Patenty na bycie NAJ :) - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 20:21   #2341
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Toffiee Pokaż wiadomość
Cebula to ta zjeżdżalnie w której najpierw jest się w ciemnym tunelu o ogromnej prędkości a potem wpada się do ogromnej kuli, w której przycisnięci siła odśrodkowa i nurtem wody zataczam koła az wpadamy nagle przez dziure na spodzie kuli na 3,5 m głębokości
Ja się tam nie odważyłam, nie potrafię za dobrze pływać No, i w Wiśle jest faktycznie 2,5 m nie aż 3

Następnym razem mam zamiar właśnie do Mikołajek pojechać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:16   #2342
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

My life be bike ;D Skąd wpadłeś na taką damską stronę? ;D Sory,ale jesteś chyba pierwszym facetem,którego tu widzę
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 21:24   #2343
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
My life be bike ;D Skąd wpadłeś na taką damską stronę? ;D Sory,ale jesteś chyba pierwszym facetem,którego tu widzę
Bike?
Freudowska pomyłka
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-26, 23:11   #2344
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez madzia38 Pokaż wiadomość
My life be bike ;D Skąd wpadłeś na taką damską stronę? ;D Sory,ale jesteś chyba pierwszym facetem,którego tu widzę
My life be bike hehe, Ty się pierwszy raz spotkałaś z facetem na wizażu a ja pierwszy raz z bike zamiast like .
Uważam, że tutaj są ludzie na poziomie, w ogóle wiele rzeczy się tu dowiaduję. Udzielam się również na forum samochodowym, ale tam wiele osób dąży tylko do tego żeby się wymądrzyć i wytknąć błędy drugiemu- chcą się poczuć "wyżsi" .
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:15   #2345
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

no to ja wróciłam z HG w Wiśle i super było te jacuzzi super najlepsze kąpiele borowinowe ta pianka mrr
no i sauny - jak dla mnie the best eukaliptusowa ;p bałam sie ze na tej saunie może być gorzej a było fajnie ;p no parowa najgorsza bo ciezko sie oddycha ;p heh od razu czuć ze ciałko takie "oczyszczone ":P dużo czasu spędzałam ogólem w Tropicanie i bylo super

na beczkę o której piszecie jako cebula nie oddważyłabym się iść :P ojj nie ;p jak widziałam tych którzy zjeżdzli to ło cho hoo;p nawet kobiety i tacy młodzi chłopcy ;p

co do trądziku - czułam ze twarz była taka oczyszczona, gładka a pryszcze robia się mniej widoczne lecz jak przykjechałam dpo domu dzis nad ranem chyba efekt zgasł( to wina prawie 10 godz podróży.. w nocy)
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 17:56   #2346
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
no to ja wróciłam z HG w Wiśle i super było te jacuzzi super najlepsze kąpiele borowinowe ta pianka mrr
no i sauny - jak dla mnie the best eukaliptusowa ;p bałam sie ze na tej saunie może być gorzej a było fajnie ;p no parowa najgorsza bo ciezko sie oddycha ;p heh od razu czuć ze ciałko takie "oczyszczone ":P dużo czasu spędzałam ogólem w Tropicanie i bylo super

na beczkę o której piszecie jako cebula nie oddważyłabym się iść :P ojj nie ;p jak widziałam tych którzy zjeżdzli to ło cho hoo;p nawet kobiety i tacy młodzi chłopcy ;p

co do trądziku - czułam ze twarz była taka oczyszczona, gładka a pryszcze robia się mniej widoczne lecz jak przykjechałam dpo domu dzis nad ranem chyba efekt zgasł( to wina prawie 10 godz podróży.. w nocy)
To fajny miałaś dzionek . Zgadzam się, że borowinowa najlepsza, saunę eukaliptusową również lubię , parową w przeciwieństwie do Ciebie również.
Mi bardzo wysokie temperatury w saunach (~100 stopni), nie przeszkadzają, ponieważ chodzę prawie codziennie- latem rzadziej, bo mam "pod nosem" plażę.

