Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-24, 13:44   #721
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Złożyłam właśnie zamówienie w Eskulapie na micel Sensibio Biodermy, mleczko SPF 50+ Klorane oraz 5 ml olejku regulującego Dr Hauschki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 14:18   #722
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Pochwale poraz kolejny Aptecusa Chcialam zamowic 2 micele biodermy i szampony klorane ktorych w ofercie nie było. Wczoraj zapytałam, dzis juz mogłam zlozyc zamówienie Czyli, na zyczenie sprowadzają coniektore rzeczy
Kontakt super, błyskawiczna odpowiedz Moje 3 zamowienie u nich
Szampon suchy pokrzywowy klorane mają najtaniej - 26 zł
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 15:29   #723
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Złożyłam właśnie zamówienie w Eskulapie na micel Sensibio Biodermy, mleczko SPF 50+ Klorane oraz 5 ml olejku regulującego Dr Hauschki.
Ja 2 listopada planuję złożyć zamówienie, napisałam maila do nich, z zapytaniem czy dołączają próbki, błyskawicznie dostałam od pana odpowiedź, że w uwagach prosi dołączyć szczegółowa listę z nazwami produktów nie wykupcie mi czasem wszystkich miceli :P 500ml
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:50   #724
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Też miałam pytanie i otrzymałam konkretną, rzetelną odpowiedź od Pana Przemka. Spokojna głowa Bluegirl. Ja kupiłam "tylko" micela 250 ml. 500-tkę zostawiłam dla Ciebie.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 17:55   #725
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja wzielam 500-tke Sensibio, mini olejek regulujacy hauszkowy, suchego Klorane z pokrzywa jak Psycha i pare rzeczy jeszcze - widze, ze wszystkie wokol podobnych produktow krazymy
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 18:05   #726
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja wzięłam mini Hauschkę, bo Ty Vril wzięłaś. Po prostu przypomniałaś mi swoim zamówieniem, że także miałam ochotę wypróbować ten olejek. Dzięki.
A dobry ten suchy Klorane? Też kiedyś się nad nim zastanawiałam, ale jeszcze nigdy go nie miałam.

Edytowane przez AsikS
Czas edycji: 2007-10-24 o 18:07 Powód: Dopisek :)
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:13   #727
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dostalam paczke z Eskulapa i jestem ZACHWYCONA!
Wszystko wedle zamowienia, dlugie terminy waznosci (2009-2010 rok), kazdy produkt zapakowany oddzielnie w reklamowke, dodatkowo owiniety babelkami, a zakretki fabrycznie zatasmowane. Do tego otrzymalam stos probek i wszystkie wedle moich preferencji (prosilam o wysokie filtry i pielegnacje do skory mlodej i mieszanej zeby sie znow na przeciwzmarszczkowe nie nadziac)
Zamowilam:
- SVR Xerialine fluid 500 ml
- Klorane suchy szampon z pokrzywa
- Dr Hauschka puder jedwany
- Dr Hauschka mini olejek regulujacy 5 ml
- Bioderma Sensibio H2O 500 ml
- Oeparol pomadka ochronna

Dostalam nadprogramowo 11 probek
- 2 x LRP Creme Fondante 50+ (moj filtr, skad wiedzieli???)
- Vichy Aqualia Thermal - nawilzajacy krem kojacy wzmacniajacy skore
- Vichy Skinset - stabilizujacy krem nawilzajacy skora mloda i mieszana
- Plante System Prosensil - krem nawilzajacy
- Galenic Soins Hydratants - nawilzajacy krem koloryzujacy (kolor brzoskwiniowy naturalny)
- Galenic Cauterets - zel oczyszczajacy do skory mieszanej i tlustej
- Nuxe - ksiazeczka z opisem wszystkich produktow i 4 probkami w srodku

POLECAM, POLECAM, POLECAM
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 11:23   #728
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Vril - wow! Super!
A dostałaś od nich meila, że wysyłają paczkę? Ja zamawiałam we wtorek u nich, ale do dzisiaj niczego nie otrzymałam. Pewnie na paczkę przyjdzie mi czekać do przyszłego tygodnia.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:28   #729
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Tak, dostalam maile na kazdym etapie zamowienia - ze otrzymano, ze zaplacono, ze wyslano i nawet, ze dodano probki zgodnie z prosba
Moze twoj przelew nie dotarl jeszcze na ich konto dlatego jest zwloka?
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 11:38   #730
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Tak też sądzę, że przelew mógł nie dotrzeć jeszcze. No nic, grzecznie poczekam. Dziękuję za odpowiedź.

