Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 22:10   #181
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Dzisiaj mi lekarka powiedziała, że zaczerwienienie twarzy występuje jakieś max.30 min. po zabiegu, potem skóra jest już normalna - dlatego bardziej polecała mi mikrodermabazję niż kwasy. A tu piszecie co innego i teraz już sama nie wiem czy w ogóle się zgodzić na ten zabieg...
azzis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 19:07   #182
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: Mikrodermabrazja /wątek zbiorczy/

a co stosowac po zabiegu?? jakie krem??? poleccie jakis tani pliss
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 19:58   #183
alerut
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 14
GG do alerut
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

hej czy kosmetyczka może wykonać mikrodermabrazję? bo na jakiejś stronie przeczytałam, że nie.... ;( a tanio robi, więc... się pytam

pozdr.
__________________
Olu$
alerut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 14:25   #184
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

witam dziewczynki chcialabym sie dowiedziec czego tak wlasciwie mozna sie spodziewac po zabiegu mikrodermabrazji?? ogolnie mam dosc ladna cere. moim problemem sa prosaki (akurat z nimi radze sobie dzieki mechanicznemu oczyszczaniu cery u kosmetyczki) oraz drobne zaskorniki (stosuje lekkie kwasy jak acnederm oraz effaclar k, ale jakos nie jestem do konca z ich dzialania zadowolona). w sumie nie licze na to zeby mikrodermabrazja usunela mi zaskorniki, zreszta chyba nie istnieje taki sposob na swiecie ktory poradzilby sobie z nimi w 100%. chcialabym zeby moja skora zyskala piekny, dzieciecy blysk i gladkosc. czy mikrodermabrazja mi w tym pomoze?? czy w ogole jest sens wykonywania jednego zabiegu (niestety na cala serie to nie mam pieniazkow) help me, please...
__________________
I'm not angel, I'm not devil, I'm something in between...
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-23, 15:45   #185
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Czy ktoś może robił mikrodermabrazję diamentową z ultradźwiękami lum mezoterapią?
Jakie efekty? Warto?
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 09:41   #186
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

podnoszę wątek,chciałam opisać swoje wrażenia po mikro-może komuś pomoże się zdecydować.
byłam na dwóch zabiegach.moim problemem były przede wszystkim przebarwienia (nie jakieś koszmarne ale bez podkładu wstydziłam się pokazać).ponadto chciałam oczyścić skórę z wszelkich zanieczyszczeń,grudek itd.
po pierwszym zabiegu efekty nie były jakieś powalające,owszem buzia była gładsza a przebarwienia jakby mniej widoczne.ale po drugim widzę naprawdę różnice.cera jest czystsza,gładsza,bardziej promienna a przebarwienia dużo jaśniejsze.po pierwszym zabiegu skóra odrobinę się łuszczyła ale tylko w miejscach gdzie mocnej kosmetyczka przycisnęła końcówkę.
po zabiegu nakładana jest maska łagodząca,która niestety trochę piecze ale szybko przechodzi.
skóra jest zaczerwieniona-zaraz po zabiegu przebarwienia są jeszcze bardziej widoczne ale to szybko blednie.w każdym razie ja jestem bardzo zadowolona i nie mogę się doczekać efektu końcowego-zostały mi jeszcze dwa zabiegi.

ps.płaciłam 60 zł
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 12:22   #187
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Ja się włsnie zastanawiam między mikro a kawitacją, czytam tak różne opinie raz, że mikro daje lepsze efekty, raz, że kawitacja. Do kawitacji przekonywała mnie cena-50 zł, mikro wszędzie widziałam po 100-120.
Widzę Damayanti, że jesteśmy z tego samego miasta, czy mogłabyś powiedzieć, gdzie robiłaś zabieg i z jaką częstotliwością?
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 15:25   #188
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

mikro robiłam w Rzeszowie.kosmetyczka powiedziała ze zabieg przeprowadza się w odstępie 7-10 dniowym-ja drugi zrobiłam po 10-dniowej przerwie.
jeżeli wahasz się pomiędzy mikrodermabrazją a peelingiem kawitacyjnym,popytaj kosmetyczkę po ilu zabiegach jakich efektów możesz oczekiwać.może się okazać że peeling,mimo że tańszy,drożej cię wyjdzie bo trzeba będzie przeprowadzić więcej zabiegów.
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:59   #189
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Dziękuję za odpowiedź, muszę iść na zwiady
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 15:57   #190
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

witam serdecznie
ja jestem po 2 zabiegach mikrodermabrazji na brzuch ,a właściwie na rozstępy i jestem zachwycona
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 18:18   #191
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

Od czego zależy cena mikrodermabrazji? Pytam, gdyż byłem u kosmetyczki. Na szybie było napisane, że cena 120-220 zł. Ja zapłaciłem 220 zł. To był mój pierwszy zabieg. Czy to znaczy, że ja jestem taki ciężki przypadek? Czy za następne zabiegi też będę tyle płacił ?

