Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-18, 13:00   #4831
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Znów zapomniałam jak męczące jest obfotografowanie kolekcji Nałogowej Kosmetykoholiczki

Tak było:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1998
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1999

Tak jest:
1. oczyszczanie twarzy
2. maseczki i peelingi
3. filtry i zdzieraki
4. toniki i kremy ratunkowe
5. nawilżanie
6. włosy - pielęgnacja
Masz calą serią do włosów Rollanda, przypomniałaś mi, że kiedyś dostałam próbkę maski i bardzo mi się podobała. Możesz mi po krótce opisac wrażenia z używanych przez Ciebie włośnych mazideł?
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Agniesko, bardzo podoba mi się Twój zbiór
daj znać jak już zaczniesz używać tego nowego rozgrzewającego serum Eveline, bo kusi mnie bardzo. to serum chłodzące, a właściwie cała seria świetnie na mnie działa, ciekawa jestem tego.

moja dzisiejsza aktualizacja:
- balsam do ciała Soraya - no cóż, wiosna idzie, czas odkryć więcej ciałka
- oliwka Nivea Baby - ma delikatny zapach, zupełnie nie przypominający zapachu oliwki dla dzieci (po HiPP, Bambino i Johnson byłam już zmęczona tym zapachem).
- peeling do ciała Dax Cosmetics - z tego co zobaczyłam po powrocie do domu, zapowiada się na mocne ścieranie, co bardzo mi odpowiada
- balsam do ust Essence o smaku/zapachu Mango Daiquiri - ślicznie wygląda na ustach, no i kosztuje tylko 3,99zł
To mój ulubiony peeling! pachnie jak marzenie i ściera fajnie
Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
dziewczyny nie wiedziałam gdzie to napisać, ale wam tu opiszę bo chyba umrę ze śmiechu dzisiaj.
Dzwonię do apteki spytać za ile mają Biodermę płyn micelarny 500ml.
Pani pyta: który dokładnie?
ja: sebium
ona: sebium H dwadzieścia ?
(jak Boga kocham na prawdę to powiedziała)
ja: chyba chodzi pani o H2O jak woda a nie H dwadzieścia
ona: to przecież pani o to chodzi

uprzejmie podziękowałam i nie mogę przestać się śmiać z super chemicznej wiedzy pani magister
O bosh...
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Bardzo przyjemnie (geranium i drzewem cedrowym) - delikatnie i odprężająco
Tak, prześlicznie pachnie ( z reszta żel pod prysznic też)
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
1. Twarz - aż sama się zdziwiłam, że mam ostatnio tak rozbudowaną pielęgnację. (Kremu nie używam codziennie, jakoś ostatnio nie czuję potrzeby.)
2. Zapasy - obecnie nic nie jest w użyciu.
3. Niezbędniki prysznicowe, brakuje mydełka w kostce Nivea.
4. Inne - w małym pojemniczku z pompką jest oliwka Hipp.
Konkretnie i na temat Masło bursztynowe fajne jest?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:50   #4832
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

masło bursztynowe? pierwszy raz słyszę - jakie ma właściwości bo sama chętnie bym spróbowała.
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 13:54   #4833
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
gracias
Nie ma za co

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Tak, prześlicznie pachnie ( z reszta żel pod prysznic też)
Dlatego tak bardzo lubię tę serię A czy któraś z Was się orientuje jak pachnie jej 'nocna' wersja, lawendowa?
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:48   #4834
anna1112
Zadomowienie
 
