Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-13, 09:42   #2401
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Przeczytałam wszystkie wypowiedzi od a do z i zdecydowałam się umówić na 1 zabieg na całą twarz... Znalazłam gabinet w Rybniku Yasumi epil gdzie cena za 1 strefę wynosi tylko 99 zł - zobaczę co to za cudo...
Mam nadzieję, że będę bardzo zadowolona bo z problemem owłosienia na buzi borykam się już od dawna, a od paru miesięcy bardzo się nasiliło + masakryczny trądzik... Biorę hormony i już widzę poprawę w wyglądzie cery ale nie w owłosieniu.
Zdam relację jak wrócę
Pozdrawiam

Piszesz że bierzesz hormony. Nie jestem pewna czy mam rację, ale kiedy umawiałam się na próbę laserową, zadano mi pytanie czy nie stosuję żadnej terapii hormonalnej, więc może przystępując do depilacji nie można przyjmować tego typu leków Warto dowiedzieć się wcześniej.
Mam nadzieję jednak, że hormony nie staną Ci na przeszkodzie
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 10:18   #2402
onyks
Zakorzenienie
 
Avatar onyks
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 3 486
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

kurcze to wieksza moc mieliscie ode mnie, ja tylko 7,5 wytrzymałam
onyks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:11   #2403
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez onyks Pokaż wiadomość
kurcze to wieksza moc mieliscie ode mnie, ja tylko 7,5 wytrzymałam
onyks jesteś po prostu bardziej wrażliwa na ból, to nie Twoja wina...
najwyżej troszkę dłużej pochodzimy na te depilacje...

ps: czy któraś z Was w przerwach między zabiegami opalała się?
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:57   #2404
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Piszesz że bierzesz hormony. Nie jestem pewna czy mam rację, ale kiedy umawiałam się na próbę laserową, zadano mi pytanie czy nie stosuję żadnej terapii hormonalnej, więc może przystępując do depilacji nie można przyjmować tego typu leków Warto dowiedzieć się wcześniej.
Mam nadzieję jednak, że hormony nie staną Ci na przeszkodzie

Naczytałam się na ten temat bardzo dużo i zdania są podzielone... Zobaczymy co mi powiedzą na miejscu, mam nadzieję, że hormony nie będą przeszkodą...
forezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:10   #2405
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Naczytałam się na ten temat bardzo dużo i zdania są podzielone... Zobaczymy co mi powiedzą na miejscu, mam nadzieję, że hormony nie będą przeszkodą...
Ja podpisywałam jakiś dokument, że nie biorę leków hormonalnych bo ta Pani mi powiedziała, że branie leków hormonalnych jest przeciwwskazaniem do tego zabiegu.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:05   #2406
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Leki hormonalne - Mi np. powiedzieli, że tabletki antykoncepcyjne (jakby nie było hormony) nie są przeszkodą do zabiegu. Również hormony stosowane miejscowo na skórę też nie przeszkadzają (jeśli ta część skóry nie będzie depilowana, tylko inna). Tak więc najlepiej zadzwonić do gabinetu i zapytać się jeszcze przed wizytą.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 13:18   #2407
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez paipai Pokaż wiadomość
Leki hormonalne - Mi np. powiedzieli, że tabletki antykoncepcyjne (jakby nie było hormony) nie są przeszkodą do zabiegu. Również hormony stosowane miejscowo na skórę też nie przeszkadzają (jeśli ta część skóry nie będzie depilowana, tylko inna). Tak więc najlepiej zadzwonić do gabinetu i zapytać się jeszcze przed wizytą.
Ja też sie spytałam o moje tabletki antykoncepcyjne i Pani mi powiedziała, że jesli biorę je nie w celu leczenia zaburzeń hormonalnych to nie jest to przeciwwskazaniem. Ciekawa jestem co powiedzą forezce w gabinecie.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 14:15   #2408
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
Ja też sie spytałam o moje tabletki antykoncepcyjne i Pani mi powiedziała, że jesli biorę je nie w celu leczenia zaburzeń hormonalnych to nie jest to przeciwwskazaniem.
Dokładnie! jesli tabletki przyjmowane są ze względu na antykoncepcję a nie np. w celu regulowania nadmiaru bądź niedoboru któregoś z hormonów, to nie stanowi to problemu! Wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma zawyżony poziom testosteronu, który może być przyczyną nadmiernego owłosienia, wtedy przyjmowanie leków hormonalnych może negatywnie wpływać na proces depilacji...
Sama nie wiem, może salony, wymagając podpisania takiego oświadczenia, zabezpieczają się przed roszczeniami ze strony klientów niezadowolonych z rezultatu depilacji

