Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-24, 14:43   #2311
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Mam pytanko, myjesz dwa razy, czy to znaczy, że raz mydlisz i spłukujesz, a potem mydlisz i spłukujesz? Wiem, głupie pytanie, ale własnie przymierzam się do zakupu oleju kokosowego na włosy. Normalnie mydlę włosy dwa razy, więc traktuje to jak jedno mycie .
Dokładnie takMydlę spłukuję, mydlę spłukuję
A ja wczoraj umyłam yes to tomatoes i wczoraj aż takiego efektu nie widziałam ale dzisiaj to po prostu mam tak puszyste włosy o jakich zawsze marzyłam nawet TŻ jak zobaczył jak dzisiaj rozpuściłam to powiedział: "WOW...." także chyba daje efekt przy czym jedną wadę małą zauważyłam- włosy mi się po nim elektryzują
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:48   #2312
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
cie całkiem.

Akurat problemu z siłami życiowymi nie mam Nie jestem typem użalacza. Jakbym była, to prawdopodobnie miałabym niekończącą się depresję. A że jestem wychilloutowanym człowiekiem, który lubi się nie martwić, to żyje mi się dobrze. Może nieleczeni alergicy mają problemy naturay psychofizycznej, ale leczeni nie, bo w końcu po coś się leczy. Żeby nie było objawów. A że ja jestem szczęśliwcem - lekarz stwierdził, że mój organizm sobie znakomicie radzi z astmą i alergią - i żyję z chorobą już 16 lat, to nie mam z nią problemu. Żyję całkowicie normalnie, jak każdy inny nie-alergik, nie-astmatyk. funkcjonuje jak zdrowy człowiek. Ino na lekach cały czas
W funkcjonowaniu jak całkiem zdrowy człowiek to mnie ogranicza chory kręgosłup, a nie astma
No i własnie o to chodzi, by, mimo astmy i alergii, mieć normalne sily zyciowe i dobry humor. Taki cel jest przyjmowania leków. Ja mam też rózne reakcje alergiczne, ale ratuja mnie krótkie kuracje sezonowe i po sprawie: steryd wziewny na wczesną wiosnę, bo mam ostre objawy, a jesienią jakieś tabletki. I jest ok. Tylko ta skóra swędzi, ale to tez się da jakoś opanowac.

Co do kręgosłupa... cóż, mi też dokucza, bo lata spedzone za biurkiem z pochylona głowa i kiedyś upadek ze schodów dają się odczuć. I powiem, jesli mam wybierać między łagodzeniem alergii czy bólu kregosłupa, wolę leczyć kręgosłup, bo to dokuczliwe strasznie. Akurat u mnie alergia jeszcze nie jest taka potworna.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:51   #2313
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Najlepiej znaleźć coś co nas nie podrażnia i się tego trzymać

Moze do smarowania dłoni, skórek lub stóp użyj?

Niemożliwe, że to cały skład
Dokładnie

Nie wiem, cz wytrzymam z tym zapachem na dłoniach... Za blisko Ale na stopy spróbuję, w skarpetkach czuć nie będzie Będę mieszała z Pilarixem, natłuści trochę stopy.

Też w to nie wierzę
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 14:52   #2314
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dokładnie takMydlę spłukuję, mydlę spłukuję
A ja wczoraj umyłam yes to tomatoes i wczoraj aż takiego efektu nie widziałam ale dzisiaj to po prostu mam tak puszyste włosy o jakich zawsze marzyłam nawet TŻ jak zobaczył jak dzisiaj rozpuściłam to powiedział: "WOW...." także chyba daje efekt przy czym jedną wadę małą zauważyłam- włosy mi się po nim elektryzują

Dzieki za odpowiedź, Magnesita . Też się czaję na pomidora, bo dość pochlebne opinie o nim słyszałam. Masz może włosy farbowane na blond? Jesli tak, jak ten szampon się na nich sprawdza, mam na mysli jego wpływ na farbe? Uzywam profesjonalnych kosmetyków do farbowanego blondu i pieknie dbają o kolor, ale czasem mam ochotę włosy po prostu umyć, zwłaszcza skalp. te szampony sa cudne dla włosów, ale ze skalpem radzą sobie słabo. Uczucie lekkiego przeciążenia.

Edytowane przez guacamole
Czas edycji: 2011-09-24 o 14:54
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:08   #2315
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No i własnie o to chodzi, by, mimo astmy i alergii, mieć normalne sily zyciowe i dobry humor. Taki cel jest przyjmowania leków. Ja mam też rózne reakcje alergiczne, ale ratuja mnie krótkie kuracje sezonowe i po sprawie: steryd wziewny na wczesną wiosnę, bo mam ostre objawy, a jesienią jakieś tabletki. I jest ok. Tylko ta skóra swędzi, ale to tez się da jakoś opanowac.

