Planowanie ciąży, część 9. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-19, 19:58   #4591
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Awusia ale zazdroszcze wakacji❤ Sylwia ja tez nie lubie tego smrodu fajek. Majeczka zazdro wypadu do Wawki!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:00   #4592
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Przeważnie to i tak jestem w pracy lub siedze u siebie, ale przez ta kuchnie jednak od czasu do czasu przechodzę.

Nie rozumiem co za problem zrobić dosłownie 5 krokow i wyjsc zapalic na dwor

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
No tak czy inaczej czy to tylko w kuchni palą to i tak ten zapach i dym sie rozchodzi w domu..

Jak widac niektorym ciezko zrobic te kilka krokow i wyjść.. pewnie troche tez z przyzwyczajenia..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:01   #4593
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
No tak czy inaczej czy to tylko w kuchni palą to i tak ten zapach i dym sie rozchodzi w domu..

Jak widac niektorym ciezko zrobic te kilka krokow i wyjść.. pewnie troche tez z przyzwyczajenia..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ech...:/

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:02   #4594
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Przeważnie to i tak jestem w pracy lub siedze u siebie, ale przez ta kuchnie jednak od czasu do czasu przechodzę.

Nie rozumiem co za problem zrobić dosłownie 5 krokow i wyjsc zapalic na dwor

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Zwłaszcza, że są piękne pogody. U mnie mama miała problem z tym, żeby nie wchodzić z papierosem do mnie do pokoju. Wiem, że dym i tak się roznosi po domu, ale nie mam ochoty żeby ktoś palił u mnie w pokoju. Po wielkich burzach mama zaakceptowała i dostała jeszcze zakaz wchodzenia do łazienki z papierosem bo później nie idzie tam wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:04   #4595
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Sylwia mnie w ciąży tak cofało od zapachu fajek, i tak pozostało do dziś. Mój mąż pali i strasznie mi to przeszkadza

Wysłane z mojego TA-1032 przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:04   #4596
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Ech...:/

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Ja bym tak dla wlasnego spokoju o siebie i maluszka juz teraz powiedziala rodzicom dlaczego nie chcesz zeby palili w domu..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Za niedługo moze dopadna cie te jedne z gorszych ciazowych dolegliwości czyli mdlosci i wymioty i szczerze odradzam ci wchodzenie do pomieszczenia gdzie ktos palil..u mnie sie to kończyło wymiotami pol dnia

Edytowane przez Kaamilaaa0508
Czas edycji: 2018-06-19 o 20:06
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:08   #4597
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że są piękne pogody. U mnie mama miała problem z tym, żeby nie wchodzić z papierosem do mnie do pokoju. Wiem, że dym i tak się roznosi po domu, ale nie mam ochoty żeby ktoś palił u mnie w pokoju. Po wielkich burzach mama zaakceptowała i dostała jeszcze zakaz wchodzenia do łazienki z papierosem bo później nie idzie tam wejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to gratuluję, ze udalo Ci się to osiągnąć

Mam nadzieje, ze u mnie pojdzie gladko gdy dowiedzą sie o wnusiu.

Właśnie sie z mezem zastanawiamy w jaki sposób powiedziec moim i jego rodzicom o ciąży. Chcielibysmy jakos pomyslo. Myslalam wręczyć maleńkie skarpetki lub coś w tym stylu, ale moze Wy macie jakiś lepszy pomysł?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez pajka03 Pokaż wiadomość
Sylwia mnie w ciąży tak cofało od zapachu fajek, i tak pozostało do dziś. Mój mąż pali i strasznie mi to przeszkadza

Wysłane z mojego TA-1032 przy użyciu Tapatalka
Łooo to wspolczuje. Ja juz wspominałam ze my w tz kochalismy fajki, ale rzucilismy jak zaczynalismy starania o dzidzie. I w sumie wlasnie tez zaczely dopiero teraz mi przeszkadzać.

No i dziwnym faktem było, ze na tym weselu nie ciagnelo mnie do fajek pomimo wieeelu palaczy wokół pewnie fasolka juz rządziła

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 20:08   #4598
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
O to gratuluję, ze udalo Ci się to osiągnąć

Mam nadzieje, ze u mnie pojdzie gladko gdy dowiedzą sie o wnusiu.

Właśnie sie z mezem zastanawiamy w jaki sposób powiedziec moim i jego rodzicom o ciąży. Chcielibysmy jakos pomyslo. Myslalam wręczyć maleńkie skarpetki lub coś w tym stylu, ale moze Wy macie jakiś lepszy pomysł?

