Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-13, 09:45   #181
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

O mamooo ... 64 cienie, 32 błyszcyzki, 8 różow

Teraz już po mnie ... Czemu oni tyl tego wypuszczają

ps. czy jest na sali sponsor ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:46   #182
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Nieee , nie róbcie mi tego Zna ktoś cudowny sposób na rozmnożenie pieniędzy w któtkim czasie?
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:48   #183
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Hehe, zawsze można się upomnieć o prezenty na dzień dziecka
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:50   #184
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Hehe, zawsze można się upomnieć o prezenty na dzień dziecka
Świetny pomysł
A mi się przypomniało, że za 2 tygodnie mam jeszcze imieniny
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:50   #185
angel23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: To tu to tam ;-)
Wiadomości: 534
GG do angel23
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Koniecznie dziewczyny jak oblukacie te nowości brązujące Sephory- napiszcie. bo ja dopiero pod koniec następnego tygodnia zawitam do Sephory. Przez was w ciągu miesiąca kupiłam- paletkę Estee Lauder , puder w kompakcie EL :Love: i puder w kompakcie Lancome i jeszcze mi mało?!
angel23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:57   #186
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Świetny pomysł
A mi się przypomniało, że za 2 tygodnie mam jeszcze imieniny
Madzia, to Ty w niejedną paletkę i w niejeden brązerek się wzbogacisz

Cytat:
Napisane przez angel23
Przez was w ciągu miesiąca kupiłam- paletkę Estee Lauder , puder w kompakcie EL :Love: i puder w kompakcie Lancome i jeszcze mi mało?!
Polecamy się na przyszłość

My, naczelne kusicielki Wizażu
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:59   #187
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
Madzia, to Ty w niejedną paletkę i w niejeden brązerek się wzbogacisz

Polecamy się na przyszłość
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-13, 10:04   #188
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Oj, Madziu jak dobrze, że o imieniach przypominasz Ja też mam swoje za 2 tygodnie, chyba TŻ zbankrutuje
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 12:41   #189
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez mania19
W tym momencie o spaniu mogę zapomnieć ... Piękności ...

A te brązerki to będą dostępne w PL ? bo niewiem czy mam się zacząć napalać, czy wyluzować trochę
A no będę prawdopodobnie Estee Laudera już macałam
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 14:45   #190
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
A no będę prawdopodobnie Estee Laudera już macałam
I jak on Madzia wypada live?

PS Na PW odpiszę wieczorkiem, ta już doszła
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 16:33   #191
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Bardzo ciekawy wątek.
Obecnie używam bronzera EL Amber Bronze sun kiss czyli najjasniejszy z lini bursztynowej sypki.
Nie żałuje zakupu aczkolweik wydaje mi się ciut przyciemny dla mnie teraz po zimie.
Rewelacyjnie sprawuje się latem gdy buzke dotknie promyk słońca. Subtelne drobinki, efekt chłodzenia i świeży wygląd napewno gwarantowany.
Nie polecam Chanela koloru sienna daje pomarańczowy efekt sztuczny i nie elegancki-przynajmniej miałam takie wrażenie

Miałam też paletke revlonu dostępną na allegro . W skład tej paletki wchodził rozswietlacz,2 odcienie pudru i bronzer i ten odcien byl idealny dla blondasków bladolicych.

Mam kuleczki Senisiqe z Natury są dobre za te cene ale wysypuje po nich więc prosze uważać!!!
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-14, 21:18   #192
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Anahstasia
I jak on Madzia wypada live?

PS Na PW odpiszę wieczorkiem, ta już doszła
Puder całkiem fajny, raczej bez mnóstwa błyszczących drobinek. Dość delikatny jesli chodzi o brązowienie
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:39   #193
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

[quote=angel23]Koniecznie dziewczyny jak oblukacie te nowości brązujące Sephory- napiszcie. bo ja dopiero pod koniec następnego tygodnia zawitam do Sephory. [quote]

