Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 15:26   #3121
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam , ale może nadrobię
Koniecznie myślę, że mogłabyś je tak mocno polubić jak ja

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Lubię dziwne buty i póki co moimi ulubieńcami są wygodne [URL=" rodziny Adamsów[/URL].
Ale śmiszne


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;52920656]
Pol zycia na Net-a-Porter spedzam i ogolnie duzo shoppinguje. Poza tym lubie ubrania .

Pierwsze za z materialu. Drugie w calosci ze skory (wlos+gladka skora). Ostatecznie wzielam drugie. Zobaczymy jak wygladaja na zywo.[/QUOTE]

Rozumiem też lubię ubrania ale jak widać chyba takie bardziej dostępne no prosta dziewczyna jestem i lubię macnąć przed zakupem

No drugie na pewno praktyczniejsze i idealne na słotę także super! daj znać,z ciekawości, jak wrażenia
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2015-09-28 o 15:29
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 17:50   #3122
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Iwonalodz ja w ogóle wielbię kolorówkę Bobbi Brown. U niej mam idealny odcień podkładu
Wg klasyfikacji Bobbi Brown podchodzę pod tym urody środkowoeuropejskiej - ona ma bardzo dużo kosmetyków dopasowanych do mojej karnacji. To znacznie ułatwia życie

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ponad 10 lat temu też miałam ze dwa róże .
Dainty planuję od kilku lat i zawsze wpada mi do koszyka jakaś limitka albo mam pilniejsze potrzeby
A tak w ogóle to miło Cię widzieć Milko


W wolnej chwili do Was wpadam
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 19:20   #3123
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziewczyny, jaki róż zamówić na jesień z Burberry? Myślę o Cameo.
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 20:01   #3124
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Iwonalodz ja w ogóle wielbię kolorówkę Bobbi Brown. U niej mam idealny odcień podkładu
Wg klasyfikacji Bobbi Brown podchodzę pod tym urody środkowoeuropejskiej - ona ma bardzo dużo kosmetyków dopasowanych do mojej karnacji. To znacznie ułatwia życie
O to super!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 08:34   #3125
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Iwonalodz ja w ogóle wielbię kolorówkę Bobbi Brown. U niej mam idealny odcień podkładu
Wg klasyfikacji Bobbi Brown podchodzę pod tym urody środkowoeuropejskiej - ona ma bardzo dużo kosmetyków dopasowanych do mojej karnacji. To znacznie ułatwia życie




W wolnej chwili do Was wpadam

A ja się właśnie do jej kosmetyków przekonuję. Którego podkładu używasz?
Testowałam ostatnio Weightless i jestem w szoku: pierwszy kompakt, którego nie miałam ochoty zetrzeć po 5 minutach. Wytrzymał ładnie całe popołudnie. Nie podkreślił suchych skórek i nie spłynął mi z twarzy. Chyba go sobie kupię do poprawek.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 09:19   #3126
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Koniecznie myślę, że mogłabyś je tak mocno polubić jak ja
I tego się boję
A serio - muszę je kiedyś pomacać osobiście w D., bo wstępnie kilka odcieni już wytypowałam . Niestety jak już się wybiorę do jakiegoś przybytku rozpusty tj. galerii , to mam tak długą listę rzeczy do obmacania i/lub kupienia, a jednocześnie tak mało czasu (plus poganiającego wiecznie męża ), że nigdy nie zdążę pomacać wszystkiego, co mam w planach. Ostatnio nawet nie miałam czasu poprosić o próbkę tego podkładu Shiseido, który polecałaś .


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Iwonalodz ja w ogóle wielbię kolorówkę Bobbi Brown. U niej mam idealny odcień podkładu
Wg klasyfikacji Bobbi Brown podchodzę pod tym urody środkowoeuropejskiej - ona ma bardzo dużo kosmetyków dopasowanych do mojej karnacji. To znacznie ułatwia życie
Jak mowa tu o Bobbi Brown, zwłaszcza podkładach, to zawsze od razu Ty mi się przypominasz

