Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 08:17   #4711
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Lasera
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:24   #4712
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Dzisiaj tam chyba zadzwonię Chyba w takiej sytuacji mogę reklamować i muszą zrobić raz jeszcze?
Wiedziałam, że coś jest nie tak, bo zero podrażnień było.
wiesz co, ja bym poczekala jeszcze pare dni, 9 dni to imo jeszcze nie powod do tragedii, kazdy ma swoj indywidualny tryb wypadania wlosow...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 08:49   #4713
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Lasera
ja znalazłam tylko taki opis:
Cytat:
Innowacyjny system LEDA EPI wyposażony został w skaner, którego działanie skraca czas epilacji o 50%! W tej chwili jest to najszybszy i najbardziej efektywny laser diodowy na świecie. Czas potrzebny do epilacji pleców - ok. 10 minut, wielkość plamki skanera 12x50 mm, wielkość standardowej plamki 12x12 mm, krótki i mocny impuls skutecznie redukuje jasne i cienkie włosy, epilacja głębiej osadzonych mieszków jest skuteczniejsza dzięki dużej powierzchni plamki skanera, praca bez żelu, długa żywotność lampy.
Opcje: EPI 808 dla jasnych karnacji (I-IV foto-typ) oraz EPI 980 dla karnacji ciemnych (V–VI foto-typ).
brzmi obiecująco,ale o skuteczności trzeba się przekonac samemu.bedziesz naszym królikiem doświadczalnym
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 09:21   #4714
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Quantel derma.

Dzisiaj tam chyba zadzwonię Chyba w takiej sytuacji mogę reklamować i muszą zrobić raz jeszcze?
Wiedziałam, że coś jest nie tak, bo zero podrażnień było.
Wiesz, ja też nie mam podrażnień po zabiegach, to nie jest tak że muszą być żeby był efekt Zresztą zbyt szybko panikujesz.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
wiesz co, ja bym poczekala jeszcze pare dni, 9 dni to imo jeszcze nie powod do tragedii, kazdy ma swoj indywidualny tryb wypadania wlosow...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:24   #4715
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Panikować zaczęlam jak Tmargo potwierdziła, ze to nie jest normalne


edit: dopiero dojrzałam wypowiedź siarki.

To zaczekam jeszcze parę dni i dopiero zadzwonię. Dzięki dziewczyny

Edytowane przez Ineso
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:25
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 10:34   #4716
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Panikować zaczęlam jak Tmargo potwierdziła, ze to nie jest normalne


edit: dopiero dojrzałam wypowiedź siarki.

To zaczekam jeszcze parę dni i dopiero zadzwonię. Dzięki dziewczyny
zawsze wydawało mi się,że po zabiegu włosy wypadają,aby potem odrnosnąć w zmniejszonej liczbie.
nigdy nie miałam do czynienia z tym laserem co ty.
moja przygoda zaczęła się od IPL +RF,LIGHT SHEER (znany jako LS ),LS - DUET

może znajdzie się ktoś kto miał robiony zabieg tym samym laserem co ty

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-07 o 10:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 17:16   #4717
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny

Potrzebuje opinii osoby która miała a może słyszała o problemie jaki mnie spotkał po Light Sheer.
Otóż tydzień temu umówiłam się na wizytę wstępną w salonie który zajmuje się tylko depilacją LS. Pani zrobiła mi kilka strzałów na bikini i pachy (bo to chciałabym zrobić za jednym zamachem).

Wieczorem gdy sie położyłam bardzo mnie miejsce na bikini bolało, a w nocy obudziłam się z bólem (delikatnym) i czułam jakbym miała ściągniętą skórę. Mineło kilka dni to miejsce dalej mnie lekko boli, czuje tam dyskomfort. A czarne włoski prawie odpadly ale w tym miejscu mam ciemne przebarwienia. Takie blado różowo-brązowe plamki. Małe choć rozlane. Nie wygląda to ładnie. Byłam dziś na konsultacji i pokazałam jak to wygląda. Panie były zdziwione i mówiły, że to nie jest normalna reakcja. A nie mam żadnych przeciwskazań do zrobienia tego zabiegu.
To miejsce po kilku strzałach nie ma włosów (wokół są, bo nie goliłam kilka dni).
A co ciekawe pacha która była robiona na próbę wygląda normalnie.

Bikini miałam robione 36, a pachy 38.

