Kosmetyki Essence - część XI - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 10:40   #4201
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja z małym offtopem, nie bicie
Bardzo szybko potrzebuję informacji czy w Jaśminie dostanę te kulki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...w-kulkach.html
i jeśli się orientujecie to za ile?
Czy maja kulki to nie wiem, ale Joko na pewno.
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Em gdzieś krytykowała różową LL, którą oczywiście przez nią kupiłam i niesamowicie mi się podoba, opalizuje lekko na fioletowo, super mi pasuje na moje do mojego oka


więcej na blogu
Fajnie u Ciebie wygląda. Może ja mam inną wersję, bo u mnie ten kolor jakiś blady jest.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:43   #4202
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Ja ogólnie różu nie lubię, ale fiolet i róż własnie (w moim mniemaniu) niesamowicie podbijają zieleń oczu

Poza tym to normalne, że czasem każdy chce się zrobić na dodę


A odnośnie ściany wstydu - cieszę się, ze tag o mieszkaniu kosmetyków krążył, zanim miałam bloga i mnie znały dziewczyny, bo nie doszedł, a kij wi, ile tych ścian wstydu by powstało
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-12-15 o 10:44
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:43   #4203
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość

Em to musieli coś zmienić bo ja swój kupowałam dosyć dawno i mam napisane, że to utwardzacz a nie odżywka
Przecież to jest utwardzająca odżywka.

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Em gdzieś krytykowała różową LL, którą oczywiście przez nią kupiłam i niesamowicie mi się podoba, opalizuje lekko na fioletowo, super mi pasuje na moje do mojego oka
Że ja ją krytykowałam??
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:49   #4204
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Są w Rossmannach, u mnie można je znaleźć tam gdzie akcesoria do paznokci.
dzięki

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez PieceOfMoris Pokaż wiadomość
Jeśli w Lublinie to na pewno w Leclerku, w Tesco też widziałam, jeszcze przed przemianą w Tesco Extra, ale nadal powinny być.


Na Wileńskiej na przykład, nie mam jednak pewności czy mają mgłę, bo pewnie o nią chodzi

edit: jasne, że o mgłę, piszesz przecież
to się wybiorę do Tesco może

dziewczyny z LUBLINA, jak nie znajdziecie nigdzie Mgły, to dajcie znać a przejdę się do swojego CH i zobaczę, czy mają i w jakiej cenie i mogę kupić

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja ogólnie różu nie lubię, ale fiolet i róż własnie (w moim mniemaniu) niesamowicie podbijają zieleń oczu

Poza tym to normalne, że czasem każdy chce się zrobić na dodę


A odnośnie ściany wstydu - cieszę się, ze tag o mieszkaniu kosmetyków krążył, zanim miałam bloga i mnie znały dziewczyny, bo nie doszedł, a kij wi, ile tych ścian wstydu by powstało
też mam tą różowo-fioletową kredkę i jest cudowna, co prawda z moimi niebieskimi oczami wygląda średnio ale stosuję ją na dolną powiekę przy lżejszych makijażach
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:49   #4205
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Że ja ją krytykowałam??
Słowo klucz ----->> wydaje mi się :P

No tak mi się coś ćmiło, że krytykowałaś, proszę, nie każ mi szukać
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:57   #4206
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Na pewno nie, ja ją bardzo lubię.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 10:59   #4207
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

No to miałam rację, że mi się wydawało :P

ja ją też lubię, mam ją aż od poniedziałku, a już się zaprzyjaźniłam
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 11:01   #4208
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny te kredki LL są nieziemskie! Po co ja kupywałam tego supershocka! Ale się dzięki Wam opamiętałam Zakochałam się w nich już wiem, że kupię je ponownie
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:04   #4209
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Przecież to jest utwardzająca odżywka.
Może załóżmy osoby wątek w którym będę Ci wszystko osobno tłumaczyć?
Mam ten produkt i nie ma na nim słowa odżywka. Jest napisane utwardzacz do paznokci.