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


W wolnej chwili do Was wpadam
Oby częściej

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki róż zamówić na jesień z Burberry? Myślę o Cameo.
Z Burberry to nie wiem , ale typowo jesienne róże to dla mnie Nars Sin i Urban Decay Rapture.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 09:22   #3127
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Burberry to nie wiem , ale typowo jesienne róże to dla mnie Nars Sin i Urban Decay Rapture.
Mam dziś Sin NARSa na policzkach (to inauguracja tego różu w tym sezonie ) i na nowo się w nim zakochuję
Przepiękny odcień!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 09:23   #3128
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam dziś Sin NARSa na policzkach (to inauguracja tego różu w tym sezonie ) i na nowo się w nim zakochuję
Przepiękny odcień!
Mam to samo
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 10:30   #3129
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z Burberry to nie wiem , ale typowo jesienne róże to dla mnie Nars Sin i Urban Decay Rapture.
Rapture UD mam w planach - piękny jest
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Mam dziś Sin NARSa na policzkach (to inauguracja tego różu w tym sezonie ) i na nowo się w nim zakochuję
Przepiękny odcień!


A co myślicie o różach z Guerlain? Testowałam ostatnio Morning Rose z nowej kolekcji i nawet mi się spodobał
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 10:44   #3130
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Rapture UD mam w planach - piękny jest
Kurczę, dopiero teraz na niego zerknęłam i faktycznie piękny!
Trzeba obczaić przy okazji wizyty w S.


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A co myślicie o różach z Guerlain? Testowałam ostatnio Morning Rose z nowej kolekcji i nawet mi się spodobał
Sama nie wiem, jak to się stało, ale nie mam żadnego różu od Guerlain Z całej kolorówki próbowałam tylko meteorytów w różnej formie i szminek w trumienkach
Chyba najbardziej odpowiadają mi róże MACowe, NARSa i te od Clinique, choć wcześniej zupełnie je olewałam (Clinique), ale Cheek Popy i te klasyczne róże zaskoczyły mnie świetną jakością i sięgam po nie bardzo bardzo często. A Iced Lotus i Plum Pop są na pewno w moim różowym Top 10
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:04   #3131
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Różu z Guerlain chyba też nie mam (piszę "chyba", bo miewam zaćmienia ).
Najbardziej lubię MACowe, potem Chanel (są u mnie drugie, po MAC, pod względem ilości), a potem to już cała reszta - Marc Jacobs, Burberry, Dior, Benefit, Korres, Nars i Urban Decay itd. (więcej grzechów nie pamiętam ).
Rapture bardzo polecam . Nieco podobny odcień do Narsa Sin, a dostępność lepsza .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 11:20   #3132
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Różu z Guerlain chyba też nie mam (piszę "chyba", bo miewam zaćmienia ).
Najbardziej lubię MACowe, potem Chanel (są u mnie drugie, po MAC, pod względem ilości), a potem to już cała reszta - Marc Jacobs, Burberry, Dior, Benefit, Korres, Nars i Urban Decay itd. (więcej grzechów nie pamiętam ).
Rapture bardzo polecam . Nieco podobny odcień do Narsa Sin, a dostępność lepsza .
Właśnie! Przypomniałaś mi o różach z Burberry - no przecież Też jedne z najukochańszych. Chanel też żadnych nie miałam, co nie przestaje mnie samej zadziwiać, bo o ich cudnej jakości nasłuchałam się licznych peanów Muszę sobie wreszcie sprawić jakiś, jeśli znajdę jakiś ładny, chłodny odcień
A jeśli chodzi o Rapture to muszę zobaczyć, jak bardzo podobny jest do Sin, bo jeśli efekt będzie zbyt zbliżony, to nie będę dublować. A jeśli nie będzie, to biorę, bo kolor śliczny
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:25   #3133
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Właśnie! Przypomniałaś mi o różach z Burberry - no przecież Też jedne z najukochańszych. Chanel też żadnych nie miałam, co nie przestaje mnie samej zadziwiać, bo o ich cudnej jakości nasłuchałam się licznych peanów Muszę sobie wreszcie sprawić jakiś, jeśli znajdę jakiś ładny, chłodny odcień
A jeśli chodzi o Rapture to muszę zobaczyć, jak bardzo podobny jest do Sin, bo jeśli efekt będzie zbyt zbliżony, to nie będę dublować. A jeśli nie będzie, to biorę, bo kolor śliczny
Wg mnie Rapture i Sin to ta sama rodzina, ale jednak różnica między nimi jest (choć niewykluczone, że tylko ja ją dostrzegam ).
Jak złapię trochę światła po południu, to wrzucę słocze.

