Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek! - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-09, 09:50   #3541
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Ale ... to było jakoś tak z głowy wzięte.
Podsmażyłam czosnek wrzuciłam hjogurt, jak się podgrzał zalałam szampanem. dodałam pieprz, pieprz cyrtynowy (kotany) ser pleśniowy niebieski, troszkę soli cukru, wsypałam małże, a na koniec natkę. do sosu wrzuciłam mkaron tak by wsiąkł trochę sosu na patelni. Na tależach udekorowałam rukolą.
mniammmmmmmmmmm

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość

Jest super, powinnaś być przekonana

Wrzucam moje błyszczące mani
Dziękuje ale piasek już spakowany leci dzis do DMki - Ona go będzie bardziej kochać
Pazurki cudne ale lakier nie mój sorki - nie lubię takich lustrzanek
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 09:53   #3542
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
W sukience wyglądasz rewelacyjnie! Kolor jest niesamowity...
Mani przepiękne. Kolor bazowy jest magiczny, a zdobienie idealnie dopełnia.
Mi akurat bardziej podobały się Twoje paznokcie w łagodniejszym wydaniu (chodzi o kształt), ale te też są super.

Dzięki ogromne

Rozumiem. Kształt dość kontrowersyjny przez szpicki na końcach Troszkę szponowato mogą się kojarzyć Ale myślę, że jak są względnie krótkie, to nie aż tak bardzo.

Cikawa folia
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Śniegus ja mam prawie wyłącznie długie- ale nie mam kolorowych tylko jednokolorowe
Ja różne. I jednobarwne i wzorzyste...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić
Pokój jest paskudny - pomazany z góry do dołu przez praktykantów-półmózgów Piętrowe, rozwalające się łóżka, miejsca jak na lekarstwo, mało światła, szafa z odpadającymi drzwiami. Ale co najgorsze, kiedy przyjechałyśmy pokój był brudny Poprzedni praktykanci po sobie nie posprzątali... choć to za mało powiedziane. Oni po prostu przez cały swój pobyt robili w pokoju syf i pojechali Ja pierdziele jak tak można, wrrrrrr!
W każdym bądź razie po posprzątaniu i zadomowieniu się jest naprawdę okej Szczególnie, kiedy nie spędza się tam wiele czasu
Jedzenie ciągle pyszne Załoga również genialna
Dyrektor zrobił ukłon w naszą stronę i zawsze mamy z koleżankami wolne tego samego dnia Jeden taki już wykorzystałyśmy i pojechałyśmy do Trójmiasta, akurat w Gdańsku był Baltic Sail, no a poza tym sam Gdańsk - Zakończeniem wycieczki była Galeria Bałtycka, gdzie kupiłam przeboskiego Flormara, mam go już na stopach Anula - będzie chyba (tak na 90%) genialną bazą pod Nfu 51 (wrócę do pokoju i sprawdzę numer, ale to chyba 255 z kolekcji wiosna/lato 2012, w promo za 5,90zł ) Do hotelu wracałyśmy tramwajem wodnym, czyli dzień wykorzystany w pełni Tak się tym wszystkim podniecam, bo to dla mnie nowe Także wybaczcie podekscytowanie
Jutro kolejne wolne, chyba wykorzystamy ścieżkę rowerową na półwyspie
Idę nadrabiać - całe 14 stron
Jeeej. Jak ja Ci zazdroszczę! Nawet tego syfiastego pokoju (przypomina mi wycieczkę szkolną w Zakopcu, gdzie pokoje były kilkunastoosobowe z piętrowymi rozlatującymi się łóżkami.... te wspomnienia).
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:11   #3543
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zaraz mgielka



edit: dorzucam z mgiełką foty
Genialna mgiełka
I jakie słodkie kwadraciki... też chcę Na sobotę mam mieć paznokcie idealne a jakoś póki co daleko im do tego...
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mani na dziś.
Mani... mnie... zabiło... I kształt jaki fajny Ossstrrro