Avatar anna1112
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 470
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cassandra23 fajny zbiór. Widzę że lubisz eksperymentować z żelami pod prysznic.
anna1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:51   #4835
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Cassandra23 fajny zbiór. Widzę że lubisz eksperymentować z żelami pod prysznic.
przyznam,że lubie zmieniać żele, porównywać je. Miałam większą kolekcję ale już mi sie pokończyły, nie kupuje narazie nowych bo mąż juz troszke krzyczy, "po co Ci tyle tych mazideł"
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 15:51   #4836
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Masz calą serią do włosów Rollanda, przypomniałaś mi, że kiedyś dostałam próbkę maski i bardzo mi się podobała. Możesz mi po krótce opisac wrażenia z używanych przez Ciebie włośnych mazideł?
Bardzo lubię tą firmę jak już ostatnio pisałam na NK - od stycznia codziennie myję, suszę i prostuję włosy, a są w stanie idealnym. Wprawdzie moje włosy z natury są zdrowe, mocne i gęste, ale przy takim traktowaniu powinny się zbuntować - a tu nic
Szampon mam wrażenie że się rozmnaża 3,5 miesiąca używania, a z niego zniknęło może 100 - 150ml przy ilości ok. 5 pompknięć przy każdym myciu. Bardzo dobrze wpływa na moją problematyczną skórę głowy (kiedyś opisywałam swoje problemy które powtarzały się co jakiś czas, teraz mam spokój). Dobrze myje, nie wysusza, nie plącze włosów.
Maska z proteinami bardzo przyjemna, taka masełkowata konsystencja. Dobrze nawilża, włosy po 10 minutach trzymania na głowie rozczesują się bez dodatkowych wspomagaczy. Myślę że to dzięki proteinom moje włosy są w tak dobrej kondycji, ale nie do codziennego używania - można je przekarmić i będą się źle układać. Aktualnie kładę ją 2 razy w tygodniu i jest dobrze
Odżywka nawilżająca fajny, lekki nawilżacz, czasem jeśli mam miejscowo splątane włosy to muszę użyć czegoś dodatkowego do rozczesania. Jedyne czego w niej nie lubię to nieprzemyślane zamknięcie, taka mała zakrętka którą się całkowicie ściąga.
Silker dla mnie przydatny przy suszeniu, przy moim potrzepywaniu włosami czasem lubiły się sprzątać, dzięki silkerowi pozostają sypkie poza tym baaaaardzo wydajny, robiłam już trzy porządne odlewki, używam go od dłuższego czasu a wciąż mam 3/4! No i nieporownanie przyjemniejszy zapach w porównaniu do popularnego Farouka.

Maski nawilżającej w tym dużym opakowaniu jeszcze nie użyłam, na razie zachwycam się maską Sleek Line którą kupiłam u tego samego sprzedawcy (niestety - zniknął z Allegro, mam nadzieję że chwilowo). Wzięłam z ciekawości, bo nie wierzyłam w dobre działanie maski która kosztuje 12zł za małe opakowanie, a 36zł za litrowe do którego sprzedający dorzucał jeszcze małe opakowanie gratis, ALE jestem nią zachwycona świetny skład, gęsta, masełkowata konsystencja, świetne nawilżenie. Bomba Mam nadzieję że sprzedawca wróci, a wraz z nim te maski

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2008-04-19 o 11:58 Powód: rypnęłam nazwę ;)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 16:11   #4837
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziś zrobiłam małe zakupy.
- trixera avene - świetny na różne alergiczne pokrzywki, a coś takiego ostatnio mnie niestety dopadło
- szampon i odżywka - kiedyś miałam jakieś inne elsevy jeśli chodzi o szampony to jestem straszną abnegatką - uważam, że są na tyle krótko na głowie, że nie pomogą (owszem, mogą niestety zaszkodzić, ale w jakieś zagęszczanie włosów, odbudowę itp. nie wierzę). Szampon ma ładnie pachnieć a odżywka ulatwiać rozczesywanie
Dużo bardziej ufam maskom, olejom itp. które zostawia się na włosach dłużej - tu polegam na własnoręcznie kręconych miksturach.
- olejek Nuxe - używam od czasu do czasu, a głównie używa mój TŻ
- serum eveline - posłuży mi jako baza do dodawania ekstraktów roślinnych (centella, soja, herbata, pine bark itp.). Do tej pory robiłam własne sera, ale to dość kłopotliwe - trzeba to trzymać w lodówce, a mi się już po masażu piersi nie chce wstawać z łóżka żeby odstawić serum...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kwiecien.jpg (69,4 KB, 146 załadowań)
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 16:39   #4838
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Konkretnie i na temat Masło bursztynowe fajne jest?
Cytat:
Napisane przez smadak Pokaż wiadomość
masło bursztynowe? pierwszy raz słyszę - jakie ma właściwości bo sama chętnie bym spróbowała.

