Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-01-04, 18:18   #2851
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kasia1433 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie drogie rudzielce
My¶lê, po wielu kombinacjach z kolorem w³osów do³±czê ju¿ na sta³e do rudych farbowanych Jako, ¿e studiowa³am ostatnio ten w±tek, a zdjêæ tu teraz jak na lekarstwo, chcia³abym pokazaæ jak wysz³a na moich zdekoloryzowanych ze ¶redniego br±zu w³osach Allwaves 9.44 czyli marchewkowy. Chcia³am mieæ marchewê, ale jak zwykle po dekolorze w³osy wysz³y ciemniejsze, zreszt± nie wiem jak u innych wychodzi ta farba, mo¿e i taka jest.... Mimo wszystko jestem zadowolona, kolor mi siê podoba, g³êboki miedziany, w dziennym ¶wietle ja¶niejszy, wyrównany, nie ma takich czerwonawych refleksów, ani prawie czerni jak na zdjêciu ...i wydaje mi siê, tak przy okazji, ¿e bardzo zbli¿ony do 'bumerangowego' koloru, na którym akurat mi nie zale¿a³o
Witaj, powiem ci ¿e jak na poziom 9 to kolor bardzo ciemny - dla porównania u¿ywa³am 9,04 z Mjirel i na moich w³osach to jasny miodowy blond, ale rzeczywi¶cie kolor bardzo nasycony i ³adny, ciekawe jak siê bêdzie wyp³ukiwa³ - bo to rodzina Vitality'su, dodam ¿e te¿ maj± kulki od¶wie¿aj±ce kolor (tak jak espresso) od¿ywka +pigment w jednym. My¶lê ¿e jak bêdzie siê wyp³ukiwa³ masz szanse na miano ,,bumerangowego,,.

justnikri
Vitality's mo¿na kupic w hurtowni fryzjerskiej, sklepie internetowym lub na Allegro. Ja bym na twoim miejscu zrobi³a tak (choæ nie mogê zagwarantowaæ efektu bo ka¿dy ma inne w³osy, ale nie powinno siê dziac nic z³ego):
1. Kupujesz 2 farby Vitality's o numerach 7.44 i 8.44
2. Kupujesz oxydant 6% nie koniecznie Vitalitys bo te sprzedawane s± w litrowych butelkach, ale jakikolwiek inny w ma³ej butelce, w hurtowni takie maj±, jednak pamiêtaj ¿e musi to byc 150 ml -nie mniej.
3.Mieszasz razem pó³ opakowania 7.44 i pó³ 8.44 dodajesz 2 saszetki olejku który jest zamieszczony w pude³eczku od farby oraz 150 ml oxydantu 6% - mieszasz i nak³adasz na ca³e w³osy, po 35 minutach polewasz w³osy wod± masuj±c a¿ wytworzy siê piana - po czy sp³ukujesz farbê, myjesz 2 razy szamponem, nak³adasz od¿ywkê, sp³ukujesz od¿ywkê i teraz ostatni etap czyli po sp³ukaniu od¿ywki polewasz w³osy p³ukank± zakwaszaj±c± któr± wcze¶niej przygotujesz (na 1 szklankê ciep³ej wody - 1 ³y¿ka octu jab³kowego). I to by by³o tyle, my¶lê ¿e jak na pierwszy raz zrób w³a¶nie z jedn± wod±, je¶li kolor nie wyjdzie w 100% równy, wyrówna siê podczas nastêpnego farbowania.

meeedzik, kaguya
dziêkujê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:27   #2852
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 737
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez justnikri Poka¿ wiadomo¶æ
Podoba mi siê ten kolor kole¿anki, jednak informuje w swoim wpisie tylko ¿e jest to mariel. Odrosty obecnie mam podobnego koloru po lorealu intensywna miedz. W takim razie ¿eby zniwelowaæ ten br±z na reszcie w³osów powinnam zmieszaæ cze¶æ farby z jakim¶ oksydantem na odrosty a drug± cze¶æ z innym oksydanetem na resztê w³osów? Da³o by tak jako¶ rade??

