Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-13, 09:13   #3691
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44134303]Wyobraź sobie, że ja kupiłam kiedyś balsam do stóp firmy Kneipp, która w końcu okazała się jednak nienaturalna (niektóre produkty zawierają pegi, a żel pod prysznic SLS ), który śmierdział starymi skarpetkami-w przypadku takiego produktu to chyba najmniej oczekiwany zapach Na szczęście było to opakowanie testowe (15 ml) i od razu wylądowało w koszu
[/QUOTE]
ale to nie byl ten chyba, co? http://www.codecheck.info/nicht_kate...Milliliter.pro
bo ten mam i ma bardzo fajny sklad i co najwazniejsze super dziala pachnie ziolowo. to i migdalowy olejek do kapieli to jedyne rzeczy tej firmy, jakie kupuje, ale sa tego warte a sklady reszty produktow mam gdzies. ile jest takich firm z pojedynczymi perelkami? szkoda by bylo ich nie wyprobowac
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:19   #3692
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ale to nie byl ten chyba, co? http://www.codecheck.info/nicht_kate...Milliliter.pro
bo ten mam i ma bardzo fajny sklad i co najwazniejsze super dziala pachnie ziolowo. to i migdalowy olejek do kapieli to jedyne rzeczy tej firmy, jakie kupuje, ale sa tego warte a sklady reszty produktow mam gdzies. ile jest takich firm z pojedynczymi perelkami? szkoda by bylo ich nie wyprobowac
Ten http://www.agito.pl/kneipp-zdrowe-st...?attr=1-642096
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:21   #3693
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44140308]Ten http://www.agito.pl/kneipp-zdrowe-st...?attr=1-642096[/QUOTE]
a to sklad tez niezly, chociaz ten mojego wydaje sie mi lepszy no ale zapach twojego jednoznacznie nie zacheca do zakupu
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:26   #3694
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Zamawiała kiedyś któraś z Was coś z p&r jako prezent? Chodzi mi o to pakowanie prezentowe za 5 zł. Jak to wygląda, orientujecie się?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:34   #3695
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a to sklad tez niezly, chociaz ten mojego wydaje sie mi lepszy no ale zapach twojego jednoznacznie nie zacheca do zakupu
Twój ma dużą zawartość mocznika, więc pewnie jest skuteczny- o działaniu mojego nie zdążyłam się niestety przekonać, bo jego zapach (?) przekroczył zdecydowanie granice mojej tolerancji w tym zakresie, więcej- wprawił mnie początkowo w takie osłupienie i złość, że od razu wylądował w koszu, a ja pod prysznicem
Ja poradziłam sobie w ten sposób, że dodaję sporo mocznika do małych porcji ulubionych zapachowo kremów- latem i maseł- zimą

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-13 o 09:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 09:41   #3696
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
To w końcu odkręcają te produkty przed wysyłką czy nie odkręcają

Może zróbmy jakąś listę sklepów nie polecanych, co? Bo ja na przykład to się trochę gubię
Małgosiu już o tym pisałam - moderator nie wyraził zgody na antylistę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:38   #3697
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

W związku ze śmierdzącym kremem do stóp przypomniało mi się coś i w razie czego ostrzegam Dostałam kiedyś takie mleczko do kąpieli http://www.agito.pl/kneipp-mleko-fig...46-832033.html tylko (niepotrzebnie) pełnowymiarowe, nie wiem nawet jaki miało toto skład, ale szybko wywaliłam, bo też zabijało smrodkiem nie do opisania Z tego co pamiętam to w buteleczce zapach był raczej normalny, dopiero po dodaniu do wody coś się działo takiego, że świeżo wykąpany człowiek woń miał co najmniej podejrzaną... bleh, nie będę porównywać do niczego, żeby Was nie zniesmaczać Coś im w tej firmie nie wychodzi z kompozycjami zapachowymi
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 10:51   #3698
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ciekawe
biorąc pod uwagę, że słoiczek ma zakrętke to przeciez niemożliwe, żeby folia pod wieczkiem się oderwała
ale najwazniejsze, że Ci wymienią i zwrócą kasę za odsyłkę bo niektóre sklepy nawet tego nie chcą robić


