kwasy, kwaski i kwaseczki - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 19:34   #211
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Lewek
Ok, dzięki Justa. Pewna konsultantka wprowadziła mnie w błąd , a po lekturze wizażowej mam też pewien mętlik w głowie. Czyli w tym kremie - mikrodermabrazja nie ma kwasów ?
w tym peelingu jest np. kwas stearynowy i palmitynowy, ale z tego, co wiem, to one mają trochę inne działanie niż kwasy AHA i BHA, one działają oczyszczająco, dobrze oczyszczają pory, a nie złuszczają.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-21, 22:01   #212
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
.

Voodia - to zaczerwienienie, moze byc po prostu podraznieniem odkwasowym np. po Glyco A. Moze kladzlas go za czesto, rozentuzjazmowana dobrymi efektami? Zrob sobie przerwe, nawilzajaca maseczke (byle taka, o ktorej wiesz, ze Cie nie zapycha) i potem wroc do kwasow. Moze musisz nakladac mniej.
Pamietaj tez, ze po okolo godzinie, mozesz na kwas nalozyc krem nawilzajacy np Physiogel.
No własnie, ten kosmetyczny entuzjazm mnie kiedys zgubi

Dziś nałożyłam Effaclar a na niego nawilżający Iwostin,jutro chyba zrobię tak samo. Skóra już sie uspokoiła, ale lepiej dmuchać na zimne
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 11:15   #213
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

hmm...a powiedzcie mi czy dostane w Londynie te wszystkie kremiki...wiem ze musze isc sie zapytac do apteki (najprostrza droga) ale tak sie zastanawiam czy to sa leki "miedzynarodowe"?
ps.Voodia...mimo tego ze ja uzywam teraz garniera pure A...czyli cos co nawet lekiem nie jest to i tak mam czasem zaczerwienienia...ale kiedy ustana to na to miejsce przychodzi wygladzona i czystrza skora...nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj...swietnie dziala maseczka garniera comfort rich mask z miodem w saszetkach...ale czy napewno mozna ja stosowac przy kwasach???MOZNA?
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:02   #214
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Unhappy Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

ok...sprawdzilam...w aptece w Londynie (!) nie maja produktow SVR!Cholera...musze czekac na swieta w Polsce...wierzcie mi...nie raz sie przekonalam o braku kompetencji a tutejszych aptekach...chwala polskim apteka!!!
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:49   #215
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
ps.Voodia...mimo tego ze ja uzywam teraz garniera pure A...czyli cos co nawet lekiem nie jest to i tak mam czasem zaczerwienienia...ale kiedy ustana to na to miejsce przychodzi wygladzona i czystrza skora...nawilzaj i jeszcze raz nawilzaj...swietnie dziala maseczka garniera comfort rich mask z miodem w saszetkach...ale czy napewno mozna ja stosowac przy kwasach???MOZNA?
olwiko,mi się wydaje, że wszystkie nawilżające maseczki można stosować
U mnie skóra już się uspokoiła,myślę, że dziś portaktuję ją już Glyco.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:51   #216
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
swietnie dziala maseczka garniera comfort rich mask z miodem w saszetkach...ale czy napewno mozna ja stosowac przy kwasach???MOZNA?
Sprawdz sobie sklad - jesli ma zapychacze, to po prostu nie zostawiaj jej na noc, tylko po zastosowaniu maseczki i starciu jej ze skory, psiknij na buzi woda termalna, przetrzyja bezalkoholowym lagodnym tonikiem i ewentualnie naloz lekki krem nawilzajacy, ktory stosujesz i wiesz, ze Cie nie uczula - miod moze uczulac niektore Wizazanki
Nie nakladalabym tej maseczki na buzie na kwas, jak krem nawilzajacy, chociaz to tez zalezy od skladu, ale cos mi sie wydaje, ze bylo w niej cos zapychajacego...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-22, 15:53   #217
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
ok...sprawdzilam...w aptece w Londynie (!) nie maja produktow SVR!Cholera...musze czekac na swieta w Polsce...wierzcie mi...nie raz sie przekonalam o braku kompetencji a tutejszych aptekach...chwala polskim apteka!!!
No to tylko Eurostarem na kontynentalna strone tam powinni miec. Ale swoja droga to ciekawa informacja, ale czy tylko w jednej aptece nie mieli, czy w ogole nie sporwadzaja? Avene i LRP, Vichy , sa.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 21:39   #218
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

no niezły jest ten Glyco A.