Sukienka też mru. Lubię Mohito. Mam w szafie trzy kiecki na krzyż i ta od nich to właśnie ulubiona. Krój prawie identyczny. Ale kolorek odważny, nie powiem
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zrobiłam 2 podejście do piaska fioletowego z P2i nadal nie jestem przekonana
No to tadam
Matko a co Ci się w nim nie podoba?
Jest tak:
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
zamawiam Poshe czy jak nawalę 3 warstwy lakieru to też szybko wyschnie i będzie mi się długo trzymało mani?
Niekoniecznie... niestety, wyschnie ale trzymanie zależy od bazy. Padło mi coś na mózg i kupiłam sobie jakiś czas temu odżywkę Sensique, przez którą mani odłazi mi płatami po kilku/kilkunastu godzinach. Poshe nie pomaga I nawet piaski odpryskują jak nienormalne


O widzę Aga Ci pisała, na evelince trzyma się na mur beton wszystko.
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Mani dla Miałka Holo CC w słoneczku (i moje blada gira) kocham holo, CC zwłaszcza...
Pedi dla mniej wrażliwych zdjęcie zamazane, może to lepiej
Mru i mru
Jeeeju boskie wszystko.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Uwaga! Mój Nowy, Cudowny, Wspaniały JJ
na szaraczku z Rival de Loop. Marzył mi się JJ na żółtym, ale do pracy szłam dziś i nie szalałam...
dałam wszystkie zdjęcia, które wyszły
Fajtycznie cudowny
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-Boom

Niebieski Bell Air Flow z biedronki
Bliźniak (czy dupe to nie jestem pewna, ale wydaje mi się po zdjęciach, że nie ) OPI Polka.com - Silcare 107
Świetny brokat i jeszcze ładniejsze paznokcie
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41685445]
Ja pazurków nie mam, ale mam zdjęcie kota Tż.
Nie żebym jakoś specjalnie lubiła koty, ale jak mam zdjęcie to pokażę Jeszcze jak mi fajnie pozował.[/QUOTE]
Bossski jest
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Jaki ja dziś miałam koszmarny dzień co najgorsze jeszcze się nie skończył !! Jednakże chyba nic gorszego mi się już nie przytrafi.. Jestem fizycznie wykończona boli mnie głowa, na duszy również strasznie mi źle i ciężko...
Iza strasznie mi przykro. Wiem jak to boli.. Trzymaj się...



Zjarałam się wczoraj... na słonku Nawet nie zauważyłam kiedy. I oczywiście tylko na dekolcie, ramionach i karku. A jak mi czerwień zejdzie, to znowu będę biała. I w piegi. Brrr...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:15   #3544
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]

Matko a co Ci się w nim nie podoba?
Jest tak:

Zjarałam się wczoraj... na słonku Nawet nie zauważyłam kiedy. I oczywiście tylko na dekolcie, ramionach i karku. A jak mi czerwień zejdzie, to znowu będę biała. I w piegi. Brrr... [/QUOTE]

A do końca nie wiem Nef chyba sie czegoś innego spodziewałam niż jest w rzeczywistości i dlatego ale dziękuję
Za spalenie ale piegi mrrrrrrrrrrrr
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:28   #3545
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Spoko! Zapraszam


Ale ... to było jakoś tak z głowy wzięte.
Podsmażyłam czosnek wrzuciłam hjogurt, jak się podgrzał zalałam szampanem. dodałam pieprz, pieprz cyrtynowy (kotany) ser pleśniowy niebieski, troszkę soli cukru, wsypałam małże, a na koniec natkę. do sosu wrzuciłam mkaron tak by wsiąkł trochę sosu na patelni. Na tależach udekorowałam rukolą.
Mry... No ale tak to jest jak ktoś ma talent do tego. Ja mogę co najwyżej odtworzyć przepis i wyjdzie ok. Nie mam zdolności do improwizacji w kuchni, rzadko kiedy to wychodzi smaczne. Ostatecznie jak mi ktoś da przepis i będę go kilka razy przetwarzać, przemyślę sobie, to zacznę lekko modyfikować pod siebie. Niedawno chciałam coś wymodzić... tyle kolendry rąbnęłam do mięsa, że ledwo się jeść dało...
Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Wrzucam moje błyszczące mani
Ładnie... nie urwało mi nic (nie gniewaj się proszę, nie w moim typie lakier ) ale nie da się odmówić mu uroku.
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam od wczoraj chandrę galopującą rodzinno-wizerunkową
Nic to zabierzemy sie z Małżem za wykończenie altany to może mi przejdzie przynajmniej ta wizerunkowa
...
Nef mam nadzieję widze u siebie że tylko na wskaźnikuprawym jest ok i przyrost naprawdę super. A ja myślałam że na lewej ręce będzie lepiej bo to ręka mniej eksploatowana jest
niefajnie...

