Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-26, 08:23   #931
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A u mnie już 3-4 cm odrostów... i co? Okazało sie że już nie jestem brunetką w naturze . Myslałam, że kolor nie moze ot tak się zmienić. Ale jak sie okazało może. Teraz wyraźnie na moich odrostach widać nijaki szatyn. I nie wiem co tu począć w tej sytuacji. Do tego kosmicznie widać te odrosty. Poprzedni Loreal caaaalutki spłynął i znów wylazła czerwień. Odznacza sie to... brrr....
A tu za miesiąc nowa praca, nowe miasto . Trzeba by jakoś wyglądać.

Dziewnyny, poradźcie. Może da się nałozyć na same te czerwone farbę. I jeśli tak to jaką żeby zbliżyć się do mojego naturalnego i żeby się to jakoś trzymało. Tylko błagam, nie mówcie że mam iść do fryzjera. Po ostatnim pobycie tam mam do dzisiaj traume jak widze kogoś z prostownicą zmierzającego w moją stronę (fryzjerka omal mnie nie poprzyła). Na Was mogę zawsze liczyć. Podpowiedzcie coś
A moze dalej zapuszczać ten szary szatyn i olać widoczność odrostów . Jakby nie ta nowa praca...
Ściąć się na krótko też nie zetnę, bo wyglądam wtedy koszmarnie (ostatnio miałam krótkie)...

O a tak ten mój nieszczęsny odrost się prezentuje, siedzi na środku i szczerzy kły...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF52172.jpg (113,1 KB, 106 załadowań)
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 17:39   #932
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja właśnie Ci powiem żebyś szła do fryzjera. Ale takiego baaardzo dobrego i baaardzo drogiego. Tylko broń Boże nie farbuj się tam. Idz i powiedz jaki masz problem. Co by Ci fryzjer poradził, jaką farbą, z jakiej firmy i w jaki sposób. Później tylko się uśmiechasz i mówisz, że musisz to przemyśleć. W ten oto sposób masz rozjaśniona sytuację przez profesjonalistę.

Sprawdzony sposób mojej mamy

Ostatnio była się pytać i Pani jej poradziła zastosowanie farby L'oreal Majirel. Więc moja mama klik na allegro i farba już jest w domu i czeka tylko na uzycie


Ja niestety mam rozjaśnione włoski. Mój kolorek to typowy mysi blondzik i bardzo bym chciała do niego wrócić, żeby dać odetchnąć mojej głowie troche i temu co aktualnie sie na niej znajduje (powiedziałabym, że to wypadające siano). Więc prawdopodobnie będę się farbować równiej L'oreal Majirel (kawa z mlekiem) i wyjda troszeczkę ciemniejsze od moich, ale jak się będą wypłukiwać to nie będzie widać odrostów. Mam nadzieję, że to dobry pomysł :P

A Ty MayMay6 się nie martw. Jakoś znajdziemy sposób na piękne naturalne włoski
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:22   #933
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

He he he, no sposób rzeczywiście warty wypróbowania . Chyba trzeba się będzie przejść po okolicznych fryzjerach.

Mój odrost w sumie podoba mi się. I jakbym nie zaczynała nowej pracy to pewnie bym się nawet nie przejmowała nim... A tak jakoś wydaje mi się tak głupio iśc z takim odrostem... Chyba że to mi się tak tylko wydaje.

Dzisiaj omal nie kupiłam brązu z loreala.... Już, już była w koszyczku... A tu mój TŻ, grzecznie wyciągnął farbę, odstawił na półeczkę i zaciągnął mnie do kasy. A wszystko przez to, że jak obiecałam sobie nie farbować to powiedziałam mu żeby za żadne skarby nie pozwolił mi zafarbować, choćbym nie wiem jak chciała No i dobrze to pamięta i pilnuje . A ja w sumie już nie wiem co z tym kolorem (albo kolorami lepiej) zrobić...
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:58   #934
bdan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 43
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Nie ma to jak dobry facet
bdan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:01   #935
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Widzisz jakiego masz wspaniałego mężczyznę