Co do kręgosłupa... cóż, mi też dokucza, bo lata spedzone za biurkiem z pochylona głowa i kiedyś upadek ze schodów dają się odczuć. I powiem, jesli mam wybierać między łagodzeniem alergii czy bólu kregosłupa, wolę leczyć kręgosłup, bo to dokuczliwe strasznie. Akurat u mnie alergia jeszcze nie jest taka potworna.
Ja biorę leki cały rok. Dwa sterydy wziewne, lek antyhistaminowy i tabletki Singulair (na astmę też). Więc nie mam kuracji sezonowych

Z moim kręgosłupem to jest inna sprawa. Miałam dwie operacje, mam już implant dysku. Choruję na dyskpatię, jestem orzeczonym inwalidą Ma to swoje plusy, to inwalidztwo. No i TŻ ma ze mną przechalpane, bo musi mi smarować stopy każdego wieczora, zakładać skarpetki Jednak wiem, że on to lubi. Lubi pomagać, we wszystkim. Chce, żeby było mi lżej. Jest kochany
Ale nie jestem narzekacz, żebym płakała nad sobą, bo chora jestem. Każdemu coś musi być. A co mnie nie zabije, to wmocni
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-24 o 15:09
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:25   #2316
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja biorę leki cały rok. Dwa sterydy wziewne, lek antyhistaminowy i tabletki Singulair (na astmę też). Więc nie mam kuracji sezonowych

Z moim kręgosłupem to jest inna sprawa. Miałam dwie operacje, mam już implant dysku. Choruję na dyskpatię, jestem orzeczonym inwalidą Ma to swoje plusy, to inwalidztwo. No i TŻ ma ze mną przechalpane, bo musi mi smarować stopy każdego wieczora, zakładać skarpetki Jednak wiem, że on to lubi. Lubi pomagać, we wszystkim. Chce, żeby było mi lżej. Jest kochany
Ale nie jestem narzekacz, żebym płakała nad sobą, bo chora jestem. Każdemu coś musi być. A co mnie nie zabije, to wmocni
Jesteś bardzo dzielna, podziwiam Gratuluję też wspaniałego partnera. Mój od czasu do czasu smaruje mi stopy, ale go to potem zbytnio rozbudza, że na stopach nie chce skończyć .Czasem więc, gdy nie mam ochoty na cd, już wolę go nie prosić o przysługi, a mam jeszcze plecy do podrapania i nasmarowania...
Bierzesz zabiegi rehabilitacyjne? One bardzo pomagają, rozgrzewają, rozluźniają, chłodzą, pobudzają odnowe tkanek, zmniejszają napięcie i tamują ból. Tzn. zaleznie od zabiegu i jego przeznaczenia . Ja sobie kupilam w Lidlu piłkę dmuchaną za jakieś 40 złotych. Cudnie się na niej ćwiczy, można się połozyćplecami i unosić stopy, mozna posiedzieć i wzmocnić posladki, w każdym razie - rozluźnia i neutralizuje wszelkie dolegliwości ze strony pleców. Jak Ci lekarz jej nie zabroni, polecam szczerze. Ja mam jeszcze takie paski gumy w różnych rozciągliwościach - też dobre do ćwiczeń. Ostatecznie, takie rzeczy można kupić w sklepie rehabilitacyjnym czy sportowym, ale trafisz na nie w Lidlu lub w Rossmanie, bo mają okresy 'perełek'.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 15:46   #2317
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo dzielna, podziwiam Gratuluję też wspaniałego partnera. Mój od czasu do czasu smaruje mi stopy, ale go to potem zbytnio rozbudza, że na stopach nie chce skończyć .Czasem więc, gdy nie mam ochoty na cd, już wolę go nie prosić o przysługi, a mam jeszcze plecy do podrapania i nasmarowania...
Bierzesz zabiegi rehabilitacyjne? One bardzo pomagają, rozgrzewają, rozluźniają, chłodzą, pobudzają odnowe tkanek, zmniejszają napięcie i tamują ból. Tzn. zaleznie od zabiegu i jego przeznaczenia . Ja sobie kupilam w Lidlu piłkę dmuchaną za jakieś 40 złotych. Cudnie się na niej ćwiczy, można się połozyćplecami i unosić stopy, mozna posiedzieć i wzmocnić posladki, w każdym razie - rozluźnia i neutralizuje wszelkie dolegliwości ze strony pleców. Jak Ci lekarz jej nie zabroni, polecam szczerze. Ja mam jeszcze takie paski gumy w różnych rozciągliwościach - też dobre do ćwiczeń. Ostatecznie, takie rzeczy można kupić w sklepie rehabilitacyjnym czy sportowym, ale trafisz na nie w Lidlu lub w Rossmanie, bo mają okresy 'perełek'.
Na szczęście mojego stopy nie pobudzają Ale wystarczy, że ma mi plecy posmarować i to, co jest pod plecami też... A z drapaniem to już ma mnie dość, bo jak tylko usiądziemy do oglądania czegoś, to zdejmuję bluzkę i się nadstawiam do drapanka