Poza tym czy ja napisałam, że odżywka do paznokci to coś złego i szkodzi? Chodziło mi o to, że jeśli komuś pogorszyły się paznokcie to nie ma co olewać problemu i smarować paznokci żadnymi specyfikami tylko trzeba iść do lekarza i się przebadać. A jeśli ktoś po prostu ma miękkie i łamliwe paznokcie TAK JAK JA to już mu nic nie pomoże. A odżywki to efekt placebo tak naprawdę. I do włosów i do paznokci. Wszystko działa do czasu aż przestaniemy stosować. To martwy wytwór naskórka. No właśnie MARTWY, więc działanie od zewnątrz przynosi chwilowe efekty. Więc bardzo Cię proszę przeczytaj to tyle razy aż dotrze i przestań się mnie czepiać, bo przez ostatnie dni już mnie to znudziło Forum nie jest od wylewania swoich frustracji i życiowych niepowodzeń na obce osoby. Jeśli dalej masz jakiś problem do tego co napisałam, czy do mojej osoby to nie pisz następnego posta tylko wiadomość na PW.
Pierwszy post na ten temat był po to by pomóc osobie (nie koniecznie dziewczynie która zapytała, ale komuś kto to przeczyta i teraz albo za jakiś czas będzie miał problem pt. nagłe pogorszenie stanu skóry/włosów/paznokci), ale oczywiście Pani Najmądrzejsza zawsze musi mieć rację. To mój ostatni post na ten temat. Jeśli dalej masz jakiś problem do tego co napisałam, czy do mojej osoby to nie pisz następnego posta tylko wiadomość na PW.




Dzolls dawno temu kupiłaś tą kredkę? Bo teraz w szafie jest taka okropna jasna perłowa.
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:05   #4210
Parsifal
Zadomowienie
 
Avatar Parsifal
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 459
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

hmm, nie wydaje mi się , żeby Em tu jakieś frustracje życiowe wylewała
__________________


Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:08   #4211
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Dzolls dawno temu kupiłaś tą kredkę? Bo teraz w szafie jest taka okropna jasna perłowa.
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
ja ją też lubię, mam ją aż od poniedziałku, a już się zaprzyjaźniłam




Alevka, ja zrobiłam kolejne podejście do supershocka (mam fioletową - plumful), którą trzymałam w lodówce bo pierwsze temperowanie to była porażka, we wtorek zrobiłam własnie wspomniane podejście na oku no i nie cierpię jej! Łatwiej się ściera paluchem niż ll, tak jakby bledła (?) no i brzydką kreskę daje, nie podoba mi się ten efekt, mimo iż kolor mocno mój no i jednak zostaję przy LL . A z SS coś muszę zrobić, nie wiem, czy jeszcze jedno podejście spróbuję, czy wrzucę do wymiany
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 11:12   #4212
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Ale przecież ja nie mówię, że jak ktoś ma od zawsze słabe paznokcie to ma iść do lekarza!!!!!!!!!!!! Co żeście się tak uparły? Chodzi mi o nagłe pogorszenie!
No ale przecież jak masz paznokcie w złym stanie, to nie powód, żeby zaraz lecieć do lekarza!!!

Hahaha! Żartowałam .

Słuchajcie, a teraz tak na poważnie... Kupiłam ostatnio puder transparentny ze stałej oferty i jest naprawdę ok, ale wkurza mnie, że tak koszmarnie się pyli! To opakowanie pozostawia wiele do życzenia... Macie na to jakieś sposoby? :/
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:16   #4213
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 707
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja ogólnie różu nie lubię, ale fiolet i róż własnie (w moim mniemaniu) niesamowicie podbijają zieleń oczu

Poza tym to normalne, że czasem każdy chce się zrobić na dodę


A odnośnie ściany wstydu - cieszę się, ze tag o mieszkaniu kosmetyków krążył, zanim miałam bloga i mnie znały dziewczyny, bo nie doszedł, a kij wi, ile tych ścian wstydu by powstało

może niekoniecznie na dodę, bo dlaczegóż róż ma być dyskryminowany przez to, że naczelna królowa elfów kiedyś go sobie upodobała? Ja tam wolę określenie na różową panterę lub landrynkę, haha, i różowe mam ściany, aparat, myszę, telefon i maaaasę innych rzeczy (w ubraniach róż stosuję oszczędnie, bo wiek zobowiązuje) a dziś mam różowy mani. Jako top Essence Better Than Gel Nails Top Sealer - kocham ten topik, naprawdę pazurki po nim są lepsze od żelowych, bo wyglądają jak żelowe a są naturalne!
4a76f9601d26f07fbd1341d93bf1dac994330f1e_6420ce72cabf7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:22   #4214
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
No ale przecież jak masz paznokcie w złym stanie, to nie powód, żeby zaraz lecieć do lekarza!!!

Hahaha! Żartowałam .