Ja dziś odstawiam, gdyż chce na sylwestra iść na solarium.
Kosmetyczka dermatolog mowiła ze m-c po odstawieniu mozna isc bezpiecznie.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 11:36   #219
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Smile Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Pytalam w dwoch aptekach..maja w jednej vichy i wlasnie u nich sie zaopatruje,bo ku mojemu zdziwieniu w centrum nie bylo..skierowali mnie do mniejszych aptek nie w centrum...myslalam ze pekne ze smiechu jak wczoraj probowam wytlumaczyc farmaceucie(o ile go mozna tak nazwac) ze potrzebuje krem z takim a takim kwasem...on na mnie tylko popatrzyl i zaprowadzil mnie do polki gdzie stal...uwaga...OXY !No myslalam ze umre..a oczywiscie o SVR to oni pierwszy raz slysza! Ale dla czystej ciekawosci popytam jeszcze raz w centrum w sobote.
A!Chcialam powiedziec ze moja przygode z kwasami rozpoczelam z 2 miesiace temu kiedy to kupilam Nrmaderm Vichy.Skóra schodzila-fakt-ale teraz wiem ze zamalo ja nawilzalam...zaraz kiedy skonczylam go zaopatrzylam sie w Garniera Pure A (tylko ze nie wiem wlasnie czy u was w Pl tez jest jego wersja na noc-w postaci zelu);ja mam i na dzien i noc...tylko ze teraz regularnie nawilzajace maseczki robie i kremu Vichy Termal Fix uzywam i nie jest tak zle z suchoscia...Musze sie pochwalic ze 2 dni temu wlasnie stwierdzialam ze mam mniejsze zaskornikina brodzie i nosie..czolo tez powoli wykurza nieproszonych gosci..
I tak sobie mysle czy to nie jest jakis znak, ze nie moglam kupic Lysanelu...moze to bedzie za mocne...sama juz nie wiem...chyba dalej bede stosowac Garnier i maseczke aspirynowa a za 3 tygodnie jak pojawie sie w Krakowie i pojde na oczyszczanie do Yves Rocher zaciagne porady u kosmetyczki...bo nie oszukujmy sie za duzo sobie nie podoradzamy nie widzac swojego stanu skory...mozemy najwyzej zmienic czyjs tok myslenia i podsunac nowe pomysly na leczenie...

A co do Vichy to tak jak wspomnialam jest ale w wybranych sklepach...Avene, LRP pewnie tez...oczywiscie tez w wybranych...ale czy ich produkty maja rownie dobre odpowiedniki Acne Dermu czy Lysanelu?

Edytowane przez oliwkadawida
Czas edycji: 2005-11-23 o 11:39 Powód: zapominalstwo
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 12:08   #220
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Angelika
no niezły jest ten Glyco A.

Ja dziś odstawiam, gdyż chce na sylwestra iść na solarium.
Kosmetyczka dermatolog mowiła ze m-c po odstawieniu mozna isc bezpiecznie.
Nigdy nie mozna isc BEZPIECZNIE na solarium, bo ono jest bardzo NIEBEZPIECZNE...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 12:13   #221
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
Pytalam w dwoch aptekach..maja w jednej vichy i wlasnie u nich sie zaopatruje,bo ku mojemu zdziwieniu w centrum nie bylo..skierowali mnie do mniejszych aptek nie w centrum...myslalam ze pekne ze smiechu jak wczoraj probowam wytlumaczyc farmaceucie(o ile go mozna tak nazwac) ze potrzebuje krem z takim a takim kwasem...on na mnie tylko popatrzyl i zaprowadzil mnie do polki gdzie stal...uwaga...OXY !No myslalam ze umre..a oczywiscie o SVR to oni pierwszy raz slysza! Ale dla czystej ciekawosci popytam jeszcze raz w centrum w sobote.