Czy któraś miała coś takiego? Czy to przypadkiem nie jest poparzenie??? Chociaż Panie mówiły, że nie.. ale jak mam w to wierzyć?
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-02-07 o 17:25
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 18:41   #4718
izuuu123
Raczkowanie
 
Avatar izuuu123
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 33
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny pisały o czymś podobnym chyba 2-3 strony wcześniej, więc zrób mały research.
dziwi mnie w tym wszystkim fakt, że jak poszłaś z "tym" do salonu to panie nie potrafiły jednomyślnie stwierdzić co to jest - ja bym stawiała na poparzenie, ponieważ przebarwienie nie boli ... ale najlepiej jak się wypowie , któryś z naszych ekspertów

Edytowane przez izuuu123
Czas edycji: 2012-02-07 o 18:42
izuuu123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 18:57   #4719
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziekuje Ci za odp. Przeczytałam wcześniejsze posty i bardzo załuje, że fotki dziewczyny która została poparzona zostały usunięte - inaczej mogłabym porówniać (albo chociaż uświadomić sobie jak to wygląda).

Mogę wysłać Wam fotkę tego miejsca i same zobaczycie. Jeżeli to poparzenie to zrezygnuje z tego salonu. Bo wciskają mi tam kit. Inna sprawa, że na bikini miałam słabszą dawkę (36) a na pachach większą (38) i pachy wyglądają ok.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:12   #4720
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Dziekuje Ci za odp. Przeczytałam wcześniejsze posty i bardzo załuje, że fotki dziewczyny która została poparzona zostały usunięte - inaczej mogłabym porówniać (albo chociaż uświadomić sobie jak to wygląda).

Mogę wysłać Wam fotkę tego miejsca i same zobaczycie. Jeżeli to poparzenie to zrezygnuje z tego salonu. Bo wciskają mi tam kit. Inna sprawa, że na bikini miałam słabszą dawkę (36) a na pachach większą (38) i pachy wyglądają ok.
nie wiem ,czy fotki zostały usunięte,ale na pewno przesyłane były do OLI na PW
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:15   #4721
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ok, to napiszę do "poszkodowanej" Beth77 może ona mi pomoże.

Dzieki


edit.

Chociaż z tego co widzę, ona dawno była na wizażu. Mam nadzieje, że wejdzie niedługo i będzie mogła mi pomóc. Chyba, że ja wcześniej podeślę Wam fotę.
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .



Edytowane przez Tinka*
Czas edycji: 2012-02-07 o 19:18
Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-07, 19:20   #4722
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Ok, to napiszę do "poszkodowanej" Beth77 może ona mi pomoże.

Dzieki


edit.

Chociaż z tego co widzę, ona dawno była na wizażu. Mam nadzieje, że wejdzie niedługo i będzie mogła mi pomóc. Chyba, że ja wcześniej podeślę Wam fotę.
napisz na PW ,BO NIE KAŻDY ZAGLĄDA NA WSZYSTKIE WĄTKI
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 19:35   #4723
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Napisałam, że napiszę i tak zrobiłam
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:43   #4724
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tinka* Pokaż wiadomość
Napisałam, że napiszę i tak zrobiłam
dostałam i odpowiedzialam

ja smaruje avene łydki rano a na wieczór smaruje alantam plus i do tego sudocrem, zaczyna mi już schodzic pomalutku. Tylko tak sobie myślę, bo wszędzie pise żeby nawilżać a jednak i alantan i sudocrem amją chyba cynk itd i mam wrażenie że one skóre przesuszaja i dlatego te stupki zasychaja i złażą - czy nie popełniam jakiegos błędu?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 20:52   #4725
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dostałam i odpowiedzialam

ja smaruje avene łydki rano a na wieczór smaruje alantam plus i do tego sudocrem, zaczyna mi już schodzic pomalutku. Tylko tak sobie myślę, bo wszędzie pise żeby nawilżać a jednak i alantan i sudocrem amją chyba cynk itd i mam wrażenie że one skóre przesuszaja i dlatego te stupki zasychaja i złażą - czy nie popełniam jakiegos błędu?
ALATNAL PLUS ma w sobie wazelinę,wiec też natłuszcza
jest jeszcze świetna maść z wit A,nie pamiętam nazwy,ale w aptece wiedzą jaka to .polecam,świetnie goi rany
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:02   #4726
Tinka*
Wtajemniczenie
 
Avatar Tinka*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 136
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dostałam i odpowiedzialam


Tak jak Tobie pisałam - to u mnie wygląda inaczej.
Zastanawiam się ponieważ nie mam doświadczenia w tym temacie jak wygląda ciało (np. bikini) po tygodniu od zabiegu. Czy jest wszystko cacy czy są plamy (różowo-filetowe) czy może zaczerwienienie i dyskomfort?

