Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-05-14, 23:04   #3511
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Pasemka

Pasemka chcia³abym jasne (nie bia³e, broñ Bo¿e) i byleby nie "kurczakowe", raczej w ciep³ym tonie.
Moje w³osy s± zdrowe i dbam o nie jak umiem najlepiej, jednak z natury s± suche, bardzo szybko ucieka z nich woda i dlatego tak bardzo zwleka³am z pasemkami. Teraz jednak jestem zdecydowana i nie mogê siê doczekaæ, choæ bojê siê efektu. ;P Niby to parê tycich pasemek, ale jednak...
Chodzi o ta farbê?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-perfect.html
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:04   #3512
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 9 za³adowañ)
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-15, 11:17   #3513
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oOxNaugtyAngelxOo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory
Wybacz, ¿e dopytam, masz na my¶li granatowe w³osy?
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-15, 12:00   #3514
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Tak, mam na mysli granatowe badz czern granatu. Niestety drogeryjne farby zapewniaja kolor ladny ale tylko na obrazku

Wstawiam dodatkowe zdjecia koloru jaki chcialabym uzyskac : )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5kkhzn.jpg (31,1 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 6914638_f520.jpg (34,2 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: png AAAACw_BrlsAAAAAAU3NEw.png (39,4 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m5rs4yrGcl1rnbvibo1_500.jpg (23,8 KB, 17 za³adowañ)
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-15, 15:40   #3515
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Nikt nie pomoze ?
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-15, 20:59   #3516
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oOxNaugtyAngelxOo Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, mam wlosy do polowy plecow, dosc grube. Byly farbowane zawsze na granatowa czern (farba bo szamponetka mi nie lapie wlosow, a mam mimo mlodego wieku juz siwe co niektore :P ) lecz wychodzil poprostu czarny. Aktualnie nie farbowane (2-3 miesiace ? ) wygladaja jak ciemny braz z rudymi refleksami. :P Pragne uzyskac kolor jak na zalaczonym zdjeciu, mysle o jakiejs profesjonalnej farbie +ew. mixton.
Prosze o pomoc w wyborze odpowiedniej farby : ) Jesli profesjonalna to krotke wyjasnienie, ile sztuk i jakie aktywatory
Takiej intensywnosci miec nie bedziesz moze na tak ciemnych wlosach, ale mozesz probowac popielatego brazu - zimnego z dodatkiem mixtonu 0/88 - jest to niebieski. Jesli chcesz cos pomiedzy niebieskim a fioletowym - bo tak mi sie wydaje, mozesz dodacdo 0/88 troche 0/66. Mam na mysli Koleston, bo w nich sie poruszam Do ciemnej farby mozna dac nawet i 6-7 cm mixtonu. Jest info na ulotce

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Pasemka chcia³abym jasne (nie bia³e, broñ Bo¿e) i byleby nie "kurczakowe", raczej w ciep³ym tonie.
Moje w³osy s± zdrowe i dbam o nie jak umiem najlepiej, jednak z natury s± suche, bardzo szybko ucieka z nich woda i dlatego tak bardzo zwleka³am z pasemkami. Teraz jednak jestem zdecydowana i nie mogê siê doczekaæ, choæ bojê siê efektu. ;P Niby to parê tycich pasemek, ale jednak...
Chodzi o ta farbê?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...n-perfect.html
Przy poziomie ciemny blond latwo o kurczaka jesli sie uzywa cieplej farby czy popieli. Sprobuj farby 12/16 - jest to popiel z irysem. Jesli wlosy sa w danym miejscu farbowane tylko raz ta farba, kolor wychodzi takie neutralny, z czasem moze sie ocieplic. Pewne jest, ze kurczaka czy rudego nie dostaniesz . Mozesz ew. probowac neutralnego 12/0, powinien wyjsc cieplo na ciemnym blondzie, ale powiem, ze majaca takie same wlosy - wszystki inne farby niz 12/16 i 12/81 (wychodzi jak perla albo taki neutralny szampan zaleznie od wlosow) wychodza u mnie jak wielkanoc.

