Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 12:14   #3031
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

A wiecie,co mój małż powiedział na temat tego merlina? Że jak dla niego to zagrywka reklamowa Ja tam nie wiem,mi to raczej na "błąd" hakerski wyglądało,ale ponoć taki rozgłos to też reklama,bo nie chodzi o to,żeby dobrze mówili,tylko żeby w ogóle mówili I ponoć co z tego,jak kilka dziewczyn z wizazu się wkurzy i więcej nic u nich nie zamówi? Jak napiszą w Rzepie,to na pewno więcej ludzi się dowie o sklepie...
Ja coś czytałam jakiś czas temu że ten cały kryzys i w ogóle i coś się mieli połączyć z empikiem.com czy coś
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:16   #3032
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Oczywiscie zgadzam sie ze trzeba ta sprawe naglosnic, zeby im to nie uszlo na sucho. Nie mniej jednak wypowiedz tego typu jaka zacytowala Beeets, nadal uwazam za pozbawiona sensu i glupia.
ja nigdzie wypowiedzi tego typu nie zauważyłam
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:22   #3033
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ja nigdzie wypowiedzi tego typu nie zauważyłam
To moze ktos usunol zalozylam wkoncu konto, zaraz sobie poczytam to zobacze dokladnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:29   #3034
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Oczywiscie zgadzam sie ze trzeba ta sprawe naglosnic, zeby im to nie uszlo na sucho. Nie mniej jednak wypowiedz tego typu jaka zacytowala Beeets, nadal uwazam za pozbawiona sensu i glupia.
Szczerze, to nie zauważyłam takiej wypowiedzi Może niedawno ktoś wpisał coś takiego bzdurnego, nie widziałam. Ja odniosłam się do sprawy ogólnie.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2011-05-27 o 12:30 Powód: poprawka błędu literowego
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:33   #3035
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ta wypowiedz jest ale wydaje mis ie ze troche ja nadintrpetowano

spokojnie - zajmijmys ie wlasciwa sprawa bo niedlugo watek zamieni sie w sprawe dotyczaca danych wypowiedzi
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:38   #3036
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Teraz siedze i czytam i tez nic takiego nie zauwazylam Ale ja dzis jestem opozniona po wczorajszym swietowaniu Dnia Matki

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ta wypowiedz jest ale wydaje mis ie ze troche ja nadintrpetowano

spokojnie - zajmijmys ie wlasciwa sprawa bo niedlugo watek zamieni sie w sprawe dotyczaca danych wypowiedzi
Co racja to racja chcilam im cos napisac, ale sama nie wiem co bo ciezko mi idzie dzis myslenie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:39   #3037
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

napisalam o sprawie do Wirtualnej Polski ale nie wiem gdzie by tu jeszcze napisac?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 12:47   #3038
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A wiecie,co mój małż powiedział na temat tego merlina? Że jak dla niego to zagrywka reklamowa Ja tam nie wiem,mi to raczej na "błąd" hakerski wyglądało,ale ponoć taki rozgłos to też reklama,bo nie chodzi o to,żeby dobrze mówili,tylko żeby w ogóle mówili I ponoć co z tego,jak kilka dziewczyn z wizazu się wkurzy i więcej nic u nich nie zamówi? Jak napiszą w Rzepie,to na pewno więcej ludzi się dowie o sklepie...
Ja coś czytałam jakiś czas temu że ten cały kryzys i w ogóle i coś się mieli połączyć z empikiem.com czy coś
a wiesz ,że ja dokładnie też o tym myślałam. Zobacz ile z nas założyło tam konta dla tego zamówienia i w sposób oczywisty przejrzało ofertę.

BTW..masz super avek
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:51   #3039
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a wiesz ,że ja dokładnie też o tym myślałam. Zobacz ile z nas założyło tam konta dla tego zamówienia i w sposób oczywisty przejrzało ofertę.

BTW..masz super avek
Dzięki

W obliczu kryzysu pijary się różnych sposobów na rozgłos imają
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 12:56   #3040
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

ale to trochę nie logiczne, bo gdyby zrealizowali wszystkim zamówienia, to ilu mieliby nowych zadowolonych klientów, a każdy taki klient poleciłby ten sklep swoim znajomym... a przez taką politykę, że jednym dają a innym nie ---> wprowadzili tylko zamęt i o nich raczej dobrze nie świadczy.... więc dla mnie to raczej nie jest czarny pijar, a błąd ludzki lub systemowy, ewentualnie hakerzy grasują po sieci (patrz empik)...
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:01   #3041
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Co nas interesują jacyś hakerzy, ich problem, widocznie mają złe zabezpieczenia. Zresztą wątpię w hakerów, pewnie mieli burdel i coś się poprzestawiało.