Ale chyba lepiej żeby wypowiedział się ktoś, kto ma o tym pojęcia to tylko moje przemyślenia...
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 14:37   #2409
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Dokładnie! jesli tabletki przyjmowane są ze względu na antykoncepcję a nie np. w celu regulowania nadmiaru bądź niedoboru któregoś z hormonów, to nie stanowi to problemu! Wydaje mi się, że jeżeli ktoś ma zawyżony poziom testosteronu, który może być przyczyną nadmiernego owłosienia, wtedy przyjmowanie leków hormonalnych może negatywnie wpływać na proces depilacji...
Sama nie wiem, może salony, wymagając podpisania takiego oświadczenia, zabezpieczają się przed roszczeniami ze strony klientów niezadowolonych z rezultatu depilacji

Ale chyba lepiej żeby wypowiedział się ktoś, kto ma o tym pojęcia to tylko moje przemyślenia...
i taka jest prawda.
kiedy poszłam reklamowac epilację IPL+RF pani stwierdziła,że to prawdopodobnie jest mój problem z hormonami,a nie wina lasera

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Na gruponie mam tylko ofertę jakiejś platformy wibracyjno-sonicznej
może się już skończyła.ja przeglądam grupon,bo do rudy nie ma daleko i chętnie poszukałabym okazji na tani pakiecik.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:25   #2410
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem już po 1 zabiegu w salonie Yasumi epil w Rybniku
Moim pierwszym pytaniem, które zadałam było "czy kuracja hormonalna dokładnie tabletki anty które biorę na walkę z trądzikiem i przy okazji nadmiernym owłosieniem są przeciwwskazaniem?" - otrzymałam odpowiedź, że nie... ale muszę mieć tą świadomość, że podczas brania jakichkolwiek hormonów kuracja laserem może wydłużyć ilość zabiegów albo je też skrócić. Mogą to być 4 zabiegi albo 8... Taką samą odpowiedź uzyskałam, gdy zadzwoniłam do innego gabinetu zanim pojechałam do Rybnika, który też ma w ofercie fotoepilacje
Po tej odpowiedzi i rozwianiu innych wątpliwości jakie miałam zdecydowałam się na zabieg. Pani, która go wykonywała była niezwykle sympatyczną osobą, bardzo otwartą na zadawane przeze mnie non stop pytania, na które bez problemów mi odpowiadała. Zabieg robiłam na całej twarzy i nie było źle, troszkę bardziej bolało nad górną wargą ale da się wytrzymać bez problemów W porównaniu do depilacji wąsika woskiem to fotodepilacja to pikuś Tak więc jak na razie jestem bardzo zadowolona a efekty dopiero ocenie potem w miarę upływu czasu i ilości zabiegów!
forezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 21:31   #2411
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Jestem już po 1 zabiegu w salonie Yasumi epil w Rybniku
Moim pierwszym pytaniem, które zadałam było "czy kuracja hormonalna dokładnie tabletki anty które biorę na walkę z trądzikiem i przy okazji nadmiernym owłosieniem są przeciwwskazaniem?" - otrzymałam odpowiedź, że nie... ale muszę mieć tą świadomość, że podczas brania jakichkolwiek hormonów kuracja laserem może wydłużyć ilość zabiegów albo je też skrócić. Mogą to być 4 zabiegi albo 8... Taką samą odpowiedź uzyskałam, gdy zadzwoniłam do innego gabinetu zanim pojechałam do Rybnika, który też ma w ofercie fotoepilacje
Po tej odpowiedzi i rozwianiu innych wątpliwości jakie miałam zdecydowałam się na zabieg. Pani, która go wykonywała była niezwykle sympatyczną osobą, bardzo otwartą na zadawane przeze mnie non stop pytania, na które bez problemów mi odpowiadała. Zabieg robiłam na całej twarzy i nie było źle, troszkę bardziej bolało nad górną wargą ale da się wytrzymać bez problemów W porównaniu do depilacji wąsika woskiem to fotodepilacja to pikuś Tak więc jak na razie jestem bardzo zadowolona a efekty dopiero ocenie potem w miarę upływu czasu i ilości zabiegów!
mam nadziejkę,że ma meszek pod nosem IPL ci wystarczy,bo na nogi jest to nieskuteczna metoda
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 21:40   #2412
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mam nadziejkę,że ma meszek pod nosem IPL ci wystarczy,bo na nogi jest to nieskuteczna metoda
Gdybym miała tylko meszek to aż tak bardzo bym się tym nie przejmowała, niestety pod nosem i na baczkach rosną mi ciemne włosiska, które wyglądają masakrycznie ;/
Jak na buzi będą fajne efekty to potem zdecyduję się na bikini ale to dopiero kiedyś tam
forezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:15   #2413
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Gdybym miała tylko meszek to aż tak bardzo bym się tym nie przejmowała, niestety pod nosem i na baczkach rosną mi ciemne włosiska, które wyglądają masakrycznie ;/
Jak na buzi będą fajne efekty to potem zdecyduję się na bikini ale to dopiero kiedyś tam
A czemu w ogóle wybralas IPL a nie LightSheer? IPLem trzeba zrobić więcej zabiegów.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 11:53   #2414
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