A z Chanel przez lata miałam tyko jeden róż, nie lubiany zresztą i wyeksmitowany, a potem jakoś odkryłam te róże na nowo i kilka odcieni mam. Sporo zależy jednak od koloru, nie wszystkie mi się spodobały, np. Star Dust się pozbyłam, bo same drobinki fruwały mi po twarzy.

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2015-09-29 o 11:28
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:27   #3134
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wg mnie Rapture i Sin to ta sama rodzina, ale jednak różnica między nimi jest (choć niewykluczone, że tylko ja ją dostrzegam ).
Jak złapię trochę światła po południu, to wrzucę słocze.
Byłoby super, dziękuję!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:32   #3135
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

W Pat&Rub jest -50% na 6 kosmetyków. Tylko dzisiaj do północy
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 11:35   #3136
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez -mimbla- Pokaż wiadomość
Niestety po roztarciu delikatnie mi jaśnieje na twarzy
Nie mam porównania do Bisque Medium niestety
A, zapomniałam wrócić do tematu MJ .
Powiem Ci, że kusi mnie ten Bisque Taupe, tylko nie wiem czy nie byłby dla mnie za żółty . Po testach nr 34 widzę, że odcienie z "peach" w opisie koloru nie są dla mnie, a wersja "yellow" też może za bardzo się u mnie odznaczać . Dziś mam 32 Beige Light i bardzo ładnie ten kolor wtopił mi się w skórę i wcale nie wybijają żadne różowe tony.
Ech, mam dylemat, czy dokupić Beige Light czy dogadać się z Tobą co do Bisque Taupe
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 12:54   #3137
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Sama nie wiem, jak to się stało, ale nie mam żadnego różu od Guerlain Z całej kolorówki próbowałam tylko meteorytów w różnej formie i szminek w trumienkach
Chyba najbardziej odpowiadają mi róże MACowe, NARSa i te od Clinique, choć wcześniej zupełnie je olewałam (Clinique), ale Cheek Popy i te klasyczne róże zaskoczyły mnie świetną jakością i sięgam po nie bardzo bardzo często. A Iced Lotus i Plum Pop są na pewno w moim różowym Top 10
Z Guerlain też mam tylko Meteoryty (nic to, że kilka puszek ) i miniaturę szminki. Do tej pory nie mieli róży, które by mi się podobały, bo te podwójne były jakieś dziwne. Teraz wyszły nowe i tylko 3 kolory. 1 mam kliknięty w D. i cały czas się biję z myślami czy to opłacać

Najwięcej mam Macowych róży, jakoś zwykle nie patrzę na inne marki Podobają mi się Cheek Popy z C., ale jakoś nigdy nie kupiłam.

Do NARSA dostęp jest na tyle ciężki, że nie chciało mi się kłopotać i zamawiać z zagranicy. Leń ze mnie.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Różu z Guerlain chyba też nie mam (piszę "chyba", bo miewam zaćmienia ).
Najbardziej lubię MACowe, potem Chanel (są u mnie drugie, po MAC, pod względem ilości), a potem to już cała reszta - Marc Jacobs, Burberry, Dior, Benefit, Korres, Nars i Urban Decay itd. (więcej grzechów nie pamiętam ).
Rapture bardzo polecam . Nieco podobny odcień do Narsa Sin, a dostępność lepsza .
Do róży z Chanel podchodziłam kilkukrotnie, ale jakoś żadnego nie kupiłam ostatecznie. Z Diora mam tylko bronzer i bardzo go lubię

Skoro Rapture jest podobny do Sin, to super

Co do MJ, to chyba rzeczywiście przez niego mnie wysypało Od 2 dni noszę Maca i teraz jest ok, doleczam krostki.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2015-09-29 o 12:56
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 13:11   #3138
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z Guerlain też mam tylko Meteoryty (nic to, że kilka puszek ) i miniaturę szminki. Do tej pory nie mieli róży, które by mi się podobały, bo te podwójne były jakieś dziwne. Teraz wyszły nowe i tylko 3 kolory. 1 mam kliknięty w D. i cały czas się biję z myślami czy to opłacać

Najwięcej mam Macowych róży, jakoś zwykle nie patrzę na inne marki Podobają mi się Cheek Popy z C., ale jakoś nigdy nie kupiłam.