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
A!Chcialam powiedziec ze moja przygode z kwasami rozpoczelam z 2 miesiace temu kiedy to kupilam Nrmaderm Vichy.Skóra schodzila-fakt-ale teraz wiem ze zamalo ja nawilzalam...zaraz kiedy skonczylam go zaopatrzylam sie w Garniera Pure A (tylko ze nie wiem wlasnie czy u was w Pl tez jest jego wersja na noc-w postaci zelu);ja mam i na dzien i noc...
Jest i w Polandzie Ale to bardzo delikatny kwasek, na mnie jednak dzialal i nawet ciut buzie nawilzal.
Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
tylko ze teraz regularnie nawilzajace maseczki robie i kremu Vichy Termal Fix uzywam i nie jest tak zle z suchoscia...Musze sie pochwalic ze 2 dni temu wlasnie stwierdzialam ze mam mniejsze zaskornikina brodzie i nosie..czolo tez powoli wykurza nieproszonych gosci..
I tak sobie mysle czy to nie jest jakis znak, ze nie moglam kupic Lysanelu...moze to bedzie za mocne...sama juz nie wiem...chyba dalej bede stosowac Garnier i maseczke aspirynowa a za 3 tygodnie jak pojawie sie w Krakowie i pojde na oczyszczanie do Yves Rocher zaciagne porady u kosmetyczki...bo nie oszukujmy sie za duzo sobie nie podoradzamy nie widzac swojego stanu skory...mozemy najwyzej zmienic czyjs tok myslenia i podsunac nowe pomysly na leczenie...

A co do Vichy to tak jak wspomnialam jest ale w wybranych sklepach...Avene, LRP pewnie tez...oczywiscie tez w wybranych...ale czy ich produkty maja rownie dobre odpowiedniki Acne Dermu czy Lysanelu?
Ale pamietaj o ochronie - Thermal Fix jej nie ma
Avene ma Cleanance K a LRP Effaclar K. Co do Acne-Dermu to nie wiem ale moze maja Skinoren? Na mnie w kazdym razie Lysanel (tonik) jak na razie dziala najlepiej. Za krem sie nie zabieram, bo mam w szafce caly zapasik kwasow, do wiosny wystarczy a na nowa wiosne po prostu kupie nowy set.

Edytowane przez Sylwiasta
Czas edycji: 2005-11-23 o 12:14 Powód: zgubilam literke
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 12:22   #222
Yola
Wtajemniczenie
 
Avatar Yola
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 2 893
GG do Yola
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
A co do Vichy to tak jak wspomnialam jest ale w wybranych sklepach...Avene, LRP pewnie tez...oczywiscie tez w wybranych...ale czy ich produkty maja rownie dobre odpowiedniki Acne Dermu czy Lysanelu?
Helo Oliwka! Pozdrawiam Jeżeli chodzo o LRP to jak już dziewczyny wspomniały Effaclar K ale moim faworytem kwachowym jest Diacneal Avene - efekty po nim były lepsze niż po 10 czarodziejskich zabiegach kwasem glikolowym u kosmetyczki http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=4283
Yola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 12:40   #223
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

hej wam:P chcialam sie z wami podzielic moim skromnym doswiadczeniem,a zarazem problemem. jaki czas temu przeczytalam watki na temat kwasow..w ogole balam sie zaczac ich uzywac,bo one sa moce,szczypia,wybiela mi twarz itd itd...ale w koncu zdecydowalam sie na ACNE DERM. stosuje go juz jakos z 2 tyg-pol tubki mi poszlo. i co?????? w sumie to nic;/ ani mnie nie szczypie,ale tezx nie widze zeby jakos szczegolnie dzialal na moja twarz..jest troche bielsza ogolnie (smaruje go jak kremik-na cala twarz), ale syfki wagry i nawet te blizny i czerwone plamki sa nadal....i co powinnam w zwiazku z tym zrobic???zmienic go na inny??poczekac??a mzoe kwasy na mnie nie dzialaja??ale to hcyba nie mozliwe bo cuszzzzz innego by mi zostalo?? prosze o HELP!!!
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 12:55   #224
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Ladi, kwas azelainowy w Acne-Dermie jest bardzo delikatnym kwasem, trzeba go dlugo stosowac, przynajmniej zuyj swoja tubke AD do konca (a nakladasz te 4 cm jak pisze producent?).
Przyznam sie jednak, ze na mnie ten Acne-derm nie bardzo dzialal, zuzylam 2 tubki i bylo bez zmian, a po toniku Lysanel SVR, juz po 1 razie cere mialam lepsza niz po 2 tygodniach AD.
Moze na nas po prstu nie dziala...wszak kazda skora inna...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 13:23   #225
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Question Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