Czy ktoś ma tu doświadczenia z Laserem Bolt Elight??
Nasz laser Bolt to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. E-Light posiada filtry (kryształy) o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie różnych długości świetlnych podczas zabiegu.

Nie mam za bardzo doswiadczenia, a chciałabym mieć efekt.
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 13:36   #2415
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agusiaki Pokaż wiadomość
Witam,

Czy ktoś ma tu doświadczenia z Laserem Bolt Elight??
Nasz laser Bolt to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenie, wykorzystujące energię świetlną w zabiegach kosmetycznych i medycznych. E-Light posiada filtry (kryształy) o różnych długościach fal, które umożliwiają użycie różnych długości świetlnych podczas zabiegu.

Nie mam za bardzo doswiadczenia, a chciałabym mieć efekt.

To brzmi jak fotoepilacja czyli jakiś IPL pod inną nazwą!
Szukaj Light Sheer
Ja osobiście polecam salon z Gdańska, który posiada Light Sheer Duet
Jestem bardzo zadowolona !!!

Edytowane przez klucha2217
Czas edycji: 2011-01-14 o 13:37
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 14:34   #2416
forezka
Przyczajenie
 
Avatar forezka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
A czemu w ogóle wybralas IPL a nie LightSheer? IPLem trzeba zrobić więcej zabiegów.
Zdania znowu są podzielone... Mnóstwo na ten temat czytałam, raz chwalą to a raz tamto....
Każdy organizm jest inny i na każdego może co innego działać i w różnym stopniu.

Na wielu stronach gabinetów zajmujących się medycyną estetyczną zaletą IPL+RF jest to, że usuwa także jasne, rude i siwe włosy niezależnie od koloru skóry a ja miedzy tymi ciemnymi mam też sporo jasnych włosów... Nie ukrywam też, że zwabiła mnie cena zabiegu 99 zł za całą strefę, więc nawet gdybym musiała zorbić 2 zabiegi więcej to i tak będę na +

"IPL jest nowocześniejszy
fakt ten ma wpływ przede wszystkim na komfort podczas zabiegów i po ich przeprowadzeniu. IPL oferuje praktycznie bezbolesne zabiegi nie okupione żadnymi efektami ubocznymi. Po zabiegu nie występują blizny czy strupy. Do tej pory jedynym minusem IPL do laserów diodowych była moc impulsu. Lasery diodowe dysponowały znacznie większą mocą i były lepsze pod względem szybkości osiągnięcia rezultatu. Ostatnie lata przyniosły jednak znaczny postęp w technologii IPL ze wzrostem mocy włącznie. Dzisiejsze IPL dorównują mocą laserom diodowym. Jednocześnie czyni to technologię równie skuteczną, mniej inwazyjną oraz bardziej komfortową niż inne."
W technologii IPL+RF, w których fala radiowa dodatkowo wzmacnia efektywność samego światła , czyniąc zabieg jeszcze skuteczniejszym niż w przypadku samego IPL.
forezka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:17   #2417
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez forezka Pokaż wiadomość
Gdybym miała tylko meszek to aż tak bardzo bym się tym nie przejmowała, niestety pod nosem i na baczkach rosną mi ciemne włosiska, które wyglądają masakrycznie ;/
Jak na buzi będą fajne efekty to potem zdecyduję się na bikini ale to dopiero kiedyś tam
jeśli chcesz spróbowac to ok.poczekaj jednak z dalszą decyzją okolic bikini do pół roku od ostatniego zabiegu IPL-em.zobaczysz wtedy,czy efekt jest taki,jaki sobie wymarzyłaś .