Do NARSA dostęp jest na tyle ciężki, że nie chciało mi się kłopotać i zamawiać z zagranicy. Leń ze mnie.

Do róży z Chanel podchodziłam kilkukrotnie, ale jakoś żadnego nie kupiłam ostatecznie. Z Diora mam tylko bronzer i bardzo go lubię

Skoro Rapture jest podobny do Sin, to super

Co do MJ, to chyba rzeczywiście przez niego mnie wysypało Od 2 dni noszę Maca i teraz jest ok, doleczam krostki.
Cheek Popy totalnie polecam, mają boską konsystencję Wyglądają na policzkach trochę jak kremowy róż, no cudne są. Mi nigdy Clinique jako marka nie wydawał się specjalnie atrakcyjny, ale Cheek Popy zwaliły mnie z nóg. I nie odwidziało mi się od czasu premiery tych różów, a to już chyba z ponad rok będzie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 13:37   #3139
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
A ja się właśnie do jej kosmetyków przekonuję. Którego podkładu używasz?
Testowałam ostatnio Weightless i jestem w szoku: pierwszy kompakt, którego nie miałam ochoty zetrzeć po 5 minutach. Wytrzymał ładnie całe popołudnie. Nie podkreślił suchych skórek i nie spłynął mi z twarzy. Chyba go sobie kupię do poprawek.
Używam prawie wszystkich w zależności od pory roku i stanu/potrzeb mojej skóry
Najbardziej lubię Skin Foundation, potem nową wersję rozświetlającego Luminous Moisturizing TF (on ma inną kolorystykę, nie można kierować się tradycyjnymi numerami i odcieniami BB), od niedawna używam nowego Intensive Skin Serum Foundation SPF40 (z pipetą), latem nałogowo stosowałam coś w rodzaju kremu tonującego SPF15 Tinted Moisturizer.
Zużyłam też chyba ze 4 opakowania podkładu mineralnego Bobbi

W tej chwili nie używam tych do cery mieszanej, ale kiedyś stosowałam i lubiłam.

Ten kompakt Skin Weightless też uważam za udany (poprzednia wersja była bardziej wysuszająca), jest trwały i wydajny. Ja czasem używam go do ekspresowego makijażu, nakładam grubszym pędzlem i krycie jest bardzo dobre (a mam co ukrywać, bo stara już jestem mam przebarwienia ).

Ja te podkłady bardzo polecam, ale one są raczej do codziennego stosowania, bo mają średnie krycie, nie są tzw. tapetami. Wyglądają na twarzy bardzo naturalnie.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak mowa tu o Bobbi Brown, zwłaszcza podkładach, to zawsze od razu Ty mi się przypominasz


Oby częściej
Dziecko rośnie to i trochę wieęcej czasu dla siebie mam jeśli tak to w ogóle mogę nazwać hehe

No już chyba kilka lat minęło, a ja cały czas wierna jestem pani Bobbi B. Jakoś nie chce mi się marnować energii, czasu i co za tym idzie kasy na poszukiwanie odpowiedniego koloru wśród podkładów innych marek. Zwłaszcza, że zazwyczaj ich do PL nie wprowadzają, tak jak z nowym MJ.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
W Pat&Rub jest -50% na 6 kosmetyków. Tylko dzisiaj do północy
Właśnie zastanawiam się nad zakupem Ekoampułki 3 do cery naczynkowej. Miałam kiedyś ją i tę Ekoampułkę 1, ale nie pamiętam, która mi bardziej odpowiadała.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-29, 14:11   #3140
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Dziękuje Milko Musze zbadać dwa podkłady w takim razie: Long wear i Skin, bo o ile mocnego krycia nie potrzebuję to wymagam długiego utrzymywania się bez poprawek.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:36   #3141
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Cheek Popy totalnie polecam, mają boską konsystencję Wyglądają na policzkach trochę jak kremowy róż, no cudne są. Mi nigdy Clinique jako marka nie wydawał się specjalnie atrakcyjny, ale Cheek Popy zwaliły mnie z nóg. I nie odwidziało mi się od czasu premiery tych różów, a to już chyba z ponad rok będzie
Dzięki bardzo - właśnie wygenerowałaś mi zapomnianą już potrzebę przyjrzenia się tym różom
Jakie masz kolory?
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziecko rośnie to i trochę wieęcej czasu dla siebie mam jeśli tak to w ogóle mogę nazwać hehe