Słuchajcie, a teraz tak na poważnie... Kupiłam ostatnio puder transparentny ze stałej oferty i jest naprawdę ok, ale wkurza mnie, że tak koszmarnie się pyli! To opakowanie pozostawia wiele do życzenia... Macie na to jakieś sposoby? :/
Piszę to po raz ostatni, bo widzę, że do niektórych nic nie dociera. MÓWIĘ O POGORSZENIU SIĘ STANU PAZNOKCI mimo stosowania tej samej dobrze zbilansowanej diety i higienicznego trybu życia (nie zaczęłyśmy palić, pić czy ćpać). Może wam się to wydaje śmieszne. Ale u mnie działa to jak u niektórych zboczenie zawodowe. Chciałam tylko ostrzec, bo widzę, że z powodu tego co mnie spotkało mam w tej kwestii większe doświadczenie. I jeśli ktoś miał zawsze mocne paznokcie a raptem zaczęły się łamać to nie ma co się śmiać 'e z takim czymś do lekarza'. Tylko należy się przebadać. KONIEC.

Dzolls u mnie nie ma tej kredki jest tylko ta brzydka jasna Chyba muszę lepiej poszukać w jakiś mało obleganych miejscach
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:23   #4215
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31068602]może niekoniecznie na dodę, bo dlaczegóż róż ma być dyskryminowany przez to, że naczelna królowa elfów kiedyś go sobie upodobała? Ja tam wolę określenie na różową panterę lub landrynkę, haha, i różowe mam ściany, aparat, myszę, telefon i maaaasę innych rzeczy (w ubraniach róż stosuję oszczędnie, bo wiek zobowiązuje) a dziś mam różowy mani. Jako top Essence Better Than Gel Nails Top Sealer - kocham ten topik, naprawdę pazurki po nim są lepsze od żelowych, bo wyglądają jak żelowe a są naturalne! [/QUOTE]

Aaaaaaaaaaaale wypas!
Bardzo podoba mi się z tymi kostkami, superancko wygląda!

Plineczka - no a u mnie właśnie ta i ta jest w deche


kurcze, zostałam natchniona - idę zmyć pazury :P
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!

Edytowane przez dzolls
Czas edycji: 2011-12-15 o 11:24
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:23   #4216
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że Em gdzieś krytykowała różową LL, którą oczywiście przez nią kupiłam i niesamowicie mi się podoba, opalizuje lekko na fioletowo, super mi pasuje na moje do mojego oka


więcej na blogu
super dobra opcja na wakacje
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:29   #4217
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

A ja dzisiaj będę testować lakier z CC, bo TŻ ma dzisiaj urodziny i trzeba jakoś wyglądać
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:30   #4218
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a teraz tak na poważnie... Kupiłam ostatnio puder transparentny ze stałej oferty i jest naprawdę ok, ale wkurza mnie, że tak koszmarnie się pyli! To opakowanie pozostawia wiele do życzenia... Macie na to jakieś sposoby? :/
Ja też na początku nie mogłam z nim sobie poradzić, teraz trzymam cały czas na płasko a jak kończy mi się puder na wieczku, potrząsam delikatnie raz, tak żeby nie wysypało się dużo produktu. Te dziurki są zdecydowanie za duże, mogli o tym pomyśleć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 11:39   #4219
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dzolls, SSem będę malować kreski mamie, bo przy jej 'napiętości' i wieku skóry z LL trzeba się namęczyć, a SSem trochę malnę i widać efekt. A, że moja mama maluje się sporadycznie, to nie będę się męczyć przy ciągłym temperowaniu (czyli zastosowanie już znalazłam)
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-15, 12:03   #4220
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Wrzucam 01 my sparkling acrobat na moich pazurkach
Lakier straaaasznie śmierdzi. Czarna strona jest bardzo kryjąca i kremowa. Wystarczyła jedna warstwa. Brokatowa strona łatwo się nakłada. Dużo lepiej niż C&G 72 time for romance czy circus confetti. Również wystarczyła jedna warstwa. Nakładałam na bazę, którą położyłam na paznokcie wczoraj wieczorem. Po kilkunastu minutach wszystko jest prawie suche. Póki co nie nakładałam żadnego topcoata, ale mam w planach położyć gel-look. Lakier mnie oczarował. Oceńcie same
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC140049.jpg (73,5 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC140050.jpg (93,8 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC140055.jpg (79,3 KB, 69 załadowań)
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:04   #4221
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Raport specjalny: CC będzie w Poznaniu w Piotrze i Pawle (ul. Promienista) w Perfumerii około godziny 15/16
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:04   #4222
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Dziewczyny!! W jasmin pod centralnym przed chwilą pani wypakowała limitkę.
Pojechałam po mgłę, a wróciłam z CC.
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:15   #4223
zlotqo
Zadomowienie
 
