa tylko w pl ciezko dostac jak juz to na all... bo w sklepach nie trafi bo durex sie na pl wypiął
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 19:57   #2948
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Na talie to chyba twister byłby dobry ? Bo typowych brzuszków za dużo nie moge Generalnie kiedyś widziałam taki fajny filmik który pokazywał jak można całe ciało wyćwiczyć za pomocą twistera właśnie, musze poszukać
twister, hula hop..generalnie wszystko co angażuje skośne mięsnie http://www.youtube.com/watch?v=KH67tN3-3bs to ćwiczenie jest dobre na brzuch , ale jak ona podciąga te nogi na prosto to na talię lepiej na ukos, czyli przykładowo prawa noga to lewej ręki i odwrotnie

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-08-23 o 19:58
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:58   #2949
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Czeko ladna masz figurke co Ty chcesz.....jedyne co to widze ze masz tak jak ja problem z udami i brzuszkiem i tam ci wszystko idzie. ale jestes szczyplutkaJa moze jak sie przelame to tez wstawie kiedys swoje zdjecie w bieliznie do albumu zeby poznac wasze obiektywne zdanie
No dokładnie tam mi wszystko idzie Ja kiedyś pare kg schudłam, ostro sie zabrałam za siebie dlatego chyba teraz za każdym razem jak cos przytyje widze wszędzie tłuszcz Ale powiem wam że najgorsza figura to jest chyba taka gdzie jest zero tyłka, chude nogi i wszystko idzie w brzuch i biust.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tez durexow niet... ciasne toto, trze, twarde jak cholera jakby przez woreczek foliowy sex uprawiac- przynajmniej ja mam takie uczucie
durexy tez maja edycje antyalergiczna nielateksowa tylko w pl ciezko dostac jak juz to na all... bo w sklepach nie trafi bo durex sie na pl wypiął
No durexy są bebe, ale te fioletowe naprawde są niezłe, nie czuć ich wogóle
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 19:59   #2950
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja tabsów nie mogę brać, bo mam na nie mega wrażliwy żołądek, zdarzało mi się wymiotować w nocy po nich. Poza tym......... ochota na seks spadała mi prawie do zera , miałam tylko w tym tygodniu co się przerwę robi.


Tak całkowicie nie chciałam rezygnować z anty, bo jak nie biorę nic to mam strrrasznego PSM, tydzień przed @ wyprowadzało mnie z równowagi wszystko, no i dodatkowy "bonus" w postaci jednego, ale wielkiego jak latarnia pryszcza na brodzie . No i używam Nuovaring, jestem bardzo zadowolona.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:01   #2951
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No dokładnie tam mi wszystko idzie Ja kiedyś pare kg schudłam, ostro sie zabrałam za siebie dlatego chyba teraz za każdym razem jak cos przytyje widze wszędzie tłuszcz Ale powiem wam że najgorsza figura to jest chyba taka gdzie jest zero tyłka, chude nogi i wszystko idzie w brzuch i biust.


No durexy są bebe, ale te fioletowe naprawde są niezłe, nie czuć ich wogóle
to moze kiedy wyprobuje jak mnie skyny zawioda.
napisalam w albumie

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Ja tabsów nie mogę brać, bo mam na nie mega wrażliwy żołądek, zdarzało mi się wymiotować w nocy po nich. Poza tym......... ochota na seks spadała mi prawie do zera , miałam tylko w tym tygodniu co się przerwę robi.


Tak całkowicie nie chciałam rezygnować z anty, bo jak nie biorę nic to mam strrrasznego PSM, tydzień przed @ wyprowadzało mnie z równowagi wszystko, no i dodatkowy "bonus" w postaci jednego, ale wielkiego jak latarnia pryszcza na brodzie . No i używam Nuovaring, jestem bardzo zadowolona.
opowiedz cos wiecej o tych ringach odczucia, plusy i minusy uzytkowniczki cena, dostepnosc itp.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 20:02   #2952
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to moze kiedy wyprobuje jak mnie skyny zawioda.
napisalam w albumie

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------


opowiedz cos wiecej o tych ringach odczucia, plusy i minusy uzytkowniczki cena, dostepnosc itp.
Dzięki za wszystkie opinie
Uspokoiłam sie, teraz moge zjeść frytki


