Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 14:00   #3091
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

niestety, podczas kuracji nie można robić peelingu
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:31   #3092
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
niestety, podczas kuracji nie można robić peelingu
a dlaczego?
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:48   #3093
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
azzis, niesmialo chce zapytac czy mi odpiszesz na pw
Widziałam, że się udzielasz, to pomyślałam, że znalazłaś odp. na swoje pytania
Ale skoro nie,to odpisuję

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
A jak tam twoj buziak się trzyma?Zadowolona z mikro?
W sumie to nie widać wielkich efektów. Może buzia ciut gładsza, ale sama nie wiem.
Teraz idę do innej babki - zobaczę jak to wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość
nawet nie wiem... derma o nim tak tylko wspomniała, nie pytałam o szczegóły, a mikro źle mi się kojarzy, bo jakieś 3 lata temu kiedy udało mi się pozbyć trądziku (tak wtedy myślałam) i miałam mikro na przebarwienia, to po pierwszym zabiegu wszystko ok, nawilżałam i tak dalej, ale drugi robiła mi już inna babka i powiedziała że lepsze efekty są jak się nic nie kładzie, skóra mi się złuszczyła i w ciągu jednej doby mnie wypryszczyło i wszystko wróciło


250? a możesz napisać gdzie? bo jak w necie szukałam to mi wyskakiwało 450, no chyba że ja coś źle sprawdziłam
O kurka... ale wtopa z tą mikro Ja mam nadzieję, że mi teraz inna dobrze zrobi.

A ostatnimi czasy wypryszczyło mi czoło Kupiłam sobie puder mineralny Essence wraz z pędzlem i na czole wyskoczyły mi krostki Nie było to podrażnienie od twardego pędzla, bo próbowałam go kłaść innym, swoim i krostki wróciły A niby minerały takie dobre
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:54   #3094
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
a dlaczego?
Skóra w trakcie kuracji jest dużo wrażliwsza. Mogą powstać trudne do usunięcia przebarwienia. A jakiego rodzaju peeling chcesz zrobić?. Jeżeli męczą Ciebie odstające skórki, to może w ostateczności enzymatyczny, nie jest tak inwazyjny jak mechaniczne.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:58   #3095
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

moja dermatolog mowila zeby nie robic zadnych peelingow ani na twarzy ani na reszcie ciala.
PanSzaraEminencja jesli chodzi o pomadke ja stosuje z Neutrogeny jak dla mnie jest swietna stosowalam tez Nivea ale sa do d...
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 14:59   #3096
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Jeszcze 5 dni i zaczne kuracje

Do nawilzania bede stosowac krem nagietkowy z zelem hialuronowym na noc.. a na dzien filtr, jak znajde jakis.
Ps. w trakcie kuracji nie mozna uzywac Differinow i innych takich "wspomagaczy" masciowych? bo mi zostaly wypisane, ale nie wykupilam, heh..

Musze zapytac o kilka rzeczy dermatolozke.. bo u mnie super dziala tonik z kwasem w malym stezeniu, ktory jest do nawilzania twarzy

Czy ktos tutaj dawno skonczyl kuracje Izo? chcialabym zapytac o to czy faktycznie skora po kuracji mniej sie przetluszcza?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 15:22   #3097
Limonatka
Zakorzenienie
 
Avatar Limonatka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gliwice/Wrocław
Wiadomości: 3 557
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Jeszcze 5 dni i zaczne kuracje

Do nawilzania bede stosowac krem nagietkowy z zelem hialuronowym na noc.. a na dzien filtr, jak znajde jakis.
Ps. w trakcie kuracji nie mozna uzywac Differinow i innych takich "wspomagaczy" masciowych? bo mi zostaly wypisane, ale nie wykupilam, heh..

