Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 11:12   #2311
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość

W S. wzięłam próbki: Teint Miracle, Guerlain Lingerie i Perfection, a w Douglasie Pan po wysłuchaniu moich wymagań od podkładu powiedział, że mam sobie dać spokój z szukaniem, bo On wie czego mi potrzeba :brzydal: Zrobił mi próbkę Armaniego Maestro Fusion Foundation. Powiem szczerze, że po wymizianiu się po ręcę... tyle, że jak usłuszałam cenę to lekko kolana się ugięły. Mam nadzieję, że przy testach się nie zakocham
mmm, bardzo podoba mi się to sformułowanie...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:23   #2312
Filozofka888
Zadomowienie
 
Avatar Filozofka888
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 665
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Mysle, ze moze sie sprawdzic jak sie szuka czegos na szybko i naturalnego efektu - do precyzjnego wyrysowania czy uzupelniania juz nie bardzo. Ja na codzien nie maluje oczu kredkami czy cieniami, wiec takie lekkie przyciemnienie+ujarzmieni e mi wystarczy

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------



Otoz to

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Ja właśnie potrzebuje naturalnego efektu, mam rzadkie brwi i nie chcę żeby były przerysowane teraz używam cieni do brwi i też dają naturalny efekt jeśli nie przesadzę, ale szukam czegoś nowego.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jestem z powrotem, w mojej Sephorze pełno ludzi...
Kupiłam MUFE Lip Line Perfector, ze zniżką cena 59.25zł całkiem znośna Jutro testowanie.

W Douglasie kupiłam BB Natural Brow Shaper i już się wymazałam, szczerze mówiąc na pierwszy rzut - wow i to spory. Mam piękne brwi

W S. wzięłam próbki: Teint Miracle, Guerlain Lingerie i Perfection, a w Douglasie Pan po wysłuchaniu moich wymagań od podkładu powiedział, że mam sobie dać spokój z szukaniem, bo On wie czego mi potrzeba Zrobił mi próbkę Armaniego Maestro Fusion Foundation. Powiem szczerze, że po wymizianiu się po ręcę... tyle, że jak usłuszałam cenę to lekko kolana się ugięły. Mam nadzieję, że przy testach się nie zakocham
Jaki stanowczy
Filozofka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:39   #2313
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
mmm, bardzo podoba mi się to sformułowanie...
Cytat:
Napisane przez Filozofka888 Pokaż wiadomość
Jaki stanowczy
Nie ukrywam, że mi też się spodobało
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:46   #2314
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez demona1979 Pokaż wiadomość
Les cuirs to czyste brązy czy podbite rózem? Ja się czaje na Rue des Francs Bourgeois. Aczkolwiek te 4 sa bardziej błyszczące a ja lubię drobinki. Musze na zywo zobaczyć.
Tak, les cuirs to brązy wpadające lekko w żółć. Coś a la wielbłądzia wełna.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-12-28 o 11:50
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:46   #2315
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Byłam w Sephorze, nie wiem jak u was ale u mnie w galeriach dziki tłum Chodziłam, krążyłam wokół tych kosmetyków i nic jednak nie kupiłam Poszłam za to do Super Pharm i capnełam na promocji puder, 2 tusze do rzęs i liner z loreala Nie wiem czy ktoś wspominał ale w Mario przy zakupie jednego produktu z ich kolorówki, drugi, tańszy za 1 grosz. Wzięłam kredkę do oczu i jakiś mazak z wymiennymi końcówkami do poprawek
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:47   #2316
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Kolejny dzień testów podkladu, dzisiaj Dior Sculpt, następnie Givenchy, bo kolorek 4 bardzo mi się spodobał i kolorystycznie myślę, ze to może być coś między 10, a 20 Diora.
Jaki odcien Sculpt testujesz?

04 tego Givenchy ?
dla mnie niestety 04 jest za ciemna troche ale nie mam powodu do placzu, bo sam podklad tez jakis innowacyjny nie jest ladnie wyglada na twarzy tylko jakies 4 godziny pozniej zaczyna sie swiecic i znikac
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 11:55   #2317
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Jaki odcien Sculpt testujesz?