Żartowałam wezme jabłko Frytki jadłam 3h temu

O tak, też ciekawa jestem tych ringów
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:03   #2953
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

aa Czeko zobacz jeszcze ten filmik http://www.youtube.com/watch?v=r_J8btnIEKQ
taki pozytywny
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:05   #2954
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
twister, hula hop..generalnie wszystko co angażuje skośne mięsnie http://www.youtube.com/watch?v=KH67tN3-3bs to ćwiczenie jest dobre na brzuch , ale jak ona podciąga te nogi na prosto to na talię lepiej na ukos, czyli przykładowo prawa noga to lewej ręki i odwrotnie
Dzięki, wszystko przejrze i sobie ułoże jakiś plan
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:12   #2955
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzięki, wszystko przejrze i sobie ułoże jakiś plan
powodzenia
ale mi narobilas smaku na frytki

Dziewczyny, oświeccie mnie- robiła u nas któraś na wątku Karmelowym Blondem z Joanny?? bo nie kojarzę..Asia robiła Piaskowym, Czeko Naturalnym
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:12   #2956
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

To opowiadam - mają postać silikonowej obrączki, mięciutkiej. Jak dla mnie mają same plusy, tzn. mają malutką dawkę hormonów, taką, która likwiduje mi PSM i pryszcza , a nie wywołuje mdłości (miałam je też po plastrach- nawet większe niż po tabsach). Nie czuje się ich, można wyjmować na max 2h dziennie, jeżeli ktoś czuje potrzebę na czas seksu np.
Cena jest wyższa niż tabletek (ok.60zł), ale naprawdę warte są tego . Ja kupuję w mojej ulubionej aptece, zawsze je mają, myślę, że z dostępnoscią nie ma problemu.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:16   #2957
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

i dobrze, nie wariuj i nie zaluj sobie... to totalnie bez sensu odmawiac sobie wszystkiego w imie? no wlasnie, czego? bo majac idealna figure a jedzac tylko niewielka ilosc dozwolonych rzeczy czy bylabys szczesliwa?

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Dzięki za wszystkie opinie
Uspokoiłam sie, teraz moge zjeść frytki


Żartowałam wezme jabłko Frytki jadłam 3h temu

O tak, też ciekawa jestem tych ringów


---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
powodzenia
ale mi narobilas smaku na frytki

Dziewczyny, oświeccie mnie- robiła u nas któraś na wątku Karmelowym Blondem z Joanny?? bo nie kojarzę..Asia robiła Piaskowym, Czeko Naturalnym
asia robila karmelowym na pol z piaskowym

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
To opowiadam - mają postać silikonowej obrączki, mięciutkiej. Jak dla mnie mają same plusy, tzn. mają malutką dawkę hormonów, taką, która likwiduje mi PSM i pryszcza , a nie wywołuje mdłości (miałam je też po plastrach- nawet większe niż po tabsach). Nie czuje się ich, można wyjmować na max 2h dziennie, jeżeli ktoś czuje potrzebę na czas seksu np.
Cena jest wyższa niż tabletek (ok.60zł), ale naprawdę warte są tego . Ja kupuję w mojej ulubionej aptece, zawsze je mają, myślę, że z dostępnoscią nie ma problemu.
i trzeba nosic pelny miesiac czy 3 tyg i tydz przerwy?
gin daje recepte na ile sztuk? co ile sie wymienia? myje sie to jakos? nie powoduje infekcji???
jak daleko trzeba wlozyc sobie? cos jak tampon? latwo potem wyjac tzn jak to zlapac w sobie?
co gin o nich ci mowil? zachwalal czy odradzal?
jak dlugo juz stosujesz? co z miesiaczka?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:26   #2958
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i trzeba nosic pelny miesiac czy 3 tyg i tydz przerwy?
gin daje recepte na ile sztuk? co ile sie wymienia? myje sie to jakos? nie powoduje infekcji???
jak daleko trzeba wlozyc sobie? cos jak tampon? latwo potem wyjac tzn jak to zlapac w sobie?
co gin o nich ci mowil? zachwalal czy odradzal?
jak dlugo juz stosujesz? co z miesiaczka?
3 tygodnie się nosi, wyrzucasz, tydzień przerwy i wtedy masz miesiączkę, po tygodniu bierzesz nowy. Myje się normalnie, ja myję wodą i żelem do higieny intymnej, wyjmuję na czas seksu, i wkladam z powrotem. Infekcji nie miałam, używam je od listopada.
Wkładasz je jak najgłębiej, ale one trochę się wysuwają, wyjmiesz bez najmniejszego problemu . Właśnie gin mi je bardzo zachwalała, mówiła, że niezadowolone są z nich tylko kobiety, które mają psychiczny opór do "czegoś w sobie", ja go akurat nie mam . Jak dla mnie- super, czuję się świetnie, nie jestem ospała jak po tabsach, nie niszczą żołądka, no i mam ochotę na seks tak jakbym nic nie brała
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:27   #2959
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i dobrze, nie wariuj i nie zaluj sobie... to totalnie bez sensu odmawiac sobie wszystkiego w imie? no wlasnie, czego? bo majac idealna figure a jedzac tylko niewielka ilosc dozwolonych rzeczy czy bylabys szczesliwa?