Musze zapytac o kilka rzeczy dermatolozke.. bo u mnie super dziala tonik z kwasem w malym stezeniu, ktory jest do nawilzania twarzy

Czy ktos tutaj dawno skonczyl kuracje Izo? chcialabym zapytac o to czy faktycznie skora po kuracji mniej sie przetluszcza?
ten krem nagietkowy z żelem do z Mazideł/BU?
co do maści na trądzik to są dwie szkoły jazdy - jedna mówi, że można, zwlaszcza na początku kuracji, jako wspomaganie, druga mówi, że nie można od początku. Ja nie miałam żadnych wytycznych nigdy co do tego, więc przez całą kurację praktycznie takich aptecznych żeli nie używałam, ale smarowałam się żelem punktowym na to co mi wyskakwiało.
Osoby które dawno skończyły kurację pojawiają się tu bardzo sporadycznie, ale większoćś raczej mówi, że owszem, przetłuszczanie wróciło, ale znacznie słabsze

a tak w ogóle to zerknęłam na Twój wątek mineralny przed/po i wow! pięknie umiesz zakamuflować trądzik. no i śliczna jesteś tak w ogóle
a powiedz mi, jako korektora używasz mineralnego z EDM? kurczę, kuszą mnie one trochę, jak widzę te efekty. kupiłam ten puder z Essence, ale taki jakiś kolor dziwny. pomarańczowaty trochę. sama nie wiem. możesię też przyzwyczaić muszę do konsystencji.
__________________


Edytowane przez Limonatka
Czas edycji: 2009-02-26 o 15:27
Limonatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-26, 16:50   #3098
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

rose87

W Toruniu, Centrum Medycyny Estetycznej, dr Artur Markowski.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 16:54   #3099
cindy17
Raczkowanie
 
Avatar cindy17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 251
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Skóra w trakcie kuracji jest dużo wrażliwsza. Mogą powstać trudne do usunięcia przebarwienia. A jakiego rodzaju peeling chcesz zrobić?. Jeżeli męczą Ciebie odstające skórki, to może w ostateczności enzymatyczny, nie jest tak inwazyjny jak mechaniczne.
Miałam wlasnie na mysli zwykly enzymatyczny Robilam go zawsze przed kuracja gdy mialam suche skorki , wiec mysle ze moja cera jest przyzwyczajona... Teraz sama nie wiem, ale wielkiego wyboru nie mam, nie moge isc do pracyw takim stanie
cindy17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-26, 19:01   #3100
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

PanSzaraEminencja- tak jak mowiono juz- na usta Tisane, chociaz ja pozniej przerzucilam sie na najzwyklejsza wazeline za niecale 2 zl i bylo git.
Dziewczyny, ktore jestescie juz po kuracji - jakiego kremu uzywacie?
Po jakim czasie mozna sie spodziewac nawrotu? (czy jak np po 2 m-cach nic nie bedzie to juz mozna byc spokojnym?)
..i wlasnie- co lepsze - mikro, czy kwasy....? juz zaczynam o tym powoli myslec..
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 13:47   #3101
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
rose87

W Toruniu, Centrum Medycyny Estetycznej, dr Artur Markowski.
aha, no to lipa.. miałabym jakieś 500km (jak nie więcej) tak więc nic z tego

Cytat:
Napisane przez cindy17 Pokaż wiadomość
Miałam wlasnie na mysli zwykly enzymatyczny Robilam go zawsze przed kuracja gdy mialam suche skorki , wiec mysle ze moja cera jest przyzwyczajona... Teraz sama nie wiem, ale wielkiego wyboru nie mam, nie moge isc do pracyw takim stanie
ja jednak radziłabym Ci uważać, podczas kuracji skóra jest inna, bardzo wrażliwa, to że wcześniej jej coś nie szkodziło nie oznacza że teraz też wszystko będzie ok