04 tego Givenchy ?
dla mnie niestety 04 jest za ciemna troche ale nie mam powodu do placzu, bo sam podklad tez jakis innowacyjny nie jest ladnie wyglada na twarzy tylko jakies 4 godziny pozniej zaczyna sie swiecic i znikac
20stke mam dzis na sobie, jest jasniejsza od 20stki Forever, idealna dla mnie sam podkład cięższy i lepiej kryjący od Forever, zobaczymy pod koniec dnia.

4 z Givenchy mam Teint Couture Long Wear, wydaje się jaśniejszy od dwóch Diorków. W razie czego mam jeszcze Forever 10 do testów, bo on mi się podoba z konsystencji i tego jak zachowuje się u mnie. Z Givenchy to będzie pierwsze spotkanie jutro
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 11:58   #2318
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
04 tego Givenchy ?
dla mnie niestety 04 jest za ciemna troche ale nie mam powodu do placzu, bo sam podklad tez jakis innowacyjny nie jest ladnie wyglada na twarzy tylko jakies 4 godziny pozniej zaczyna sie swiecic i znikac
Nie wiem czy wiesz ale z tego Givenchy jest jeszcze jaśniejsza 2 i 3. 2 to straszny prosiaczek ale 3 to ładny beż.
Mnie tam nawet pasuje. Dobrze się trzyma. Niestety wolę GA Lasting Silk. Szkoda, że LS ma alkohol i jest 1 podejrzanym jeśli chodzi o podrażnienie mojej skóry
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-12-28 o 11:59
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 12:40   #2319
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Do mnie w ogóle kolory nie przemówiły więc nawet nie rozważałam tego produktu na poważnie
Oj, tak. Kolory tez kiepsciaste. Produkt naprawde bardzo marny. Na liscie zeli mam jeszcze te nieszczesna Anastasie i Narsa. Chcialam kupic znow Mahogany, ale online dalej nie ma .

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Wymacalam tez w dziennym swietle podklad Givenchy. Wzielam oczywiscie kolor "1". Moglby byc troche jasniejszy. Zrobilam szybkie porownanie na lapie z Armanim i wnioski przedziwnie. Po nalozeniu kropli obu podkladow Givenchy wydaje sie odrobine jasniejszy. Po byle jakim rozsmarowaniu roznica jest jednak odwrotna . Dzis nie ruszam sie nigdzie, wiec dopiero jutro bede testowac na buzi.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Aha, szminka jest wtopa do kwadratu. Kiedys patrzylam juz na 202 i wydawala sie taka sama, jak Palpitante. Zakupu jednak dokonalam w innej S., gdzie te szminki wygladaly zupelnie inaczej. Zastanawiam sie teraz czemu. W S. oswietlenie jest przeciez ustalane odgornie.

W sumie jak swatchowalam Palpitante wczoraj dla porownania to wydawalo mi sie, ze cos z nia jest nie tak, ale nie wiedzialam co. Teraz sie zastanawiam, czy to mozliwe, ze jakis pomylony tester byl.

Podsumowujac: jestem zla .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 12:41   #2320
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
20stke mam dzis na sobie, jest jasniejsza od 20stki Forever, idealna dla mnie sam podkład cięższy i lepiej kryjący od Forever, zobaczymy pod koniec dnia.

4 z Givenchy mam Teint Couture Long Wear, wydaje się jaśniejszy od dwóch Diorków. W razie czego mam jeszcze Forever 10 do testów, bo on mi się podoba z konsystencji i tego jak zachowuje się u mnie. Z Givenchy to będzie pierwsze spotkanie jutro
Dzieki


Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz ale z tego Givenchy jest jeszcze jaśniejsza 2 i 3. 2 to straszny prosiaczek ale 3 to ładny beż.
Mnie tam nawet pasuje. Dobrze się trzyma. Niestety wolę GA Lasting Silk. Szkoda, że LS ma alkohol i jest 1 podejrzanym jeśli chodzi o podrażnienie mojej skóry

Tia, wiem wg mnie wybor odcieni ma do bani
tu sa niezle zdjecia http://blush-me-baby.blogspot.com/20...re-swache.html
Powinien byc jeszcze jeden odciem pomiedzy 3 i 4.

A jaki masz nr LS GA?