Jak nie bedziesz uzywac fioletowej plukanki do blondu, kolor sie ociepli
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 07:58   #3517
pixie088
Zakorzenienie
 
Avatar pixie088
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: lbn
Wiadomo¶ci: 12 507
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Jak uzyskaæ kolor a'la Bregje Heinen?

http://tessted.com/wp-content/upload...en_Tessted.jpg

http://www.glamour.com/beauty/blogs/...nen-Makeup.jpg

http://www.celebs101.com/wallpapers/..._Wallpaper.jpg

mój obecny wygl±da mniej wiêcej tak: http://www.picshot.pl/pthumbs/large/332553/m%C3%B3j.png
pixie088 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 09:32   #3518
Moniczka1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 8
jak zrobiæ z TEGO blond

Dziewczyny marze o blond w³osach , takich jak ma Kamilla Baar .Czy da siê osi±gn±æ taki efekt na moich w³osach ?Mo¿e macie jaki¶ pomys³ jak to zrobic ,czy rozjasnic cale w³osy odrazu czy jako¶ pasemkami spróbowaæ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 051613091815.jpg (32,6 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg b96fecc87472f022da5cc05c57e856d07877ae32.jpg (16,2 KB, 42 za³adowañ)
Moniczka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:43   #3519
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Obawiam sie ze braz mimo wszystko by mi nie zlapal, a wlosy by wyszly mi niebieskie zamiast granatowych ale moze sprobuje bo pragne miec taki kolor wlosow od dawna

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

A jakby wziasc z kolestonu 0/88 (intensywnie niebieski) i wymieszac z 2/8 (czarno niebieski) To nie wyjdzie? Boje sie ze ten braz mi nie zlapie. Fakt faktem farba mi sie zmyla,jednak byly non stop farbowane na granatowa-czern i teraz sa czekoladowe takie. A i jaki oxydant musze wziasc ? 3% ?

Edytowane przez oOxNaugtyAngelxOo
Czas edycji: 2013-05-16 o 09:47
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 09:57   #3520
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oOxNaugtyAngelxOo Poka¿ wiadomo¶æ
Obawiam sie ze braz mimo wszystko by mi nie zlapal, a wlosy by wyszly mi niebieskie zamiast granatowych ale moze sprobuje bo pragne miec taki kolor wlosow od dawna

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:00 ----------

A jakby wziasc z kolestonu 0/88 (intensywnie niebieski) i wymieszac z 2/8 (czarno niebieski) To nie wyjdzie? Boje sie ze ten braz mi nie zlapie. Fakt faktem farba mi sie zmyla,jednak byly non stop farbowane na granatowa-czern i teraz sa czekoladowe takie.
Mozesz probowac z czernia, ale wyjdzie pewnie wiecej smuga niz intensywny granat. Ja kiedys dodawalam niebieskiego pigmentu do ciemnego brazu i ladnie mi ochlodzilo i dalo niebieska smuge. Jesli chcesz cos wyrazniejszego...mysle, ze wlosy musza byc jasniejsze, by dalo sie wprowadzic wyraznie pigment. Zrob sobie test pasemkow: jakas farba w kolorez jasnijszym niz czern i czarna - obie z dodatkiem pigmentu. Sprobuj tez z pigmentem pol na pol. jesli masz resztki farb w domu, bo szkoda do testow kupowac rozne opakowania.

Pigment niebieski sie tak nazywa, ale jest to ciemny kolor i nie daje zadnego bejbi blue jesli jest stezony i dodany do ciemnej fraby.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:11   #3521
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Zamowie na sprobowanie farby albo z kolestonu albo z chantal (pierwsze profesjonalne farby jakie bede uzywac ) Niestety wlosow rozjasniaczem nie potraktuje bo mimo ze nie uzywam od dluzszego czasu suszarki i prostownicy a kupuje rozne maski itd to mam suche, ciagle pl±cz±ce siê w³osy z rozdwojonymi koncowkami i niewiem jak to zmienic ;((( tylko powiedz mi prosze jaki oxydant musi byc ?
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-16, 10:24   #3522
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez oOxNaugtyAngelxOo Poka¿ wiadomo¶æ
Zamowie na sprobowanie farby albo z kolestonu albo z chantal (pierwsze profesjonalne farby jakie bede uzywac ) Niestety wlosow rozjasniaczem nie potraktuje bo mimo ze nie uzywam od dluzszego czasu suszarki i prostownicy a kupuje rozne maski itd to mam suche, ciagle pl±cz±ce siê w³osy z rozdwojonymi koncowkami i niewiem jak to zmienic ;((( tylko powiedz mi prosze jaki oxydant musi byc ?
Mysle, ze 6 proc, bo to jednak farbowanie nie tonowanie.
Jak te farby sa popielate czy neutralne, ew jedna z niebieskim druga z popielatym czy innym chlodem po kropce, mozesz je pozniej mieszac w dowolnych proporcjach. Jak dasz wiecej korektora niebieskiego, to wiekszego znaczenia nie ma, ktora farba sluzy jako baza przy tak ciemnych wlosach.
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 10:41   #3523
oOxNaugtyAngelxOo
Przyczajenie
 
