Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-09, 14:05   #961
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Oj, nie przesadzajcie. Moja wielka "umiejętność" to korzystanie z tłumacza Google + chęci do ślęczenia i szukania. Ale to lubię. I cieszę się, że mogę się przydać.

Anula, podobno peeling kawowy pachnie bosko. Jak słodka kawa z mlekiem.


Oż Ty! Zazdroszczę.
oj tam oj tam ale checi sie licza kochana, dobra robota nakrecilas nas na "ruskie" jeszcze bardziej
Nie ma czego zazdroscic, nie zapeszajmy jak wszystko dobrze pojdzie to moze uda sie go namowic na jakies wieksze zamowionko
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:07   #962
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
I to nie był dla mnie żaden problem.
Producenci rosyjskich kosmetyków powinni Ci karton mazideł odpalić,bo to przez Ciebie,a raczej dzięki Tobie tyle zamówień poszło
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:14   #963
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oj tam oj tam ale checi sie licza kochana, dobra robota nakrecilas nas na "ruskie" jeszcze bardziej
Nie ma czego zazdroscic, nie zapeszajmy jak wszystko dobrze pojdzie to moze uda sie go namowic na jakies wieksze zamowionko
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Producenci rosyjskich kosmetyków powinni Ci karton mazideł odpalić,bo to przez Ciebie,a raczej dzięki Tobie tyle zamówień poszło
To czekam na ten karton kosmetyków. I pewnie się tak doczekam, jak Anula darmowych szamponów.

Effa, jakby się coś takiego udało, to bym Cię chyba ozłociła.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:19   #964
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

A widziałyście akcję jaka jest na blogach? Że dziewczyny same sobie robią boxy? Ktoś kogoś losuje i coś mu wysyła, świetna zabawa i niespodzianka. Widziałam, że zawsze 5 rzeczy jest, w tym przynajmniej jedna pełnowymiarowa. Lepsze to niż te firmowe boxy.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:34   #965
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A widziałyście akcję jaka jest na blogach? Że dziewczyny same sobie robią boxy? Ktoś kogoś losuje i coś mu wysyła, świetna zabawa i niespodzianka. Widziałam, że zawsze 5 rzeczy jest, w tym przynajmniej jedna pełnowymiarowa. Lepsze to niż te firmowe boxy.
BlogBox. Akcję organizuje Obsession i były już 3 edycje - http://somethingtodoff.blogspot.com/...iej-masci.html. Ostatnio jakieś inne dziewczyny też stworzyły swoje akcje boxowe, ale chyba nie odniosły takiego sukcesu jak ten pierwszy. Fajna zabawa, ale raczej nie dla mnie. Zresztą sama wiesz, ile ja się zastanawiam nad zakupem każdego kosmetyku. Jakbym komuś miała wybierać, to by mi chyba miesiąc zszedł. No i też bałabym się dostać coś w ciemno. Chociaż widziałam, że były też boxy ekologiczne (jeśli adresatka w opisie preferencji sobie taki zażyczyła).
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:50   #966
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
BlogBox. Akcję organizuje Obsession i były już 3 edycje - http://somethingtodoff.blogspot.com/...iej-masci.html. Ostatnio jakieś inne dziewczyny też stworzyły swoje akcje boxowe, ale chyba nie odniosły takiego sukcesu jak ten pierwszy. Fajna zabawa, ale raczej nie dla mnie. Zresztą sama wiesz, ile ja się zastanawiam nad zakupem każdego kosmetyku. Jakbym komuś miała wybierać, to by mi chyba miesiąc zszedł. No i też bałabym się dostać coś w ciemno. Chociaż widziałam, że były też boxy ekologiczne (jeśli adresatka w opisie preferencji sobie taki zażyczyła).
Ciekawa akcja, muszę poczytać. Może też coś przygotuję
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 14:59   #967
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Nowa promocja w Phenome; pod hasłem oczyszczanie
Także wszelkie oczyszczacze: micel, toniki, pianki, peeling enzymatyczny w promocji, niestety 20 lub 30%
Niektóre rzeczy -50% i to spoza kręgu oczyszczającego (np. szampon Anty-age) - jeśli kogoś coś ciekawi to proszę pisać!!!
A i nie pamiętam kto pytał o olejek różany do masażu - też w promocji, niestety tylko -30%