Ja mam tak samo, prawa ręka niby się trzyma, a na lewej przyrost mam tak wyrąbany że szok... Na środkowych palcach mam ponad 2mm różnicy w długości przyrośniętej części, na małych i serdecznych prawie to samo...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

Tak się tym wszystkim podniecam, bo to dla mnie nowe Także wybaczcie podekscytowanie
Nie no wiesz... jasne że do wszystkiego, ale nie życzę Ci tego...

A podniecaj się ile chcesz, czekam na kolejną relację
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
A do końca nie wiem Nef chyba sie czegoś innego spodziewałam niż jest w rzeczywistości i dlatego ale dziękuję
Za spalenie ale piegi mrrrrrrrrrrrr
Marudzisz...

Nie moja wina, nie smażyłam się specjalnie... Byliśmy w niedzielę i wczoraj na działce, robiliśmy trochę przy samochodzie, trochę z dzieckiem w piaskownicy siedziałam. I tak nie wiem kiedy mnie trzasnęło...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:52   #3546
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nie powinno być źle, mi bardzo rzadko się to zdarza, brak kremu do rąk, przeprowadzka, sprzątanie, rozpakowywanie gdzieś obciążyło pazurki... i poszły jeden za drugim


przeczytałam wódka i mleko
i siedzę o tak przed lapkiem:
Mam to samo Posypały mi się Noszę na króciutko, jak na mnie

Hahaha! Tak na dobry początek dnia
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4163160 0]To ja jeszcze kiedyś poszłam do łazienki zmywać paznokcie. Nasączyłam wacik i (zamyślona byłam) nie wiem czemu ale odruchowo stojąc przed lustrem ręka powędrowała do twarzy i ciach... dobrze, że od oczu nie zaczęłam zmywać mejakpu. Mówię Wam, ja się kiedyś zabiję i to całkiem nieświadomie.[/QUOTE]
Jak kiedyś o mały włos nie włożyłam sobie soczewek do zmywacza do paznokci, w sensie - do pudełeczka na soczewki wlałam zmywacz
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wczoraj z Małżem stawialiśmy szkielet dachu Od 14 do 20. Małż tak sie naskakał po drabinie że w nocy dostał masakrycznego skurczu nóg. Trzymało go chyba z 15 min. Pierwszy raz w zyciu widziałam żeby tak sie męczył. Dałam mu dubeltowa dawkę asparginu i przeszło na tyle żeby zasnąć.
Praca ciężka, ale na pewno się opłaci
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Koboś 25 Amsterdam
My Secret 104
Ja też dziś poginam z fjelkami My Secret
Świetne połączenie!
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4163272 8]No to holo AP nr 5 po raz drugi. Trzy warstwy. A ostatnia fotka to w absolutnym cieniu. [/QUOTE]
Mrumrumru
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
wróciłam od lekrza, powiedział, ze przeżyję Mam dla was fotkę włosów, przez to że jestem chora nie miałąm chęci i czasu na robienie cokolwiek z włosami więc tylko je umyłam i zostawiłąm same sobie, a rano obudziłam się z takimi ciekawymi loczko falkami, podobają mi się takie coś innego
i mam jeszcze dla was piaseczka z GR
Ten piasek jest cudowny
Ale włosy mnie zabiły Gdzie Ty masz puch
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A ja się dzisiaj noszę w piaseczku Mam krzywy palec, zawsze serdeczny mi się układa bokiem
Przepiękne migdały I świetnie połączyłaś to z cyrkoniami
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Ogarnęłam się z deka, ale zanim zacznę czytać to wstawiam zdjęcia
Moim zdaniem długość jest jeszcze okej. Te blogerskim lakierze mnie zabiły
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
raczej jaśniejsze niby... chociaż manager mi tego nie powiedział, a współpracownica. Ale na razie nie szaleję, potem się zobaczy
Ja chyba skepściłam sprawę z lakierami do rąk... myślałam, że wzięłam więcej jasnych, a okazało się, że mam dwa
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 10:54   #3547
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]
Mani... mnie... zabiło... I kształt jaki fajny Ossstrrro

