Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-22, 10:40   #2041
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem czy chce soft an gentle czy landscape ale tego drugiego widze ze juz nie ma.

Wstawiam zdjecie moich wczorajszych lupow, miala byc zamiast tej pomadki muf 44 rouge coco shine ale dobrze ze poszlam zobaczyc tester w sephorze bo na zywo zupelmie co innego niz na swatchach w necie.

Ubolewam nad tym ze nic ciekawego z pielegnacji nie zostalo bo mialam ochote na jakis krem pod oczy a byly same filtry i samoopalacze. Ale nic jak nie zlapie w moim rodzimym mario tego kremu z chanel to kupie all about eyes bo az tak na glowe nie upadlam jeszcze zeby krem za 500 zl kupowac, nie obrazajac nikogo
Nie wiem jak to jest z tymi kremami za 500 zl , do 100 zl mozna juz swietne kupic ,, wiec moze przy tych mega drogich placi sie juz za marke i poczucie luksusu

Oh lola Nawet teraz jestem popsikana . La vernis skyline oddalam , bo utrzymywal mi sie tyle co lakiery z Inglota czyli max. 3 dni, a kolor nie do konca mi podpasowal. No chyba ze wale gdzies tymi lapami tak mocno, ze nawet lakier samochodowy by sie nie utrzymal.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 10:41   #2042
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
http://goniaroniaa.blogspot.com/2014...9+k+n+o+%3F%29

Ja tam swojego kuplam w sephorze ale oryginalny 300 zl? Nie wierze!!! Nawet w usa od producenta masz 150$
Ja tam też w takie cuda nie wierzę Przecież nie tak dawno była "afera" z tańszymi szczotkami z zakupów grupowych, co do oryginalności których pewności nie było.

Poza tym jak czytam, że: "Głowica w Sephorze kosztuje 105 zł, na allegro można taką samą dostać za 33 zł " to mi się zaraz przypominają aukcje z podrobionymi końcówkami do szczoteczek do zębów Brauna - bo nawet to podrabiają.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 10:44   #2043
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ja tam też w takie cuda nie wierzę Przecież nie tak dawno była "afera" z tańszymi szczotkami z zakupów grupowych, co do oryginalności których pewności nie było.

Poza tym jak czytam, że: "Głowica w Sephorze kosztuje 105 zł, na allegro można taką samą dostać za 33 zł " to mi się zaraz przypominają aukcje z podrobionymi końcówkami do szczoteczek do zębów Brauna - bo nawet to podrabiają.
Niestety niektorzy w to wierzą.
Ta dziewczyna co mnie dziwi najbardziej podobno pracuje w sephorze... A napisala "ze nie da zarobic perfumerii" . Tak naprawde nawet na stronie producenta ta szczotka tyle kosztuje.. Po prostu jest droga i tyle.
A ludzie naiwnie kupujac podroby- szerzą podrobkowy biznes.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 10:54   #2044
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez somethinggood Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to jest z tymi kremami za 500 zl , do 100 zl mozna juz swietne kupic ,, wiec moze przy tych mega drogich placi sie juz za marke i poczucie luksusu

Oh lola Nawet teraz jestem popsikana . La vernis skyline oddalam , bo utrzymywal mi sie tyle co lakiery z Inglota czyli max. 3 dni, a kolor nie do konca mi podpasowal. No chyba ze wale gdzies tymi lapami tak mocno, ze nawet lakier samochodowy by sie nie utrzymal.
ja za 100 tego lakieru też bym go nie kupiła, ale za 30 stwierdziłam, ze mogę spróbować tym bardziej, ze właśnie kolor mi bardzo podpasował nudziakowy brudny ciepły róz i nie za jasny, bo ja mam dość żółte ręce i typowe nudziaki kiepsko na mnie wyglądają.