Ta piłka to dobry pomysł! Nie pomyślałam nigdy o niej. Porozglądam się za nią i poćwiczę, na pewno kręgosłupa nie nadwyrężę przy tym. Muszę wzmocnić mięśnie brzucha i pleców, bo mam bardzo słabe i kręgosłupowi to nie pomaga w końcu.

Używałyście środków do sprzątania domu firmy Attitude? Na biomanii chciałam zamówić płyn do podłóg, płyn do mycia łazienki oraz płyn do płukania tkanin o zapachu ylang i mandarynki. Warto? Czy średnie są? Jakie zamienniki chemii do sprzątania możecie mi polecić - właśnie do podłogi (parkietu), do mycia łazienki i do płukania ubrań? Zaraz pokończą mi się chemiczne środki i chciałabym zamienić na zdrowsze, żeby wypróbować Nowy płyn do naczyć musi poczekać, aż Ludwik się wyczerpie, tak samo proszek do prania i żel do WC
A znacie ekologiczne zamienniki kostek do toalety? Ja nawet o takich nie słyszałam, pewnie gdzieś się kryją.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2011-09-24 o 15:48
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 16:14   #2318
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kijanka89 Pokaż wiadomość
kurcze skoro tak to moze pomieszać hydrolat z jakimś tonikiem... w ogóle dziewczyny, które myją twarz mydłami, czego używacie żeby zakwasić twarz?

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------



Ja używam african earth.
Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Teraz kupiłam P&R, bo nie zawiera gliceryny, ale jeszcze nie otworzyłam.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------
Jak otworzysz daj znać jak się spisuje,bo ja mam micela p&r(też nieotwarty),chciałam wziąć też tonik,ale mają tak podobny skład do siebie z micelem,że odpuściłam.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Dokładnie takMydlę spłukuję, mydlę spłukuję
A ja wczoraj umyłam yes to tomatoes i wczoraj aż takiego efektu nie widziałam ale dzisiaj to po prostu mam tak puszyste włosy o jakich zawsze marzyłam nawet TŻ jak zobaczył jak dzisiaj rozpuściłam to powiedział: "WOW...." także chyba daje efekt przy czym jedną wadę małą zauważyłam- włosy mi się po nim elektryzują
Nie tylko Tobie.Z tego co tu dziewczyny pisały,że mają z tym problem po tym szamponie.Ja akurat nie,ale ostatnio yes tak zaczął mi przeciążać skalp,że musiałam myć głowę codziennieTo niewdzięcznika to szafki rzuciłam i dałam drugą szansę szamponowi lavera cytryna i w połączeniu z odżywką cytrusową JMO rewela i łeb wytrzymuje dłużej niż 2 dni.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:18   #2319
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Z tego, co się orientuję, sporo dziewczyn uzywa orzechów piorących, dostepnych w wielu sklepach online.
Co do 'chemii' domowej, widziałam fajne eko-detergenty i płyny wielofunkcyjne na bazie oliwy i naturalnych soli pozyskanych z morza. SPrzedaje je Biolander. Marka nazywa się Pierre Fabre i widziałam jej mydła nawet w stacjonarnych sklepach. Co do chemii domowej, marka ta ma też płatki mydlane, które nadają się do prania bielizny alergików.

Sama piorę gatki w mydle syryjskim Alep, pierze fajnie, nie mam podraznionej skóry. Ogólnie - wszelkie kosmetyki arabskie są na wagę złota, a przynajmniej są ciekawe. Mi nawet orientalne zapachy nie przeszkadzają, bo są naturalne, a nie jakieś tam syntetyki.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:22   #2320
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Kretka ja mam tylko ekologiczne kostki do szambateż ekologicznego rzecz jasna.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 16:39   #2321
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Info z Fejsa:
sklep kosmetyki-natury.eu:
tylko do końca września trwa promocja na darmową przesyłkę zakupów w naszym sklepie. Od 1 października darmowa przesyłka Pocztą Polską od zakupów na kwotę 150 zł.