hehe z tego co wiem to ja robilam wlosy drogeryjna farba Marion a nie Mariel, taki maly szczegol
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-04, 19:53   #2853
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ja jutro zrobiê sobie zdjêcie w dziennym ¶wietle, szczerze mówi±c, sama jeszcze dok³adnie nie wiem co mam na g³owie Farbê po³o¿y³am wczoraj wieczorem, dzi¶ w dzieñ nie mia³am czasu przyjrzeæ siê w³osom. W ³azience przy halogenach to ciemna g³êboka mied¼ z pomarañczowym po³yskiem, ja¶nieniejsza ni¿ na zdjêciu, przy zwyk³ych ¿arówkach jest ciemniej, ale te¿ pomarañczowo bez czerwieni...¶wiat³o dziennie powie prawdê
Wysz³o ciemno bo powinno, przed ¶wietami mia³am czarne w³osy z fioletowym po³yskiem (soczysta ober¿yna), troszkê rozja¶ni³am je rozja¶niaczem, po³o¿y³am popielaty blond, kolor niewypa³, wyszed³ br±z z czerwonawym po³yskiem, a na zniszczonych bokach lekko s³omiany, zbyt ma³o ciekawy, lubiê wyraziste kolory w³osów Zatem wczoraj by³ dekolor, nie do koñca wyp³uka³am farbê, a ba³am siê drugi raz k³a¶æ dekoloryzator, bo ju¿ powoli mam siano na g³owie, i w³osy z powrotem ¶ciemnia³y. A po dekolorze wygl±da³y tak jak na zdjêciu. Ta spinka, to zaznaczony kosmyk, posmarowany 3% wod± utlenion±, po porz±dnej dekoloryzacji w³osy nie powinny ciemnieæ, a ja siê dobrze przyjrzeæ, to widaæ tam przyciemnione pasemko. W sumie mój b³±d ale rzeczywi¶cie, , w zbyt jasnych w³osach wygl±dam md³o, w zbyt ciemnych staro, zatem to chyba mój odcieñ, mimo, ¿e jestem lato/zima, mam niebieskie oczy, to cera wygl±da ¶wie¿o i lepiej przy miedzi
A jak sie bêdzie wyp³ukiwaæ ...sama jestem ciekawa, czas poka¿e
Dekoloryzacja to nie rozja¶nianie, farba mi nie powinna sp³yn±æ
Dawno temu po³o¿y³am jak±¶ rudo¶æ na porzadnie rozja¶nione w³osy, po pewnym czasie z soczystej marchewy, pozosta³o wspomnienie sta³am siê blondynk±
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dekolor.jpg (34,5 KB, 71 za³adowañ)
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-04, 20:06   #2854
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kasia1433

³adny kolor taki miedziany blond, ale w³osy przesz³y ju¿ swoje - mimo to wygl±daj± na zdrowe - pamiêtaj o dobrej od¿ywce, jak by¶ go chcia³a nieco porudzic to polecam Delie Rudy - szamponetka, u mnie trzyma siê do 3 myc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-04, 21:49   #2855
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kasia1433 witamy;
mozna wiedziec czym dekoloryzowalas?? bo ja sie kiedys bawilam tymi farbami i po dekolorze z niemal czarnego i polozeniu koloru 7 i 8 (gdzies tak po polowie) wyszla niesamowita pomarancza; kolorek ktory masz jest faktycznie ladny i gleboki, ale nie pojmuje dlaczego tak ciemny
a z gorszych wiadomosci -> wkrotce staniesz sie ekspertem od "bumerangu":brzydal :

kathy jakie kulki odsiwezajace kolor

qeres mi tak wychodzil majirel albo 8.43 albo poziom wyzej ( dokladnie tak, kolor bez mieszania jesli sie go obawiasz na poczatek)
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:47   #2856
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy579 te¿ jestem ciekawa co to za kulki, bo szampony koloryzuj±ce jako¶ niemi³o wspominam, za ciemne i zbyt p³ytkie kolory, to nie do koñca to, nie mówi±c o tym, ¿e mam po nich takie popl±tane w³osy jak po dekolorze lub k±pieli rozja¶niaj±cej, niby nie szkodz± w³osom, ale czemu ta pl±tanina, nawet wtedy gdy zmiesza siê je z balsamem?
Ja teraz naprawdê muszê siê za nie wzi±æ, bo one naprawdê du¿o znos³y. Jesieni± schodzi³am z czerni, by³y k±piele rozja¶niaj±ce, by³y chyba cztery farbowania co dwa tyg na rudo (iskra Joanny, jasny tycjan Chantala z mixtonem), potem spróbowa³am jakiego¶ opalizuj±cego ch³odnego bardzo, bardzo jasnego blondu, potem soczysta ober¿yna, znów czerñ...w³osy potrafi± jednak du¿o znie¶æ...a wszystko to w poszukiwaniu idealnego dla mnie koloru, bo przez ostanie lata by³ ciemny br±z Palette, który ju¿ za bardzo mnie postarza

