BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=)))) - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 17:41   #2251
perlaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

heeeej =))) z natury jestem mysią blondynka ale od kilku lat rozjasniam wlosy regularnie u fryziera. niestety po tych zabiegach + suszenie i prostowanie zniszczyly sie nie co... co polecacie do regeneracjii przesuszonych wlosow ?
perlaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 06:06   #2252
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

przestac rozjasniac- to najlepszy sposob ale tak serio to wedlug mnie ciezko Ci bedzie je odzywic- zebys nie otrzymala efektu przetluszczonych wloskow....bo tak sie czesto zdarza
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:28   #2253
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

czesc dziewczyny!!mam pytanie czy ktoras z was farbowala wlosy Castingiem z loreala o kolorze ciemny blond
moj kolorek wlosow to ciemny blond wiadomo mysi heh i do tego mam pare jasnych pasemek i zastanawiam sie czy farbujac na ten kolorek nie wyjda mi zbyt ciemne gdyz ciemne kolorki mi nie pasuja...kiedys zrobilam jakas inna farba ciemny blond i mi wyszly prawie czarne bylam zalamana i troche musialo minac zanim mi odrosly.
pozdrawiam
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:46   #2254
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

robiłam ciemny blond i wyszedl mi mega ciemny i przez to do dzis walcze z ciemnym odcieniem włosów, zresztą mi perłowy blond wyszedl ciemny a co dopiero ciemny blond
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:48   #2255
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez xyzgirl86 Pokaż wiadomość
robiłam ciemny blond i wyszedl mi mega ciemny i przez to do dzis walcze z ciemnym odcieniem włosów, zresztą mi perłowy blond wyszedl ciemny a co dopiero ciemny blond

z Castinga wyszedl Ci az taki ciemny????o cholercia,a ja myslalam,ze to szampon koloryzujacy ,ktory jak reklamuje wychodzi bardzo naturalnie z refleksami nie taki ufarbowany kask.poza tym to szampon wiec powinien sie zmywac
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 21:53   #2256
seniorita667
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

hmmmm skoro kolezanka xyzgirl86 pisze,ze ciemny blond z Castinga z Loreala wychodzi mega ciemny to moze jakbym polozyla blond na moje mysie wloski to by wyszedl fajnie.........
i teraz mam dylemat czy znow rudy nie wyjdzie juz raz sie tez tak zalatwilam i trzeba bylo na ciemno sie farbowac,ale od tamtego czasu szampony i farby sie troche zmienily wiec moze nie bedzie tak zle.co o ty sadzicie??pomozcie,bo nie moge juz patrzec na moj mysi kolorek
seniorita667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 22:42   #2257
xyzgirl86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 419
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

to niech ktoś sie wypowie co blondem robił, ja chciałabym uzyskac taki kolor jak na próbniku świetlistego castinga jest ale pewnie bez fryzjera sie nie obejdzie
xyzgirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 12:04   #2258
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Mam pytanie może głupie no ale nie znam odpowiedzi( czy jeśli mam włosy rozjaśnione to czy da radę teraz farbą uzyskać popielaty blond? jesli tak to jaką polecacie?
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 15:17   #2259
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a czy sa farby o kolorze sredni blond (taki nie platynowy ale nie ciemny) ktore nie zawieraja amoniaku? bo slyszalam gdzies ostatnio takie stwierdzenie tylko nie wiem czy dobrze zrozumialam...
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 12:34   #2260
perlaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Talking

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
przestac rozjasniac- to najlepszy sposob ale tak serio to wedlug mnie ciezko Ci bedzie je odzywic- zebys nie otrzymala efektu przetluszczonych wloskow....bo tak sie czesto zdarza





no wlasnie wiekszosc kosmetykow daje taki efekt ale moze znacie jakas dobra maske do wlosow lub cos w tym rodzaju ... bylabym wdzieczna

Cytat:
Napisane przez seniorita667 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny!!mam pytanie czy ktoras z was farbowala wlosy Castingiem z loreala o kolorze ciemny blond
moj kolorek wlosow to ciemny blond wiadomo mysi heh i do tego mam pare jasnych pasemek i zastanawiam sie czy farbujac na ten kolorek nie wyjda mi zbyt ciemne gdyz ciemne kolorki mi nie pasuja...kiedys zrobilam jakas inna farba ciemny blond i mi wyszly prawie czarne bylam zalamana i troche musialo minac zanim mi odrosly.
pozdrawiam


kolorek ciemny blond zazwyczaj wychodzi dosyc ciemny o ile nie bardzo ciemny.. raz ufarbowalam wlosy nawet srednim blondem i nie wyszedl rewelacyjnie sredni a raczej zaliczla sie do ciemnych blondow... jasny blond natomiast wychodzi zolty po domowym farbowaniu =))) .