Jeśli nie obniżą przy tym cen, to słabo to widzę

I o spotkaniu JMO:
Kochani, serdecznie Was zapraszamy na wieczór John Masters Organics w sklepie Secret Life ( ulica Polna 18/20 w Warszawie ).
W najbliższy czwartek (29 IX) nasz sklep odwiedzi gość specjalny - Aneta Mortlock, która jest odpowiedzialna za markę John Masters Organics w Europie.
Pani Aneta przyleci do nas z UK aby spotkać się z Wami, opowiedzieć o marce JMO i doradzić który kosmetyk jest dla Was najlepszy.
Zapraszamy od godziny 17:00 do 21:00. Każdy produkt można będzie wypróbować i kupić z 20% zniżką.
Na stronie www.johnmasters.pl z pewnością zaoferujemy zniżki w tym dniu.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 16:48   #2322
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
I o spotkaniu JMO:
Kochani, serdecznie Was zapraszamy na wieczór John Masters Organics w sklepie Secret Life ( ulica Polna 18/20 w Warszawie ).
W najbliższy czwartek (29 IX) nasz sklep odwiedzi gość specjalny - Aneta Mortlock, która jest odpowiedzialna za markę John Masters Organics w Europie.
Pani Aneta przyleci do nas z UK aby spotkać się z Wami, opowiedzieć o marce JMO i doradzić który kosmetyk jest dla Was najlepszy.
Zapraszamy od godziny 17:00 do 21:00. Każdy produkt można będzie wypróbować i kupić z 20% zniżką.
Na stronie www.johnmasters.pl z pewnością zaoferujemy zniżki w tym dniu.
Chcę tam być chcę, ta zniżka Ale nie dam rady...
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:31   #2323
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Mam to samo wrażenie jeśli chodzi o cytrynę! Czy to EDM czy Pat&Rub, dla mnie ta cytryna leci jakimś tanim domestosem czy środkiem na komary... A różany naturalny zapach jest dla mnie za słodki.
Lawenda pewnie się kojarzyła ze środkiem na mole
Ja mam skojarzenia tylko z owocami. Pewnie dlatego, że nie używam chemii gospodarczej o takim zapachu, odświeżaczy powietrza, środków przeciwko komarom itp. wynalazków, które zresztą niezwykle rzaaadko oddają rzeczywiste wonie Dla mnie to po prostu świeży i kwaśny zapach i taki jest też na mojej skórze.

Koleżanka miała dobre skojarzenia. Lawendy nigdy nie wąchała. Zresztą, zapach kwiatów różni się od olejku eterycznego, nie wspominając już o hydrolatach.
Niestety, w ten sposób odpadł kolejny środek przeciwpryszczowy, który byłby znośny dla otoczenia i nadawałby się do używania w miejscach publicznych...

Dziwi mnie powodzenie bejbidrimów dla ciężarnych.
Kosmetyki, których adresatki często cierpią z powodu nadwrażliwości na zapachy (miewam takie problemy okresowo z powodu migren i innych przyczyn, więc mogę sobie co nieco wyobrazić) perfumowane jakby to była seria SPA. I polecane do demakijażu wrażliwych oczu.


Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używałyście środków do sprzątania domu firmy Attitude? Na biomanii chciałam zamówić płyn do podłóg, płyn do mycia łazienki oraz płyn do płukania tkanin o zapachu ylang i mandarynki. Warto? Czy średnie są? Jakie zamienniki chemii do sprzątania możecie mi polecić - właśnie do podłogi (parkietu), do mycia łazienki i do płukania ubrań? Zaraz pokończą mi się chemiczne środki i chciałabym zamienić na zdrowsze, żeby wypróbować Nowy płyn do naczyć musi poczekać, aż Ludwik się wyczerpie, tak samo proszek do prania i żel do WC
A znacie ekologiczne zamienniki kostek do toalety? Ja nawet o takich nie słyszałam, pewnie gdzieś się kryją.
Gdzieś widziałam magnetyczne kule do spłuczki, które mają zmiękczać wodę zapobiegać osadzaniu się kamienia. Brzydkim zapachom, grzybom itp. przeciwdziałają podobno bakterie EM.

Najbardziej przyjazne środowisku jest ograniczenie całego arsenału środków. Nie trzeba codziennie dezynfekować domu, to nie sala operacyjna.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja używam african earth.