Wiesz, co, fakt, że masz czerwone te włoski sprawia, że nie wyglądasz z tym odrostem tragicznie. Nawet bym powiedziała, że nie jest źle. Więc zastanów się naj najlepszym wyborem, bo czy warto kupowac jakies kosmetyki które Ci zniszcza wlosy skoro nie wygladasz zle?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 20:25   #936
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Mże i coś w tym jest... Fajnie by było mieć w końcu te naturalne, mięciutkie włoski, nie wysuszone chemią... No nic, to postanowione! Póki co wychodzę na zakupy tylko z TŻ'tem... a w chwilach słabości.... no tu jeszcze nie mam pomysłu ale coś się znajdzie...
Może zamiast tego zafunduję sobie jakiegoś ladnego bobika.... hmmm... to też by jakaś myśl
Ech, dziewczyny... już drugi raz dzięki Wam zwyciężyłam! Jak tak dalej pójdzie to kto wie.... może i w końcu będe mieć ten swój wymarzony, naturalny kolorek A wtedy to już na pewno na farbę się nie skuszę

A ta dzisiejsza słabość to chyba stres przed nową pracą (choć do jej rozpoczecia jeszcze miesiąc)

Edytowane przez maymay6
Czas edycji: 2008-08-26 o 20:27 Powód: błędy
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 06:29   #937
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Zobaczysz minie trochę czasu i będziesz mogła np. pojsc do fryzjera wycieniować włoski tak, że pasma z gory juz nie będą tak widoczne, a od spodu będzie przebijała czerwień i pewnie będzie nieźle to wyglądac Poza tym rzeczywiście nie jest strasznie i wyglądasz jak człowiek.

W moim przyjadku chyba zapuszczanie nie jest takie latwe, bo primo chcę zapuścić dluuuugie włoski do ślubu, a secundo jestem tlenioną blondynką:P więc wyglądałabym z odrostami do pół głowy jak jakiś pacan czarno - biały.

Jak narazie jeszcze tez się wstrzymuję bo 3-4 cm odros to jeszcze nie taka tragedia (tymbardziej, ze teraz jestem w domu), ale przed rozpoczeciem roku akademickiego chyba będę farbować na najbardziej zblizony do naturalnego:/
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 08:18   #938
Iskiereczka81
Raczkowanie
 
Avatar Iskiereczka81
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć dziewczyny

postanowiłam dołączyć do Waszego grona . Decyzje o zaprzestaniu farbowania podjełam 2 miesiące temu. Naturalny kolor włosów to ciemny brąz. Farbowane to czarne. Długa droga przede mną ponieważ mam długie włosy, gdzieś mniej więcej do połowy pleców. Właśnie się zastanawiam czym mogłabym potraktować włosy, żeby nie było widać odrostów i żeby ich nie zniszczyć. Macie jakieś rady?

pozdrawiam
Iskiereczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 12:20   #939
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Iskiereczka81 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

postanowiłam dołączyć do Waszego grona . Decyzje o zaprzestaniu farbowania podjełam 2 miesiące temu. Naturalny kolor włosów to ciemny brąz. Farbowane to czarne. Długa droga przede mną ponieważ mam długie włosy, gdzieś mniej więcej do połowy pleców. Właśnie się zastanawiam czym mogłabym potraktować włosy, żeby nie było widać odrostów i żeby ich nie zniszczyć. Macie jakieś rady?

pozdrawiam
Chyba nie pozostaje nic innego jak czekanie aż odrosną a potem CIACH! Między ciemnym brązem a czernią takiej strasznej różnicy nie ma więc i odrosty w oczy się rzucać bardzo nie będą... Zwłaszcza, że czerń ciężko zmienić na inny kolor (chyba że rozjaśnić, ale to baaardzo niszczy włoski i IMHO nie warto).
Nie martw się, czas zapuszczania szybko minie (wbrew pozorom) i ani się obejrzysz a będziesz mieć swoje naturalne.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:02   #940
CZekolada19
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 711
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

nie farbuję od: listopada 2007
długość włosów: jakieś 3cm za ramiona
kolorek naturalny: hmm.. taki średni? blond.. taki jak ma Paskudzka

a będąc u fryzjerki, powiedziala mi, że za pół roku przy regularnym ścinaniu farbowany jaśniutki blond zniknie <jupi> A co ciekawe, odrasta mi jaśniejszy blond niż mialam :O
jesten dobrej mysli, jednakze stan moich wlosow sie pogorszyl (chociaz odrosty wygladaja na zdrowe), a ich ilosc zmalala <beczy>
ale zamierzam kupic placente mil-mil i mam nadzieje ze wszystko bedzie ołrajt
pozdrowionka
CZekolada19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:30   #941
karo223
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
koniec farbowania!!