Avatar oOxNaugtyAngelxOo
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Farbe wybiore z chantal bo czytalam opinie dziewczyny ktora w³asnie robila granatowa czern i wyszedl jej ladny granat(ale utleniacz miala 12 ). Tylko moglybyscie polecic mi mixton niebieski-granatowy ? Bo te z chantal maja nieciekawe opinie ( sa podobno slabe) : )

Edytowane przez oOxNaugtyAngelxOo
Czas edycji: 2013-05-16 o 10:48
oOxNaugtyAngelxOo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 11:40   #3524
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: jak zrobiæ z TEGO blond

Cytat:
Napisane przez Moniczka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny marze o blond w³osach , takich jak ma Kamilla Baar .Czy da siê osi±gn±æ taki efekt na moich w³osach ?Mo¿e macie jaki¶ pomys³ jak to zrobic ,czy rozjasnic cale w³osy odrazu czy jako¶ pasemkami spróbowaæ?
Hmmm... Mi to wygl±da na pasemka z ró¿nych odcieni blond... Mo¿e jaki¶ taki baleja¿ innego typu...
Najlepiej mo¿e pójd¼ ze zdjêciem do fryzjera?

Bo jak sama to farba ¶redni blond (na poziomie 8) i do tego pasemka ja¶niejsze ze dwa tony (10)... Ta aktorka ma takie w³osy wiesz, cieniowane, wiêc dla naturalniejszego efektu by¶ musia³a robiæ jeszcze pasemka mniej jasnym albo bardziej jasnym... Jaka¶ kombinacja typu na ca³o¶æ 8, a pasemka robiæ np. 10 i 12...
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog

Edytowane przez drevnikocurek
Czas edycji: 2013-05-16 o 11:42
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 16:03   #3525
buuumm90
Przyczajenie
 
Avatar buuumm90
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 1
Joanna Przetakiewicz, La mania- jak uzyskaæ taki kolor w³osów?

Witajcie
Mam takie pytanie odno¶nie jak uzyskaæ taki kolor w³osów jaki ma Joanna Przetakiewicz, za³±czam zdjêcia.
Wiem, ¿e to jest wielowymiarowy kolor, ale jak to powiedzieæ fryzjerowi?
Dodam, ¿e chce przej¶æ przez zabieg dekoloryzacji z ciemnego br±zu, na w³a¶nie taki o to kolor. Farbowa³am zawsze castingiem Czarny Imbir.
Wychodzi³ ciemny, ale teraz na szczê¶cie mi siê trochê wyp³uka³, mam odrost 1,5 cm, w³osy zdrowe, mój naturalny kolor ¶redni blond. W czerwcu mam zamiar i¶æ na ten zabieg, i jak my¶licie Drogie Wiza¿anki: Czy wyjdzie mi taki kolor jak na za³±czonym obrazku? Ja mam nadzieje, ¿e tak, bo teraz siê da z ciemnych na blond itp. Co o tym s±dzicie? proszê o odpowied¼.

Pozdrowionka
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg f72bdb17cc4e5eb2230752349c0e203479a61a6b.jpg (14,9 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2716817-przetakiewicz-643-482.jpg (22,5 KB, 23 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jan_kulczyk_joanna_przetakiewcz_640x0_rozmiar-niestandardowy.jpg (40,4 KB, 15 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg joanna-przetakiewicz-21042886.jpg (68,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg z12723835X.jpg (55,4 KB, 7 za³adowañ)
buuumm90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-16, 21:22   #3526
_Madelyn_
Przyczajenie
 
Avatar _Madelyn_
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cze¶æ dziewczyny.
Jestem do¶æ nowa u Was, ale strasznie mi siê tu podoba <33
Mam jednak pytanie i pro¶bê o radê. W tej chwili mam na g³owie wellaton 9/0. kolor jest nawet ok, ale bez polotu i wysz³o trochê ciemniej ni¿ przypuszcza³am. Marzy mi siê s³oneczny blond. Co¶ ciep³ego. w za³±czniku dodajê zdjêcie mojego wymarzonego koloru. Czy jeste¶cie w stanie poradziæ mi jak± farb± uzyskam taki odcieñ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg o2frank.jpg (62,1 KB, 22 za³adowañ)
__________________
Zapuszczam w³osy
Dbam o nie intensywnie!
Chcê byæ wierna jednemu kolorowi
_Madelyn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-18, 13:53   #3527
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katiedee Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczynki! Ja natomiast mam problem natury rudawej xD Bardzo chcia³abym mieæ piêkny kolor w³osów, tak zwany truskawkowy blond czy tam rudy blond...

