Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X). - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-24, 12:34   #2161
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzieki, ten opis doskonale pasuje do mojej skory no ale zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości
No, to luz.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:37   #2162
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też nie do wszystkich produktów MAC pałam miłością (np. dotąd żaden podkład mi nie podszedł i wiele innych rzeczy okazało się takich se), ale jednak zasługuję na miano MACoholiczki .
a no właśnie mi nie podchodzą rzeczy nad którymi są powszechne zachwyty, przede wszystkim cienie MAC, okej fajne ale jak dla mnie takie same jak cienie inglota z serii AMC (tak teraz myśle że te same literki, wiec może inglot zrobił na wzór MACowych), przewaga MAC to te niespotykane kolory, ale mi z tych Duoochromów tylko Patina podchodzi kolorystycznie, ale też nie tak, żeby ją mieć, z "profesjonalnych" marek dużo lepsze cienie ma Make Up Atelier.
Pomadki też 8 cudem świata nie są, przegrywają w przedbiegach z pomadkami Chanel, nie miałam wszystkich wykończeń wiec może i inne są lepsze. Rozsławione korektory MAC Pro Longwear i studio też bez rewelacji.

Generalnie ja po MAC siegam głównie ze wzgledu na wybór kolorów jaki oferuje, bo poza Paint Potami nic mnie samo w sobie nie zachwyciło. Mam na oku rozświetlacz z MAC jak na razie, ale poza tym, że nie mogę sie zdecydować na kolor to boję się, ze będzie jak zwykle-wszyscy się zachwycają a ja będę rozczarowana.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572743 1]Oj...



Cena fajna, było brać na próbę Jest bardzo udany - pięknie pachnie, dobrze się pieni (ja go używam z sizalową myjką), faktycznie nie wysusza skóry i pozostawia na niej subtelny, migdałowy zapach. Do wieczornego prysznica:




Mi się MAC kojarzy z makijażem profesjonalnym, artystycznym...mam obawę, że w moich amatorskich rękach ich produkty nie będą miały szansy się w pełni wykazać [/QUOTE]

Właśnie ja nie dokońca jestem pewna czy mi by ten zapach migdała podchodził, jakby był o zapachu trawy cytynowej np to bym się nie wahała nawet
a tam artystycznym, jak nie lubisz szaleć w makijażu to po prostu wybieraj stonowane kolory i tyle

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Kliknelam dziś wreszcie Clarisonic
wcześniej bylam w sklepie obadac kolory i wybrałam w końcu rózowa, teraz czekam z niecierpliwoscia na dostawe
Ciekawe czy Ci wyślą Mi ostatnio na VIPach anulowali, ale w sumie to dobrze, bo przestałam go aż tak bardzo chcieć jak sie nasłuchałam o nim na wątku
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:42   #2163
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a

Ciekawe czy Ci wyślą Mi ostatnio na VIPach anulowali, ale w sumie to dobrze, bo przestałam go aż tak bardzo chcieć jak sie nasłuchałam o nim na wątku
Ale ja nie klikałam w polskiej Sephorze, tylko za granica
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:58   #2164
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572761 8]Czekam na -20% -10 mnie nie urządza. Mam na oku parę rzeczy z pielęgnacji ciała Shiseido.

[QUOTE]
ja tak samo czekam na -20%, -10% to jest zawsze z jakimś bieżącym kodem rabatowym on-line czy stacjonarnym
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 12:58   #2165
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja nie jestem napalona na Maca. To dla mnie taki drogi Inglot (nie żebym miała coś do Inglota). Kupilam korektor ProLonwear i jest taki sobie. A wszyscy tak nad nim piali. Pigmentacja/krycie bardzo przeciętne. Na poziomie podkladu, nie korektora. Trzyma się zwyczajnie. Nic specjalnego.
Ja już chyba wyrosłam z drogich produktów makijażowych. W drogerii można znaleźć równie dobre.
Ja mam za to problem z pielęgnacją... Już się czaje na krem z Antipodes. I powstrzymuje mnie tylko brak próbki i możliwości zwrotu Pojemność jest zabójcza i co ja z tym pocznę jak mnie zapcha?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:15   #2166
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
a no właśnie mi nie podchodzą rzeczy nad którymi są powszechne zachwyty, przede wszystkim cienie MAC, okej fajne ale jak dla mnie takie same jak cienie inglota z serii AMC (tak teraz myśle że te same literki, wiec może inglot zrobił na wzór MACowych), przewaga MAC to te niespotykane kolory, ale mi z tych Duoochromów tylko Patina podchodzi kolorystycznie, ale też nie tak, żeby ją mieć, z "profesjonalnych" marek dużo lepsze cienie ma Make Up Atelier.
Pomadki też 8 cudem świata nie są, przegrywają w przedbiegach z pomadkami Chanel, nie miałam wszystkich wykończeń wiec może i inne są lepsze. Rozsławione korektory MAC Pro Longwear i studio też bez rewelacji.