Dziewczyny, obiecałam sobie, że po raz ostatni farbowałam dziś włosy. Zazwyczaj chodziłam do fryzjerki, ale ze względów finansowych kupiłam farbę L'oreala i sama zafarbowałam. Ale przeraziła mnie iloś wypadających włosów!!! Dlatego nie chcę wiecej farb.
Teraz pytanie do was, jak poradzic sobie z okropnym odrostem i spłukanym kolorem przez te najbliższe miesiące?? Moj naturalny kolor to taki mysi, jasny brąz, a farbuje na czekoladowy brązik. Boje się dekoloryzacji bo to pewnie koszmar dla włosów.
Mam nadzieję, że któraś z was poradziła sobie z tym czekaniem aż odrosną te wyczekane włoski o naturalnym kolorze...
czekam na rady)
karo223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-27, 13:51   #942
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: koniec farbowania!!

haha ja sobie tez zawsze tak obiecuje do nastepnego razu..
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:59   #943
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: koniec farbowania!!

Cytat:
Napisane przez karo223 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, obiecałam sobie, że po raz ostatni farbowałam dziś włosy. Zazwyczaj chodziłam do fryzjerki, ale ze względów finansowych kupiłam farbę L'oreala i sama zafarbowałam. Ale przeraziła mnie iloś wypadających włosów!!! Dlatego nie chcę wiecej farb.
Teraz pytanie do was, jak poradzic sobie z okropnym odrostem i spłukanym kolorem przez te najbliższe miesiące?? Moj naturalny kolor to taki mysi, jasny brąz, a farbuje na czekoladowy brązik. Boje się dekoloryzacji bo to pewnie koszmar dla włosów.
Mam nadzieję, że któraś z was poradziła sobie z tym czekaniem aż odrosną te wyczekane włoski o naturalnym kolorze...
czekam na rady)
Wątek przesuwam.
Proszę korzystać z wyszukiwarki.
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:34   #944
Iskiereczka81
Raczkowanie
 
Avatar Iskiereczka81
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 406
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
Chyba nie pozostaje nic innego jak czekanie aż odrosną a potem CIACH! Między ciemnym brązem a czernią takiej strasznej różnicy nie ma więc i odrosty w oczy się rzucać bardzo nie będą... Zwłaszcza, że czerń ciężko zmienić na inny kolor (chyba że rozjaśnić, ale to baaardzo niszczy włoski i IMHO nie warto).
Nie martw się, czas zapuszczania szybko minie (wbrew pozorom) i ani się obejrzysz a będziesz mieć swoje naturalne.
Dzieki za radę. Pozostaje czekanie no i jak już będą dłuższe to będę je skracać do aktualnej długości. Jednak szkoda obciąć tak długich włosów

pozdrawiam
Iskiereczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:51   #945
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

HA! udało się. Kolor dobrałam na oko, ale wyszedł bardzo zbliżony do naturalnego, w miarę zaczynam wyglądać znów jak ja! Teraz tylko czekać i po troszkę ścinać farbowane siano...bo niestety tylko do tego się nadaje. :-/
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 06:53   #946
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Zazdroszczę i cieszę się, że Ci wyszko
Ja chyba wybiorę się do fryzjera podpytać co radzi, a jesli wyda się to skomplikowane to chyba nie pozostaje mi nic innego jak wziasc pieniązki i isc sie zafarbowac do profesjonalisty
Oby powiedzial ze to juz osatatni raz i oby potem juz wlosy jakos nie podpadały z odrostem i sobie same rosły.
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:51   #947
OrchideaGirl
Przyczajenie
 
Avatar OrchideaGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja za tydzien jestem umowiona do fryzjera na koloryzacje ton w ton, zeby te odrostu zniwelowac, bo fajnie to raczej nie wyglada :/
OrchideaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:30   #948
halbtrocken
Zadomowienie
 
Avatar halbtrocken
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Fotel.
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do halbtrocken
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No u mnie jeszcze spodnia część brązowiutka...ale na tym odrostów nie widać, to ich męczyć nie będę bo łysa zostanę. :-( Trzymam kciuki za niepoodpadanie Dominiko )
__________________

"Jeśli chodzi o porządek, to zawsze mam czystą w pokoju."
halbtrocken jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 19:38   #949
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

aj ja juz mam dość z tymi moim włosami. Zobacze co mi fryzjer powie slyszalam, ze teraz sa jakiez zele które sie naklada zamiast farby i ktore tak nie obciazaja wloskow
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-30, 14:41   #950
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej dziewczyny
Jak wcześniej pisałam dołączam do Was po moim ślubie
Ostatni raz farbowałam włosy około 16 lipca i od tej pory mój kolor cały czas się zmywa. Widzę już mały odrost.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 18:43   #951
atkka
Raczkowanie
 