Byłam dzisiaj w Sephorze ale tego nowego pudru brązującego z rozświetlaczem ni widu nie słychu ;( Pani powiedziała,że może będzie ale kiedy?? Jeżeli któraś go namierzy to poproszę o zdanie relacji
Obmacałam brązerki EL i się w nich zakochałam Chyba trzeba będzie konto nadwyrężyć Ale narazie bronię się rękami i nogami, tylko ciekawe jak długo
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:41   #194
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny ja od 3 tygodni szukałam jakiegoś odpowiedniego dla mojej karnacji brązerka. Przejrzałam dosłownie wszystko, aż wreszcie dziś kupiłam!!!
Siedziałam w Sephorze, a potem w Duglasie,a potem znów w Sephorze prawie dwie godziny bo testowałam dosłownie wszystkie chyba Poddałam się nawet malowaniu dla próby terrakotą Guerlaina i tym nowym brązerkiem ArtDeco. Suma sumarum zdecydowałam się na puderek Sephory S45 za namową Pana wizażysty, ponieważ wyglądał na mojej buźce identycznie jak ten najjaśniejszy Guerlaina, więc stwierdziłam, że nie będę przepłacać. Wcześniej jak maziałam nim tylko łapkę wydawał mi się za ciemny, ale na buzi umiejętnie nałożony wyglada zgoła inaczej. Mam nadzieję, że będę zadowolona z nowego nabytku.
Przy okazji w ramach oszczędzności na puderku Guerlaina wrzuciłam do koszyczka idąc do kasy i rozświetlacz Sephory I-10 Załaczam fotki moich nabytków.

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:51
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 21:57   #195
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

[quote=aga79][quote=angel23]Koniecznie dziewczyny jak oblukacie te nowości brązujące Sephory- napiszcie. bo ja dopiero pod koniec następnego tygodnia zawitam do Sephory.
Cytat:

Byłam dzisiaj w Sephorze ale tego nowego pudru brązującego z rozświetlaczem ni widu nie słychu ;( Pani powiedziała,że może będzie ale kiedy?? Jeżeli któraś go namierzy to poproszę o zdanie relacji
Obmacałam brązerki EL i się w nich zakochałam Chyba trzeba będzie konto nadwyrężyć Ale narazie bronię się rękami i nogami, tylko ciekawe jak długo


uwaga podaje komunikat!!!

Dzis miała miejsce premiera nowej lini SUN SEPHORA w perfumerii bydgoskiej!!
Spotkanie z tym produktem zaowocowalo zakupem przeze mnie pudru rozświetlającego nowego z bronzerem i esem floresem w kolorze różu.
Rewelacyjny kremowy puder zamknięty w czarnej puderniczce bez pędzla i gąbki. Na wieczku kolorowy napis SUN.

Wnętrze podzielone na dwa półksiężyce: brązowy ze zlotymi drobineczkami i srebrnym ciepłym rozświetlaczem. Przez jeden i drugi puder przebiega zygzak pudru w kolorze zgaszonej fuksji.

Nakładamy za pomocą pędzla, palcami lub gąbką. Można wykorzystywać części osobno. Kremowa konsystencja uprzyjemnia aplikacje. Efekt: rewelacyjny zdrowy i olśniewający, skóra gładka i delikatnie muśnięta. Jestem po nim ożywiona i wyglądam jak po kilku dniowym urlopie. Jestem bladolica i sprawdza się wysmienicie. Cena 29zl ale w "Urodzie" piszą 39zl więc nie wiem jak będzie gdzie indziej.
Polecam!

Informuje również o możliwości zakupu:
Pudru brązującego wielkości spodka do kawy-45zl-ladny sliczny odcien, raczej lekko rozświetlający mega puderniczka też linia SUN

Błyszczyka w kolorze pomarańczy wzbogaconego złotymi mikro drobinkami ala Helenka Rubnstein -29zl(jeśli pamiętam dobrze) oraz w kolorze pięknej fuksji tez z drobineczkami-bardzo gęste (też kupie bo cudo mówie wam). Aplikator gąbka.

Róż do policzków w kremie , płynie w pędzlu

Eyelinier kałamaż turkus morski i zieleń

Tusz zielony i uwaga spray brązujący z drobinkami zlotymi do nóg i pozostałych częsci ciała-37zl efekt opalenizny delikatnej0testowalam z panem sprzedawcą-poświecil swoją ręke było miło i wesoło

Wszystkie produkty linia Sun limitowana!

P.S. Chyba " ten spodek" też sobie kupie, a co tam...
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:17   #196
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez neonka28

uwaga podaje komunikat!!!

Dzis miała miejsce premiera nowej lini SUN SEPHORA w perfumerii bydgoskiej!!
Spotkanie z tym produktem zaowocowalo zakupem przeze mnie pudru rozświetlającego nowego z bronzerem i esem floresem w kolorze różu.
Rewelacyjny kremowy puder zamknięty w czarnej puderniczce bez pędzla i gąbki. Na wieczku kolorowy napis SUN.