julianna-p to by³ Colorpeel Prosalon

A tak moje w³osy wygl±daj± w dziennym ¶wietle. Jedno komórk± drugie aparatem, te¿ siê ró¿ni± Swoj± drog± wysz³o tak ciemno mo¿e te¿ przez wodê, bra³am 6%.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³ tel.jpg (25,2 KB, 81 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy dzieñ.jpg (23,1 KB, 80 za³adowañ)
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 13:19   #2857
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Na tym pierwszym zdjêciu ten kolor jest ¶liczny! Choæ ja nie jestem zwolenniczka tak ciemnych, to naprawdê jest ³adny kolorek. A w³osy wygl±daj± na super zdrowe
Na drugim kolor rzeczywi¶cie bumerangowy (jakbym chantal 8/4 widzia³a).... i masz przechlapane Sama zobaczysz na tym forum dlaczego
My¶lê, ¿e woda 6% nie spowodowa³a przyciemnienia koloru, by³o by to nielogiczne. Moim zdaniem kolor zosta³ ¼le zdjêty i przy farbie ciemne refleksy pod spodem w³osów wylaz³y. Tak niestety bywa z dekoloryzacj±, czasem wychodzi ³adnie jasno po sp³ukaniu dekoloryzatora, ale jak zostawiæ te w³osy na kilka dni nie nak³adaj±c farby to same ¶ciemniej±. Ty nie zostawi³a¶, a na³o¿y³a¶ farbê i ten ciemny wylaz³ i tak. Powinno sie wyp³ukaæ, a nastêpnym razem zrób 9% wod±, albo 6%, ale przetrzymaj d³u¿ej ni¿ wynika z instrukcji.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-01-05 o 13:22
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 14:14   #2858
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Hmmm...ja to forum pdgl±dam od paru miesiêcy, wiem jak czêsto dziewczyny pytaj± o bumerangowy kolor Ja mo¿e koloru Ashlee tak bardzo nie chcia³am mieæ, ale urodê i w³osy jak najbardziej

Je¶li ju¿ przywo³ujemy Prosalon Chantal 8/4, to ja go tak sobie wspominam. Zmiesza³am go z pomarañczowym mixtonem, wysz³o rudo, lekko br±zowo w ostrym ¶wietle wy³azi³a niestety ¿ó³æ, która ju¿ mi nie pasuje. Nie by³am zadowolona z tego koloru. Ten siê mieni pomarañczowo, nic ¿ó³tego nie wychodzi, jest taki miêkki i ciep³y. Jednak druga czwórka po przecinku daje ró¿nicê w kolorze. G³êboki to g³êboki
Jeszcze nie wiem jak siê to wszystko bêdzie trzyma³o i wyp³ukiwa³o, ale ja¶niej mo¿e byæ najwy¿ej o jeden ton, wiêcej nie chcê, za miesi±c spróbujê z 9-tk± i zobaczê jak bêdzie ³apa³o na odrostach.
A Chantala u mnie te¿ mogê zilustrowaæ Wygl±da³o to mniej wiêcej tak:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg prosalon 2.jpg (16,0 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg prosalon 3.jpg (31,6 KB, 36 za³adowañ)

Edytowane przez kasia1433
Czas edycji: 2011-01-05 o 14:17
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 14:31   #2859
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Tak, dok³adnie tak to wyglada i te¿ wychodzi wyj±tkowo ciemno jak na poziom 8. No i poziom 8 wyp³ukuje sie do blondu, wiêc o pomarañczy mo¿na zapomnieæ i to jest powód dla jakiego w³osy sie ¿ó³c± po czasie.