Ja miałam w tym roku tylko jeden maleńki zakręcik z DDD.
Zamawiałam żele do twarzy i jedną próbkę harbfarmacy na iwos - sklep przysłał mi inną próbkę niż chciałam. Zwykła pomyłka, przy takim nawale zamówień wogóle nie byłam zdziwiona. Nawet zastanawiałam się, czy wogóle im głowę zawracać, bo to tylko próbka... no ale napisałam, bo akurat zamówiłam balsam skórze na ratunek, którego nie znam, a dostałam bosko lekki krem, który znam od podszewki
Ale ponieważ iwos to iwos to jak zwykle reakcja była natychmiastowa i na najwyższym poziomie - nie dość, że mnie Pani przeprosiła (a to naprawdę drobiażdżek, nie było za co przepraszać) to właściwą próbkę dostałam w tempie błyskawicznym.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------


no wiesz co......
polska firma wycofuje się z z polski????
porażka
Anula, to się jeszcze okaże, bo najpierw muszą rozpatrzyć reklamację, a gdy ktoś w chwili problemu strzela we mnie paragrafami lub regulaminem, staję się nieufna i wietrzę kłopoty. Przecież zaraz mogę się dowiedzieć, że sama to zrobiłam. Samo odchylone wieczko, gdyby było w normalnym stanie, mogłabym przełknąć (choć to też byłoby nie w porządku), ale to wygląda obrzydliwie. Jestem zła, bo czarne mydło mi się skończyło i teraz nie mam nic. Tobie Pani nawet próbkę wysłała ot tak, a ja zostałam pouczona regulaminem.

Co do Phenome, to płakać nie będę. Odcinali się zawsze od Polaków, traktowali klienta z Polski jak zło konieczne. Że nie wspomnę o praktykach marketingowych, które były nie do przyjęcia. Nic od nich nie kupiłam, nie kupię i cieszę się , że znikną. Jak dla mnie określa ich jedno słowo...
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:58   #3699
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula, to się jeszcze okaże, bo najpierw muszą rozpatrzyć reklamację, a gdy ktoś w chwili problemu strzela we mnie paragrafami lub regulaminem, staję się nieufna i wietrzę kłopoty. Przecież zaraz mogę się dowiedzieć, że sama to zrobiłam. Samo odchylone wieczko, gdyby było w normalnym stanie, mogłabym przełknąć (choć to też byłoby nie w porządku), ale to wygląda obrzydliwie. Jestem zła, bo czarne mydło mi się skończyło i teraz nie mam nic. Tobie Pani nawet próbkę wysłała ot tak, a ja zostałam pouczona regulaminem.

Co do Phenome, to płakać nie będę. Odcinali się zawsze od Polaków, traktowali klienta z Polski jak zło konieczne. Że nie wspomnę o praktykach marketingowych, które były nie do przyjęcia. Nic od nich nie kupiłam, nie kupię i cieszę się , że znikną. Jak dla mnie określa ich jedno słowo...
ja nawet nie biorę od uwagę możliwości, że mogą nie uznać reklamacji
wcale Ci się nie dziwię - też bym była podejrzliwa, delikatnie mówiąc.

ja za peelingiem do łba phenome będę tęsknić
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:01   #3700
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ja nawet nie biorę od uwagę możliwości, że mogą nie uznać reklamacji
wcale Ci się nie dziwię - też bym była podejrzliwa, delikatnie mówiąc.

ja za peelingiem do łba phenome będę tęsknić
Anuś, jakieś zamienniki z pewnością powstaną, może powinnyśmy suszyć głowę Pat&Rub, dając za przykład peeling Phenome. Może to ich zmobilizuje
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:08   #3701
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anuś, jakieś zamienniki z pewnością powstaną, może powinnyśmy suszyć głowę Pat&Rub, dając za przykład peeling Phenome. Może to ich zmobilizuje
Albo Make Me Bio- cenowo chyba lepiej się przedstawia
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 11:23   #3702
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anuś, jakieś zamienniki z pewnością powstaną, może powinnyśmy suszyć głowę Pat&Rub, dając za przykład peeling Phenome. Może to ich zmobilizuje
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44142165]Albo Make Me Bio- cenowo chyba lepiej się przedstawia [/QUOTE]
macie rację kochane
ale i tak mi żal będzie
make me bio to o odżywkę do włosów najpierw pomęczę....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:36   #3703
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
macie rację kochane
ale i tak mi żal będzie
make me bio to o odżywkę do włosów najpierw pomęczę....
Jak się uprzesz, to będziesz mogła z Zachodu sprowadzać peeling Phenome I znów ciśnie mi się na usta słowo na g... z końcówką ...zjady.
I wiadomo o co chodzi
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 11:55   #3704
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