Generalnie ja po MAC siegam głównie ze wzgledu na wybór kolorów jaki oferuje, bo poza Paint Potami nic mnie samo w sobie nie zachwyciło. Mam na oku rozświetlacz z MAC jak na razie, ale poza tym, że nie mogę sie zdecydować na kolor to boję się, ze będzie jak zwykle-wszyscy się zachwycają a ja będę rozczarowana.
O właśnie, ten Twój wpis mi też uświadomił, że mnie przeraża nomenklatura w tej marce Tyle tych nazw, że trudno ogarnąć


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie dokońca jestem pewna czy mi by ten zapach migdała podchodził, jakby był o zapachu trawy cytynowej np to bym się nie wahała nawet
a tam artystycznym, jak nie lubisz szaleć w makijażu to po prostu wybieraj stonowane kolory i tyle
A no to jak nie lubisz migdała to nie bardzo, bo on mocno migdałowy.
Ze świeżych, cytrusowych produktów pod prysznic z L`occitane mogę polecić te dwa:

http://pl.loccitane.com/%C5%BCel-pod...557,174084.htm

http://pl.loccitane.com/%C5%BCel-pod...3557,45140.htm
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:15   #2167
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

ja mam co do prolongwear'a inne zastrzeżenia, bo o ile krycie jest przyzwoite nawet, to pod oczami mi się zbiera niestety z zmarszczkach mimicznych. w tej granicy cenowej do 100zł dużo lepszy jest clinique all about eyes.
Ja nie mam parcia czy cos jest drogie czy nie ekskluzywne itd, jasne dobrze mieć fajne opakowanie, ale to o zawartość głównie chodzi. Niestety nie sprawdził się u mnie żaden drogeryjny podkład jak i korektor pod oczy, a drogeryjne pomadki to jakaś kpina dla mnie. Cienie z inglota sprawdzają się u mnie rewelacyjnie więc nie widzę sensu by kombinować, ale akurat nie uważam Mac za drozszego Inglota, bo Inglot poza cieniami ma jak dla mnie tragiczne produkty
Jeśli chodzi o pielegnacje twarzy to raczej ide w produkty apteczne, chciałabym pobawić sie pół produktami, ale trzymanie rzeczy w lodówce to zupełnie nie dla mnie (zważywszy na to, ze mój Tż ma dziwna tendencje do "zjadania" kosmetyków to jakby były w lodówce to juz całkiem)
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 13:29   #2168
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
ja tak samo czekam na -20%, -10% to jest zawsze z jakimś bieżącym kodem rabatowym on-line czy stacjonarnym
Jak mam być tak do bólu szczera to wyznam, że nie tylko czekam na zniżkę -20% ale też na czas kiedy przy okazji będzie można zgarnąć mnóstwo gratisów - jak było ostatnio, tj. w ciągu ostatniego miesiąca kiedy wchodziło kilka grubych kodów na jeszcze grubsze gifty No niestety, rozpuścili mnie jak dziadowski bicz Aczkolwiek tego mini Clarinsa co go widział tylko monitoring jeszcze im nie mogę zapomnieć Bo ja wprost kocham Eau du Jardins.

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
(zważywszy na to, ze mój Tż ma dziwna tendencje do "zjadania" kosmetyków to jakby były w lodówce to juz całkiem)
Ciekawe...aż się prosi o szczegóły

Każda marka ma gorsze i lepsze produkty, wiadomo.
Ja mam zupełnie słabo obcykany temat korektorowo - podkładowy Używam jednego i tego samego podkładu od lat - Max Factor by Ellen Betrix - Soft Resistant Make Up - w kolorze Light, który sobie przywożę z Niemiec Korektor mam taki w pisaku od YSL i szału nie robi, miałam kiedyś też ten słynny magiczny w tubce od Heleny Rubinstein, ale wzięłam zbyt jasny kolor i wyglądałam strasznie, a poza tym włazil mi w pory Także taka sytuacja