Avatar zlotqo
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 358
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

w Lublinie dalej nic?
__________________
Moje serduszko - Hania 3.08.13

szczęśliwa mężatka od 3.09.11

zapraszam na mój blog o tematyce urodowej -
http://merczens.blogspot.com
zlotqo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:42   #4224
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość

Słuchajcie, a teraz tak na poważnie... Kupiłam ostatnio puder transparentny ze stałej oferty i jest naprawdę ok, ale wkurza mnie, że tak koszmarnie się pyli! To opakowanie pozostawia wiele do życzenia... Macie na to jakieś sposoby? :/
jak jest tam sitko (nie mam tego pudru) to nie odklejajcie całej folii z niego tylko pół. Zawsze tak robię z sitkami i w ten sposób jak chcę wysypać więcej to dłużej lub mocniej potrząsam. Ewentualnie potrząsam go gdy jest zamknięty i zbieram to co wypadło na wieczko/ puszek- nie pyli mi się wtedy w ogóle
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:44   #4225
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Ja ogólnie różu nie lubię, ale fiolet i róż własnie (w moim mniemaniu) niesamowicie podbijają zieleń oczu
Dokładnie tak jest

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Że ja ją krytykowałam??
Ja jej nie lubię. Mam tą starą wersję i uważam, że to jest najsłabszy odcień.

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Dziewczyny!! W jasmin pod centralnym przed chwilą pani wypakowała limitkę.
Pojechałam po mgłę, a wróciłam z CC.
Hahahaha... To wpadłaś a mgłę nabyłaś?
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:49   #4226
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Hahahaha... To wpadłaś a mgłę nabyłaś?
Nieeee..... nie było tego najjaśniejszego koloru. Pani powiedziała, że w przyszłym tygodniu będzie dostawa, więc może wtedy.
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 12:58   #4227
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez ampfi Pokaż wiadomość
Nieeee..... nie było tego najjaśniejszego koloru. Pani powiedziała, że w przyszłym tygodniu będzie dostawa, więc może wtedy.
A co z CC kupiłaś? Pochwal się

Dziewczyny a co myślicie o tym drugim kolorze mgły?

Nałożyłam dzisiaj po raz pierwszy rozświetlacz z CC i na twarzy wcale nie jest złoty
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:30   #4228
ampfi
Przyczajenie
 
Avatar ampfi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 17
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
A co z CC kupiłaś? Pochwal się
Ja? skromniutko Wizęłam oczywiście highllighter, 2 cienie w kremie( 01. It'smagic i 02.Raise the curtain for) a i jeszcze błyszczyk 01 Applause Applause.
Ale zastanawiam się jeszcze czy nie wrócić po ten 3 cień. Ale tak sobie myślę, że będzie za ciemny jak dla mnie.
ampfi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:40   #4229
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

W toruńskiej Naturze w centrum smętne resztki wamiprzej limitki Ostatnio znowu wstawili szafę Essence do Douglasa na Szerokiej, ale tam nuda i w ogóle limitek brak. Ktos wie jak sytuacja na Zieleńcu i na bielawach?
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-15, 13:42   #4230
dolce&gabbana
Zadomowienie
 
Avatar dolce&gabbana
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 864
Dot.: Kosmetyki Essence - część XI

[1=4a76f9601d26f07fbd1341d 93bf1dac994330f1e_6420ce7 2cabf7;31068602]może niekoniecznie na dodę, bo dlaczegóż róż ma być dyskryminowany przez to, że naczelna królowa elfów kiedyś go sobie upodobała? Ja tam wolę określenie na różową panterę lub landrynkę, haha, i różowe mam ściany, aparat, myszę, telefon i maaaasę innych rzeczy (w ubraniach róż stosuję oszczędnie, bo wiek zobowiązuje) a dziś mam różowy mani. Jako top Essence Better Than Gel Nails Top Sealer - kocham ten topik, naprawdę pazurki po nim są lepsze od żelowych, bo wyglądają jak żelowe a są naturalne! [/QUOTE]
Świetne paznokcie

Jak jest z wysychaniem i twardnieniem tego Essence Better Than Gel Nails Top Sealer ?? Długo trzeba uważać, żeby nie zniszczyć mani?
__________________




dolce&gabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.