~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~ - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 15:49   #31
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Śliczny! ten kolorek w załamaniu idealnie pasuje do Twojej tęczówki, dzięki temu wydobywa tą głębię Powodzenia w konkursie
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:52   #32
afro_dyta85
Zadomowienie
 
Avatar afro_dyta85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Starogard Gda�ski
Wiadomości: 1 260
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Piękny makijaż Świetnie połączone kolory i te rzęsy boskie
__________________
Nie zgadzam się na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!

Mój blog









afro_dyta85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:58   #33
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Przepiekny makijaz.Bardzo mi sie podoba technika i przejscia miedzy koloramiSuper
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:00   #34
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Przepiękny makijaż Piękna kolorystyka, genialne wykonanie, bardzo a to bardzo mi sie podoba.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:33   #35
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Dodatkowo, Miss, przepraszam, ale ani Ty, ani Twoje makijaże nie są dla mnie inspiracją

nic dodać nic ujać



Podziwiam twój talent
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:17   #36
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Ferrou, spokojnie!

Przecież ja nikogo o NIC nie oskarżam tutaj!
Napisałam "rażąco", bo jest bardzo podobny i tyle.
Z resztą nie tylko ja tak uważam. To wcale nie znaczy, że uważam, że zgapiasz.
a kto jeszcze tak uważa ?


Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość
Porównanie makijaży w załączniku.

Niech inni rozstrzygną.
Porównuje makijaż Ferrou jest 100 razy ładniejszy mimo użycia podobnych kolorów . Jest ładniej wykonany


Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Wiesz Miss, naprawdę jestem w szoku czytając Twoje wypowiedzi, mimo że kilka osób dało Tobie do zrozumienia, że podobnie odczytały twoje słowa - a Ty się jeszcze bardziej zapętlasz chcąc udowodnić Twoją innowacyjność- bo o to Tobie chodziło pisząc ten makijaż, aby pokazać że ja maluję tak samo jak Ty... Nie napisałaś np "ładnie Ci to wyszło, widzę że miałyśmy taki sam pomysł na makijaż itp itd" Ale "Rażąco podobny do mojego" Oddźwięk twoich słów jest jednoznaczny...

Dodatkowo mnie atakujesz, np postem gdzie robisz porównanie i oczekując rozstrzygnięcia.. co do ma do rzeczy? co ja Ci takiego zrobiłam, że aż w taki sposób dezawuujesz to co robię? Cholernie przykro mi jest, bo odkąd jestem na MM nie spotkałam się z czymś takim od innej osoby... I jeszcze odwracasz kota ogonem i teraz kreujesz się na osobę poszkodowaną... Nieprzyjemnie takie rzeczy się czyta i to od osoby o której miało się dobre zdanie.


Mimo, że od początku nie negowałam tego że są podobne, nawet to napisałam w twoim wątku:

(wczoraj tzn 18.10 więc przed pojawieniem się Twojego wątku) Ty nadal to podkreślasz umniejszając to mojemu makijażowi.

Co więcej, na MM jestem już od kilku lat i zawsze pojawiały się bardziej bądź mniej podobne makijaże - nie jesteś w stanie stworzyć czegoś innowacyjnego - a tak się tutaj wykreowałaś...

tak jak wcześniej napisałam oddźwięk Twoich słów jest taki a nie inny...

Dodatkowo, Miss, przepraszam, ale ani Ty, ani Twoje makijaże nie są dla mnie inspiracją

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Dziękuję dziewczyny za wsparcie




tak, na konkurs spodobał mi się naszyjnik więc coś tam stworzyłam



dziękuję



Cieszę się ze się podoba





Tak zrobiłaś coś . Niektórzy nie sa w stanie znieść jak coś się robi lepiej od nich
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:24   #37
28Ania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 44
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

PIĘKNY! wykonany perfekcyjnie - bardzo mi się podoba
28Ania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 20:36   #38
P0P70
Zakorzenienie
 
Avatar P0P70
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 5 351
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou - Ty nie powinnaś się przejmowac jakiś tam głupim gadaniem/pisaniem. Olej to i całą tą Miss H.
A makijaż jest przepiękny i świetnie pasuje do Ciebie i do jesieni. Szczególnie na pochmurne dni.
__________________
Moje słońce 16.12.2009 (28 tc. 900 gr)
Moja stokrotka 21.02.2012 (27 tc. 700 gr)