Pozdrawiam
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-19, 19:17   #192
kittyyy1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 059
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

cześć cena zależy od tego jaka to mikro czy diamentowa, czy korundowa. zależy też od tego, co miałeś położone po mikro ( np algi, maska gipsowa płaty kolagenowe) no i na jaki obszar ( twarz, twarz i szyja czy twarz szyja i dekold na przykład)
kittyyy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 19:22   #193
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

Tak jak napisała kittyyy1.
Mogłes zapytac kosmetyczki od czego to zależy w ich salonie kosmetycznym.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 21:03   #194
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

Miałem robioną twarz i szyi tak trochę, wiem że miałem nakładane przed zabiegiem dwa peelingi i po zabiegu miałem pełno kryształków, ale nie wiem jaka to mikrodermabrazja i potem miałem położoną jakąś maseczkę, ale pani nie powiedziała jak się nazywa. Mimo wszystko trzeba się przygotować, ze następna też będzie kosztowała 220 zł.

Pozdrawiam
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 22:13   #195
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

To pewnie miałes mikrodermabrazje korundową a te kryształki to korund
Dla przykładu dodam, że u mnie w mieście mikrodermabrazja korundowa (twarz, szyja) z ampułką i maska algową kosztuję ok 150 zł.
__________________

Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 17:21   #196
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

A daleko od Warszawy to miasto ?
I ile jeszcze będę musiał tam iść? Teraz następną (2) wizytę będę miał za 3 tygodnie.

Pozdrawiam
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 10:24   #197
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

Ach te warszawskie ceny

Przynajmniej paliwo tańsze niż w moim mieście...
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 15:53   #198
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
A daleko od Warszawy to miasto ?
I ile jeszcze będę musiał tam iść? Teraz następną (2) wizytę będę miał za 3 tygodnie.

Pozdrawiam
no niestety daleko, Śląsk
Nastepnym razem spytaj się co jest w cenie tych 120,150.
__________________


Edytowane przez Czarna_Złośnica
Czas edycji: 2010-09-21 o 15:55
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-21, 17:59   #199
albert894
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 46
Dot.: Od czego zależy cena mikrodermabrazji?

To rzeczywiście daleko, przejazd się nie opłaci.
albert894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-31, 17:11   #200
daisyxx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 833
GG do daisyxx
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Kochane też własnie sie wybieram do kosmetyczki(to szczegół ,że dojsc nie moge).mam dziury po syfach ,jedna taka koło ust strasznie to wyglada z bliska zastanawiam sie na mikrodermabrazja a,może znacie jakiś inny zabieg?
__________________
"Musisz pocałować wiele zab by wreszcie trafic na ksiecia"
...To Nie Był Czasto Nie Było Miejsce...
3.09.2009
[*]
daisyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-01, 11:58   #201
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Mi mikro pomogła może mimimalnie na przebarwienia, ale otorzyła zaskórniki zamknięte. Mam zamiar wybrać się jeszcze raz na plecy, a na twarz pomyślę, bo szkoda mi kasy.
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:10   #202
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

chciałabym zapytać, czy mikrodermabrazję diamentową można wykonać na skórze atopowej i skłonnej do alergii? czy ten zabieg nie będzie zbyt 'agresywny'? pytam, bo mam zniżkowy kupon na 3 zabiegi mikro w cenie 96zł i zastanawiam się czy z tego nie skorzystać. będę wdzięczna za odpowiedź
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 22:15   #203
Marcin Nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez alerut Pokaż wiadomość
hej czy kosmetyczka może wykonać mikrodermabrazję? bo na jakiejś stronie przeczytałam, że nie.... ;( a tanio robi, więc... się pytam

pozdr.
Tak. Kosmetyczce wolno wykonywać te zabiegi Korundowe i diamentowe.

---------- Dopisano o 23:15 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez albert894 Pokaż wiadomość
Od czego zależy cena mikrodermabrazji? Pytam, gdyż byłem u kosmetyczki. Na szybie było napisane, że cena 120-220 zł. Ja zapłaciłem 220 zł. To był mój pierwszy zabieg. Czy to znaczy, że ja jestem taki ciężki przypadek? Czy za następne zabiegi też będę tyle płacił ?

Pozdrawiam
Witam.

Proponuję zadać te pytania kosmetyczce robiącej ten zabieg. Powinna wtedy dokładnie wyjaśnić dlaczego tym razem tyle to kosztowało i i le będzie na następny raz.. A powodów takiej ceny może być wiele od wielkości strefy zabiegowej przez zastosowane kosmetyki przed i po zabiegu po Politykę cenową zakładu..
Marcin Nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 10:00   #204
Masterka
Raczkowanie
 
Avatar Masterka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tutaj.
Wiadomości: 251
GG do Masterka
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Witam, dzisiaj byłam na zabiegu mikrodermabrazji, jestem zadowolona, twarz jest nawilżona. Chciałam jednak zapytać czy po wykonaniu jeszcze 2 zabiegów będą bardziej widoczne efekty, w postaci usunięcia wągrów i zmniejszenia porów na policzkach ? Po jednym zabiegu nie ma jakiś ogromnych zmian, a mam nadzieję, że po kolejnych nastąpią...
__________________
]:->
Masterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 08:31   #205
marize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