Edit: Wszystko gra. Pieniążki są już na koncie od wczoraj.

Edytowane przez AsikS
Czas edycji: 2007-10-26 o 12:34 Powód: Dopisek :)
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:13   #731
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Super Vril
Jestem ciekawa Twoich wrazen co do szamponu suchego klorane
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 14:26   #732
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja chya sobie jednak odpuszcze zakupy w aptece internetowej, mam łódzką aptekę handlująca przez allegro, ceny nizsze niz w Eskulapie, porównywalne do Cefarmu, odbiór na miejscu, tylko nie wiem jak z próbkami...
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 14:34   #733
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja właśnie otrzymałam przesyłke z Cefarmu i..........lakkie rozczarowanie w porównaniu z Aptecusem.

Zamawiałam ze względu na Hauschkę, krórego nie ma w ofercie Aptecusa.

Do zamowienia za ponad 200zl dostalam 4 male saszetki i to nie tego o co prosiłam. Zależalo mi na podkładach Vichy i bazie rozswietlajacej, nie chce kupowac w ciemno choc opinie ma świetne.


Cóz stracili klientke.
Dla mnie jak na razie ideałem jest Aptecus , mogliby tylko oferte poszerzyć.
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 21:00   #734
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dostałam potwierdzenie z Eskulapa, że paczka już do mnie jedzie. Pewnie dojdzie w poniedziałek. Już się nie mogę doczekać.

29 października:
Dostałam paczkę i mam rogala na twarzy. Wszystko super zapakowane, zafoliowane, zabezpieczone. Każdy produkt w osobnym woreczku. Do tego dostałam trzy próbki: Effaclar - płyn micelarny 15 ml, Dr Hauschka - krem pod prysznic z oczarem 5 ml oraz krem Oilatum 1,5 ml.
Na pewno będę kupować częściej w aptece Eskulap. Gorąco polecam.

Edytowane przez AsikS
Czas edycji: 2007-10-29 o 10:52 Powód: Dopisek :)
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:38   #735
ewik_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jeśli chodzi o cefarm to kupowałam już tam nie raz. I zawsze było super- przesyłka wręcz błyskawiczna, a każda paczka z próbkami, o które zwykle nie prosiłam. Raz poprosiłam o konkretną próbkę- chodziło o szampon Vichy DERCOS wzmacniający- fakt nie dostałam, ale wysłali mi karteczkę z wytłumaczeniem, że nie mieli w danej chwili takich próbek w aptece. Jak dla mnie nadal rewelacja!!
ewik_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 22:43   #736
ewik_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny a jeśli chodzi o próbki to już dawno znalazłam sposób na dostanie tego co chcę. Idę do normalnej stacjonarnej apteki, drogerii itp. i proszę tam o konkretna próbkę lub biorę dany tester produktu, który mnie interesuje (np. błyszczyki, podkłady itp). Zwykle Panie Farmaceutki dają próbki chętniejPotem jak już sprawdzę, czy dana rzecz mi odpowiada kupuję ją tam gdzie taniej- czyli przez internet Przecież biorąc próbkę lub testując cokolwiek nie podpisujemy umowy na kupno w danym miejscuPolecam takie rozwiązywanie problemu "niedostania próbek" lub "dostania nieodpowiednich próbek"
ewik_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 23:08   #737
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez mex Pokaż wiadomość
Pierwsze zamówienie i od razu duża porażka dot. apteki hygieia. Realizacja zamówienia trwała prawie miesiąc. Toż to szok Zamówienie za prawie 200 zeta (darmowa przesyłka chyba od 150 z tego co pamiętam). Kontakt mailowy marny - niemiła odpowiedź dopiero na 3 zapytanie o powody przedłużającej się realizacji zamówienia. Ponoć błędne dane odn. numeru zamówienia na przelewie. Sprawdziłam, wszystko podano w należytym porządku, zresztą był to nr 4-cyfrowy - trudno się pomylić. Błędy w ich systemie-status "zamówienie do realizacji" jeszcze 3 dni po odebraniu paczki (tylko po zalogowaniu się można sprawdzić co z przesyłką, nie informują standartowymi mailami, że np. towar został wysłany albo przelew potwierdzony). Do tego oczywiście zero próbek, nawet jednej najmarniejszej. Ogólnie - wściekłość mnie wzięła niezła. Dlatego klientką tej apteki nie zostanę choć ceny ma konkurencyjne.
Zadowolona byłam z obsługi transakcji w www.dobrykrem.pl. Paczka doszła niezwykle szybko, wcześniej b.miła pani zadzwoniła w celu ustalenia jakie próbki mają przysłać. I rzeczywiście dostałam całkiem sporo interesujących. Natomiast niestety asortyment w dobrym kremie niezbyt rozbudowany, mało firm, a ceny średnio konkurencyjne, można znaleźć taniej. Jednak fajne próbki to rekompensują.

