Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 22:10   #3031
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez itissunny Pokaż wiadomość
oolong jeszcze raz dziekuje za cenne rady na watku o zamowieniach juz bylam i na pewno w przyszlosci skorzystam, a teraz musze poprobowac sama aby moc zamowic jeszcze free sample z roznymi formulami. Bo narazie uzylam tylko intensive
radzę porzucić wrażenie, że ja tu cokolwiek wiem
TŻ na wyjeździe, to ja tu przesiaduję i wtrącam się we wszystkie dyskusje i tyle
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:16   #3032
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
aaa
ja mam rozany, ale mysle, ze z innym tez bedzie ok

co do tych powtarzajacych sie pytan- mnie tez to wkurza i jestem za kasowaniem takich postow najlepiej

dziewczyny, moze nie uwierzycie, ale w te wakacje przeczytalam wszystkie 3(!) wątki o EDM, jak sie bardzo chce, to mozna

muszę wypróbować Twój sposób

pewnie, że się da, ja przed swoim pierwszym zamównieniem miałam wprawdzie 1 i pół wątku do przeczytania, ale nawet gdyby teraz ktoś chociaż tyle przeczytał, to by się doskonale oriętował we wszytskim,
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:21   #3033
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowawiosna, kopara mi opadła, jesteś niesamowita! Właśnie takie osoby jak Ty chcemy wspierać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:22   #3034
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

oolong na pewno cos wiesz i na pewno wiecej ode mnie. Ale i tak licza sie checi

inc0rrect ja to np siedze juz 3 dzien z rzedu i czytam wszystko albo w google w grafice szukam odcieni rozow podkladow korektorow
w moim przypadku znalezienie informacji nie bylo najgorsze najgorsze jest zdecydowanie sie no moze gdybym miala full kasy to tego problemu by nie bylo
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:25   #3035
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
aaa

ja go nakladam jak zwykly roz, czyli rysuję dużą 3 zaczynajac od skroni, a konczac przy zuchwie
Możesz nakreślić tą trójkę jaśniej? Zaintrygowałaś mnie w 100%. plis plis...

Cytat:
dziewczyny, moze nie uwierzycie, ale w te wakacje przeczytalam wszystkie 3(!) wątki o EDM, jak sie bardzo chce, to mozna
Gratuluję samozaparcia. I wolnego czasu.
__________________

Edytowane przez martagg
Czas edycji: 2009-08-06 o 22:26
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:27   #3036
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
muszę wypróbować Twój sposób

nakładanie na sucho, a potem psikanie twarzy u mnie sie nie sprawdza, mam okropne uczucie ściagnietej skory

kropla wody na nakretke mi pasuje, czasem nawet przykladam na koniec czyste i suche dlonie, aby podklad jeszcze bardziej sie wtopil, nie wiem czy to "zdrowe", ale u mnie się sprawdza, szczegolnie gdy nalozy mi sie za duzo proszku na czoło

Cytat:
pewnie, że się da, ja przed swoim pierwszym zamównieniem miałam wprawdzie 1 i pół wątku do przeczytania, ale nawet gdyby teraz ktoś chociaż tyle przeczytał, to by się doskonale oriętował we wszytskim
niestety wiekszosc jednak woli pojsc na łatwizne
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:40   #3037
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Gratuluję samozaparcia. I wolnego czasu.
ja jak nie mam czasu mniej śpię. Więc niekoniecznie musiał byc wolny.

też robię 3 Viki;s
zaczynam nad browiami, potem skronie, trochę wchodzę na policzki i kończe na linni żuchwy.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 22:48   #3038
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
truskawkowawiosna, kopara mi opadła, jesteś niesamowita! Właśnie takie osoby jak Ty chcemy wspierać!
dziekuje, bardzo milo mi sie zrobilo

jestem wielka fanka Twojej urody, na blogu Cathy Cie ostatnio widzialam i mnie po prostu urzeklas
jak dla mnie moglabys bys twarza ktorejs firmy mineralnej, na pewno sprzedarz by im wzrosla
ale podlizzzzz

Cytat:
Napisane przez martagg Pokaż wiadomość
Możesz nakreślić tą trójkę jaśniej? Zaintrygowałaś mnie w 100%. plis plis...
tak jak Rozwielitka napisala, podejdz do lustra z pędzlem, to wszystko bedzie latwe

taka metoda mi odpowiada, bo swietnie wysmukla twarz i nie daje efektu "duzego dziecka"

wczesniej myslalam, ze roze burżujka sa fajne, od kiedy poznalam EDM zmienilam zdanie, a stary roz sprzedalam na allegro, EDM zupelnie inaczej wygladaja na mojej twarzy, ladniej sie wtapiaja, a schodzi ich doslownie odrobinka

