Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 15:05   #1111
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kochana? Jak miło.
1. aksamitna, gładka, lekka, kremowo-śmietankowa, ale odżywcza; bardzo ładnie się rozprowadza,sunie jak po masełku; pięknie się wchłania i nie wysusza
Dzięki za odp
tylko musze wiedzieć o który chodzi chodzi o ten https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000051901.html czy ten https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=_VvUpIaN1 ?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam bardzo wrażliwe oczy i skórę dookoła i regularnie wracam do SVR Topylase, czy jakoś tak. Nawilża, uelastycznia, koi. Świetny jest, polecam. Teraz mam jakiś Laury Mercier o masełkowatej konsystencji, też przyjemny, ale zdarzają mi się małe alergiczne krostki pod oczami po jego użyciu i zresztą jak po większości kremów.
Ok,ok sprawdzę
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:09   #1112
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja marze o torebce Bao Bao Issey Miyake ale ta cena .
Ooo srebrna, holograficzna albo czarna są boskie! Coś w tym stylu ma też Maciek Sieradzki, ten z Project Runway, ale już nie tak elegancka, bardziej streetwearowa. Chociaż...nie teraz wygooglowałam i nie jest aż tak podobna http://www.menwithballs.pl/produkt/d...k-sieradzky-2/
Ja w te wakacje upolowałam w końcu dwie torebki Guess, przecenione o 50% Mało jest torebek, które mi się podobają, jak już to bardzo drogie, p oryginalnych fasonach, a tu się udało Najbardziej odrzucają mnie Korsy, wszystko jedno, czy podróbka, czy oryginał, co druga kobieta z nimi lata.

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mam ten puder i już go prawie nie używam, jedynie do poprawek tą małą wersję. Jak dla mnie to nic specjalnego, częściej używam Givenchy.
Jeśli chodzi o Maca to zawsze z niecierpliwością czekam na limitki Uwielbiam ich szminki i cienie, a najbardziej paletkę Cinderella
Dla mnie też słaby, jako jedyny powodował świecenie, nieświeży wygląd i różowial na twarzy.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:11   #1113
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Na stronie MACa są 2 wersje trio pomadka+błyszczyk+konturó wka za 135zł, ale to chyba nie te które były jakiś czas temu w D
http://www.maccosmetics.pl/whats_new/14941/index.tmpl

Pasowałoby mi zrobić zamówienie w D, ale bez tony prezentów czuję się zniechęcona
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:29   #1114
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Za to mój brat połknie wszystko. Pamiętam jak kiedyś mama dała do wielką tabletkę wapna taką do rozrobienia w wodzie, a on zamiast rozrobić to w całości połknął i stwierdził, że będzie szybciej działać
Skubany. Mój Miszcz.


Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Masakra..


Miałyście może pojemniczki podróżne z pat&lub?;-)

Albo jakieś godne polecenia?
Ja używam albo miniatur (dzięki temu wątkowi sporo ich mam) albo przelewam do opakowań po miniaturach ( dzięki temu wątkowi sporo ich mam). Powtarzam się?

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Mam ten puder i już go prawie nie używam, jedynie do poprawek tą małą wersję. Jak dla mnie to nic specjalnego, częściej używam Givenchy.
Jeśli chodzi o Maca to zawsze z niecierpliwością czekam na limitki Uwielbiam ich szminki i cienie, a najbardziej paletkę Cinderella
Ten?
http://www.ekobieca.pl/product-pol-5...ory-Beige.html
Jak do tej pory dla mnie- najlepszy. Lubi się z moją cerą. Daje satynowe wykończenie, bez nadmiernego matu, czy świecenia. Taki blask zdrowej, młodej skóry. No ale wiadomo, każdemu pasuje co innego. No prawie każdemu. Podobno są tacy ludzie, którym nic nie pasuje. Ale ja takich nie znam.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Mam bardzo wrażliwe oczy i skórę dookoła i regularnie wracam do SVR Topylase, czy jakoś tak. Nawilża, uelastycznia, koi. Świetny jest, polecam. Teraz mam jakiś Laury Mercier o masełkowatej konsystencji, też przyjemny, ale zdarzają mi się małe alergiczne krostki pod oczami po jego użyciu i zresztą jak po większości kremów.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------


Ja to samo Uwielbiam dobrą bieliznę. Plus kosmetyki, perfumy, torebki, buty, ciuchy
Wiele słyszałam o kosmetykach SVR, chyba nawet Ania z czerwonymi szpilami z tego wątku je polecała. Pewnie się na coś skuszę.
Ad. dopisano
To takie kobiece. Mężczyzna raczej kobiecej bielizny na siebie nie założy, a jeśli nawet nigdy nie będzie wyglądał w niej tak dobrze jak kobieta.