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Cos tu kiedys ktos pisał (chyba Madziq? Nie jestem pewna) o malych pudeleczkach prezentowych a w środku smoczek jakos mnie to rozczula, chyba nawet bardziej niz skarpetki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:10   #4599
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Ja bym tak dla wlasnego spokoju o siebie i maluszka juz teraz powiedziala rodzicom dlaczego nie chcesz zeby palili w domu..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Za niedługo moze dopadna cie te jedne z gorszych ciazowych dolegliwości czyli mdlosci i wymioty i szczerze odradzam ci wchodzenie do pomieszczenia gdzie ktos palil..u mnie sie to kończyło wymiotami pol dnia
Jeszcze chwile sie wstrzymamy. U mnie tego nie czuć, a po drugie wietrze non stop.
Jesc zaczelismy tez u nas, nie w kuchni..

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
Cos tu kiedys ktos pisał (chyba Madziq? Nie jestem pewna) o malych pudeleczkach prezentowych a w środku smoczek jakos mnie to rozczula, chyba nawet bardziej niz skarpetki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Smoczek tez spoko ale chyba mnie bardziej przekonują skarpetki, bo zawsze na widok takich mini mini mini skarpetek sie meega rozczulam

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:11   #4600
panipuchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar panipuchatkowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 9 076
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Sylwia hmm skarpetki fajny pomysl i smoczek tez!
__________________
Najszczęśliwsza Żona na świecie! 20.06.2015!

Najszczęśliwsza Mama na świecie! 22.01.2019!

Czekamy na drugi Skarb!
panipuchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:13   #4601
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Jeszcze chwile sie wstrzymamy. U mnie tego nie czuć, a po drugie wietrze non stop.
Jesc zaczelismy tez u nas, nie w kuchni..

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Smoczek tez spoko ale chyba mnie bardziej przekonują skarpetki, bo zawsze na widok takich mini mini mini skarpetek sie meega rozczulam

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Tez mi sie mini skarpetki podobają zreszta chyba widac po moim avatarze
no ale skarpetki to bardziej mi pasuja na prezent dla tatusia a smoczek dla dziadków

No i uwielbiam malutkie czapeczki

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 20:18   #4602
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Z soxo są takie skarpeteczki jak Kamila ma w avatarze, tylko pod spodem mają napisy "kocham babcię/dziadka".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:20   #4603
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Z palaczami jest masakra. Rodzice TZ tez pala. Po swietach bylam zatruta. Od kiedy jestem w ciazy pala tylko w kuchni ale ona nie ma drzwi i ja i tak smierdze i czuje.. nie wyobrazam sobie jechac z corcia do nich.. u nas w domu pala na balkonie. Moj tata tez pali z bratem. Zawsze na balkonie. Teraz to odchodza po 3m ode mnie.. a rodzicie TZ jakos sie nie staraja w tym temacie. Boje sie serio tych kwasow jak sie mala pojawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:21   #4604
krejzicatlady
Zadomowienie
 
Avatar krejzicatlady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1 968
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Ja od ponad 2 lat jestem vejperką ale też papierosy kochałam,teraz tak mi to śmierdzi że jak ktoś idzie palić to wolę poczekać i sobie pójść swoje owocowe dymki puszczać sama.

A jak im przekazać hmm...
Napewno skarpetki są fajnym pomysłem,smoczek też,inny fajny pomysł gdzieś czytałam zamówić grawerowane łyżeczki i np zrobić deser i jak mama wyciągnie łyżeczkę to przeczyta,albo ciasteczko z wróżba a zamiast wróżby jakiś wierszyk,możesz też zamówić naklejki na wino / piwo z napisem alboooo....w Twoim przypadku zamów kubraczek dla psa z napisem "zostanę bratem" i psa wpuścić do pokoju jak rodzice będą tam siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez krejzicatlady
Czas edycji: 2018-06-19 o 20:23
krejzicatlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:24   #4605
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Z soxo są takie skarpeteczki jak Kamila ma w avatarze, tylko pod spodem mają napisy "kocham babcię/dziadka".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja te akurat kupilam juz daaaawno w eko

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:29   #4606
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Jeżeli chodzi o to, jak powiedzieć rodzicom o ciąży, to ja bym po prostu powiedziała Jakoś nie przekonują mnie takie kombinowane prezenty, wolałabym kupić coś sobie albo już dla maluszka :P


Zasnęłam po pół godzinie meczu, i widzę że nic nie straciłam...