Widze, ze mineraly porzucilas na rzecz plynnych podkladow

Edytowane przez Contax
Czas edycji: 2013-12-28 o 12:44
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 12:55   #2321
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44311134]Ja jestem szminkowa od maja .



Ja, jak pewnie zauwazylas, zawsze polecam Armaniego. Testowalam wiekszosc podkladow od Armaniusza i uwazam, ze kazda skora znajdzie cos dla siebie. Dla mnie Maestro za slabo kryl i sie nie sprawdzil. Niemniej, szanse, ze sie zakochasz sa duze .

btw: mam nadzieje, ze zel do brwi bedzie sie dobrze sprawowal .[/QUOTE]

Witaj
A który podkład armaniego dobrze kryje ale nie robi maski ?
Mam cerę mieszaną sklonną do zapychania niestety
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 12:57   #2322
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Tia, wiem wg mnie wybor odcieni ma do bani
tu sa niezle zdjecia http://blush-me-baby.blogspot.com/20...re-swache.html
Powinien byc jeszcze jeden odciem pomiedzy 3 i 4.

A jaki masz nr LS GA?

Widze, ze mineraly porzucilas na rzecz plynnych podkladow
O, nie wiedziałam, że jest jeszcze 1. Ta 2 jest przerażająca.
No porzuciłam minerały, wszystko co kryjące i sypkie tworzy u mnie na twarzy ciasto. Mam tłustą cerę i o dziwo lepiej sobie z nią radzą podkłady płynne. Wolę już żeby spłynął po jakimś czasie niż żebym mogła zagnieść ciasto przy nosie W podkładach wybieram takie z min spf 20.

Z armaniego nie wiem dokładnie co mam. Dostałam dwie próbki, w sklepie panie zawsze próbują mi dać ciemniejszy kolor. No to wyszłam z armanim 4,5 LS. Szkoda tylko, że po jakiejś chwili utlenienia się na twarzy i wyglądam jak z ciemniejszą maską. Sądząc po różnicy między twarzą a szyją przy 4,5 celowałabym w 2. Ze dwa czy trzy razy jednak go przetestowałam
no i efekt na twarzy nawet po kilku h jest zachwycający.
Chyba się wybiorę gdzie indziej po próbkę to może dostanę 2 No i sprawdzę czy to na pewno on mnie podrażnia.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-12-28 o 13:03
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 13:13   #2323
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Witaj
A który podkład armaniego dobrze kryje ale nie robi maski ?
Mam cerę mieszaną sklonną do zapychania niestety
Tu moja recenzja.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 14:16   #2324
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Jestem z powrotem, w mojej Sephorze pełno ludzi...
Kupiłam MUFE Lip Line Perfector, ze zniżką cena 59.25zł całkiem znośna Jutro testowanie.

W Douglasie kupiłam BB Natural Brow Shaper i już się wymazałam, szczerze mówiąc na pierwszy rzut - wow i to spory. Mam piękne brwi

W S. wzięłam próbki: Teint Miracle, Guerlain Lingerie i Perfection, a w Douglasie Pan po wysłuchaniu moich wymagań od podkładu powiedział, że mam sobie dać spokój z szukaniem, bo On wie czego mi potrzeba Zrobił mi próbkę Armaniego Maestro Fusion Foundation. Powiem szczerze, że po wymizianiu się po ręcę... tyle, że jak usłuszałam cenę to lekko kolana się ugięły. Mam nadzieję, że przy testach się nie zakocham
Sorry, że się wtrącę i wyskoczę jak Filip z konopi, ale wiecie, że istnieje tańsza wersja Maestro, z resztą również spod szyldu L'Oreala? Pozwolę sobie wkleić link do pierwszego lepszego porównania: http://www.lifesentropy.com/2013/07/...on-makeup.html (nie mój blog, to nie reklama )
Sama mam na niego (Maestro/Powder F.) ochotę, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii o obu, a że mimo to uwielbiam lekkie podkłady, to sobie chyba sprawę Powderka

A żeby być w temacie bardziej luksusowym, to napomknę, że co roku kupuję na poświątecznej promocji jeden, ukochany podkład - Lingerie de peau
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 14:17   #2325
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Ja też żałuję, że tak późno się zdecydowałam, bo efekty REWELACJA , czyż nie?
Oj tak, podpisauję się pod tym całokowicie
Gdyby nie Ty, do dzisiaj bym się z depilatorem uzerała

A propo lasera, łydki dopiero raz miałam, a efekt jak po 3-4 sesji Mysle ze raz jeszcze kiedys moze tzreci i starczy im
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:00   #2326
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Maznęłam się raz i to wieczorem, więc to nic więcej jak pierwsze wrażenie, ale moim zdaniem ujarzmia super.

