Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 18:04   #511
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dziewczyny, rezygnacja z prostownicy to coś wspaniałego, ja tak zrobiłam w zeszłym roku, kiedy na moich włosach zrobiło się siano, mimo iż używałam odkąd pamiętam jedynie profesjonalnych kosmetyków do włosów i potrafiłam wydać na nie każde pieniądze, to niestety włosy traktowane ciągle prostownicą, do tego regularnie co 4 tygodnie farbowane nie mogły wyglądać inaczej

z prostownicą jest błędne koło, jak się zacznie, BARDZO CIĘŻKO przestać, bo to szok dla człowieka, jak się wygląda po wyprostowaniu i bez
ale zawzięłam się w zeszłym roku w sobie i przestałam, ścięłam dość mocno swoje włosy i kupiłam dużą okrągłą szczotkę z powłoką ceramiczną - na niej układałam włosy, potem już tylko dbałam o nie i regularnie ścinałam , nadal jeszcze raz w miesiącu podcinam, bo ok 4 cm końcówek mam jeszcze podniszczonych, ale reszta moich włosów jest zdrowa, z połyskiem, miękka i gładka w dotyku, opłaciło się, choć pierwsze miesiące były szokiem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:08   #512
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
a najgorsze jest t oze lepiej sie wyglada w prostych ;(
nawet na przykladzie susanny to widac
choc w kręconych tez ladnie oczywiscie ;] i tak młodziej jakos :P

/ bdb z francuskiego!!!!!!!!
to ten bol.......brawo!!!!!!!! !!!!!!gratulacje

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
aaaa jakiś pokirany ten suwaczek:P nie kce mnie sie w to bawić a ten spray jutro wyprobuje dzisiaj niby troche dalam ale zadnego efektu nie widze tylko mi troche posklejał
to daj sobie spokoj...oczywiscie z suwaczkiem...zeby nie bylo:p...jak to brzmi
Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Chce się zastrzelić - nich mi ktoś pomoże a wiecie co jest najśmieszniejsze... otóż Maćkowi od zawsze podobałam się bardziej w falowanych włosach a nie w prostych. To się chłopak uciesz nie ma co
Grzywka jest krzywa (zęby) bo dopiero co wróciłam z miasta ale w rzeczywistości jest prosta to jedyna prosta rzecz na mojej głowie
bedzie dobrze..wszystcy sie przyzwyczaja....a jak chlopakowi sie bardziej podobasz w takich wlosach to juz...pelna szczescia:P
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:26   #513
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nataluska ale ja chcialam suwaczka hehe a tu wał bo sie nie da go zrobic pytam sie madziarki bo ona w podpisie ma może mi powie
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 18:55   #514
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Od piątku też nie będe prostować Bo jadę nad morze i tam to nie będzie sensu.

Szkoda, że to tylko 3 dni :P Ale zawsze coś
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:05   #515
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Susanna uroczo wyglądasz w takich pofalowanych W prostych też oczywiście ślicznie. Ale przez lato możesz dac włoskom sobie odpocząć.

Moje włoski na dole układają się w takie falo loczki. Fajnie nawet to wygląda (szkoda, ze nie mam aparatu ). Już sie odzwyczaiłam od prostownicy. Choć na sobotę chyba sobie wyprostuję włoski, ale tylko jednorazowo, na wypad Ale naprawdę tylko raz, tak dla odmiany. Jak postanowiłam to tak zrobię
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:09   #516
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
nataluska ale ja chcialam suwaczka hehe a tu wał bo sie nie da go zrobic pytam sie madziarki bo ona w podpisie ma może mi powie

to ja jeszcze sprobuje...ale watpie:/
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:25   #517
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

okej skapowałam o co chodzi zrobilam sobie 3 suwaczki już i odliczam od dzisiaj co do nie prostowania

http://www.suwaczek.pl/cache/052ddd7190.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7cba89c7f7.png

http://www.suwaczek.pl/cache/29f6c062b4.png
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-13, 19:28   #518
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