Sukienka też mru. Lubię Mohito. Mam w szafie trzy kiecki na krzyż i ta od nich to właśnie ulubiona. Krój prawie identyczny. Ale kolorek odważny, nie powiem
(...)
Zjarałam się wczoraj... na słonku Nawet nie zauważyłam kiedy. I oczywiście tylko na dekolcie, ramionach i karku. A jak mi czerwień zejdzie, to znowu będę biała. I w piegi. Brrr... [/QUOTE]
Dzięki

Ostro Chciałam złagodzić, ale sie przyzwyczjam. Obaczym jak to dalej będzie


Biedna....
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170133 4]Mry... No ale tak to jest jak ktoś ma talent do tego. Ja mogę co najwyżej odtworzyć przepis i wyjdzie ok. Nie mam zdolności do improwizacji w kuchni, rzadko kiedy to wychodzi smaczne. Ostatecznie jak mi ktoś da przepis i będę go kilka razy przetwarzać, przemyślę sobie, to zacznę lekko modyfikować pod siebie. Niedawno chciałam coś wymodzić... tyle kolendry rąbnęłam do mięsa, że ledwo się jeść dało...
[/QUOTE]
A to ja przeważnie improwizuję
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 11:22   #3548
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Faaaaaajne

Wrzucam moje błyszczące mani
dzieki

ładne pazurki, ale lakier ,,nie mój''


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Smo nie są dużo krótsze - pięknie wyglądają
już zdążyłam je raz podpiłować
to chyba ta pokrzywa tak działa...


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]Genialna mgiełka
I jakie słodkie kwadraciki... też chcę Na sobotę mam mieć paznokcie idealne a jakoś póki co daleko im do tego... [/quote]

będziesz miała a co w sobotę takiego ważnego? impreza jakaś?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam to samo Posypały mi się Noszę na króciutko, jak na mnie
jak wrócisz to zasypiesz nas fociami mani?

Cytat:
Hahaha! Tak na dobry początek dnia
co kto lubi


Cytat:
Jak kiedyś o mały włos nie włożyłam sobie soczewek do zmywacza do paznokci, w sensie - do pudełeczka na soczewki wlałam zmywacz
no co Ty?!


Cytat:
Ja też dziś poginam z fjelkami My Secret
Świetne połączenie!
dziękuję
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:28   #3549
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ciekawe jak sprawa wygląda z całą resztą

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
CC ma świetne holo.
Piękne mani i pedi.

Wrzucam moje błyszczące mani


Ooo, fajny nawet. Dziwak (napisałam dziwka )...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
W każdym bądź razie po posprzątaniu i zadomowieniu się jest naprawdę okej Szczególnie, kiedy nie spędza się tam wiele czasu
Jedzenie ciągle pyszne Załoga również genialna
Dyrektor zrobił ukłon w naszą stronę i zawsze mamy z koleżankami wolne tego samego dnia Jeden taki już wykorzystałyśmy i pojechałyśmy do Trójmiasta, akurat w Gdańsku był Baltic Sail, no a poza tym sam Gdańsk - Zakończeniem wycieczki była Galeria Bałtycka, gdzie kupiłam przeboskiego Flormara, mam go już na stopach Anula - będzie chyba (tak na 90%) genialną bazą pod Nfu 51 (wrócę do pokoju i sprawdzę numer, ale to chyba 255 z kolekcji wiosna/lato 2012, w promo za 5,90zł )
Ale masz fajnie zazdroszczę! Co to za florek

