Sztywne wlosy... Sunsilk? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 23:30   #1
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55

Sztywne wlosy... Sunsilk?


Otoz moj problem jest taki: mam proste i baaardzo sztywne wlosy ;/ nie moge dobrac dla siebie zadnej fryzury dzieki ktorej ukladalyby sie tak jak JA chce teraz mam wloski pocieniowane dosc mocno, z tylu dlugosc lekko za ramiona, po bokach troche krotsze. Wykrecaja mi sie one na koncach (albo w niektorych miejscach juz od polowy dlugosci) we wszystkie strony ;/ nie da rady ich wcale podkrecic w druga, nie dziala lakier, zel, slowem nic. Zyja wlasnym zyciem i raczej za nic maja sobie praco grawitacji Czy jest jakis szampon/odzywka/cokolwiek, co troche "zdelikatniloby" moje wlosy? Myslalam o Sunsilkach prostujacych, nie wiem na ile one moglyby mi pomoc... Problem numer dwa to to, ze drugiego dnia po umyciu sa oklapniete, traca objetosc... Nie wiem czy Sunsilk czy inne temu podobne preparaty nie przylizalyby mi wlosow jeszcze bardziej.

Prosze o jakas pomoc, moze ktoras z was ma podobny problem Z gory dzieki, pozdrawiam!
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 06:47   #2
kosmatek16
Raczkowanie
 
Avatar kosmatek16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 99
Dot.: Sztywne wlosy... Sunsilk?

hej Mousik mam taki sam problem co ty:P i musze powiedziec ze stosowalam juz wiele różnych kosmetykow do prostowania włosów ... jesli chodzi i sunsilk to jest niezłym kosmetykiem przynajmniej w moim przypadku wlosy nie byly po uzyciu sunsilka przyklapnięte a jesli chodzi o wygladzanie włosów to powiem tak włoski są gładsze ale napewno nie tak gladkie jak bym chciala ... ale mysle ze za taką cene warto kupic ten produkt
kosmatek16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 18:47   #3
Mousik
Raczkowanie
 
Avatar Mousik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Sztywne wlosy... Sunsilk?

Hej, dzieki za odpowiedz moze ktos jeszcze molgby mi cos poradzic? )
Mousik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.