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-02-13 o 14:07 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania
perlaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 15:13   #2261
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez perlaaa Pokaż wiadomość
no wlasnie wiekszosc kosmetykow daje taki efekt ale moze znacie jakas dobra maske do wlosow lub cos w tym rodzaju ... bylabym wdzieczna
Ja, gdy rozjaśniałam włosy, stosowałam serię Absolut Repair L'Oreal Professionel i serię z cementem Kerastase. Możesz też zerknąć na podforum "Pielęgnacja włosów"- tam dziewczyny dzielą się sprawdzonymi sposobami na poprawienie wyglądu włosów (przede wszystkim zwróciłabym uwagę na oleje). A tak w ogóle, to jednak rozejrzałabym się za dobrą farbą zamiast rozjaśniacza. Pozdrawiam.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:21   #2262
perlaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ja, gdy rozjaśniałam włosy, stosowałam serię Absolut Repair L'Oreal Professionel i serię z cementem Kerastase. Możesz też zerknąć na podforum "Pielęgnacja włosów"- tam dziewczyny dzielą się sprawdzonymi sposobami na poprawienie wyglądu włosów (przede wszystkim zwróciłabym uwagę na oleje). A tak w ogóle, to jednak rozejrzałabym się za dobrą farbą zamiast rozjaśniacza. Pozdrawiam.


dziekuje =) zerkne tam na pewno =)) .
__________________
Trooochę Względów, trooochę Trooski o Innych. W tym caała rzecz.
Taak przynajmnieej mówią. . . =))) .
perlaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:13   #2263
pati2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Dziewczyny ja od paru lat rozjasniałam włosy u fryzjera, ale ostatnio zaczęłam kłaśc farbe sama w domu. Używam farby loreal'a perłwy blond, jest to odcien "przygaszonego blondu", niestety na moich rozjasnianych wlosach kiepsko sie utrzymuje i szybko sie wyplukuje. Co ile najczesciej moge klasc tę farbę? Czy jeżeli położę ją po 2 tygodniach od ostatniego farbowania nic "strasznego" sie nie stanie? dodam ze mam dość mocne wlosy, nie wygladaja na mocno zniszczone. Z góry dzieki za pomoc
pati2222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:19   #2264
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Smile

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
czy ktoras z was przechodzila z jasniutkiego (rozjasnianego) blondu na ciemniejszy blond? bo chce wiedziec czy to pomaga kondycji i zdrowiu wlosow ... i czy jest ich optycznie mniej? czy nie ma wiekszej roznicy?
ja przechodzialm kilkakrotnie i nie jest i jest ok , musisz tylko pilnowac sie zasad zeby nei popalić włosow rozjasnianiem bo wtedy napewno bedize ich mneij ;P

Cytat:
Napisane przez pati2222 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja od paru lat rozjasniałam włosy u fryzjera, ale ostatnio zaczęłam kłaśc farbe sama w domu. Używam farby loreal'a perłwy blond, jest to odcien "przygaszonego blondu", niestety na moich rozjasnianych wlosach kiepsko sie utrzymuje i szybko sie wyplukuje. Co ile najczesciej moge klasc tę farbę? Czy jeżeli położę ją po 2 tygodniach od ostatniego farbowania nic "strasznego" sie nie stanie? dodam ze mam dość mocne wlosy, nie wygladaja na mocno zniszczone. Z góry dzieki za pomoc

wszystkie farby z loreala sie dszybko wypłukują radze dobrze od czasu do czau uzywaj wyminnie zblizenowego odcienia z mocniejszej firmy

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
a czy sa farby o kolorze sredni blond (taki nie platynowy ale nie ciemny) ktore nie zawieraja amoniaku? bo slyszalam gdzies ostatnio takie stwierdzenie tylko nie wiem czy dobrze zrozumialam...
loreal castin ale to szampony nie farby robialm sobie kiedys na wakkacje z nich bursztynowy blon i mialm rude i to tak na maxa prawie czerwien !!!! mi tam sie podobalo bo lubie zmiany ale jak zaczął schodzic była maskara ( jeszcze z blondu ) ... polecam go uzywac dla odświerzenia koloru tylko!!!