Jak otworzysz daj znać jak się spisuje,bo ja mam micela p&r(też nieotwarty),chciałam wziąć też tonik,ale mają tak podobny skład do siebie z micelem,że odpuściłam.
Otworzyłam specjalnie w celu przeprowadzenia próby. Zapachu jeszcze nie zidentyfikowałam, raczej neutralny (jakby techniczno-medyczny z nutami rumianku i róży w tle. Lepkość nieznaczna, ustępująca po odparowaniu wody Nawilżenie słabe, poczucie gładkości jak po toniku ściągającym. Działania łagodzącego nie odnotowałam, a delikatne i chwilowe podszczypywanie (aaaale - w tym tygodniu dwa razy użyłam Glyco-A). Na razie bez cudów i bez ofiar. Może coś z tego będzie.

Płynu micelarnego nie oglądałam. Ktoś tu pisał, że słabo oczyszcza. Poza tym, oszczędzam na myjkach (używam teraz żelu AA z linii massmarketowej, bo akurat był w promocji).
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 17:51   #2324
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używałyście środków do sprzątania domu firmy Attitude? Na biomanii chciałam zamówić płyn do podłóg, płyn do mycia łazienki oraz płyn do płukania tkanin o zapachu ylang i mandarynki. Warto? Czy średnie są? Jakie zamienniki chemii do sprzątania możecie mi polecić - właśnie do podłogi (parkietu), do mycia łazienki i do płukania ubrań? Zaraz pokończą mi się chemiczne środki i chciałabym zamienić na zdrowsze, żeby wypróbować Nowy płyn do naczyć musi poczekać, aż Ludwik się wyczerpie, tak samo proszek do prania i żel do WC
A znacie ekologiczne zamienniki kostek do toalety? Ja nawet o takich nie słyszałam, pewnie gdzieś się kryją.
zapraszamy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=525892. Może coś Cię tam zainteresuje
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:13   #2325
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mentha Pokaż wiadomość
Otworzyłam specjalnie w celu przeprowadzenia próby. Zapachu jeszcze nie zidentyfikowałam, raczej neutralny (jakby techniczno-medyczny z nutami rumianku i róży w tle. Lepkość nieznaczna, ustępująca po odparowaniu wody Nawilżenie słabe, poczucie gładkości jak po toniku ściągającym. Działania łagodzącego nie odnotowałam, a delikatne i chwilowe podszczypywanie (aaaale - w tym tygodniu dwa razy użyłam Glyco-A). Na razie bez cudów i bez ofiar. Może coś z tego będzie.

Płynu micelarnego nie oglądałam. Ktoś tu pisał, że słabo oczyszcza. Poza tym, oszczędzam na myjkach (używam teraz żelu AA z linii massmarketowej, bo akurat był w promocji).
Najbardziej mnie to cieszy,bo ja strasznie nie lubie jak coś się lepi(tonik,micel)Mus zę poczekać z otwarciem micela p&r aż skończe tego obrzydliwego zmywacza AO
Dzięki za poświęcenie

Ja po maseczce błotnej...rany dlaczego nikt nie raczył napisać,że oprócz zachwytów ta maska posiada taką wadę!jaki to smród!Naprawdęmiał am na twarzy...szambo.Wachlował am się wiatraczkiem córki przez te 10 minut,żeby nie czuć...a ja głupia kiedyś pisałam,że olej wspaniały śmierdzi

No dobra ten zapach to porażka,ale samo działanie fajne bardzo.Czuć pełno drobinek już przy nakładaniu i kolor fajnyBardzo ładnie było mi w nim do twarzyPo zmyciu efekt czystej,gładkiej,świeżej buzi

Zaraz tż wykąpie córe to i jego dzisiaj błotkiem pomęcze,a co!i testujemy dzisiaj jego męski krem p&r
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 18:40   #2326
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Magnesita, Kotwilko