Wnętrze podzielone na dwa półksiężyce: brązowy ze zlotymi drobineczkami i srebrnym ciepłym rozświetlaczem. Przez jeden i drugi puder przebiega zygzak pudru w kolorze zgaszonej fuksji.

Nakładamy za pomocą pędzla, palcami lub gąbką. Można wykorzystywać części osobno. Kremowa konsystencja uprzyjemnia aplikacje. Efekt: rewelacyjny zdrowy i olśniewający, skóra gładka i delikatnie muśnięta. Jestem po nim ożywiona i wyglądam jak po kilku dniowym urlopie. Jestem bladolica i sprawdza się wysmienicie. Cena 29zl ale w "Urodzie" piszą 39zl więc nie wiem jak będzie gdzie indziej.
Polecam!

Informuje również o możliwości zakupu:
Pudru brązującego wielkości spodka do kawy-45zl-ladny sliczny odcien, raczej lekko rozświetlający mega puderniczka też linia SUN

Błyszczyka w kolorze pomarańczy wzbogaconego złotymi mikro drobinkami ala Helenka Rubnstein -29zl(jeśli pamiętam dobrze) oraz w kolorze pięknej fuksji tez z drobineczkami-bardzo gęste (też kupie bo cudo mówie wam). Aplikator gąbka.

Róż do policzków w kremie , płynie w pędzlu

Eyelinier kałamaż turkus morski i zieleń

Tusz zielony i uwaga spray brązujący z drobinkami zlotymi do nóg i pozostałych częsci ciała-37zl efekt opalenizny delikatnej0testowalam z panem sprzedawcą-poświecil swoją ręke było miło i wesoło

Wszystkie produkty linia Sun limitowana!