Mimo, że w nawilżaniu genialne nie jest, to nie żałuję zakupu - ma przyjemny (jak dla mnie), delikatny zapach i zużywam je z przyjemnością. Efektu brązującego nie zauważyłam.
Jest już kilka opinii w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...alizujace.html
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 17:26   #4839
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agnieska-swietne zbioryWszystko tak aptecznie wyglada
I co sadzisz o peelingu Kanebo-sluzy Ci?(ja wczoraj wyrzucilam puste opakowanie po tym peelingu-ale raczej ponownie go nie kupie bo mnie podraznial czasami-zdzieral skore)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 20:51   #4840
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dlatego tak bardzo lubię tę serię A czy któraś z Was się orientuje jak pachnie jej 'nocna' wersja, lawendowa?
Ja sie orientuję pachnie delikatnie i ładnie, aczkolwiek balsam lepiej niż mgiełka. Ja bałam sie tej lawendy, że zapach bedzie jak od babci z szafy-ale nie
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Bardzo lubię tą firmę jak już ostatnio pisałam na NK - od stycznia codziennie myję, suszę i prostuję włosy, a są w stanie idealnym. Wprawdzie moje włosy z natury są zdrowe, mocne i gęste, ale przy takim traktowaniu powinny się zbuntować - a tu nic
Szampon mam wrażenie że się rozmnaża 3,5 miesiąca używania, a z niego zniknęło może 100 - 150ml przy ilości ok. 5 pompknięć przy każdym myciu. Bardzo dobrze wpływa na moją problematyczną skórę głowy (kiedyś opisywałam swoje problemy które powtarzały się co jakiś czas, teraz mam spokój). Dobrze myje, nie wysusza, nie plącze włosów.
Maska z proteinami bardzo przyjemna, taka masełkowata konsystencja. Dobrze nawilża, włosy po 10 minutach trzymania na głowie rozczesują się bez dodatkowych wspomagaczy. Myślę że to dzięki proteinom moje włosy są w tak dobrej kondycji, ale nie do codziennego używania - można je przekarmić i będą się źle układać. Aktualnie kładę ją 2 razy w tygodniu i jest dobrze
Odżywka nawilżająca fajny, lekki nawilżacz, czasem jeśli mam miejscowo splątane włosy to muszę użyć czegoś dodatkowego do rozczesania. Jedyne czego w niej nie lubię to nieprzemyślane zamknięcie, taka mała zakrętka którą się całkowicie ściąga.
Silker dla mnie przydatny przy suszeniu, przy moim potrzepywaniu włosami czasem lubiły się sprzątać, dzięki silkerowi pozostają sypkie poza tym baaaaardzo wydajny, robiłam już trzy porządne odlewki, używam go od dłuższego czasu a wciąż mam 3/4! No i nieporownanie przyjemniejszy zapach w porównaniu do popularnego Farouka.

Maski nawilżającej w tym dużym opakowaniu jeszcze nie użyłam, na razie zachwycam się maską Silk Line którą kupiłam u tego samego sprzedawcy (niestety - zniknął z Allegro, mam nadzieję że chwilowo). Wzięłam z ciekawości, bo nie wierzyłam w dobre działanie maski która kosztuje 12zł za małe opakowanie, a 36zł za litrowe do którego sprzedający dorzucał jeszcze małe opakowanie gratis, ALE jestem nią zachwycona świetny skład, gęsta, masełkowata konsystencja, świetne nawilżenie. Bomba Mam nadzieję że sprzedawca wróci, a wraz z nim te maski
Bardzo dziękuję za relację teraz wymęczę moje Tigi i kupuję Rollanda! a jak sie nazywał ten sprzedawca? znalazłam obecnie tylko u takiego:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3156808
Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Mimo, że w nawilżaniu genialne nie jest, to nie żałuję zakupu - ma przyjemny (jak dla mnie), delikatny zapach i zużywam je z przyjemnością. Efektu brązującego nie zauważyłam.
Jest już kilka opinii w KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...alizujace.html
O to szkoda, że nie jest zbyt dobre w nawilżaniu..
Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Dziś zrobiłam małe zakupy.
- trixera avene - świetny na różne alergiczne pokrzywki, a coś takiego ostatnio mnie niestety dopadło
- szampon i odżywka - kiedyś miałam jakieś inne elsevy jeśli chodzi o szampony to jestem straszną abnegatką - uważam, że są na tyle krótko na głowie, że nie pomogą (owszem, mogą niestety zaszkodzić, ale w jakieś zagęszczanie włosów, odbudowę itp. nie wierzę). Szampon ma ładnie pachnieć a odżywka ulatwiać rozczesywanie
Dużo bardziej ufam maskom, olejom itp. które zostawia się na włosach dłużej - tu polegam na własnoręcznie kręconych miksturach.
- olejek Nuxe - używam od czasu do czasu, a głównie używa mój TŻ
- serum eveline - posłuży mi jako baza do dodawania ekstraktów roślinnych (centella, soja, herbata, pine bark itp.). Do tej pory robiłam własne sera, ale to dość kłopotliwe - trzeba to trzymać w lodówce, a mi się już po masażu piersi nie chce wstawać z łóżka żeby odstawić serum...
Trixera używasz miejscowo czy na cale cialo jak balsam? dobrze się rozsmarowuje i wchłania?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-18, 20:58   #4841
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Agniesko, bardzo dziękuję za opinie o Norelu przyjrzę się bliżej peelingowi i maskom, ale chyba nastepnym raze. Mam ogromny zapas masek peelingi zostały mi jeszcze dwa, w tym jeden 'enzymatyczny' proszek Oriflame. Nie dam rady zużyć wszystkiego plus wielkiej tuby enzymatyka
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-18, 22:01   #4842
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Znów zapomniałam jak męczące jest obfotografowanie kolekcji Nałogowej Kosmetykoholiczki