P0P70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:56   #39
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Mnie się Twój makijaż bardzo podoba i powiem szczerze,że dziś jak go zobaczyłam prosto po obejrzeniu makijażu Miss to nawet nie pomyślałam o podobieństwie Ja się zawsze inspiruję kimś,bo na dziewczynach z mm uczyłam się malować, naśladowałam je i nie widzę w tym nic złego, zresztą Wasze makijaże są tylko podobne.
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:00   #40
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou bosko wyszło a resztą sobie głowy nie zawracaj
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 21:11   #41
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou - przepiękny makijaż głowa do góry i nie przejmuj się nieprzyjemnymi komentarzami
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 22:10   #42
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Dziewczyny... ani nie ma sensu obrażać teraz MissHeledore w obronie Ferrou, ani roztrząsać tego dalej.

Moim zdaniem zostało niefortunnie użyte słowo "RAŻĄCO", które z założenia jest pejoratywne. Ferrou rozumiem, że się wzburzyłaś, przez to słowo faktycznie wypowiedź Miss wygląda jak zarzut. Ale z drugiej strony nie wierzę w jakieś złe intencje Miss.
Obie pięknie malujecie i nie ma sensu się kłócić, w końcu pasja, którą można z kimś dzielić to coś fantastycznego - szkoda marnować to na niepotrzebne spory...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 22:35   #43
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Śliczny! ten kolorek w załamaniu idealnie pasuje do Twojej tęczówki, dzięki temu wydobywa tą głębię Powodzenia w konkursie
Dziękuję ślicznie za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez afro_dyta85 Pokaż wiadomość
Piękny makijaż Świetnie połączone kolory i te rzęsy boskie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Przepiekny makijaz.Bardzo mi sie podoba technika i przejscia miedzy koloramiSuper
Cieszę się, że się podoba

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Przepiękny makijaż Piękna kolorystyka, genialne wykonanie, bardzo a to bardzo mi sie podoba.
Ewesko, genialne to Ty robisz makijaże dziękuję

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
nic dodać nic ujać
Podziwiam twój talent
Aniu,

Cytat:
Napisane przez ania p Pokaż wiadomość
a kto jeszcze tak uważa ?




Porównuje makijaż Ferrou jest 100 razy ładniejszy mimo użycia podobnych kolorów . Jest ładniej wykonany




Tak zrobiłaś coś . Niektórzy nie sa w stanie znieść jak coś się robi lepiej od nich
Aniu, dziękuję za wsparcie

Cytat:
Napisane przez 28Ania Pokaż wiadomość
PIĘKNY! wykonany perfekcyjnie - bardzo mi się podoba
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez P0P70 Pokaż wiadomość
Ferrou - Ty nie powinnaś się przejmowac jakiś tam głupim gadaniem/pisaniem. Olej to i całą tą Miss H.
A makijaż jest przepiękny i świetnie pasuje do Ciebie i do jesieni. Szczególnie na pochmurne dni.
PoP, wiesz, cholernie bolesne są słowa jak ktoś coś takiego mi zarzuca i umniejsza tego co robię i to od osoby z którą miało się dobre kontakty... Nadziwić się czasami nie mogę co człowiek potrafi zrobić...
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Mnie się Twój makijaż bardzo podoba i powiem szczerze,że dziś jak go zobaczyłam prosto po obejrzeniu makijażu Miss to nawet nie pomyślałam o podobieństwie Ja się zawsze inspiruję kimś,bo na dziewczynach z mm uczyłam się malować, naśladowałam je i nie widzę w tym nic złego, zresztą Wasze makijaże są tylko podobne.
Pilar, dla mnie to jest normalne, że zawsze się znajdzie dwa makijaże podobne do siebie Wiele razy naśladowałam inne dziewczyny bo to normalne jest... Ale czy trzeba od razu to w taki sposób naskakiwać i pokazywać jak to się jest lepszym od kogoś innego? bo tak to niestety odczytałam

Cytat:
Napisane przez minka26 Pokaż wiadomość
Ferrou bosko wyszło a resztą sobie głowy nie zawracaj
Minko,

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Ferrou - przepiękny makijaż głowa do góry i nie przejmuj się nieprzyjemnymi komentarzami
dziękuję

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Dziewczyny... ani nie ma sensu obrażać teraz MissHeledore w obronie Ferrou, ani roztrząsać tego dalej.