Avatar atkka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 258
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Hej, a ja mam juz calkiem duze odrosty, nie bardzo widoczne, bo mam naturalnie bardzo ciemne wlosy. I tak sobie rosna, rosna... a tu ZONK- pelno siwych i najgorsze, ze wylaza na przedzialku!!!! Juz mialam przedzialek na srodku, boku, a one jakby na zlosc wedruja wlasnie tam, gdzie przedzialek!! Co robic? Farbowac nie chce, ale siwa chodzic nie bede.. Pomozcie !!
__________________
Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?
atkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:11   #952
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A może henna pomoże? Chociaż, jak ja sobie ją nałożyłam to mi włosy leciały tak jak po szamponie koloryzującym. Poza tym szybko się zmywa. Miesiąc i już po kolorze.
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:17   #953
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

byłam wczoraj u baardzo dobrego fryzjera pytac o te moje nieszczesne wloski. Pani powiedziala, ze absolutnie by mi nie nakladala fartby (ze wegledu ze moje wlosy sa oslabione przez rozjasnianie) tylko jakis specyfik, ktory bedzie taki jak naturalny kolor moich wloskow i ktory sprawi, ze nie bede musiala chodzic robic odrostow. Termin mam dopiero na 4 pazdziernika.
Do tego czasu musze wytrzymac z moimi odrostami.

Gdy tylko bedę po, wrzucę dokladne informacje na czym to polegalo, ile koszowalo, jakie sa moje odczucia i kilka zdjec.

Trzymajmy się dziewczyny
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:02   #954
kate0109
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 426
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Czesc dziewczynki przyłączam sie do was w drodze do naturalnych wloskow. Ja sie doprowadzilam do stanu masakrycznego za czelo sie od baleyagy, wloski farbowałam mniej wiecej 3razy w ciagu roku i tak przez 5 lat no ale ostatnio postanowilam zafarbowac jakims zelem u fryzjera na jednolity kolor no i wyszedl rudy,okropny!!!!!!!!!!i powiedzialam stop!! to bylo na poczatku kwietnia. teraz mam okolo 5cm odrostu od przedziałka, wygladam tragicznie ale jetsem twarda, nosze opaske i jakos wygladam.Moje naturalne wlosy to ciemny blond, taki typowo polski i takie mam odrosty a reszta to jakas ruda poświata zmywajacej sie farby, KOSZMAR Najgorsze jest to ze wlosy wypadaja mi strasznie i dlatego juz nigdy wiecej farby, mam cienkie, zniszczone wlosy, jeszcze jedno farbowanie a zostalabym lysa chyba tylko jest jeden problem. Za 3 tyg mam wesele i musze jakos wygladac, poradzcie co moge zrobic. Myslalam o szamponetkach ale boje sie ze sie nie zmyje calkowicie. moze po prostu upnę jakos wlosy zeby te odrosty nie rzucaly sie tak w oczy???? sama nie wiem
Trzymam za was i za siebie kciuki
kate0109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 16:43   #955
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cześć i czołem ;-)

Czytam i czytam ten wątek i szczerze powiem, ze podziwiam Was! Ostatnio nachodzi mnie myśl, że chciałabym znów mieć włosy w naturalnym kolorze. jednak boje się, ze przez ciągłe malowanie mój kolor będzie dużo ciemniejszy i brzydki
Kiedyś to miałam ciemny blond, wiele osób chwaliło moje włosy, że są błyszczące jak z reklamy szamponu. Ale mi zawsze wydawały się takie nijakie. Teraz są już dużo bardziej charakterystyczne jednak nie są już tak zdrowo wyglądające i błyszczące.
Zastanawiam się czy lepiej mieć charakterystyczny mocny kolor czy raczej zdrowo wyglądające i błyszczące włosy? Oraz zastanawiam się, czy naturalny kolor byłby obecnie równie ładny jak kiedyś

Zdjęcia:
1. naturalne włosy
2. obecne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg natural1.jpg (25,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00362.JPG (55,8 KB, 65 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:02   #956
OrchideaGirl
Przyczajenie
 
Avatar OrchideaGirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 24
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
byłam wczoraj u baardzo dobrego fryzjera pytac o te moje nieszczesne wloski. Pani powiedziala, ze absolutnie by mi nie nakladala fartby (ze wegledu ze moje wlosy sa oslabione przez rozjasnianie) tylko jakis specyfik, ktory bedzie taki jak naturalny kolor moich wloskow i ktory sprawi, ze nie bede musiala chodzic robic odrostow. Termin mam dopiero na 4 pazdziernika.
Do tego czasu musze wytrzymac z moimi odrostami.