Tak było:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1998
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1999

Tak jest:
1. oczyszczanie twarzy
2. maseczki i peelingi
3. filtry i zdzieraki
4. toniki i kremy ratunkowe
5. nawilżanie
6. włosy - pielęgnacja
agnieska świetny zbiór, bardzo dużo rzeczy mi się baaaardzo podoba
powiedz proszę co sądzisz o kosmetykach Tołpy ?
Gdzie mozna kupić Norele? i jakie to kosmetyki w porównaniu do Avene i LRP? Przyznam że niewiele o nich wiem...

PYTANIE O NORELA już nieaktualne, doczytałam nie ma to jak przeskoczyc niechcący jedną stronę

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
1. Twarz - aż sama się zdziwiłam, że mam ostatnio tak rozbudowaną pielęgnację. (Kremu nie używam codziennie, jakoś ostatnio nie czuję potrzeby.)
2. Zapasy - obecnie nic nie jest w użyciu.
3. Niezbędniki prysznicowe, brakuje mydełka w kostce Nivea.
4. Inne - w małym pojemniczku z pompką jest oliwka Hipp.
Nanomi również fajny zbiór
Mam pytanie o Biodermę photoderm 50+ MAX - zapycha Cię czy nie? mialaś może kiedyś Avene Cleanance 40? jeśli tak to mogłabyś porównać? Bioderma zostawia tłusty film? jak się wchłania i sprawuje?

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Podziwiam te wszytkie wasze pielęgnacyjne zbiorki, są naprawde super. Po dłuższym namyśle postanowiłam pokazać swoje. Co prawda nie mam jakichś tam drogich i wyszukanych kosmetyków ale i tak się pochwalę

1. żele pod prysznic, pellingi i takie tam inne do kąpieli
2. Pielęgnacja włosów
3. Pielęgnacja twarzy
Cassandra ładny zbiór co to za SPA Relax?
no i ponawiam pytanie o kosmetyki Tołpy, jak wrażenia?
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 08:18   #4843
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Trixera używasz miejscowo czy na cale cialo jak balsam? dobrze się rozsmarowuje i wchłania?
Używam go na całe ciało, ale nie codziennie, traktuję raczej jako lekarstwo Ma konsystencję gęstej śmietanki, rozsmarowuje się bardzo dobrze, dobrze wchłania, zostawia cieniutką powłoczkę, nietłustą, na podrażnionej skórze to rewelacja, dodatkowa ochrona (np. zimą przed gryzącymi spodniami).
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 09:22   #4844
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Nanomi również fajny zbiór
Mam pytanie o Biodermę photoderm 50+ MAX - zapycha Cię czy nie? mialaś może kiedyś Avene Cleanance 40? jeśli tak to mogłabyś porównać? Bioderma zostawia tłusty film? jak się wchłania i sprawuje?
Nie zapychał mnie, nie mam porównania z innym filtrem, ale ten mi odpowiada. Wchłania się w zależności od stanu skóry - jak jest kwaszona to więcej i szybciej. U mnie to był efekt glow, nie smalec. Nakładałam na niego puder Hauschki. Avene Cleanance mam, ale nie używałam jeszcze.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 09:41   #4845
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
1. Twarz - aż sama się zdziwiłam, że mam ostatnio tak rozbudowaną pielęgnację. (Kremu nie używam codziennie, jakoś ostatnio nie czuję potrzeby.)
2. Zapasy - obecnie nic nie jest w użyciu.
3. Niezbędniki prysznicowe, brakuje mydełka w kostce Nivea.
4. Inne - w małym pojemniczku z pompką jest oliwka Hipp.
świetny zbiorek, taki minimalistyczny
sama chciałabym mieć taki, ale ostatnio znowu mam tyle wszystkiego ..