Moim zdaniem zostało niefortunnie użyte słowo "RAŻĄCO", które z założenia jest pejoratywne. Ferrou rozumiem, że się wzburzyłaś, przez to słowo faktycznie wypowiedź Miss wygląda jak zarzut. Ale z drugiej strony nie wierzę w jakieś złe intencje Miss.
Obie pięknie malujecie i nie ma sensu się kłócić, w końcu pasja, którą można z kimś dzielić to coś fantastycznego - szkoda marnować to na niepotrzebne spory...
Ale nikt tu nikogo nie obraża...
Napisałam jak się poczułam, A Miss ciągnęła to dalej aby umniejszyć temu co zrobiłam i podkreślić jak to podobne są te makijaże (chociażby wklejając porównanie - do czego to miało służyć?), a stosując słowo "rażące" zarzuciła mi umyślne skopiowanie swojego makijażu.
Z nikim się nie kłócę, napisałam jedynie o swoich odczuciach. Wiele razy spotykały mnie przykre słowa od innych osób i poraz pierwszy to skomentowałam, bo nie widziałam w ogóle sensu w wypowiedzi Miss. Zaskoczyło mnie to, bo nigdy bym nie podejrzewała usłyszeć takie słowa od osoby, którą się lubiło...
Ale jak widać Miss uważa chyba, że wyrządziłam jej jakąś wielką krzywdę, bo usunęła mnie ze znajomych, moją i swoją subskrypcję na yt.... Naprawdę nie wiem co ja takiego źle zrobiłam? Że zwróciłam uwagę na jej krzywdzące słowa?

Jest mi bardzo przykro, że coś takiego mnie spotkało i tyle...
__________________

Edytowane przez Ferrou
Czas edycji: 2010-10-21 o 22:39
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 23:46   #44
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Ale nikt tu nikogo nie obraża...
Spokojnie Ferrou! Ja rozumiem Twoje wzburzenie - jak najbardziej, a słowa o obrażaniu Miss były skierowane do kilku osób, które tutaj się wypowiedziały - nie do Ciebie akurat.
Moim zdaniem cała ta niepotrzebna afera powstała na skutek nawarstwienia sytuacji... Ale nie jestem żadnym sędzią, nie chcę nikogo osądzać ani stawać po żadnej ze stron. Chciałam tylko lekko ostudzić emocje, bo na pewno takie spory nie są nikomu potrzebne, a zaczęła się tu nakręcać jakaś dziwna spirala... No nic, ja w każdym razie po prostu nie chcę jej dalej nakręcać, ot co. I rozumiem, Twoje odczucia, ale nie zakładam po prostu odgórnie złych intencji Miss, a jakoś to się tak potoczyło dziwnie, a wydaje mi się, że wszystko przez niefortunne użycie jednego słowa.
Mam nadzieję, że na spokojnie dogadacie się dziewczyny między sobą
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 00:57   #45
maraqjowa
Zadomowienie
 
Avatar maraqjowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wielkie i brudne
Wiadomości: 1 464
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou, uważam, że makijaż, który wykonałaś, jest po prostu fantastyczny Dobór kolorów, cieniowanie, przejścia... naprawdę pięknie

W sprawę między Wami wolałabym się nie mieszać, bo rzeczywiście lepiej temat zakończyć na tym etapie. Ja tylko pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią o "niefortunnym" użyciu słowa "rażąco". Uważam, że wyraz ten jest na tyle prosty w przekazie, charakterystyczny i jednoznaczny, że nie można go zastosować inaczej niż z premedytacją i w konkretnym celu. Rażący = karygodny, kłujący w oczy, irytujący. W tym przypadku ja tutaj w żadne nieświadome zastosowanie akurat tego wyrazu nie uwierzę. Ode mnie tyle.
__________________
Nigdy nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem...
***
Czasem lepiej nic nie mówić i wyjść na głupca, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości...
maraqjowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:33   #46
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez MissHeledore Pokaż wiadomość