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]Mru i mru
Jeeeju boskie wszystko.[/QUOTE]



[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170133 4]Nie moja wina, nie smażyłam się specjalnie... Byliśmy w niedzielę i wczoraj na działce, robiliśmy trochę przy samochodzie, trochę z dzieckiem w piaskownicy siedziałam. I tak nie wiem kiedy mnie trzasnęło...[/QUOTE]

Filtrem się smarowała?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja chyba skepściłam sprawę z lakierami do rąk... myślałam, że wzięłam więcej jasnych, a okazało się, że mam dwa
Muuuusisz w takim razie dokupić
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:32   #3550
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Jak kiedyś o mały włos nie włożyłam sobie soczewek do zmywacza do paznokci, w sensie - do pudełeczka na soczewki wlałam zmywacz
Ło... hardkor.
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to ja przeważnie improwizuję
Znaczy masz dryg do tego
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
będziesz miała a co w sobotę takiego ważnego? impreza jakaś?
No wesele w rodzinie... Skoro już raz na ruski rok się wbijam w kieckę i szpilki to mogłabym mieć chociaż paznokcie przyzwoite do kompletu... Nie zanosi się

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Filtrem się smarowała?
Deemciu kochana do kogo ta mowa?
SPF 50 dla dzieci kolastyny (dotąd nie narzekałam na ten filtr), skóra córy tym samym smyrana i nieruszona, może lekko złota... a mnie wzięło.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:36   #3551
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170249 7]
Znaczy masz dryg do tego
.[/QUOTE]
Chyba tak
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 11:45   #3552
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Wrr firefox mi coś odwala i zamyka zakładki
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Coraz gorsze te kwiatki mi wychodzą, ale musiałam reanimować mani na szybko Dzisiaj do zmycia
Gorszych kwiatków nie widzę, ale widzę piękne długie kwadraty I żeby nie było - wcale nie za długie, piękne "slina:

Yen - cudowna roziskrzona evelinka

Nadrabianie idzie mi jak po gruzie, bo nadrabiam wszystko na raz - wątek, klub, fejsbuka, bo nie wiem, kiedy znów będę miała okazję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 11:54   #3553
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170249 7]
No wesele w rodzinie... Skoro już raz na ruski rok się wbijam w kieckę i szpilki to mogłabym mieć chociaż paznokcie przyzwoite do kompletu... Nie zanosi się [/QUOTE]

mi się dzisiaj też z paznokciami śniło
mój ślub 3 godziny przed ślubem pora do fryzjerki, a ta stwierdziła, że mam beznadziejne mani i zmyła mi i zrobiła paznokcie chabrowe z białymi ciapkami



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nadrabianie idzie mi jak po gruzie, bo nadrabiam wszystko na raz - wątek, klub, fejsbuka, bo nie wiem, kiedy znów będę miała okazję
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:00   #3554
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Przez pracę wylecę z top spamu wątku :<

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość

Wrzucam moje błyszczące mani
Świetnie Ci w nim

Nie potrafię przyzwyczaić się do tego nicku... mimo, że masz do długo...

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi się dzisiaj też z paznokciami śniło
mój ślub 3 godziny przed ślubem pora do fryzjerki, a ta stwierdziła, że mam beznadziejne mani i zmyła mi i zrobiła paznokcie chabrowe z białymi ciapkami




Hahah a zadowolona we śnie byłaś?
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:09   #3555
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
mi się dzisiaj też z paznokciami śniło
mój ślub 3 godziny przed ślubem pora do fryzjerki, a ta stwierdziła, że mam beznadziejne mani i zmyła mi i zrobiła paznokcie chabrowe z białymi ciapkami
Nice...
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:17   #3556
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Hahah a zadowolona we śnie byłaś?
z paznokci czy ślubu?