pora zacząć zużywanie i wymianę pielęgnacji na apteczną!
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 10:10   #4846
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nie zapychał mnie, nie mam porównania z innym filtrem, ale ten mi odpowiada. Wchłania się w zależności od stanu skóry - jak jest kwaszona to więcej i szybciej. U mnie to był efekt glow, nie smalec. Nakładałam na niego puder Hauschki. Avene Cleanance mam, ale nie używałam jeszcze.

Nanomi
dziękuję właśnie się zastanawiam nad filtrem biodermy bo avene mnie lekko zapycha no i ta okropnie klejąca warstewka, nie wiem jak sobie z nią poradzić
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 10:40   #4847
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Cassandra ładny zbiór co to za SPA Relax?
no i ponawiam pytanie o kosmetyki Tołpy, jak wrażenia?
Dziękuje

Spa Relax kupiłam w Rossmanie. W takim metalowym koszyczku były dwa opakowania, jeden to płyn do mycia rąk (skonczył mi się) a drugi to lotion do rąk. Jest to seria o zapachu zielonej herbaty. Na poczatku zapach mi sie podobał, dlugo sie utrzymywał na dłoniach, potem jednak sie znudził. Zz duzo tej herbaty nie wiem kiedy go zużyje.

Jeśli chodzo o Tołpę to mam narazie tylko tonik i chyba na nim poprzestanę.
Używam go od niedawna, coż, tonik jak tonik. Dobrze zmywa, odświeża. Wady ma takie,że się klei na buzi oraz specyficznie pachnie, tak torfowo, nie za bardzo mi sie to podoba.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 11:01   #4848
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Cassandra 23 Pokaż wiadomość
Dziękuje

Spa Relax kupiłam w Rossmanie. W takim metalowym koszyczku były dwa opakowania, jeden to płyn do mycia rąk (skonczył mi się) a drugi to lotion do rąk. Jest to seria o zapachu zielonej herbaty. Na poczatku zapach mi sie podobał, dlugo sie utrzymywał na dłoniach, potem jednak sie znudził. Zz duzo tej herbaty nie wiem kiedy go zużyje.

Jeśli chodzo o Tołpę to mam narazie tylko tonik i chyba na nim poprzestanę.
Używam go od niedawna, coż, tonik jak tonik. Dobrze zmywa, odświeża. Wady ma takie,że się klei na buzi oraz specyficznie pachnie, tak torfowo, nie za bardzo mi sie to podoba.

Cassandra 23
dziękuję
jak Tołpa się klei to ja nie kupię, wystarczy mi juz klejący filtr
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:16   #4849
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Agnieska-swietne zbioryWszystko tak aptecznie wyglada
I co sadzisz o peelingu Kanebo-sluzy Ci?(ja wczoraj wyrzucilam puste opakowanie po tym peelingu-ale raczej ponownie go nie kupie bo mnie podraznial czasami-zdzieral skore)
Dzięki Rzyrafka kiedyś się śmiała, że u mnie wszystko takie białe... ostatnio przybyło kolorów
Kanebo bardzo lubię, każdy peeling który mnie nie wyburacza to skarb póki jeszcze mam Norela na kilka użyć to Kanebo nie wszedł do mojej codziennej pielęgnacji.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za relację teraz wymęczę moje Tigi i kupuję Rollanda! a jak sie nazywał ten sprzedawca? znalazłam obecnie tylko u takiego:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3156808
Sprzedawca nazywał się perfekt_2005, ale konto ma zawieszone. Na szczęście mam do niego maila, więc się skonsultuję i - jeśli będziesz chciała - napiszę Ci co i jak. Ten perfekt miał całość Rollanda na życzenie, włącznie ze bardzo ciekawymi , litrowymi maskami do włosów
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Agniesko, bardzo dziękuję za opinie o Norelu przyjrzę się bliżej peelingowi i maskom, ale chyba nastepnym raze. Mam ogromny zapas masek peelingi zostały mi jeszcze dwa, w tym jeden 'enzymatyczny' proszek Oriflame. Nie dam rady zużyć wszystkiego plus wielkiej tuby enzymatyka
Nie ma sprawy U mnie peeling Norela wystarczył na 7 miesięcy niemal codziennego używania (przy kwasach i retinoidach jestem wiecznie oskórkowana ). Glinki schodzą znacznie szybciej, ale to dlatego że ostatnio postawiłam na b. dokładne, kilkustopniowe oczyszczanie + codzienne nawilżanie, a Zorac czy Isotrex tylko raz w tygodniu, ciekawe jakie będą efekty.