pomyłka

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Przecież to ten sam wątek, w którym jesteśmy teraz. Może powinnam założyć oddzielny dla nowej firmy?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 12:47   #3705
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

dziewczyny mam pytanie kupilam sproszkowana vit c i srednio wiem jak jej uzywac :/ z czym ja polaczyc zeby nie stracila swooich wlasciwosci

prosze o pomoc
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 13:13   #3706
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jak się uprzesz, to będziesz mogła z Zachodu sprowadzać peeling Phenome :D I znów ciśnie mi się na usta słowo na g... z końcówką ...zjady.
I wiadomo o co chodzi
a w d.... z nimi!
swój honor mam
polskie kosmetyki ściągać z zagranicy??? na pewno nie! bez łaski - jakoś odżałuję


Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
pomyłka

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------


Przecież to ten sam wątek, w którym jesteśmy teraz. Może powinnam założyć oddzielny dla nowej firmy?
widocznie nowy wątek o make me bio, który założyłaś, moderator połączył z tym.
młodziutka odpisała Ci przed połączeniem wątków i dlatego podała Ci link do tego.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:08   #3707
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44140062]Anula przecież pisała, że mod się nie zgodził- można tylko zrobić listę polecanych;- chodzi o aspekty, tj. konsekwencje prawne; pozostaje tylko śledzić uważnie wątek i samemu wyciągać wnioski
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu już o tym pisałam - moderator nie wyraził zgody na antylistę.
szkoda ja już nie pamiętam tych nazw. Nawet tego sklepu warszawskiego, co to sesę kiedyś się w nim zamawiało, której nie było - i mydła - pamiętacie???

Starość nie radość.
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 14:22   #3708
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
W związku ze śmierdzącym kremem do stóp przypomniało mi się coś i w razie czego ostrzegam Dostałam kiedyś takie mleczko do kąpieli http://www.agito.pl/kneipp-mleko-fig...46-832033.html tylko (niepotrzebnie) pełnowymiarowe, nie wiem nawet jaki miało toto skład, ale szybko wywaliłam, bo też zabijało smrodkiem nie do opisania Z tego co pamiętam to w buteleczce zapach był raczej normalny, dopiero po dodaniu do wody coś się działo takiego, że świeżo wykąpany człowiek woń miał co najmniej podejrzaną... bleh, nie będę porównywać do niczego, żeby Was nie zniesmaczać Coś im w tej firmie nie wychodzi z kompozycjami zapachowymi
tego nie wachalam, i chyba juz nie powacham ale nawet nie widzialam tego w niemczech na polkach... moze nieudane kompozycje zapachowe wysylaja na eksport?

bo te olejki do kapieli pachna pieknie:
http://shop.kneipp.de/produktkategor...uschelbad.html
http://shop.kneipp.de/produktkategor...tzart-100.html

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

a propos phenome... za granice sie wybieraja? gdzie??? ja ich nigdzie nie widzialam...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:18   #3709
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tego nie wachalam, i chyba juz nie powacham ale nawet nie widzialam tego w niemczech na polkach... moze nieudane kompozycje zapachowe wysylaja na eksport?

bo te olejki do kapieli pachna pieknie:
http://shop.kneipp.de/produktkategor...uschelbad.html
http://shop.kneipp.de/produktkategor...tzart-100.html[COLOR="Silver"]
Ten który ja dostałam był na pewno kupiony w Niemczech Także pamiętaj, figę omijać z daleka

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2013-12-13 o 15:19
havana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 15:36   #3710
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

anula_ga, aaa, dzięki
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 15:57   #3711
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
szkoda ja już nie pamiętam tych nazw. Nawet tego sklepu warszawskiego, co to sesę kiedyś się w nim zamawiało, której nie było - i mydła - pamiętacie???