I mam pytanko: czy któraś z Was miała maseczkę nawilżającą JMO???
O tą KLIK
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 15:05   #968
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Ale ten hydrolat z kocanki cuchnie. Okropnie. Ale przecierpię. Właśnie zrobiłam mieszankę. Hydrolat z kocanki (88%) , kompleks na naczynka (10%), ekstrakt z kasztanowca (2%). Będę teraz tydzień mieszkać sama, więc przetestuję i nie będę nikogo zabijać tym smrodem. Oby działało
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:32   #969
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, naciesz oczy kosmetykami Organic Shop. Łatwo je wyszukać, bo tak samo piszą nazwę, po angielsku. A treść możesz przetłumaczyć według mojej instrukcji.
http://kosmetista.ru/tag/Organic%20Shop/
http://irecommend.ru/searchnode?query=organic+shop

edit.
Ta pani jest krejzi. http://kosmetista.ru/blog/kosmetichka/25070.html
Miły zbiorek I jak tu nie ulec
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 15:51   #970
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jofka,powinnaś słuchać głosu rozsądku. Wszystko zależy od rodzaju cery. Zgadzam się z Tobą, że Cetyl i Cetearyl to są okropne zapychacze, bardzo komedogenne. Jeśli masz tłustą cerę skłonną do zapychania się, to trzeba ostrożnie. Ja wiem, co masz na myśli Warto na pewno najpierw użyć próbki, niż kupować od razu pełny wymiar LN.

Cloche, Margoltka, powiem Wam, że na moim przykładzie wiem jak na tłustą cerę działają te składniki. To są emolienty zdaje się, albo humektanty. Kupiłam sobie niedawno wlaśnie na bioarpie pierwoje reshenie krem do twarzy z pietruszką, bardzo spodobał mi się skład, pomimo dwóch parabenów. Na początku inci same ekstrakty i kwiatowe wody, 15% pietruszki, dopiero gdzieś dalej jakiś emulgator i właśnie cetearyl. Po dwóch użyciach koszmarnie się świeciłam, a następnego dnia czułam zapchanie. a tak się cieszyłam na ten kremik, bo rzadko kiedy można kupić coś bez cetearylu lub innych zapychaczy w przyzwoitej cenie. Niestety, nie mogę go używać. Cetyl, Cetearyl to są składniki idealne dla odżywek do włosów i skór atopowych ( oleje to przy nich bułka z masłem pod względem komedogenności). Nie dla tłuściochów z ewidentnym problemem zastoju tłuszczu w porach.
no toz ja rozumiem, ze zapychanie i ostroznosc itd... i tez nie mowie, zeby od razu kupic cale opakowanie. ale kazdemu tlusciochowi bede polecac SPROBOWAC jak np. nocuje u kolezanki i nie chce mi sie brac calej torby kosmetykow, to czesto wrzucam takie 2w1 jak np. wlasnie krem tonujacy. i nawet te kosmetyki, z ktorych wczesniej bylam zadowolona, po prostu zawodza mnie totalnie - nie dosc ze mam smalec po 2 godzinach, to potem robi mi sie najczesciej z tego smalcu i skladnikow kremu ciasto, ktore potem razem z potem sobie splywa i na koniec dnia, po zmyciu tego ciasta, widze "porzasta" skore no wiecie, takie powiekszone pory, do tego jak nie zrobie peelingu porzadnego, to te pory sa do tego wypelnione syfem. a pare dni z takim ciastem to juz gwarancja wysypu i zaskornikow wszelkiej masci na calej twarzy.
jako ze sam sklad i pojedyncze skladniki nie dadza nam 100% pewnosci co do (nie)komedogennosci, to po prostu skazane jestesmy na testy. nie tylko ilosc, ale "towarzystwo" skladnika ma znaczenie przeciez. a niektore dziewczyny to nawet i woda "zapycha"... trza probowac i szukac. a podklad living nature jest na tyle inny, ze uwazam, ze warto chociaz pare razy go ponosic, szczegolnie kiedy inne podklady poki co nie pasowaly. jest dosc dziewczyn, ktore nie byly z niego zadowolone, ale przynajmniej maja opinie wyrobiona i ich juz nie kusi wiedza, ze musza celowac w co innego
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:31   #971
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

I mam pytanko: czy któraś z Was miała maseczkę nawilżającą JMO???
O tą KLIK
Nikt nie miał???