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2014-03-24 o 13:34
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:29   #2169
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572849 7]O właśnie, ten Twój wpis mi też uświadomił, że mnie przeraża nomenklatura w tej marce Tyle tych nazw, że trudno ogarnąć


A no to jak nie lubisz migdała to nie bardzo, bo on mocno migdałowy.
Ze świeżych, cytrusowych produktów pod prysznic z L`occitane mogę polecić te dwa:

http://pl.loccitane.com/%C5%BCel-pod...557,174084.htm

http://pl.loccitane.com/%C5%BCel-pod...3557,45140.htm[/QUOTE]


zwykłych żeli na razie nie kupuje , za duzo ich mam i trzeba zużyć zapasy zanim po nowe siegne

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572860 6]Jak mam być tak do bólu szczera to wyznam, że nie tylko czekam na zniżkę -20% ale też na czas kiedy przy okazji będzie można zgarnąć mnóstwo gratisów - jak było ostatnio, tj. w ciągu ostatniego miesiąca kiedy wchodziło kilka grubych kodów na jeszcze grubsze gifty No niestety, rozpuścili mnie jak dziadowski bicz Aczkolwiek tego mini Clarinsa co go widział tylko monitoring jeszcze im nie mogę zapomnieć Bo ja wprost kocham Eau du Jardins.[/QUOTE]

ja właśnie jak wchodziły te kody na Gifty robiłam zamówienie i nie wpisałam kodów, tj wpisałam ale z małych liter więc ich nie zaakceptowało i zrobiłam zamówienie a tu się okazało, ze mi kody nie weszły
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:35   #2170
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja mam co do prolongwear'a inne zastrzeżenia, bo o ile krycie jest przyzwoite nawet, to pod oczami mi się zbiera niestety z zmarszczkach mimicznych. w tej granicy cenowej do 100zł dużo lepszy jest clinique all about eyes.
Ja nie mam parcia czy cos jest drogie czy nie ekskluzywne itd, jasne dobrze mieć fajne opakowanie, ale to o zawartość głównie chodzi. Niestety nie sprawdził się u mnie żaden drogeryjny podkład jak i korektor pod oczy, a drogeryjne pomadki to jakaś kpina dla mnie. Cienie z inglota sprawdzają się u mnie rewelacyjnie więc nie widzę sensu by kombinować, ale akurat nie uważam Mac za drozszego Inglota, bo Inglot poza cieniami ma jak dla mnie tragiczne produkty
Jeśli chodzi o pielegnacje twarzy to raczej ide w produkty apteczne, chciałabym pobawić sie pół produktami, ale trzymanie rzeczy w lodówce to zupełnie nie dla mnie (zważywszy na to, ze mój Tż ma dziwna tendencje do "zjadania" kosmetyków to jakby były w lodówce to juz całkiem)
Ja mam dwa podkłady drogeryjne, ktore mi pasuja: Maybelline Fit me i Boujois Healthy mix. Z droższych jedynie Clarins mi odpowiada. Trzymam go na gosze dni. Nie potrzebuję mega krycia. Korektor Fit me uwielbiam Tusze kupuje Loreala i wyrzucam je po max 2 miesiącach, bo mam wrażliwe oczy.
Serio pomadki Maybelline, Loreala czy Bourjois Ci nie pasują? Dla mnie są identyczne jak Chanel czy Dior W pomadkach nie ma jakiejś kosmicznej technologii?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:38   #2171
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
zwykłych żeli na razie nie kupuje , za duzo ich mam i trzeba zużyć zapasy zanim po nowe siegne
No to jakby nadszedł czas, to te dwa polecam


Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
ja właśnie jak wchodziły te kody na Gifty robiłam zamówienie i nie wpisałam kodów, tj wpisałam ale z małych liter więc ich nie zaakceptowało i zrobiłam zamówienie a tu się okazało, ze mi kody nie weszły
O fuck ! < tak bym zareagowała
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 13:40   #2172
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Paletka UD Naked 3 wróciła

http://www.hqhair.com/health-beauty/...ban-decay.list
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:41   #2173
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572860 6]
Ciekawe...aż się prosi o szczegóły