Co do kremów to ja sie strasznie napaliłam na ten liftingujacy krem pod oczy chanel, ale cena oryginalna mnie przeraża niestety jak i tak całego kremu w odpowiednim czasie nie zdołam zużyć;/ prawde mówiąc nie trafiłam na dobry krem do 100zł, takie znośne to i owszem, najbardziej odpowiada mi clinique all abotu eyes, ale też nie w 100%. Jaki krem wg Ciebie do 100zł jest dobry?


Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Niestety niektorzy w to wierzą.
Ta dziewczyna co mnie dziwi najbardziej podobno pracuje w sephorze... A napisala "ze nie da zarobic perfumerii" . Tak naprawde nawet na stronie producenta ta szczotka tyle kosztuje.. Po prostu jest droga i tyle.
A ludzie naiwnie kupujac podroby- szerzą podrobkowy biznes.
mnie zastanawia stwierdzenie "jestem pewna że to oryginał" ale żadnego wyjaśnienia dlaczego jest pewna już nie ma.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 10:56   #2045
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem czy chce soft an gentle czy landscape ale tego drugiego widze ze juz nie ma.
mam oba także jakbyś chciała jakieś porównanie to pisz
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:14   #2046
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
mam oba także jakbyś chciała jakieś porównanie to pisz

ooo bardzo chętnie zobacze Ja się boje w sumie, że żaden nie będzie dla mnie, powiedz mi czy ten Landscape jest chłodny czy raczej neutralny i czy Soft and Gantle daje kolor czy tylko tafle? Jeśli chodzi o tonacje to bardziej się do Soft and Gantle skłaniam ale właśnie boje się, żeby nie był za ciemny dla mnie.


tak to jest słuchać się ekspedientek w M. otworzylam właśnie ten clinique happy heart który miał być rzekomo słodkim owocowym zapachem i kurde dla mnie to jest zapach kwiatowy nie owocowy strasznie mydlany i babciny...
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:14   #2047
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja za 100 tego lakieru też bym go nie kupiła, ale za 30 stwierdziłam, ze mogę spróbować tym bardziej, ze właśnie kolor mi bardzo podpasował nudziakowy brudny ciepły róz i nie za jasny, bo ja mam dość żółte ręce i typowe nudziaki kiepsko na mnie wyglądają.

Co do kremów to ja sie strasznie napaliłam na ten liftingujacy krem pod oczy chanel, ale cena oryginalna mnie przeraża niestety jak i tak całego kremu w odpowiednim czasie nie zdołam zużyć;/ prawde mówiąc nie trafiłam na dobry krem do 100zł, takie znośne to i owszem, najbardziej odpowiada mi clinique all abotu eyes, ale też nie w 100%. Jaki krem wg Ciebie do 100zł jest dobry?




mnie zastanawia stwierdzenie "jestem pewna że to oryginał" ale żadnego wyjaśnienia dlaczego jest pewna już nie ma.

Dokladnie i gdzie kupila tez nie napisala co jest sprzeczne z jej tytulem postu ale ja domyslam sie ze na allegro


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 11:30   #2048
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Dokladnie i gdzie kupila tez nie napisala co jest sprzeczne z jej tytulem postu ale ja domyslam sie ze na allegro


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

albo na grouponie
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:33   #2049
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
albo na grouponie

Albo wydaje mi sie ze to ta sama "firma" sprzedaje na all i gruponie, maja tez pedzie bobbi brown oryginalne za 89 zl caly zestaw wstyd!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 11:39   #2050
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ooo bardzo chętnie zobacze Ja się boje w sumie, że żaden nie będzie dla mnie, powiedz mi czy ten Landscape jest chłodny czy raczej neutralny i czy Soft and Gantle daje kolor czy tylko tafle? Jeśli chodzi o tonacje to bardziej się do Soft and Gantle skłaniam ale właśnie boje się, żeby nie był za ciemny dla mnie.
wczoraj na blogu pokazywałam lightscapade - on jest baaardzo delikatny, więc nie wiem czy oczekujesz rozświetlacza, który faktycznie daje widoczny efekt, czy zadowolisz się takim mega delikatesem?