hmm...to ja juz sama nie wiem czy wziasc sie za gruntowne szukanie lysanelu lub diacnealu w weekend, czy poprostu wykonczyc te slabizny garniera i za 3 tyg.po przyjezdzie do Pl pojsc na oczyszczenie i porade do kosmetyczki?
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-23, 18:17   #226
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez oliwkadawida
hmm...to ja juz sama nie wiem czy wziasc sie za gruntowne szukanie lysanelu lub diacnealu w weekend, czy poprostu wykonczyc te slabizny garniera i za 3 tyg.po przyjezdzie do Pl pojsc na oczyszczenie i porade do kosmetyczki?
Jesli Garnier Ci sluzy a kosmetyczka jest zaufana i bedzie Ci potrafila doradzic, to ja bym sie wstrzymala z inwestycjami w Lysanel do czasu przyjazdu do Polski.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 09:38   #227
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

No to ja sie podzielę wrażeniami po zużyciu jednej tubki Effaclaru i rozpoczęciu Lysanela Mimo naprawde różnych opinii na temat tego 1, ja sobie go bardzo chwalę i na pewno będę do niego wracać. Przede wszystkim miałam zdecydowanie mniej wyprysków przy jego stosowaniu. Teraz wzięłam się za "grubszy kaliber"... Lysanel stosuje tydzień. Jakby trochę pogorszyła mi się cera... żadnego wysypu, ale troszke małych czerwonych krostek, które znikają następnego dnia. Najbrdziej pogorszenie widac na czole-to by się zgadzało-zawsze niemiłosiernie mi się przetłuszczało i zanieczyszczało. Policzki i broda są jak najbardziej ok-mam jeszcze trochę przebarwień po niezbyt rozsądnym opalaniu przy zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych, ale jakby pomalutku się rozjaśniały (to juz przy Effaclarze). I... dzisiaj poszłam do pracy 1 raz bez podkładu!! Korektorek, sypki puder i jest git. Sama nie mogę się nadziwić

Dodam jeszcze tylko, że na razie Lysanel mnie nie przesusza, tzn. po nałożeniu leciutko szczypie jakieś 5 minut, po wchłonięciu nie muszę stosować niczego nawilżającego. I co na plus-po przebudzeniu nie świecę się tak jak do tej pory
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 10:27   #228
oliwkadawida
Raczkowanie
 
Avatar oliwkadawida
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Krk/Londyn
Wiadomości: 121
GG do oliwkadawida Send a message via Skype™ to oliwkadawida
Smile Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

garnier czuje ze dzial,poniewaz:
a)jak nakladam go na buzke to szczypie a nawet swedzi przez jakies 5 min
b)po nalozeniu mam zaczerwienione czolko, nosek i brode (policzki nie bo mam je i tak zdrowe i gladkie jak pupcia niemowlaka)
c)wiedze ze przesusza(moze nie tak jak Normaderm ale jednak)
d)naprawde pogorszyla mi sie cera, ale zarazem polepszyla...juz wyjasniam o co mi tu chodzi,wiec:czolko ma dozo czeronych pryszczykow ale nie wypelnionych niczym i nie bolacych,broda rowniez- czekam az znikna. A co do poprawy to:na czole pomiedzy tymi zaczerwieniami zaskorniki niektore tak jak by zniknely
e)a pozatym moja buzka wg mnie zmienila diametralnie swoj kolor...zostala wybielona (papa kochane piegi,zmienilyscie kolor)

Tak wiec pojde za twoja rada Sylwia i zostane jeszcze z garnierem z 3 tyg.
Co prawda nie bylam jeszcze nigdy w zyciu u kosmetyczki ale po przeczytaniu jednego z artykulow u nas na forum napewno nie bede latwa klientka (hmm...chyba nigdy nie jestem) ale wsumie kiedy sie zaspokoi wymagajacego klienta to chyba swiadczy o duzej kompetencji...