Mnie w tym miejscu ciągle boli. Nie potrafie tego wyjaśnić. Mam niski próg bólu ale zastanawiąjące jest to, że na pachach ani śladu! Miałam zrobić sobie zabieg 2 tygodnie przed wyjazdem na urlop w ciepłe miejsce ale musze zrezygnować bo będę mieć dyskomfort. Fakt, że bikini mialabym zasłonięte ale po co mam się denerwować podczas urlopu. Na pachy się zdecyduje (oczywiscie będę je chronić przed słońcem).
__________________
w życiu potrzebne są z m i a n y . . .


Tinka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 06:45   #4727
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ALATNAL PLUS ma w sobie wazelinę,wiec też natłuszcza
jest jeszcze świetna maść z wit A,nie pamiętam nazwy,ale w aptece wiedzą jaka to .polecam,świetnie goi rany
a sudocrem? myślisz że może być jesli efekt jest taki że faktycznie te skorupki jakby sie łuszcza i schodzą?
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 09:20   #4728
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
a sudocrem? myślisz że może być jesli efekt jest taki że faktycznie te skorupki jakby sie łuszcza i schodzą?
nie znam
a maść z wit A jest niedroga,kosztuje grosze ,a nie raz ratowała mi wygląd.co jeszcze mogę ci polecić to posmarowac na noc miodem.bedziesz się kleić,ale miód genialnie goi rany i szybko

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-02-08 o 09:21
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 10:37   #4729
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam ponownie dziewczyny jestem ponad 2-a tygodnie po depilacji laserem LS no i powiem ,ze bylam zalalmana bo nic nie wypadalo az tu w ten wekend z pach wypadlo ok 90 % wlosow czy jest mozliwe ,ze juz mi tam nie odrosna mam co prawda wykupione jeszcze 3 zabiegi ale sie ludze ,ze chociach tam sa efekty...na lydkach mam po 2-gim zabiegu wypadnietych tak okolo 70% ale tym razem nie bardzo tam wlosy wypadaly ..na udach marny efekt chyba sa za jasne , bikini tu mam bardzo mieszane ucuzcia bo miala bikini glebokie i na wargach jest lepszy efekt niz na wzgorku tak na oko po 2 zabiegu pozbylam sie jakies 30% nie moge tego ocenic bo mam caly czas takie czarne punkciki ale nic z nich nie wyrasta ...wasik po 2-ch zabiegach oceniam ,ze pozbylam sie jakis 70% ..mam nadzieje ,ze one juz nie beda odrastac i bede tylko dobijac ta reszte ktora odrasta...

moc jaka mialam wykonywane zabiegi nie byla zbyt wysoka ale babka wogole nie chce nam robic mocniejsza wahala sie od 25-28 , wlosy mam takie ni to ciemne ni jasne pachy i bikini dosc ciemne i grube reszta ciala taki braz szary czasami pod swiatlo wydaja sie zlote

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
nie znam
a maść z wit A jest niedroga,kosztuje grosze ,a nie raz ratowała mi wygląd.co jeszcze mogę ci polecić to posmarowac na noc miodem.bedziesz się kleić,ale miód genialnie goi rany i szybko
sa dwa rodzaje jeden to masc z witamina A , gi to krem ale to chyba to samo ,,,ja osobiscie bardzo polecam sudocrem jak miala okropne zapalenia mieszkow wlosowych po depilatorze to zawsze smarowalam nim i dzieki temu nie mam ani jednej blizny ...choc jedno pocieszenie teraz tepie wlosy
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 11:11   #4730
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Aaliyah1981 Pokaż wiadomość
witam ponownie dziewczyny jestem ponad 2-a tygodnie po depilacji laserem LS no i powiem ,ze bylam zalalmana bo nic nie wypadalo az tu w ten wekend z pach wypadlo ok 90 % wlosow czy jest mozliwe ,ze juz mi tam nie odrosna mam co prawda wykupione jeszcze 3 zabiegi ale sie ludze ,ze chociach tam sa efekty...na lydkach mam po 2-gim zabiegu wypadnietych tak okolo 70% ale tym razem nie bardzo tam wlosy wypadaly ..na udach marny efekt chyba sa za jasne , bikini tu mam bardzo mieszane ucuzcia bo miala bikini glebokie i na wargach jest lepszy efekt niz na wzgorku tak na oko po 2 zabiegu pozbylam sie jakies 30% nie moge tego ocenic bo mam caly czas takie czarne punkciki ale nic z nich nie wyrasta ...wasik po 2-ch zabiegach oceniam ,ze pozbylam sie jakis 70% ..mam nadzieje ,ze one juz nie beda odrastac i bede tylko dobijac ta reszte ktora odrasta...