No już chyba kilka lat minęło, a ja cały czas wierna jestem pani Bobbi B. Jakoś nie chce mi się marnować energii, czasu i co za tym idzie kasy na poszukiwanie odpowiedniego koloru wśród podkładów innych marek. Zwłaszcza, że zazwyczaj ich do PL nie wprowadzają, tak jak z nowym MJ.
No tak, dzieci zabierają sporo czasu

Zazdroszczę Ci tego, że znalazłaś markę, która zaspokaja Twoje potrzeby podkładowe. Ja ciągle szukam, bo idealnego dla siebie podkładu dotąd nie znalazłam. Są lepsze, gorsze i takie całkiem do bani, ale takiego pewniaka, który zaspokoiłby moje potrzeby pod każdym względem (koloru, krycia, trwałości) nie mam i chyba nie mam się co łudzić, że kiedykolwiek znajdę
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:45   #3142
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Że się tak wtrącę w te rozkminy pokładowe.... Powiem Wam, że im później tym gorzej. Jak miałam 20-30 lat to każdy mi pasował (mieszkałam za granicą, to kupowałam cuda w Pl mało popularne), po 30stce tylko kremy tonujace z apteki, potem kilka lat sypkie minerały (do czterdziestki); i na tym się skończyła faza upiększania makijażem

Teraz owszem, mam drobne przebarwienia i niewielkie zmarszczki jedynie, ale znacznie, znacznie lepiej prezentuję się bez tapety. Najlepiej zaraz po myciu już sam krem #z filtrem) trochę psuje mój look a z każdą warstwa jest gorzej...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:49   #3143
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo - właśnie wygenerowałaś mi zapomnianą już potrzebę przyjrzenia się tym różom
Jakie masz kolory?
Do usług

Mam Plum Pop i Peach Pop - oba piękne i takie "świeże"; Plum Pop jest minimalnie bardziej trafiony do mojej karnacji.
Nakładają się bosko i bosko wyglądają na twarzy, jak kremówka. Jakbym miała wybrać najfajniejsze odkrycie zeszłego roku, to zdecydowanie byłyby to te róże
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 14:58   #3144
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Że się tak wtrącę w te rozkminy pokładowe.... Powiem Wam, że im później tym gorzej. Jak miałam 20-30 lat to każdy mi pasował (mieszkałam za granicą, to kupowałam cuda w Pl mało popularne), po 30stce tylko kremy tonujace z apteki, potem kilka lat sypkie minerały (do czterdziestki); i na tym się skończyła faza upiększania makijażem

Teraz owszem, mam drobne przebarwienia i niewielkie zmarszczki jedynie, ale znacznie, znacznie lepiej prezentuję się bez tapety. Najlepiej zaraz po myciu już sam krem #z filtrem) trochę psuje mój look a z każdą warstwa jest gorzej...
Oj, to ja już prawie 40-tka, a szpachlę nadal preferuję , choć bynajmniej nie twierdzę, że mnie to upiększa