Ja też muszę się pożalić na Hygieia.

Kiedyś zamawiałam u nich jeden krem ( ) płatność z góry, przelewem, przesyłka na terenie Krakowa - darmowa bo to bylo za ponad 40 zl.

Na przesyłkę czekałam ponad dwa tygodnie, po licznych mailach, telefonach, upomnieniach dostałam w końcu ten krem :/

innym razem zamawialam trzy rzeczy, po kilku dniach dostalam maila ze jednej z tych rzeczy "nie maja" i wyslali paczke z pozostalymi 2 produktami, a koszt tej jednej rzeczy odesla na konto. Co z tego, skoro kupujac tylko te dwie rzeczy, ktore byly, transakcja okazala sie dla mnie nieoplacalna. Stracilam czas i pieniadze. Nie mialam nawet okazji zrezygnowac z zamowienia, bo nawet sie mnie nie zapytano, czy nadal chce realizowac to nieszczesne zamowienie tylko po prostu wyslano paczke z tym co akurat było na sklepie. Dodam, ze produkt byl i jest w ofercie sklepu (rowniez byl wtedy, gdy napisano do mnie, ze juz go nie ma). NIE polecam.
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 13:59   #738
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Aptecus
Zamówienie złożone w weekend, dotarło we wtorek, dziś odebrane więc wysyłka ekspresowa Łączna suma z opłatą za przesyłkę to chyba 105zł, zamówiłam całą serię Lipidia Iwostinu i z serii Capillin płyn miceralny (zdecydowała cena w porównaniu do np. Dobrego Kremu - po 6-8zł na każdym z kosmetyków). Kosmetyki zabezpieczone elegancko (pocięty papier w woreczkach zabezpieczający od góry i od dołu, do tego folia bąbelkowa i woreczki), do tego dorzucono ulotki Iwostinu dot. zamawianych przeze mnie serii i dopasowane do zamówienia próbki (Avene: Diroseal, Antirogeurs; Bioderma: 2x Sensibio AR, 1xSensibio DS; Plante System: 2x Omegapure krem w koncentracie; 4 próbki Vichy).

Apteka-centrum ente zamówienie
Jak zwykle jestem zadowolona oferta jest regularnie rozszerzana, moje sugestie (Blau Farma, seria Wax L'biotici itd) zostały wzięte pod uwagę, wysyłka jak zawsze ekspresowa. Multum próbek, jeśli nie ma fabrycznych to dostaję w słoiczkach odlane to, o co prosiłam (np. całą serię ROCa Retin-OX). Warto pisac do nich maile z pytaniem o konkretne produkty, ewentualnie w uwagach do zamówienia prośbę o dołożenie jakiejś nowości - nie zawsze mają czas to wrzucić na stronę, a na stanie sklepu realnego jest (np. nowe błyszczyki Novalip LRP). Miły kontakt, szybkie odpowiedzi. Moja ulubiona apteka, szkoda że nie mają kilku firm w ofercie i nie wszystko jest właśnie na stronie.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 23:00   #739
Sunny20
Zadomowienie
 