Ubytków w brwiach nie mam jakichś znacznych, początki brwi może nieco wybrakowane, ale jakiejś dziury to nie mam



Moim zdaniem też nic ciekawego...
W D.online nie mają na stanie tych bobików już
Kupiłam jeszcze dziś ten Aqua Brow

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
A ja rozmyślam nad zakupem błyszczyka, poszukuję iskrzącej fuksji i lukrowego różu. Macie jakiś swoich ulubieńców, których warto nabyć teraz w S.?


Kolejny dzień testów podkladu, dzisiaj Dior Sculpt, następnie Givenchy, bo kolorek 4 bardzo mi się spodobał i kolorystycznie myślę, ze to może być coś między 10, a 20 Diora.
Ja dziś nałożyłam givenchy i niezle się trzyma tylko mam 02 i o ton za jasny jest.

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44316577]Oj, tak. Kolory tez kiepsciaste. Produkt naprawde bardzo marny. Na liscie zeli mam jeszcze te nieszczesna Anastasie i Narsa. Chcialam kupic znow Mahogany, ale online dalej nie ma .

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Wymacalam tez w dziennym swietle podklad Givenchy. Wzielam oczywiscie kolor "1". Moglby byc troche jasniejszy. Zrobilam szybkie porownanie na lapie z Armanim i wnioski przedziwnie. Po nalozeniu kropli obu podkladow Givenchy wydaje sie odrobine jasniejszy. Po byle jakim rozsmarowaniu roznica jest jednak odwrotna . Dzis nie ruszam sie nigdzie, wiec dopiero jutro bede testowac na buzi.

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Aha, szminka jest wtopa do kwadratu. Kiedys patrzylam juz na 202 i wydawala sie taka sama, jak Palpitante. Zakupu jednak dokonalam w innej S., gdzie te szminki wygladaly zupelnie inaczej. Zastanawiam sie teraz czemu. W S. oswietlenie jest przeciez ustalane odgornie.

W sumie jak swatchowalam Palpitante wczoraj dla porownania to wydawalo mi sie, ze cos z nia jest nie tak, ale nie wiedzialam co. Teraz sie zastanawiam, czy to mozliwe, ze jakis pomylony tester byl.

Podsumowujac: jestem zla .[/QUOTE]
Chyba nie tak do końca,bo w GB wybrałam sobie róż Chanel i tam wyglądał na ładną,delikatna brzoskwinkę,jednak nie mieli pełnowymiarowego produktu i pojechałam po niego na Matarnię i tam z pięknej,delikatnej brzoskwini okazała się zbyt dojrzała pomarańcza
Więc wzięłam diora brzoskwinkę
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:16   #2327
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Sorry, że się wtrącę i wyskoczę jak Filip z konopi, ale wiecie, że istnieje tańsza wersja Maestro, z resztą również spod szyldu L'Oreala? Pozwolę sobie wkleić link do pierwszego lepszego porównania: http://www.lifesentropy.com/2013/07/...on-makeup.html (nie mój blog, to nie reklama )
Sama mam na niego (Maestro/Powder F.) ochotę, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii o obu, a że mimo to uwielbiam lekkie podkłady, to sobie chyba sprawę Powderka