A w kwestii wyp³ukiwania tego koloru jaki masz teraz b±d¼ optymistk±. Po dekolorze farba schodzi migiem, niestety.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg j.tycjan chantal.jpg (37,3 KB, 53 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg chantal wyp³ukany.jpg (34,6 KB, 46 za³adowañ)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:00   #2860
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny misja która farba wed³ug was jest lepsza garnier 743 czy mango? która twarlsza i czy jak zrobiê najpierw garnierem to bêdê mog³a potem na³o¿yæ mango albo na odwrót? Bo jest promocja w rossmanie i nie mogê siê zdecydowaæ
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:07   #2861
kasia1433
Raczkowanie
 
Avatar kasia1433
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 69
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, dok³adnie tak to wyglada i te¿ wychodzi wyj±tkowo ciemno jak na poziom 8.
O dok³adnie tak, jak u Ciebie to wygl±da³o, ja ju¿ by³am bliska zastosowania 12% wody, bo szlag mnie trafia³, ¿e tak ciemno. Mnie tubka Chantala wystarczy na trzy razy i ta trzecia porcja le¿y w szafce od kilku miesiêcy, nie zdecydowa³am siê teraz na ni±. To nie to

Mam nadziejê, ¿e nie bêdzie mi siê to wszytstko tak bardzo wyp³ukiwa³o. Dekoloryzacja te¿ by³a spokojnie zrobiona bo ¶ciemnia³o.
To chyba te¿ zale¿y co siê dzieje pod warstewk± farby, ja swoich w³osów nie rozja¶ni³am na maksa. Zawsze to by³a kilkunastominutowa k±piel i lekkie rozja¶nienie do rudego a nie ¿adnych jasnych kurczaków.
Wiosn± mia³am pierwsze podej¶cie do rudo¶ci. Po dekoloryzacji i rozja¶nianiu w kombinacjach wysz³o mi tak jak na pierwszym zdjêciu. Potem z przyczyn chudoportfelowych nie mog³am kupiæ porz±dnej farby, podtrzymywa³am kolor szamponem Marion mied¼...i w³osy robi³y siê coraz mniej rude, ta mied¼ najbardziej ruda jest na wannie niestety, do farb jej daleko. IMHO po trzech miesi±cach mia³am czerwieñ/machoñ na g³owie. Dlatego chcia³abym omijaæ szamponetki szerokim ³ukiem.
Szlag, jak ja siê nagle rozgada³am na forum...w sobotê mam egzamin i robiê wszystko, ¿eby siê nie uczyæ
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg szamp 1.jpg (39,0 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg szamponetka.jpg (27,1 KB, 48 za³adowañ)
kasia1433 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 16:21   #2862
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kasia 1433 masz naprawde mocne wloski; niestety dotad mialam podobne doswiadczenia z saszetkami, ale na forum agusiaki i kathy polecaly saszetke delii i to byl strzal w dziesiatke;
tez rozumiem t± niechce do ¿ó³ci bo jak widze u siebie pojawiajaca sie ¿ó³æ to wole juz miec o poziom ciemniejszy kolorek niz ¿ó³tko ( dlatego wole poziom 7)
a co urody ashley to nawet mi tu o niej prosze nie pisac ( od zlamania zuchwy tez mam taka brode wstajaca)

a co do mojej farby to lecher i jego rzekoma trwalosc przy RB wsiadaja wiec osobiscie polecam
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:17   #2863
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

A jednak kupilam mango ¿eby zafarbowaæ to muszê czekaæ a¿ mi siê szmponetka sp³ucze czy moge farbn±æ na ni±?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 17:57   #2864
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
A jednak kupilam mango ¿eby zafarbowaæ to muszê czekaæ a¿ mi siê szmponetka sp³ucze czy moge farbn±æ na ni±?
Dobry wybór, te¿ bym wybra³a Mango, my¶lê ¿e nie musisz czekac az siê wyp³uka - ja ostatnio 1.01 nak³ada³am szamponetkê Deli, a 3.01 farbowa³am.

Kasia1433
Bardzo ladny kolor ,,w ¶wietle dziennym,,

Zgadzam siê z wami w 100% ¿e 8 wyp³ukuje siê na ¿ó³to, te¿ tego nie lubiê, i tez wolê 7 - chocia¿ ciemniejsze, ale naprawdê kombinacja 7+8 jest super.