P.S. Chyba " ten spodek" też sobie kupie, a co tam...
Skoro w Bydgoszczy już się pojawił to mam nadzieję że do Warszawy też te cuda zawitają
Jakby któraś warszawianka namierzyła tą serię w Arkadii )dziś jeszcze nie było)to proszę o info Wsiadam w autobus i pędzę do stolicy
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 14:37   #197
Olcia101
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 723
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny a czym się rózni brązer od pudru brązującego? Czy puder brązujący można nakładać na całą twarz? I jeszcze jedno pytanko, wolicie to czy to??
Olcia101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 19:57   #198
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Wklejam Wam jeszcze, Drogie Maniaczki, najnowszy puderek brązujący Helenki Rubinstein A ja sama wzbogaciłam się o nową serię Sephorowską i jestem zauroczona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hr.jpg (68,1 KB, 86 załadowań)
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:05   #199
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Wklejam Wam jeszcze, Drogie Maniaczki, najnowszy puderek brązujący Helenki Rubinstein A ja sama wzbogaciłam się o nową serię Sephorowską i jestem zauroczona
już nas znów kusisz? Niedobraaaaa
(opowiesz więcej o sephorce ? )
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-15, 20:09   #200
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Olcia101
Dziewczyny a czym się rózni brązer od pudru brązującego? Czy puder brązujący można nakładać na całą twarz? I jeszcze jedno pytanko, wolicie to czy to??
Ja używam określenia brązer i puder brazujący zamiennie, znaczy jedno i drugie to to samo
Mozna nakładać na całą twarz, albo tylko na kości policzkowe i skronie, jak kto woli.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:11   #201
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Wklejam Wam jeszcze, Drogie Maniaczki, najnowszy puderek brązujący Helenki Rubinstein A ja sama wzbogaciłam się o nową serię Sephorowską i jestem zauroczona
A masz może fotki tych nowych nabytków?, z chęcią bym się pogapiła
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:14   #202
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
już nas znów kusisz? Niedobraaaaa
(opowiesz więcej o sephorce ? )
Zaszalałam i sprawiłam sobie przedwczesny prezent imieninowy I tak:
Podwójny puder to z jednej strony kremowy brązer a z drugiej strony kremowy , jasny rozświetlacz. Pięęknie rozświetla , brązowi policzki błyszczy się w słońcu. Uważam, że świetnie się nadaje także jako cień/rozświetlacz do oczu/łuku brwiowego.
Duuuży puder brązujący (aż 30g - kiedy to ja zużyję ? ) Piękne rozświetlające drobinki, zdrowa, naturalna opalenizna.
Róż w płynie i błyszczyk to inna bajka, bo nie do tego wątku , ale fajne są
A teraz absolutny hit - czyli ta pianka brązująca Nadaje przepiękną opaleniznę , rozświetla milionami drobinek , nałożony na szyję czy dekold sprawia, że skóra staje się przybrązowiona, rozświetlona i powabna To będzie zdecydowanie mój hit na imprezy nadchodzącego lata !
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:15   #203
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez Basia39
A masz może fotki tych nowych nabytków?, z chęcią bym się pogapiła
Basiu, zdobię jutro na pewno jak będzie jasno, bo moja komórka nie bardzo lubi sztucZne światło
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:20   #204
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Kochana, a jaka jest cena tego podwójnego cacka? Bo bardzo mnie kusi, a TŻ zabronił kupowania kolejnej palety, więc szukam lepszego pretekstu, żeby go zaciągnąć do Sephory
Basieńko, mam jeszcze pytanie do Ciebie - czy ten najjaśniejszy puderek rozświetlajacy Sephory będzie wyglądał dobrze, w Twoim odczuciu, na opalonej buzi? Jak na razie mam różowy i brąz i się zastanawiam jeszcze nad tym
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:22   #205
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Zaszalałam i sprawiłam sobie przedwczesny prezent imieninowy I tak:
Podwójny puder to z jednej strony kremowy brązer a z drugiej strony kremowy , jasny rozświetlacz. Pięęknie rozświetla , brązowi policzki błyszczy się w słońcu. Uważam, że świetnie się nadaje także jako cień/rozświetlacz do oczu/łuku brwiowego.
Duuuży puder brązujący (aż 30g - kiedy to ja zużyję ? ) Piękne rozświetlające drobinki, zdrowa, naturalna opalenizna.
Róż w płynie i błyszczyk to inna bajka, bo nie do tego wątku , ale fajne są
A teraz absolutny hit - czyli ta pianka brązująca Nadaje przepiękną opaleniznę , rozświetla milionami drobinek , nałożony na szyję czy dekold sprawia, że skóra staje się przybrązowiona, rozświetlona i powabna To będzie zdecydowanie mój hit na imprezy nadchodzącego lata !
MAdziarra, a czy ta pianka nie brudzi ubrań?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:27   #206
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
A teraz absolutny hit - czyli ta pianka brązująca Nadaje przepiękną opaleniznę , rozświetla milionami drobinek , nałożony na szyję czy dekold sprawia, że skóra staje się przybrązowiona, rozświetlona i powabna To będzie zdecydowanie mój hit na imprezy nadchodzącego lata !
Madziarrko ta pianka to jakaś sephorowa jest, jeśli dobrze rozumiem ???
Ile kosztuje i ile jej jest. Nadaje się na polika ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:27   #207
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez beliczek
MAdziarra, a czy ta pianka nie brudzi ubrań?
Tego jeszcze nie sprawdzałam. Dziś przed kąpielą sprawdzę na skarpetce I dam znać
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:29   #208
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez mania19
Madziarrko ta pianka to jakaś sephorowa jest, jeśli dobrze rozumiem ???
Ile kosztuje i ile jej jest. Nadaje się na polika ???
Dobrze rozumiesz, Sephorowa . Jest jej 75ml, ale powinna być wydajna, bo potrzeba jej naprawdę niewiele Kosztuje 39zł , na policzki jak najbardziej
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:34   #209
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez madziarra
Dobrze rozumiesz, Sephorowa . Jest jej 75ml, ale powinna być wydajna, bo potrzeba jej naprawdę niewiele Kosztuje 39zł , na policzki jak najbardziej
Dzięki madziarrko W takim razie zaczaję się na nią w pierwszej kolejności 39 zł to jeszcze nie majątek, więc mojej dziury budżetowej nie pogłębi, a skoro to takie cudo ... Lepsze to niż EL za przeszło 2 stówy
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 20:40   #210
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez króliczek
Kochana, a jaka jest cena tego podwójnego cacka? Bo bardzo mnie kusi, a TŻ zabronił kupowania kolejnej palety, więc szukam lepszego pretekstu, żeby go zaciągnąć do Sephory
Basieńko, mam jeszcze pytanie do Ciebie - czy ten najjaśniejszy puderek rozświetlajacy Sephory będzie wyglądał dobrze, w Twoim odczuciu, na opalonej buzi? Jak na razie mam różowy i brąz i się zastanawiam jeszcze nad tym
Króliczku, podwójny kosztuje 29zł A jest na prawdę wart grzechu .
Szepnij mi jeszcze o tym puderku brązującym z Sephory - ja mam z tej serii różowy, i myslalam, że ten brązujący to nie brązujący, tylko złoty On faktycznie brązuje?
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.