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170330 7] Nice... [/QUOTE]

__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:19   #3557
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
z paznokci czy ślubu?
No z paznokci!
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:20   #3558
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
No z paznokci!
no chyba kpisz sobie ze mnie, chowałam je jak się dało
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:28   #3559
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Flejksy ostatnio na tapecie to i mi się zachciało. Wrzucam fotkę paznokci, które wytrzymały... noc. W sobotę wieczorem zmalowane, w niedzielę rano ledwo się czego dotknęłam a lakier odłaził płatami. I święty Poshe nie pomoże...

Wiem, skórki to masakra, całą skórę na dłoniach mam tak wysuszoną, że szok. Na pyszczku z resztą też. Niestety jedyna rada u mnie to przeczekać.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-09, 12:47   #3560
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170370 2]Flejksy ostatnio na tapecie to i mi się zachciało. Wrzucam fotkę paznokci, które wytrzymały... noc. W sobotę wieczorem zmalowane, w niedzielę rano ledwo się czego dotknęłam a lakier odłaził płatami. I święty Poshe nie pomoże...

Wiem, skórki to masakra, całą skórę na dłoniach mam tak wysuszoną, że szok. Na pyszczku z resztą też. Niestety jedyna rada u mnie to przeczekać.[/QUOTE]
Jakie piękności
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:48   #3561
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Jakie piękności
Gdzie?


a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:50   #3562
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Nef, śliczne
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:52   #3563
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Mam jeszcze kropy
Ooo jakie świetne cienie
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Cooone - rewelka! Takie wesołe

A mnie dzisiaj naszło na słodziaki. Takie prościutkie Ka-Boom stworzyłam:

Virtual mini (beznumerkowy)- jasny róż
MNY 264 - malinka
Simple Beauty 16 - mgiełka
Szklane cyrkonie z boxa od Trelle (są super, pięknie połyskują i nie robią się matowe od topa)
Mniam Słodkie jak wata cukrowa
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41658384]Nad ranem to on sobie śpi na tarasie czy gdzie tam by chciał iść na podwórku wiec nie wiem.[/QUOTE]
Taki maluch na podwórku?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
W ruch poszedł biały lakier z cienkim pędzelkiem i kwadraciki od Trelle.
Szalejesz

Lecę na obiad
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:53   #3564
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Żyję i lecę nadrabiać
Wrzucam golasy - musiałam lekko skrócić- ułamał się prawy wskaźnik
Cofnięty przyrost zauważyłam
Proszę nie krzyczeć na post pod postem
Olej przyrost, bo i tak są śliczne wydaje mi się że od początku Twojego i tak jest duża zmiana na plus, takie kształtniejsze się zrobiły

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
w załączniku

na pomalowanych nie umiem wypiłować dobrze paznokci
ale ogólnie staram się co tydzień delikatnie piłować, aby kształt był ok
jej, ale masz wąziutką płytkę!
tu wyglądają ok, dla mnie nie za długie

ja raczej golasy piłuję, ale czasem pomalowane poprawiam, a ostatnio piłowałam pomalowane całkiem.

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
no a teraz moja kanapka
evelinka holo 413 plus flejksy pierre rene
ekstra

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
edit: dorzucam z mgiełką foty
cudne połączenie!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś krótkie ii strasznie źle mi w nich było, tak samo jak w prostej grzywce Aktualnie moje włosy wyglądają tak jak z załączniku.
Śliczne Ci to mani wyszło
piękne włoski masz

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Wróciłam. Łaziłam 4 godziny i kupiłam słodko pierdzącą barbiową sukienkę.
Ale dylemat miała w przymierzalni....
Wziełam 7 sukienek poniżej 100 i każda leżała ok!
Do ścisłego finału przeszły 3....
Wiecie co ja przeżyłam w tym sklepie???
oj...
ja to czasem chcę żeby coś nie leżało, bo wtedy problem z głowy
natomiast jak chcę żeby leżalo, a nie leży to furia
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 12:57   #3565
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
oj...
ja to czasem chcę żeby coś nie leżało, bo wtedy problem z głowy
natomiast jak chcę żeby leżalo, a nie leży to furia
No tak, ale jak już coś leży i to w tak hurtowej ilości.... To chcesz wszystko

Ja tą furię mam zazwyczaj....