To teraz pytanie za 100punktów: Wasze typy ujędrniające
No plizzz, zlitujcie się rzućcie linkami do kilku skutecznych produktów
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 17:32   #972
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wymiana 125.jpg (167,4 KB, 36 załadowań)
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-09 o 17:35
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:49   #973
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie dosc ze mam smalec po 2 godzinach, to potem robi mi sie najczesciej z tego smalcu i skladnikow kremu ciasto, ktore potem razem z potem sobie splywa i na koniec dnia, po zmyciu tego ciasta, widze "porzasta" skore no wiecie, takie powiekszone pory, do tego jak nie zrobie peelingu porzadnego, to te pory sa do tego wypelnione syfem. a pare dni z takim ciastem to juz gwarancja wysypu i zaskornikow wszelkiej masci na calej twarzy
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To teraz pytanie za 100punktów: Wasze typy ujędrniające
No plizzz, zlitujcie się rzućcie linkami do kilku skutecznych produktów
Masażer. Ja mam Oriflame taki okragły z wypustkami, ale są przeróżne i do nich byle jakie smarowidło.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
Supcio-chrupcio oprócz tego rozlanego szamponu.........

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-09 o 17:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 17:59   #974
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%
hihi dobre, acz delikatne oczyszczanie faktycznie bardzo istotne. wiesz, ja mam dokladnie taki sam efekt (w sensie tlustosci, nie ciasta - bo do ciasta potrzeba wiecej skladnikow ), jak nic kompletnie nie naloze na twarz. czyli cos nakladac musze, ale wlasnie cos takiego, co moje gruczoly uspokoi. i niektore smarowidla to robia - krem oczyszczajacy i spray alva na przyklad nie ma nic lepszego na noc niz ten smierdzielek w sprayu
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:03   #975
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Effa, jakby się coś takiego udało, to bym Cię chyba ozłociła.
na razie czekam na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku, jak juz mu sie uda zidentyfikowac te sklepy to bedziemy pozniej myslec o wiekszych zakupach o ile da sie go w to wrobic

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nowa promocja w Phenome; pod hasłem oczyszczanie
Także wszelkie oczyszczacze: micel, toniki, pianki, peeling enzymatyczny w promocji, niestety 20 lub 30%
Niektóre rzeczy -50% i to spoza kręgu oczyszczającego (np. szampon Anty-age) - jeśli kogoś coś ciekawi to proszę pisać!!!
A i nie pamiętam kto pytał o olejek różany do masażu - też w promocji, niestety tylko -30%

I mam pytanko: czy któraś z Was miała maseczkę nawilżającą JMO???
O tą KLIK
dziekuje za pamiec ja sie pytalam o olejek do masazu rozany, ale poczekam moze na wieksze promocje

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
dobrze, ze mnie lush nic a nic nie kusi
a ta henna wyglada jak sprasowane ziolo do palenia
Fajne zakupy ciekawa jestem maselka do ciala
A ja nadal czekam na moja paczke z iherb
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:09   #976
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