moc jaka mialam wykonywane zabiegi nie byla zbyt wysoka ale babka wogole nie chce nam robic mocniejsza wahala sie od 25-28 , wlosy mam takie ni to ciemne ni jasne pachy i bikini dosc ciemne i grube reszta ciala taki braz szary czasami pod swiatlo wydaja sie zlote

25-28 to taka raczej słaba moc...
ja mialam pachy zaczynałam od 32 teraz 38, a na biki miałam 28-30. Na łydkach chyba 32.
A jak było u Ciebie na łydkach po 1 zabiegu? bo ja jestem po pierwszym i jakoś nie widzę efektu.Wydawało mi się ze slabiej rosną ale poczekałam pare dni i znow sporo :/
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:20   #4731
basienka2807
Zadomowienie
 
Avatar basienka2807
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 858
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny w czwartek idę na laser, jestem umówiona na bikini (drugi zabieg) i na łydki+uda i tu się właśnie zastanawiam czy jest sen robić uda-włosy mam jaśniejsze, rzadsze i cieńsze niż na łydkach. Zastanawiam się czy nie zrobić samych łydek Jak myślicie?
Mam jeszcze pytanie odnośnie bikini-czy zostawiałyście sobie pasek czy raczej zdecydowałyście się na całkowitą gładkość?
Jestem 6 tygodni po pierwszym zabiegu na bikini i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę, że ok 40-50% włosów nie odrosło, mam jasną karnację i ciemne włosy
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy" - MM


basienka2807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:24   #4732
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

6 tygodni to trochę za krótka przerwa...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:29   #4733
asvr
Zadomowienie
 
Avatar asvr
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 867
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w czwartek idę na laser, jestem umówiona na bikini (drugi zabieg) i na łydki+uda i tu się właśnie zastanawiam czy jest sen robić uda-włosy mam jaśniejsze, rzadsze i cieńsze niż na łydkach. Zastanawiam się czy nie zrobić samych łydek Jak myślicie?
Mam jeszcze pytanie odnośnie bikini-czy zostawiałyście sobie pasek czy raczej zdecydowałyście się na całkowitą gładkość?
Jestem 6 tygodni po pierwszym zabiegu na bikini i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę, że ok 40-50% włosów nie odrosło, mam jasną karnację i ciemne włosy
mi pani ktora robi depilacje powiedziała ze na uda nie wyjdą zabiegi bo właśnie za jasne włoski... tzn jest mala szansa ze będzie idealnie.
ja biki robiłam całe ale i tak idealne nie jest bo tak gdzie ciemniejsza skóra to kilka włosków zostało.
__________________
Dziś jesteś starszy niż wczoraj, ale czy lepszy?

"Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość."

asvr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 11:50   #4734
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Dziewczyny w czwartek idę na laser, jestem umówiona na bikini (drugi zabieg) i na łydki+uda i tu się właśnie zastanawiam czy jest sen robić uda-włosy mam jaśniejsze, rzadsze i cieńsze niż na łydkach. Zastanawiam się czy nie zrobić samych łydek Jak myślicie?
wiesz co, trudno mi cos Tobie doradzic w tym wzgledzie. niby teoretycznie te wlosy moga byc problematyczne, ale z drugiej strony ja mam ciemne wlosy i jasna skore, i ciezko je usunac, a z kolei moja kolezanka ma jasne wlosy na lydkach i bardzo szybko laser je usunal trwale. tak ze najwyrazniej nie ma reguly.

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie odnośnie bikini-czy zostawiałyście sobie pasek czy raczej zdecydowałyście się na całkowitą gładkość?
ja mam pasek.