Dawacdzidzie, kurczę, ale seria antybiotyków, bierzesz jakieś probiotyki? Mnie też zaczęło dziś boleć gardło, mam nadzieję że mi przejdzie, nie cierpię chorować :/
__________________


Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:41   #4607
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Z soxo są takie skarpeteczki jak Kamila ma w avatarze, tylko pod spodem mają napisy "kocham babcię/dziadka".


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo super !! Poszukam

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Z palaczami jest masakra. Rodzice TZ tez pala. Po swietach bylam zatruta. Od kiedy jestem w ciazy pala tylko w kuchni ale ona nie ma drzwi i ja i tak smierdze i czuje.. nie wyobrazam sobie jechac z corcia do nich.. u nas w domu pala na balkonie. Moj tata tez pali z bratem. Zawsze na balkonie. Teraz to odchodza po 3m ode mnie.. a rodzicie TZ jakos sie nie staraja w tym temacie. Boje sie serio tych kwasow jak sie mala pojawi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tez nie zatroszcze sytuacji. Ja nie wiem co to za typ ludzi- czy oni serio nie wiedzą jak bardzo to szkodzi? ale mnie wkurza ten temat. A jeszcze drogie to jwk cholera.

Cytat:
Napisane przez krejzicatlady Pokaż wiadomość
Ja od ponad 2 lat jestem vejperką ale też papierosy kochałam,teraz tak mi to śmierdzi że jak ktoś idzie palić to wolę poczekać i sobie pójść swoje owocowe dymki puszczać sama.

A jak im przekazać hmm...
Napewno skarpetki są fajnym pomysłem,smoczek też,inny fajny pomysł gdzieś czytałam zamówić grawerowane łyżeczki i np zrobić deser i jak mama wyciągnie łyżeczkę to przeczyta,albo ciasteczko z wróżba a zamiast wróżby jakiś wierszyk,możesz też zamówić naklejki na wino / piwo z napisem alboooo....w Twoim przypadku zamów kubraczek dla psa z napisem "zostanę bratem" i psa wpuścić do pokoju jak rodzice będą tam siedzieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
2 lata wow☺ moj tz znudzil sie tym po 2 tygodniach. Ale suma sumarum lepsze chyba to niz zwykle faje.

A z tym ubrankiem dla psa to dobre he he muszę to przemyslec

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o to, jak powiedzieć rodzicom o ciąży, to ja bym po prostu powiedziała Jakoś nie przekonują mnie takie kombinowane prezenty, wolałabym kupić coś sobie albo już dla maluszka


Zasnęłam po pół godzinie meczu, i widzę że nic nie straciłam...


Dawacdzidzie, kurczę, ale seria antybiotyków, bierzesz jakieś probiotyki? Mnie też zaczęło dziś boleć gardło, mam nadzieję że mi przejdzie, nie cierpię chorować :/
Skarpetki to okolo 10 zl a mina rodziców pewnie bezcenna☺ u rodziców tz to będzie pierwszy wnuk, wiec chce by dowiedzieli sie w wyjątkowy i slodki sposob☺



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:52   #4608
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was udało się zaciążyć jak zrzuciła trochę kg, a wcześniej miała nadwagę? Czy jak już się urodziło jedno dziecko to można np mieć problem z drożnością jajowodów?
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 20:52   #4609
Patryka
Wtajemniczenie
 
Avatar Patryka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: midsummer night
Wiadomości: 2 825
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Sylwia00804 Pokaż wiadomość
Skarpetki to okolo 10 zl a mina rodziców pewnie bezcenna☺ u rodziców tz to będzie pierwszy wnuk, wiec chce by dowiedzieli sie w wyjątkowy i slodki sposob☺



Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

No tak, nie mówię że nie, ale ja bym i tak po prostu powiedziała Chociaż może zmienię zdanie, jeśli mi się uda samej zaciążyć
Jak dla mnie małe skarpetki i małe buciki też są wyjątkowo słodkie
__________________



Edytowane przez Patryka
Czas edycji: 2018-06-19 o 20:54
Patryka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-19, 21:00   #4610
Kaamilaaa0508
Zakorzenienie
 
Avatar Kaamilaaa0508
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 12 163
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie, czy którejś z was udało się zaciążyć jak zrzuciła trochę kg, a wcześniej miała nadwagę? Czy jak już się urodziło jedno dziecko to można np mieć problem z drożnością jajowodów?
To ze urodzilo się juz jedno dziecko nie oznacza ze przy kolejnym nie bedzie problemów.. mozna miec wtedy rowniez problemy z hormonami, moze nie byc owu, pęcherzyki moga nie pekac, moze byc problem z droznoscia tak jak piszesz..
Nasz organizm ciagle sie zmienia i nawet fakt ze z pierwszym udalo sie ot tak bez problemu nie oznacza ze z drugim bedzie podobnie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Kaamilaaa0508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:25   #4611
dawacdzidzie
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 784
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o to, jak powiedzieć rodzicom o ciąży, to ja bym po prostu powiedziała Jakoś nie przekonują mnie takie kombinowane prezenty, wolałabym kupić coś sobie albo już dla maluszka


Zasnęłam po pół godzinie meczu, i widzę że nic nie straciłam...