A jak sie wygląda tak jak Ty... To nawet wór po ziemniakach wygląda pięknie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:05   #3566
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Prosz.


Mani na dziś.
kolor sukienki bomba ślicznie wygląda
a mani piękne połączenie kolorów może nietypowe, ale jest super!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Uf nadrobiłam i zmalowałam nowe mani.
Zrobiłam 2 podejście do piaska fioletowego z P2i nadal nie jestem przekonana
No to tadam
Wolę Cię w innych, ale to wcale nie znaczy że tak mi się nie podoba

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;41679529]Za 30 min wyjeżdżam. Do zobaczenia 21 [/QUOTE]

udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość

Mani dla Miałka Holo CC w słoneczku (i moje blada gira) kocham holo, CC zwłaszcza...
Pedi dla mniej wrażliwych zdjęcie zamazane, może to lepiej
no hola dają czadu, dają
masz podobne paznokcie na stopach do moich chyba

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Uwaga! Mój Nowy, Cudowny, Wspaniały JJ
na szaraczku z Rival de Loop. Marzył mi się JJ na żółtym, ale do pracy szłam dziś i nie szalałam...
dałam wszystkie zdjęcia, które wyszły
świetne mani!

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
czad
KLIK
ale super

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;41685445]

Ja pazurków nie mam, ale mam zdjęcie kota Tż.

Nie żebym jakoś specjalnie lubiła koty, ale jak mam zdjęcie to pokażę Jeszcze jak mi fajnie pozował.[/QUOTE]

Ale uroczy słodziak

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny..
meeow nie wiem czy do jutra przejdzie.. chodzi o Leosia maluch się pochorował i jego słabiutki organizm nie wytrzymał.. Wiem, że to nie moja wina, że nic nie mogłam zrobić, bo to popularna choroba u królików, zwłaszcza w okresie letnim.. Pomimo wszystko nie dociera to do mnie..
jejuu współczuję bardzo, to straszne uczucie...

Cytat:
Napisane przez nefty Pokaż wiadomość

Aniu chciałam coś z... brokatami? Może jakieś glassflecki? Coś takiego jak ten Atlantis, może coś podobnego jest zwalającego z nóg a ja nie wiem. Ruby Pumps mam na wishliście już od dawna, Emerald sparkle podobnie.

Audrey czy truskawki są piękne, ale nei tego teraz szukam
rozumiem to pomyślę za chwilkę coś w tym kierunku teraz będzie łatwiej

Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Wrzucam moje błyszczące mani
ładna folia a masz foto w cieniu?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Do wszystkiego idzie się przyzwyczaić

Zakończeniem wycieczki była Galeria Bałtycka, gdzie kupiłam przeboskiego Flormara, mam go już na stopach Anula - będzie chyba (tak na 90%) genialną bazą pod Nfu 51 (wrócę do pokoju i sprawdzę numer, ale to chyba 255 z kolekcji wiosna/lato 2012, w promo za 5,90zł )
Oj tak, najgorszy jest syf, który ktoś pozostawił przed nami...
ale ogólnie widzę wrażenia fajne, humor jest super.

Taaak? o ja ale nie widzę w necie nic...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:05   #3567
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170011 6]Nad Lubu myślałam, ale to nie moje kolory. Przepiękny ale bym nie używała. Z meteorem w zasadzie ta sama historia. Podoba mi się okrutnie, ale baaardzo rzadko używam granatów. Szkoda żeby stał i się kurzył. I z tym co u Ciebie zawsze podziwiam - when stars collide(?) to samo. Cudo, ale będę podziwiać u kogoś, komu pasuje