Co do ,,kulki,, to mia³am na my¶li Espresso Vitality's ,,Mied¼,, - kulka z pompk± czyli od¿ywka do w³osów z rudym pigmentem o zapachu ciasteczka, Allwaves te¿ ma tak± kulkê tylko gorszej jako¶ci.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:31   #2865
qeres
Zadomowienie
 
Avatar qeres
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 1 027
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

jak zafarbuje na szamponetkê to kolor wyjdzie mi ciemniejszy ni¿ jakbym zafarbowa³a na blond? i jak to potem wyglada z wymywaniem szamponetki?
__________________
Karmimy psiaki klik


wymianka ciuchowa
qeres jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 18:50   #2866
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez qeres Poka¿ wiadomo¶æ
jak zafarbuje na szamponetkê to kolor wyjdzie mi ciemniejszy ni¿ jakbym zafarbowa³a na blond? i jak to potem wyglada z wymywaniem szamponetki?
...ciê¿ko przewidzieæ, ja mia³am bardzo ciemne po szamponetce, ale farbowa³am profesjonaln± farb± w efekcie kolor ja¶niejszy. Jak siê boisz to albo wypróbuj na kosmyku albo wymyj porz±dnie szamponem z SLES x 3 i bêdzie ok.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:30   #2867
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy bardzo mi siê podoba Twój kolor. Kiedy taki pojawia siê na moich w³osach, czujê siê w nim zdecydowanie najlepiej No i te Twoje piêkne krêcone w³osy...
By³am dzisiaj w Superpharm i by³y te nowe szamponetki "P³omienny rudy" z Joanny. Skusi³am siê na jedn±, za jaki¶ czas wypróbujê. Póki co jestem tydzieñ po farbowaniu Majirel 7.44 i na razie jest dobrze W sklepowym o¶wietleniu wygl±da tak jak chcê, ¿eby wygl±da³. Kusi mnie te¿ ten mix, ale to te¿ bêdzie musia³o poczekaæ... przynajmniej do nastêpnego farbowania
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:55   #2868
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

qeres wycielo mi odpiwiedz kierowana do Ciebie, tez polecalabym mango

kathy dzieki za odp zupelnie nie skojarzylam, ze chodzilo ci o ksztalt tej odzywki, juz sobie wyobrazalam takie malusienkie kuleczki jak kiedys bylo w serach na koncowki; ciekawe bo nigdy nie widzialam allvaves takiego wyrobu. jesli teraz bede kupowac tego typu odzywke to wezme z artego (chyba melon)
teraz pytanie co do Twojego bloga-> cos naskrobac jeszcze??
no i jeszcze jedno, swietnie wykombinowalas te pol na pol 7 z 8 (jak Ci sie nie pojawi zolc to sama sprobuje )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-01-05 o 19:58
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:13   #2869
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
kathy bardzo mi siê podoba Twój kolor. Kiedy taki pojawia siê na moich w³osach, czujê siê w nim zdecydowanie najlepiej No i te Twoje piêkne krêcone w³osy...
By³am dzisiaj w Superpharm i by³y te nowe szamponetki "P³omienny rudy" z Joanny. Skusi³am siê na jedn±, za jaki¶ czas wypróbujê. Póki co jestem tydzieñ po farbowaniu Majirel 7.44 i na razie jest dobrze W sklepowym o¶wietleniu wygl±da tak jak chcê, ¿eby wygl±da³. Kusi mnie te¿ ten mix, ale to te¿ bêdzie musia³o poczekaæ... przynajmniej do nastêpnego farbowania
Ja te¿ jestem zadowolonadzisiaj kolor zdecydowanie wyró¿nia³ siê z t³umu, Majirel 7.44 te¿ uwielbiam - bardzo ³adnie siê wyp³ukuje, co do Joanny te¿ ju¿ kupi³am w Superpharm (tylko tam widzia³am) ale na razie nic nie robiê, bo kolor ¶wierzy. Bêdê obserwowac jak siê wyp³ukuje i w razie czego te¿ troche dodam mixa przy nastêpnym farbowaniu. Poza tym uda³o mi siê dzisiaj zdobyæ maskê Garniera, niemiecka wersja Color Resist https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-pasemkami.htm podobno rewelacyjna do w³osów farbowanych, szuka³am jej z parê miesiêcy. Chcê zatrzymac mój kolor