---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


asia robila karmelowym na pol z piaskowym
dzięki poszukam fotek
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 20:35   #2960
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
i dobrze, nie wariuj i nie zaluj sobie... to totalnie bez sensu odmawiac sobie wszystkiego w imie? no wlasnie, czego? bo majac idealna figure a jedzac tylko niewielka ilosc dozwolonych rzeczy czy bylabys szczesliwa?



---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------


asia robila karmelowym na pol z piaskowym


i trzeba nosic pelny miesiac czy 3 tyg i tydz przerwy?
gin daje recepte na ile sztuk? co ile sie wymienia? myje sie to jakos? nie powoduje infekcji???
jak daleko trzeba wlozyc sobie? cos jak tampon? latwo potem wyjac tzn jak to zlapac w sobie?
co gin o nich ci mowil? zachwalal czy odradzal?
jak dlugo juz stosujesz? co z miesiaczka?
Pewnie że bym nie była Ja uwielbiam jeść, i tak na moja figure to jem dużo. Ale staram sie zachowywac umiar i jednoczesnie niczego sobie nie odmawiac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:37   #2961
Diva17
Przyczajenie
 
Avatar Diva17
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Świat ^^
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Hej Jakieś 15 dni temu zafarbowałam sobie 5cm odrosty(jestem naturalną szatynką) oczywiście rozjaśniaczem z sayossa . wcześniej miałam mnóstwo pasemek robionych farbami z joanny ,wszystko na jasny blond .

Mam pytanie jak mogę przyciemnić włosy do koloru tej farby ?http://www.syoss.pl/index.php?id=133 może lekko ciemniejsze ale wszystko w tonacjach blondu-miodu-nugatu.

Dodam ,że mam jasną cerę trochę piegów na nosie ,ale teraz jestem opalona i mam ładniejszą cere mam piwno-jasne oczy .

Proszę o pomoc w najbliższym tygodniu zamierzam coś zrobić z tą fryzurą bo ,te włosy są za jasne jak dla mnie ;/
__________________
__________________
Nie jestem zazdrosna gdy widzę Go z inną, bo rodzice nauczyli mnie, że zużyte zabawki oddaje się bardziej potrzebującym
Diva17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:41   #2962
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
3 tygodnie się nosi, wyrzucasz, tydzień przerwy i wtedy masz miesiączkę, po tygodniu bierzesz nowy. Myje się normalnie, ja myję wodą i żelem do higieny intymnej, wyjmuję na czas seksu, i wkladam z powrotem. Infekcji nie miałam, używam je od listopada.
Wkładasz je jak najgłębiej, ale one trochę się wysuwają, wyjmiesz bez najmniejszego problemu . Właśnie gin mi je bardzo zachwalała, mówiła, że niezadowolone są z nich tylko kobiety, które mają psychiczny opór do "czegoś w sobie", ja go akurat nie mam . Jak dla mnie- super, czuję się świetnie, nie jestem ospała jak po tabsach, nie niszczą żołądka, no i mam ochotę na seks tak jakbym nic nie brała
kurcze to byloby swietne w takim razie i dla mnie tylko ze ja nie lubie sterowac sie hormonami a gumki mi nie przeszkadzaja, wrecz czuje sie jakby higieniczniej takze jak nie gumki to bym pewnie to wolala od spirali, tylko pytanie co z tymi co maja czeste infekcje
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Pewnie że bym nie była Ja uwielbiam jeść, i tak na moja figure to jem dużo. Ale staram sie zachowywac umiar i jednoczesnie niczego sobie nie odmawiac
i dobrze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:43   #2963
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze to byloby swietne w takim razie i dla mnie tylko ze ja nie lubie sterowac sie hormonami a gumki mi nie przeszkadzaja, wrecz czuje sie jakby higieniczniej takze jak nie gumki to bym pewnie to wolala od spirali, tylko pytanie co z tymi co maja czeste infekcje