Ankazar ale smrodek smrodkiem a facjatka jak nówka sztuka po blotku
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 19:08   #2327
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

guacamole ja farbuję włosy ale na ciemny brąz a nie blond

anakazar dobrze że to nie tylko mi puszą się włosy po yes to a o odżywce JMO czytałam Twoją opinię kusicielko jedna
Jejku to to błoto do twarzy aż tak cuchnie?? może kwestia przyzwyczajenia ciekawe jak ja to wytrzymam
Fajnie że Twój TŻ daje się namółić na testowanie nowych kosmetyków mój jest minimalistą pod tym względem i on uważa że nie potrzebuje tych rzeczy które mu proponuję chociaż przekonałam go do naturalnych szamponów ale ja się ejszcze wezmę za niego prządnie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 19:12   #2328
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
guacamole ja farbuję włosy ale na ciemny brąz a nie blond

anakazar dobrze że to nie tylko mi puszą się włosy po yes to a o odżywce JMO czytałam Twoją opinię kusicielko jedna
Jejku to to błoto do twarzy aż tak cuchnie?? może kwestia przyzwyczajenia ciekawe jak ja to wytrzymam
Fajnie że Twój TŻ daje się namółić na testowanie nowych kosmetyków mój jest minimalistą pod tym względem i on uważa że nie potrzebuje tych rzeczy które mu proponuję chociaż przekonałam go do naturalnych szamponów ale ja się ejszcze wezmę za niego prządnie
ja tez na ciemny brąz, i po Yesie tez mi sie troche włosy elektryzują yez mnie kusi odzywka JMO i chyba próbki zamowie bo kończe organique
ej tam nie cuchnie od razu tylko troszke smierdzi

mój Tż juz jest zdrowo- gładko przeszlo, pielegnacje wymieniłam na eko i tez ok ale maseczki peeling
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 19:27   #2329
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ja tez na ciemny brąz, i po Yesie tez mi sie troche włosy elektryzują yez mnie kusi odzywka JMO i chyba próbki zamowie bo kończe organique
ej tam nie cuchnie od razu tylko troszke smierdzi

mój Tż juz jest zdrowo- gładko przeszlo, pielegnacje wymieniłam na eko i tez ok ale maseczki peeling
A skąd hola ola będziesz zamawiać próbki JMO?
Co do farbowania ja od wieków używam Castinga z Loreala a ostatnio właśnie próbowałą henny i z tego co pamiętam Ty chyba także hennujesz włoski-czy Tobie od razu złapały włosy kolor czy też Ci się szybko zmywał?

Maseczki, peelingi u TŻta???.......umarłby ze smiechu gdybym mu to zaproponowała
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 20:21   #2330
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
guacamole ja farbuję włosy ale na ciemny brąz a nie blond

Dzięki, dopiero teraz skumałam Spojrzałam na fotkę i oczom nie wierzę, że moglam zapytać o blond

Al i tak sobie strzelę jedną butelkę pomidora, bo jakoś się na niego pozytywnie nastroiłam.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A, w temacie henny, czy da się włosy jasnobrązowe rozjaśnić henna? Tak z ciekawości pytam.
Obecnie używam farby Voila Intercosmo i strasznie ją sobie chwale, bo jest nietestowana na zwierzętach i odcień zawsze wychodzi ładny i równomierny. Ale coś mi swita, że dobrze spróbowac alternatywnej metody.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Maseczki, peelingi u TŻta???.......umarłby ze smiechu gdybym mu to zaproponowała
Mój się dopomina o to, bym go wymaskowała i to najlepiej w wielu etapach: mycie płatkami pilingującymi z żelem, piling, jakiś gumowaty złuszczacz, na koniec porzadna maska nawilżająca. I obowiazkowo krem do cery tlustej. Chłopak się wymądrza . Jak go poznałam miał 3 rzeczy w kosmetyczce na krzyż, teraz moje własne kosmetyki znikają w tajemniczych okolicznościach.

Wtajemniczenie partnera może dać zgubne skutki
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:26   #2331
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Używałyście środków do sprzątania domu firmy Attitude? Na biomanii chciałam zamówić płyn do podłóg, płyn do mycia łazienki oraz płyn do płukania tkanin o zapachu ylang i mandarynki. Warto? Czy średnie są? Jakie zamienniki chemii do sprzątania możecie mi polecić - właśnie do podłogi (parkietu), do mycia łazienki i do płukania ubrań? Zaraz pokończą mi się chemiczne środki i chciałabym zamienić na zdrowsze, żeby wypróbować Nowy płyn do naczyć musi poczekać, aż Ludwik się wyczerpie, tak samo proszek do prania i żel do WC
A znacie ekologiczne zamienniki kostek do toalety? Ja nawet o takich nie słyszałam, pewnie gdzieś się kryją.
ja do prania zaczęłam używać kul ecozone, pranie jest na tyle mięciutkie że nie wymaga już płynu do płukania, dla mnie plusem jest też brak zapachu (do czego nie przekonałam mojej rodzinki), właśnie z tej firmy co kule widziałam też odświeżacz do toalet, który się nie zużywa, ale jakoś nie mogłam zrozumieć i uwierzyć jak on te zapachy ma likwidować
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:33   #2332
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja do prania zaczęłam używać kul ecozone, pranie jest na tyle mięciutkie że nie wymaga już płynu do płukania, dla mnie plusem jest też brak zapachu (do czego nie przekonałam mojej rodzinki), właśnie z tej firmy co kule widziałam też odświeżacz do toalet, który się nie zużywa, ale jakoś nie mogłam zrozumieć i uwierzyć jak on te zapachy ma likwidować
No to zrobiłaś mi ochotę na kulki do prania. Kiedyś miałam je kupić, ale sporo naczytałam się, że wiele podróbek grasuje w obrocie. Ale skoro te Ecozone się sprawdzają, zdecyduję się.