Dawacdzidzie, kurczę, ale seria antybiotyków, bierzesz jakieś probiotyki? Mnie też zaczęło dziś boleć gardło, mam nadzieję że mi przejdzie, nie cierpię chorować :/
Jestem załamana tą serią antybiotyków. Ale nie dziwie sie bo przed hsg bralam profilaktycznie a 4 dni po zabiegu bylam u mamy, ktora na mnie kichala i prychała przez pół dnia - gdybym wiedziała, ze jest taka chora to bym nie pojechała. I teraz mam efekt, dokladnie w niedziele bylam, w poniedziałek zaczął się ból gardla a dzisiaj to juz dramat. Angina zakaźna na wyjalowionym antybiotykiem organizmie.. Jem co moge, probiotyki, czosnek, maslanki, przecierki warzywne. Płacze z bolu ale jem, bo moj żołądek pod wpływem silnych lekow robi wywrotke jak jest pusty.


A co do fajek, ja bardzo szybko robię porządek jak ktos chcę zapalić obok mnie. Nie akceptuje nawet w 1%, w moim domu nikt nigdy nie zapali. Mam odruch wymiotny nawet bez ciąży.. Zreszta w naszym towarzystwie na ten moment pala 2 osoby i sa wyzywane przez reszte ziomkow za patolke ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dawacdzidzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:31   #4612
Sylwia00804
Zakorzenienie
 
Avatar Sylwia00804
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 656
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez Kaamilaaa0508 Pokaż wiadomość
To ze urodzilo się juz jedno dziecko nie oznacza ze przy kolejnym nie bedzie problemów.. mozna miec wtedy rowniez problemy z hormonami, moze nie byc owu, pęcherzyki moga nie pekac, moze byc problem z droznoscia tak jak piszesz..
Nasz organizm ciagle sie zmienia i nawet fakt ze z pierwszym udalo sie ot tak bez problemu nie oznacza ze z drugim bedzie podobnie..

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Moja kuzynka ma 12-letniego syna i mimo wieeelu lat staran nie doczekali sie dla niego rodzenstwa.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Sylwia00804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:44   #4613
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Dawacdzidzie wspolczuje! Trzymaj sie! Uwazaj zebys teraz nie zlapala jakiejs infekcji. Polecam Nynastyne. Jak sie tak wyjalowi organizm.
No u mnie tez nikt nie zapali. Ale jak jestem u kogos to sie fochow robic nie da a zwlaszcza jak walczysz o sympatie przyszlych tesciow i sie dopiero docieracie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:54   #4614
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez panipuchatkowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny beta - 352.8 ☺☺☺

Tsh - 1.18
Pięknie, gratulacje!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 21:58   #4615
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Mam odwiedziny przyjaciółek od jutra do niedzieli - wiec odezwę się pewnie w niedziele dopiero, tęsknie, lofciam, buziaki !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-19, 22:26   #4616
ko_91
Zadomowienie
 
Avatar ko_91
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 380
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

A ja nie mogę spać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ko_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 04:47   #4617
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

ImageUploadedByWizaz Forum1529466409.767488.jpg miłego dnia !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 04:49   #4618
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Dzień dobry ☕
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 05:06   #4619
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Załącznik 7571451 miłego dnia !
Ulala jaka laska!!!
Dzień dobry kochane

Ja swoim rodzicom powiedziałam w ten sposób, że dałam im ramkę z pierwszym USG fasolki
Teściom powiedzieliśmy normalnie.

Ale miałam popieprzone sny, mogłabym nakręcić jakiś dobry film na ich podstawie. Aż poczułam się jak w ciąży, wtedy codziennie miałam takie fazy, że to szok! I wszystkie pamiętałam

Wysłane z mojego TA-1032 przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-20, 06:23   #4620
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Planowanie ciąży, część 9.

Dzień dobry

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 21:15:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:40.