Podstawowy argument - w chwili naszych zamówień NIE BYŁO INFORMACJI o ograniczonej liczbie produktów w magazynie, więc mamy prawo żądać ich realizacji. Że po takiej cenie, a nie innej, to już nawet poboczna sprawa. Kupiłyśmy to chcemy otrzymać te rzeczy, a nie masowo odwołują zamówienia.

Może by tu zbiorowo napisać: https://esp.uokik.gov.pl/eup/php/ind...od&_op=welcome ?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 13:16   #3042
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ale to trochę nie logiczne, bo gdyby zrealizowali wszystkim zamówienia, to ilu mieliby nowych zadowolonych klientów, a każdy taki klient poleciłby ten sklep swoim znajomym... a przez taką politykę, że jednym dają a innym nie ---> wprowadzili tylko zamęt i o nich raczej dobrze nie świadczy.... więc dla mnie to raczej nie jest czarny pijar, a błąd ludzki lub systemowy, ewentualnie hakerzy grasują po sieci (patrz empik)...
Ale ja nie mówię,że czarny
Właśnie mój małż mówi,że to może być zamierzona akcja na przydanie firmie rozgłosu.
A skoro chodziły słuchy,że ich empik ma kupić (albo odwrotnie,to raczej nie bardzo widzę,żeby mieli/mogli towar sprzedawać poniżej kosztów...
No ale tak: ja nic nie wiem,tylko takie dywagacje to są.
Sama nie wiem,co bym zrobiła,gdybym to ja była merlinem

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

A i to powyższe napisałam w kontekście pisania o sprawie do gazet i portali: że może właśnie o to chodziło
Żeby sklep nagłośnić
No ale nie wiem,nie wiem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:19   #3043
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

tylko ja nie wiem czy Empikowi to chwaly narobilo ze wszedzie o nim pisza?
Tak naprawde firma ma problem bo chca ja do sądu podac, wiec rozglos za taka cene.. to ja podziekuje
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:23   #3044
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

No tak,ale dla nas to jest zupełnie inna perspektywa: duże firmy się rządzą swoimi prawami
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:26   #3045
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

wiecie..moim zdaniem z takiej sytuacji można wyjść naprawdę z zyskiem. Jak już pisałam, zastanawiałam się już czy to aby na pewno nie było celowe (chociaż wątpię, bo byłoby lepiej zorganizowane i z jakimś planem na potem- np. z kontrolą stanu magazynowego). Ale już pomijając to czy to było celowe czy nie to firma zyskała coś, co teraz jest najcenniejsze, czyli nasze dane. Mnóstwo osób pozakładało przy tej okazji konta, podając maile, adresy i różne takie. To jest mega korzyść dla firmy.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:34   #3046
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Ale też jak pójdzie wieść,że robią taką Happy Hour To nawet fakt,że nie wszystkim - ale jednak niektórym klientom jednak się udaje skorzystać... wiecie,to tak czy owak brzmi zachęcająco
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 13:57   #3047
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

kilka dni temu któras z Was pytała o jakim korektorze rozmawiałam z jedna z wizażanek, przepraszam ze dopiero teraz odpisuje ale w związku z zamieszaniem z merlinem zapomiałam...

ten super ekstra korektor to ten
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ler-cream.html

stosuje go tylko pod oczy, na niespodzianki mam mac a ten na cienie pod oczami jest rewelacyjny, do tego nie wysusza skóry, jest treściwy ale nie obciąza... polecam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:08   #3048
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Hola, a ten korektor z kremem Lancome popadł w niełaskę?(coś kojarzę, że chyba Ty go jako jedna z pierwszych miałaś...?) SkinFood lepszy?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:11   #3049
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Zrobię mały offtop od zamieszania z merlinem
U mnie w Douglas (zajrzałam teraz przelotem) są podwyższone ceny o 2-3 zł. Wczoraj były inne, dziś wyższe.
Nie miałam zbyt dużo czasu, by na spokojnie wszystko porównać, ale najbardziej widoczne było na moich produktach, które znam i stale kupuję.
to taka niespodzianka od Douglasa na lato dla nas
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 14:15   #3050
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