dobrze, ze mnie lush nic a nic nie kusi
a ta henna wyglada jak sprasowane ziolo do palenia
Fajne zakupy ciekawa jestem maselka do ciala
A ja nadal czekam na moja paczke z iherb
ja czekam na dwie
Pozazdrościłam henny z lusha Margoltce
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:15   #977
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja czekam na dwie
Pozazdrościłam henny z lusha Margoltce
co zakupilas zakupoholiczko ?? pochwal sie bo chyba mam skleroze
zamawialas przed postem czy teraz i sie nie przyznalas publicznie do popelnionego grzechu ??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:22   #978
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
co zakupilas zakupoholiczko ?? pochwal sie bo chyba mam skleroze
zamawialas przed postem czy teraz i sie nie przyznalas publicznie do popelnionego grzechu ??
przed postem obie - jedna na początku czerwca a druga chyba ostatniego czerwca.
W tej starszej mam serum z witC avalon organics, peeling morelowy do twarzy jason, miniaturki balsamów do ciała hugo i giovanni, pumeks i szczoteczke do rąk ecotools, balsam do ust z zyrafką
W ostatniej sok z agawy - ten wielki co był w promocji, ponad litr, 2 miniaturki szamponów i miniaturka odzywki.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:26   #979
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hihi dobre, acz delikatne oczyszczanie faktycznie bardzo istotne. wiesz, ja mam dokladnie taki sam efekt (w sensie tlustosci, nie ciasta - bo do ciasta potrzeba wiecej skladnikow ), jak nic kompletnie nie naloze na twarz. czyli cos nakladac musze, ale wlasnie cos takiego, co moje gruczoly uspokoi. i niektore smarowidla to robia - krem oczyszczajacy i spray alva na przyklad nie ma nic lepszego na noc niz ten smierdzielek w sprayu
Spray Alva mieści się w moim bziku tonikowym i w porach Natomiast krem absolutnie wykluczone. Uspokajający, oczyszczający, dla mnie to jest bla bla bla. Odstawiłam kremy w sensie kremowych zupełnie. Co parę dni ratuję się jednak masłami, olejami i np serum z JMO to z mącznicą mi się bardzo spodobało (miałam próbkę), i one właśnie mi tą buzię uspokajają, a jednocześnie zapobiegają przesuszeniu, zanim zdążyłyby zapchać. Kremy głównie tu chodzi o emulgatory po jednym razie mnie zapychają. Natomiast na dzień od miesiąca używam tylko serum C NuFountain, też pod makijaż, mogę go używac codziennie. Dla mnie cudo. Cieszę się, że znalazłam coś co ma konsystencję wody, toniku (mnie woda nie zapycha) a naprawdę działa, odmładza i co najlepsze też reguluje problem łojotokowy, no i przebarwienia mi poznikały. Skuś się Cloche

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-07-09 o 18:28
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-09, 18:28   #980
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

I kolejny kodzik 15% do Pat&Rub (gdzie one były jak składałam zamówienie? ) ważny do 6 sierpnia
www.patandrub.pl www.rodzinnekosmetyki.pl
MAMOTOJA
Tym razem odnaleziony w prasie dla mam . Jak kogoś interesuje był jeszcze kod do smyka, weltbild i kremu ochronnego na słońce Perfecta Baby - Super-Pharm

Używałyście może kosmetyków Uber? Podaje stronke http://www.uber.com.pl/ Dostałam ich maseczke regeneracyjną do włosów. Była w Glossybox'ie. Ciekawa jestem waszej opinii co do tej firmy.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:30   #981
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przed postem obie - jedna na początku czerwca a druga chyba ostatniego czerwca.
W tej starszej mam serum z witC avalon organics, peeling morelowy do twarzy jason, miniaturki balsamów do ciała hugo i giovanni, pumeks i szczoteczke do rąk ecotools, balsam do ust z zyrafką
W ostatniej sok z agawy - ten wielki co był w promocji, ponad litr, 2 miniaturki szamponów i miniaturka odzywki.
no tak ciapa ze mnie przeciez Cie prosilam, zebys zdala relacje z hugo jak dojda tez sie na nie czaje i zamowie w kolejnej turze chyba, ze bedziesz bardzo odradzac to sie zastanowie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:44   #982
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jofka,powinnaś słuchać głosu rozsądku. Wszystko zależy od rodzaju cery. Zgadzam się z Tobą, że Cetyl i Cetearyl to są okropne zapychacze, bardzo komedogenne. Jeśli masz tłustą cerę skłonną do zapychania się, to trzeba ostrożnie.
To już wiem dlaczego zapchało mi skórę dekoltu po maśle P&R Nie dla Ci one...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:47   #983
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
no tak ciapa ze mnie przeciez Cie prosilam, zebys zdala relacje z hugo jak dojda tez sie na nie czaje i zamowie w kolejnej turze chyba, ze bedziesz bardzo odradzac to sie zastanowie
spoko, sama sie w swoich zakupach gubię
na relacje pewnie jeszcze poczekasz....... o ile wogóle bedę mogła cos relacjonowac.......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 18:48   #984
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Używałyście może kosmetyków Uber? Podaje stronke http://www.uber.com.pl/ Dostałam ich maseczke regeneracyjną do włosów. Była w Glossybox'ie. Ciekawa jestem waszej opinii co do tej firmy.
No a jak ze składami, nie podają na tej stronie, jakoś mnie to nie przekonuje. Niby zgoglowali sobie wszystkie znaczki ekologiczne, jakie są możliwe, ale to niekoniecznie może mieć cokolwiek wspólnego z naturą Nie znajduję w opisach żadnego potwierdzenia naturalnosci tych kosmetyków. Wszystko bardzo grubymi nićmi uszyte. Czy na tej maseczce był jakiś certyfikat
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:06   #985
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%
Mówisz o gąbeczkach celulozowych z Rossa? Mi się wydaje, że twarz mi bardziej się przetłuszcza jak nic na nią nie nałożę, niż gdy się miźnę jakimś kremem, czy minerałami. Ja używam muślinowej ścierki i Kanebo Sponge. A teraz mam ochotę na szczoteczkę do mycia Shiseido.