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
Mam pytanie może głupie no ale nie znam odpowiedzi( czy jeśli mam włosy rozjaśnione to czy da radę teraz farbą uzyskać popielaty blond? jesli tak to jaką polecacie?
zalezy co dla cibie znaczy rozjasnione włosy jaki maja odcein teraz i ton? bo jak sa wybitnie zółte watpie zeby po farbie nagle byla z nich platyna.. miejscami napewno ale czy jednolicie na wlosach bez zołtego ciezko stwierdzic :P pokaz foto

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-16 o 09:18 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania.
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:26   #2265
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ja też mam naturalne blond i rozjaśniam. Już miałam chwile kryzysu kiedy moje włosy przypominaly siano:/ ale uporałam się z tym i mam zdrowe, gładkie włosy polecam odżywkę firmy Goldwell do włosów suchych, oraz GlissKur- takie terapie na włosy suche i łamliwe w małych opakowaniach do kupienia w Rossmanie mi pomogło. Tak ogólnie polecam profesjonalne kosmetyki fryzjerskie. co prawda są drogie, ale za to bardzo skuteczne
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:27   #2266
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Smile Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez seniorita667 Pokaż wiadomość
z Castinga wyszedl Ci az taki ciemny????o cholercia,a ja myslalam,ze to szampon koloryzujacy ,ktory jak reklamuje wychodzi bardzo naturalnie z refleksami nie taki ufarbowany kask.poza tym to szampon wiec powinien sie zmywac
tak jak juz pisalm casting ciezko schodzi i nierowno !!!! ja robilam na ciemnym na zlotym blondzie bursztynowy blon i milam czerwone!!!!!!!!!!!!!!!
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:29   #2267
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Teoretycznie częstotliwośc farbowania zależy od rodzaju włosów. Tak ogólnie można farbowac włosy co 3 tygodnie
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:30   #2268
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Smile

Cytat:
Napisane przez perlaaa Pokaż wiadomość
heeeej =))) z natury jestem mysią blondynka ale od kilku lat rozjasniam wlosy regularnie u fryziera. niestety po tych zabiegach + suszenie i prostowanie zniszczyly sie nie co... co polecacie do regeneracjii przesuszonych wlosow ?

jak nei nawidze firmy joanna polecam ich odzywke .. maske regenerująca 15 zl za litr w sklepie fryzjerskim !!! jest mega wydajana starcza mi i mojej mamie na pol roku chyba !!!nieiwem czy regeneruje wlosy bo to chyba ciezkie zadanei i pic na wode zregenerwoac zniszczonego wlosa .. ze niby sie odbuduje srednio w to wierze.. lepij nei niszczyc .. ale wygladza neisamowicie !!! i sa świetne w dotyku !!!a zniszczenia nei widac!!! polecam silk - jedwab i... abstnencje od prostownicy

Cytat:
Napisane przez Dziamma Pokaż wiadomość
Teoretycznie częstotliwośc farbowania zależy od rodzaju włosów. Tak ogólnie można farbowac włosy co 3 tygodnie
co nieznaczy ze farbowanie ich nei zniszczy lub farba z rozjasniaczem nie popali

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny';]
przez całe życie prawie- mialam jasny blond. Teraz takze, rozjasniam pasemkami (bo mam ochote cos z nimi zrobic ale sie boje wiec tylko rozjasniam czasami)
Chcialabym ciemniejsze wloski, jaki kolor by mi pasowal??
zdj 1: obecnie
zdj 2: jakos 2 lata temu
z tego co widac masz zniszczone wlosy .. moze jakis balejaz a potem od blondu tylko odrosty balejazem ...? moze neich troche odpoczną .. ladnie ci w jasnych ale .. trzeba chyba o nie troche zadbac !! pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez Klacek Pokaż wiadomość
Widzę że chcesz pofarbować się tym odcieniem, dlatego wkleję jeszcze dwie fotki robione w sztucznym świetle żebyś mogła lepiej zobaczyć kolor.
Moje naturalne były w kolorze średni blond raczej taki szary popielaty z naturalnymi pasemkami prawie białymi. Ta farba nie rozjaśnia za bardzo, mnie rozjaśniła tak o ton, nie więcej.