oo widze ,ze powoli wracamy do czysto kosmetycznych tematow ;p wiec tu tez napisze,ze chyba znalazlam naj naj naj naj lepsze serum an swiecie (EL chyba pojdzie w odstawke)...a mianowicie Dior one essentail,ytlko bardzo stresuje mnie jego cena..uzywala któras?
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:19   #3051
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
oo widze ,ze powoli wracamy do czysto kosmetycznych tematow ;p wiec tu tez napisze,ze chyba znalazlam naj naj naj naj lepsze serum an swiecie (EL chyba pojdzie w odstawke)...a mianowicie Dior one essentail,ytlko bardzo stresuje mnie jego cena..uzywala któras?
ja miałam i dla mnie najlepszy EL, potem Genifique z Lancoma ...ten Dior jakoś nie przemówił do mnie....
__________________
"Karzeł, który siedzi w człowieku, potrafił sklecić róże bez zapachu i trzęsące się pinczery, ale musiał pogodzić się, z chłodną odmową, jaką dały mu koty i lilie."
Eugen Skasa - Weiss
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:19   #3052
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

U, ooo jak miło znów czytać o kosmetykach

ja się dziś po raz setny powściekałam na serum Estee Lauder Idealist i wiem, że już nie wiem, że nie mam do niego cierpliwości.
paskudnie mi się roluje i muszę oddać koleżance, która z chęcią przyjmie i podaruje mi zdobycz z merlina - 1 sztukę z 5 The Beat
Zapach mnie nie powala, ale jako prezent to chętnie przyjmę
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:19   #3053
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
oo widze ,ze powoli wracamy do czysto kosmetycznych tematow ;p wiec tu tez napisze,ze chyba znalazlam naj naj naj naj lepsze serum an swiecie (EL chyba pojdzie w odstawke)...a mianowicie Dior one essentail,ytlko bardzo stresuje mnie jego cena..uzywala któras?
Ja używałam i uważam, że warte jest każdej złotówki. Wada- szybko się kończy.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:23   #3054
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
napisalam o sprawie do Wirtualnej Polski ale nie wiem gdzie by tu jeszcze napisac?
Moje info kierowane do Rzeczpospolitej do działu tego redaktora co pisał artykuł o sprawie Empika odczytało 5 osób Tyle dostałam zwrotnych potwierdzeń. Jestem ciekawa czy coś mi lub na swojej stronie napiszą o tym
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Co nas interesują jacyś hakerzy, ich problem, widocznie mają złe zabezpieczenia. Zresztą wątpię w hakerów, pewnie mieli burdel i coś się poprzestawiało.

Podstawowy argument - w chwili naszych zamówień NIE BYŁO INFORMACJI o ograniczonej liczbie produktów w magazynie, więc mamy prawo żądać ich realizacji. Że po takiej cenie, a nie innej, to już nawet poboczna sprawa. Kupiłyśmy to chcemy otrzymać te rzeczy, a nie masowo odwołują zamówienia.

Może by tu zbiorowo napisać: https://esp.uokik.gov.pl/eup/php/ind...od&_op=welcome ?
Jestem za
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:24   #3055
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Na zakupowym wkleiłam foty zakupów merlinowych. Jak Was tu czytam, to widzę, że miałam farta.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:27   #3056
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;27153875]Hola, a ten korektor z kremem Lancome popadł w niełaskę?(coś kojarzę, że chyba Ty go jako jedna z pierwszych miałaś...?) SkinFood lepszy? [/QUOTE]


Ewe SkinFood jest najlepszy jesli chodzi o ukrycie zasinisń któe mam zawsze od zawsze to raz, dwa siedzi cały dzień na miejscu, nie wchodzi z moje zmarszczki a ze mam > 30 lat to takowe juz posiadam, skin food jest najlepszy neich sie chowa dior, ysl, lancome i inne ale zaznaczam ze Skinfood uzywam pod oczy, na niespodzianki najlepszy dla mnie jest mac Studio finish conceale. korektor z kompletu z lancome jest super jesli chodzi o rozjasnienie i dodanie blasku oczom, tyle ze po jakims czasie widze go troszke z zmarszczkach niemniej jednak bardzo go lubię najczęsciej uzywam pod łuk brwiowy bardzo ładnie rozświetla oko, daje efekt WOW a pod oczy skinfood salomon i potem długo długo nic nie ma jak dla mnie dobrzego
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:46   #3057
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasia68 Pokaż wiadomość
Ja używałam i uważam, że warte jest każdej złotówki. Wada- szybko się kończy.
tak czulam,ze mialas
kosztuje 500zl i szybko sie konczy...kurcze ale jak patrze na swoje pory po tych kilku dniach...jestem zachwycona!!!!! na wolnoclowce bede musiala zapolowac ihihi