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Jestem 6 tygodni po pierwszym zabiegu na bikini i jak narazie jestem bardzo zadowolona myślę, że ok 40-50% włosów nie odrosło, mam jasną karnację i ciemne włosy
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
6 tygodni to trochę za krótka przerwa...
zdecydowanie za krotka.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:17   #4735
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
6 tygodni to trochę za krótka przerwa...
wiecie co?
ja jestem załamana postawą salonów.
wszedzie mówią o krótkich terminach,nawet tak,gdzie ja byam mówiła,żeby pamiętac o terminie od 4 do 6 tyg.kiedy powiedziałam,że to zbyt krótko i nie daje efektów to nic nie odpowiedzieli
czy wszyscy sa nastawieni na maksymalny zysk?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:26   #4736
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Mnie ostatnio powiedziano 7-8 tyg., można później, ale na pewno nie wcześniej.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:45   #4737
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja jestem załamana postawą salonów.
wszedzie mówią o krótkich terminach,nawet tak,gdzie ja byam mówiła,żeby pamiętac o terminie od 4 do 6 tyg.kiedy powiedziałam,że to zbyt krótko i nie daje efektów to nic nie odpowiedzieli
czy wszyscy sa nastawieni na maksymalny zysk?
w "moim" salonie, tam gdzie robiłam prawie wszystkie zabiegi, zawsze mówią o 3-miesięcznym odstępie
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:50   #4738
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio powiedziano 7-8 tyg., można później, ale na pewno nie wcześniej.
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
w "moim" salonie, tam gdzie robiłam prawie wszystkie zabiegi, zawsze mówią o 3-miesięcznym odstępie

widac że jednak są normalni ludzie jeszcze
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 13:51   #4739
Soline
Zadomowienie
 
Avatar Soline
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Just Like Heaven :-)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie Dziewczyny

Przymierzam się do depilacji laserowej pach (mam grube, ciemne włosy). Po tym jak IPL okazał się totalnym niewypałem, chciałabym zapytać Was o zdanie, przed dokonaniem zakupu

Czy ta oferta jest wartościowa: http://www.groupon.pl/deals/krakow/s...1_0_0_40&a=399 ? Czy opłaca się ją kupić? Chodzi mi o sam laser jak i ilość zabiegów, czy to jest warte

Będę wdzięczna za wszelkie wiadomości
__________________

Do pracy rodacy!

I shoot photos not people
Soline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 14:02   #4740
Aaliyah1981
Zadomowienie
 
Avatar Aaliyah1981
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Southampton
Wiadomości: 1 451
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
wiecie co?
ja jestem załamana postawą salonów.
wszedzie mówią o krótkich terminach,nawet tak,gdzie ja byam mówiła,żeby pamiętac o terminie od 4 do 6 tyg.kiedy powiedziałam,że to zbyt krótko i nie daje efektów to nic nie odpowiedzieli
czy wszyscy sa nastawieni na maksymalny zysk?
mnie tez wciskali kit ,ze 10 tygodni to bzdura i ,ze sie robi 4-8 tyg przykre to ,ze ludzie sa tacy nieuczciwi

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez asvr Pokaż wiadomość
mi pani ktora robi depilacje powiedziała ze na uda nie wyjdą zabiegi bo właśnie za jasne włoski... tzn jest mala szansa ze będzie idealnie.
ja biki robiłam całe ale i tak idealne nie jest bo tak gdzie ciemniejsza skóra to kilka włosków zostało.
ona sie upira ,ze moc z kazdym zabiegiem sie stopniowo podwyzsza ehhhhhhhhhhhhh ...

co do lydek to powiem ci ,ze za pierwszymm razem wiecej mi wypadlo niz teraz za 2-gim ale troche to trwalo nawet chyba do 3 tygodni ....co do ud tam efekty najgorsze bo chyba jedna te wlosy sa za jasne ale troche ubylo zobaczymy jak to bedzie po 5 zabiegach
__________________
[B]''PSI LOS'' POMYSL CZASEM O CIERPIENIU ,KTOREGO WOLISZ NIE WIDZIEC...http://www.youtube.com/watch?v=dly3siDise4/B]
Psy, którym bujne serce do człowieka zabiło. Na różańcach z cierpienia wymadlają swą miłość...
ludzie kochaja zwierzeta ale ...
http://pl.youtube.com/watch?v=mM6N26H4JEI



Aaliyah1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.