Czy kto¶ farbowa³ Kadus 7.44? ciekawi mnie trwa³o¶æ tej farby

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
qeres wycielo mi odpiwiedz kierowana do Ciebie, tez polecalabym mango

kathy dzieki za odp zupelnie nie skojarzylam, ze chodzilo ci o ksztalt tej odzywki, juz sobie wyobrazalam takie malusienkie kuleczki jak kiedys bylo w serach na koncowki; ciekawe bo nigdy nie widzialam allvaves takiego wyrobu. jesli teraz bede kupowac tego typu odzywke to wezme z artego (chyba melon)
teraz pytanie co do Twojego bloga-> cos naskrobac jeszcze??
no i jeszcze jedno, swietnie wykombinowalas te pol na pol 7 z 8 (jak Ci sie nie pojawi zolc to sama sprobuje )
julianna
wypróbuj na pocz±tku ma³± saszetkê ,,melona,,- ja kiedy¶ kupi³am tak± i mia³am j± na 2 razy - nie kupuj 500ml do póki nie wypróbujesz, u mnie efekt po tej masce by³ malusieñki ledwo co..i do tego bardziej z³oty ni¿ rudy - a melon jest ewidentnie przeznaczony do ,,rudych w³osów,,.
Blogmasz na my¶li ¿eby zacz±c jaki¶ nowy temat?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 20:47   #2870
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy a wiesz, ze nigdy nie widzialam mozliwosci nawet kupienia probki??, ale sprobuje ja zdobyc
ja farbowalam kadusem przez wiekszosc 2008 roku, odcien chyba 7.43 , mam jeszcze jedna tubke wiec jutro sprawdze numer ( tubka lezy na dnie szafki a to znaczy zeby ja sprawdzic musze wyjac duuuuzo farb a dzisiaj mi sie nie chce). bardzo lubilam kadusa (moja mama do dzisiaj sie nim farbuje dokladnie chyba selecta; ale z tego co wiem kadus wyszedl z pl na poczatku 2010 (stad promocja w grupie pollwella na koncu roku 2009). moj odcien pomimo tego, ze mial poziom 7 i mial blyskac zlotem wpadal w czerwien (chociaz byl atrakcyjny i stopniowo wyplukiwal sie do ladnej rudosci bez ¿ó³ci)

w zasadzie mozemy cos nowego naskrobac , w koncu ma sie ta wiedze
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2011-01-05 o 20:48
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:20   #2871
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

julianna
no problem pisz kiedy masz ochotê zawsze mo¿esz dodac swoj± opiniê i jak to wygl±da z twojej praktyki, masz pomys³ na nowy temat?. Ogl±da³am paletê Kadusa u fryzjera, fryzjerka powiedzia³a mi ¿e 7.44 jest najbardziej intensywny z ca³ej palety - wygl±da³ bardzo ³adnie. S³ysza³am ¿e to bardzo mocne farby. Jutro pora na pierwsze mycie po farbowaniu, ciekawe? Ogólnie jest mi bardzo ciê¿ko wytrzymaæ przy moich krêcio³kach wiêcej ni¿ 2 dni, mimo ¿e siê nie przet³uszczaj± to s± lekko pogniecione.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:31   #2872
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

a jest gdzies w tym watu fotka wlosow po majirel 7.44?
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:41   #2873
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

ja kiedy¶ za³±cza³am swój ale przed awari±
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-05, 22:59   #2874
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 125
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

bo jestem ciekawa jak duza jest roznica 7.44 a 7.4
aaalina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 00:29   #2875
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy a gdzie Ty jeszcze widzialas palete kadusa?? przeciez oni wyszli z pl w 2010 i w poznaniu juz nigdzie ich nie ma , podobnie w calej grupie pollwella, w ktorym teraz sprzedaja jakis zamiennik kadusa...
dla mnie to byla naprawde fajna farba (kolory przyjazne i glebokie), ALE przy mojej gestosci wlosow, zeby je pofarbowac musialam stosowac 2 tubki co dla mnie bylo zbyt drogie
mysle, ze jesli zakwasilas kolor bedzie ok ( tak w ogole splukujesz ten ocet czy zostawiasz na ostatnim plukaniu jako zakonczenie?? slyszalam kilka wersji - ze nalezy uzyc do ostatniego plukania i nie plukac ponownie, ze do ostatniego plukania i po10 minutach splukac, ze tuz po farbie i przed odzywka itd)

cos chetnie niedlugo naskrobie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:01   #2876
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam

je¶li ju¿ mowa o bumerangu...

chcia³abym siê pochwaliæ (choæ wiem, ¿e ten kolor nie jest przez Was a¿ tak po¿±dany i uwielbiany) efektami mojego pierwszego domowego farbowania

Chantal Tycjan 7/4, woda 3% na odrost i woda 9 na pozosta³e, trzyma³am oko³o 30 minut i wysz³o co¶ takiego (tu po 2 myciach).