A pozatym to chcę przefarbować włosy na jaśniejszy kolor, bardzo was proszę jaka farba mi je rozjaśni. Może ktoś farbował np scandinavie lub stockholm i mógłby się podzielić wrażeniami to bardzo proszę bo wpadły mi te kolorki w oko.
Z gory dziękuję za odpowiedzi

Pozdrawiam
ja nei przepdam za tymi farbami o ile sie nei myel i dobrze pamintam robialm kiedys kolezance skandynawski blon i wyszedl mysi zielony a ten sztocholm to wychodzi na chyba bilaych od rozjasniacz wlosach tylko ...

Cytat:
Napisane przez veiled Pokaż wiadomość
Może któraś z Pań wie jaką farbą uzyskać taki kolorek...? jestem naturalnie ale ostatnio tez przez farbowanie (bo mam taki naturalny brzydki odcien jasnego blondu) jasna blondynka, jednak mam ciemniejsze brwi i takie piwno-brazowo-zielone oczy , wiec ogolnie jestem zainteresowana jakims bardzo,bardzo jasnym brazikiem- czyli takim nie za ciemnym "ciemnym blondem"...troszke to pomieszane, ale te ciemne blondy to czasami wedlug mnie wygladaja jak brazy (i to nie jasne brazy a takie dosc ciemne)...

polecam loeral zlote blondy dg2 lub pallette zlote blondy 345

http://www.henkel.pl/plp/content_ima...772H_1772W.jpg

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2009-02-16 o 09:17 Powód: Post pod postem, proszę korzystać z opcji edycji i multicytowania.
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 21:42   #2269
Dziamma
Raczkowanie
 
Avatar Dziamma
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 300
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

nie pisze o rozjaśnianiu- to im mniej tym lepiej na zdrowych włosach farbę można nakładac co 3 tyg bez żadnych obaw oczywiście tak często bezpieczniej jest farbowac same odrosty, a końcówki jedynie "odświeżac".
Dziamma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 21:44   #2270
bubulinka20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
GG do bubulinka20
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez cherryx Pokaż wiadomość
Witajcie!
Od ok 6 lat farbuje włosy na blond, ale ostatnio postanowiłam że chcę to zmienić. Chciałam się przefarbować na ciemny brąz ale nie wiem czy będę dobrze wyglądać, nikt nie potrafi mi tego powiedzieć. Jak możecie napiszcie jaki kolor bylby dla mnie najlepszy.
Pozdrawiam
PS. mam brązowe oczy a naturalny kolor włosów to ciemny blond.
ładna z ciebie dziewczyna więc .. chyba w kazdym koloze będize ci dobrze , jesli boisz sie efektu przechodz do koloru powoli najpier zrob jasny braz ? i sprawdz jak sie w nim czujesz ? jak masz brazowe oczy to bardzo ladnie powinno ci byc w zlotym brazie
bubulinka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 00:38   #2271
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Witam Was Drogie blondyneczki
Jestem farbowana blondie od kilku lat (najczesciej sa to chlodne ,zimne blondy)jezeli mialbyscie jakies pytanka sluze rada postaram sie zagladac tu jak najczesciej
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 01:01   #2272
Nastja1989
Przyczajenie
 
Avatar Nastja1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 11
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Hej szukam rady. mam jasny blond na wloskach taki jak na avatarze. chcialabym sie przefarbowac na ciemny braz a nawet na czarny. nie wiem tylko czy bedzie mi pasowac bo mam jasna cere i niebieskie oczy. nie chce juz niszczyc wlosow blond farbami bo zawieraja rozjasniacze i strasznie niszcza wlosy przez to. wiem ze prrzejscie na ciemny kolor byloby w moim przypadku stopniowe. prosze o rade.
__________________
Nastja
Nastja1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 08:39   #2273
elficzeq
Zadomowienie
 
Avatar elficzeq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 350
GG do elficzeq Send a message via Skype™ to elficzeq
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Kochana! Ja jestem za blondem do Twojej urody. Jak bedziesz miała ciemne staniesz się hmm 'mysia' niewidoczna, oczy i jasna cera zginą w ciemnych włosach!!
ale... Jeżeli tak bardzo chcesz przejść do ciemnego koloru to polecam wizytę u fryzjera. Samej ciężko będzie Ci dokładnie pokryć całe wlosy. A czemu malujesz całe włosy na blond? Nie lepiej robić tylko odrost? w ten sposób reszta włosa jest nienaruszona i nie niszczona ponownie. A taki nagły przeskok na ciemne 'umęczy' włosy niesamowicie. Nieprawdą jest że blond farba niszczy włosy najbardziej. Ciemne farby też strasznie nieszczą włosy. Myślę, że jak dobrze dobierzesz farbę, broń Boże rozjaśniacz! To ładnie pokryjesz odrościk, pozostaniesz z nami blondyneczkami i włosy też bedą zadowolone.