Starość nie radość.
Małgosiu, ja ten sklep, o którym piszesz, zawsze Ci przypomnę
shea.pl - to mnie na mydle bydlaki oszukali i jeszcze ze mnie naciągaczkę próbowali zrobić jak się upomniałam o to, za co zapłaciłam!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:25   #3712
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a w d.... z nimi!
swój honor mam
polskie kosmetyki ściągać z zagranicy??? na pewno nie! bez łaski - jakoś odżałuję
i jeszcze bym tak mogła, boś mnie rozbawiła, ze hej!

A co do argani.pl, otrzymałam kolejnego mejla, wiedziałam, że tak będzie i zostanę z niczym. Po prostu wiedziałam, bo w oczy nikt mi nie powie, że nie opłaca się sklepowi wysłać pełnowartościowy towar. Nie opłaca biznesowo, a dobre imię, cóż... Nie dla każdego jest ważne. Klient, który ma kupić, jest ważniejszy, niż ten, który zapłacił i dostał chłam - tak wynika z otrzymanego listu. Oto on:

"Witam serdecznie
Aby uznać reklamację, produkt musi zostać do nas odesłany. Oferta w dniu DDD była identyczna jak w każdym innym dniu. Zawsze wysyłamy
pełnowartościowe produkty, które są właściwie przechowywane. Tak jak już podkreśliłam, nie odkręcamy produktów przed wysyłką. Oczywiście w przypadku tego produktu z pewnością będziemy już sprawdzać każde opakowanie.

W tej chwili posiadamy w naszym magazynie ostatnie 2 szt Czarnego mydła Beaute Marrakech, ale czekają one na wysyłkę po otrzymaniu wpłaty od klientów. W najbliższym czasie nie przewidujemy dostawy tego produktu. Przykro nam, ale nie możemy więc wysłać do Pani nowego produktu. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest zwrot kwoty, która jest równowartością ceny produktu i kosztu odesłania produktu.

Czekamy na przesyłkę od Pani.
W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt."

Wiem jedno, sklep argani będę omijać szerokim łukiem.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2013-12-13 o 16:30
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:34   #3713
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
i jeszcze bym tak mogła, boś mnie rozbawiła, ze hej!

A co do argani.pl, otrzymałam kolejnego mejla, wiedziałam, że tak będzie i zostanę z niczym. Po prostu wiedziałam, bo w oczy nikt mi nie powie, że nie opłaca się sklepowi wysłać pełnowartościowy towar. Nie opłaca biznesowo, a dobre imię, cóż... Nie dla każdego jest ważne. Klient, który ma kupić, jest ważniejszy, niż ten, który zapłacił i dostał chłam - tak wynika z otrzymanego listu. Oto on:

"Witam serdecznie
Aby uznać reklamację, produkt musi zostać do nas odesłany. Oferta w dniu DDD była identyczna jak w każdym innym dniu. Zawsze wysyłamy
pełnowartościowe produkty, które są właściwie przechowywane. Tak jak już podkreśliłam, nie odkręcamy produktów przed wysyłką. Oczywiście w przypadku tego produktu z pewnością będziemy już sprawdzać każde opakowanie.

W tej chwili posiadamy w naszym magazynie ostatnie 2 szt Czarnego mydła Beaute Marrakech, ale czekają one na wysyłkę po otrzymaniu wpłaty od klientów. W najbliższym czasie nie przewidujemy dostawy tego produktu. Przykro nam, ale nie możemy więc wysłać do Pani nowego produktu. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest zwrot kwoty, która jest równowartością ceny produktu i kosztu odesłania produktu.

Czekamy na przesyłkę od Pani.
W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt."

Wiem jedno, sklep argani będę omijać szerokim łukiem.
cieszę się, że choć na chwilę poprawiłam Ci humor , który tak bezczelni argani Ci psuje
co za łachmyty! jak tak można???
nic u nich nie kupię.