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja jak nie mam czasu mniej śpię. Więc niekoniecznie musiał byc wolny.
wlasnie...

bo poczulam sie juz troche jak osoba, ktora przeczytala te wątki z nudow po prostu, a inni nie czytaja wcale, bo sa superzapracowani

wątki o EDM nocą czyta sie najlepiej
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 22:57   #3039
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Prosze,pomóżcie...chcę zakupić podkład i korektor edm,a nie wiem kompletnie jakie odcienie...szczególnie chodzi mi o cienie pod oczami czasem mam male krostki Plissss...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kk.jpg (7,5 KB, 54 załadowań)
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 23:10   #3040
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Prosze,pomóżcie...chcę zakupić podkład i korektor edm,a nie wiem kompletnie jakie odcienie...szczególnie chodzi mi o cienie pod oczami czasem mam male krostki Plissss...
Wg. mnie jesteś neutralna ewentualnie golden Z tego zdjęcia wynika, że jesteś typem medium czyli nie bladziutka ani nie opalona- chyba, że sie mylę Stawiałabym na fairly light neutral lub troche ciemniejszy light neutral, z goldenów nie mam pojęcia.
Korektor pod oczy- sunlight lekko żółty, ewentualnie pearl sunlight jeżeli potrzebujesz perłowego rozświetlenia (choć to własciwie chyba kwestia gustu ).
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 23:16   #3041
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Wg. mnie jesteś neutralna ewentualnie golden Z tego zdjęcia wynika, że jesteś typem medium czyli nie bladziutka ani nie opalona- chyba, że sie mylę Stawiałabym na fairly light neutral lub troche ciemniejszy light neutral, z goldenów nie mam pojęcia.
Korektor pod oczy- sunlight lekko żółty, ewentualnie pearl sunlight jeżeli potrzebujesz perłowego rozświetlenia (choć to własciwie chyba kwestia gustu ).

tez tak pomyslalam

FLN i LN z Buff
korektor multi-tasking
co do korektorow specjalnie pod oczy-nie znam sie, nie uzywam, ale ten pod oczy tez moze byc
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-06 o 23:17
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 23:19   #3042
itissunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachod
Wiadomości: 90
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wlasnie znalazlam na necie wypowiedz na temat pudrow z EDM. Przeczytalam, ze niektorym osobom zapychaly pory i powodowaly powstawanie grudek. I mozliwe ze to dlatego:

The reason I don't buy my Oil-Control powder from Everyday Minerals is because for some reason they use Cornstarch..which I think broke out my skin when I tried it
itissunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 23:23   #3043
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

a mi wygląda dziewczyna na oko na chłodnawo-neutralną raczej niż żółtawą
także myślę, że neutralne Buff będą ok, chyba że twarz będzie bez życia, wtedy może oliwka
a jaki masz kolor oczu, bo wydaje mi się, że tam może być jakaś zieleń lub niebieski? (po ustach wnoszę, ale mogę się mylić )

co prawda ja się z upodobaniem mazałam już i tradycyjnymi podkładami żółtawo-pomarańczowymi i różowawo-białymi, a teraz mam z EDM Olive Fair
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 06:27   #3044
Aurora19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Czesc dziewczyny, caly czas czytam wasze wypowiedzi i rady o minerałach, i eksperymentuje, probuje i nic,…masakra…mam skóre tradzikowa, duzo blizn,staram się ja dobze nawilżać bo od masci i lekow jest przesuszona czasami, stosuje krem Humektan. I tak jak na tych linkach z youtube psikalam pedzel woda termalna, nakładałam korektor Intensive Concealer Fair , i potem podkład tez z seri Intensiva…. Ale efekt to masakra, nic nie zakrywa, wyglad jakos dziwacznie na twarzy;/ co ja zle robie? Możliwe ze do mojej skory się nie nadaje ?
Aurora19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 06:52   #3045
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez Aurora19 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, caly czas czytam wasze wypowiedzi i rady o minerałach, i eksperymentuje, probuje i nic,…masakra…mam skóre tradzikowa, duzo blizn,staram się ja dobze nawilżać bo od masci i lekow jest przesuszona czasami, stosuje krem Humektan. I tak jak na tych linkach z youtube psikalam pedzel woda termalna, nakładałam korektor Intensive Concealer Fair , i potem podkład tez z seri Intensiva…. Ale efekt to masakra, nic nie zakrywa, wyglad jakos dziwacznie na twarzy;/ co ja zle robie? Możliwe ze do mojej skory się nie nadaje ?
Najpewniej zle nakladasz, sprobuj na sucho, ja mimo wprawy już kilkuletniej(kiedy to zlecialo) na mokro nakladam ze srednim efektem, 75% efektu to pedzel i sposob nalozenia, 25% marka minerałów. Oczywiscie na edm swiat sie nie konczy ale nakladac mozna sie na nich nauczyc. Ja korektor daje na podklad. polecam watek triki i sposoby nakladania(krótki) i przed/po zobacz zdjecia szczegolnie z poczatku- tam tez nie wszyscy mają idealną cerę. a YT jak najbardziej jestt dore do nauki