Anula, a henny z Lusha masz po 6 kostek każdego koloru, bo na zdjęciu tak dziwnie wygląda jakby w połowie były ucięte? Korzystnie Ci wyszły tam zakupy cenowo, znaczy do przeżycia?

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Nowa promocja w Phenome; pod hasłem oczyszczanie
Także wszelkie oczyszczacze: micel, toniki, pianki, peeling enzymatyczny w promocji, niestety 20 lub 30%
Niektóre rzeczy -50% i to spoza kręgu oczyszczającego (np. szampon Anty-age) - jeśli kogoś coś ciekawi to proszę pisać!!!
A i nie pamiętam kto pytał o olejek różany do masażu - też w promocji, niestety tylko -30%

I mam pytanko: czy któraś z Was miała maseczkę nawilżającą JMO???
O tą KLIK
Ja się czaję na tą maskę, ale bliżej zimy, jak się kwasować będę. Teraz mam na wykończeniu marokańską z JMO. Trochę lipna promocja Phenome, biorąc pod uwagę, że kiedyś kupowałyście minus 70% Rozumiem, że maski oczyszczającej włosy i olejku do włosów w promocji nie ma?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-07-09 o 19:27 Powód: blad
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:08   #986
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, a henny z Lusha masz po 6 kostek każdego koloru, bo na zdjęciu tak dziwnie wygląda jakby w połowie były ucięte? Korzystnie Ci wyszły tam zakupy cenowo, znaczy do przeżycia?
Tak - kazda tabliczka ma po 6 kosteczek (390g). Nie są ucięte, może światło tak pada, albo to wynik tego, że nałożyłam tabliczki na siebie.
Nawet wyliczałam tutaj po zakupach - pomimo wysokich kosztów wysyłki (7,95Ł chyba do 1 kg i 9,95Ł 1-2kg) zwracaja się one nawet przy zakupie 1 tabliczki henny (1 tabliczka na lushu wychodzi z przesyłką ok. 85zł, z all to koszt 93zł). Z każdym kolejnym zakupionym produktem korzyści rosna
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-07-09 o 19:10
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:16   #987
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mówisz o gąbeczkach celulozowych z Rossa? Mi się wydaje, że twarz mi bardziej się przetłuszcza jak nic na nią nie nałożę, niż gdy się miźnę jakimś kremem, czy minerałami. Ja używam muślinowej ścierki i Kanebo Sponge. A teraz mam ochotę na szczoteczkę do mycia Shiseido.
Tak, Calypso z Rossa, ale w każdej drogerii praktycznie są.

Twarz się bardziej przetłuszcza, jak jest przesuszona lub odwodniona, więc należy temu zapobiegać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:24   #988
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Tak, Calypso z Rossa, ale w każdej drogerii praktycznie są.

Twarz się bardziej przetłuszcza, jak jest przesuszona lub odwodniona, więc należy temu zapobiegać.
Nie miałam nigdy na nią ochoty, ale po Twojej rekomendacji tak sobie myślę, że może przydałaby mi się do micela lub toniku. Właśnie dodatkowo, przy tonizowaniu, gdy nie oczyszczam buzi wodą. Lepiej się pewno sprawi, niż wacik. O tej mówimy:
http://www.ceneo.pl/9659106s?toSpec
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-07-09 o 19:28 Powód: błąd
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:42   #989
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo!