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
agnieska świetny zbiór, bardzo dużo rzeczy mi się baaaardzo podoba
powiedz proszę co sądzisz o kosmetykach Tołpy ?
Gdzie mozna kupić Norele? i jakie to kosmetyki w porównaniu do Avene i LRP? Przyznam że niewiele o nich wiem...

PYTANIE O NORELA już nieaktualne, doczytałam nie ma to jak przeskoczyc niechcący jedną stronę
Dziękuję Tołpę bardzo lubię, po pierwsze b. dobre składy, po drugie staranne, takie apteczne opakowania no i naturalne zapachy (szczególnie płyny do kąpieli stóp czy ciała, mmm... uwielbiam takie naturalne, leśne zapachy ). Jedyne co mi od nich nie pasuje to kremy do twarzy, nie wiem czemu - zawsze mnie zapychają, mimo że w składzie nic na to nie wskazuje. Ostatnio bardzo spodobała mi się od nich pianka do mycia twarzy z serii Strefa T, maseczka też jest moim zdaniem bardzo fajna (choć w porównaniu do mojego ostatniego faworyta - Patchouli Lavaerde Logony - wypada trochę słabiej ), tonik to fajny, lekki nawilżacz dla trądzikowców. Maski do ciała oceniłam na KWC, trochę się na nich zawiodłam
Norel w porównaniu do LRP i Avene hmmm... Norel to raczej dla mnie podstawa pielęgnacji - peelingi, maseczki, oczyszczanie. Kremów jeszcze nie próbowałam. LRP i Avene są już bardziej do zadań specjalnych: filtry, złuszczanie, konkretne stężenia antyoksydantów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 12:52   #4850
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

agnieska dziękuję bardzo

tołpa mnie nęci, pochodzę wokół niego jeszcze trochę
a norel - żeby można go było łatwiej kupić do testów
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 12:57   #4851
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
agnieska dziękuję bardzo

tołpa mnie nęci, pochodzę wokół niego jeszcze trochę
a norel - żeby można go było łatwiej kupić do testów
Spróbuj wypytać na ich stoiskach o próbki (mają takie fajne, metalowe tubki po 10ml) lub w aptekach które prowadzą sprzedaż ich kosmetyków
Norel... cóż, jedyna pociecha w tym, że w pojemnościach "detalicznych" jest zazwyczaj o połowę tańszy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:18   #4852
gertrudaperkings
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5
nieopłacona reklama

Jeśli macie problemy z cerą naczynkową, koniecznie spróbujcie kosmetyków

dane usunięte przez moderatora - NIEOPłACONA REKLAMA

W kremie natychmiast po zastosowania łagodzi podrażnienia oraz niweluje zaczerwienienia, a jeśli będziesz używać go stale, czerwone, poszerzone naczynka znikną Ci w ogóle.
Świetnie nadaje się do zastosowania właśnie podczas nagłych zmian klimatu i dobrze sprawdza się podczas gorączek. W kremie zastosowana bardzo skuteczny zestaw składników pochodzenia naturalnego: witaminy K, wyciągu z ruszczyka oraz potasu.
Krem natychmiast po zastosowaniu łagodzi podrażnienia oraz niweluje zaczerwienienia, a podczas systematycznego używania powoduje znikanie poszerzonych naczynek. A kapsułki przyspieszają znikanie czerwonych naczynek.
Używam go regularnie od kilku miesięcy i nie mam żadnych problemów z cerą. Żadnych!