"Wczoraj i dziś mogły wystąpić problemy z dostarczaniem wiadomości z kodami aktywacyjnymi dla nowo zarejestrowanych kont. Jeśli do tej pory wiadomość z kodem nie dotarła, należy skorzystać z funkcji ponownej wysyłki kodu dostępnej po zalogowaniu się do konta…"..divine to chyba dlatego nie mozemy zalozyc suwaczka...tak mi sie wydaje;/......
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:35   #519
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nie ja już założyłam założyć Ci?
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-13, 19:40   #520
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
nie ja już założyłam założyć Ci?
...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 08:32   #521
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Sloneckoo - razem raźniej

Susanna - szczerze mowiac to mi sie bardiej ppodobasz w falowanych wlsoach - tak dziewczeco i w ogole masz miła buźke a w prostowanych to sprawiasz wrazenie takiej cietej Zreszta ładnemu we wszytskim ładnie
Madlaine ! gratuluje silnej woli! Ja tez zakupilam szczotek ceramiczna i jestem b. zadowolona z efektu... ale cholerka, troche mi ciagnie wlosy, ale moze nie bedzie tak źle... Zreszta zamierzam jej uzywac do czasu kiedy mi urosna wloasy jakieś 3-4 cm, bo wtedy mam nadzieje, bede juz wygladac jak czlowiek z moimi falami
Dziewczyny szalejecie z tym suwaczkiem nie ma co...

A ja miałam dzisiaj taka NIEODPARTA pokusę zeby wyprostowac wlosy... Ech, ale nie zrobiłam tego a juz chcialam podlaczyc prostownice do pradu.. ale wytrzymałam b pomyslalam, ze w przyszylm tyg musze isc do fotografa to i tak bede musiala wyprostowac wlosy, wiec zaczekam
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 10:16   #522
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja sobie wymyśliłam metodę kija i marchewki albo prostuję, albo mam pozwolenie na farbowanie

i zrobiłam właśnie podobnie jak Madlaine (zresztą namiętnie czytam Walkę o zdrowe i piękne włosy, tak że była dla mnie pewną inspiracją ), skróciłam kudły radykalnie (wczoraj ), teraz nie mogę przestać ich dotykać, żadnego siana, żadnej porowatości, a że jeszcze trafiłam w łapy dobrego fryzjera, to włosy układają się same tak jak powinny (w miarę )


nooo, to teraz zaczynam myśleć nad nowym kolorem
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 12:54   #523
ania_28
Przyczajenie
 
Avatar ania_28
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 19
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a ja przestałam nawet suszyć i znalazłam w ten sposób sposób na moje falujące sie włosy a wszytsko przez jednodniowe lenistwo Pierwszy raz pozwoliłam sobie na umycie włosów i położenie sie do łózka bez suszenia. Rano na głowie miałam masę kędziorów, co przy długości włosów prawie do pasa wygląda super. Eureka, nie wiedziałam ze tak mogę przez przypadek odkryłam swój nowy alternatywny image i czuje sie z tym świetnie bo mam dzieki niemu wiecej czasu. Kupiłam tylko płyn Welli superskręt, spsikam włosy rano i kręcą sie aż do nastepnego mycia. Qrcze, może natura wie co robi Pozdrawiam z Bydgoszczy
ania_28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 13:46   #524
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Benito ciesze sie, ze jestes zadowolona z nowej fryzuki wklej zdjecie

Ania - ja tez jak poszlam raz spac z wlosami mokrymi to tez rano obudzilam się z kedziorkami , tylko byly tak sterczace ze nie wiedzialam jak je ujarzmic ale rzeczywiscie, moze na dlugich wlosach to fajnie wyglada. Ja mialam wtedy takie sredniej dlugosci, w dodatku sa cienkie, wiec po nocy miałam loki i jednoczesnie gdzieniegdzie przeswity - a to ladnie nie wygladalo :/
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 19:27   #525
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
bedzie dobrze..wszystcy sie przyzwyczaja....a jak chlopakowi sie bardziej podobasz w takich wlosach to juz...pelna szczescia:P
Tiaa dla niego :P

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
rano i wieczorem??? moj Panie Boze...dobra decyzja...uratujemy Cię z sideł prostownicy:PP
Tego mi trzeba było