Sofcik jest w odcieniu takiego opalonego beżu z dodatkiem szampana, kolor ładny, ale sama bałam się, że będzie za ciemny jeżeli jesteś bardzo, bardzo blada (bialutka), to może być za ciemny, tak to powinien być git tak jak pisałam daje mocniejszy błysk i ma malutkie drobinki, które w słońcu są widoczne ale nie jest to paskudny brokat. On daje kolorek

Lightscapade daje bardziej tafle, ale naprawdę bardzo delikatną. Chyba nie miałam jeszcze tak delikatnego rozświetlacza według mnie on jest neutralny
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 12:03   #2051
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wczoraj na blogu pokazywałam lightscapade - on jest baaardzo delikatny, więc nie wiem czy oczekujesz rozświetlacza, który faktycznie daje widoczny efekt, czy zadowolisz się takim mega delikatesem?

Sofcik jest w odcieniu takiego opalonego beżu z dodatkiem szampana, kolor ładny, ale sama bałam się, że będzie za ciemny jeżeli jesteś bardzo, bardzo blada (bialutka), to może być za ciemny, tak to powinien być git tak jak pisałam daje mocniejszy błysk i ma malutkie drobinki, które w słońcu są widoczne ale nie jest to paskudny brokat. On daje kolorek

Lightscapade daje bardziej tafle, ale naprawdę bardzo delikatną. Chyba nie miałam jeszcze tak delikatnego rozświetlacza według mnie on jest neutralny
zaraz sie skończy na tym, ze stwierdze, ze potrzebuje obu Na pewno nie chce czegoś w stylu Mary Lou, ale nie jestem pewna czy przez intensywność błysku czy przez to, ze kolor mi nie do końca odpowiada, bo nienaturalnie wygląda u mnie. Soft and Gentle ma właśnie chyba nie co bardziej naturalny kolor niż Mary, przynajmniej tak na swatchach w necie wygląda, ale Maryska też nie wygląda sztucznie w internecie.
Generalnie chciałabym rozświetlacz który daje tafle bez koloru , albo z kolorem który się nie bedzie odznaczał od mojej skóry i nie będzie chłodny, ale skoro mówisz, ze one się jeszcze intensywnością błysku różnią to dochodzi kolejny problem przy wyborze.
bardziej się skłaniałam do jaśniejszej wersji, ale jak nie miałaś tak delimkatnego rozświetlacza to właściwie ciekawe czy go będzie wogóle widać
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 12:57   #2052
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem czy chce soft an gentle czy landscape ale tego drugiego widze ze juz nie ma.

Wstawiam zdjecie moich wczorajszych lupow, miala byc zamiast tej pomadki muf 44 rouge coco shine ale dobrze ze poszlam zobaczyc tester w sephorze bo na zywo zupelmie co innego niz na swatchach w necie.

Ubolewam nad tym ze nic ciekawego z pielegnacji nie zostalo bo mialam ochote na jakis krem pod oczy a byly same filtry i samoopalacze. Ale nic jak nie zlapie w moim rodzimym mario tego kremu z chanel to kupie all about eyes bo az tak na glowe nie upadlam jeszcze zeby krem za 500 zl kupowac, nie obrazajac nikogo
Gratuluje zakupów. Widać, że łowy się udały.
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
na zdjęciu nie załapała się Chloe zielona, a te srebrne Lancomy nie moje-wzięłam dla mamy

ja bardzo lubię słodkie i ciężkie ale wiosną / latem staram się nie męczyć otoczenia