Znalaz³am dwa zdjêcia w internecie, które mniej wiêcej oddaj± kolor, jaki chcia³abym uzyskaæ. Wierzê, ¿e wyjdzie taki po zmieszaniu dwóch farb, nie po jakiej¶ jednej drogeryjnej...

Klik

Klik2

Jessica Chastain jest po prostu przepiêkna - mój idea³. W³a¶nie taki kolor w³osów chcia³abym uzyskaæ. Rudy, ale nie pomarañczowy, nierzucaj±cy siê w oczy... my¶la³am nad zmieszaniem karmelowej czekolady wellatonu z jakim¶ jasnym blondem. Co my¶licie?
Taki kolorek uzyskasz farba w piance Perfect Mousse kolor 750 Pralina moja kolezanka go teraz ma i jest bardzo podobny do tego na zdjeciu. Na poczatku moze byc troche ciemny, ale nie przestrasz sie, to pianka wiec po 2, 3 zmyciach pieknie sie spluka i bedzie taki jak chcesz


Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Taki efekt daje pianka Perfect Mousse Jasny Z³ocisty Br±z, ale na Twoich wlosach wyjdzie pewnie duzo ciemniej, wiec radzilabym wybierac cos ze zlotych blondow

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zbroja ma zawsze racjê, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-18, 19:00   #3528
marrry96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy Rozja¶nione w³osy i farbowanie

Witajcie,
Mam straszny problem. Dwa dni temu by³am u fryzjera. Rozja¶ni³am w³osy. Bardzo tego ¿a³ujê, bo w³osy rozja¶nione wcale nie komponuj± siê z naturalnymi (takie mam u nasady). Nie patrzê ju¿ w lustro, bo gdy widzê te ¿ó³te, rozja¶nione w³osy, chce mi siê p³akaæ. W zwi±zku z tym, mam pytanie. Czy farba przyjmie siê na w³osach rozja¶nianych? mam w³osy ciemny blond, co¶ takiego: https://www.google.pl/search?q=ombre...2F%3B375%3B563, natomiast koñcówki s± totalnie ¿ó³te, wiêc efekt jest tragiczny. Jakiej farby powinnam u¿yæ, by odzyskaæ w³osy jednego koloru? To by³ z³y wybór, w zwi±zku z tym marzê by co¶ z tym zrobiæ. Najwiêkszy problem mam z wyborem farby, która zakryje ¿ó³te i zleje siê z naturalnym kolorem. Proszê o rady iz góry dziêkujê!
marrry96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 10:33   #3529
sasha_91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Marzy mi siê taki kolor Mam jasn± karnacje, piwne oczy, br±zowe w³osy. W s³abym ¶wietle kolor jak u myszy W s³oñcu jest trochê lepiej, co¶ jak z³oty br±z. A wiêc co polecacie?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 4w³osy.jpg (106,1 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (103,8 KB, 16 za³adowañ)

Edytowane przez sasha_91
Czas edycji: 2013-05-19 o 10:49
sasha_91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 11:39   #3530
amelliiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy , poszukuje farby fryzjerskiej w takim kolorze jak na obrazku ktory zalaczylam dodam ze interesujamnie farby fryzjerskie z gory dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze tym razem mi sie poszczesci i uzyskam jakies odpowiedzi
http://woohair.com/large/Goldwell_To...r_Color_17.jpg
amelliiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 19:06   #3531
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amelliiaa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny potrzebuje waszej pomocy , poszukuje farby fryzjerskiej w takim kolorze jak na obrazku ktory zalaczylam dodam ze interesujamnie farby fryzjerskie z gory dziekuje za odpowiedzi mam nadzieje ze tym razem mi sie poszczesci i uzyskam jakies odpowiedzi
http://woohair.com/large/Goldwell_To...r_Color_17.jpg
Ooo Amelliiaa rowniez polukam sobie na odpowiedzi dotyczace tego koloru juz wczesniej wstawialam cos podobnego niestety nikt do konca nie umial mi pomoc bo rude brazy to trudniejsza sprawa...ja aktualnie uzywam koloru Bursztyn z Casting Creme Gloss, ale jesli znajdzie sie jakas farba profesjonalna tez chetnie skorzystam!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zbroja ma zawsze racjê, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 21:03   #3532
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka¿ wiadomo¶æ
Ooo Amelliiaa rowniez polukam sobie na odpowiedzi dotyczace tego koloru juz wczesniej wstawialam cos podobnego niestety nikt do konca nie umial mi pomoc bo rude brazy to trudniejsza sprawa...ja aktualnie uzywam koloru Bursztyn z Casting Creme Gloss, ale jesli znajdzie sie jakas farba profesjonalna tez chetnie skorzystam!