Pozdrowienia i życzę powodzenia!!
__________________
I znów zmierzch.. kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny, jego miejsce zajmie noc.


elficzeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 09:19   #2274
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Bubulinka20 proszę nie pisać posta pod postem, od tego są opcje edycji i multicytowania.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:13   #2275
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez bubulinka20 Pokaż wiadomość
ja przechodzialm kilkakrotnie i nie jest i jest ok , musisz tylko pilnowac sie zasad zeby nei popalić włosow rozjasnianiem bo wtedy napewno bedize ich mneij ;P




wszystkie farby z loreala sie dszybko wypłukują radze dobrze od czasu do czau uzywaj wyminnie zblizenowego odcienia z mocniejszej firmy



loreal castin ale to szampony nie farby robialm sobie kiedys na wakkacje z nich bursztynowy blon i mialm rude i to tak na maxa prawie czerwien !!!! mi tam sie podobalo bo lubie zmiany ale jak zaczął schodzic była maskara ( jeszcze z blondu ) ... polecam go uzywac dla odświerzenia koloru tylko!!!



zalezy co dla cibie znaczy rozjasnione włosy jaki maja odcein teraz i ton? bo jak sa wybitnie zółte watpie zeby po farbie nagle byla z nich platyna.. miejscami napewno ale czy jednolicie na wlosach bez zołtego ciezko stwierdzic :P pokaz foto
Mam niby balejaż ale po kilku razach są prawie całe rozjaśnione na taki bardzo jasny blond. Żółte nie są.
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 10:47   #2276
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez Nastja1989 Pokaż wiadomość
Hej szukam rady. mam jasny blond na wloskach taki jak na avatarze. chcialabym sie przefarbowac na ciemny braz a nawet na czarny. nie wiem tylko czy bedzie mi pasowac bo mam jasna cere i niebieskie oczy. nie chce juz niszczyc wlosow blond farbami bo zawieraja rozjasniacze i strasznie niszcza wlosy przez to. wiem ze prrzejscie na ciemny kolor byloby w moim przypadku stopniowe. prosze o rade.
Co prawda zdj na avie jest dosc nieczytelne,ale w chwili obecnej moglabys spokojnie od blondu odejsc (chociaz ja nie do konca zgadzam sie z Toba odnosnie niszczenia wlosow, na dobra sprawe to wszystkie farby w jakis sposob niszcza wlosy ).
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 23:25   #2277
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Ojoj... ile blond watków na wizazooo...
dziewczyny skoro trafiłam i tutaj, to zapytam czy ktoraś farbuje jasnymi blondami L'Oreala - Majiblond ??
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 07:34   #2278
weenuska
Raczkowanie
 
Avatar weenuska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 191
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ojoj... ile blond watków na wizazooo...
dziewczyny skoro trafiłam i tutaj, to zapytam czy ktoraś farbuje jasnymi blondami L'Oreala - Majiblond ??
Ja niestety nie moge Ci pomoc , moja fryzjerka uzywa farb Kadusa
__________________
Może nie dziś ... nie jutro...ale pewnego dnia i do końca moich dni ...
weenuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 11:07   #2279
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Ojoj... ile blond watków na wizazooo...
dziewczyny skoro trafiłam i tutaj, to zapytam czy ktoraś farbuje jasnymi blondami L'Oreala - Majiblond ??
jest osobny wątek o Majiblond https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=210495
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:44   #2280
veiled
Rozeznanie
 
Avatar veiled
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pisze do was z ...nieba;)
Wiadomości: 553
GG do veiled
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

a czy ktoras z farbowanych blondyneczek uzywala kiedys farby popielaty blond- bo ten popiel to wychodzi taki szaro niebieskawy jakby (takie przeswity) i ja chcialam zapytac szanowne panie czy to sie troszke chociaz zmyje czy musze uzyc innej farby zeby to ukryc?
__________________
"SexAppeal jest w jednej połowie tym co masz, a w drugiej tym co inni myślą, że masz..."
veiled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 15:19:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:45.