extra z Mario ? u mnie zero kolorówki .... nic nie zostało
w ogóle mój Marionnaud był bardzo ubogi, mały, słabo zaopatrzony, więc i tak jestem zadowolona że coś zostało chociaż
za zakupy .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 13:11   #2053
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zaraz sie skończy na tym, ze stwierdze, ze potrzebuje obu Na pewno nie chce czegoś w stylu Mary Lou, ale nie jestem pewna czy przez intensywność błysku czy przez to, ze kolor mi nie do końca odpowiada, bo nienaturalnie wygląda u mnie. Soft and Gentle ma właśnie chyba nie co bardziej naturalny kolor niż Mary, przynajmniej tak na swatchach w necie wygląda, ale Maryska też nie wygląda sztucznie w internecie.
Generalnie chciałabym rozświetlacz który daje tafle bez koloru , albo z kolorem który się nie bedzie odznaczał od mojej skóry i nie będzie chłodny, ale skoro mówisz, ze one się jeszcze intensywnością błysku różnią to dochodzi kolejny problem przy wyborze.
bardziej się skłaniałam do jaśniejszej wersji, ale jak nie miałaś tak delimkatnego rozświetlacza to właściwie ciekawe czy go będzie wogóle widać
wiesz co, niby cuś tam widać, ale na skórze, jest bardzo delikatny, ciężko to nawet opisać według mnie można go nawet używać na całą twarz żeby dał takie delikatne rozświetlenie oczywiście jeżeli nie ma się rozszerzonych porów czy cery mieszanej/tłustej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 13:29   #2054
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oooooj zazdroszczę! zwłaszcza kremu! uwielbiam go zużyłam ze 3 opakowania i stwierdziłam, że trzeba coś przetestować innego, ale clinique jest świetny
o to cieszę się bo brałam w ciemno

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a właśnie ja dużych pojemnosci nie chciałam, tylko te Body chce 85, a tak wolę 30 max 50 bo szybko mi sie nudzą perfumy i mimo, ze cenowo się nie opłaca małych to mnie by szlak trafiał jakby mi duże butle zalegały Tydzień temu w BC włąśnie też było perfum multum, ale tak jak pisałam karty zapomniałam to nie szalałam wzięłam właśnie jeszcze niebieskie Cavalli i też fajne bardziej na lato się nadają
z kremem to naprawdę farciara jesteś

ja duże pojemności to lubię tylko w ulubionych zapachach do których wracam, a takie przelotne znajomości i perfumy z tzw. łapanki jakie poczyniłam w Mario to tylko małe pojemności

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupów. Widać, że łowy się udały.

za zakupy .
dziękuję

poczyniłam kolejne zakupy a dziś to już prawie nic nie było..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 14:58   #2055
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A jak tam promocja -40% na produkty Sephora. Udało wam się coś kupić?
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:25   #2056
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny, który kolor Clairsonica bralyscie?

Mam okazje wreszcie kupic ze znizka, wiec biore, ale kompletnie nie mogę się zdecydować, który odcien kliknąć
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:32   #2057
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który kolor Clairsonica bralyscie?

Mam okazje wreszcie kupic ze znizka, wiec biore, ale kompletnie nie mogę się zdecydować, który odcien kliknąć
Weź każdy kolor tylko nie biały
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:36   #2058
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Weź każdy kolor tylko nie biały
A co z białym nie tak?
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:44   #2059
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
A co z białym nie tak?
mój się strasznie brudzi od podkładu lepiej weź kolorową
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-22, 15:46   #2060
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który kolor Clairsonica bralyscie?

Mam okazje wreszcie kupic ze znizka, wiec biore, ale kompletnie nie mogę się zdecydować, który odcien kliknąć

Różowy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 15:59   #2061
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
mój się strasznie brudzi od podkładu lepiej weź kolorową
O dzięki, wazna uwaga

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Różowy


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Biala wyeliminowana, zostaje roz albo lila
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:03   #2062
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
O dzięki, wazna uwaga





Biala wyeliminowana, zostaje roz albo lila
Róż
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:27   #2063
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja wlasnie nie wiem czy chce soft an gentle czy landscape ale tego drugiego widze ze juz nie ma.

Wstawiam zdjecie moich wczorajszych lupow, miala byc zamiast tej pomadki muf 44 rouge coco shine ale dobrze ze poszlam zobaczyc tester w sephorze bo na zywo zupelmie co innego niz na swatchach w necie.