Gdy tylko bedę po, wrzucę dokladne informacje na czym to polegalo, ile koszowalo, jakie sa moje odczucia i kilka zdjec.

Trzymajmy się dziewczyny
wytrzymasz z odrostami spokojnie i ja w ten czwartek ide na koloryzacje ton w ton, oby tylko mi wlosy nie poodpadaly w calosci damy rade!

Cytat:
Napisane przez kate0109 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki przyłączam sie do was w drodze do naturalnych wloskow. Ja sie doprowadzilam do stanu masakrycznego za czelo sie od baleyagy, wloski farbowałam mniej wiecej 3razy w ciagu roku i tak przez 5 lat no ale ostatnio postanowilam zafarbowac jakims zelem u fryzjera na jednolity kolor no i wyszedl rudy,okropny!!!!!!!!!!i powiedzialam stop!! to bylo na poczatku kwietnia. teraz mam okolo 5cm odrostu od przedziałka, wygladam tragicznie ale jetsem twarda, nosze opaske i jakos wygladam.Moje naturalne wlosy to ciemny blond, taki typowo polski i takie mam odrosty a reszta to jakas ruda poświata zmywajacej sie farby, KOSZMAR Najgorsze jest to ze wlosy wypadaja mi strasznie i dlatego juz nigdy wiecej farby, mam cienkie, zniszczone wlosy, jeszcze jedno farbowanie a zostalabym lysa chyba tylko jest jeden problem. Za 3 tyg mam wesele i musze jakos wygladac, poradzcie co moge zrobic. Myslalam o szamponetkach ale boje sie ze sie nie zmyje calkowicie. moze po prostu upnę jakos wlosy zeby te odrosty nie rzucaly sie tak w oczy???? sama nie wiem
Trzymam za was i za siebie kciuki
na Twoim miejscu bym ladnie upiela wloski i nic z nimi nie robila, plukanki maja to do siebie, ze lubia sie trzymac na wlosach znacznie dluzej i nie zawsze wlos wraca do swojego naturalnego koloru, z kolei dekoloryzaja zniszczy strukture wlosa, wiec z mojej strony moge powiedziec - cierpliwosci jeszcze kilka miesiecy i bedziemy wszystkie z siebie dumne ze wytrwalysmy w postanowieniu!
OrchideaGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 19:34   #957
path666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej! Witam
mam ten sam problem co Wy... odrosty roczne 12 cm sredni blond... a reszta- czarna farba... dlugosc wlosow 72 cm.... nic tylko głowa w sciane...
a i nie wierzcie w to ze farba schodzi po 36 myciach..ładna bajka w ktora uwierzylam...
path666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 20:04   #958
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

a ja już 1 krot znowu ..w stronę naturalnych zrobiłam..

W sobotę miałam ślub a dziś z rana ..do fryzjerki i.. ciach ciach i.. króciusieńkie włosy mam i to po raz 1 w życiu a czuję się w nich wspaniale!!!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 20:48   #959
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam,
Również chciałabym wrócić do naturalnego koloru włosów, czyli blondu, dość jasnego. Farbowałam włosy przez jakieś dwa lata na czarno, trwałymi farbami. Są długości do brody, a mam zamiar je ściąć na krótko. Chcę przy tym rozjaśnić je do blondu, bo nie mogę patrzyć na odrosty i moje pytanie brzmi - czy można to zrobić bez dekoloryzacji?
Wszystko oczywiście będę robić u fryzjera, ale wolę wywiedzieć się wcześniej, bo ma zapchane terminy.
Proszę o rzetelną odpowiedź.
Pozdrawiam, conn.
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 21:04   #960
path666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
a ja już 1 krot znowu ..w stronę naturalnych zrobiłam..

W sobotę miałam ślub a dziś z rana ..do fryzjerki i.. ciach ciach i.. króciusieńkie włosy mam i to po raz 1 w życiu a czuję się w nich wspaniale!!!


podziwiam za odwage- tzn scięcie... ja tego nie zrobie bo szkoda mi wlosow i wszyscy uwazaja ze to zly pomysl by zrobic ciach:| pomecze sie..moze zejdzie-chociaz w to nie wierze....
//wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia
path666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.