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość
PanSzaraEminencja- tak jak mowiono juz- na usta Tisane, chociaz ja pozniej przerzucilam sie na najzwyklejsza wazeline za niecale 2 zl i bylo git.
Dziewczyny, ktore jestescie juz po kuracji - jakiego kremu uzywacie?
Po jakim czasie mozna sie spodziewac nawrotu? (czy jak np po 2 m-cach nic nie bedzie to juz mozna byc spokojnym?)
..i wlasnie- co lepsze - mikro, czy kwasy....? juz zaczynam o tym powoli myslec..
ja właśnie też się wybieram po jakiś lekki kremik i nie wiem na co się zdecydować, może jakiś iwostin, sama nie wiem, zobacze co mi w aptece doradzą
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 19:54   #3102
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja również jestem w poszukiwaniu jakiegoś drogeryjnego kremu nawilżającego tym razem ( nie tlustego jakiego używałam do tej pory) ale z jakimś filtrem ochronnym, pani w drogerii mi pokazywała pare ale nie mogłam się zdecydować, warunkiem jest brak parafiny w składzie.
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:19   #3103
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
Ja również jestem w poszukiwaniu jakiegoś drogeryjnego kremu nawilżającego tym razem ( nie tlustego jakiego używałam do tej pory) ale z jakimś filtrem ochronnym, pani w drogerii mi pokazywała pare ale nie mogłam się zdecydować, warunkiem jest brak parafiny w składzie.
Ja tez szukam czegos co nei ma parafiny.parabenow/caprylicu i gliceryny hehe mam troche dluzsze wymogi.. narazie nie znalazlam jeszcze filtra takiego, ale dostalam probki filtra Bioderma Photoderm Spot [50+].
Dopiero dzis uzylam pierwszy raz, takze zobaczymy jutro czy nie zapycha hehe

do nawilzania uzywam teraz kremu nagietkowego z rossmana z serii baybydream.. nie ma konserwantow, barwnikow i ma fajny sklad [inni bardzo chwala krem liliputz]. No i stwierdzam ze 3 dzien uzywania i juz mi sie tak nos nie przetluszcza.. jestem w szoku pozytywnym.. i po co kremy za 40zł jak mozna miec cudo za 4.99..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 20:53   #3104
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Dziewczyny czy moge przy izo brać sobie jakieś kapsułki z beta karotenem na lekkie opalanie ? Bo solarium odpada, słonce też, a jakoś nie lubie samoopalaczy... Czy ma to jakiś obniżający wpływ na kuracje ? Nie wiem szczeże mówiąc ile maja takie preparaty wspólnego z wit. a
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:26   #3105
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy moge przy izo brać sobie jakieś kapsułki z beta karotenem na lekkie opalanie ? Bo solarium odpada, słonce też, a jakoś nie lubie samoopalaczy... Czy ma to jakiś obniżający wpływ na kuracje ? Nie wiem szczeże mówiąc ile maja takie preparaty wspólnego z wit. a
Absolutnie nie można!!! Beta karoten w organizmie jest przekształcany w witaminę A, powinno być o tym nawet w ulotce. Lepiej zainwestuj w dobry puder brązujący.
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:32   #3106
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

czyli jak często pije soczki w stylu KUBUŚ to też nie powinnam ?
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:35   #3107
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
czyli jak często pije soczki w stylu KUBUŚ to też nie powinnam ?
Nie mam pojęcia jaka jest tam zawartość witamin - czasami pewnie nie zaszkodzi. Ale częste picie raczej odradzam...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:41   #3108
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jaka jest tam zawartość witamin - czasami pewnie nie zaszkodzi. Ale częste picie raczej odradzam...
a ja ostatnio piłam codziennie ;l ale przedawkowanie wit a wiąze się też z tym, że wolniej nastepuje wyleczenie ?
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 21:55   #3109
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
a ja ostatnio piłam codziennie ;l ale przedawkowanie wit a wiąze się też z tym, że wolniej nastepuje wyleczenie ?
Oto efekty zbyt dużego poziomu witaminy A:
"Hiperwitaminoza A wywołuje uszkodzenia oczu, kości, skóry, ośrodkowego układu nerwowego, wątroby i układu rozrodczego. Objawia się zazwyczaj osłabieniem, nudnościami, wymiotami, bólem głowy, uszkodzeniami skóry i śluzówek, zaburzeniami psychicznymi, a u kobiet - zaburzeniami miesiączkowania. W ostatnich latach zwrócono szczególną uwagę na hepatotoksyczność, teratogenność i karcinogenność tej witaminy."