ja uwazam ze jest kompletnie inny DDD ^^ Duzo bardziej intensywny

PS.. Miss Heledore.. to juz teraz wiesz jak ja sie czulam z sytuacja z Modern GEISHA ... Piszesz ze ci bardoz przykro.. mi bylo jeszcze bardziej bo moj makijaz nie ujrzal swiatla dziennego w konkursie. Tutaj przynajmniej sytuacja jest fer, obydwie dodalyscie prace, kazdy sobie moze zobaczyc, porownac... Jezeli mozna by sie bylo przyczepiac..to twoj makijaz "mechaniczna pomarancza" jest "razaco" podobny do mojego pomaranczowo zoltego... ktory byl wystawiony pol roku wczesniej niz twoj..... i co? tez mam zrobic taka szopke? Makijaze bywaja podobne.. kazdy sie cyzms inspiruje.. ja proponuje oceniac ich wykonanie a nie kolorystyke..

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2010-10-22 o 09:38
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 09:51   #47
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Piekny makijaz naprawde
w miniaturce nie byłam przekonana co do kolorow ,ale na całej buzi makijaz prezentuje sie cudownie

Bedziesz moja dzisiejsza inspiracja i na wieczorny wypad z koleżankami spróbuje sie tak umalować
chyba ze to zakazane
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:08   #48
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Spokojnie Ferrou! Ja rozumiem Twoje wzburzenie - jak najbardziej, a słowa o obrażaniu Miss były skierowane do kilku osób, które tutaj się wypowiedziały - nie do Ciebie akurat.
Moim zdaniem cała ta niepotrzebna afera powstała na skutek nawarstwienia sytuacji... Ale nie jestem żadnym sędzią, nie chcę nikogo osądzać ani stawać po żadnej ze stron. Chciałam tylko lekko ostudzić emocje, bo na pewno takie spory nie są nikomu potrzebne, a zaczęła się tu nakręcać jakaś dziwna spirala... No nic, ja w każdym razie po prostu nie chcę jej dalej nakręcać, ot co. I rozumiem, Twoje odczucia, ale nie zakładam po prostu odgórnie złych intencji Miss, a jakoś to się tak potoczyło dziwnie, a wydaje mi się, że wszystko przez niefortunne użycie jednego słowa.
Mam nadzieję, że na spokojnie dogadacie się dziewczyny między sobą
wiem, wiem

Cytat:
Napisane przez maraqjowa Pokaż wiadomość
Ferrou, uważam, że makijaż, który wykonałaś, jest po prostu fantastyczny Dobór kolorów, cieniowanie, przejścia... naprawdę pięknie

W sprawę między Wami wolałabym się nie mieszać, bo rzeczywiście lepiej temat zakończyć na tym etapie. Ja tylko pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią o "niefortunnym" użyciu słowa "rażąco". Uważam, że wyraz ten jest na tyle prosty w przekazie, charakterystyczny i jednoznaczny, że nie można go zastosować inaczej niż z premedytacją i w konkretnym celu. Rażący = karygodny, kłujący w oczy, irytujący. W tym przypadku ja tutaj w żadne nieświadome zastosowanie akurat tego wyrazu nie uwierzę. Ode mnie tyle.
Cieszę się, że się podoba mój makijaż

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
ja uwazam ze jest kompletnie inny DDD ^^ Duzo bardziej intensywny

PS.. Miss Heledore.. to juz teraz wiesz jak ja sie czulam z sytuacja z Modern GEISHA ... Piszesz ze ci bardoz przykro.. mi bylo jeszcze bardziej bo moj makijaz nie ujrzal swiatla dziennego w konkursie. Tutaj przynajmniej sytuacja jest fer, obydwie dodalyscie prace, kazdy sobie moze zobaczyc, porownac... Jezeli mozna by sie bylo przyczepiac..to twoj makijaz "mechaniczna pomarancza" jest "razaco" podobny do mojego pomaranczowo zoltego... ktory byl wystawiony pol roku wczesniej niz twoj..... i co? tez mam zrobic taka szopke? Makijaze bywaja podobne.. kazdy sie cyzms inspiruje.. ja proponuje oceniac ich wykonanie a nie kolorystyke..
Tyris