truskawkowawiosna no i udzielac się proszę, brawo

Guniaaa ja tez bym obstawiala dla cCiebie kolory : multitasking z cool, light neutral i beige neutral z buff a korektor sunlight pod oczy lub multitasking pod oczy i na niedoskonalosci, roz jakis best friends np

ktos szukał ciemniejszego odcienia pink tan- odpowiadam- nie ma, trzeba przyciemnic jakims innym
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-07 o 08:08
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 08:05   #3046
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny mam prośbę czy któraś z was uraczyła by mnie odsypką podkładu Intensive w którymś z tych odcieni:
Warm-Toffee
Warm-Medium Beige Summer
zależy mi na złocistym opalonym kolorze Buttered Tan który do tej pory używałam jest za jasny więc potrzebuje zamiennika.


Już niepotrzebne WinlyEm dziękuję

Edytowane przez Siuniaaa
Czas edycji: 2009-08-07 o 08:55
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 08:49   #3047
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Skrobia kukurydziana to jeden z najczestszych zapychaczy w pudrach i rozach, tworzy wlasnie kaszke, a czasem nawet podskorne gule, nie znosze tego skladnika i unikam jak ognia, juz kilku rzeczy sie pozbylam z jej powodu, m.in. palety do konturowania. Na szczescie moj podklad EDM jej nie zawiera
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:00   #3048
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, proszę o opinię i pomoc. Nazbierałam już trochę próbek, juz chyba krążę blisko, ale nadal nie znalazłam idealnego odcienia. Na zdjęciach dużo EDMu i po jednym Joppie i Lumiere.
Oceńcie i proszę o wskazówki w którą stronę iść. Fakt że jeszcze muszę się nauczyć używać malutko proszku, bo na razie nakładam go na pewno stanowczo za dużo.
Dwa pierwsze zdjęcia z próbkami na twarzy, 2 kolejne na szyi.

Na moje oko okolice olive light martian - olive neutral, ale ja zawsze kiepsko podkłady sobie dobierałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg twarz_nieroztarte_3kitEDM.jpg (140,3 KB, 117 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg twarz_roztarte_3kitEDM.jpg (157,0 KB, 97 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szyja nieroztarte_3kitEDM.jpg (162,5 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg szyja_roztarte_3kitEDM.jpg (136,3 KB, 60 załadowań)
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:29   #3049
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Na pewno oliwki - znikają na Twojej skórze, a o to chodzi. Dokładnie Ci nie powiem który, bo pewnie na żywo widać lepiej. Poza tym siedzę na tarasie w półcieniu i może światło odbija mi się od monitora czy coś nie chcę źle doradzić. Ale celowałabym na bank w oliwki. Wymaluj nimi po kolei całą twarz, porób fotki i oceń (lub wrzuć tutaj to pomożemy) który odcień jest tym naj
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-07, 09:46   #3050
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proszę o opinię i pomoc. Nazbierałam już trochę próbek, juz chyba krążę blisko, ale nadal nie znalazłam idealnego odcienia. Na zdjęciach dużo EDMu i po jednym Joppie i Lumiere.
Oceńcie i proszę o wskazówki w którą stronę iść. Fakt że jeszcze muszę się nauczyć używać malutko proszku, bo na razie nakładam go na pewno stanowczo za dużo.
Dwa pierwsze zdjęcia z próbkami na twarzy, 2 kolejne na szyi.

Na moje oko okolice olive light martian - olive neutral, ale ja zawsze kiepsko podkłady sobie dobierałam
na moje oko również oliwki, zwłaszcza olive neutral i light martian ładnie Ci się wtopiły w skórę ja z oliwkami nie bardzo, bo mimo ze maja ładne odcienie, to np. light olive powoduje u mnie bladosc
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:54   #3051
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Tez optuje za oliwkami Wez te dwa najlepiej dopasowane odcienie i wymaluj sie nimi prze kolejne dni, zobacz jak sie stapiaja z cala twarza, wtedy dopiero ocenisz, czy nie wygladasz w nich blado, chorowicie, sztucznie, itp.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 09:56   #3052
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