Mam też nadzieję, że nie palisz. Wtedy B-karoten jest w ogóle niewskazany
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 23:10   #3110
Kamma1507
Zakorzenienie
 
Avatar Kamma1507
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 276
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Oto efekty zbyt dużego poziomu witaminy A:
"Hiperwitaminoza A wywołuje uszkodzenia oczu, kości, skóry, ośrodkowego układu nerwowego, wątroby i układu rozrodczego. Objawia się zazwyczaj osłabieniem, nudnościami, wymiotami, bólem głowy, uszkodzeniami skóry i śluzówek, zaburzeniami psychicznymi, a u kobiet - zaburzeniami miesiączkowania. W ostatnich latach zwrócono szczególną uwagę na hepatotoksyczność, teratogenność i karcinogenność tej witaminy."

Mam też nadzieję, że nie palisz. Wtedy B-karoten jest w ogóle niewskazany
jej nie wiedziałam, że aż tyle złego sie moze dziać.. Chyba przestane pić te soczki lepiej ;> ... a palić nie pale
__________________

[...] Może jutro znów odkryjesz, że życie jest wciąż szalone,
jeśli po prostu się uśmiechniesz."

Kamma1507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-27, 23:25   #3111
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
jej nie wiedziałam, że aż tyle złego sie moze dziać.. Chyba przestane pić te soczki lepiej ;> ... a palić nie pale
To super Do soczków można jak najbardziej wrócić po kuracji
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 06:43   #3112
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
ten krem nagietkowy z żelem do z Mazideł/BU?
co do maści na trądzik to są dwie szkoły jazdy - jedna mówi, że można, zwlaszcza na początku kuracji, jako wspomaganie, druga mówi, że nie można od początku. Ja nie miałam żadnych wytycznych nigdy co do tego, więc przez całą kurację praktycznie takich aptecznych żeli nie używałam, ale smarowałam się żelem punktowym na to co mi wyskakwiało.
Osoby które dawno skończyły kurację pojawiają się tu bardzo sporadycznie, ale większoćś raczej mówi, że owszem, przetłuszczanie wróciło, ale znacznie słabsze

a tak w ogóle to zerknęłam na Twój wątek mineralny przed/po i wow! pięknie umiesz zakamuflować trądzik. no i śliczna jesteś tak w ogóle
a powiedz mi, jako korektora używasz mineralnego z EDM? kurczę, kuszą mnie one trochę, jak widzę te efekty. kupiłam ten puder z Essence, ale taki jakiś kolor dziwny. pomarańczowaty trochę. sama nie wiem. możesię też przyzwyczaić muszę do konsystencji.
oj, sorki nie przeczytalam tego postu

krem nagietkowy kupilam w rossmanie za 5zł myslalam ze mnie zapchal ale nie ale daje go taką ociupinke.. i tylko na strefe T, chociaz wczoraj zaryzykowalam i dalam na cala twarz. Ja mam jeszcze tlusta skore, bo jeszcze sie nie lecze, ale narazie poki co widze ze rano jak wstaje to juz smalcu na nosie nie mam.

dzieki za komplement korektor tylko z edm uzywam bo tylko ten mam ;] tzn no mam jeszcze zielony z buff'd.. a przewaznie tak w ogole to zamiast korektora uzywam reszte podkladu jak mi zostanie. Zauwazylam ze mineraly maja to do tego ze nie da sie maski nimi zrobic.

o Essence slyszalam rozne opinie, ale pewnie go nie wypbobuje bo taniej mnie wychodza podklady sprowadzane z usa