Co do odświeżacza do toalet, on może działać w ten sposób, że odkamienia oraz zabija bakterie, ktrore są przyczyną smrodku. Może miec w składzie srebro koloidalne, które dziala bakteriobójczo ale bez szkody dla zdrowia. Nie jestem pewna, bo nie znam produktu, ale smiem się domyslać, bo pracowałam w branży chemicznej i moja dawna firma była na etapie zastosowania nanosrebra (działającego na bakterie) w produkcji chemii budowlanej. Co do samego zapachu 'na bieżąco', watpię, czy ten odświeżacz sobie poradzi. On pewnie działa w dluzszej perspektywie tzn. nie dopuści do smrodku zalegającej wody. A to powazny klopot zwłaszcza tam, gdzie ziemia jest gliniasta i ten piach osiada na muszli już po 1-2 dniach bez uzycia porzadnego chloru.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:35   #2333
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Dzięki, dopiero teraz skumałam Spojrzałam na fotkę i oczom nie wierzę, że moglam zapytać o blond

Al i tak sobie strzelę jedną butelkę pomidora, bo jakoś się na niego pozytywnie nastroiłam.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

A, w temacie henny, czy da się włosy jasnobrązowe rozjaśnić henna? Tak z ciekawości pytam.
Obecnie używam farby Voila Intercosmo i strasznie ją sobie chwale, bo jest nietestowana na zwierzętach i odcień zawsze wychodzi ładny i równomierny. Ale coś mi swita, że dobrze spróbowac alternatywnej metody.

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------



Mój się dopomina o to, bym go wymaskowała i to najlepiej w wielu etapach: mycie płatkami pilingującymi z żelem, piling, jakiś gumowaty złuszczacz, na koniec porzadna maska nawilżająca. I obowiazkowo krem do cery tlustej. Chłopak się wymądrza . Jak go poznałam miał 3 rzeczy w kosmetyczce na krzyż, teraz moje własne kosmetyki znikają w tajemniczych okolicznościach.

Wtajemniczenie partnera może dać zgubne skutki
Z tego co ja wiem to henny zazwyczaj kolor przyciemniają, są oparte na ziołach a zioła nie mają rozjaśniających właściwości.Wiem tylko że jeśli ktoś ma jasne włosy to może spróbować bezbarwnej henny. Tutaj akurat opis henny cassia firmy khadi: Jest naturalną perfekcyjną odżywką do włosów. Sprawia, że włosy stają się mocne, pełne wigoru i blasku. Szczególnie polecana do włosów zniszczonych chemicznym farbowaniem, trwałą. Przywraca włosom lśnienie i miękkość. Zwiększa objętość. Nadaje blond włosom miodowy, złotawy kolor.

A co do pomidorka to myślę że na pewno nie zaszkodzi
Na swoim facecie możesz testować nowe kosmetyki zacznij od mocnych kwasów....
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:41   #2334
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
No niezleWidzę,że mamy sporo takich samych kosmetyków.
Do stóp mam masło shea-śmierdziel okrutny,ale dobre jest

Przyszło moje zamówienie z B i dzisiaj testuję błotko

Moje dziecko oczywiście mydełka chciała zjeść to musiałam zabrać.
chyba zainwestuje w to masło.. w końcu można je użyć do wszystkiego.
jak bede używać do stóp to jakoś zniose smród
a z błotka na pewno będziesz zadowolona chociaż jego zapach też nie jest powalający na szczęście szybko sie ulatnia
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:46   #2335
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
A skąd hola ola będziesz zamawiać próbki JMO?
Co do farbowania ja od wieków używam Castinga z Loreala a ostatnio właśnie próbowałą henny i z tego co pamiętam Ty chyba także hennujesz włoski-czy Tobie od razu złapały włosy kolor czy też Ci się szybko zmywał?