T3kla- zgadzam się z Violl Oliwki! Do szyi jakby bardziej pasował light martian choć light almond też się pięknie wtopił Twarz- light martian lub olive neutral.
Jestem w totalnym szoku, że kilka odcieni tak się w Twoją twarz idealnie wtopiło
Tylko zastanawia mnie jedno- taka ładna cera a formuła intensive?
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 10:03   #3053
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dzięki dziewczyny, na Was zawsze można liczyć.
Ufff... no to kończę z próbkami do jesieni-zimy

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Tylko zastanawia mnie jedno- taka ładna cera a formuła intensive?
Co do formuły to zdecydowałam że nie o-glow, bo nie czuję się w tym glow dobrze, wolę matowe wykończenie. A że jest jeszcze semi-matte i matte to przyznam, że tu nie umiem wybrać, pewnie jak dłużej poużywam minerałów to bardziej będę wiedziała czego chcę.
Na razie dużo się uczę malować minerałami.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc z kolorami.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 10:14   #3054
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

truskawkowawiosno, dziękuję, bardzo mi miło
naprawdę doceniamy Twoj trud włożony w zdobywanie wiedzy, nie wątpię że nie wynika to z nudów, teraz czekamy na intensywną obecność pisarską
jesli lubisz róże mineralne to jeszcze mnóstwo obszarów do eksploracji Cię czeka!

T3kla spróbuj semi-matte dokładniej, nie potrzebujesz intensive, szkoda się ukrywać!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 11:06   #3055
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
T3kla spróbuj semi-matte dokładniej, nie potrzebujesz intensive, szkoda się ukrywać!
Dzięki Rozwielitko, potestuję
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:05   #3056
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jesli lubisz róże mineralne to jeszcze mnóstwo obszarów do eksploracji Cię czeka!
Tak, a na koncu Benefit usiecze

Truskawkowawiosno witamy na mineralach Prawdziwa przyjemnosc bratac sie z takim doglebnie poznajacymi temat duszami
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:44   #3057
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
co do tych powtarzajacych sie pytan- mnie tez to wkurza i jestem za kasowaniem takich postow najlepiej
dziewczyny, moze nie uwierzycie, ale w te wakacje przeczytalam wszystkie 3(!) wątki o EDM, jak sie bardzo chce, to mozna
nooo dobra, padłam Przyznaję, że zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Ja mam problem z nadążaniem ostatnio z bieżącymi postami, a tu proszę - 3 wątki o EDM przerobione. (dobrze, że jak ja zaczynałam, to było tego mniej - jeden wątek tylko miałam do przebrnięcia )
No i pewna jestem, że Ty na pewno nie zadasz pytania o koszt przesyłki sampli
Brawo i witaj w takim razie w krainie proszków

Zamówiłam dzisiaj 3 zestawy próbkowe i będę miała prawie wszystkie odcienie podkładów (rózy wciąż mi kilka brakuje ), więc jest szansa na zestawienie w najbliższym czasie wszystkich dostępnych odcieni Everyday Minerals
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 12:49   #3058
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Co do formuły to zdecydowałam że nie o-glow, bo nie czuję się w tym glow dobrze, wolę matowe wykończenie. A że jest jeszcze semi-matte i matte to przyznam, że tu nie umiem wybrać, pewnie jak dłużej poużywam minerałów to bardziej będę wiedziała czego chcę.
Na razie dużo się uczę malować minerałami.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc z kolorami.
W semi-matte i matte się za wiele nie trzeba natestować, bo te formuły mają luźne krycie i "przepuszczają" przez siebie kolor cery - nie ma więc większego problemu z dobraniem. Ja ze zdziwieniem stwierdziłam, że w formule matte idealnie pasuje mi aż PIĘĆ kolorów podkładów
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:38   #3059
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

dziewczyny proszę o pomoc w dobraniu korektora na cienie pod oczami i odcienia różu dla mnie. rozważam kilka ale nie mogę się zdecydować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (40,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dzienne.jpg (39,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8030894.jpg (39,8 KB, 22 załadowań)
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-07, 13:52   #3060
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
dziewczyny proszę o pomoc w dobraniu korektora na cienie pod oczami i odcienia różu dla mnie. rozważam kilka ale nie mogę się zdecydować.
Nie wiem czy dobrze pamiętam, że obracałaś się wokół odcieni Linen, FLN, fair neutral?
Jeżeli tak to jako delikatne róże poleciłabym:
-matowy róż soft touch, nick nack, time share, drobinkowy pink ribbon, snuggle oraz również drobinkowy vikis radiant creation.
Jeżeli wolisz mocniejszy efekt to baaaardzo dużo odcieni przypadłoby Tobie do gustu

Jako korektory pisałyśmy wyżej- kwestia indywidualna. Najlepiej celować w te: sunlght, multitasking i/lub multiintensive.
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.