A ja byłam dwa razy na takim zabiegu i więcej nie pójdę. Po pierwszym razie było ok. A po drugim dostałam silnego ataku trądziku i to co za pierwszym razem zostało naprawione, za drugim razem zostało zniszczone. Prawdopodobnie kosmetyczka rozdrapała mi jakąś krostę rozniosła mi po twarzy bakterie i zaraziła mi całą twarz.
marize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 12:28   #206
yoksa1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 32
Dot.: Mikrodermabrazja

Witam . Bardzo was proszę o pomoc a konkretnie wrocławianki. Gdzie mogę udac się aby zrobić zabieg mikrodermabrazji,. Chodzi mi o dobrze wykonany zabieg, nie zależy mi na tym aby był jakiś najtańszy, tylko dobrze wykonany. Nie chciaalbym mieć potem problemów z buzią oraz chciałabym aby były efekt. czytałam różne opinie, niektóre dziewczyny mówiły, że nic nie czuly, nie bylo nawet zaczerwienienia po takim zabiegu, efektów też brak, a pieniądze wydane. Chcialabym ominąć pseudo salony. Wie któraś gdzie warto pójść?
yoksa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:45   #207
lucja_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Czesc Dziewczyny, kupilam jakis czas temu na gruponie zabieg mikrodermabrazji twarzy, szyi i dekoldu za 48 zl we Wrocławiu, niestety nie dam rady z niego skorzystać. Może któraś z Was szuka czegoś takiego i chciałaby odkupić ode mnie ofertę? Jeśli tak prosze o info na priv O to link do zabiegu: https://www.groupon.pl/oferty/wrocla...-wroclaw/92395
lucja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 22:26   #208
ZysiaA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez pacifika Pokaż wiadomość
To jeden z moich ulubionych zabiegów cera po nim jest bardzo głaciutka nie widac zadnych wagrów poprostu bardzo ładnie wyglada. Ja mam cere tłusta pełno wagrów. To pomaga . Wygładza cere (warto)

zazdroszczę...ja mam bardzo zanieczyszczoną cerę,również tłustą..ale wągry to jest koszmar po prostu.robiłam mikrodermabrazję i rózne maski u kosmetyczki aczkolwiek wągry tylko mi powychodziły na zewnątrz,ale nadal tam siedzą...to jest tragedia nie wiem czym mam to zwalczyć;((
ZysiaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 21:21   #209
justynastar7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Cześć dziewczyny!

Chciałabym Was zapytać, czy mikrodermabrazja może być skuteczna w usuwaniu lub rozjaśnianiu przebarwień po trądziku. Mam kilka przebarwień, ale mimo, że nie jest ich dużo, to nie wyglądają zbyt ciekawie szczególnie bez makijażu.

Po drugie, ile zabiegów powinnam wykonać i czy jest jakiś polecany odstęp czasowy między zabiegami? Znalazłam na gruponie fajną ofertę mikro+maska algowa i mam do wybrania 1, 3 lub 6 zabiegów, które musiałabym wykonać do czerwca i zastanawiam się, czy powinnam wziąć 6 i robić mikro tak często (wyszłoby to 2 x w miesiącu). Czy np. lepiej wziąć 3 i wykonać teraz, póki jeszcze nie ma słońca lub 1 raz w miesiącu?

I czy może któraś z Was była na mikro (lub innym zabiegu) w salonie MM Fabryka Urody w Krakowie na os. Piastów lub Instytucie Medycyny Estetycznej Lepure w Krakowie?

Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź

(wolę zapytać Was, ponieważ sądzę, że kosmetyczka może namawiać na mikro nawet jeśli niekoniecznie by miała mi pomóc)
justynastar7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 17:16   #210
patrycja198
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja u lekarza lub kosmetyczki. WĄTEK ZBIORCZY.

Hej!
Myślę że to już ostatnia chwila na zrobienie mikro. Powiem Ci na moim przykładzie bo też mam blizny po trądziku i miałam wągry chodzę teraz na mikro przeplatane z kwasem salicylowym. Nie miałam zbyt dobrych przeczuć co do tego kwasu bo to zawsze kwas....ale mówię Ci petarda!!! fakt! łuszczyłam się dość mocno ale nie mam już prawie wstrętnych wągrów i pory mi się zmniejszyły! po 3 mikro widzę znaczną różnicę też z bliznami!! Naprawdę daje efekt! tylko trochę cierpliwości potrzeba bo niestety za 1 zabiegiem wszystko nie zejdzie;-) a szkoda nie? Co do gabinetu byłam już w wielu ale w końcu trafiłam na swój. Chodzę do źródła zdrowia i urody na dobrego pasterza. Ceny mają świetne w sam raz na moją kieszeń a wykonanie zabiegów wymiata! nigdzie tak starannie nie wykonano mi zabiegów plus dostałam jeszcze zalecenia do domu. Naprawdę bomba polecam Ci! Masz tu stronke do nich www.zrodlourody.com.pl maja fajne promocje zajrzyj sobie.
patrycja198 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-19 09:08:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.