Avatar Sunny20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: zmienna ;)
Wiadomości: 1 252
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja ostatnio kupowałam w Lekolandii. Na paczkę czekałam równy tydzień, ale jestem bardzo zadowolona, bo udało mi się jeszcze dorwać Avene 50+ w zestawie z próbkami za 48 zl Wzięłam jeszcze kilka innych drobiazgów. Mają bardzo atrakcyjne ceny, szczególnie LRP, więc już zastanawiam się nad kolejnym zamówieniem Przesyłka super zapakowana, dostałam też 5 próbek, chociaż nie prosiłam o nic konkretnego. I oczywiście dołączają, napisane odręcznie, podziękowania za złożenie zamówienia.
__________________
Wątek wymiankowy- zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=281525
Książki szukam/wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...21#post9464921
Sunny20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-01, 17:09   #740
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Aptecus
Zamówienie złożone w weekend, dotarło we wtorek, dziś odebrane więc wysyłka ekspresowa Łączna suma z opłatą za przesyłkę to chyba 105zł, zamówiłam całą serię Lipidia Iwostinu i z serii Capillin płyn miceralny (zdecydowała cena w porównaniu do np. Dobrego Kremu - po 6-8zł na każdym z kosmetyków). Kosmetyki zabezpieczone elegancko (pocięty papier w woreczkach zabezpieczający od góry i od dołu, do tego folia bąbelkowa i woreczki), do tego dorzucono ulotki Iwostinu dot. zamawianych przeze mnie serii i dopasowane do zamówienia próbki (Avene: Diroseal, Antirogeurs; Bioderma: 2x Sensibio AR, 1xSensibio DS; Plante System: 2x Omegapure krem w koncentracie; 4 próbki Vichy).

Apteka-centrum ente zamówienie
Jak zwykle jestem zadowolona oferta jest regularnie rozszerzana, moje sugestie (Blau Farma, seria Wax L'biotici itd) zostały wzięte pod uwagę, wysyłka jak zawsze ekspresowa. Multum próbek, jeśli nie ma fabrycznych to dostaję w słoiczkach odlane to, o co prosiłam (np. całą serię ROCa Retin-OX). Warto pisac do nich maile z pytaniem o konkretne produkty, ewentualnie w uwagach do zamówienia prośbę o dołożenie jakiejś nowości - nie zawsze mają czas to wrzucić na stronę, a na stanie sklepu realnego jest (np. nowe błyszczyki Novalip LRP). Miły kontakt, szybkie odpowiedzi. Moja ulubiona apteka, szkoda że nie mają kilku firm w ofercie i nie wszystko jest właśnie na stronie.
czy mogłabyś napisać ile w aptece centrum kosztuje wysyłka?
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:19   #741
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Aptecus
Zamówienie złożone w weekend, dotarło we wtorek, dziś odebrane więc wysyłka ekspresowa Łączna suma z opłatą za przesyłkę to chyba 105zł, zamówiłam całą serię Lipidia Iwostinu i z serii Capillin płyn miceralny (zdecydowała cena w porównaniu do np. Dobrego Kremu - po 6-8zł na każdym z kosmetyków). Kosmetyki zabezpieczone elegancko (pocięty papier w woreczkach zabezpieczający od góry i od dołu, do tego folia bąbelkowa i woreczki), do tego dorzucono ulotki Iwostinu dot. zamawianych przeze mnie serii i dopasowane do zamówienia próbki (Avene: Diroseal, Antirogeurs; Bioderma: 2x Sensibio AR, 1xSensibio DS; Plante System: 2x Omegapure krem w koncentracie; 4 próbki Vichy).