edit-a reklama dźwignią handlu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 18:31   #2418
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 927
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez klucha2217 Pokaż wiadomość
To brzmi jak fotoepilacja czyli jakiś IPL pod inną nazwą!
Szukaj Light Sheer
Ja osobiście polecam salon z Gdańska, który posiada Light Sheer Duet
Jestem bardzo zadowolona !!!
No właśnie problem polega na tym, że już zostałam obdarowana grouponem na zabiegi tym sprzętem, a dopiero teraz trafiłam na to forum
Nic tam nie piszą czy to IPL, ale sądząc po tym, że ma RF to chyba tak... Może to i nie najgorzej, bo jestem blondynką i normalny lasem mógłby nie chwycić moich jasnych kudłów wcale
Zobaczymy.... pierwszy zabieg mam 31.01
__________________
Rudy to nie kolor włosów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze włosów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowiedź znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 23:31   #2419
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja jestem po drugim zabiegu-tym razem light share. Masakra. pierwszy zabieg miałam w innym salonie laserem neodymowo-jagowym-komfort mega, zero bólu a efekty po 2 tyg widoczne.
Międzyczasie czytałam forum i dziwiłam się jak pisałyscie o bolesności light shera. Robiłam głębokie bikini (moc bodajże 38) i myslałam ze zwieję z łóżka Strzałów było od groma więcej niż ostatnio. Efekty mam nadzieję ze będą jeszcze lepsze
Teraz czekam na kolejna ofertę grupera i mam nadzieje że wkrótce bedę miała bikini o zadowalającym wyglądzie Pozdrawiam
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 19:51   #2420
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
po długisz namysłach umówiłam się w końcu do NY laser center znam oczywiście relację po pierwszej wizycie...
też tam chodzę na depilację

jestem już po 3 zabiegu Duetem na pachy, czekam aż włosy zaczną po nim wypadać. znowu depilacja dosyć mocno mnie bolała (mimo przykładanego lodu), chyba mam niski próg bólu . niestety, zapewne potrzebny będzie jeszcze czwarty zabieg.
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 21:39   #2421
paipai
Raczkowanie
 
Avatar paipai
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 472
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, a ile trwał Wasz zabieg? Byłam wczoraj na IPLu bikini i cały zabieg trwał 15 minut! Zdziwiło mnie, że tak szybko.
__________________
Wymienię: Kosmetyki | Książki
paipai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 23:05   #2422
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=vilandre;24398237]też tam chodzę na depilację

jestem już po 3 zabiegu Duetem na pachy, czekam aż włosy zaczną po nim wypadać.QUOTE]

Vilandre, ale rozumiem, że ogólnie jesteś zadowolona z wyboru tego miejsca? trochę się denerwuję czy dobrze, że wybrałam NYlaser center, bo jest tyle różnych opinii, a pierwszą wizytę mam dopiero za tydzień. Ja postanowiłam zrobić łydki, na dobry początek - mam nadzieję
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 01:16   #2423
201607280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 014
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez misioqlka1202 Pokaż wiadomość
Vilandre, ale rozumiem, że ogólnie jesteś zadowolona z wyboru tego miejsca? trochę się denerwuję czy dobrze, że wybrałam NYlaser center, bo jest tyle różnych opinii, a pierwszą wizytę mam dopiero za tydzień. Ja postanowiłam zrobić łydki, na dobry początek - mam nadzieję
jestem zadowolona
pani, która robiła mi zabieg dokładnie wytłumaczyła mi na początku dokładnie działanie tego lasera, odpowiadała szczegółowo na moje pytania. skuteczność zabiegów jest bardzo widoczna, np. po pierwszym z nich wypadła mi połowa włosów.

dodatkowo jest bardzo miła atmosfera. 3 pierwsze zabiegi na pachy wykupiłam w promocyjnej cenie na grouponie i gdy byłam już przygotowana, że za czwarty będę musiała zapłacić w regularnej cenie usłyszałam, że mogą mi go zrobić za taką samą cenę jak wcześniejsze (140zł). naprawdę miła niespodzianka zastanawiałam się też czy nie zapisać się na kwiecień na zabiegi na całe nogi - właścicielka zamiast połasić się na kolejny zarobek, odradziła mi w tym czasie zabiegi, bo nie zdążyłabym z zakończeniem ich do wakacji, a wtedy nogi mogą być opalone i spada skuteczność lasera - powiedziała, że szkoda moich pieniędzy i żeby lepiej je zrobić już po wakacjach
201607280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 12:30   #2424
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja tak sie przejelam tym bikini ze dopiero teraz widze ze mi w ogole nie rosna wlosy na pachach juz. dziwne po 1 zabiegu. Na bikini w tym miejsu gdzie mialam najmniejsza moca to wszystko normalnie odrosło ale pachy nic