Maseczki, peelingi u TŻta???.......umarłby ze smiechu gdybym mu to zaproponowała
na stronie JMO chyba ze estyle odpisze...

ja sie do henny przymierzam póki co fryzjer i loreal - znalazłam kolor niemal identyko jak mój naturalny, siwe powyłąziły i od wiosny sie z nimi ukrywam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:48   #2336
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Niemożliwe, że to cały skład
haha rzeczywiście dziwne by było żeby tylko z tego wyszedł balsam do ust. nie zauważyłam przed słowem ingredients słowa key!
czyli są to tylko kluczowe składniki a reszty na całej tubce szukam i nie moge znaleźć.. podejrzewam, że nie jest całkowicie naturalny bo nie widze żadnego certyfikatu. ale i tak bardzo go lubie
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:51   #2337
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
No to zrobiłaś mi ochotę na kulki do prania. Kiedyś miałam je kupić, ale sporo naczytałam się, że wiele podróbek grasuje w obrocie. Ale skoro te Ecozone się sprawdzają, zdecyduję się.
no ja kupiłam dla sprawdzenia te na 150 prań, nie jest źle, pranie wygląda na doprane, czasem tylko trzeba użyć odplamiacza ale proszek też nie dopiera wszystkich plam. mam też Magnoball , które ma zmiękczać wodę, ale w sumie nie wiem czy to działa, bo po samych kulach też pranie jest miękkie. ogólnie to w necie jest dużo sprzecznych opinii, ale każdemu nie dogodzisz - u mnie w domu ja jestem zadowolona, ale moi rodzice i mój brat kręcą nosem bo im przeszkadza brak zapachu i wraz dolewają płyn.


kusi mnie ten wieczór z JMO, normalnie aż się zastanawiam czy nie wrócę wcześniej do warszawy
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2011-09-24 o 20:55
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:54   #2338
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Z tego co ja wiem to henny zazwyczaj kolor przyciemniają, są oparte na ziołach a zioła nie mają rozjaśniających właściwości.Wiem tylko że jeśli ktoś ma jasne włosy to może spróbować bezbarwnej henny. Tutaj akurat opis henny cassia firmy khadi: Jest naturalną perfekcyjną odżywką do włosów. Sprawia, że włosy stają się mocne, pełne wigoru i blasku. Szczególnie polecana do włosów zniszczonych chemicznym farbowaniem, trwałą. Przywraca włosom lśnienie i miękkość. Zwiększa objętość. Nadaje blond włosom miodowy, złotawy kolor.

A co do pomidorka to myślę że na pewno nie zaszkodzi
Na swoim facecie możesz testować nowe kosmetyki zacznij od mocnych kwasów....
Dzieki za oświecenie mnie w kwestii henny Zastanawiam się jeszcze, czy henna taka nie koliduje poźniej z farbami, gdyby mi przyszło do głowy stosować ją na zmianę. Pomidora kupie, to pewne. Musze tylko znaleźć jakiś warzywniak w sieci . A co do kwasów - myślę, ze przetestuję je na moim pyszczkonie.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:56   #2339
kijanka89
Raczkowanie
 
Avatar kijanka89
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 255
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Ja po maseczce błotnej...rany dlaczego nikt nie raczył napisać,że oprócz zachwytów ta maska posiada taką wadę!jaki to smród!Naprawdęmiał am na twarzy...szambo.Wachlował am się wiatraczkiem córki przez te 10 minut,żeby nie czuć...a ja głupia kiedyś pisałam,że olej wspaniały śmierdzi

No dobra ten zapach to porażka,ale samo działanie fajne bardzo.Czuć pełno drobinek już przy nakładaniu i kolor fajnyBardzo ładnie było mi w nim do twarzyPo zmyciu efekt czystej,gładkiej,świeżej buzi
no właśnie heheh..
ja za każdym razem jak ją nakładam to myśle: bosh myślałam że ona mniej śmierdzi..
kijanka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-24, 20:58   #2340
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
na stronie JMO chyba ze estyle odpisze...

ja sie do henny przymierzam póki co fryzjer i loreal - znalazłam kolor niemal identyko jak mój naturalny, siwe powyłąziły i od wiosny sie z nimi ukrywam
Hehe, ja kurcze farbuję bo lubię, mój naturalny kolor włosów to kasztanowy i zaczęłam farbować bo mi się ten błysk na włosach podobał.....szkoda że wtedy nie wiedziałam co to są oleje do włosów bo mogłabym taki błysk uzyskać za pomocą naturalnych produktów....
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.