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Dzięki za odp
tylko musze wiedzieć o który chodzi chodzi o ten https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...000051901.html czy ten https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=_VvUpIaN1 ?

Ok,ok sprawdzę
Ten pod oczy. Bywają fajne promocje: 5ml tego kremu plus np. mini korektor za 50 zł. Warto kupić i spróbować.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

Dla mnie też słaby, jako jedyny powodował świecenie, nieświeży wygląd i różowial na twarzy.
Dziewczyny, aż mi przykro.
Czy nikomu nie pasuje ten puder z Pupy?
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:34   #1115
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Kusicie znowu Meteorami a miałam oszczędzac :banghead::banghead:

Poszłam dziś spontanicznie do stacjo S i zakupiłam dwa mini zestawy Lancome dostałam gratis 2 próbki nowego serum z Clarinsa, próbkę perfum Marca J. I do tego robiona próbkę pianki glamglow więc jestem całkiem zadowolona jak za 88 zł
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Na stronie MACa są 2 wersje trio pomadka+błyszczyk+konturó wka za 135zł, ale to chyba nie te które były jakiś czas temu w D
http://www.maccosmetics.pl/whats_new/14941/index.tmpl

Pasowałoby mi zrobić zamówienie w D, ale bez tony prezentów czuję się zniechęcona
Też znalazłam potrzebę zakupowa w D ale mało prezentów i próbki kiepskie. Może jutro będzie lepszy prezent i jakieś lepsze próbki rzucą :banghead:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:36   #1116
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Te torby ala bao bao są na allegro.. kusi, ale orginaly to nie są raczej;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:45   #1117
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Na stronie MACa są 2 wersje trio pomadka+błyszczyk+konturó wka za 135zł, ale to chyba nie te które były jakiś czas temu w D
http://www.maccosmetics.pl/whats_new/14941/index.tmpl

Pasowałoby mi zrobić zamówienie w D, ale bez tony prezentów czuję się zniechęcona

Kliknęłam sobie dzisiaj rano ten fioletowy box w MACu - od dawna miałam ochotę na szminke Flat Out Fabulous, a jak jeszcze do tego błyszczol i konturówka, to trza brać
Z poprzedniego boxa, który właśnie w D., nabyłam jestem wielce zadowolona

A prezenty... przyznam się szczerze, że przestały mnie kręcić zapasy miniaturek albo chińskich dupsów czy innych nie trafionych zapachów... kupuje tylko to, co potrzebuję/chcę, bez zbędnych dodatków
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 15:51   #1118
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Czy nikomu nie pasuje ten puder z Pupy?
Nam chodzi o puder La Prairie
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:53   #1119
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Na stronie MACa są 2 wersje trio pomadka+błyszczyk+konturó wka za 135zł, ale to chyba nie te które były jakiś czas temu w D
http://www.maccosmetics.pl/whats_new/14941/index.tmpl

Pasowałoby mi zrobić zamówienie w D, ale bez tony prezentów czuję się zniechęcona
Kusi mnie ten zestaw fuksji

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

Wiele słyszałam o kosmetykach SVR, chyba nawet Ania z czerwonymi szpilami z tego wątku je polecała. Pewnie się na coś skuszę.
Ad. dopisano
To takie kobiece. Mężczyzna raczej kobiecej bielizny na siebie nie założy, a jeśli nawet nigdy nie będzie wyglądał w niej tak dobrze jak kobieta.