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zerknijcie na nowe rudo¶ci Garniera (te ciemniejsze ni¿ 7.40+) tam widzia³am tego typu odcienie dwa
Wiem, ¿e to nie farba profesjonalna, ale przynajmniej ma jaki¶ utleniacz i nie zmyje siê tak szybko jak szampon koloryzuj±cy
Jest Z³oty Bursztyn i Jaki¶ Miedziany taki w³a¶nie ciemniejszy, ale nie pamiêtam nazwy

Powodzenia w szukaniu tej idealnej rudo¶ci
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 21:34   #3533
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

jak± farb± uzyskam taki kolor? aktualnie mam blond z poziomu 8 / 9 na górze i dó³ o ton ciemniejszy <- resztki ,br±zu'.

albo przynajmniej pod jakimi nazwami mogê znale¼æ taki kolor
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mfbq9qSixE1rh56oxo1_500.jpg (46,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Cara-Delevingne-Burberry-Prorsum-2012-BFA1.jpg (47,2 KB, 16 za³adowañ)
__________________

,,
Wiêkszo¶æ ludzi jest silniejsza, ni¿ sami s±dz±. Tylko czasami zapominaj± o wierze."



wega1993 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 21:42   #3534
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez drevnikocurek Poka¿ wiadomo¶æ
Zerknijcie na nowe rudo¶ci Garniera (te ciemniejsze ni¿ 7.40+) tam widzia³am tego typu odcienie dwa
Wiem, ¿e to nie farba profesjonalna, ale przynajmniej ma jaki¶ utleniacz i nie zmyje siê tak szybko jak szampon koloryzuj±cy
Jest Z³oty Bursztyn i Jaki¶ Miedziany taki w³a¶nie ciemniejszy, ale nie pamiêtam nazwy

Powodzenia w szukaniu tej idealnej rudo¶ci
W³a¶nie kusi mnie ¿eby spróbowaæ tego Z³otego Bursztynu bo jest piêkny, ale bojê siê bo moje w³osy nie za bardzo lubi± siê z garnierem no, zobaczymy!
__________________

Zbroja ma zawsze racjê, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:58   #3535
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zbroja Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie kusi mnie ¿eby spróbowaæ tego Z³otego Bursztynu bo jest piêkny, ale bojê siê bo moje w³osy nie za bardzo lubi± siê z garnierem no, zobaczymy!
Koniecznie pochwal siê zdjêciami na blogu
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:34   #3536
defacto
Zadomowienie
 
Avatar defacto
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomo¶ci: 1 621
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

a jak zrobic to ? nie jest to zwykle ombre , a nie wiem jak wyt³umaczyc fryzjerce ze chcia³abym cos takiego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moda-damska.jpg (39,6 KB, 33 za³adowañ)
__________________
Wymiankaaa

Jak dobrze, ¿e Cie mam..



studentka zip
defacto jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:38   #3537
drevnikocurek
Raczkowanie
 
Avatar drevnikocurek
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: NibyLandia
Wiadomo¶ci: 439
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez defacto Poka¿ wiadomo¶æ
a jak zrobic to ? nie jest to zwykle ombre , a nie wiem jak wyt³umaczyc fryzjerce ze chcia³abym cos takiego
Najlepiej pokazaæ fryzjerce zdjêcie
__________________
W³a¶cicielka czterech Kotowatych oraz mama ma³ego Skrzata...
Moim marzeniem s± d³uuugie w³osy...oraz jednolity piêkny ciemny rudy!


"Pod±¿aj za pragnieniami, pamiêtaj lecz, ¿e cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp³aci..."

Blog
drevnikocurek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-20, 17:45   #3538
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 12 318
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

dziewczyny, a co¶ takiego? http://bi.gazeta.pl/im/21/8f/c4/z12881697Q.jpg
peach_passion jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-20, 18:43   #3539
malwinkaaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peach_passion Poka¿ wiadomo¶æ
ja te¿ upatrzy³am sobie taki kolorek, i to jest miodowy blond. Podobno CASTING CREME GLOSS FARBA 832 MIODOWY BLOND wychodzi co¶ w podobiu, ale nie wiem, nie próbowa³am.. Szukam innej.
malwinkaaxd jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-05-20, 18:53   #3540
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez peach_passion Poka¿ wiadomo¶æ
Moim zdaniem to popielaty blond na poziomie 8.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.