Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-11, 23:07   #1
allaletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2

Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...


Po zastosowaniu Nizoralu (zgodnie z instrukcjami z ulotki) rozjaśniły mi się włosy... (mam trwałą)

Czy to jest trwałe, czy zejdzie? Zdecydowanie wolałam swój własny kolor, dlatego nigdy jak do tej pory nie farbowałam włosów i wolałabym tego nie robić na razie .


Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedzi!
allaletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 10:07   #2
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...

Stosuj olejek rycynowy - trochę przyciemnia włosy.
__________________
Życie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 13:55   #3
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...

szampony przeciwłupieżowe ( a w szczególności silniejszy od innych Nizoral) mają to do siebie, że rozjaśniają włosy. Czasem to się przydaje, bo można chociaż trochę pozbyć się niechcianego koloru farby z włosów, ale widzę, że Tobie akurat wręcz odwrotnie-nie pomogło a zaszkodziło. Tak jak pisze Anethka, olejek rycynowy przyciemnia, z tym że nie licz na wielki efekt, ale lekko powinno pomóc
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-12, 14:03   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...

Stosuj przyciemniające płukanki: kora dębu, szałwia, orzech włoski.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 09:05   #5
allaletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...

Serdecznie Wam dziękuję.

Na szczęście już mi się z powrotem przyciemniły po umyciu normalnym szamponem i spłukaniu zimną wodą (chyba po prostu łuski się otworzyły za bardzo) .
allaletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 23:40   #6
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Nizoral rozjaśnił mi włosy, ratujcie...

Widzę, że temat umarł w 2011,eh ale co tam podzielę się swoimi doświadczeniami, może komuś się przyda

Odnośnie rozjaśniania włosów przez Nizoral miałam takie same doświadczenia; no może nie tyle rozjaśniania całych włosów ale miejscowego wypłukiwania się z nich koloru (wtedy miałam włosy farbowane na czarno). Jak wiadomo włosy czarne, trochę lakieru, pianki i czasem robił mi się łupież, więc sięgałam po nizoral. Zauważyłam, że włosy zaczęły mi płowieć i miejscowo tracić kolor; podczas najbliższej wizyty u fryzjera podpytałam dlaczego tak się dzieje; odkąd stosuje się do instrukcji fryzjera wypłukiwanie, płowienie koloru, itp. nie ma miejsca.

Fryzjer wyjaśnił, że Nizoral należy stosować doraźnie - jest to dość silny szampon leczniczy, po który należy stosować miejscowo i sięgać po niego tylko wtedy kiedy na skórze głowy pojawia się łupież! jeśli łupież zniknie należy przestać go używać i powtórnie wrócić do niego kiedy znów się pojawi, lub gdy zacznie nas swędzieć skóra głowy.
Druga ważna uwaga: jest taka, że należy nim myć TYLKO I WYŁĄCZNIE skórę głowy, a nie całe włosy na długości (!) ja najpierw myję włosy normalnym szamponem, a później wkracza nizoral, wmasowuję go przez ok. 1 minutę i zostawiam, myję się i dopiero wtedy spłukuję nizoral z głowy.

Ten sposób naprawdę się sprawdził ;nie mam już problemów z blaknięciem i wypłukiwaniem się koloru mam nadzieję, że komuś pomorze, mi pomogły cenne uwagi fryzjera.
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.