Jedno zdjêcie bez lampy, drugie z lamp±. Ogólnie s³abe, przepraszam

Ogólnie jestem bardzo zadowolona, ale... to chyba nie jest mój kolor, tzn my¶lê, ¿e bêdê dalej poszukiwaæ swojej rudo¶ci.

Ten wydaje mi siê zbyt czerwony i chyba zbyt ciemny.

Chcia³abym widzieæ na swojej g³owie co¶ cieplejszego.

Dziêkujê za wszystkie dotychczasowe wskazówki

(farbowaniem zajmowa³ siê T¯, my¶lê, ¿e siê spisa³)

Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1060876.jpg (87,4 KB, 75 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1060907.jpg (96,0 KB, 69 za³adowañ)
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:20   #2877
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
a jest gdzies w tym watu fotka wlosow po majirel 7.44?
Mam najnowsze zdjêcia po farbowaniu Majirel 7.44 Zdjêcia robi³am w dniu farbowania jak tylko w³osy ju¿ by³y suche.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (48,5 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,5 KB, 74 za³adowañ)
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:55   #2878
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez siskath Poka¿ wiadomo¶æ
Mam najnowsze zdjêcia po farbowaniu Majirel 7.44 Zdjêcia robi³am w dniu farbowania jak tylko w³osy ju¿ by³y suche.
Bardzo mi siê podoba! A na jaki kolor k³ad³a¶? I jakiego oksydantu u¿y³a¶? Bo ja u¿ywam 8.4 bo ba³am siê, ¿e poziom 7 bêdzie za ciemny, ale widzê, ¿e jest ¶liczny, dla mnie idealny!
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:25   #2879
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez aaalina Poka¿ wiadomo¶æ
bo jestem ciekawa jak duza jest roznica 7.44 a 7.4

Moim zdaniem ogromna ró¿nica, (nigdy wiêcej 7.4)
7.4 wychodzi na moich w³osach bardzo ciemno, w ¶wietle sztucznym jest taki czarno br±zowy ,,look,, z miedzianym refleksem, natomiast 7.44to piêkny kolor miedziany który ju¿ po 2 myciach zamienia siê w lisi rudy - przynajmniej na moich w³osach.

julianna

Paletê Kadusa ogl±da³am u fryzjera, rzeczywi¶cie 60 ml to dramat cenowy - pamiêtam czasy Revlonu - ponad 80 z³ za farbowanie z 2 tubkami. Grupa Pollwel kojarzy mi siê g³ównie z Artego, swoj± drog± nigdy nie spotka³am Kadusa w hurtowni. P³ukankê octow± u¿ywam na zakoñczenie czyli po masce i ju¿ nie sp³ukujê.

siskath

Bardzo jasno wyszed³, wygl±da na to ¿e u ka¿dego inaczej, lub wina lampy w aparacie

Martolek

Te¿ zauwa¿y³am u siebie ¿e 7.4 mo¿e wchodziæ trochê pod mahoñ.


Podobno Majirel 7.40 to bardzo ³adny kolor - najbardziej ,,chodliwy,, kolor w hurtowni której kupuje farby. Ja mia³am do czynienia z tym kolorkiem z Artego, który bardzo ale to bardzo wyp³ukiwa³ siê na blond.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-01-06, 11:35   #2880
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Melina

K³ad³am na ten sam kolor tylko ju¿ trochê sprany. Farbujê na rudo od lipca 2010, a mój naturalny kolor to raczej jasny blond. U¿y³am oksydantu 6%.


kathy

Pocz±tkowo wychodzi³ mi ciemniejszy, ale mniej wiêcej od 2-3 farbowañ, jest taki jak na zamieszczonych zdjêciach
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.