i dobrze
Bunny wydaje mi sie że jeśli ktoś miał infekcje spowodowaną braniem tabsów - czyli kwestie hormonów to i przy tych ringach tez miał bedzie, bo to jednak rowniesz hormony są.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:47   #2964
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurcze to byloby swietne w takim razie i dla mnie tylko ze ja nie lubie sterowac sie hormonami a gumki mi nie przeszkadzaja, wrecz czuje sie jakby higieniczniej takze jak nie gumki to bym pewnie to wolala od spirali, tylko pytanie co z tymi co maja czeste infekcje
Gdyby nie Psm to też bym gumek używała, ale uwierz mi, miałam taki, że sama siebie przez tydzień nie lubiłam , np. zdarzyło mi się rozpłakać bo na poczcie była za długa kolejka ...... Z tymi infekcjami to nie wiem , ja mam rzadko, zawsze po antybiotyku i tym razem też tak było, zapalenie zatok-> antybiotyk-> infekcja. Ale tylko raz, nie zwiększyła mi się skłonność do nich.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:15   #2965
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No dokładnie tam mi wszystko idzie Ja kiedyś pare kg schudłam, ostro sie zabrałam za siebie dlatego chyba teraz za każdym razem jak cos przytyje widze wszędzie tłuszcz Ale powiem wam że najgorsza figura to jest chyba taka gdzie jest zero tyłka, chude nogi i wszystko idzie w brzuch i biust.


No durexy są bebe, ale te fioletowe naprawde są niezłe, nie czuć ich wogóle

ja piersi na szczescie mam proporcjonalne do mojej budowy ciala... i ogolnie ludzie mowia ze jestem szczupla ale niestety brzuszek i uda mam Wystarczy ze cos zjem a odrazu mnie "wydyma" ze tak powiem Robie brzuszki i rozne cwiczenia i nic.... Po prostu moze zla przemiana materii.....
A ile masz wzrostu i ile wazysz?Tak z ciekawosci
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 21:16
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:25   #2966
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja piersi na szczescie mam proporcjonalne do mojej budowy ciala... i ogolnie ludzie mowia ze jestem szczupla ale niestety brzuszek i uda mam Wystarczy ze cos zjem a odrazu mnie "wydyma" ze tak powiem Robie brzuszki i rozne cwiczenia i nic.... Po prostu moze zla przemiana materii.....
A ile masz wzrostu i ile wazysz?Tak z ciekawosci
Wzrostu mam 161, waga - dzisiaj sie ważyłam to było 48kg. Ostatnio niby 50 z kawałkiem ale stawiam że to woda była, spuchłam po prostu najwidoczniej bo by mi w 1 dzień ponad 2 kg nie zeszło

Mnie też bardzo łatwo wydyma Taka fizjologia już. Jedni tyją łatwiej inni wcale. Ja jakbym była sama to bym spokojnie do 46 kg zeszła, mniej wtedy jem po prostu, a z TŻ to zawsze coś schrupiemy
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:31   #2967
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
tez mam revitalasha stosowałam juz dlugo dawno temu, teraz przerwa i bede stosowac znowu bo mam nowa odzyweczke. od wrzesnia. wszyscy ktorych znam sa pod wrazeniem tej odzywki.
a bede miala okazje teraz testowac na włosy.
oo widzisz ja pewnie tez sie skusze za jakis czas na rzesy bo efekty mnie powalily na kolana, nie jestem wierzaca w cuda takie jak kosmetyk ale tutaj to bylam pod wrazeniem



ringi nie sa polecane osobom , ktore maja czeste infekcje , moja siorka nosila krotki okres ,wtedy kiedy bylam dluzej w PL i mialam okazje sie przyjrzec jak to wyglada zrezygnowala ze wzgledu na infekcje i wypadanie tego ringu,dla mnie malo higieniczne to jest , zeby po 3 tyg cos tam z siebie wyciagac to juz wole hormony "naklejane"w postaci plastra niz wkladane do ciala...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:15   #2968
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

hej!