Kurde chyba polece przeczytac jakie produkty zawieraja witamine A zeby nie przedawkowac
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 12:07   #3113
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Kurde chyba polece przeczytac jakie produkty zawieraja witamine A zeby nie przedawkowac
Hahah, bez przesady Najważniejsze żeby nie suplementować się tymi witaminami dodatkowo I wszystko spożywać z umiarem - wtedy napewno nic się nie stanie
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:18   #3114
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja tez szukam czegos co nei ma parafiny.parabenow/caprylicu i gliceryny hehe mam troche dluzsze wymogi.. narazie nie znalazlam jeszcze filtra takiego, ale dostalam probki filtra Bioderma Photoderm Spot [50+].
Dopiero dzis uzylam pierwszy raz, takze zobaczymy jutro czy nie zapycha hehe

do nawilzania uzywam teraz kremu nagietkowego z rossmana z serii baybydream.. nie ma konserwantow, barwnikow i ma fajny sklad [inni bardzo chwala krem liliputz]. No i stwierdzam ze 3 dzien uzywania i juz mi sie tak nos nie przetluszcza.. jestem w szoku pozytywnym.. i po co kremy za 40zł jak mozna miec cudo za 4.99..

O musiałabym wypróbować a on nawilża czy tylko natłuszcza?
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:46   #3115
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez marina06 Pokaż wiadomość
O musiałabym wypróbować a on nawilża czy tylko natłuszcza?
Ciezko mi powiedziec.. tak posrednio.. ja natluszczania nie mgoe zniesc bo swiece sie jak psu jajca.. a jak naloze tego nagietka na noc, ale tak minimalnie to rano jest ok, miekka skora..
Jak sie przedawkuej to natluszcza niezle i sie lepi. Ja daje doslownie tyle co kropla wody.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:48   #3116
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
a natluszczania nie mgoe zniesc bo swiece sie jak psu jajca.. .


..ale to tak jak ja przed kuracja. teraz- prawie miesiac po- jest na razie ok.
Ja czasami mowie, ze cos sie swieci jak psu.. (tu nastepuje wymowna pauza) ..twarz
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 15:03   #3117
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez Makrela w kapeluszu Pokaż wiadomość


..ale to tak jak ja przed kuracja. teraz- prawie miesiac po- jest na razie ok.
Ja czasami mowie, ze cos sie swieci jak psu.. (tu nastepuje wymowna pauza) ..twarz


No wlasnie ja sie tak zastanawiam.. Czy jak bede nawilzac twarz, to czy ona z tlustej zrobi sie normalna, czy bedzie dalej sie swiecilo w strefie T Tak jak poczytalam ten wątek to twarze niektorym robil isie suche pozniej :/ ale nie wiem jak po calej kuracji..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 16:01   #3118
marina06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 145
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Ja tam w ogóle nie mogę się ogarnąć z tym nawilżaniem i natłuszczaniem, co lepsze dla skóry izotekowej:P
marina06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 08:59   #3119
andzik1111
Raczkowanie
 
Avatar andzik1111
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Świętokrzyskie,jakie cudne;)
Wiadomości: 390
GG do andzik1111
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

wiecie co ja do nawilzania uzywam zwyklego kremu Nivea,na noc oczywiscie.Nie mam zaufania do innych bo czasem po niektorych swedzi mnie cala twarz ze mam ochote sie zadrapac a krem Nivea mimo ze tlusty jest dla mnie swietny,wysmaruje sie nim na noc i tez sie swiece jak juz Anecka powiedziala ale za to rano wstaje z mila w dotyku buzia
pozdrawiam Was
andzik1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-01, 11:12   #3120
Przemooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cześc dziewczyny.

Wiem, że na pewno było już o tym wspominane, ale czy wypicie jednego piwa wpłynie jakoś na pogorszenie/obniżenie działania Izoteku?

Wiem, ze to nie jest antybiotyk, ale alkohol tez raczej nie jest wskazany przy leczeniu, ale chyba od czasu do czasu można sie napić?

Pozdrawiam.
Przemooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:23.