to nie zostaje Ci nic innego jak kupić czarne mydło gdzie indziej a to badziewie im odesłać... ale na wysyłce będziesz stratna, bo tam miałaś za darmo.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-12-13 o 16:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 16:39   #3714
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Polecam stacjonarnie u Franciszka
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 17:53   #3715
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Co za ... z tym argani, traktowanie klienta "zapłacił - to mamy go z głowy!".
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 20:21   #3716
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Skuszę Was innym sklepem internetowym, do tego z darmową (!) wysyłką
http://www.beingcontent.com Byłam w ich sklepie stacjonarnym, jak już się pochwaliłam niedawno, a teraz sobie przeglądam i wzdycham, co by tu sobie zamówić.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 08:02   #3717
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ktoś pytał niedawno (sorry, ale nie pamiętam kto ), który z kremów Babuszki Agafii ma filtr- wyłącznie w tym sklepie jest w opisie o tym, że zawiera filtr, więc trzeba chyba jeszcze dokładniej dopytać, ale ja używałam latem i prawie się nie opaliłam http://eco-esthetique.pl/organiczny-...lat-p-722.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 10:47
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:49   #3718
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44154180]Ktoś pytał niedawno (sorry, ale nie pamiętam kto ), który z kremów Babuszki Agafii ma filtr- wyłącznie w tym sklepie jest w opisie o tym, że zawiera filtr, więc trzeba chyba jeszcze dokładniej dopytać, ale ja używałam latem i prawie się nie opaliłam http://eco-esthetique.pl/organiczny-...lat-p-722.html[/QUOTE]

Zauważ, że na tubie jest wzmianka, a w składzie titanium dioxide

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-14 o 10:51
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 10:56   #3719
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zauważ, że na tubie jest wzmianka
Faktycznie, chyba ślepa jestem - a tubkę już wyrzuciłam i cały czas miałam wątpliwości co do tego filtra, bo krem był bardzo lekki ; w takim razie hit wśród filtrów dla mnie (zarówno pod względem działania, jak i ceny ), ale zauważ, że w żadnym innym sklepie nie ma informacji o tym fakcie- kiedyś specjalnie szukałam, a wystarczyło spojrzeć na tubkę
Dzięki za zwrócenie uwagi

Skład to akurat analizowałam i zauważyłam to, ale wydawało mi się, że trochę za daleko w składzie, żeby aż taki wysoki filtr był

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2013-12-14 o 10:59
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-14, 11:50   #3720
arvenax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jestem zdegustowana, więc bez żadnych oporów mówię kto wysłał mi niepełnowartościowy produkt podczas dnia DDD. Sklep nazywa się argani.pl i oto co napisała mi pani stamtąd, po moim drugim mejlu, gdzie byłam bardziej stanowcza:

"Witam serdecznie
Bardzo mi przykro, że zgłasza Pani uszkodzenie produktu. Wszystkie kosmetyki w naszym sklepie są właściwie przechowywane. Produktów tych nie odkręcamy przed wysyłką. W tej chwili mamy w magazynie 2 szt tego produktu i po odkręceniu produkty wyglądają bez zarzutu.

Zgodnie z procedurą reklamacji bardzo proszę o odesłanie towaru przesyłką poleconą ekonomiczną Poczty Polskiej. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Reklamację rozpatrzymy jak najszybciej.Zgodnie z regulaminem reklamacja rozpatrzona będzie najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru. W przypadku uznania reklamacji zostanie zwrócony również koszt odesłania towaru przez klienta.

W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt."

Zobaczcie zdjęcia, oceńcie same, bo może się czepiam. Jestem zdegustowana tym, że muszę czekać na jakieś rozpatrzenie i jeszcze dołożyć do interesu, kiedy na pierwszy rzut oka widać, co wart jest kosmetyk. Nie wiem czym go zalano, na skórę tego nie nałożę, bo się boję. A jak reklamacji nikt nie uzna, to co? I tak oto wyszłam na DDD jak Zabłocki na mydle. Dosłownie. Tutaj przymniał mi się estyl.pl, który tak ładnie załatwił sprawę z Promolcią...

A ja mam bardzo dobre doświadczenia z Argani. Kupiłam od nich już wiele produktów i zawsze wszystko było w najlepszym porządku. Ponadto wiele razy zadawałam pytania dotyczące kosmetyków, które chciałam kupić i zawsze dostawałam szybką i pomocną odpowiedź. Myślę, że propozycja odesłania kosmetyku i zwrot kosztów jest jak najbardziej uczciwa. Tak przecież załatwia się sprawy we wszystkich sklepach internetowych gdy ktoś chce złożyć reklamację.
Ja na pewno będę z nich korzystać - nie zniechęciłaś mnie
arvenax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.