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Piekny makijaz naprawde
w miniaturce nie byłam przekonana co do kolorow ,ale na całej buzi makijaz prezentuje sie cudownie

Bedziesz moja dzisiejsza inspiracja i na wieczorny wypad z koleżankami spróbuje sie tak umalować
chyba ze to zakazane
Super że się podoba Jasne, że możesz kopiować makijaż, nawet z miłą chęcią zobaczyłabym twoją wersję tutaj na MM Pędzelki w dłoń i do dzieła
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 14:03   #49
Basia8212
Wtajemniczenie
 
Avatar Basia8212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 643
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou, masz tak opanowane techniki, łączenie kolorów i blendowanie, że pewien niby "rażąco"podobny makijaż nie ma się co równać z twoim.Owszem wizualnie jest podobny, ale technicznie i kolorystycznie wiele bogatszy, stworzyłaś poprostu piękny klimat jesienny w tym makijażuOgromne brawa
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie...
Kosmetologia i wizaż - moje życiowe pasje Blog
Basia8212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 14:39   #50
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ferrou, wiesz, że ja CIę ajlawju piękności
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 00:50   #51
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Piekny makijaz, swietna kolorystyka i wykonanie Cudenko Ferr! Powodzenia w konkursie

Mnie sie dwa razy zdarzylo na MM stworzyc baaaardzo podobny makijaz i to w tym samym dniu...ale przy tej ilosci makijazy, ktore tu sie pojawiaja to sie poprostu MOZE przytrafic. Porownujac te makijaze moge napisac ze kolorystyka i rozmieszczenie kolorow podobne, ale technika zupelnie inna.
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 07:42   #52
Kalabus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zagranica
Wiadomości: 533
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Perfekcjonistka. Strasznie podobają mi siętakie kolorki o tej porze roku.
__________________
Kalabus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 09:16   #53
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Ferrou, masz tak opanowane techniki, łączenie kolorów i blendowanie, że pewien niby "rażąco"podobny makijaż nie ma się co równać z twoim.Owszem wizualnie jest podobny, ale technicznie i kolorystycznie wiele bogatszy, stworzyłaś poprostu piękny klimat jesienny w tym makijażuOgromne brawa
potwierdzam

nie moge się doczekać kolejnych makijaży do dzieła kobieto
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 10:02   #54
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Boski makijaz

haaaa a ja tez kiedys zrobilam kolorystycznie identyczny makijaz i oybdwie zgapilyscie ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P:P oczywiscie zartuje

Ferrou..Ty wiesz ze ja uwielbiam Twoje makijaze za technike i dokladnosc takzeee maluj wiecej takie slicznosci
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 10:52   #55
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez Basia8212 Pokaż wiadomość
Ferrou, masz tak opanowane techniki, łączenie kolorów i blendowanie, że pewien niby "rażąco"podobny makijaż nie ma się co równać z twoim.Owszem wizualnie jest podobny, ale technicznie i kolorystycznie wiele bogatszy, stworzyłaś poprostu piękny klimat jesienny w tym makijażuOgromne brawa
Basiu, dziękuję za miłe słowa

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ferrou, wiesz, że ja CIę ajlawju piękności
Ajlawju tu bejb

Cytat:
Napisane przez gosada79 Pokaż wiadomość
Piekny makijaz, swietna kolorystyka i wykonanie Cudenko Ferr! Powodzenia w konkursie

Mnie sie dwa razy zdarzylo na MM stworzyc baaaardzo podobny makijaz i to w tym samym dniu...ale przy tej ilosci makijazy, ktore tu sie pojawiaja to sie poprostu MOZE przytrafic. Porownujac te makijaze moge napisac ze kolorystyka i rozmieszczenie kolorow podobne, ale technika zupelnie inna.
Gosadko, cieszę się, że się podoba

Mi się też kilka razy się coś takiego zdarzało. Do tej pory wydawało mi się, że to nie jest problem, że są tworzone podobne do siebie jakieś tam makijaże... ale najwidoczniej ktoś chce mieć wyłączność na swoją "pseudo-innowacyjność"

Cytat:
Napisane przez Kalabus Pokaż wiadomość
Perfekcjonistka. Strasznie podobają mi siętakie kolorki o tej porze roku.
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez aneczkkaa Pokaż wiadomość
potwierdzam

nie moge się doczekać kolejnych makijaży do dzieła kobieto
Aniu, napewno jeszcze nie raz coś zmaluję