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dziekuje za pamiec ja sie pytalam o olejek do masazu rozany, ale poczekam moze na wieksze promocje
Oki

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a ta henna wyglada jak sprasowane ziolo do palenia
a mi to wyglądało,że Anula torebkę khaki sobie kupiła w tym rzucie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Jak kogoś interesuje był jeszcze kod do smyka, weltbild i kremu ochronnego na słońce Perfecta Baby - Super-Pharm
Mnie interesi do Smyka

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja się czaję na tą maskę, ale bliżej zimy, jak się kwasować będę. Teraz mam na wykończeniu marokańską z JMO. Trochę lipna promocja Phenome, biorąc pod uwagę, że kiedyś kupowałyście minus 70% Rozumiem, że maski oczyszczającej włosy i olejku do włosów w promocji nie ma?
Hmmm maska przeceniona w Marionnaudzie na 72pln
A włosowe Phenome utro obczaję, ale z ytego, co kojarzę, to nie są objęte
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-09, 19:43   #990
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Ciekawa akcja, muszę poczytać. Może też coś przygotuję
O, fajnie. Ciekawa bym była Twojego boxika.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To teraz pytanie za 100punktów: Wasze typy ujędrniające
No plizzz, zlitujcie się rzućcie linkami do kilku skutecznych produktów
Ja właśnie planuję zmasowany atak moje uda, więc też proszę o propozycje. Wiadomo że najlepszy jest sport i odpowiednie odżywianie, ale chcę to dopełnić pielęgnacją. Kupiłam już ten peeling kawowy (w przyszłości może będę robić sama, chyba że ten mi się bardzo spodoba), muszę jeszcze kupić masażer. Czytałam, że dziewczyny stosują na uda bańki chińskie - ja chyba się nie odważę. Szukałam balsamów ujędrniających, ale tych naturalnych jest mało i są drogie. Najlepszy wydaje mi się krem Love2mix z ananasem i guaraną - przyzwoita cena i ma fajny skład. Czekam na recenzję Aleksandry, która go zamówiła. Aha, podobno to szczotkowanie na sucho działa cuda, na ruskich portalach też o tym czytałam.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
przyszedł lush alez tempo! Tydzień mu zajęło
I szamponik ikove z wyprzedaży - nie musze sie martwić krótkim terminem waznosci, bo doszedł w połowie wylany :
- masełko do ciała king of skin
- 3 kolory henny
- szampon ikove
Szkoda, że lush jakiejś próbeczki nie dorzucił
Piękna paczuszka! Tylko szampon pechowy.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Doskonale to ujęłaś To wyobraź sobie teraz, że niektórzy tak mają nawet bez nakladania na twarz czegokolwiek, zwłaszcza latem i podczas okresu, a co dopiero jak nałożą emolient czy olej na twarz. Peelingi i moje gąbeczki ratują mnie z opresji, nie wiem jak bez nich żyłam, są mi niezawodne. Strasznie tłusta mi się zrobiła cera, ale ogólnie mogę powiedzieć, że obecna pielęgnacja ( delikatne, lecz dokładnie oczyszczanie bez wysuszania i unikanie wszelkich zapychaczy) właściwie całkowicie niweluje efekty tej tłustości. W 95%
Ja mam straszny smalec na twarzy latem. Chociaż mam wrażenie, że w tym roku jest troszkę lepiej, ale nie chcę zapeszać.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Mówisz o gąbeczkach celulozowych z Rossa? Mi się wydaje, że twarz mi bardziej się przetłuszcza jak nic na nią nie nałożę, niż gdy się miźnę jakimś kremem, czy minerałami. Ja używam muślinowej ścierki i Kanebo Sponge. A teraz mam ochotę na szczoteczkę do mycia Shiseido.
Mam szczoteczkę Shiseido i ją lubię, ale ostatnio zdradzam często z gąbeczkami Calypso. Także spróbuj gąbeczek, bo może nie warto wywalać tyle kasy na szczoteczkę (na szczęście dostałam ją w prezencie, więc nie płaczę ).

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-07-09 o 19:44
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.