Ubolewam nad tym ze nic ciekawego z pielegnacji nie zostalo bo mialam ochote na jakis krem pod oczy a byly same filtry i samoopalacze. Ale nic jak nie zlapie w moim rodzimym mario tego kremu z chanel to kupie all about eyes bo az tak na glowe nie upadlam jeszcze zeby krem za 500 zl kupowac, nie obrazajac nikogo
Super łupy, ja mam soft&gentle i jestem bardzo zadowolona, choć początkowo myślałam, że to nie dla mnie
Teraz lubię chyba nawet bardziej niż Mary Lou.

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Że co???


Zdjęcia proszę .

W ogóle zorientowałam się, że w moim mieście zlikwidowali wszystkie sklepy The Body Shop...
U mnie też zlikwidowali jakiś czas temu...
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 16:56   #2064
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny poradźcie coś, chodzę za tuszem i niestety ale w normalnej drogerii nic nie jestem w stanie wybrać bo te tusze są beznadziejne, nie pogrubiają wcale a jak pogrubiają to i tak coś jest z nimi nie tak, albo wysychają po 3 tygodniach.

Potrzebuję tuszu z wyższej półki do 100zł, pogrubiającego, ala sztuczne rzęsy. Myślałam o Collistar Infinito..
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:03   #2065
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja dostalam z dauglasa miniaturkę tego colistara i jak dla mnie jest obecnie znacznie lepszy niż armanii etk i They're Real benefitu . Porównuje do tych dwóch, bo akurat te mam teraz otwarte. Bardzo mocno wydłuża, chociaż odrobinkę skleja. Nie dodaje super objętości, ale rzęsy sa bardzo ładnie podkreślone.
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:07   #2066
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja dostalam z dauglasa miniaturkę tego colistara i jak dla mnie jest obecnie znacznie lepszy niż armanii etk i They're Real benefitu . Porównuje do tych dwóch, bo akurat te mam teraz otwarte. Bardzo mocno wydłuża, chociaż odrobinkę skleja. Nie dodaje super objętości, ale rzęsy sa bardzo ładnie podkreślone.

A ten Benefit jak oceniasz?
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:40   #2067
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dla mnie slaby. Troche wydluza, ale nie dodaje objetosci i troche skleja . Moje rzesy wygladaja w nim bardzo przecietnie, ale nasze watkowe dziewczyny go lubia i polecaja
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:46   #2068
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja do tej pory miałam Smashboxa Full Exposure (został mi polecony jako mocno pogrubiający choć taki nie jest, pogrubia mało, ale ładnie rozczesuje i rzęsy po nim mają ładny kształt) i Pupa Vamp (porażka totalna, jest bardzo gęsty, nie da rady nałożyć więcej niż jedną warstwę, za dużo się go zbiera na szczoteczce i po tygodniu mi zasechł).

Nie mam już cierpliwości do tych tuszy...
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:55   #2069
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie coś, chodzę za tuszem i niestety ale w normalnej drogerii nic nie jestem w stanie wybrać bo te tusze są beznadziejne, nie pogrubiają wcale a jak pogrubiają to i tak coś jest z nimi nie tak, albo wysychają po 3 tygodniach.

Potrzebuję tuszu z wyższej półki do 100zł, pogrubiającego, ala sztuczne rzęsy. Myślałam o Collistar Infinito..
MAC In Extreme Dimension.
Ostatnio jak go miałam na rzęsach, to nawet babka w Douglasie pytala czym je mam pomalowane
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-22, 17:56   #2070
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Dziewczyny poradźcie coś, chodzę za tuszem i niestety ale w normalnej drogerii nic nie jestem w stanie wybrać bo te tusze są beznadziejne, nie pogrubiają wcale a jak pogrubiają to i tak coś jest z nimi nie tak, albo wysychają po 3 tygodniach.

Potrzebuję tuszu z wyższej półki do 100zł, pogrubiającego, ala sztuczne rzęsy. Myślałam o Collistar Infinito..
też nad nim myślę ze smashboxa testowałam 3 tusze i tylko 1 jest fajny, ale on ma grzebyczek i trzeba z nim uważać tylko muszę poszukać gdzieś opakowania, bo nie pamiętam nazwy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.