Dziewczyny, aż mi przykro.
Czy nikomu nie pasuje ten puder z Pupy?
Tak to ja polecałam i nadal polecam kosmetyki SVR, oprócz tego kremu pod oczy https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...review-1013258 on teraz ma trochę inne opakowanie

Co do pudru Pupy to się nie wypowiem, bo go nie miałam, ale lubię ten Like a doll

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie dzisiaj rano ten fioletowy box w MACu - od dawna miałam ochotę na szminke Flat Out Fabulous, a jak jeszcze do tego błyszczol i konturówka, to trza brać
Z poprzedniego boxa, który właśnie w D., nabyłam jestem wielce zadowolona

A prezenty... przyznam się szczerze, że przestały mnie kręcić zapasy miniaturek albo chińskich dupsów czy innych nie trafionych zapachów... kupuje tylko to, co potrzebuję/chcę, bez zbędnych dodatków
Możesz wstawić słocze jak się to prezentuje jak już dostaniesz tego boxa? Też mi się spodobał ten zestaw
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2015-07-29 o 15:59
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 15:56   #1120
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Mam do was prośbę, chętnie przygarne puste sloiczki po kremach estee lauder zarówno małych i dużych oczywiście mogę się wymienić za cos
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 16:01   #1121
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Nam chodzi o puder La Prairie
Aaaa...
hmmm... nie wiem czy to lepiej czy gorzej?
Całe życie w niezdecydowaniu.
Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mam do was prośbę, chętnie przygarne puste sloiczki po kremach estee lauder zarówno małych i dużych oczywiście mogę się wymienić za cos
Dorobiłam się tylko jednego pustaczka.
Wbijaj na priv z danymi.
Wyślę, ale zwykłym. Oszczędzam na kolejne mini zamówienia.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 17:26   #1122
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Dziewczyny paczajcie jaki prezent dzis dostalam od TZ Ot tak, bez okazji Kotelkowa srebrna bransoletka! Moja wewnetrzna kocia natura zostala zaspokojona!

Btw, bylam dzisiaj w F&F i kupilam sobie na promocjach staniki w dwupaku za 24 zl oba, kardigan za 70 zl i koszulo-sukienke za 43 zl Mega sie ciesze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11823881_1441413206187427_832893696_n.jpg (77,6 KB, 122 załadowań)

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2015-07-29 o 17:29
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 18:13   #1123
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny paczajcie jaki prezent dzis dostalam od TZ Ot tak, bez okazji Kotelkowa srebrna bransoletka! Moja wewnetrzna kocia natura zostala zaspokojona!
Śliczna bransoletka, też lubię kocie motywy.

Pisząc o fantastycznych prezentach z D. zapomniałyście o kosmetyczce, a woda już się skończyła!

W Tołpie -30% na kremy na noc.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 18:13   #1124
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kusi mnie ten zestaw fuksji


Możesz wstawić słocze jak się to prezentuje jak już dostaniesz tego boxa? Też mi się spodobał ten zestaw

Jak tylko dostanę i aparat da radę, to wstawię
Ale możesz w google poszukać, jest sporo słoczy tej pomadki z boxa - flat out fabulous konturówka w boxie to Heroine a błyszczyk Rhythm.
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 18:31   #1125
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

A ja z Maca zamówiłam właśnie nudziaka i zapachowego Fixa+, nigdy nie miałam to wypróbuję
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:26   #1126
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

wypróbowałam właśnie szampon John Masters Organic do włosów przetłuszczających się (ten z próbek w D) . Pieni się fajnie, myje dobrze ale ten zapach śmierdzi jak Ketopron albo inna tego typu maść mąż mnie pyta co sobie stłukłam że smarowałam Ketopronem. Ja mu na to że głowę chyba nie zakupię pełnowymiarowego opakowania
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:28   #1127
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:29   #1128
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Ten pod oczy. Bywają fajne promocje: 5ml tego kremu plus np. mini korektor za 50 zł. Warto kupić i spróbować.
Oj sorki... Rzeczywiście jeden z linków dotyczy kremu do twarzy
Oblookam zestawy
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:31   #1129
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
gratki!!! witaj w klubie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-29, 19:36   #1130
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
gratki!!! witaj w klubie
dzieki wlasnie martini poszlo w ruch
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:40   #1131
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
Uuuu to teraz można trzaskać mini zamówienia ile wlezie .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 19:44   #1132
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Uuuu to teraz można trzaskać mini zamówienia ile wlezie .
no a jak bede wam podawac kody
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:00   #1133
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

No i już po moim odwyku a tak świetnie mi szło.