Każda marka ma gorsze i lepsze produkty, wiadomo.
Ja mam zupełnie słabo obcykany temat korektorowo - podkładowy Używam jednego i tego samego podkładu od lat - Max Factor by Ellen Betrix - Soft Resistant Make Up - w kolorze Light, który sobie przywożę z Niemiec Korektor mam taki w pisaku od YSL i szału nie robi, miałam kiedyś też ten słynny magiczny w tubce od Helelny Rubinstein, ale wzięłam zbyt jasny kolor i wyglądałam strasznie, a poza tym włazil mi w pory Także taka sytuacja [/QUOTE]
z ostatnich sytuacji: Mam taki puder nadajacy objetości z Got2Be i jest na nim napis Power Full i jakos zostawiłam go na wierzchu któregoś dnia, wracam spod prysznica i Tż oburzony, że ukryłam przed nim jakieś oranżadki czy nie wiem jak on to nazwał, a sie tak broniłam , ze ja takich rzeczy pić nie będę ( Tż właśnie non stop sobie plusze nie pluswze rozrabia i pije) , zaśmiałam się i powiedziałam mu co to jest, a on mówi, ze juz sobie na rękę wysypał i miał rozrabiać z wodą, ale przyeczytał PowerFull na opakwoaniu i bał się, ze nie będzie mógł zasnąć i nie wypił Ale jakby to rano zobaczył to by zjadł

Max factor niestety ma dla mnie zbyt rózowe odcienie podkładów i od razu u mnie odpada, z drogeryjnych jeszcze Healthy Mix daje u mnie rade, ale to też nie zawsze. Ciaglę czegos nowego próbuje bo jeszcze na ten mój ideał nie trafiłam, w każdym cos mi przeszkadza, albo włąśnie włazi w pory, albo robi maske albo sie sciera plamami, albo kolor nie do konca taki. co do korektorów to właśnie moje ostatnio ulubione to Precious Light Guerlain ( ale to tylko w lepsze dni, chocaż ma przyzwoite krycie jak na korektor rozswietlajacy, ale tylko przyzwoite) i właśnie ten Clinique All About Eyes, który cenowo jest duzo bardziej przyjemny, ma dobre krycie, nie wysusza skóry pod oczami nie znika w ciagu dnia i raczej sie nie zbiera w zmarszczkach
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:42   #2174
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
Jest jakis kod zniżkowy na UD?
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:51   #2175
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja mam dwa podkłady drogeryjne, ktore mi pasuja: Maybelline Fit me i Boujois Healthy mix. Z droższych jedynie Clarins mi odpowiada. Trzymam go na gosze dni. Nie potrzebuję mega krycia. Korektor Fit me uwielbiam Tusze kupuje Loreala i wyrzucam je po max 2 miesiącach, bo mam wrażliwe oczy.
Serio pomadki Maybelline, Loreala czy Bourjois Ci nie pasują? Dla mnie są identyczne jak Chanel czy Dior W pomadkach nie ma jakiejś kosmicznej technologii?
Lubie pomadki Loreal Caresse ale to dla mnie bardziej błyszczyki są niz pomadki i np jesli chodzi o Chanel Rougo Coco Shine, to mimo iż są troche lepsze to nie o tyle o ile wskazuje na to róznica cenowa, ale jeśli chodzi o pomadki , które maja mieć wieksze krycie, utrzymywać mi się na ustach, nie wysuszać ich nie schodzić w dziwne plamy, niedajboze mazać sie po całej twarzy to tylko i wyłącznie Chanel mi pasują. Rózne są opinie, niektórzy właśnie mówią, ze pomakdi chanel są beznadziejne i nie warte kasy, ale u mnie niestety nic innego sie nie sprawdza tak jakbym tego chciała. Ostatnio odkryłam pomadki Estee Lauder i też są genialne, ale nie planuje jak na razie zakupu kolejnej jedna mi wystarczy
Tuszy sama też nie kupuje droższych, zazwyczaj po Bourjois siegam, ewentualnie mini9aturki Clinique jak wymienie podczas jakiejś akcji, bo mi to wystarcza.
W podkłądach drogeryjnych mam jeden główny problem-nie ma dla mnie kolorów niestety, bo o ile są jasne to zazwyczaj w nieodpowiedniej tonacji, Healthy Mix jest w miarę okej, ale nie zawsze sie u mnie sprawdza, akurat krycie uważam, ze ma przyzwoite, ale po paru godzinach nie zawsze wyglada dobrze.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;4572886 5]No to jakby nadszedł czas, to te dwa polecam

O fuck ! < tak bym zareagowała [/QUOTE]
W sumie mogłam anulować i zamówic drugi raz, ale juz mi sie nie chciało kombinować
ale pewnie te zele już nie nawilżają? Za rok moze zuzyje co mam to się im przyjże
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:55   #2176
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Dziewczyny gratuluje mega zakupów na wyprzedaż ach mario i zazdraszczam
Czy można się dowiedzieć z wyprzedzeniem którą mario beda likwidować? Chodzi mi o trojmiasto, czy cos sie jeszcze u nas ostalo?
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 13:58   #2177
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