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ale zle tutaj wygladalam?

Załącznik 4842801Załącznik 4842802
mialam do ramion jakos wtedy...
ładnie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tu macie foto z przed sekunda...
wlosy podsuszylam, nie czesalam jeszcze- dosychaja sobie po myciu i suszeniu...
i jak?

Załącznik 4842823Załącznik 4842824
piękne włosiska
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
zaraz poczytam co mi poradzilyscie...
idzcie do mojego albumu- fotki z grzywka obecna i jakby jej nie bylo i doradzcie tez
wezcie pod uwage ze wlosy mam nie czesane, odksztalcone i jestem nie ubrana i bez make-up
zobaczymy co uradzimy wspolnie
grzyweczka jak najbardziej ,ale lżejsza
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
co do dlugich wlosow, ost z kylie na pw sie rechotalysmy
obejrzyjcie sobie filmiki tej panny:

http://www.youtube.com/watch?v=nPGhSSX3m58&feature=plcp

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok wstawiam, bez lampy i z lampą, w różnych miejscach pokoju robiłam, kolor raczej bardziej do tego z lampą podobny bo nie mam żadnej szarości a bez lampy mi wychodzi tak Tak czy siak widać że jest równo i tylko taki półgłówek jak ja byłby w stanie cos zauwazyc

Do albumu jeszcze z buzia wstawiłam
pięknie wyszło, nic wogóle się nie odcina ,a kolorek bardzo Ci pasuje
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tak wygladaja moje wloski na chwile obecna (3tyg po farbowaniu). Ciezko w ogole ten kolor okreslic
super kolor włoski tez
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Ok obfociłam sie ze wszystkich stron i zaraz wstawie do albumu. Tylko bez śmiechu i obiektywnie prosze Możliwe że oszalałam i mam zwidy więc nie krzyczcie
bardzo ładna kobieca figurka wszystko masz w normie
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość

Dziewczyny, oświeccie mnie- robiła u nas któraś na wątku Karmelowym Blondem z Joanny?? bo nie kojarzę..Asia robiła Piaskowym, Czeko Naturalnym
ja robiłam pół na pół karmelowy z piaskowym i wyszło jasno i bardzo ładnie ,ale za jasno jak dla mnie więc teraz pomieszam piaskowy z naturalnym

Bunny mam pytanie czy teraz też może wyjść ta mieszanka za jasno? a gdybym zmniejszyła oks do 6% i walnąć na całość odrazu? chciałabym żeby kolor się trochę wgryzł we włosy ale z drugiej strony nie chce żeby wyszła mi jakaś sraczka
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 23:01   #2969
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Jutro z samego rana się ulatniam na działkę potrzebuję trochę pobyć w dziczy bo męczą mnie już te blokowiska i siedzenie w domu. Nawet nie wiem kiedy mi to lato tak sprzed nosa uciekło.. nie zdążyłam się nim kompletnie w tym roku nacieszyć. W poniedziałek albo wtorek przyjeżdża tż na kilka dni więc z tego powodu też mnie może być mniej. Cieszcie się pogodą póki jest a tymczasem do zobaczenia już we wrześniu
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 23:16   #2970
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wzrostu mam 161, waga - dzisiaj sie ważyłam to było 48kg. Ostatnio niby 50 z kawałkiem ale stawiam że to woda była, spuchłam po prostu najwidoczniej bo by mi w 1 dzień ponad 2 kg nie zeszło

Mnie też bardzo łatwo wydyma Taka fizjologia już. Jedni tyją łatwiej inni wcale. Ja jakbym była sama to bym spokojnie do 46 kg zeszła, mniej wtedy jem po prostu, a z TŻ to zawsze coś schrupiemy

No ja mam 165kg i 52kg cos w tym stylu. Chcialabym dojsc do 50kg i bylo by OK. Staram sie cwiczyc chociaz robie to niesystematycznie..... Wczoraj cwiczylam pol dnia i co przyszedl Tz i mowi "chodz na spacer sie przejsc" i co zabral mnie na piwo i pizze i cala dieta poszla sie ..... a ze moj chce przytyc to ciagle a to jakies chipsy kupuje a to czekoladki Masakra

Ide spac bo sie z kazdym dzisiaj kloce
Slodkich snow blondaski
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.