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
a najgorsze jest t oze lepiej sie wyglada w prostych ;(
nawet na przykladzie susanny to widac
choc w kręconych tez ladnie oczywiscie ;] i tak młodziej jakos :P
Heh dziś już się opatrzyłam i faktycznie ludziska stwierdzają że młodziej wyglądam

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
Susanna mi sie bardziej podobasz na tym drugim zdjątku nie prostuj już
Dzięki - póki co nie prostuję

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
hihi susanna no widzisz jak nie bedziesz prostować to i chłopak i włoski beda zadowolone nie masz nic do gadania;* i nie ma zadnego strzelania heehe
hehehehe on mnie często zadziwia póki co jeszcze żyję

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Od piątku też nie będe prostować Bo jadę nad morze i tam to nie będzie sensu.
Jak byłam pierwszy raz na wczasach nad morzem to bardzo się dziwiłam DLACZEGO pomimo tego że prostuję włosy one wciąż sie falują - ah ten wilgotny klimat

Cytat:
Napisane przez justysia274 Pokaż wiadomość
Susanna uroczo wyglądasz w takich pofalowanych W prostych też oczywiście ślicznie. Ale przez lato możesz dac włoskom sobie odpocząć.
dziękuje ślicznie postaram sie wytrwać

Cytat:
Moje włoski na dole układają się w takie falo loczki. Fajnie nawet to wygląda (szkoda, ze nie mam aparatu ). Już sie odzwyczaiłam od prostownicy
Czekamy na zdjęcie

Cytat:
Napisane przez hawrodytka Pokaż wiadomość

Susanna - szczerze mowiac to mi sie bardiej ppodobasz w falowanych wlsoach - tak dziewczeco i w ogole masz miła buźke a w prostowanych to sprawiasz wrazenie takiej cietej Zreszta ładnemu we wszytskim ładnie
O rety dziękuję aż się zawstydziłam faktycznie wydaje mi się że w pofalowanych włosach wyglądam młodziej niż w prostych To chyba dobrze

Cytat:
A ja miałam dzisiaj taka NIEODPARTA pokusę zeby wyprostowac wlosy... Ech, ale nie zrobiłam tego a juz chcialam podlaczyc prostownice do pradu.. ale wytrzymałam b pomyslalam, ze w przyszylm tyg musze isc do fotografa to i tak bede musiala wyprostowac wlosy, wiec zaczekam
Gratuluję silnej woli, myślę że z czasem będzie coraz łatwiej

Cytat:
Napisane przez ania_28 Pokaż wiadomość
a ja przestałam nawet suszyć i znalazłam w ten sposób sposób na moje falujące sie włosy a wszytsko przez jednodniowe lenistwo Pierwszy raz pozwoliłam sobie na umycie włosów i położenie sie do łózka bez suszenia. Rano na głowie miałam masę kędziorów, co przy długości włosów prawie do pasa wygląda super. Eureka, nie wiedziałam ze tak mogę
Potwierdzam! Na własnym przykładzie stwierdzam, że nie muszę suszyć włosów i ugniatać ich - jak idę spać wieczorem to rano sa fajnie pofalowane i nie ma takiego siana.
Kupiłam z Welli piankę do fal i loków - ciekawe co to jest warte, nowość jakaś
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 20:25   #526
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez ania_28 Pokaż wiadomość
a ja przestałam nawet suszyć i znalazłam w ten sposób sposób na moje falujące sie włosy a wszytsko przez jednodniowe lenistwo Pierwszy raz pozwoliłam sobie na umycie włosów i położenie sie do łózka bez suszenia. Rano na głowie miałam masę kędziorów, co przy długości włosów prawie do pasa wygląda super. Eureka, nie wiedziałam ze tak mogę przez przypadek odkryłam swój nowy alternatywny image i czuje sie z tym świetnie bo mam dzieki niemu wiecej czasu. Kupiłam tylko płyn Welli superskręt, spsikam włosy rano i kręcą sie aż do nastepnego mycia. Qrcze, może natura wie co robi Pozdrawiam z Bydgoszczy

tez tak mialam:P...dokladnie tak,odkrylam,ze w innych wloskach jest mi lepiej i postanowilam nie prostowac...dzieki Bogu,ze w pore sie opamietalam
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 20:31   #527
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a Kobitki mialam sie pytac......jak juz tak nie prostuje tych wloskow przez ten ponad tydzien to juz mam wrażenie,ze są tak bardzo wzmocnione i zdrowe, silne...macie tak???...i ze juz spokojnie moglabym prostowac,bo sie juz zregenerowały...ale bzdury...