A z ciekawości gdzie mieszkasz, że jechałaś aż 10 godzin ?
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-27, 20:33   #2347
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

witaj My life be like
bardzo mi się spodobały sauny w HG we Wiśle i myśle ze bedę szukać ich w moim mieście a mianowicie w Poznaniu :P aj:P tłukłam się pociągiem i dlatego tyle czasu;/
no jedyne co mnie denerwuje na saunie to te spojrzenia facetów ;/ :P

hym.. troszkę czytałam o saunach i obawiam się ze nie powinno się codziennie chodzić do sauny ( 2-3 razy w tyg )

Pozdrawiam )
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 21:22   #2348
My life be like
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Niebiańska kraina
Wiadomości: 976
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
witaj My life be like
bardzo mi się spodobały sauny w HG we Wiśle i myśle ze bedę szukać ich w moim mieście a mianowicie w Poznaniu :P aj:P tłukłam się pociągiem i dlatego tyle czasu;/
no jedyne co mnie denerwuje na saunie to te spojrzenia facetów ;/ :P

hym.. troszkę czytałam o saunach i obawiam się ze nie powinno się codziennie chodzić do sauny ( 2-3 razy w tyg )

Pozdrawiam )
Może po prostu się im podobasz ;>.
Sauna nie jest od patrzenia na innych ludzi- możesz tak im powiedzieć, jeżeli Ci to przeszkadza .

Wiem, wiem, że nie powinno się chodzić codziennie do sauny, ale ja łamię tą regułę i jest mi z tym dobrze. (chodzi jeszcze kilka osób, to się nawet zapoznałem, i też wiedzą, że nie powinno się chodzić codziennie, ale widocznie już jesteśmy przyzwyczajeni).
Lubię się wygrzać i odpocząć po pływaniu .
Pozdrawiam .
My life be like jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-28, 19:41   #2349
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez My life be like Pokaż wiadomość
Może po prostu się im podobasz ;>.
Sauna nie jest od patrzenia na innych ludzi- możesz tak im powiedzieć, jeżeli Ci to przeszkadza .

Wiem, wiem, że nie powinno się chodzić codziennie do sauny, ale ja łamię tą regułę i jest mi z tym dobrze. (chodzi jeszcze kilka osób, to się nawet zapoznałem, i też wiedzą, że nie powinno się chodzić codziennie, ale widocznie już jesteśmy przyzwyczajeni).
Lubię się wygrzać i odpocząć po pływaniu .
Pozdrawiam .
ee raczej nie .. nie wiem czy tak podniecające jest to, ze jest się zlanym potem :PP

hym.. ja wolę się relaksować w saunie, zamknąć oczy, myśleć o miłych rzeczach :P miło jest się też położyć na samej górze, na ławkach (przykrytych ręcznikiem)

heh no jeśli lubisz, i Ci nie szkodzi - czemu nie :P ajj coś czuję ze sauna będzie moim małym .. uzależnieniem :P
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 01:24   #2350
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

nie offtopowac
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 16:37   #2351
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ee dobrze już się robi pani foczka przepraszam ale uwielbiam foki i bardzo mi się podoba Twój av :P

no ale fakt faktem wg mnie sauna to patent na naj

a to kolejne :
-picie zielonej herbaty
- wypijanie codziennie butelki wody mineralnej chociaz 1,5 l
- mieszanka nafta- olejek rycynowy- balsam do włosów - np Seboradin choć raz w tyg a potem spłukać i normalnie umyć włosy - są potem świetne miękkie i podatne do układania i nie puszą się
- peeling do ciała kawowy - kawa - żel - sól fajnie jest dodać cynamon, jakies przyprawy, raz dodałam nawet olejek śmietankowy i herbatę świąteczną xD
- peeling st. Ives do twarzy morelowy super gładka twarz
- moczenie stópek w ciepłej wodzie z olejkiem do kąpieli dla dzieci
-nie wiem czy się zalicza ale uiwelbiam mocno moczyć ubrania w płynie do płukania - lenor ( silan kiepsko jakos sie utrzymuje na ciuszkach , lepszy jest juz taki eden z bierdonki - bardzo dobry i wydajny) uwilbiam pachnące ubrania a gdy zapomnę sie wypsikć jakiś perfumem to ubrania i tak swietnie pachną i się od razu lepiej czuję
-ostatnio opatentowane - kostka lodu na twarz przed nakładaniem makijażu skóra jest bardziej czy ja wiem.. ujędrniona jakby nawilżona
-wazelina do ust - mam taką w metalowym pojmniczku z anglii smakowa ale baardzo wydajna i świetna jedyne co mnie denerwuje to apliakcja paluchem;p
- kolorowe ubrania i dodatki odpowiednio dopasowane- od razu sie lepiej czuję

- ciągły uśmiech
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:06   #2352
Klaudiis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Bielawa
Wiadomości: 57
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Super te wszystkie posty w których piszecie wasze pomysły na bycie Naj. Wiele z nich sama wypróbowałam i stosuje. Nie byłam w stanie przeczyta wszystkich postów (to troszkę za dużo) ale chciałabym doda coś od siebie