Miałku śliczne ale chyba ciut za długie... A flejksiory bym dała na wszystkie [/QUOTE]


u mnie chyba podziwiasz zawsze Strap on your Moonboots rozumiem Twoje podejście. fajnie jest mieć coś, co Ci się podoba i będziesz tego używać wybierz coś takiego, co jest Twoje w 100%



dziękuję


Cytat:
Napisane przez Anteia Pokaż wiadomość
Wrzucam moje błyszczące mani

uwielbiam Twoje pazurki, ale kolor lakieru mi nie podchodzi.. przepraszam


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mam od wczoraj chandrę galopującą rodzinno-wizerunkową
Nic to zabierzemy sie z Małżem za wykończenie altany to może mi przejdzie przynajmniej ta wizerunkowa

na pewno przejdzie


[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170370 2]Flejksy ostatnio na tapecie to i mi się zachciało. Wrzucam fotkę paznokci, które wytrzymały... noc. W sobotę wieczorem zmalowane, w niedzielę rano ledwo się czego dotknęłam a lakier odłaził płatami. I święty Poshe nie pomoże...

Wiem, skórki to masakra, całą skórę na dłoniach mam tak wysuszoną, że szok. Na pyszczku z resztą też. Niestety jedyna rada u mnie to przeczekać.[/QUOTE]


ale cudowne te Twoje pazurki


Smoo, co za sen

a mi się śniło, że przeglądałam moją szafę i znalazłam zachomikowane Chinki, w tym jedną piaskową cieszyłam się w tym śnie, jak dziecko a wstałam i mam doła
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:14   #3568
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170370 2]Flejksy ostatnio na tapecie to i mi się zachciało. Wrzucam fotkę paznokci, które wytrzymały... noc. W sobotę wieczorem zmalowane, w niedzielę rano ledwo się czego dotknęłam a lakier odłaził płatami. I święty Poshe nie pomoże...

Wiem, skórki to masakra, całą skórę na dłoniach mam tak wysuszoną, że szok. Na pyszczku z resztą też. Niestety jedyna rada u mnie to przeczekać.[/QUOTE]

ale śliczne połączenie takie morskie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No tak, ale jak już coś leży i to w tak hurtowej ilości.... To chcesz wszystko

Ja tą furię mam zazwyczaj....

A jak sie wygląda tak jak Ty... To nawet wór po ziemniakach wygląda pięknie
Gorzej jak nie można wszystkiego wziąć... ale tak to jest właśnie.

hehe ja mam ten przywilej, że mam prywatną krawcową...

tia jasne ja się sprytnie maskuję
za komplement jednak dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:24   #3569
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
piękne włoski masz
Dziękuję

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4170105 9]
Iza strasznie mi przykro. Wiem jak to boli.. Trzymaj się...
[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jejuu współczuję bardzo, to straszne uczucie...





Wiem, że to tak nie paznokciowo, ale na tym wątku się głównie udzielam i tak jakby "zakumplowałam" się z wami Od jakiegoś czasu jak tu wcześniej marudziłam chodzi za mnie rozjaśnienie włosów o jakieś 2 tony aleee sama nie wiem jak się znów będę w takich czuła, w sumie od urodzenia miałam jaśniejsze Pomóżcie miiiii prosze , potrzebuję opinii kogoś z zewnątrz kto nie jest przyzwyczajony do tych ciemnych, bo moja mama mówi łooo po co będziesz kombinować w takich Ci ładnie Zatem będą musiała ujawnić swoja twarz, mam nadzieję, że mi pomożecie w gratisie moja chrześnica


edit : decyzja dzieki wam została podjęta zatem chowam mą twarz z powrotem

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-07-10 o 19:05
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-09, 14:37   #3570
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Wiem, że to tak nie paznokciowo, ale na tym wątku się głównie udzielam i tak jakby "zakumplowałam" się z wami Od jakiegoś czasu jak tu wcześniej marudziłam chodzi za mnie rozjaśnienie włosów o jakieś 2 tony aleee sama nie wiem jak się znów będę w takich czuła, w sumie od urodzenia miałam jaśniejsze Pomóżcie miiiii prosze , potrzebuję opinii kogoś z zewnątrz kto nie jest przyzwyczajony do tych ciemnych, bo moja mama mówi łooo po co będziesz kombinować w takich Ci ładnie Zatem będą musiała ujawnić swoja twarz, mam nadzieję, że mi pomożecie w gratisie moja chrześnica
Ja nie pomogę, ale powiem, że jesteś śliczna!
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.