karolinamat - jak dałaś radę na bikini 38? ja mialam pachy -36 i bolało strasznie, a bikini mialam 26-32 i tez ogromnie bolało
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 13:17   #2425
moniulka20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 79
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

laski po ilu dniach wypadly wam wlosy bo ja jestem tydz po zabiegu i nic nie wypada na buzi tak mocno siedza wlosy w skorze ze jak cigne z calej sily palcami to nie chce nic wyjsc, boje sie ze laser mogl nie zadzialac;((
moniulka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 14:46   #2426
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez moniulka20 Pokaż wiadomość
laski po ilu dniach wypadly wam wlosy bo ja jestem tydz po zabiegu i nic nie wypada na buzi tak mocno siedza wlosy w skorze ze jak cigne z calej sily palcami to nie chce nic wyjsc, boje sie ze laser mogl nie zadzialac;((
pisaliśmy o tym wiele razy,nawet jest mój post na tej stronie,trzeba się tylko cofnąć
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 09:32   #2427
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej ja po pierwszym zabiegu dzisiaj...miałam robione pachy i bikini, laser depilight no i prawie wcale nie bolałomiałam robione moca 12 (najmocniejsza) w jednostkach dzulach i ból był sredni... sama nie wiem co o tym myslec, pani mówia ze jestem pierwsza osoba z takim progiem bólu...
kurcze nie chciałabym wywalic kasy w błoto bo wszedzie czytam ze to boli, i nie czułam zadnego palonego włosa...
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 10:06   #2428
misioqlka1202
Raczkowanie
 
Avatar misioqlka1202
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez vilandre Pokaż wiadomość
jestem zadowolona
pani, która robiła mi zabieg dokładnie wytłumaczyła mi na początku dokładnie działanie tego lasera, odpowiadała szczegółowo na moje pytania. skuteczność zabiegów jest bardzo widoczna, np. po pierwszym z nich wypadła mi połowa włosów.

dodatkowo jest bardzo miła atmosfera. 3 pierwsze zabiegi na pachy wykupiłam w promocyjnej cenie na grouponie i gdy byłam już przygotowana, że za czwarty będę musiała zapłacić w regularnej cenie usłyszałam, że mogą mi go zrobić za taką samą cenę jak wcześniejsze (140zł). naprawdę miła niespodzianka zastanawiałam się też czy nie zapisać się na kwiecień na zabiegi na całe nogi - właścicielka zamiast połasić się na kolejny zarobek, odradziła mi w tym czasie zabiegi, bo nie zdążyłabym z zakończeniem ich do wakacji, a wtedy nogi mogą być opalone i spada skuteczność lasera - powiedziała, że szkoda moich pieniędzy i żeby lepiej je zrobić już po wakacjach
Dziękuję za odpowiedź uspokoiłaś mnie! mam nadzieję, że bedę zadowolona z efektów podzielę się opinią już w najbliższy weekend.
misioqlka1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 10:28   #2429
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
Hej ja po pierwszym zabiegu dzisiaj...miałam robione pachy i bikini, laser depilight no i prawie wcale nie bolałomiałam robione moca 12 (najmocniejsza) w jednostkach dzulach i ból był sredni... sama nie wiem co o tym myslec, pani mówia ze jestem pierwsza osoba z takim progiem bólu...
kurcze nie chciałabym wywalic kasy w błoto bo wszedzie czytam ze to boli, i nie czułam zadnego palonego włosa...
trzeba było z ciekawości spytac się jaki to rodzaj lasera,czy to diodowy,czy do fotodepilacji.
jeśli się martwisz to zadzwon i zapytaj,bo nazwy mogą być mylące,ale działania już nie.

nigdzie nie znalazłam lasera o nazwie depil... tylko to
...Gabinet posiada urządzenie generujące impulsowe źródło światła Epilight, zbliżone do działania lasera...

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-01-17 o 10:33
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-17, 10:53   #2430
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

to na 100% ma być diodowy, to była oferta grupona i przed wykupieniem pytałam i dziś też Pani potwierdziła że to laser diodowy:
"15 zabiegów depilacji laserem diodowym Depilight
Wysoka moc lasera daje gwarancję wysokiej skuteczności zabiegów trwałego usuwania owłosienia"
to miałam też na kuponie napisane...to musze czekac na efekty...
a tu link do salonu gdzie byłam: http://www.laseroterapia.info/
no nic zobaczę jakie będą efekty po 3 zabiegach
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.