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-20 o 10:40
gertrudaperkings jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:21   #4853
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Ja sie orientuję pachnie delikatnie i ładnie, aczkolwiek balsam lepiej niż mgiełka. Ja bałam sie tej lawendy, że zapach bedzie jak od babci z szafy-ale nie
Dziękuję Właśnie też się tego obawiałam, ale skoro jest przyjemny to się następnym razem na niego skuszę
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:49   #4854
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Witam! Mam pytanie do Kasiasiar dotyczące kosmetyków "anti-blemish solutions clinique" toniku, mydła antybakteryjnego itp. (była o nich mowa sporo czasu temu). Mam problem z trądzikiem i pewna pani poleciła mi ten tonik i mydło (bo pomogło jej synowi) czy rzeczywiście pomaga one poprawić stan cery trądzikowej ???
pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 07:57   #4855
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

No to dzięki agniesce moje zbiory się wzbogaciły
Wczoraj dokupiłam żele do mycia bo się skończyły akurat 2 butelki więc pozwoliłam sobie na kolejne 3 promocja była więc z zapasem
A żel Tołpy był w promocji z kremem matującym gratis (teoretycznie ) bardzo fajny zapach ma - taki ziołowy, tymiankowy i skład też całkiem całkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5186.JPG (170,1 KB, 123 załadowań)
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:46   #4856
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No to dzięki agniesce moje zbiory się wzbogaciły
Wczoraj dokupiłam żele do mycia bo się skończyły akurat 2 butelki więc pozwoliłam sobie na kolejne 3 promocja była więc z zapasem
A żel Tołpy był w promocji z kremem matującym gratis (teoretycznie ) bardzo fajny zapach ma - taki ziołowy, tymiankowy i skład też całkiem całkiem
Jak sie sprawuje ten żel Palmolive jogurtowy? To chyba jakaś nowość, nie widziałam go jeszcze w sklepie
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:52   #4857
smadak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 191
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Nanomi
dziękuję właśnie się zastanawiam nad filtrem biodermy bo avene mnie lekko zapycha no i ta okropnie klejąca warstewka, nie wiem jak sobie z nią poradzić
ja używam fuid i pomadkę ochronną spf 50 + biodermy - nie ma mowy o klejącej wartwie! polecam
__________________
pięknie jest
smadak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 10:59   #4858
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
No to dzięki agniesce moje zbiory się wzbogaciły
Wczoraj dokupiłam żele do mycia bo się skończyły akurat 2 butelki więc pozwoliłam sobie na kolejne 3 promocja była więc z zapasem
A żel Tołpy był w promocji z kremem matującym gratis (teoretycznie ) bardzo fajny zapach ma - taki ziołowy, tymiankowy i skład też całkiem całkiem
O mam nadzieję że Ci będą służyć, choć mnie odstrasza od niego SLS
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 12:47   #4859
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
O mam nadzieję że Ci będą służyć, choć mnie odstrasza od niego SLS
na mnie SLS nie działa jakoś widocznie
Choć ostatnio miałam żel bez sls, gdyby nie to że był odrobinę za bardzo do suchej skóry to pewnie kupiłabym 2 raz, ale niestety mały dawał efekt odświezenia więc pora było zmienić.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-21, 13:16   #4860
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Używam go na całe ciało, ale nie codziennie, traktuję raczej jako lekarstwo Ma konsystencję gęstej śmietanki, rozsmarowuje się bardzo dobrze, dobrze wchłania, zostawia cieniutką powłoczkę, nietłustą, na podrażnionej skórze to rewelacja, dodatkowa ochrona (np. zimą przed gryzącymi spodniami).
Dziękuję, obejrzę go bliżej przy najbliższej wizycie w aptece
Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Sprzedawca nazywał się perfekt_2005, ale konto ma zawieszone. Na szczęście mam do niego maila, więc się skonsultuję i - jeśli będziesz chciała - napiszę Ci co i jak. Ten perfekt miał całość Rollanda na życzenie, włącznie ze bardzo ciekawymi , litrowymi maskami do włosów
Agnieska, ja to jednak jestem bystra jak woda nie powiem gdzie własnie się zorientowałam, że stoi u nie na półce lakier do włosów z Rollanda, który kupiłam w hurtowni kosmetycznej, nie ma to jak orientowac sie we własnych zasobach także jakbys nie mogła skontaktowac się z tym sprzedawcą to zawsze mogę Ci tutaj coś zakupić. Jak się wybiorę tam to spytam o ceny, napisze Ci i porównamy.
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dziękuję Właśnie też się tego obawiałam, ale skoro jest przyjemny to się następnym razem na niego skuszę
Balsam do ciała i olejek do kapieli polecam z czystym sumieniem, a mgiełkę juz tak mniej
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:34.