*Stosuję sok z cytryny na twarz dzięki czemu jest wybielona, nie mam już przebarwień jest bardziej jednolita. Pewnie już o tym było mówione ale chciałam doda to od siebie

*Prócz cytryny stosuje też naturalny jogurt na twarz. Dzięki niemu mam gładką, nawilżoną i matową twarz. Jogurt ma działanie antybakteryjne, oczyszcza pory skóry i zapobiega tworzeniu się zaskórników. Nakładam na oczyszczoną twarz i trzymam przez jakieś 5 min, później zmywam i jest super

*Do ciała polecam peeling z Lirene - Body Shaping jest niedrogi (ok. 12 zł ) a efekt daje niesamowity. Moj TŻ go uwielbia.

*Stopy prócz wiadomej pielęgnacji codziennie smaruje kremem antyperspirantem firmy Exclusive. Kolejny fajny działający a tani produkt. (ok. 5 zł za 75 ml )


P.S Zaczęłam płukać włosy zimną wodą i efekt jest naprawdę super.



Klaudiis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 18:39   #2353
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A stosowal ktos oklady z zielonej herbaty na twarz? Ja dzisiaj sprobowalam ,ale narazie nie zauwazylam zadnych efektow.
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:03   #2354
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A stosowal ktos oklady z zielonej herbaty na twarz? Ja dzisiaj sprobowalam ,ale narazie nie zauwazylam zadnych efektow.
a co miałoby to dać?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:17   #2355
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
a co miałoby to dać?
Ja słyszałam, że przemywanie twarzy zieloną herbatą zmniejsza przetłuszczanie skóry-ogólnie zielone herbata działa tonizująco
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:29   #2356
kirelo
Raczkowanie
 
Avatar kirelo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 54
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Jeśli chodzi o twarz to najwazniejsza jest pielęgnacja czyli porządne mycie rano i wieczorem, tak samo krem, peeling i maseczka raz w tygodniu. Uwielbiam maseczki do twarzy, wszelkie pachnące i kolorowe kosmetyki. Na włosy najlepszy jest olejek rycynowy.
kirelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:51   #2357
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ten jogurt na twarz mnie zaciekawil sprobuje
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:36   #2358
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Ja słyszałam, że przemywanie twarzy zieloną herbatą zmniejsza przetłuszczanie skóry-ogólnie zielone herbata działa tonizująco
no i ma sporo antyoksydantow
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 22:46   #2359
201705250937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 097
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja się tam nie odważyłam, nie potrafię za dobrze pływać No, i w Wiśle jest faktycznie 2,5 m nie aż 3

Następnym razem mam zamiar właśnie do Mikołajek pojechać
Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
no to ja wróciłam z HG w Wiśle i super było te jacuzzi super najlepsze kąpiele borowinowe ta pianka mrr
no i sauny - jak dla mnie the best eukaliptusowa ;p bałam sie ze na tej saunie może być gorzej a było fajnie ;p no parowa najgorsza bo ciezko sie oddycha ;p heh od razu czuć ze ciałko takie "oczyszczone ":P dużo czasu spędzałam ogólem w Tropicanie i bylo super

na beczkę o której piszecie jako cebula nie oddważyłabym się iść :P ojj nie ;p jak widziałam tych którzy zjeżdzli to ło cho hoo;p nawet kobiety i tacy młodzi chłopcy ;p

co do trądziku - czułam ze twarz była taka oczyszczona, gładka a pryszcze robia się mniej widoczne lecz jak przykjechałam dpo domu dzis nad ranem chyba efekt zgasł( to wina prawie 10 godz podróży.. w nocy)
Dziewczyny nie ma czego się bać, a te obracanie się w tej beczce jest akurat najłagodniejszym momentem, najgorzej jst nabrac prędkość w ciemnym tunelu, ale potem jest bardzo fajnie, ja nawet kręcąc się w bębnie, macham do obserwujących mnie znajomych
201705250937 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-31, 14:09   #2360
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Jutte Pokaż wiadomość
ee dobrze już się robi pani foczka przepraszam ale uwielbiam foki i bardzo mi się podoba Twój av :P
kurde a ja wlasnie zmienilam na Nicole
foczki sa slodkie

ja wlasnie jestem na etapie tworzenia listy: co u mnie powoduje pryszcze a co nie... i nigdy bym nie pomyslala ze wlasciwie jest bardzo duzo rzeczy ktore u mnie powoduja pryszcze.... :/
__________________
WW Start - 16.03.2016r. - 61,3kg
Ważenie 1 - 23.03.2016r. - 60,4kg
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-04, 22:36   #2361
madzia38
Raczkowanie
 