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Boski makijaz

haaaa a ja tez kiedys zrobilam kolorystycznie identyczny makijaz i oybdwie zgapilyscie ha haaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P:P oczywiscie zartuje

Ferrou..Ty wiesz ze ja uwielbiam Twoje makijaze za technike i dokladnosc takzeee maluj wiecej takie slicznosci
eee.. Ty to chyba już wszystkie możliwe kombinacje kolorystyczne wypróbowałaś - od Ciebie odgapiać to zaszczyt
A Ty kiedy coś fajnego wrzucisz?
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 11:12   #56
asiaasia58
Wolę prosto!
 
Avatar asiaasia58
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 438
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Makijaż jest po prostu piękny świetne połączenie kolorów, ta intensywność no i oczywiście Twoje piękne rzęsy super
__________________
Bloguję - Wolę prosto!
http://joannapanna.blogspot.com
asiaasia58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 13:30   #57
agnesss25
Zadomowienie
 
Avatar agnesss25
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Madryt
Wiadomości: 1 123
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

piekne kolorki i piekne ich polaczenie i wycieniowanie, bardzo mi sie podoba ten makijaz
agnesss25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 16:35   #58
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Oczy są absolutnie genialne.
Osobiście do takiej kolorystyki na powiekach dobrałabym błystek w innym odcieniu - mniej różowy.
Całość jak zwykle u Ciebie prezentuje się pięknie

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
Dziewczyny... ani nie ma sensu obrażać teraz MissHeledore w obronie Ferrou, ani roztrząsać tego dalej.

Moim zdaniem zostało niefortunnie użyte słowo "RAŻĄCO", które z założenia jest pejoratywne. Ferrou rozumiem, że się wzburzyłaś, przez to słowo faktycznie wypowiedź Miss wygląda jak zarzut. Ale z drugiej strony nie wierzę w jakieś złe intencje Miss.
Obie pięknie malujecie i nie ma sensu się kłócić, w końcu pasja, którą można z kimś dzielić to coś fantastycznego - szkoda marnować to na niepotrzebne spory...
Brawo, greatdee. Wreszcie jakiś głos rozsądku.
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 18:27   #59
metafora
Rozeznanie
 
Avatar metafora
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Siódme Niebo
Wiadomości: 647
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Ale cudo! Ferrou - you got talent Chętnie bym go zobaczyła w wersji z cieplejszym odcieniem zieleni w załamaniu, a najchętniej na sobie hehe Powodzenia w konkursie, będę trzymać kciuki (A resztą się nie przejmuj)
__________________


*Szczęście nie jest celem... jest sposobem podróżowania*

metafora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:11   #60
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: ~~~Makijaż w kolorach jesieni~~~

Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
Makijaż jest po prostu piękny świetne połączenie kolorów, ta intensywność no i oczywiście Twoje piękne rzęsy super
Asiu, cieszę się że się podoba

Cytat:
Napisane przez agnesss25 Pokaż wiadomość
piekne kolorki i piekne ich polaczenie i wycieniowanie, bardzo mi sie podoba ten makijaz
dziękuję

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Oczy są absolutnie genialne.
Osobiście do takiej kolorystyki na powiekach dobrałabym błystek w innym odcieniu - mniej różowy.
Całość jak zwykle u Ciebie prezentuje się pięknie

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


Brawo, greatdee. Wreszcie jakiś głos rozsądku.
Zgadzam się z Twoją wypowiedzią w 100%.
Dziękuję Przez chyba minutę się zastanawiałam co to jest "błystek" Początkowo myslałam o jakimś bordowym, ale się zrobił taki neutralno różowy

Cytat:
Napisane przez metafora Pokaż wiadomość
Ale cudo! Ferrou - you got talent Chętnie bym go zobaczyła w wersji z cieplejszym odcieniem zieleni w załamaniu, a najchętniej na sobie hehe Powodzenia w konkursie, będę trzymać kciuki (A resztą się nie przejmuj)

Eee tam A wiesz, że TŻ też stwierdził że zieleń mogła być w cieplejszym odcieniu, coś się zna
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.