Wstawili szafę W7 w drogerii Natura i nie byłabym sobą gdybym nie przetestowała ich podkładu HD. Podkład jest niesły, z kolorystyką średnio -Kolor Buff ma różowe podtony. Skusiłam się też na kasetkę bronzer matowy i rozświetlacz, bo była promocja -50% na drugi produkt. Za wysztko zapłaciłam niespełna 27zł, bo rabat wszedł na już obniżoną cenę.

Byłam też w Douglas sprawdzić to nowe urządzenie do dobierania podkładów. Jest nieźle, trafiło 3 podkłady, które aktualnie używam. Jak tak dalej pójdzie to wizażyści nie będą potrzebni .
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-29 o 20:09
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:20   #1134
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Śliczna bransoletka, też lubię kocie motywy.
Dziekuje Ciesze sie jak dziecko z niej
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:33   #1135
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny paczajcie jaki prezent dzis dostalam od TZ Ot tak, bez okazji Kotelkowa srebrna bransoletka! Moja wewnetrzna kocia natura zostala zaspokojona!

Btw, bylam dzisiaj w F&F i kupilam sobie na promocjach staniki w dwupaku za 24 zl oba, kardigan za 70 zl i koszulo-sukienke za 43 zl Mega sie ciesze
Śliczna bransoletka

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Jak tylko dostanę i aparat da radę, to wstawię
Ale możesz w google poszukać, jest sporo słoczy tej pomadki z boxa - flat out fabulous konturówka w boxie to Heroine a błyszczyk Rhythm.
Ok to czekam na zdjęcia, patrzyłam na te słocze na necie, kusi dalej, nudziaki też

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wypróbowałam właśnie szampon John Masters Organic do włosów przetłuszczających się (ten z próbek w D) . Pieni się fajnie, myje dobrze ale ten zapach śmierdzi jak Ketopron albo inna tego typu maść mąż mnie pyta co sobie stłukłam że smarowałam Ketopronem. Ja mu na to że głowę chyba nie zakupię pełnowymiarowego opakowania


Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
gratulacje

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
A ja z Maca zamówiłam właśnie nudziaka i zapachowego Fixa+, nigdy nie miałam to wypróbuję
Tez zestaw za 135 nude? Chętnie też zobaczę foto, bo już sama nie wiem, który mi się bardziej podoba
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:36   #1136
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No i już po moim odwyku a tak świetnie mi szło.
Byłam też w Douglas sprawdzić to nowe urządzenie do dobierania podkładów. Jest nieźle, trafiło 3 podkłady, które aktualnie używam. Jak tak dalej pójdzie to wizażyści nie będą potrzebni .
Oj.
Eeee tam.
No to se pogadałam.
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
czesc wiem ze zanudzam ale mam juz golda normalnie opijam wlasnie
Ooo...
Burżuj, upiję się chyba razem z Tobą. Na piwo mnie stać.

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje Ciesze sie jak dziecko z niej
Śliczna niespodzianka.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
wypróbowałam właśnie szampon John Masters Organic do włosów przetłuszczających się (ten z próbek w D) . Pieni się fajnie, myje dobrze ale ten zapach śmierdzi jak Ketopron albo inna tego typu maść mąż mnie pyta co sobie stłukłam że smarowałam Ketopronem. Ja mu na to że głowę chyba nie zakupię pełnowymiarowego opakowania
dobre, dobre
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:41   #1137
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

dziś przyszedł mój JoyBox czerwcowy
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 20:57   #1138
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Śliczna bransoletka
Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Śliczna niespodzianka.
Dziekuje dziewczyny Mega mi sie podoba

Od dwoch dni mam w glowie ta torebke... Co o niej myslicie? Pudrowy roz.. Pasowalaby mi do bransoletki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...st=PRODUCT&s=5
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:21   #1139
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Ponieważ zostało mi kremu pod oczy tylko na dziś ,a wrzucili w D ten zestaw https://www.douglas.pl/douglas/Piel%...eRef=3_UNNKFin to zamówiłam go Póki co będę mieć 5ml sprawdzonego AAER i czas na poszukiwanie Tołpy i Estee w dobrej cenie
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-29, 21:26   #1140
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny Mega mi sie podoba

Od dwoch dni mam w glowie ta torebke... Co o niej myslicie? Pudrowy roz.. Pasowalaby mi do bransoletki http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...st=PRODUCT&s=5
śliczna torebka włączyłaś mi chęć zakupu torebki a bransoletka też mi się bardzo podoba
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-29 08:21:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:30.