Albo ja slepa, albo to nie "tansza wersja Maestro". Podklady sa podobne, owszem. Trudno jednak L'oreal nazwac tansza wersja. Roznica w skladzie jest dosc znaczna. Ja nie nasza watkowa specjalistka (M. ), ale widze wyraznie patrzac na sklad, ze Maestro jest mniej tepy, lepiej sie rozmarowuje, mniej wchodzi w zmarszczki, mniej tez bedzie je podkreslac, lepiej tez bedzie nawilzac. Kwestie zapachu pomijam.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Chyba nie tak do końca,bo w GB wybrałam sobie róż Chanel i tam wyglądał na ładną,delikatna brzoskwinkę,jednak nie mieli pełnowymiarowego produktu i pojechałam po niego na Matarnię i tam z pięknej,delikatnej brzoskwini okazała się zbyt dojrzała pomarańcza
Więc wzięłam diora brzoskwinkę
To widze, ze sie pozmienialo. Dla mnie to jednak skandal, ze w kazdej S. widze co innego. Nie zdecydowalabym sie na te szminke, gdybym wczoraj widziala to, co wtedy, ale gdzie indziej .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-28 o 15:17
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:24   #2328
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44318931]Albo ja slepa, albo to nie "tansza wersja Maestro". Podklady sa podobne, owszem. Trudno jednak L'oreal nazwac tansza wersja. Roznica w skladzie jest dosc znaczna. Ja nie nasza watkowa specjalistka (M. ), ale widze wyraznie patrzac na sklad, ze Maestro jest mniej tepy, lepiej sie rozmarowuje, mniej wchodzi w zmarszczki, mniej tez bedzie je podkreslac, lepiej tez bedzie nawilzac. Kwestie zapachu pomijam.



To widze, ze sie pozmienialo. Dla mnie to jednak skandal, ze w kazdej S. widze co innego. Nie zdecydowalabym sie na te szminke, gdybym wczoraj widziala to, co wtedy, ale gdzie indziej .[/QUOTE]
To może będzie podstawą do reklamacji,jednak to trochę kosztuje.Kurcze,a tak się cieszyłaś.Przez piernikowe światło teraz doopa z pomadki.ja dziś się jeszcze skusiłam na tą bezbarwną konturówkę MUFE,o kolor się obawiać nie muszę,ale wzięłam też Chanel Vitalumiere compact i mam nadzieję,że kolor będzie ok,mam 20beige.W S.wyglądał super,taki jakby satynowy.
Moja ulubiona konsultantka tak go zachwalała,że nie potrafiłam się oprzeć.Ma go któraś z Was?
Tylko czym mam go nakładać,bo gąbką nie umiem?Jakiego pedzla użyć,zwykłego do pudru sypkiego?
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:41   #2329
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
To może będzie podstawą do reklamacji,jednak to trochę kosztuje.Kurcze,a tak się cieszyłaś.Przez piernikowe światło teraz doopa z pomadki.ja dziś się jeszcze skusiłam na tą bezbarwną konturówkę MUFE,o kolor się obawiać nie muszę,ale wzięłam też Chanel Vitalumiere compact i mam nadzieję,że kolor będzie ok,mam 20beige.W S.wyglądał super,taki jakby satynowy.
Moja ulubiona konsultantka tak go zachwalała,że nie potrafiłam się oprzeć.Ma go któraś z Was?
Tylko czym mam go nakładać,bo gąbką nie umiem?Jakiego pedzla użyć,zwykłego do pudru sypkiego?
No wlasnie pomysle jak sie jej pozbyc. Kurcze, zaplacilam ponad 100 zlotych. Za te kase inna szminke moglam wziac .

Co do pedzla to wydaje mi sie, ze kompakt jest zbyt tlusty na pedzel do pudru. Potrzebujesz czegos zbitego np. pedzla jezyczkowego lub flat topa .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-28 o 15:45
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-28, 15:53   #2330
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44319246]No wlasnie pomysle jak sie jej pozbyc. Kurcze, zaplacilam ponad 100 zlotych. Za te kase inna szminke moglam wziac .

Co do pedzla to wydaje mi sie, ze kompakt jest zbyt tlusty na pedzel do pudru. Potrzebujesz czegos zbitego np. pedzla jezyczkowego lub flat topa .[/QUOTE]
Nie tylko inną i fajną szmineczkę,ale niezły tusz przy -30%
wspólczuję Ci szczerze.
Dzięki za radę,bo to mój pierwszy tego typu kosmetyk,kiedyś dawno temu jak wyszły kompakty z loreala to miałam i mamie oddałam,bo nie umiałam się nim posługiwać.On jak puder w kamieniu jest,wiec może uda mi się nim malować.Opinii KWC też o nim nie znalazlam
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 15:59   #2331
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
Nie tylko inną i fajną szmineczkę,ale niezły tusz przy -30%
wspólczuję Ci szczerze.
Dzięki za radę,bo to mój pierwszy tego typu kosmetyk,kiedyś dawno temu jak wyszły kompakty z loreala to miałam i mamie oddałam,bo nie umiałam się nim posługiwać.On jak puder w kamieniu jest,wiec może uda mi się nim malować.Opinii KWC też o nim nie znalazlam
Nie, nie. Przepraszam. Wprowadzilam Cie w blad. Kompaktu Vitalumiere nie znam. Z Vitalumiere Aqua mi sie pomieszalo, ktory jest kremowy i tlusty.