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Do usług

Mam Plum Pop i Peach Pop - oba piękne i takie "świeże"; Plum Pop jest minimalnie bardziej trafiony do mojej karnacji.
Nakładają się bosko i bosko wyglądają na twarzy, jak kremówka. Jakbym miała wybrać najfajniejsze odkrycie zeszłego roku, to zdecydowanie byłyby to te róże
Po takiej rekomendacji Cheek Pop'y trafiają na szczyt listy rzeczy do obmacania (obok różów Bobbi Brown ).
Ładne te Twoje kolorki . Mnie jeszcze ze 3 inne wpadły w oko (m.in. Melon Pop, ale ten bardziej na wiosnę/lato).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 15:11   #3145
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Po takiej rekomendacji Cheek Pop'y trafiają na szczyt listy rzeczy do obmacania (obok różów Bobbi Brown ).
Ładne te Twoje kolorki . Mnie jeszcze ze 3 inne wpadły w oko (m.in. Melon Pop, ale ten bardziej na wiosnę/lato).
Przetestuj, naprawdę powinny Ci się spodobać i z czystym sumieniem je polecam
A Melon Pop jest z tych dodatkowych odcieni, które "dorzucili" tego lata, ale ich chyba w Polsce nie ma w sprzedaży Przynajmniej tak mi odpisał ktoś z obsługi klienta marki i nie widzę tych odcieni też w perfumeriach. A nawet te standardowe 4 odcienie (Peach, Plum, Berry i Ginger Pop) są jakoś kiepsko dostępne - niby stały produkt marki, a jednak np. Sephora online w ogóle go nie ma, a Douglas ma tylko 1 odcień. Wszystkie są na stronie Clinique i pewnie w innych drogeriach internetowych. No ale warto zadać sobie trochę trudu, żeby je dostać, moim skromnym zdaniem
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:32   #3146
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Przetestuj, naprawdę powinny Ci się spodobać i z czystym sumieniem je polecam
A Melon Pop jest z tych dodatkowych odcieni, które "dorzucili" tego lata, ale ich chyba w Polsce nie ma w sprzedaży Przynajmniej tak mi odpisał ktoś z obsługi klienta marki i nie widzę tych odcieni też w perfumeriach. A nawet te standardowe 4 odcienie (Peach, Plum, Berry i Ginger Pop) są jakoś kiepsko dostępne - niby stały produkt marki, a jednak np. Sephora online w ogóle go nie ma, a Douglas ma tylko 1 odcień. Wszystkie są na stronie Clinique i pewnie w innych drogeriach internetowych. No ale warto zadać sobie trochę trudu, żeby je dostać, moim skromnym zdaniem
Jak piszesz, że Melon Pop jest trudno dostępny, to już go chcę

Wrzucam słocze Sin i Rapture (niestety muszę pojedynczo). Na pierwszy ogień idzie zdjęcie różów w opakowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (111,7 KB, 29 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:36   #3147
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Tutaj zdjęcie w promieniach słońca. Z lewej Sin, z prawej Rapture. Odcienie na tej fotce nieco przekłamane, ale widać, że Sin ma bardziej widoczny złotawy połysk.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (167,2 KB, 41 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:39   #3148
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Ostatnia fota. Kolory trochę lepiej oddane.
Nie wiem czy to widać na zdjęciu, ale wydaje mi się, że Rapture jest odrobinę chłodniejszy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (109,8 KB, 39 załadowań)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 16:50   #3149
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ostatnia fota. Kolory trochę lepiej oddane.
Nie wiem czy to widać na zdjęciu, ale wydaje mi się, że Rapture jest odrobinę chłodniejszy
Dziękuję bardzo, Olu
Jak dla mnie one są bardzo podobne... Może Rapture troszkę bardziej uderza w fiolet niż w takie wino jak Sin? Tak przynajmniej wydaje mi się po ostatnim zdjęciu. Pytanie tylko, czy na policzkach tę różnicę w ogóle widać - jak jest u Ciebie: one różnie wypadają czy podobnie?
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-29, 17:11   #3150
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIII

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo, Olu
Jak dla mnie one są bardzo podobne... Może Rapture troszkę bardziej uderza w fiolet niż w takie wino jak Sin? Tak przynajmniej wydaje mi się po ostatnim zdjęciu. Pytanie tylko, czy na policzkach tę różnicę w ogóle widać - jak jest u Ciebie: one różnie wypadają czy podobnie?
Tak, Rapture bardziej w fiolet idzie.
Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie starłam swój róż i walnęłam hojną ręką na jeden policzek Sin i na drugi Rapture. Różnica nie jest wielka, ale Sin wygląda ciut bardziej brązowawo, Rapture wypada chłodniej. W sumie bardziej podoba mi się Sin, bo to odcień bardziej zgaszony i nieoczywisty niż Rapture.
Reasumując - jeśli ma się Sin, Rapture raczej można odpuścić, a jak ktoś chciałby taki odcień jak Sin, a ma trudności z dostępem do Narsa, to Rapture będzie dobrym zamiennikiem.
Jeszcze jedno - Sin jest twardszy, przez co ma się większą kontrolę nad intensywnością. Rapture z kolei wydaje mi się bardziej miałki i mocniej napigmentowany, stąd zalecana jest przy aplikacji lżejsza ręka.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-03 23:17:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.