...wiec jak tyllko cos znow zacznie sie zmieniac(biore pod uwage tylko mozliwosc poprawy!) z garnierem to dam znac...potraktuje teraz wizaz jako moj dziennik
oliwkadawida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 13:50   #229
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

cześć
Może się będziecie śmiały ale powiedzcie mi gdzie kupujecie olejek pichtowy? Jak się w aptece zapytałam o krem z olejkiem pichtowym to pani mgr się mi zapytała czy to do nawilżania stref intymnych. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać
Pozdrawiam cieplutko wszystkie wizażanki i czekam na odp
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-24, 14:32   #230
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

olejek pichtowy można kupić w aptece albo w sklepie zielarskim. dziwne zachowanie tej pani, bo w aptekach dostępne są kosmetyki z olejkiem pichtowym firmy Profarm.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 14:37   #231
Olinda
Raczkowanie
 
Avatar Olinda
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 85
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Justko dzięki za odp, pójdę jeszcze raz do apteki ale tym razem do innej pa pa
Olinda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 17:23   #232
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Jak ostatnio pytałam w aptece o tonik z olejkiem pichtowym Profarmu to pani też nie miała pojęcia o co mi chodzi i to było w aptece w Klifie a nie w jakiejś podrzędnej aptece więc teoretycznie powinny być bardziej poinformowane itp
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 19:09   #233
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Jak ostatnio pytałam w aptece o tonik z olejkiem pichtowym Profarmu to pani też nie miała pojęcia o co mi chodzi i to było w aptece w Klifie a nie w jakiejś podrzędnej aptece więc teoretycznie powinny być bardziej poinformowane itp
Agusia, panie w patekach sa zazwyczaj kiepsko poinformowane;( No i NIGDY nie maja probek
knotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 19:50   #234
ladi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 48
GG do ladi
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Sylwus ja stosuje acne tylko na noc i robie tak ze smaruje cala bużke wcierajac wz sie wchlonie-max ile sie da bo potem juz sie tak walkuje i zostaje...i czasem jescze zostawiaam taka warstewke na zewnatrz chyba juz mi sie nie chce konczyc tego acne-dam bratu;p a co bys radzila w takim razie mocniejszego??:p ja chyba jestem gruboskorna ;p;p buziaki
__________________
dziewczyna łatwa do zdobycia może być trudna do zniesienia :P
ladi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 21:01   #235
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez ladi
Sylwus ja stosuje acne tylko na noc i robie tak ze smaruje cala bużke wcierajac wz sie wchlonie-max ile sie da bo potem juz sie tak walkuje i zostaje...i czasem jescze zostawiaam taka warstewke na zewnatrz chyba juz mi sie nie chce konczyc tego acne-dam bratu;p a co bys radzila w takim razie mocniejszego??:p ja chyba jestem gruboskorna ;p;p buziaki
Moze sprobuj z maseczka aspirynowa, przepis w wyszukiwarce
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-11-24, 22:02   #236
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez knotie
Agusia, panie w patekach sa zazwyczaj kiepsko poinformowane;( No i NIGDY nie maja probek
weź mi nawet nie wspominaj o próbkach jak poszukiwałam próbek blokerów obeszłam wszystkie apteki w wawie w centrum i na trasie od marszałkowskiej do arkadii oczywiście wszędzie próbek brak w 2 miejscach dostałam ale i tak nie to o co mi chodziło ;/ nie wspomnę już o wszystkich aptekach u mnie w mieście których jest też sporo (dostałam dosłownie 1 próbkę i to do tego kremu z filtrem do CIAŁA )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 22:31   #237
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Nie chciało mi sie czytać całego wątku.. Mam do was kilka pytanek mam nadzueje ze pomozecie Czy 17latka moze uzywac kwasow?Jesli tak to od jakiego kremu najlepiej zacząc? z góry dziękuje za pomoc
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 22:53   #238
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Nie szla bym tutaj na podobna latwizne...

Cytat ze Zlosliwca:
Doniesienia prasowe o tym, że nasza wyszukiwarka obgryza palce i porywa dzieci są grubo przesadzone.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 23:00   #239
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez prowokacja17
Nie chciało mi sie czytać całego wątku.. Mam do was kilka pytanek mam nadzueje ze pomozecie Czy 17latka moze uzywac kwasow?Jesli tak to od jakiego kremu najlepiej zacząc? z góry dziękuje za pomoc
.
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-03-18 o 10:59
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-10, 23:05   #240
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: kwasy, kwaski i kwaseczki

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Nie szla bym tutaj na podobna latwizne...

Cytat ze Zlosliwca:
Doniesienia prasowe o tym, że nasza wyszukiwarka obgryza palce i porywa dzieci są grubo przesadzone.


probowalam znalezc cos o wieku w jakim mozna zaczac uzywac kwasow...ale musialabym chyba sprawdzac wiek kazdej wizażanki która udziela sie w tym wątku i w innych o kwasach
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.