O tym mowa?

Jesli to typowo pudrowy kompakt to jezyczkowy pedzel sie nie nada. Pedzel do pudru moze byc, ale kiepskie krycie bedziesz miec. Aby krycie bylo lepsze potrzebujesz, moim zdaniem, bardziej zbitego pedzla. Flat top powinien sie nadac. Nie macalam go jednak, jak napisalam wyzej. Kieruje sie Twoim opisem.

Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-12-28 o 16:01
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:05   #2332
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44316577]
Aha, szminka jest wtopa do kwadratu. Kiedys patrzylam juz na 202 i wydawala sie taka sama, jak Palpitante. Zakupu jednak dokonalam w innej S., gdzie te szminki wygladaly zupelnie inaczej. Zastanawiam sie teraz czemu. W S. oswietlenie jest przeciez ustalane odgornie.

W sumie jak swatchowalam Palpitante wczoraj dla porownania to wydawalo mi sie, ze cos z nia jest nie tak, ale nie wiedzialam co. Teraz sie zastanawiam, czy to mozliwe, ze jakis pomylony tester byl.

Podsumowujac: jestem zla .[/QUOTE]

Też bym była. A sama szminka na ustach jak się utrzymuje? Jak z rozmazywaniem? Trwałością? Testujesz coś czy ze złości chęci brak?



Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Sorry, że się wtrącę i wyskoczę jak Filip z konopi, ale wiecie, że istnieje tańsza wersja Maestro, z resztą również spod szyldu L'Oreala? Pozwolę sobie wkleić link do pierwszego lepszego porównania: http://www.lifesentropy.com/2013/07/...on-makeup.html (nie mój blog, to nie reklama )
Sama mam na niego (Maestro/Powder F.) ochotę, ale naczytałam się trochę niepochlebnych opinii o obu, a że mimo to uwielbiam lekkie podkłady, to sobie chyba sprawę Powderka
Fajnie, że dajesz znać o takiej opcji. Poczytam więcej na ten temat w wolnym czasie.
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:05   #2333
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Do podkładów w kompakcie(pudrowych) świetnie sprawdza się flat top Hakuro H50s. Nie wiem jak h50 bo nie mam ale wersję s polecam. Jeśli wolisz lżejsze krycie to kulka z włosia syntetycznego sephory też powinna być ok.
Przy okazji, według mnie podkłady w kompakcie przy tłustawej cerze najlepiej wyglądają nakładane na krem/serum, coś co odrobinę zwiększy przyczepność. Ja armaniego lasting silk compact nakładam na superdefense clinique i jest to niezły duet.
Na podkładzie, czyli wykorzystując kompakt jako puder przy takiej cerze jak moja, czyt. tłustej robi się ciasto
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2013-12-28 o 16:11
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:07   #2334
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Nie, nie. Przepraszam. Wprowadzilam Cie w blad. Kompaktu Vitalumiere nie znam. Z Vitalumiere Aqua mi sie pomieszalo, ktory jest kremowy i tlusty.

O tym mowa?

Jesli to typowo pudrowy kompakt to jezyczkowy pedzel sie nie nada. Pedzel do pudru moze byc, ale kiepskie krycie bedziesz miec. Aby krycie bylo lepsze potrzebujesz, moim zdaniem, bardziej zbitego pedzla. Flat top powinien sie nadac. Nie macalam go jednak, jak napisalam wyzej. Kieruje sie Twoim opisem.