Apteka-centrum ente zamówienie
Jak zwykle jestem zadowolona oferta jest regularnie rozszerzana, moje sugestie (Blau Farma, seria Wax L'biotici itd) zostały wzięte pod uwagę, wysyłka jak zawsze ekspresowa. Multum próbek, jeśli nie ma fabrycznych to dostaję w słoiczkach odlane to, o co prosiłam (np. całą serię ROCa Retin-OX). Warto pisac do nich maile z pytaniem o konkretne produkty, ewentualnie w uwagach do zamówienia prośbę o dołożenie jakiejś nowości - nie zawsze mają czas to wrzucić na stronę, a na stanie sklepu realnego jest (np. nowe błyszczyki Novalip LRP). Miły kontakt, szybkie odpowiedzi. Moja ulubiona apteka, szkoda że nie mają kilku firm w ofercie i nie wszystko jest właśnie na stronie.

W końcu obie apteki są z Trójmiasta
Kurczę, szkoda, że żadna z nich nie ma w ofercie Weledy...
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 17:48   #742
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
czy mogłabyś napisać ile w aptece centrum kosztuje wysyłka?
http://www.apteka-centrum.pl/shipping.php

Cytat:
Dostawa i koszty przesyłki:
  • Poczta Polska: opłata za przesyłkę przy przelewie na konto bankowe wynosi 8 zł, w przypadku pobrania 12 zł, gdy wartość zamówionego towaru wynosi ponad 200 zł, przesyłka gratis
  • Kurier UPS: opłata za przesyłkę przy przelewie na konto bankowe wynosi 16 zł, w przypadku pobrania 20 zł
Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
W końcu obie apteki są z Trójmiasta
Kurczę, szkoda, że żadna z nich nie ma w ofercie Weledy...
Nad tym boleję, bo Weledę (pełną ofertę) mogę dostać tylko w AquaVitae, a za nimi nie przepadam ale może to dla mnie lepiej, bo ostatnio tylko przybywa mi kremów do twarzy, a niczego nie wykańczam
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 18:06   #743
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

agnieska dziękuję
istari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 21:45   #744
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A ja chya sobie jednak odpuszcze zakupy w aptece internetowej, mam łódzką aptekę handlująca przez allegro, ceny nizsze niz w Eskulapie, porównywalne do Cefarmu, odbiór na miejscu, tylko nie wiem jak z próbkami...

czy możesz zdradzić co to za apteka?
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-01, 23:27   #745
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez pearlania Pokaż wiadomość
czy możesz zdradzić co to za apteka?
A już chyba gdzieś pisałam, a może nie? Apteka Passiflora na Retkini


I Familia na Lutomierskiej:
__________________
Mam na imię Marta i jestem nałogową kosmetykoholiczką.




Wymiana
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 07:29   #746
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A już chyba gdzieś pisałam, a może nie? Apteka Passiflora na Retkini


I Familia na Lutomierskiej:

dziękuję Familię znalazłam wczoraj, zarz biorę się za przeglądanie oferty passiflory
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 18:16   #747
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Odebrałam kolejną paczke z Aptecusa i znów jestem baaaaardzo zadowolona.
Zamówienie na 102 zł, dostałam wszystkie próbki o które prosiłam + dodatkowe (łącznie 15). Wszystko super zabezpieczone. Naprawdę polecam.
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:42   #748
Kulkaaga
Wtajemniczenie
 
Avatar Kulkaaga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wybrzeże
Wiadomości: 2 742
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja skuszę się i wypróbuję Eskulapa. Wzięłam kartkę i wynotowałam potrzebne rzeczy z cenami chyba ze wszystkich wymienionych tu aptek. Okazało się, że wygrywa Eskulap - zarówno pod względem cen jak i asortymentu (Avene). Także zamawiam i dam znać co i jak
__________________
Szymek 26.04.2012
Kulkaaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 14:46   #749
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Złożyłam zamówienie w Aptekusie zobaczymy jak to z próbkami będzie, poprosiłam o 3 konkretne - jeśli wyślą zyskają stałą klientkę
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 15:08   #750
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie w Aptekusie zobaczymy jak to z próbkami będzie, poprosiłam o 3 konkretne - jeśli wyślą zyskają stałą klientkę
Tomamo- jestem pewna, ze bedziesz zdowolona.
Ja już dostałam kolejna paczke i wszystko o co prosiłam. Teraz testy i jak coś mi " przypasuje" to z pewnościa zamówie tylko w Aptecusie.

W innych aptekach niestety nie dbaja tak o klienta
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.