Beets ja idelaista kochalam przez pierwsze 1,5 mieisaca potem mnie tak zapchal ...o jezu..moge go uzwyac raz na jakis czas


albinek co mozesz wiecej powiedziec o tym Genifique ?? bo wlasnie Pani mi tez polecala ale akurat nie mialy jak zrobic porbki... ahh


aa i sa fajne zestawy w Seph z EL jest mini serum ANR mini krem ANR i cos jesczze (nie pamiteam co) za 120zl, Lancoma Hydra zen + tonik+ mleczko (wszystko pelnowart) za 250zl, i wlasnie to serum Genifique + jakies mini produkty za 199zl.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 14:54   #3058
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
tak czulam,ze mialas
kosztuje 500zl i szybko sie konczy...kurcze ale jak patrze na swoje pory po tych kilku dniach...jestem zachwycona!!!!! na wolnoclowce bede musiala zapolowac ihihi

Beets ja idelaista kochalam przez pierwsze 1,5 mieisaca potem mnie tak zapchal ...o jezu..moge go uzwyac raz na jakis czas


albinek co mozesz wiecej powiedziec o tym Genifique ?? bo wlasnie Pani mi tez polecala ale akurat nie mialy jak zrobic porbki... ahh


aa i sa fajne zestawy w Seph z EL jest mini serum ANR mini krem ANR i cos jesczze (nie pamiteam co) za 120zl, Lancoma Hydra zen + tonik+ mleczko (wszystko pelnowart) za 250zl, i wlasnie to serum Genifique + jakies mini produkty za 199zl.
U, teraz jest promocja w Douglas, że jak kupić jakikolwiek produkt Lancome do pielęgnacji (może być nawet zestaw miniatur za 59 zł), to dostajesz 7 ml Genifique.
Ja kupiłam mamie właśnie ten zestaw miniatur i dostałam to serum 7 ml
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 16:10   #3059
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Ewe SkinFood jest najlepszy jesli chodzi o ukrycie zasinisń któe mam zawsze od zawsze to raz, dwa siedzi cały dzień na miejscu, nie wchodzi z moje zmarszczki a ze mam > 30 lat to takowe juz posiadam, skin food jest najlepszy neich sie chowa dior, ysl, lancome i inne ale zaznaczam ze Skinfood uzywam pod oczy, na niespodzianki najlepszy dla mnie jest mac Studio finish conceale. korektor z kompletu z lancome jest super jesli chodzi o rozjasnienie i dodanie blasku oczom, tyle ze po jakims czasie widze go troszke z zmarszczkach niemniej jednak bardzo go lubię najczęsciej uzywam pod łuk brwiowy bardzo ładnie rozświetla oko, daje efekt WOW a pod oczy skinfood salomon i potem długo długo nic nie ma jak dla mnie dobrzego
oj ja od miesiąca dumam nad tym korektorem i co przeczytam negatywną opinię to mi przechodzi, a tu znowu pozytywna

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
U, teraz jest promocja w Douglas, że jak kupić jakikolwiek produkt Lancome do pielęgnacji (może być nawet zestaw miniatur za 59 zł), to dostajesz 7 ml Genifique.
Ja kupiłam mamie właśnie ten zestaw miniatur i dostałam to serum 7 ml
ooo to jeszcze są te zestawy po 59 w Krakowie? Fajnie, bo właśnie ostatnio je widziałam w gazecie, ale myślałam, że je wymiotło szybko.
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:28   #3060
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
oj ja od miesiąca dumam nad tym korektorem i co przeczytam negatywną opinię to mi przechodzi, a tu znowu pozytywna

Norbit ja juz wiele korktorow pod ocznych przerobilam, fajny byl z biothermu ale juz nie do kupienia, mam dior skinflash - porazka, ysl - slicznie rozswietla ale u mnie nie zakrywa cieni, mac- ma wiele korektorów testowalam wszystkie i zadem mi pod oczy nie pasował itd... az kupilam dzieki uprzejmości jednej z Wizazanek skinfood za okolo 40 zł i toj jest mój HIT!!! kolor idealny na zasinieniai tylko pod oczy go uzywam, na niespodzianki mac
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.