PS: ale oczywiscie trwam w postanowieniach:P
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 21:04   #528
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hello dziewuszki dostalam dzis szczotke do prostowania z avonu jutro bede kombinować zdam relacje czy jakis efekt jest bede suszyc i nią modelować nie wiem co z tego wyjdzie wygląda ciekawie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (10,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.JPG (9,8 KB, 24 załadowań)
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 21:08   #529
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

ja nie będę prostować przez wakacje. nie będę. nie będę, nie będę... grunt to sobie to powtarzać. :P
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 21:09   #530
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Divine18 Pokaż wiadomość
hello dziewuszki dostalam dzis szczotke do prostowania z avonu jutro bede kombinować zdam relacje czy jakis efekt jest bede suszyc i nią modelować nie wiem co z tego wyjdzie wygląda ciekawie

pochwal sie pochwal Divine...trzeba kombinowac jak sie da ...ciekawe jak by sobie z grzywka radzila ...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 21:11   #531
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
ja nie będę prostować przez wakacje. nie będę. nie będę, nie będę... grunt to sobie to powtarzać. :P

troche zła pora......Wakacje i te sparwy...ale kiedys trzeba powiedziec sobie stop...pal szesc,ze padlo na Wakacje:P
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-14, 21:17   #532
iwus87
Raczkowanie
 
Avatar iwus87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 453
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hey ja juz nie prostuje włoskow od kilku miesiecy ;] schowałam prostownice na dnie szafki - czego oczy nie widza tego sercu nie zal hehe. stosuje odzywki kosmetyki do podkrecenia loczkow i jest git ;] pozatym wszyscy mi powtarzaja ze jest mi ladniej w naturalnych, wiec mnie to motywuje dodatkowo;]
__________________
" Bo każdy ma swojego Anioła... i jest dla kogoś Aniołem"


iwus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 06:37   #533
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja dziś wyprostowałam włoski... grzywkę czyli całe 4 cm no musiałam po prostu ale dalej dzielnie się trzymam
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 07:49   #534
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Ja dziś wyprostowałam włoski... grzywkę czyli całe 4 cm no musiałam po prostu ale dalej dzielnie się trzymam
Osz Ty bezwstydnico
Nu nu nu
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 08:00   #535
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez agness86 Pokaż wiadomość
Osz Ty bezwstydnico
Nu nu nu
łaaa jakaś Ty dla mnie okrutna bez tej grzywki to bym wyglądała
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:30   #536
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

noooo, wakacje !!!!!!!!!

a ja dzisiaj wyprostowala całe : p::p :

tylko nie bijcie
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 11:52   #537
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
noooo, wakacje !!!!!!!!!

a ja dzisiaj wyprostowala całe : p::p :

tylko nie bijcie
y_ulia oby sie to wiecej nie powtorzylo
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 12:24   #538
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Iwus, ja mam prostownice caly czas na widoku, ale daje rade ;] mozna powiedziec, ze nienawidze jej za to, co zrobila z moimi wlosami ;]

Div, jak szczotka

Susanna i Y_ulia, widze ze dalyscie plamy hehe, oby tylko sie to nie powtorzylo! Ja wyprostuje w pon jak bede szla do fotografa
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 14:12   #539
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

kurde probowalam dzisiaj z ta szczotką i niezle sie trzeba natrudzić zeby te włosy jakos wygladaly .... zeby nie byly przyklapniete :/ no ale mam proste... wiadomo nie są idealnie proste ale zawsze to coś w sumie fajna sprawa przynajmniej nie ma 200 stopni i jest lżejsza
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-15, 14:27   #540
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Całkiem proste wlosy tez nie sa ladne wazne zeby bylu puszyste. A moze sprobuj nia zakrecac wlosy do srodka
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.