U mnie żadna pomadka sie nie trzyma. Juz sie przyzwycziłam i nie robie problemów. Ale to pewnie dlatego, ze ja non stop cos pije albo jem albo gadam
Ostatnio testowalam Shiseido cos a la lakier w płynie YSL i tez lipa.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:06   #2178
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Jest jakis kod zniżkowy na UD?
HQNOV chyba
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:08   #2179
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
HQNOV chyba
Niestety na UD nie działa
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 14:14   #2180
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez KatarzynaD Pokaż wiadomość
Dziewczyny gratuluje mega zakupów na wyprzedaż ach mario i zazdraszczam
Czy można się dowiedzieć z wyprzedzeniem którą mario beda likwidować? Chodzi mi o trojmiasto, czy cos sie jeszcze u nas ostalo?
najlepiej zapytać ekspedientek

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
U mnie żadna pomadka sie nie trzyma. Juz sie przyzwycziłam i nie robie problemów. Ale to pewnie dlatego, ze ja non stop cos pije albo jem albo gadam
Ostatnio testowalam Shiseido cos a la lakier w płynie YSL i tez lipa.
jedzenie to mało co przetrwa, mi chodzi o to, zeby ta pomadka się trzymała wtedy kiedy nie jem, a nie jak zazwyczaj wychodzę z domu a tam nic nie ma już na ustach, albo jest na całej twarzy
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:15   #2181
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

A ja uwielbiam nad zycie najtansze pomadki z Maybelline Hydra Extreme - wciaz szukam wsrod drozszych zamiennika ich 535 - idealnej czerwieni - i zadne sie nie umywaja - wysokopolkowe albo za bardzo wysuszaja usta albo za malo nasycone kolory maja, a te z Hydra Extreme to ideal - nawilzaja jak pomadki ochronne a pigmentacja szalenie intensywna i nie musze maziac ust 20 razy dla odpowiedniego efektu jak przy Lancome, Guerlain czy EL... jakby ktos znalazl drozszy odpowiednik (powalilo babe, drozszych rzeczy szukac na sile ) to dajcie znac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:16   #2182
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Ja nie mówię o kolorówce tylko zapachach, że u mnie były również takie które nie były wystawione.
Nie były schowane na zapleczu tylko w szufladach pod półkami z zapachami. W ten sposób zdobyłam dla mamy chanel allure sensuele i coco czarne, bo tak sobie zapytałam czy są jakieś chanele, a ona mi wyciągnęła z szuflady...
Jednak pewnie i tak co najlepsze kąski capnęły pracowniczki, ich rodziny, znajomi.... sama widziałam jak kilka kobiet tylko wchodziło i od razu do kasy, a tam miały zapakowaną siatę...
Ja bym pewnie kupiła znacznie więcej, ale walka z innymi kobietami i przekrzykiwanie się o uwagę konsultantki mnie irytowało.
Szkoda że nie można było dotykać samemu perfum
U Ciebie chyba było inaczej bo widzę że babki mogły cokolwiek otwierać... ja się ośmieliłam otworzyć szufladę mufe żeby sięgnąć po konkretny cień to mnie konsultantka przez pół sklepu wyzywała.... a szafki z perfumami były odgrodzone od klientek i nie można było się do nich zbliżyć. Jedyne co było można to "przepraszam a to jaka pojemność i w jakiej cenie, a to... a tamto ?" i walczyło jednocześnie o to z 5-6 kobiet...
Wczoraj byłam w moim ulubionym Marionnaud, nic nie było otwierane przez konsultantki, nic a nic nie było odgrodzone (jak w Katowicach ), nawet perfumy były wyciągnięte na szafce z pełnym dostępem
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:21   #2183
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
najlepiej zapytać ekspedientek