Przepraszam jeszcze raz za zamieszanie .
to ten
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:09   #2335
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Też bym była. A sama szminka na ustach jak się utrzymuje? Jak z rozmazywaniem? Trwałością? Testujesz coś czy ze złości chęci brak?
W ramach testow jedna warge wysmarowalam Palpitante, druga YSL. Wpieprzam wlasnie pierniki i pije Cole. Nie widze zadnych roznic obecnie miedzy nia a Allure. Tak samo odbijaja sie na kubku.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
to ten
Obadam jak bede w S. Z tego, co widze w grafice Google to konsystencja przypomina prasownay puder - tak jak pisalas. Sprobowalabym na Twoim miejscu flat topa .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:12   #2336
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44319603]W ramach testow jedna warge wysmarowalam Palpitante, druga YSL. Wpieprzam wlasnie pierniki i pije Cole. Nie widze zadnych roznic obecnie miedzy nia a Allure. Tak samo odbijaja sie na kubku.

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------



Obadam jak bede w S. Z tego, co widze w grafice Google to konsystencja przypomina prasownay puder - tak jak pisalas. Sprobowalabym na Twoim miejscu flat topa .[/QUOTE]
dzięki wielkie
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:13   #2337
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Dziś wypaćkałam się próbką podkładu Guerlain -Tenue de Perfection i jestem zachwycona Śmiem stwierdzić, że lepiej kryje od EL - Double Wear i się nie świecę, choć wykończenie daje satynowe. Jeszcze obadam jak się spisze w noc sylwestrową.
Natomiast Dior - Diorskin Forever i Giorgio Armani - Lasting Silknie, już nie dla mnie
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:13   #2338
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

U mnie dziś na twarzy Maestro. Przy nakładaniu odczucia dotykowe cudowne, ale te wizualne gorzej. Pudrowy, widoczny. Do tego jakoś kolor wydawał mi się za jasny... i już szczęśliwa, że kasa zaoszczędzona ale ale... wystarczyło dać mu chwilkę na "czary mary", bo po chwili cera wygląda naprawdę bajecznie, a kolor idealny... nałożyłam więcej na środek twarzy żeby trochę podbić krycie i robi to naprawdę dyskretnie acz skutecznie. Nie widać go, wyparował?, wchłonął się, nie wiem co zrobił, ale póki co

Niestety jest BOSKI.

Zaraz wychodzę, będzie spacer taki z 30-40minutowy, później knajpki różne więc test go czeka... I zobaczymy co będzie jak wrócę do domu
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:15   #2339
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
(...) wzięłam też Chanel Vitalumiere compact i mam nadzieję,że kolor będzie ok,mam 20beige.W S.wyglądał super,taki jakby satynowy.
Moja ulubiona konsultantka tak go zachwalała,że nie potrafiłam się oprzeć.Ma go któraś z Was?
Tylko czym mam go nakładać,bo gąbką nie umiem?Jakiego pedzla użyć,zwykłego do pudru sypkiego?
Ja dostałam kiedyś próbkę tego podkładu za wypełnienie chanelowej ankiety, tyle, że w odcieniu 30 beige, który jest na chwilę obecną za ciemny. Ze trzy razy go spróbowałam, tak trochę na szybko (nowe podkłady testuję zwykle w sobotę, robiąc byle jaki makijaż dla celu "wyjście po bułki" ). Aplikowałam go tą śmieszną gąbeczką, co było nie lada wyczynem, bo ona w wersji testerowej ma może jakieś 3cm średnicy . W sumie to podkład dość przyjemny, ale na pewno nie dla cery wymagającej mocnego krycia i ze skłonnością do świecenia się (moja jest mieszana w kierunku tłustej).

Edit - pomyłka, wszystko, co wyżej napisałam, nieaktualne, bo ja mam próbkę Vitalumiere Aqua. Sorry
Niemniej, tego typu "suchy" kompakt miłam z Shiseido, seria słoneczna, i też aplikowałam gąbeczką

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2013-12-28 o 16:20
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-28, 16:15   #2340
Nicole`_
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole`_
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 7 055
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44319603]W ramach testow jedna warge wysmarowalam Palpitante, druga YSL. Wpieprzam wlasnie pierniki i pije Cole. Nie widze zadnych roznic obecnie miedzy nia a Allure. Tak samo odbijaja sie na kubku.
[/QUOTE]

Bardzo dobry test!
__________________
2+2
Nicole`_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:38.