Avatar madzia38
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 270
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Zielona herbata oczyszcza twarz,działa antybakteryjnie,czy coś w tym stylu... moja siostra mi kiedyś tak zrobiła jak miałam istną masakrę na czole .. z resztą,pamiętam,że zrobiłam wszystko co mogłam w jeden wieczór,bo tak potwornie wyglądałam... podajże najpierw dokładnie umyłam, później mydło siarkowe, maseczka z drożdży, później zielona herbata właśnie (fusy) , mleko na pół godziny na twarzy,jakoś z godzinę miałam na sobie maść cynkową, a na końcu Clindacne,taki żel z apteki ale na receptę. Następnego dnia, o jaaa Nie zeszło mi do końca oczywiście,ale wyglądałam o niebo lepiej
madzia38 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 12:01   #2362
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja jak kiedys tak robilam, to mi to tylko pogarszalo twarz, bo zazwyczaj za bardzo wysuszalo... A ta zielona herbata, to musze zaczac uzywac jej regularnie. Narazie zaparzalam sobie tylko takiej mocnej, przelewalam do butelki po oliwce Hipp i po prysznice sie polewalam tym. Byla strasznie zimna, wiec chyba troche to tez ujedrnia, tak "posikujac" tym
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 22:59   #2363
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

A ja dzisiaj w sowjej apteczce znalazłam staaarą jak świat naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym do włosów - data przydatności 1997 rok cena 2, 77 zł Słuchajcie czy ja mogę ją jeszcze wcierać we włosy? Czy przeterminowana może zaszkodzić? I tak w ogole co daje na nafta z tym olejkiem? Wzmacnia włosy?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 23:08   #2364
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

ee, wymien te nafte lepiej na nowa

przypomnialam sobie, ze kiedys sama chyba przemywalam twarz zielona herbata. jeszcze jak pilam herbate do sniadania- bo teraz to tylko przed posilkami, a na czczo zawsze woda z cytryna
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 23:13   #2365
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez MadameButterfly6 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj w sowjej apteczce znalazłam staaarą jak świat naftę kosmetyczną z olejkiem rycynowym do włosów - data przydatności 1997 rok cena 2, 77 zł Słuchajcie czy ja mogę ją jeszcze wcierać we włosy? Czy przeterminowana może zaszkodzić? I tak w ogole co daje na nafta z tym olejkiem? Wzmacnia włosy?

97??

ee lepiej kup nową, dużo nie kosztuje
jest osobny watek na wizazu dotyczacy nafty kosmetycznej\

(a moja osobista sugestia jest taka, że lepiej sam olej rycynowy stosowac bez tej nafty- nafta moze wysuszac)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 08:56   #2366
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

hm i co tak wlasciwie dziala ta maseczka z fusow zielonej herbaty?
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:11   #2367
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
hm i co tak wlasciwie dziala ta maseczka z fusow zielonej herbaty?
nie przypominam sobie jakiś spektakularnych efektów.. przemywałam torebeczką po herbacie ;D - najpierw parzyłam herbatę i ją piłam, a potem torebeczkę przemywałam ;]
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 13:14   #2368
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
nie przypominam sobie jakiś spektakularnych efektów.. przemywałam torebeczką po herbacie ;D - najpierw parzyłam herbatę i ją piłam, a potem torebeczkę przemywałam ;]
Ja tez spektakularnych efektow nie pamietam Jesli mowimy o zielonej herbacie to bardziej chodiz o wiare w jej antyrodnikowa moc
Wiecej inf. w opisie hydrolatu z zielonej herbaty
http://biochemiaurody.com/sklep/hydrolattea.html

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-06 o 13:16
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 14:57   #2369
Karmelka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 77
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Macie jakies patenty na maseczki domowej roboty?
Karmelka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 17:06   #2370
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

co do zielonej herbaty gdzieś czytałam , ze dobrze jest zrobic peeling z tych lici zielonej herbaty + jakis lekki zel do mycia ;] taki fajny delikatny peeling
a co do picia kiedyś nienawidziłam zielonej za zapach i wgl( wg mojej mamy jak sardynki ;P) a teraz sie przyzwyczaiłam i codziennie pije rano a czasem nawet 2, 3 razy dziennie
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.