jedzenie to mało co przetrwa, mi chodzi o to, zeby ta pomadka się trzymała wtedy kiedy nie jem, a nie jak zazwyczaj wychodzę z domu a tam nic nie ma już na ustach, albo jest na całej twarzy
ja mam z MACa takie pomadki które dają radę nawet jedzeniu, wiadomo że kolor nie jest taki jak na początku, ale są bardzo trwałe, a apogeum trwałości to było kiedyś jak zrobiłam wieczorem demakijaż poszłam spać, a rano wstaje i mam dalej zabarwione usta od pomadki ..
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:22   #2184
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
A ja uwielbiam nad zycie najtansze pomadki z Maybelline Hydra Extreme - wciaz szukam wsrod drozszych zamiennika ich 535 - idealnej czerwieni - i zadne sie nie umywaja - wysokopolkowe albo za bardzo wysuszaja usta albo za malo nasycone kolory maja, a te z Hydra Extreme to ideal - nawilzaja jak pomadki ochronne a pigmentacja szalenie intensywna i nie musze maziac ust 20 razy dla odpowiedniego efektu jak przy Lancome, Guerlain czy EL... jakby ktos znalazl drozszy odpowiednik (powalilo babe, drozszych rzeczy szukac na sile ) to dajcie znac

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
oj to teraz zrobiłaś mi gula!
a z diora próbowałaś szminek? chodzi mi o addict i addict extreme? albo rouge dior? bo mają piękne czerwienie jak była likwidacja MArio u mnie, to szukałam czerwieni i najwięcej takich ładnych i intensywnych miał właśnie Diorek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:25   #2185
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to teraz zrobiłaś mi gula!
a z diora próbowałaś szminek? chodzi mi o addict i addict extreme? albo rouge dior? bo mają piękne czerwienie jak była likwidacja MArio u mnie, to szukałam czerwieni i najwięcej takich ładnych i intensywnych miał właśnie Diorek
A z Diora nie probowalam na pewno przy najblizszej okazji przetestuje

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:26   #2186
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[QUOTE=Rotkohl;45729459]najlepiej zapytać ekspedientek



Dziękuję to zadzwonię do mario.
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:29   #2187
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja wiem, ze sa ludzie u ktorych pomadki sie trzymaja. Słyszę o nich czasem, ale to nie ja U mnie nawet konturówka się nie trzyma. Chociaz musze kiedys kupic MUFE Aqua lip

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj to teraz zrobiłaś mi gula!
a z diora próbowałaś szminek? chodzi mi o addict i addict extreme? albo rouge dior? bo mają piękne czerwienie jak była likwidacja MArio u mnie, to szukałam czerwieni i najwięcej takich ładnych i intensywnych miał właśnie Diorek
A u mnie w Mario powiedzieli, ze Dior zabral swoja kolorowke i nie bedzie na wyprzedazy
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins

Edytowane przez Kusum
Czas edycji: 2014-03-24 o 14:30 Powód: 1
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:38   #2188
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze sa ludzie u ktorych pomadki sie trzymaja. Słyszę o nich czasem, ale to nie ja U mnie nawet konturówka się nie trzyma. Chociaz musze kiedys kupic MUFE Aqua lip

A u mnie w Mario powiedzieli, ze Dior zabral swoja kolorowke i nie bedzie na wyprzedazy
coś w tym jest bo u mnie z Diora pusta paleta nawet najmniejszego bzdeta nie było, a nie sądzę żeby wszyscy się rzucali na to co ma w ofercie
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:48   #2189
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

To ja w obronie MAC'a . Uważam, że ich cienie i szminki są rewelacyjne, podobnie jak róże i rozświetlacze. O pędzlach nie wspomnę, bo w większości przypadków to mistrzostwo. Pewnie, że nie wszystkie produkty są udane (niektóre i dla mnie są bublami), w odniesieniu do szminek i cieni wiele zależy od koloru i wykończenia, jednak chyba żadna firma nie oferuje takiej mnogości odcieni i wykończeń. Błyszczyki też uwielbiam, tak samo jak kredki do oczu, ust i brwi, żelowe eyelinery (fluidline'y) itp. itd. Nie znaczy to, że po inne firmy nie sięgam, bo kolorówkę innych marek też mam (niestety w nadmiarze), ale chyba serce bije mi najszybciej na hasło "MAC" .
Zresztą z każdej firmy mam swoich ulubieńców (np. ArtDeco ma najlepszy wg mnie korektor do maskowania plamek i wyprysków), a z MAC'a nie uwiodły mnie ani podkłady ani korektory, lakiery do paznokci zresztą też bywają kiepskie. Niemniej MAC ma wiele produktów trudnych do zastąpienia, więc będę bronić tezy, że nie jest to marka przereklamowana .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-24, 14:53   #2190
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

Ja się wzbraniałam przed MACiem długo aż w końcu uległam i nie żałuję . Na pewno będę u nich kupować pomadki, róż Harmony to mój ulubieniec, a czaję się jeszcze na jakiś rozświetlacz.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-19 17:51:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.